PDA

View Full Version : PokkeriProd.com | Party Poker tuvustas uut mängtüüpi "Double Hold'em"



ranka
18.09.10, 21:00
Party Poker tutvustas uut Double Hold’em nimelist pokkerivarianti, mida mängitakse üsna sarnaselt Texas Hold’emile ja samas meenutab natuke pokkerimängu Crazy Pineaple. Põhireeglid (panustamise järjekord, foorud, käte tugevused, käe loomine) on täpselt samad, mis Texases aga suurim erinevus seisneb selles, et kahe taskukaardi asemel antakse igale mängijale kolm kaarti ning pärast flopi jaotamist tuleb valida nn. [...]

Loe edasi ››› (http://www.pokkeriprod.com/2010/09/18/party-poker-tuvustas-uut-mangtuupi-double-holdem/)

MeelisV
19.09.10, 02:28
Et siis kui showdown on kahe mängija vahel, siis mõlemal on 2 kätt ja ainult 1 kõige parem saab kogu panga?
Variatsioon siis suurem kui Holdemil? Variatsioon kisub sinna Omaha lähedale? Keegi on mänginud ja oskab rohkem rääkida? Mis see nuts starting hand on siis - A:club:A:diamond:K:diamond:?

ranka
19.09.10, 14:38
Tegu on nagu ikka Hold'emiga aga mõlemal mängijal on KAKS kätt, millest iga mängija valib omale parima käe ning seda näitab showdownil. Tema õnneks ise valima ei pea vaid seda teeb pokkerituba automaatselt.

Kätetugevusest ma ei oska rääkida aga pigem ma arvaks, et parimateks käteks muutuvad drawing tüüpi käed. AAKds tundub juba hea valik.

MeelisV
19.09.10, 15:14
Kindlasti taoline käsi peaks ka tabeli tipus olema- J:heart:T:heart:9:spade:
Ei tea kui populaarseks see mänguvorm saab. Full Tildi uuendus, Rush Poker, paistab küll rahvale hästi peale minevat. Mulle isiklikult ka väga istub.

variatsioon
19.09.10, 17:26
PS võiks igast imelikke mänge juurde lisada. mingid double flop holdemid, 5-6card omahad jne..

mängijaid on.. miks mitte?

ranka
19.09.10, 19:07
PS võiks igast imelikke mänge juurde lisada. mingid double flop holdemid, 5-6card omahad jne..

mängijaid on.. miks mitte?

Alustada võiks tavaliste Hold'em mängudega, kuhu näiteks sisened hoopis teise nimega kui tavalisse mängu ja milles on HUD'id keelatud.

hotcocacola
19.09.10, 22:05
MA EI SAA ARU, MIKS ÜKSKI SAIT EI OMA CRAZY PINEAPPLET :O ?!?!?!?

kunagi UB omas, aga enam mitte.
väga sick, vahel oleks täitsa tore seda toksida

Fortune
19.09.10, 22:11
MA EI SAA ARU, MIKS ÜKSKI SAIT EI OMA CRAZY PINEAPPLET :O ?!?!?!?

kunagi UB omas, aga enam mitte.
väga sick, vahel oleks täitsa tore seda toksida

+1 pineapple hea kino actioni mäng

variatsioon
19.09.10, 22:48
Alustada võiks tavaliste Hold'em mängudega, kuhu näiteks sisened hoopis teise nimega kui tavalisse mängu ja milles on HUD'id keelatud.

yeah.. see oleks päris lahe.
iga kord kui lauda joinid saad endale nime valida.