PDA

View Full Version : stake request: $1-$11 mtt-d ja mtt sng-d.



Marek K.
19.09.10, 14:57
Tervist!

Lühidalt endast: olen nn. elukutselise pokkerimängijana onlines tegutsenud ca 2 aastat, mänginud nl texas hold-emi enamasti limiitideni kuni 50nl (käsi kokku erinevate võrkude peale ~1,5m). Nendes olen olnud kokkuvõttes võitev, kuid üldiselt väga väikse winratega mängija ehk siis suht-koht rakeback pro. Samas olen ennast ära elatanud, arved makstud ja elatud, ehk seega ikkagi elukutseline.

Viimased 3-4 kuud pole eriti palju cashi mänginud ja olen rohkem tegelenud mtt turniiride grindimisega.

Starsi ja FTP turniiritulemused leiab siit:

http://www.officialpokerrankings.com/fulltiltpoker/mikupoeg/poker/results/FEF02D66307D426F8BD6507746EEA6B7.html?t=2

http://www.officialpokerrankings.com/pokerstars/CedarTeeth/poker/results/9B9B0BDB81494A1B9DCF9EC3D2246357.html?t=2


Kuna olen nö donk elukutseline, kes alustas oma elukutselise karjääri suhteliselt väikse rolliga (olude sunnil), siis on tulnud ennast ikka ja jälle iga kuu üles grindida ja samas on enamus rolli iga kuu jällegi välja tulnud kanda (eluaseme, arvete jms kuluks).

Ok, aitab mölast.. ehk siis asja juurde.
Sooviks saada stake FTP $1-$11 turniiridele, ning stake rolliks võiks saada $1000. Millega saaks antud buy-inidega turniire loodetavasti edukalt ja tulemusrikkalt mängida. Lisaks mtt-dele võiks includeda ka 90 man sng-d, sest olen harjunud mtt-sid 5-10 tablema keskmiselt ja teadupärast ei tule FTP-s just antud buy-ini vahemikus turniire erinevatel kellaaegadel nii palju peale. Siis olekski hea kui saaks kõrvale võtta ka 90+ man sng-d. Pole küll nendele kunagi eriti spetsialiseerunud, aga kuna lifetime graph näitab ikkagi nende kohta kokkuvõttes võitvat (kuid swingist) joont siis võiks need ka diili raames sisse jätta.

90+man sng graph siis midagi sellist:

http://www.upload.ee/image/816347/graph.jpg

Miks soovin just FTP-s mängida? Sest, et ftp-s on väiksemad fieldid enamasti ja nii kuni paarituhande meheni ulatuvaid mtt-sid olen siiski longrunnis suutnud biitida. Starsis on aga enamasti taolise väikse buy-iniga turniirid suuresti laulupeod (5000+ meest jne). Ja starsis kuidagi ei meeldi üldse mängida ka, ftp rohkem nagu selline kodusoft :P.

Kasumijaotus võiks olla standard 50/50. Diili kestvuse võiks panna esialgu näiteks kuni selle aasta lõpuni. Ja kasumijaotusi võiks näiteks teha iga 2 nädala tagant, või siis peale igat suuremat hitti jms. Obv mingit scammi jama ei teeks, et teeks lampi ise cashoute ja mingeid transfereid jms.

Eelistatavalt oleks hea, kui stake võtaks vastu 1 inimene, et ei peaks müüma miski 100 osakut ja siis koguaeg leiutama ja arvutama, et kui palju kellegile vaja saata jms, see ajaks asja pisut keeruliseks ja segaseks. 1-2 stakejaga oleks kindlasti lihtsam asju ajada. (juhul kui muidugi keegi üldse on analoogsest diilist huvitatud).

Kui juhtub olema keegi, kes on diili tegemisest huvitatud, siis kindlasti tuleb veel omavahel suheldes täpsemalt kõik reeglid paika panna. Seepärast ma siia hetkel ka mingeid konkreetseid reegleid ei kirjutanud, sest need peaks võimaliku stakeriga omavahel läbi arutama ja siis võib ka siia teemasse postida. Üritasin kirjeldada võimalikku diili siin lihtsalt nii... üldjoontes.


Ahhaa, siis veel niipalju et kui kellegil on huvi... ma kindlasti ei viitsi hakata peale igat turnat siia postitama käsi, millega välja lendasin jne. Eks vahepeal võib ikka miskit arutada, aga see oleks unreal, et ma iga käe siia postitan. Sest obv on see, et turniiride võitmiseks tuleb vahest teha ka õiges kohas nn. "bet and hope" liigutusi jms. Täpset volüümi ei oska öelda, aga pakun et ca 300-500 turnat grindiks ikka ühe kalendrikuu jooksul ära. Ja loomulikult katsuks tuua võimalikult suure profiti majja nii endale kui stakerile.
Samas ei maksa unustada, et turnade variatsioon on väga suur ja seega iga turnadiili juures on stakerile risk päris suur.

Kui on keegi kes on huvitatud ja täiendavaid küsimusi, siis laske tulla.


Marek

ranka
19.09.10, 15:02
Kes veel ei tea siis Marek K. on rankapoeg.

Marek K.
21.09.10, 14:56
Diil läheb käiku kasutajaga "Madis Very".

Stake summaks: $1000

Mängin kuni $11 mtt-sid ja 90man sng-sid. Kuna stake algrolliks $1000, kuid mängin kuni $11 freezeout turniire siis leppisime kokku, et kui roll peaks langema alla $750 siis kehtib enamasti 100 buy-ini reegel. Et siis väike erand $11-ste turnadega diili alguses. Igal muul juhul jälgime kõiki turniire mängides 100bi reeglit, ehk kui näiteks roll peaks miskipärast langema ca 600 peale, siis üle 5 daalaseid turnasid ei mängi jms.

Kasumijaotus siis 50/50 ning cashoute teeme varieeruvalt, 1-2 korda kuus poolte kokkuleppel, seda muidugi juhul kui diil on profitis.

Tänase-homse päeva jooksul peaks Madis diili kinnitama ning rahad shippima ja grind võib alata!

Madis Very
21.09.10, 15:38
Diil läheb käiku kasutajaga "Madis Very".

Stake summaks: $1000

Mängin kuni $11 mtt-sid ja 90man sng-sid. Kuna stake algrolliks $1000, kuid mängin kuni $11 freezeout turniire siis leppisime kokku, et kui roll peaks langema alla $750 siis kehtib enamasti 100 buy-ini reegel. Et siis väike erand $11-ste turnadega diili alguses. Igal muul juhul jälgime kõiki turniire mängides 100bi reeglit, ehk kui näiteks roll peaks miskipärast langema ca 600 peale, siis üle 5 daalaseid turnasid ei mängi jms.

Kasumijaotus siis 50/50 ning cashoute teeme varieeruvalt, 1-2 korda kuus poolte kokkuleppel, seda muidugi juhul kui diil on profitis.

Tänase-homse päeva jooksul peaks Madis diili kinnitama ning rahad shippima ja grind võib alata!

Kinnitan !
Kannan varsti sulle uue bankrolli mida siis ilusti kasvata :D.

GL !!

Marek K.
21.09.10, 15:55
Rahad käes ja diil võib alata.

kjmrc
21.09.10, 15:56
GL ja usun, et diil lõppeb kena profitiga.

Aga wtf see rankapoeg tähendab ?!

Marek K.
21.09.10, 16:20
mu endine ja algne username siin foorumis kunagi, hiljem sai see ära muudetud

MrRiver
21.09.10, 16:20
Aga wtf see rankapoeg tähendab ?!

Tema vana kasutaja?

Marek K.
21.09.10, 16:23
kasutaja isegi sama lihtsalt display name muudetud hiljem

kjmrc
21.09.10, 16:53
Ahsoo.. siis on selge, ma ei olnud sellest teadlik :p Aga sellegipoolest GL !