PDA

View Full Version : Karikakar otsib oktoobrini väikest abi



Karikakar
19.09.10, 12:17
Küsitava stakemise suurus: 100$
Mängitav limiit: NL2 (lol)
Kasumijaotus: 50/50 (ainult rahaline kasum)

Hei! Kuna igal pool on rahad kas maha joonud/suitsetanud või maiteamida veel sellega teinud, siis oleks vaja stakemist. Palju ei küsi, sest on vaja ainult kuu alguseni vastu pidada ja siis hakata korraliku rolliga jälle laamendama (õppelaen + erinevad rahad tõmbavad siis kokku). Miks mul sedagi staket on vaja? On vaja teha 3000 FPP enne järgmist TurboTakedowni, sest eelmine kuu sai cashitud ja loodan sama teha ka seekord (2x cashimise boonusest ei tahaks ära öelda). Miks NL2? Kuna mängin võõraste rahadega ja tahan hoida riski minimaalse. Kuna see kuu olen veel platinumstar, siis tulevad FPP-d ka suhteliselt kiiresti nii et ei põe :)

Potentsiaalsetele stakejatele: Tean, et siit ei tule mingit erilist kasumist mis motiveeriks stakema, AGA juhul kui stake peaks lõppema miinusega, siis käsi südamel saate järgmise kuu alguses kogu staketava summa tagasi, ning kui miinus on minimaalne, aga 3000 FPP täis siis ka 30% TurboTakedownilt saadud summadest.

NL2 graph ka juhuks kui keegi peaks kartma, kas nii madalal midagi teha oskan:

http://i40.tinypic.com/2rema1e.jpg

nomerlot
19.09.10, 12:30
oleks mul rahasid Starsis, ma insta annaks, aga kahjuks on FTP-s, sealt Starsi liigutamine võtab krt päris mitu päeva.
Krt, karikakar on ikkagi ultimate NL2 pro, siin pole küll riski :D

soouni
19.09.10, 12:41
Äkki normelot saad kellegi abi rahade liigutamisel :)
Väga ilus ilus graafik :)

Ma isegi steigiks kui oleks roll :)

Skrufster
19.09.10, 12:41
Sain ma õigesti aru, et diili kestvus oleks 1. oktoobrini? Kui nii, siis oleks nõus stakema sind küll.

PM kui huvitatud.

nomerlot
19.09.10, 12:45
Kui keegi Starsis liigutaks ära, kuni ma enda papi kohale saann, siis vabalt võtaks. Aga tundub, et juba huviline leitud...

Karikakar
19.09.10, 12:52
Nii ongi, Skrufster krabas kohe ära ja rahad peaks mulle varsti starsi ka jõudma.

Kuna mulle meeldib igast ülevaateid enda mängust teha, siis tõmban iga mängupäeva lõpus siia graafiku koos väikese jutuga ka, et kuidas asi möödunud on. Loodetavasti mingit jubedust ei koge ja saame mõlemad väikese joogiraha sellest diilist tasku ;)

Karikakar
19.09.10, 13:00
PLEASE NOTE: Turbo Takedown will be taking a break in September for the World Championship of Online Poker (WCOOP), and will return in October.

Heh, oleks seda võinud enne teada. Aga vahet pole, tähendab pean arendama volüümi, et osta see 50$ instacash boonus mis praegu veel saadaval on. Diil kestab oktoobri alguseni :)

Skrufster
19.09.10, 13:01
Diil siis tehtud ning tingimused on samad, mis esimeses postituses ning diili lõpuks sai määratud oktoobri algus, ehk siis vahemik 1-3 oktoober.

Edu! :)

soouni
19.09.10, 13:18
GL teile mõlemale, Skrufser sai kindlasti hea steigi

Karikakar
20.09.10, 23:18
Nonii. Esimesed kaks sessiooni on tehtud ja tulemusega võib praegu isegi rahule jääda. Vahepeal hirmutas ära kui ainult coolereid jms. sai mekkida, aga tean, et vähemalt NL2s saab selle raha varem või hiljem niikuinii kätte, nii et muretsemiseks ei näinud põhjust.

Nädala alguses on mul vähem aega, aga mida nädal edasi seda rohkem aega peaks tekkima, et mängida (v.a neljapäev) :)

http://img96.imageshack.us/img96/9800/algus.jpg

Algus on tehtud vähemalt ;)

Skrufster
21.09.10, 13:21
Eile läks päris kenasti sul siis, tubli töö :)

Karikakar
21.09.10, 23:38
Päevad pole vennad nagu öeldakse. Mingit pikka juttu enda biitidest ei hakka siia kokku halama, loodetavasti läheb homme paremini. EV on 23 peal, võidud 4 peal e. saab juba 10BI piiri varsti kätte ;)

http://img801.imageshack.us/img801/9800/algus.jpg

Tore näha, et stars vähemalt muutunud ei ole :)

emmimees
22.09.10, 00:21
Tore, et mõnel jätkub ka nii madalal motti fishe karistada, ise enam ei suudaks...
Tglt kui haigelt palju laudu võtta, siis isegi võiks proovida ehk.

Karikakar
22.09.10, 00:23
Tore, et mõnel jätkub ka nii madalal motti fishe karistada, ise enam ei suudaks...
Tglt kui haigelt palju laudu võtta, siis isegi võiks proovida ehk.

Heh, järgmiseks kuuks on märksa ambitsioonikamad plaanid, aga kõigest omal ajal ;) Motivatsiooni on nii palju, et niisama istumisel ei näe ka mõtet.

Priidix
22.09.10, 04:45
glglglgl!!!

Karikakar
23.09.10, 00:24
Nonii, järjekordne päev möödas. Küll ma mõtlesin pikalt kas seda viimast sessi hakata mängima, aga lõpuks mõtlesin, et veits võib ju mängida. Kohe alustuseks tõmmati 4 BI nagu naksti ära ja siis juba arvasin, et magama oleks vist olnud targem minna.. aga siis hakkas isegi nagu enam-vähem minema (mõningate mööndustega) ja sai august välja ronitud. EV-ga on asjad nii nagu ikka. EV on 42 peal, võidud 16 peal.

http://img213.imageshack.us/img213/9800/algus.jpg

udikaz
23.09.10, 01:23
mis su showdown joon teeb nl2-s? :p

Karikakar
23.09.10, 07:54
non-sd põrutab alla, sd põrutab ülesse :)

Skrufster
23.09.10, 19:27
Loodetavasti püüad EV joone kinni varsti :D

Purz
23.09.10, 22:41
Mitut lauda korraga mängid?

Karikakar
24.09.10, 10:00
Mitut lauda korraga mängid?

24 6-max

Karikakar
26.09.10, 11:50
Minu palvel lõpetasime diili täna ära. Balance jäi lõpuks 125$ ja vajalikud rahad sai ka Skrufsterile tagasi shippitud.

Algne plaan oli palju ambitsioonikam, aga see jube run millele vahepeal otsa jooksin, võttis selle motivatsiooni sama kähku kui ta tulnud oli. Vähemalt tuli midagigi, saab mõned joogid lubada :)