PDA

View Full Version : PokkeriProd.com | Sven "Svenza" Reimaa üllatamas jälle



ranka
19.09.10, 23:02
Mis on saanud Sven “Svenza” Reimaast? Alguses oli ta tuntud kui keevavereline pokkerimängija, kes hoidis pokkerimaastikul (nii laudades kui ka foorumites) tuju üleval ja näod naerul või hoopis hirmul (oleneb, kes talle biidi tegi….) oma mahlaka ja samas natuke rasvase sõnavaraga. Aga tundub, et Svenza kaliiber on laiem, tunduvalt laiem ja ei piirdu ainult kaardimängudega. [...]

Loe edasi ››› (http://www.pokkeriprod.com/2010/09/20/sven-svenza-reimaa-ullatamas-jalle/)

ranka
19.09.10, 23:09
Ootan saadet suure huviga!

Marek K.
19.09.10, 23:10
sama siin, eriti sooviks näha lõppvooru kus "pappi" hakatakse jaotama :)

Svenza
19.09.10, 23:48
Pappi tuli nii palju, et ei jõudnud kohvritega ära vedada. Kardan et lähen homme sekundiga tilti kui seda nägema hakkan.

Marek K.
19.09.10, 23:55
no lugedes su poste, siis pappi tuli umbes sama palju kui kahes esimeses saates :P

ranka
19.09.10, 23:58
Mida Te heietate selle papi ümber nagu bustod vanamutid pensioni järjekorras. Entertainment value on põhiline! Rahaline EV on lisaboonus.

Svenza
20.09.10, 00:07
Tegelt ma peakski selle eest pappi saama, et tegin saate huvitavaks. Entertainmenti peaks olema saja rubla eest kui palju välja ei lõigata. Kui TV3 seisukohast mõelda, tõesti neid igavate vanamuttide saateid pole mõtet eetrisse lasta, kuigi võidetud papi peavad nad ikkagi arvele kandma.

Marek K.
20.09.10, 00:13
ranka ära närvitse, keegi ei heieta ju papi ümber, obv entertainment value on põhiline.. lihtsalt papi jagamise voorus läheb asi tavaliselt kõige teravamaks ja seal peaks kõige rohkem kino saama :)

pilme10
20.09.10, 00:17
intro oli päris paljulubav juba teles.

gogo

isenseven
20.09.10, 00:59
loodan et kõik teravad asjad sisse jäätud siis :D

antnx
20.09.10, 01:03
veits nõme muidugi see, et produtsendid ei tahagi, et midagi normilt sujuks vaid lihtsalt vaja kõik tülli pöörata. Aga noh guess it makes good tv.

Marek K.
20.09.10, 01:36
eelmine saade näiteks oli lõpplahendus küllaltki ilus saatel, kuigi see tädi ajas veits tilti mind.. aga üldiselt näitas, et on mõistlikke inimesi ka olemas. obv see polegi mingi rahategemise saade, vaid pigem intriigide tekitamis saade, kuid jah.. üllatuslikult positiivse lõpuga oli eelmine saade.

peete82
20.09.10, 19:33
See mutt oli küll paras jobu.
Svenza - ROFL :)

Marek K.
20.09.10, 19:37
well played! :)

bi0hazard
20.09.10, 19:37
TROLOLOLOLO

ROTT RUUDI
20.09.10, 19:41
hahahaha ei see eit oli ikka eriline lammas, irnus seal.
Oleks võinud oma 2 tonni ära võtta ja rahu majas

farik666
20.09.10, 19:43
tra kui piinlik..

Codecci
20.09.10, 19:51
Ma salvestasin ja vaatan atm, Maie ja Valduri mees ajas tilti juba, iga küsimuse järel vaja öelda "ÕIGE VASTUSE KORRAL SAATE 37K, VALE KORRAL KAOTATE POOL"

got it first time u fkn retard

tolmuahv
20.09.10, 19:54
Ma salvestasin ja vaatan atm, Maie ja Valduri mees ajas tilti juba, iga küsimuse järel vaja öelda "ÕIGE VASTUSE KORRAL SAATE 37K, VALE KORRAL KAOTATE POOL"

got it first time u fkn retard

Ma saadet ei vaadanud, aga see kommentaar oli hea.

Codecci
20.09.10, 20:08
http://f.elu24.ee/f/2010/09/20/435921t11hb34a.jpg

try hitting her

ranka
20.09.10, 20:11
http://f.elu24.ee/f/2010/09/20/435921t11hb34a.jpg

try hitting her

Kinnisilmi võib? :p

KeRRRt
20.09.10, 20:19
suht palju läks ju pappi sellega ka kaotsi, et see naine ei osanud oma vastuseid ära kustutada. svenza pidi õpetama :D

variatsioon
20.09.10, 20:22
Ma salvestasin ja vaatan atm, Maie ja Valduri mees ajas tilti juba, iga küsimuse järel vaja öelda "ÕIGE VASTUSE KORRAL SAATE 37K, VALE KORRAL KAOTATE POOL"

got it first time u fkn retard

+1111

Svenza
20.09.10, 20:26
Reastamiseg panid nad kaks korda puusse. Lisaks pani arvuti mitu korda pange. Jõle nuss ja kammaijjaa ikka. Ja siis veel see jäärapäisus. Kui me 150K oleks niimoodi nulli lasknud, siis ma poleks saate lõpuni jäänud ega lõpukommentaari andnud, vaid kõik toorelt nahui saatnud.

wedoit
20.09.10, 20:32
kust seda näha saab? :club:

Konso
20.09.10, 20:38
kust seda näha saab? :club:

TV3 kodukalt paari päeva pärast arvatavasti

valustyng
20.09.10, 20:41
tra naised keeravad kõik mängud alati piixu

Romka
20.09.10, 20:54
Homme hiljemalt lõunal näeb http://www.tv3.ee/online

privador
20.09.10, 21:12
Saatest pole keegi saanud raha siiani. Huvitav kas nad votavadki selliseid inimesi saatesse, kes on nn pinnuks silmas. Telekanal saab tasuta tolasi ja pooblil ka suurem huvi

Et kas pole nt nii, et kui castingul kysitakse, et oled koigega rahul, siis ei voetagi saatesse?

pastilaa
20.09.10, 21:18
Saatest pole keegi saanud raha siiani. Huvitav kas nad votavadki selliseid inimesi saatesse, kes on nn pinnuks silmas. Telekanal saab tasuta tolasi ja pooblil ka suurem huvi

Et kas pole nt nii, et kui castingul kysitakse, et oled koigega rahul, siis ei voetagi saatesse?

Ise ka sama vaatasin - nö "teadmistepõhise telemängu" ainus tegelik eesmärk oli jõuda saagijagamiseni. Olgem ausad - jube jura formaat va rahvas katla kallal:heart:.

Potsataja
20.09.10, 21:27
Saatest pole keegi saanud raha siiani. Huvitav kas nad votavadki selliseid inimesi saatesse, kes on nn pinnuks silmas. Telekanal saab tasuta tolasi ja pooblil ka suurem huvi

Et kas pole nt nii, et kui castingul kysitakse, et oled koigega rahul, siis ei voetagi saatesse?

http://www.elu24.ee/?id=312464

imthcplant
20.09.10, 22:37
Elu24 suht head kommentaarid..

qbj0hn
20.09.10, 22:38
Delfis oli siuke kommentaar:

"Vale vastus, 20.09.2010 22:08
Tegelikult oligi Pedmanson pikalt Pehmete ja karvaste stsenarist, alles viimasel ajal toimus vahetus. St Küsimus oli vale, tädil oleks õigus protestida. Mis siis saab?"


mmm...

Svenza
20.09.10, 22:58
Tra, kes see ässkloun on??? Mingi värdjas debiilik. 100% pokkerimängija. Mõnus hater, midagi öelda pole. Sihukesi komme paneb Delfis ja elu24.s, et täiesti p utsis. Kui nii kõva vend oled, võid siin ka vabalt oma arvamust avaldada. Tra, sa oled ikka korralik nolifer, otsin su raisa IP aadressi järgi üles ja taon su vaeseomaks, tegelt ka. No täiesti vi.ttus mis vend on kusagilt maa alt välja tõusnud. Tra kui kõvad mehed need neti kommentaatorid on, loe ja imesta.

hotcocacola
20.09.10, 23:03
netikommijad klass omaette, päevast päeva nolifeda...*headshot plz

Svenza
20.09.10, 23:11
No see peab ikka täielik tont olema. Eriline hater. Sihukest paska ajab suust välja...
Seal ei jää muud üle kui otsin tondi üles, kõhuli maha, näoga vastu kõnnitee äärekivi ja seni kaua jalaga kuklasse kuni kõik hambad väljas on. ****, värdjas, ma otsin su tegelt ka üles!

rohelinekonn
20.09.10, 23:14
ha hhahaha haaa kelle peale sa nii pahane oled ise tahtsid staar olla :P

Svenza
20.09.10, 23:31
1)Tublid Marju ja Tarmo!!! 20.09.2010 22:10

Tublid et selle tra-persse-nahhui mehe rahast ilma jätsite!!
Ise loll nagu lauajalg ja ülbe nagu nolk ja hakkab A summat nõudma, kogu pere naeris selle hädise Sveni üle :D :D Kust sellised ülbikud tulevad??? Appi!!!
Ta vist oli u kümnele samasugusele nolgile raha võlgu, seepärarst läkski nii närvi ja hakkas ropendama.
Paras paras paras ha ha haa :D
MIne mängi veel pokkerit ja jää võlgu kõigile, siis saame sind veel näha mõnes saates :DDD

2)Ässkloun 20.09.2010 21:47

Lol, see Sajasekundi-Sven feilis täiesti eepiliselt.

Tont mökitas, et tema aitas kiirelt vastuseid teha, aga selle kõige kallima juures hakkas mingitest Arafati turbanitest, Palestiina rahukõnelustest jms jahuma, tuhanded tiksusid toorelt maha... Sama teema selle Leigi järvemuusikaga, keda f*n huvitab, et su tuttavad korraldavad seda, kui summa tiksub. MITTE ÜHTKI tõelist küsimust ei teadnud (jätame kõrvale selle augusti ja aprilli päevade koguarvu), puukoristajat pakkus valesti, rahupreemiate saajad pakkus valesti ja teiste kohta ei osanud midagi pakkuda. Nii lammas ei anna ikka olla ja siis saadetesse trügida :D

Samalt IP-aadressilt on siin varem kommenteerinud ka ässkloun(19:29 20.09).

Codecci
20.09.10, 23:33
Marje poeg kommenteerib nagunii :D

Tigrano
20.09.10, 23:35
Hahahha, lugesin ka delfi kommentaare, väga valus ikka :)

Svenza
20.09.10, 23:37
Marje poeg kommenteerib nagunii :D

Irwww, ju vist :D

hotcocacola
20.09.10, 23:38
sheerige linki, tahaks ka lugeda

karel111
20.09.10, 23:40
kui keegi ei jõua selle saate online jõudmist ära vaadata, siis selle saate kordus on täna kell 02.20 :)

rohelinekonn
20.09.10, 23:46
1)Tublid Marju ja Tarmo!!! 20.09.2010 22:10

Tublid et selle tra-persse-nahhui mehe rahast ilma jätsite!!
Ise loll nagu lauajalg ja ülbe nagu nolk ja hakkab A summat nõudma, kogu pere naeris selle hädise Sveni üle :D :D Kust sellised ülbikud tulevad??? Appi!!!
Ta vist oli u kümnele samasugusele nolgile raha võlgu, seepärarst läkski nii närvi ja hakkas ropendama.
Paras paras paras ha ha haa :D
MIne mängi veel pokkerit ja jää võlgu kõigile, siis saame sind veel näha mõnes saates :DDD

2)Ässkloun 20.09.2010 21:47

Lol, see Sajasekundi-Sven feilis täiesti eepiliselt.

Tont mökitas, et tema aitas kiirelt vastuseid teha, aga selle kõige kallima juures hakkas mingitest Arafati turbanitest, Palestiina rahukõnelustest jms jahuma, tuhanded tiksusid toorelt maha... Sama teema selle Leigi järvemuusikaga, keda f*n huvitab, et su tuttavad korraldavad seda, kui summa tiksub. MITTE ÜHTKI tõelist küsimust ei teadnud (jätame kõrvale selle augusti ja aprilli päevade koguarvu), puukoristajat pakkus valesti, rahupreemiate saajad pakkus valesti ja teiste kohta ei osanud midagi pakkuda. Nii lammas ei anna ikka olla ja siis saadetesse trügida :D

Samalt IP-aadressilt on siin varem kommenteerinud ka ässkloun(19:29 20.09).


HA HA HAA mine perse liiga hea homme lähen lugema neid nalju

imthcplant
20.09.10, 23:46
:D Ma teadsin et siin saab veel nalja nende kommentaaride peale... Krt tahaks seda saadet näha... Endal digi levi vi**us ja peab ootama online saabumiseni... Aga edu Sven selle kotiku leidmisel ;)

imthcplant
20.09.10, 23:48
sheerige linki, tahaks ka lugeda

kola elu24.ee -s ringi suht pealehelt leidsin teema..

Svenza
20.09.10, 23:55
Kui saaks kuidagi korraldada nende delfi debiilikutega kokkusaamise.. Challenge, kari delfi idioote minu vastu. Miks kõik arvavad , et ma loll olen??? :D:D:D
Ülbe ja ennasttäis, rullnokk, oss jne. sellest saan aru... tra kus on parastajaid alles. Inimeste jaoks ongi see nii suur raha, nad tõepoolest mõtlevadki nii: paras et ilma jäi, eriti see ülbik närvihaige pokkerimängija :D
Ebareaalsed piidrid. Ma olen sada prossu kindel et ma olen targem kui 99% seal kommijatest. Peaks mingi mälumängu laadse ürituse korraldama.

Svenza VS Delfi idiootidest kommijad. Tra, seal 75% ei julgeks saatesse minnagi, 20% poleks bussipileti raha et Tallinnasse jõuda ja 5% pole riideid mida selga panna, sest just laudast tulnud sõnnikuste riietega ju TV purki esinema ei lähe. :biggrin:
Kunagi Rowan Atkinson ütles (siis kui ta Mr. Beaniga jube kuum oli), et hakkab aru saada mis on Madonna olla. Tra, kui siin saad ühe saate pärast nii palju pasarahet kaela... Siis paneb mõtlema mis oleks Savisaar või Ansip olla... Anyway, loen kommentaare ja hirnun siin vaikselt.
See paneb veel imestama kuidas inimesed aru ei saa, et ma läksin sinna kino tegema. Muidugi oleks olnud hea meel raha ka võita, aga see 26K tõesti ei pakkund pinget enam.
Ranka viisid pane poll üles siia :D a la mis mulje saade jättis
või kas ma a) jätsin imbetsilli mulje
b) ülbe rullnoka mulje
c) persekukkund rahanäljas pokkerimängija mulje :)

antnx
20.09.10, 23:57
ma oleks maru rahulik. Pole vist ühtegi uudist, teemat, saadet, pealkirja kus debiilikud kommentaatorid ei kisaks. Kui päevast päeva loed neid kommentaare siis mõtled, et elu on ikka v**** küll

ranka
20.09.10, 23:59
Ei viitsi polli panna aga kui homme koju jõuan siis teen pullipärast IP võrdluse.

Ja ma jälgiks motot: "Isegi "negatiivne" reklaam on reklaam" ning ei laseks miskitel delfi kommentaatoritel üleüldse oma elu häirida.

Tõesti võisid seal paista "rullnokana" inimestele, kes sind ei tunne. Aga kui teades su "stiili", suhtumist jne. siis on see hoopis teine.

Mulle meeldis.

EDIT: Mõtle minu peale, ma reporteris kisanud, et gay :) Siiani ei häiri, vahest vaatan ning mõnusalt irwitan:P

Svenza
21.09.10, 00:11
Irwwww, so true
Poogen, anyway kõigil on nädala pärast meelest ära läinud ja no liferid kommentaatorid elavad oma mõttetut elu edasi. " a la paljude jaoks on 2600 ikkagi väga suur raha"

heido24
21.09.10, 00:13
saatesse mineku hind ma ytleks :)

low-flow
21.09.10, 00:22
Sven, ära delfi-debiilikute pärast küll tilti mine, delfi regulariks saab ikka ju ainult see, kellel IQ kinganumbrist väiksem. :D

hotcocacola
21.09.10, 00:35
lol @delfireg.....

delfipokker.com

levis
21.09.10, 00:37
Võiks nagu saates pilgutada teineteisele silma ja võtta suvalised kohad, ning hiljem rahad 33/33/33 kolmeks lüüa.

hotcocacola
21.09.10, 00:42
ma suht kindel et paar härrat siit foorumist (ranka, vaata ipsid ja ütle mlle ka :D) tegutsevad delfis ja elu24s...:)
haterid

heido24
21.09.10, 00:47
ma suht kindel et paar härrat siit foorumist (ranka, vaata ipsid ja ütle mlle ka :D) tegutsevad delfis ja elu24s...:)
haterid

nagu ntx ?

hotcocacola
21.09.10, 00:54
no nt need, kes loopisid svenzale eile kive kodarasse (leitsi teemas vist?).
Aga ei usu, et need on nemad, sest nende sõnavara oli hoopis teine.

Kyll aga elu24 hater (see ässjokker vms), tema meenutas mulle Sassi :D

levis
21.09.10, 00:58
slõhtulehes kah: http://tv.ohtuleht.ee/artikkel/395177
"Laske nulli, mul on poogen täitsa," ütles Sven. "Jumala maseks on peal," arvas Sven, kui läks vaidluseks, kes saab kõige suurema summa.

heido24
21.09.10, 01:02
ei noorus on lahe aeg....rockid t2iega :D

-andres-
21.09.10, 01:43
Ranka viisid pane poll üles siia :D a la mis mulje saade jättis
või kas ma a) jätsin imbetsilli mulje
b) ülbe rullnoka mulje
c) persekukkund rahanäljas pokkerimängija mulje :)

Ranka ei viitsinud, aga tegin ära.

levis
21.09.10, 01:49
Ranka ei viitsinud, aga tegin ära.
On see ikka 100% anonüümne, muidu kui kaisukaru ei vali, siis saad pärast lõuga ::)
btw. ma mõtlesin, et see hindamise teema on ainult naljaga ülesse võetud.

imthcplant
21.09.10, 01:59
see läheb pärast delfisse ülesse :D

imthcplant
21.09.10, 02:00
mitu sarnasust leiate selle moori ja arnold oksmaaga ??

E:face on minu meelest üks ühele copy paste :D

pastilaa
21.09.10, 09:17
Jäi ka mainimata - mulle Svenza esitus väga sümpatiseeris. Mõnusalt toore kesta all oli teadmisi küll. Olles vist paar korda ka samas lauas turniiril istunud, siis igava ja tuima õhustiku päästja minu meelest. Sama kehtis ka selle nõmeda saate kohta - ilma tema osaluseta oleks ikka jube kahju olnud selle vahtimisele raisatud ajast...

Svenza
21.09.10, 09:53
Vsiu pani toore killu just. Facebookis tuleb uuendus:
Sven Reimaa and Merje Meerits are now friends. Comment Like :D

dabljuu
21.09.10, 10:10
Ma ise ei näinud saadet aga soovitan kel võimalus on töö juures suitsunurgas või kuskil teema üles võtta, rahvas tundub on üldiselt rahul. Kirjeldati siin elavalt toimunut, et "üks mees oli käed puusas olnud ja öelnud, et "nahui, mingi bussiraha pärast". :biggrin:

onuark
21.09.10, 12:36
THUMBS UP! :D ma naersin igatahes.

oitarvi
21.09.10, 13:09
Kahjuks saadet ei näinud, jäin täis peaga magama, aga pärast kui TV3-e lehele ilmub siis tahaks kindlasti ära näha. :)
Svenza, miks sa üldse loed delfi kommentaare, ära üldse vaevagi nendega pead. Vahet pole mis uudis on, need debiilikud plähmerdavad ikka oma haigeid kommentaare seal.

Cremer
21.09.10, 13:35
üleval tv3 lehel ja vaatan ise ka, jäi eile vaatamata

ninasarvik11
21.09.10, 13:40
miks lasta yldse delfi kommentaatoritel ennast häirida..?
las nad olla ja targem on neist mitte välja teha:)

taipupole
21.09.10, 13:47
Kas selles saates kolm korda ei saa valesti vastata ehk miks teise vale vastuse peal mäng otsa sai?

mortalvombat
21.09.10, 13:56
see oligi viimane küsimus

dener89
21.09.10, 15:44
tra lõpp on EPIC.
HAHAHAHA
kirjaoskamatuga ei olegi võimalik mitte midagi võita nahui...

Svenza
21.09.10, 15:58
Homme artikkel SLÕhtulehes. Seal panen need neti kommentaatoritest debiilikud paika. Ja need produtsendi ütlemised enne mängu lähevad ka letti. Vbl saab rahvas parema pildi mis seal saated tegelikult toimub.

hotcocacola
21.09.10, 16:01
Homme artikkel SLÕhtulehes. Seal panen need neti kommentaatoritest debiilikud paika. Ja need produtsendi ütlemised enne mängu lähevad ka letti. Vbl saab rahvas parema pildi mis seal saated tegelikult toimub.

MUHAAAHAHAHAHHAHAHAHAAAA :D:D:D::DD:
siit tuleb pärl:D, raudpolt :D

ranka
21.09.10, 16:09
Svenza, kas ma sain õigesti aru, et andsid SL Õhtulehele intervjuu?

taipupole
21.09.10, 16:18
Svenza, kas ma sain õigesti aru, et andsid SL Õhtulehele intervjuu?

Ta ei saanud anda, sest sellist väljaannet ei ole enam olemas.

Marek K.
21.09.10, 16:18
kas seda "kuum hind" svenza etteastet on ka võimalik kuskilt leida? keegi nagu rääkis, et kunagi youtube link läbi jooksnud, aga ma pole suutnud leida.

Svenza
21.09.10, 16:25
Ta ei saanud anda, sest sellist väljaannet ei ole enam olemas.

Tähenärija, said jälle sõna võtta. Õhtulehele andsin intervjuu jah.

hotcocacola
21.09.10, 16:27
ma loodan et svenza on homse õhtulehe esikaanel tekstiga:"KÄI V**** OMA A-ga!"

:D

wedoit
21.09.10, 17:08
Vaatasin ka ära. Ei saa aru mis siin šokeerivat oli ja miks selline poleemika on üles tõmmatud tühja koha pealt. Pigem igav saade oli. Standard Svenza jutt ju ja veel pooleldi naerulsui, polnud hala ega midagi. Härra oleks lihtsalt pidanud lõpumängus kui rõõmupall B ära valis eidele ütlema, et sa võtad C, sest bla-bla-bla. Sest naised ise ka ei tea mida tahavad, mees peab juhendama. Et ise oleks pidanud ohjad haarama ja pakkuma variandi välja mitte rõhuma seal oma järjekindlusele lootes, et naisterahvas otsuse suudab langetada. Ja noh, ei usu et keegi ainult nalja läheb tegema saatesse nagu sa väidad. Kui ikka minna, siis midagi ju tahaks saada. Pokkerilauda sa ei istu mõttega, et saaks nalja ja saaks ikka hävida mingi 100k väehamalt Oh, kui naljakas siis oleks :D hapud viinamarjad. PS! Kes Õhtulehe loo teeb? Leemet või?

Svenza
21.09.10, 17:20
Vaatasin ka ära. Ei saa aru mis siin šokeerivat oli ja miks selline poleemika on üles tõmmatud tühja koha pealt. Pigem igav saade oli. Standard Svenza jutt ju ja veel pooleldi naerulsui, polnud hala ega midagi. Härra oleks lihtsalt pidanud lõpumängus kui rõõmupall B ära valis eidele ütlema, et sa võtad C, sest bla-bla-bla. Sest naised ise ka ei tea mida tahavad, mees peab juhendama. Et ise oleks pidanud ohjad haarama ja pakkuma variandi välja mitte rõhuma seal oma järjekindlusele lootes, et naisterahvas otsuse suudab langetada. Ja noh, ei usu et keegi ainult nalja läheb tegema saatesse nagu sa väidad. Kui ikka minna, siis midagi ju tahaks saada. Pokkerilauda sa ei istu mõttega, et saaks nalja ja saaks ikka hävida mingi 100k väehamalt Oh, kui naljakas siis oleks :D hapud viinamarjad. PS! Kes Õhtulehe loo teeb? Leemet või?

Jah, aga Eesti rahvale, täiele võõrale inimesele on see uskumatu, et sihuke ülbe ennasttäis rullnokk (harimata mats, röökur) laamendab saates ja ütleb tegelikult otse välja mida ta arvab. Sa ise kusesid ka verd kui vajusid Taara pst (üürikorter kus ta elas) sisse, mina istusin tuimalt esikus Janne kiiktoolis lõpakas süles, Alexander näpus ja tagusin freerolli. Ja sinu küsimuse peale kes sa oled, vastasin "OYE , get the fuck in you room bitch and mind your own business" :biggrin: Jaa , kuldsed ajad, Mürakas nägi esimest korda mind ja sai kohe kultuurišoki.
*****, keda huvitab see raha seal saates. Sa samasugune nagu need neti kommentaatorid juba. Oled ka üks neist parastajatest ja ilkujatest vä?
Ja Leemet kirjutab artikli jah.

wedoit
21.09.10, 19:53
Mürakas nägi esimest korda mind ja sai kohe kultuurišoki.

Eks Detroitis veavad elu teised väärtused kui meil siin põhjamaades heaoluühiskonnas :D

1IzLoix5s4Q

MeelisV
21.09.10, 20:19
Muidu saadet oli päris hea vaadata, peabki sellises saates entertainment valuet olema. Aga kui sa soovisid enda kohta arvamust, siis minu meelest ropendad ikka väga palju ja see ei ole ka lahe, et tahad Delfi kommentaatorid vastu äärekivi surnuks peksta. Me elame ju ikkagi tsiviliseeritud maailmas. Lihtsalt arvamus..

Svenza
21.09.10, 20:25
Ainult hambad välja hoiatuseks ja haamriga sõrmeluud pulbriks. Kui ninaga õpib trükkima klaviatuuril ja edasi möliseb, siis telliskiviga näkku ja nägu lamedaks.
Kle, aga vaata meie ühiskonda. Ütle mulle ausalt, kes ei ropenda??? Nimetage mulle see... Ainult Edgar teeb, mitte keegi teine ei tee. Nimetage mulle see

hotcocacola
21.09.10, 20:29
Ainult hambad välja hoiatuseks ja haamriga sõrmeluud pulbriks. Kui ninaga õpib trükkima klaviatuuril ja edasi möliseb, siis telliskiviga näkku ja nägu lamedaks.
Kle, aga vaata meie ühiskonda. Ütle mulle ausalt, kes ei ropenda??? Nimetage mulle see... Ainult Edgar teeb, mitte keegi teine ei tee. Nimetage mulle see


pisarad tulevad silmadest...lihtsalt kuldne :D

akristjan
21.09.10, 21:33
tahad Delfi kommentaatorid vastu äärekivi surnuks peksta.

loooool

JUNKER
22.09.10, 00:00
Lõpp oli niii kuld lihtsalt. Svenzale props, et cojones olemas ja julgeb rääkida. See poolkiilakas rull oli ka vastav vana, et seal B'd kilkama hakkas, pmst terve mängu oli vait ju, lihtsalt mingi taustakeppija nagu.

imthcplant
22.09.10, 00:07
Sven tee veel tsirkust kuskil saates palun... mõnes sellises saates kus saab kedagi toore jõuga sitturisse saata:D

emmimees
22.09.10, 00:14
Pole mõtet , Sven ütleb selle peale, et debiilkuist piidrid lõikavad kõik välja ju. Haiged pederastid tglt :D
rahvas nõuab komöödiat samas ju

STFU
22.09.10, 01:29
Ainult hambad välja hoiatuseks ja haamriga sõrmeluud pulbriks. Kui ninaga õpib trükkima klaviatuuril ja edasi möliseb, siis telliskiviga näkku ja nägu lamedaks.
Kle, aga vaata meie ühiskonda. Ütle mulle ausalt, kes ei ropenda??? Nimetage mulle see... Ainult Edgar teeb, mitte keegi teine ei tee. Nimetage mulle see

hahahaha.ma kukkusin vist 4 korda ümber kui seda lugesin.
sa ise usud ka mida sa räägid?

Svenza
22.09.10, 06:36
Sa ka ei usu, et ainult Edgar teeb? :D

Svenza
22.09.10, 07:17
http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=395341

Tra, nüüd keerati kõik produtsendi vastu ja ikkagi jääb teine mulje loost. Mängust ja 100K pealt kukkumisest ei midagi.

sorm
22.09.10, 08:42
Lugesin ka just selle läbi. Kollane ajakirjandus krijutab ju ikka pool tõde - huijoksid!

Sulli saatest küll ei saanud, aga vaata kui palju sa ajakirjandust aitasid. Vähemalt oli mida jälle kirjutada. Mina isiklikult olen kogu selle teema ja saate peale 2 viimast päeva kõht kõveras irvitanud (isegi õllele tuli parem maitse juurde). Eriti hea on neid kommentaare lugeda...

sorm
22.09.10, 08:48
Kusjuures vaatasin ka UK sarnase saate videosid ja siis üks hea näide:

http://www.youtube.com/watch?v=a8OO4NpMsD0&feature=related

Mingit paari kilo eeku hui hakkaks nii võtma, aga 6k naela on juba natuke rahamoodi asi. Eriti ei hakkaks mingile jobule eidele suurt summat andma, kes ei saanud vastuste sisestamisega hakkama ja jokutaas niisama hunniku pappi maha.

CTXrix
22.09.10, 09:18
Kusjuures vaatasin ka UK sarnase saate videosid ja siis üks hea näide:

http://www.youtube.com/watch?v=a8OO4NpMsD0&feature=related

Mingit paari kilo eeku hui hakkaks nii võtma, aga 6k naela on juba natuke rahamoodi asi. Eriti ei hakkaks mingile jobule eidele suurt summat andma, kes ei saanud vastuste sisestamisega hakkama ja jokutaas niisama hunniku pappi maha.

Thanks lingi eest. Hea näha, et selliseid inimesi ka ikka olemas on nagu see Pete. Fkn brilliant.

farik666
22.09.10, 11:23
üks loll ees..sada teist järgi... ma ütleks selle peale, et mees sa oled üks paras JOKE!

timz0333
22.09.10, 11:55
in b4 "kannaga näkku"

Ei ütleks küll, et salvestusel midagi uskumatult koledat oleks olnud, raha tekitab hasarti ja kõrvalt vaatajale see tunduski tavalisest suurem hasart.

Cremer
22.09.10, 12:02
aga elu24s tuli 100-sekundi Sven ära, et peab meeldima. suhtkoht mission accomplished :)

aga teades Svenni ja tema sõnavara natuke kaugemast ajaloost, siis mina annaks talle lausa oma saate vms. Paneks Ott Järvelaga koos jalkat vms. kommima :) priceless. Liverpool- ja siis Kes-Teab-Mis-On-Otti-Lemmikmansa :D

Cremer
22.09.10, 12:04
ja veel, et ma ei imestaks kui ainult tänu sellele starsi timebank tavapärase asemel 100seci peale, vähemalt meile eestlastele läheb :)

ranka
22.09.10, 12:10
Türi ja Paide. Kui ma loen neid kommentaare tolle intervjuu lõpus, mis puudutavad pokkerimängija elukutset siis sellised värdjad peksaks vaese omaks. Haigelt väikse kitsasilmaringiga pederaste ikka siin maamunal liigub, kohe väga palju.

edit: nii närvi ajavad

ranka
22.09.10, 12:12
in b4 "kannaga näkku"

Ei ütleks küll, et salvestusel midagi uskumatult koledat oleks olnud, raha tekitab hasarti ja kõrvalt vaatajale see tunduski tavalisest suurem hasart.

Oled seal salvestusel olnud w?

Godspeed_EJ
22.09.10, 12:14
50/50, et pühapäeval saab Ärapanijas näha lõpukaadrit

sorm
22.09.10, 12:27
50/50, et pühapäeval saab Ärapanijas näha lõpukaadrit

see ikka pigem 70-30 flipp :D

Svenza
22.09.10, 12:54
50/50, et pühapäeval saab Ärapanijas näha lõpukaadrit

kanal2 ei näita tv3 asju

heido24
22.09.10, 13:23
aga elu24s tuli 100-sekundi Sven ära, et peab meeldima. suhtkoht mission accomplished :)

aga teades Svenni ja tema sõnavara natuke kaugemast ajaloost, siis mina annaks talle lausa oma saate vms. Paneks Ott Järvelaga koos jalkat vms. kommima :) priceless. Liverpool- ja siis Kes-Teab-Mis-On-Otti-Lemmikmansa :D

naiste hulgas peaks nyyd lööki olema :D

Cremer
22.09.10, 15:08
töötan selle Svenza saate nimel. STAR-FM otsib hommikuprogrammi co saatejuhti. Facebookis saab arvamust avaldada. Mine anna sinagi oma hääl notorious 100-sekundi Svenni poolt :)

Marek K.
22.09.10, 15:12
lol kui ma seda star-fmi reklaami kuulsin siis mul oli umbes sama idee :P kuna peeter oja asemele vaja kedagi leida, siis svenza saakski olla uus noorsand, kes petsi asemel tiltaks seal.

qbj0hn
22.09.10, 16:01
Kui Svenza juhiks mingit raadio hommikuprogrammi siis oleks unereziim klõptsi paigas :D

ranka
22.09.10, 16:07
Hehe, Svenzaaaaaa :)

sorm
22.09.10, 16:23
Teeks eraldi raadiojaama. 24h tuleks puhast kulda. Kanüül mõlemasse kätte. Ühest tuleks puhas etanool teisest kofeiin (või mõni muu erguti).

Siis kolme kuu pärast kirjutask Svenza elutöö raamatu - kuidas ma teenisin enda esimese miljoni!

Howie Diddot
22.09.10, 17:40
Saade oli huvitav :D Neid kommenteerijaid ei maksa tõsiselt võtta. Nemad on seal enda jutu järgi perfektse elu etalonid. Tegelikult aga lihtsalt kibestunud inimesed, kes tulevad end siis sinna välja elama, kuna on tagatud mingisugunegi anonüümsus. Hästi tehtud ning jaksu edaspidiseks.

emmimees
22.09.10, 19:01
Netikommentaatorid on omaette klass, pole mõtet nende peale närvi minna.
Ansip, savisaar ja muud tuntud tegelased vast ei mõtle lugedes mõnda kommentaari, et tra otsin selle piidrihunniku üles ja löön hammastega kivisse :D

Timpz
22.09.10, 19:10
Eesti Talent next saade kuhu minna :)?

privador
22.09.10, 20:19
Aga Sven kuda castingul oli?
Kas produtsendid votavad ainult m2ngijaid, kes actionit tekitavad....loe seda, et koik lahkuvad toen2oliselt 0-ga ja telekanal ei pea sentigi maxma?

See oleks ju ideaalvariant telekanlile. Leida TASUTA show tegijad.

heido24
22.09.10, 20:42
vaevalt et telekanal selle maksab

Svenza
22.09.10, 22:04
Aga Sven kuda castingul oli?
Kas produtsendid votavad ainult m2ngijaid, kes actionit tekitavad....loe seda, et koik lahkuvad toen2oliselt 0-ga ja telekanal ei pea sentigi maxma?

See oleks ju ideaalvariant telekanlile. Leida TASUTA show tegijad.

No ma ei tea neid täpseid kriteeriume. Tundud nii, et valitakse a) tarku mängijaid kes oleksid võimelised mõistliku summa kokku ajama
b) idioote, kes oleks võimelised kõik perse keerama
Ja siis produtsendid otsustasid kes kellega kokku panna. Kindlasti ei tohi üksteist tunda, et suht vastumeelsed oleksid teineteisele. kammaijaad kui palju. Minu saade oleks ideaalne olnud, kui me oleks kaks viimast ära vastanud ja siis 300K pealt nullli kukkunud.
Castingul oli test 25 küsimusega ja 5 minutit vestlust. Vaadati kuidas sa kaamerasse räägid (valjult selge kõlava häälega, ei pabista) Ühe sõnaga prooviti järgi, et sa ei murduks laval nii äelda. Ma olin 100% kindle et ma saan castingust edasi. Igas castingus oli ca. 30 inimest, 3 päeva kahel erineval ajal võeti inimesi vastu. See on siis umbes 180 inimest ja 10 saadet kedrati valmis. Arvan et keskpäraseid ja halle inimesi ei võetud sisse. Meil oli see tossike meelega, et rumalusega nussiks saate ära. Kindlasti pannakse kokku erineva vanuse , asukoha ja soo esindajad.

variatsioon
22.09.10, 22:14
300K pealt nullli kukkunud.
kas sa seda ei mõista et sa oled ise samasugune "debiil" kui su ego ei luba sul võtta kõige väiksemat summat et diilini jõuda.

muidugi sa mõtled et oled teistest parem etc aga mõtle ka selle peale kas need teised oleksid nõus võtma min summat??? kui ei siis sa obv peaksid ju ise selle võtma??


MUL ON JUMALA POHHUI MINA SIIT VÄIKSEMA SUMMA KOJU EI LÄHE
wp tossike.

adam_q
22.09.10, 22:16
kui pokrit puudutavaid teemasid pole, siis on paljud delfi kommentaarid kõvasti ägedamad, kui uudised ise

Svenza
22.09.10, 22:22
Kle, situ v.ittu värd. Mingi neti kommentaator oled v? Mis su vigastus on???
TV jaoks oleks ideaalne olnud kui me oleks kõik küsimused õigesti vastanud ja umbes 300K teeninud. Ja siis suurest ahnusest selle nulli ajanud. Aga 300K oleks jagunenud umbes 180K, 90K, 30K, seal ma oleks B-ga väga rahul. Olingi arvestanud et 100K on ideaalne, kõik üle 50K on normaalne, 30-40K aktsepteeritav, 20K-30K eri tingimustel ja alla selle ei lepiks. Easy.
A mis sellel Tarmo-Toomasel üle oleks jäänud. Praegu ma läksin hüper-agressiivse taktikaga peale ja tahtsin Ad, sest summa oli väike. Suuremate summade puhul ma oleks obv. mööndusi teinud ja kasvõi Bäga leppinud. Esialgne rämetsemine oli puhas bluff, aga need idikad ei pakuunud üldse omapoolseid lahendusi , jäid tuimalt raiuma oma A-d, siis ei jäänd muud üle kui ***** saata.
Ja situ verd hüdrovitulakkuja tossike

Svenza
22.09.10, 22:26
kas sa seda ei mõista et sa oled ise samasugune "debiil" kui su ego ei luba sul võtta kõige väiksemat summat et diilini jõuda.

muidugi sa mõtled et oled teistest parem etc aga mõtle ka selle peale kas need teised oleksid nõus võtma min summat??? kui ei siis sa obv peaksid ju ise selle võtma??


wp tossike.

Mmmmmm, kokkutulekule ei tule Tartus... kahju. Mental note tehtud: norib jalaga näkku

Dogers
22.09.10, 22:29
irw :D

levis
22.09.10, 22:35
Kas siin foorumis on ok, sedasi sõimata/ropendada või see on ühe inimese privileeg?

Potsataja
22.09.10, 22:38
Kas siin foorumis on ok, sedasi sõimata/ropendada või see on ühe inimese privileeg?

See on siinse foorumi Svetlanade privileeg imo. Tahad samasugust privileegi, siis pead ka Svetlanaks digimuutuma 8=)

Svenza
22.09.10, 22:43
Kas siin foorumis on ok, sedasi sõimata/ropendada või see on ühe inimese privileeg?
Sõima vastu... Kus see kirjas on et ei tohi?
Kui ma olen debiilikust tossike, siis ma tahaks selle ahviga kokku saada IRL kes seda ütles ja jalaga näkku tõmmata selle eest

flipmachine
22.09.10, 22:47
Sa lööd naisi ja lapsi ka, kui nende jutt ei meeldi ?

NB: Ei ole noriv küsimus, tegelikult ka huvitab.

variatsioon
22.09.10, 22:49
Kas siin foorumis on ok, sedasi sõimata/ropendada või see on ühe inimese privileeg?

jh see on veider.. kui sass teeb ühe sellise posti nagu svensa pidevalt teeb saab ta insta max bani..


adminid võiks ikka võrdselt käituda olenemata sellest kas villan on su sõber või mitte.

ja non-ranka modid/adminid võiks ka vahest oma suu lahti teha.
(mõned on päris head modid tho ;) )

Svenza
22.09.10, 22:51
Sa lööd naisi ja lapsi ka, kui nende jutt ei meeldi ?

NB: Ei ole noriv küsimus, tegelikult ka huvitab.

Ei löö. kui väga närvi käivad, saadan p.utsi. Muidu kas ignoreerin, või ütlen olge vait

variatsioon
22.09.10, 22:52
Ei löö. kui väga närvi käivad, saadan p.utsi. Muidu kas ignoreerin, või ütlen olge vait

aga kui purjus oled?

hotcocacola
22.09.10, 22:52
ainuke vahe on selles, et svenzat teavad kõik. Teda teatakse onlines ja lives.
Sassi teatakse vaid onlines ning trollimisosakonnas.

Svenza
22.09.10, 22:55
jh see on veider.. kui sass teeb ühe sellise posti nagu svensa pidevalt teeb saab ta insta max bani..


adminid võiks ikka võrdselt käituda olenemata sellest kas villan on su sõber või mitte.

ja non-ranka modid/adminid võiks ka vahest oma suu lahti teha.
(mõned on päris head modid tho ;) )

Mine joo pargipingi peal Sassiga Sassi ja kammi ennast sassi. Kes alustas praegu debiilikust tossikesega??? Obv. peaksid mu reaktsiooni selle peale teadma ja ma lootsin et arvestad sellega ette. Level 1 thinking, nothing complicated.
Sass käib pidevalt kõikidele närvi ja risustab teemasid, õnneks et ma pole süvenenud sellesse, muidu vist tiltaks korralikult. Niigi vähesed teemad milles ma sõna võtan ja kõigil on alati viriseda ja vinguda millegi üle. Ma oleks Lambi-Leo ja mitte Svenza kui ma teid v.ittu ei saadaks

Svenza
22.09.10, 22:56
Ma ei ole elus naist löönud, lapsi ammugi mitte. Enough said.

TaistoJ
22.09.10, 23:21
Atleast i'd stay alive.

levis
22.09.10, 23:34
You Are Pathetic! You Are Pathetic! You Are Pathetic! You Are A Selfish Cow! You Are A Selfish Cow!
R-ougCMz7Nk?fs=1

Samas naine lauas ei tähenda alati katastroofi:
VRY37q8QKoE?fs=1

hotcocacola
23.09.10, 00:30
lol, selle viimase video võiksid kõik foorumlased selle 100-sekundi-eide facebooki wallile postitada :D (hahahahahhah)

Potsataja
23.09.10, 00:34
Atleast i'd stay alive.

Mitu oda kõrva ja mitu kombot pöördelt kannaga näkku said, rääkimata tellis- ja äärekividest ?

H2O
23.09.10, 00:36
Mina korjasin siin pappi kokku kiirete vastustega, ma tulin siia raha tegema, panite oma pehmete ja karvastega mu 100 kilo auku :D.

LOL

taipupole
23.09.10, 08:53
20K-30K eri tingimustel ja alla selle ei lepiks. Easy.

Ma ei saa sellest väitest tegelikult aru. Siin on mõned ehk mitte ainult sina väitnud, et juba hea, et sa ainult võiduga lahkuda tahtsid või siis teisisõnu alla A nõus ei olnud.

Kuid sa olid ju nõus. Kui kellakeselt oli üle poole maha tiksunud (ja summadest loomulikult samuti), olid sa juba Bga nõus, mis siis, et see summa oli sinu jutu järgi lausa kohutavalt naeruväärne ehk mingi 3000 krooni vist. Eriti vahet muidugi pole, miks sa järsku ikka seda summat tahtma hakkasid, sest raha on raha ja läheb ikka vaja.

Ehk pigem lasi nulli raha see teine kutt, kes alguses suht kohe B võttis ja siis teid perse saatis, et kolmandat korda ta muutma ei hakka.

Pahvak
23.09.10, 09:03
Nalja seal saates küll ei saanud.

antnx
23.09.10, 09:21
pokkerioss 22.09.2010 16:58

Pilt pokkerijõmmist:
http://img844.imageshack.us/img844/6774/j6mm.jpg

Juba liiguvad delfis mingid pildid. Ilmselt ka mingid pokerdajad teinud, ei tea kas siit foorumist?

Svenza
23.09.10, 09:34
Nalja seal saates küll ei saanud.

Milling tuli saate sees inimestega rääkima ükshaaval. Kui see 100 euro küsimus oli, peale seda panime üksteisele paar peent kildu ja kui tuvustuses pokkerimängija elukutse kohta küsis, siis sai 3 minti juttu räägitud. Paraku on kõik välja lõigatud kuna muidu ei mahuks aja sisse ära.

Svenza
23.09.10, 09:42
pokkerioss 22.09.2010 16:58

Pilt pokkerijõmmist:
http://img844.imageshack.us/img844/6774/j6mm.jpg

Juba liiguvad delfis mingid pildid. Ilmselt ka mingid pokerdajad teinud, ei tea kas siit foorumist?

Obv.
Ise arvan et mingi Imricu sugune no-lifer. Pead ei julge panti panna, aga mingi eri lohh peab olema. Raudselt ma olen teda millegagi väga rängalt solvanud, foorumis oma nime all ei julge midagi välja öelda, siis copy-pasteb mu ütlused kommentaariumites ja üritab igati sitta muljet jätta. Noh, siin paar venva võivad vabalt veel olla, kellega mul siin hiljuti kismaks on läinud. Aga noh, las igaühel olla omad rõõmud. Päev läbi sitta toota elu24-s ja delfis, see on ka skill omaette. Küll see vend kunagi välja tuleb ja vahele jääb. Kui olete näinud filmi "Jay and Silent Bob strike back", siis hakkab sama asi juhtuma :D
Otsin kohe youtube lingi :D

Svenza
23.09.10, 09:52
Ma ei saa sellest väitest tegelikult aru. Siin on mõned ehk mitte ainult sina väitnud, et juba hea, et sa ainult võiduga lahkuda tahtsid või siis teisisõnu alla A nõus ei olnud.

Kuid sa olid ju nõus. Kui kellakeselt oli üle poole maha tiksunud (ja summadest loomulikult samuti), olid sa juba Bga nõus, mis siis, et see summa oli sinu jutu järgi lausa kohutavalt naeruväärne ehk mingi 3000 krooni vist. Eriti vahet muidugi pole, miks sa järsku ikka seda summat tahtma hakkasid, sest raha on raha ja läheb ikka vaja.

Ehk pigem lasi nulli raha see teine kutt, kes alguses suht kohe B võttis ja siis teid perse saatis, et kolmandat korda ta muutma ei hakka.

No esimene "kindel statement" et mina A-ta ei lahku oli puhas bluff. Aga nendel läks tõrjemehhanism tööle hoopis selle peale. Kindlasti ma poleks nõus C-ga olnud. Pigem oleks pidanud tollele vennikesele rahukele ära seletama, et tema on ainult C-d väärt kuna vastas ainult ühele küsimusele. Ülejäänd papi ajasime meie kokku selle mutiga. Pmtselt mul ei olnud suurt vahet, kas tuleme papiga ära või mitte. (nende summade puhul)
Tulemuseks ongi see, et saade tekitas parajat furoori... Ütleme, et võtan selle B ja tüüp on C-ga nõus, mutt saab teenimatult A. Omal jääks pärast südames kriipima. Ma pmtselt ei olnud nõus andestama seda 107K pealt kukkumist ja peale seda oli doomswitch mode sisse lülitatud.
Obv. et raha on raha. Mõnikord võib isegi 500 krooni suur raha olla, kui sul seda parasjagu taskus ei ole ja midagi oleks vaja osta. Saate produtsent oli kõik üles keeranud, sittade asjade kokkulangevus oli nii suur, et konkreetselt selles saates ei olnudki võimalik midagi reaalselt teenida.

kuco
23.09.10, 09:54
Kui olete näinud filmi "Jay and Silent Bob strike back", siis hakkab sama asi juhtuma :D
Otsin kohe youtube lingi :D

MjWFZPJZTxU

Svenza
23.09.10, 09:58
Alates 4.30 võite vaaatama hakata, 5ndast minutist läheb actioniks neti kommijate vastu :D
-PleXQVlR_4&feature=related

sorm
23.09.10, 10:34
Ma aVaatasin nende UK mängude lõpumängud läbi ja kui sellest saatest rahalist +EV otsida tuleks igal juhul, C endale võtta ja siis teised kiiresiti A ja B vahel kokkuleppele suunata.

Suurem osa saateid tiksub raha nulli. Need vähesed, kus mingile kokkuleppele jõutakse on algsest alles kokkuleppe hetkeks umbes 1/3. Seega algne C on suurem, kui hiljem potenisaalne B (mida sa ka ei pruugi saada). Kahjuks või õnneks, aga inimloomus ei luba sellist asja, et keegi saab temast rohkem raha. Ahnus tuleb peale, et ikka ise tahaks rohkem saada! Algul on A nii suur, et kõik tahavad seda ja hiljem on C nii väike, et keegi ei viitsi mingit 1-2k enam võtma hakata ... +ev saatele.

Üks saade oli hea, kus tark mees pani küsimused õigesti ja tädid olid ka nõus, et too peask A saama. Samas ise ei jõudnud B ja C vahel kokkuleppele ja oligi sellele "tarkpeale" ikka fail :)

ok2aa
23.09.10, 11:18
pokkerioss 22.09.2010 16:58

Pilt pokkerijõmmist:
http://img844.imageshack.us/img844/6774/j6mm.jpg

Juba liiguvad delfis mingid pildid. Ilmselt ka mingid pokerdajad teinud, ei tea kas siit foorumist?

lol

kahjusk ei leidnud ma saates midagi naljakat. natuke piinlik oli, umbes nagu "maamees otsib naist" vms.

Rage
23.09.10, 11:45
mõningaid katkendeid saatest vaatasin, jah nohh see teada, et Svenza ongi sellise suuvärgiga, aga inimeste jaoks kes teda ei tea, pole seal suurt midagi naljakat ja suhteliselt stereotüüpsed eelarvamused tulevad loomulikult välja, samas ega Õhtulehes esinemine või Svenza võitlus kommentaariumi tegelaste vastu lubadusega näod sassi taguda ka ometi seda stereotüüpi ümber lükka.

rrrr
23.09.10, 11:51
Svenza - sina kui saates käinud ja köögipoolt kõige lähemalt näinud, kas seal oli enne öeldud või kuskil ruulides kirjas, et mingit mündiviskmasit või kivi-paber-käärid loosi ei või lõpus televaatajate silme all teha?

sorm
23.09.10, 12:07
Svenza - sina kui saates käinud ja köögipoolt kõige lähemalt näinud, kas seal oli enne öeldud või kuskil ruulides kirjas, et mingit mündiviskmasit või kivi-paber-käärid loosi ei või lõpus televaatajate silme all teha?

Mõtleisn ise ka selle peale, et nagu kõigile +EV teha totolotot...

Svenza
23.09.10, 12:27
lol

kahjusk ei leidnud ma saates midagi naljakat. natuke piinlik oli, umbes nagu "maamees otsib naist" vms.

No veic viskasime kildu Millinguga, aga see ei läinud eetrisse kuna ei mahtunud aja raamidesse. Iga inimesega vesteldi seal sujuvalt 3-5 minutit saate ajal. Ega omal jäi ka suht sitt mulje saatest. Tahtsime hästi, aga välja kukkus nagu alati.

janek174
23.09.10, 15:37
Krt kirjutasin üks päev ka pika kommi siia, ag ei tea kuhu kadus. Proovin nüüd uuesti. Kui selliseid mängijaid, nagu Svenza poleks, siis saade ka ei müüks. Ja sellepärast kõik taolised saated ka Eestis läbi kukuvad, sest kõik on sellised endassetõmbunud hädavarestest tossikesed, kes on teleekraanile pääsemise ja 1K eeq nimel tegema mida ainult kästakse (küsige Kivisaare käest, kuidas Võta või Jäta USA versiooni eestis tehti ntx.). Ise Sveni tundes võin öelda, et nii laia silmaringi ja asjadest aru saava inimesega on lausa lust vestelda ja maailma asju arutada. See, et keskmine eestlane on üks hädavares ja vingats, ei tähenda seda, et terve maailm peaks samasugune olema.

Vaatasin täna saate uuesti üle ja pean mainima, et selle tädi ütlemiste peale oleks tõenäoliselt ise sama tilti läinud. Aga Svenilt õige mäng.

Ahjaa, ja miks pole pollis sellist varianti, et normaalne emotsioonidega inimene, kes ütleb välja mis ta asjast arvab.

Svenza
23.09.10, 15:42
Ise pakkusin polli välja, aga unustasin normaalseid vastusevariante panna. Oma viga, saan siin ka taunina tunda ennast :D

emmimees
23.09.10, 16:13
Milling üldse ei sobi saadet juhtima, võiks minna matusetalitajaks vms ja selle Pille Minevi(oli vist?) kommentaarid peale igat küsimust ajavad ka tilti, üldse igavene ja igav venitamine käib seal koguaeg, tv3 toodab puhast paska, lisaks vähemalt 1/3 saatest on reklaam.
Selle Pehmete ja karvaste küsimusega tõmmati seal persed korralikult lohku, kuna see stsenarist vist vahetus just hiljuti, vb tol mutil jäi paaril viimasel osal lõputiirtid vaatamata ja oligi perses üritus :D
Szenza miks sa Tõe hetke ei läinud kui oli? lol

Svenza
23.09.10, 16:24
Mul ei ole mingeid varjatud saladusi. Mulle sobivad kõik muud mängud palju paremini. Ma võiksin kasvõi sellesse Jõekalda saatesse minna, mis tundub suht fun. Raha paneb kired keema ja rikub mängu ära, fun saated oleks oluliselt paremad.
P.S. Pedmansonil pole elu sees selle seriaaliga mingit pistmist olnud. Eit pani ikka korralikult vänta sellega. Oma viga oli ka et usaldasin teda nii lambist ja küsimust üldse arutama ei hakand.

emmimees
23.09.10, 16:29
Krt keegi kuskil kirjutas, et oli see Pedmanson varem, aga see võis olla kuskil elu24 kommides vms lol.
Korralik kasjakiaparaat oli eit siis..

Svenza
23.09.10, 16:40
See oligi elu24s mingi idioodi poolt kommitud. ABSOLUUTSELT mingitpistmist pole!

edit: Peep Pedmansoni huumor ja ergas kujutlusvõime on laiemale avalikkusele mitu korda tuttavamad kui tema isik.
Pedmansoni stsenaariumi järgi on tele- ja kinoekraanidel ning suvetuuridel seigelnud sellised staartegelased nagu «Vanade ja kobedate» Maie ja Valdur ning kirju «Õpetajate toa» seltskond.

CTXrix
23.09.10, 16:54
Seda et...kas sa, Svenza, sellise suhtumise ja suuvärgiga läbi elu sumistades, peksa ka oled saanud või suudad end ikka välja rääkida olukordadest?

PS! Absoluutselt ei ürita midagi agiteerida vms. Lihtsalt huvitab :D Sest selliseid vendi on küll ja küll, kes minu jaoks naljaka "Tra löön sulle oda kõrva ja pöördelt kannaga kuklasse" kommentaari peale ära flipiks ja tuuleveskiks muutuks.

Svenza
23.09.10, 17:08
No ma valin vendi ka kellele ma seda ütlen. 50% foorumist on nohkarid, 40% on alaealised ja 10% on so-so. Ma arvan et 100st 5ga ma ei möliseks ja 100st 1 ga ei tahaks tegelikult kakelda.
Ma olen ise ka tuuleveski vend, nii et I know what yo mean :D
Peaga sain näkku, krooniline ninaluu murd. Kui midagi veel valusamat oskate välja mõelda, please go ahead

hotcocacola
23.09.10, 17:13
tuleks teha midagi taolist nagu 2 months 2 million....
kutid (mängijad) tuleb saata kuhugi kadriorulossi, kus neil on grinding arena :D
saate omanikud orgunnivad paar eriti võlli paari millist autot, millega ringi liigutakse.
kaamerad ja süsteemid igal pool....krt, sellist entertainmenti tahaks täiega:D, osaleks isegi.

nagu svenza ytles varem....teatud inimeste jaoks on see entertainment ja adrekas, mida vajatakse.
need, kes hõõruvad nina ja toksivad onni kommenteerides, kui halb või rõve svenza on...nende jaoks pole see entertainment...

sven, saada kuhugi kanal2te kiri koos meie soovidega...

svenza sobiks saatesse.....sellist kino saaks, et anna abi :D
ma ei jõua palju fantaseerida :D, sest naeran end herneks

rohelinekonn
23.09.10, 17:13
liiga hea teema alati saab naerda

Svenza
23.09.10, 17:17
need, kes hõõruvad nina ja toksivad onni
Irwwwwwwwwwwwwwwww
Sittuge oblikaid

Esimest korda kuulen, toksivad onni :D:D:D:D

pafka666
23.09.10, 19:03
No ma valin vendi ka kellele ma seda ütlen. 50% foorumist on nohkarid, 40% on alaealised ja 10% on so-so. Ma arvan et 100st 5ga ma ei möliseks ja 100st 1 ga ei tahaks tegelikult kakelda.
Ma olen ise ka tuuleveski vend, nii et I know what yo mean :D
Peaga sain näkku, krooniline ninaluu murd. Kui midagi veel valusamat oskate välja mõelda, please go ahead

Krdi Rambo

hotcocacola
23.09.10, 19:36
http://www.filmschoolrejects.com/images/dontmesswithrambo.jpg

pafka666
23.09.10, 19:54
http://www.filmschoolrejects.com/images/dontmesswithrambo.jpg

ahahhahaaa kuldne:biggrin:

ranka
23.09.10, 20:12
http://www.filmschoolrejects.com/images/dontmesswithrambo.jpg

Tuunige sinna Svenza ja Armin Karu näod, oleks fun.

variatsioon
23.09.10, 23:26
Svenza - sina kui saates käinud ja köögipoolt kõige lähemalt näinud, kas seal oli enne öeldud või kuskil ruulides kirjas, et mingit mündiviskmasit või kivi-paber-käärid loosi ei või lõpus televaatajate silme all teha?
.

heido24
24.09.10, 05:33
Vedeles see seal Õhtulehe kommides :)

http://img844.imageshack.us/img844/6774/j6mm.jpg

Svenza
24.09.10, 11:00
No mingi räme hater peab olema kes sellist asja postitab, pokkeri peale tal aega ei lähe,sest ta on stabiilslelt busto, et leiab aega selliseid photoshoppe teha ja neid üles riputada. Ise pakkusin alguses et Imric, aga ma ei tea kas ta on piisavalt arenenud et Photoshopi osata. Siis võib olla veel ****-Madis pluss tema kaader, aga ta enda huvides kui ta piisavalt haritud on, siis ei käi delfis ja elu24s kommimas. Pigem kommib ikka siuke vend kellel reaalselt aega üle ja pokkeriskilli ei ole. Seega intelligentsed inimesed ma välistan.
Davai no-lifer, kes iganes sa ka ei oleks. Ütle oma nimi välja, sest kui ma su kunagi üles leian , siis on oda kõrva(seekord mitte malend, vaid kümnevõistlejate oda) ja pärast "äärekivi special". Kui praegu üles tunnistad kes sa oled, piirdud ainult ühe karistusega, kui üles leian, saad topelt, pluss Statolili extra

Rage
24.09.10, 11:02
pluss Statolili extra<üritab kujutlusvõimet appi võttes mõistatada, milline see Statoili extra veel välja võiks näha>::):laugh:

midagi stiilis.. et paluks mulle kõiki kastmeid... ninna. ?

Dogers
24.09.10, 11:03
ei Svenza, ma pean tunnistama, et vähemalt malet Sa biidid küll tugevasti, hämmastav oli vaadata seda mängu, aga ma ikkagi ei oleks kindel, kas Sa peast mängides mulle kotti teeks :D

Svenza
24.09.10, 11:03
tikud ja bensiin
ja ise võib ennast põlema panna, ma ei pea tikku tõmbama...
(oleks ideaal)

Svenza
24.09.10, 11:05
ei Svenza, ma pean tunnistama, et vähemalt malet Sa biidid küll tugevasti, hämmastav oli vaadata seda mängu, aga ma ikkagi ei oleks kindel, kas Sa peast mängides mulle kotti teeks :D

ship it fish
kohe otsin postituse oma foorumist, kus 5 venda polnud ka kindlad, lõppes 500 krooni kaotusega nende jaoks. Lähme jooma parem idikas, ma ei pea sulle midagi tõestama.
Ja su kena DAAM pidi ilusad sõbrannad täna kaasa orgunnima. Ma panen 500- tema 3 ilusa sõbranna vastu. Mängin peast ja sina mängid laua peal. Ühe sõnaga, lase mulle PM-is juba need numbrid ette ära. Aitäh.
Sinust ka kasu ükskord :D:D:D:

Dogers
24.09.10, 11:13
Mu daam sai kultuurishoki eile, aga ta läks praegu muhvineid ja pizzasi küpsetama õhtuseks peoks, prolly afterpartydel kohtume, tema süntar (koos rohkem kui 3 sõbrannaga) läheb ka ju edasi aftekale, btw isegi codecci ja tema sõbrad üritasid neid atlantises sebida :D

Svenza
24.09.10, 11:23
oot-oot-oot. Millest sa täpselt aru ei saanud??? Sind pole üldse vaja, peaasi et su daam ja tema sõbrannad oleksid :D:D:D:D:D
codeccil on omal naine olemas, ära aja paska inimese kohta keda sa ei tunne. Sama hästi ma võin öelda, et su daam ärkas hommikul minu kõrval ja küpsetab minu köögis praegu muffineid :D

Simka11
24.09.10, 11:40
kuna ise ka aegajalt malet mänginud viimased paar aastat siis svenza ehk teeksime ühe mängu kuskil, paneks sümboolse 10 usd või midagi ka vahele? mingis mängukeskkonnas ja ajaga 1+1 või 2+0 või midagi analoogset mis välistaks programmi kasutamise. näiteks 2 võiduni? oled huvitatud :)

sama pakkumise teeksin ka dogersile.

sorm
24.09.10, 11:52
kuna ise ka aegajalt malet mänginud viimased paar aastat siis svenza ehk teeksime ühe mängu kuskil, paneks sümboolse 10 usd või midagi ka vahele? mingis mängukeskkonnas ja ajaga 1+1 või 2+0 või midagi analoogset mis välistaks programmi kasutamise. näiteks 2 võiduni? oled huvitatud :)

sama pakkumise teeksin ka dogersile.

Kas teeme totalisaatori ka juurde :) , mina paneks oma viimased veeringud svenza peale..

kuco
24.09.10, 12:17
Kas teeme totalisaatori ka juurde :) , mina paneks oma viimased veeringud svenza peale..

Keegi raha laenata saab, et saaks Svenza peale panustada? :=)

sorm
24.09.10, 12:51
Ranka sinu soov sai täidetud!

http://olavi.planet.ee/dontmesswithrambo.jpg

andu_andu
24.09.10, 13:08
Ranka sinu soov sai täidetud!

http://olavi.planet.ee/dontmesswithrambo.jpg

hahahah
ma mõtlesin, et ikka vastupidi, et svenza kägistab karu hoopis :biggrin:

Marek K.
24.09.10, 13:08
rofolaeroplane

sorm
24.09.10, 13:10
hahahah
ma mõtlesin, et ikka vastupidi, et svenza kägistab karu hoopis :biggrin:

svenza ie kägista, sevnza annab kannaga pöördelt näkku /teostades protseduuri käigus ka hüppe!

timz0333
24.09.10, 13:11
lolzzzz

variatsioon
24.09.10, 13:12
Ranka sinu soov sai täidetud!

http://olavi.planet.ee/dontmesswithrambo.jpg

ei tea kas pilt on juba delfis ka üleval ;)

Marek K.
24.09.10, 13:17
pmst kui praegu peaks seal artiklite kallal veel mingi kommentaarium käima, siis on suht selge, nagu svenza ütles, et pooled haterid on kuskilt siitsamast foorumist. sest ma ei tahaks uskuda, et lambi delfi kommentaatorid viitsivad nädal aega järjest just seda kindlat artiklit passida ja kommenteerida.. seal ju tuleb uut sitta niivõrd palju koguaeg peale, kus jälle oma paska ajada.

Cypher0
24.09.10, 13:21
oda kõrva

http://www.explosm.net/db/files/Comics/Matt/Stride.png

raunsz
25.09.10, 13:45
Old teema juba, aga delfi (jms) kommidest võis lugeda pokkeri halba mainet (õnnemäng, võlad blab blalba). :(

Paljud vist tõesti vist ei tea, mis tähendab sõna "elukutseline (pokkerimängija)".

ristijeesus
25.09.10, 17:52
Svenza jälle elu24-s nõuandeid jagamas: http://www.elu24.ee/?id=318087

masterpuppet
25.09.10, 17:54
HaHaHA- homme uudis, svenza ropendas-röökis hasartmängurite kokkutulekul hääle ära.

Codecci
25.09.10, 18:34
Mu daam sai kultuurishoki eile, aga ta läks praegu muhvineid ja pizzasi küpsetama õhtuseks peoks, prolly afterpartydel kohtume, tema süntar (koos rohkem kui 3 sõbrannaga) läheb ka ju edasi aftekale, btw isegi codecci ja tema sõbrad üritasid neid atlantises sebida :D

what the fuck

siki ja mingi brünett neiu?

Svenza
25.09.10, 19:44
Hahahahaaaaa, uus pasarahe neti kommentaatorite poolt :) Elu24 ei väsi ka üllatamast. Juhn tähelepanu rubriigile : Staarid < Eesti staarid. Irwwwwwwwwwww

FreakyJason
25.09.10, 19:48
Svenza sa kaine?

Svenza
25.09.10, 19:51
suht koht. Terve päev oli sitt olla

soouni
25.09.10, 19:52
vanglapäti sõnavara.ennast nii täis et varsti käib pauguga lõhki ja kogu see haisev pläga on mööda ilma laiali:D
sa mees mine ja saa endale haridus ja mine tööle!
pealegi oblikaid võid ise s***uda,muu jaoks sul lihtsalt raha pole:D

küsiks veel et miks sa närvi siis läksid kui rahast ilma jäid:D?
laenud vist kaelas,egas muidu poleks nii endast väljas olnud.:D

to LI see on otsekohesus või?arenege parem koos:D



hhahahaha liiga haiged need netikommentaatorid ikka, naera pooleks

-----
poegi sõna võtnud :D

Svenni poeg 25.09.2010 20:03
mida te paukute mu issiga, situge oplikait, rotid nuubid ma teenin rohkem isegi oma surf serveriga csis raha nuubid
te kamp rõvedikke hakkatetaha saama
Pane edasi issi!!!!!

FreakyJason
25.09.10, 19:53
suht koht. Terve päev oli sitt olla

Me hossiga pole kaineks saand veel. Varsti ikka kino plaanis

raunsz
25.09.10, 22:53
Irwan seda elu24. :D
Keep going, Svenza!

variatsioon
25.09.10, 22:56
kunagi tulevikus kui svensa postitab blogi downswingi graafiku siis võib küll elu24st huvitavaid uudiseid lugeda :D

ranka
26.09.10, 00:12
Tegelt me peaks kõik järgmine nädal koguma Svenzale miski suure steigi, et ta saaks nädalalõputurniire mängida suurtemates tubades - prima, stars, ftp, pacific jne. Ehk hitib ja siis saaks elu24 uue toreda artiklti ta suurest võidust kirjutada ($10k+, ideaalne oleks miski sunday milli esikoht). See teeks kõikide negatiivsete kommentaaroite näod VÄGA mõrudaks :) Stakest ja raha jagamisest muidugi ei tohi kuskil kõssata :)

PS! Ma ei tee nalja, ma oleks kindel käpp $100-$200 "annetamaks" stakeks :)

EDIT: kui oleks veel mass-stakes osalejaid ja sven oleks nõus mängima (mida ta suht kindlalt oleks) võiks teha eraldi stake teema ära.

Marek K.
26.09.10, 00:21
hea idee.

variatsioon
26.09.10, 01:14
Tegelt me peaks kõik järgmine nädal koguma Svenzale miski suure steigi, et ta saaks nädalalõputurniire mängida suurtemates tubades - prima, stars, ftp, pacific jne. Ehk hitib ja siis saaks elu24 uue toreda artiklti ta suurest võidust kirjutada ($10k+, ideaalne oleks miski sunday milli esikoht). See teeks kõikide negatiivsete kommentaaroite näod VÄGA mõrudaks :) Stakest ja raha jagamisest muidugi ei tohi kuskil kõssata :)

PS! Ma ei tee nalja, ma oleks kindel käpp $100-$200 "annetamaks" stakeks :)

EDIT: kui oleks veel mass-stakes osalejaid ja sven oleks nõus mängima (mida ta suht kindlalt oleks) võiks teha eraldi stake teema ära.

"100sekundi sven mängis sõprade 10 000kr maha."

tõenäoliselt mõned siinsed haterid linkisid ta blogi elu24 nii et küll siis ka see teema kuskile saadetakse.

hotcocacola
26.09.10, 01:30
KUi "annetamiseks" vms läheks, siis ehk 20$ paneks isegi :D

Fabulous
26.09.10, 01:36
"100sekundi sven mängis sõprade 10 000kr maha."

tõenäoliselt mõned siinsed haterid linkisid ta blogi elu24 nii et küll siis ka see teema kuskile saadetakse.

Kas selle vastu ei aitaks, kui kirjutada teema esimesse posti midagi stiilis: " Selle teema sisu ei pruugi vastata tegelikkusele ja kõiki postitusi tuleks võtta huumoriga. Siin teemas leiduvate tekstide ja piltide kasutamiseks ükskõik millisel viisil on ilmtingimata vaja autori nõusolekut! Ilma selleta on nende kasutamine ebaseaduslik "?

variatsioon
26.09.10, 02:31
Kas selle vastu ei aitaks, kui kirjutada teema esimesse posti midagi stiilis: " Selle teema sisu ei pruugi vastata tegelikkusele ja kõiki postitusi tuleks võtta huumoriga. Siin teemas leiduvate tekstide ja piltide kasutamiseks ükskõik millisel viisil on ilmtingimata vaja autori nõusolekut! Ilma selleta on nende kasutamine ebaseaduslik "?

imo ei aitaks.

low-flow
26.09.10, 09:49
Plaan on hea, võtaks ka sümboolse osaku, aga ei tea kas jõuame päevaga kokku ajada?

donkament
26.09.10, 10:14
sittuge tõsiselt ka oblikaid, praegu lugesin elu24st neid kommentaare. Mauni- ja downikari lihtsalt, Internetis kõvad mehed, rlis tõenäoliselt suu m*nni täis.

pastilaa
26.09.10, 11:37
$20 osaleks isegi.

Svenza
26.09.10, 12:09
Mul selline idee, et ma ise panen ka mingi soliidse summa alla ja kui peaks võitma , siis mingi osa anname heategevusele ära. Varem või hiljem jälle jõulud tulemas ja samasuguse projekti peaks raudselt korraldama nagu eelmine kord. Teine variant et palume Tarmo-Toomasel ja "kindel-teadaja Merjel" Starsi account teha ja siis hakkame sendi haaval neile donationeid tegema :)
Muidugi kes tahab, saab oma summa pluss kasumi tagasi, annetus jääb vabatahtlikuks. Esialgse plaani kohaselt mängiks siis WCOOPI 60 event 215$, siis DNG Sunday Special 55$, siis kell 21.15 22$ 1 rebuy, 1 addon turna, Sunday veerand milli, 11$. Kokku mingi 347$, peaks olema normaalne. Ja arvan , et peaks suht sekundiga välja müüdud olema. Räägin rankaga veel üle ja siis paneme diilide osakonda üles.

farik666
26.09.10, 12:09
Pidasin siit paljusid pokkerimängijaid mõistusega inimesteks... suudavad pappi kokku ajad küll, aga peale seda teemat lugedes tundub et suurem osa on ikka purulollid pugejad

ranka
26.09.10, 12:10
"100sekundi sven mängis sõprade 10 000kr maha."

tõenäoliselt mõned siinsed haterid linkisid ta blogi elu24 nii et küll siis ka see teema kuskile saadetakse.

Üks võimalus oleks teha privaatne alafoorum ainult kindlatele lugejatele (need, kes stake annaksid). Paras kepp oleks.

ranka
26.09.10, 12:13
Pidasin siit paljusid pokkerimängijaid mõistusega inimesteks... suudavad pappi kokku ajad küll, aga peale seda teemat lugedes tundub et suurem osa on ikka purulollid pugejad

Peale seda foorumi teemat või elu24 (või mõne muu väljaande) teemat? Ehk täpsustaksid.

farik666
26.09.10, 12:15
sedasama teemat obv

ranka
26.09.10, 12:16
sedasama teemat obv

ja mis siis ei meeldi? :)

Marek K.
26.09.10, 20:51
uugu 26.09.2010 21:47

Ilus mees, peen keelekasutus. Sooviks temaga vahekorda astuda.

lugesin ka elu25 kommentaare, gg :P

ranka
27.09.10, 04:29
ROFL, selline naljakas video oli kommentaarides:

9F9aU_xbppk

hotcocacola
27.09.10, 05:03
ROFL, selline naljakas video oli kommentaarides:

9F9aU_xbppk

hahahhahhahha
hea töö :D

how much did u loose :D?


samas...

ZbCtUin9rQI

low-flow
27.09.10, 15:22
No kes see hater siis trollis, lahkepoiss Sven lõi kõigi "pugejate" investeeringu nagu naksti duublisse. GG.

Nozzu
27.09.10, 17:33
IRW...Delfi kommentaatorite kolleegium on jõudnud järeldusele, et Svenza on riigikogu liige Sven Sester :D

basma, 27.09.2010 17:20
oot kas see on too sven sester v???

kriket, 27.09.2010 17:23
IRL ei tohiks seda nii jätta. Sellisel inimesel pole riigikogusse asja!

hah, 27.09.2010 17:43
Kas tõesti riigikogulane? Kes ta sinna valis? Aga nojah, kõlbab eestit esindama küll...kahjuks.

omakohtu info, 27.09.2010 17:48
selline riigkogu tolgus vaja öise vahtkonna rämpsuga ühte punti siduda ja sadamakai ääres merre lükata- täielik praht!

qbj0hn
27.09.10, 17:51
Täiesti tainad ikka :D

sorm
27.09.10, 23:21
https://mail.google.com/mail/?ui=2&ik=35e340099c&view=att&th=12b55113b6f081f8&attid=0.1&disp=inline&realattid=f_gelufinc0&zw

Keiss
29.09.10, 04:31
Vaatasin ka seda paljukiidetud saadet siis esimest korda onlinest.
1.)Minu arust väga igav saade ja rohkem ei vaata nagunii seda.
2.)Ma insta lepiks kokku kaasvõistlejatega diili ja jagaks raha ära hiljem mitte ei esitaks mingeid ultimaatumeid. Ego ei saa rahast üle olla ja kui kokku leppida ei õnnestu koha peal võtaks ka viimase rahakoha insta kuna peale pikemat vaidlust on 2. koha raha nagunii viimase rahakoha summa. Ja inimestele ei tohi peale lennata. Kui tahta kokkuleppeid sõlmida siis tuleb seda teha sõbralikult ükskõik kui antipaatse inimesega tegemist on.
3.) Svenza ei öelnud lõppsõnas eriti midagi - ei tea mille pärast siin nii palju kollast vahtu on? Paar piiksu ja pahameelt pole midagi erilist.

Lõppkokkuvõtes omad vitsad peksavad ehk nagu koer külale nii küla koerale. Kui ikka päevast päeva teisi *****-*****-nahui-türasse saata, verd sittumist vms paska teistele soovida siis pole ime kui noliferid-haterid kivi alt välja tulevad ja mingi negatiivse kampaania korraldavad kuskil x-kommentaariumites mis kedagi nagunii ei huvita. Kellelegi ainuisikuliselt näpuga osutada tundub siiski liialt paranoiline kui mitte öelda skisofreeniline. Keskaegne nõiajaht.

Jäädes nüüd tavapärased tsitaate ootama.

alaska
29.09.10, 09:18
Pane ennast põlema, donk.
:biggrin:

Kolja
29.09.10, 19:18
Kust seda saate videot näha saab? linki on?
tv3-me lehelt ma küll ei leidnud

sorm
29.09.10, 23:51
Kust seda saate videot näha saab? linki on?
tv3-me lehelt ma küll ei leidnud

kirjuta googlisse tv3 online ja sealt leiad