PDA

View Full Version : Millest on teil Eestis puudus?



Rigged
21.09.10, 08:25
Tervist!

Küsimus on siis väga lihtne, millisest teenusest või tootest on Teil Eestis puudus?

Spämm ei ole teretulnud.

rrrr
21.09.10, 08:40
Meil on kapitalistlik maa ja juba pikemat aega ning raha eest saab kõike. Seega kõik vajatavad tooted ja teenused on leiutatud (isegi illegaalsed ja poolillegaalsed). Kui vastustest midagi välja ei kooru, siis tuleb teisest otsast alustada - kuidas tekitada vajadus mingi toote või teenuse järgi.

Rage
21.09.10, 08:41
meeste sõrmustest, vahet pole kas hõbe või kuld.. väga ükskikud kohad on, kus on ikka rohkem kui kümme mudelit müügis aga nt kui käisin usas, siis suht esimeses juveeliäris valati sametkotist terve lett sõrmuseid täis, et sealt hulgast siis valida.

CTXrix
21.09.10, 08:47
Päikest on vähe. Kõike muud saab, kui raha on.

Kotkas1000
21.09.10, 08:50
Tervist!

Küsimus on siis väga lihtne, millisest teenusest või tootest on Teil Eestis puudus?

Spämm ei ole teretulnud.

Kvaliteetne kalapüügivarustus. Midagi on, aga valik on ikka väga kehva. Väga paljud tippfirmad üldse esindamata või esindatud ainult 2-3 mudelit.

EGERT
21.09.10, 09:02
http://www.regretsy.com/images//thread.jpg

Normaalsest raamatuvalikust. Tahaks ikka minna ja Apollost või Rahva raamatust tuua midagi pärast seda, kui lugemine välja on vaadatud, mitte amazonist tellida. Erialasele kirjandusele olen ammu käega löönud. Aga ilmselt küsid sa seda mingi eesmärgiga bisnesplan genereerida ja bookie-biz ei ole vist eestis väga tasuv sellises mahus..

kuco
21.09.10, 09:42
Normaalsest raamatuvalikust. Tahaks ikka minna ja Apollost või Rahva raamatust tuua midagi pärast seda, kui lugemine välja on vaadatud, mitte amazonist tellida. Erialasele kirjandusele olen ammu käega löönud. Aga ilmselt küsid sa seda mingi eesmärgiga bisnesplan genereerida ja bookie-biz ei ole vist eestis väga tasuv sellises mahus..

Ega vist väga ei mängi midagi välja jah.
Krisostoomus on koht, kus võid tellida lihtsa vaevaga raamatuid ja ongi kõik

nikitheone
21.09.10, 09:57
raamatuvalik võiks tõesti suurem olla, paljusi raamatuid pole isegi rahvusraamatukogus.

vsiu100
21.09.10, 10:15
turg reguleerib.

dabljuu
21.09.10, 10:16
Pizza Hut

pikk28
21.09.10, 10:17
Pizza Hut
räägi lähemalt

EGERT
21.09.10, 10:19
odav aasia kiirtoit

dabljuu
21.09.10, 10:20
räägi lähemalt

http://www.pizzahut.com/

Codecci
21.09.10, 10:34
http://www.pollsb.com/photos/o/35581-kfc.jpg

oksesteak
21.09.10, 10:39
normaalsetest võileivakohtadest ala subway. headest kebabikohtadest.

oksesteak
21.09.10, 10:39
inimlikust teenindamiskultuurist.

oksesteak
21.09.10, 10:41
normaalsetest sõiduteedest.

Codecci
21.09.10, 10:42
Lõbustuspargist (Vembu-Tembumaa ei kvalifitseeru).

Codecci
21.09.10, 10:48
Stripiklubist-bordellist, kus töötavad kõigi rahvuste esindajad, aga kui sa tegid selle teema bisnesplaani saamiseks, siis see unusta ära, selle plaani lasen ise käiku kui roll olemas (seriously).

adam_q
21.09.10, 10:51
normaalsetest võileivakohtadest ala subway. headest kebabikohtadest.

+1

Svenza
21.09.10, 11:00
Stripiklubist-bordellist, kus töötavad kõigi rahvuste esindajad, aga kui sa tegid selle teema bisnesplaani saamiseks, siis see unusta ära, selle plaani lasen ise käiku kui roll olemas (seriously). (y)
There`s no business like show business!

antnx
21.09.10, 11:52
http://lh4.ggpht.com/_krdmui0ROlU/STr0BWR49tI/AAAAAAAAFp0/6o7qrCjtuf0/s800/OG%20hooters_girl.jpg

Sellest on puudus.

taipupole
21.09.10, 12:42
Subway ja Ameerika profisport normaalsel kellaajal

Rage
21.09.10, 12:52
tõesti korralikust klubist, kus ei lastaks mingit powerhit süldikat vaid oleks eranditult dnb, trance, hip-hop, hardstyle jms üritused.. jah ma tean Korter on selline klubi, aga krt ta on nii väike.. Peale Riias Essential Clubis käimist tunduvad kõik Tallinna klubid ikka suht mannetud.

Kosmonaut
21.09.10, 13:00
Üleüldine puudus on igasugustest nišitoodetest (high-end kodutehnika ntx, või ka lihtsalt disaintooted). Aga sellel on ka loomulikult põhjus - turg on väike.

Aga isiklikult olen alati mõelnud hiina restoranis käies, et meil võiks ka olla hiina toit kõige odavam. Ehk siis hiina kiirtoidurestoran. Ja muidu ka igasugustest "kvaliteetsetest" kiirtoidukohtadest on puudus.

Muidu mis on sinu küsimuse eesmärk ?

Kui midagi veel mõttesse tuleb, kirjutan veel.

onuark
21.09.10, 13:06
tõesti korralikust klubist, kus ei lastaks mingit powerhit süldikat vaid oleks eranditult dnb, trance, hip-hop, hardstyle jms üritused.. jah ma tean Korter on selline klubi, aga krt ta on nii väike.. Peale Riias Essential Clubis käimist tunduvad kõik Tallinna klubid ikka suht mannetud.

omg see klubi on ju waaay toooo biiiiggg

antnx
21.09.10, 13:07
http://badkidsgoodgrammar.files.wordpress.com/2010/06/arbys_curly_fries_1.jpg

Kas keegi teab kus tartus selliseid saab? Need on friikartulid btw.

kuco
21.09.10, 13:13
tõesti korralikust klubist, kus ei lastaks mingit powerhit süldikat vaid oleks eranditult dnb, trance, hip-hop, hardstyle jms üritused.. jah ma tean Korter on selline klubi, aga krt ta on nii väike.. Peale Riias Essential Clubis käimist tunduvad kõik Tallinna klubid ikka suht mannetud.

Kas Tallinnas Prive ei korralda?
Tartu sõrarklubi Illusion on suhteliselt sellise nishiga. Põhirõhk on küll r&b peal aga samas on eriüritused pidevalt. Igakuine SOHH, Tallinn Express, Sin City

Riia Essential on nuts

vennike
21.09.10, 13:20
2 asja peavad olema, enne ma sinna elama tagasi ei tule :

1)Starbucks, teh nuts, ma joon kohvi sama palju kui õlut ja õlut joon ma palju.
2)Korralik türklaste kebabiputka, ma ise juba viimased paar aastat mõtlen, et peaks paar tükki lohistama tlnasse kusagile ja mingi resto moodi asja orgunnima.

Pahvak
21.09.10, 13:21
odav aasia kiirtoit

+1. Eile ise ka mõtlesin selle peale.

forell
21.09.10, 13:25
mulle k2ib pinda et kui pyhap2eval tahad seltskonnaga kuskile v2lja minna siis piljardisaalides on kiid kõverad, kardikeskustes kardid ebavõrdsed, bowlingusaalid täis või lagunemas, megazone vms on aastast 1990.

ja nii ei j22gi muud yle kui jooma hakata

KristjanRawk
21.09.10, 13:27
burger king

vennike
21.09.10, 13:29
mulle k2ib pinda et kui pyhap2eval tahad seltskonnaga kuskile v2lja minna siis piljardisaalides on kiid kõverad, kardikeskustes kardid ebavõrdsed, bowlingusaalid täis või lagunemas, megazone vms on aastast 1990.

ja nii ei j22gi muud yle kui jooma hakata

FTPst saad 10,5k punni eest oma kaika. Aga kui natuke rohkem jagad, siis saad aru, et marukulunud lauakate on palju sitem kui kõver kii.

kuco
21.09.10, 13:40
burger king

+1

VinQbator
21.09.10, 14:02
mulle k2ib pinda et kui pyhap2eval tahad seltskonnaga kuskile v2lja minna siis piljardisaalides on kiid kõverad, kardikeskustes kardid ebavõrdsed, bowlingusaalid täis või lagunemas, megazone vms on aastast 1990.

ja nii ei j22gi muud yle kui jooma hakata

Siili pubi piljardisaal oli üsna korralik, aga see pandi kinni krt.

Rage
21.09.10, 14:04
Kas Tallinnas Prive ei korralda?

najhh ma pole tegelt juba mitu aastat Prive's käinud, aga kui kunagi käisin seal, siis ta oli ikka suht odav saast.. odavalt värviga üle tõmmatud suvaline hoone, istumisekohad ja lauad jms sigarite auke ja plekke täis, baaris oli jookide valik ka masendav..

Uniquest
21.09.10, 14:09
Heast vesipiibutubakast. Ma isegi ei tea hästi, milline see kvaliteetsem kraam (sest Eestis pole saada), aga kuulnud, et siinne Habibi jms. on ikka low-end kraam.

Rage
21.09.10, 14:15
Heast vesipiibutubakast. Ma isegi ei tea hästi, milline see kvaliteetsem kraam (sest Eestis pole saada), aga kuulnud, et siinne Habibi jms. on ikka low-end kraam.
äriplaanina ei kõlba, sõber arvutas hoolega kui otse hiinast piipe tellida jms.. isegi ülikoolis koostasid äriplaani projekti ühes aines, suht raske on kasumisse jääda.

Godspeed_EJ
21.09.10, 14:18
tõesti korralikust klubist, kus ei lastaks mingit powerhit süldikat vaid oleks eranditult dnb, trance, hip-hop, hardstyle jms üritused.. jah ma tean Korter on selline klubi, aga krt ta on nii väike.. Peale Riias Essential Clubis käimist tunduvad kõik Tallinna klubid ikka suht mannetud.

Korter on väike, aga kui selline väike klubi ei suuda enamustel üritustel täismaja kohale meelitada, siis pole suuremal klubil erilist mõtet.

Rage
21.09.10, 14:25
no meil on mingeid madalakvaliteediliseid klubisid liiga palju.. tihti tunnen ka klubides puudust sellisest kohast, kus saak istuda ja juttu rääkida ilma üksteisest üle karjumata...

Rigged
21.09.10, 14:50
äriplaanina ei kõlba, sõber arvutas hoolega kui otse hiinast piipe tellida jms.. isegi ülikoolis koostasid äriplaani projekti ühes aines, suht raske on kasumisse jääda.

Tegelikult praegu ongi nii, et mul endal vaja ka õppeaine raames äriplaan koostada, mis reaalselt ka toimima hakkaks, senine tagasiside on igati vägev olnud, et andke aga minna. Burger kingi asja veits vaatasin, Eestis seda turustada vist ei saa.

inward
21.09.10, 17:10
Imo ööklubide seis on Eestis päris hea. Obv Riia Essential, Kalku Varti ja La Rocca on klass omaette. Viimane neist läks põlema kunagi, aga nüüdseks on vist taastatud. Aga sinna eksid sa 100% ära ka :D

Puudust ma tunnen igal juhul sellest, et Eestis pole üht korraliku jõhkrat Lõbustusparki. Riiete valik võiks ka olla külluslikum.....tra ostad mingi särgi/pusa ja järgmine päev juba näed linnas kellegil sama asja seljas.

BuildUp
21.09.10, 17:49
Tegelikult praegu ongi nii, et mul endal vaja ka õppeaine raames äriplaan koostada, mis reaalselt ka toimima hakkaks, senine tagasiside on igati vägev olnud, et andke aga minna. Burger kingi asja veits vaatasin, Eestis seda turustada vist ei saa.

Okei, lahe. Võin sulle ühe reaalse äriidee visata...istusime täna andrese pool ja siis tüübid hakkasid rääkima, et soomes ****** teema eestlastel, et sommid kõik peavad mingeid luksusmakse ja automakse jne maksma, aga eestlased sõidavad rahulikult oma länkaritega ringi. Nüüd aga ei tohi eesti numbrimärgiga autoga üle 3 kuu soomes ringi sõita vaid pead arvele võtma. Ja see muidugi omakorda tõmbab nende eestlaste eelarvesse samuti suure augu kellel 7sed bemmid ja A8d on. (infos muidugi täiesti 100% kindel ei ole) Aga 'kui see tõesti nii on, siis suuretõenäosusega eestlased ei taha autosid soomes ka arvele võtta ning tekib transpordi probleem. Äriidee on see, et ostad hunniku mingeid odavaid opeleid ja peugeoti pirukaid kokku võtad soomes arvele ning hakkad neid välja rentima.

Codecci
21.09.10, 18:05
Okei, lahe. Võin sulle ühe reaalse äriidee visata...istusime täna andrese pool ja siis tüübid hakkasid rääkima, et soomes ****** teema eestlastel, et sommid kõik peavad mingeid luksusmakse ja automakse jne maksma, aga eestlased sõidavad rahulikult oma länkaritega ringi. Nüüd aga ei tohi eesti numbrimärgiga autoga üle 3 kuu soomes ringi sõita vaid pead arvele võtma. Ja see muidugi omakorda tõmbab nende eestlaste eelarvesse samuti suure augu kellel 7sed bemmid ja A8d on. (infos muidugi täiesti 100% kindel ei ole) Aga 'kui see tõesti nii on, siis suuretõenäosusega eestlased ei taha autosid soomes ka arvele võtta ning tekib transpordi probleem. Äriidee on see, et ostad hunniku mingeid odavaid opeleid ja peugeoti pirukaid kokku võtad soomes arvele ning hakkad neid välja rentima.

Kas targem ei oleks üldse Soomest osta siis?

hotcocacola
21.09.10, 18:07
burger king ja KFC
need võiks kyll eksisteerida :D

meestele mõeldud riietepoode võiks ka rohkem olla (pigem sellised fancyd ja stiilsed riided)

ceni
21.09.10, 18:09
Ei saa aru jah. Kas need länkari ja bemmivennad hakkavad seal siis opelitega sõitma ja autod on samal ajal Eestis?

KeRRRt
21.09.10, 18:15
Burger kingi asja veits vaatasin, Eestis seda turustada vist ei saa.
miks? rootsis ju küll on.

Kosmonaut
21.09.10, 18:24
Lõbustuspark oleks vägev küll. Isegi mingi väliseestlane tahtis hiljuti plaani teha, investoreid oli aint vaja.
Sellega tekivad aga need probleemid, et ei ole üldse kindel, kas meil on piisavalt turgu sellise asja jaoks ja muidugi korraliku pargi rajamine võtab metsikult raha.

A ja nüüd tuli meelde, et päris hea oleks tegelema hakata mingite küünelakkide, lauvärvide jms. Nende valik Eestis on väike ja hinnad ca 3-4 korda kõrgemad kui mujal. Kindlasti oleks ka turgu selleks korralikult. (Tean sest mul tüdruk tellib neid pidevalt USAst).

BuildUp
21.09.10, 18:27
Kas targem ei oleks üldse Soomest osta siis?

Vahet pole..räägin lihtsalt lambi ideest.

Ahangama
21.09.10, 18:36
Nii, varsti kõigil taskud euro münte täis, ei kujuta ette kui kõva äriplaan siit tuleks aga uuri:
http://www.snackshacks.com/images/Merlin_4_&_3_Cold_Drink_machines.jpg
http://www.cs.utk.edu/~plank/plank/pics/02.09.10/P9130021.JPG
http://images.icnetwork.co.uk/upl/icwales2/apr2010/5/0/cigarette-vending-machine-944760801.jpg

MissLiz
21.09.10, 18:54
Kosmeetikale oleks kindlasti suuremat turgu vaja. Me naised tellime ikka väga palju kraami välismaalt, sest meie "Ideaalkosmeetikas" on valida umbes 3 lauvärvi, 3 lõhna ja 3 huulepulga vahel :)

muruntau
21.09.10, 19:06
Raamatud, nagu juba mainitet. Peale ülikooli sai ülikooli raamatukogule annetatud kümmekond raamatut, mida neil lihtsalt polnud.

Normaalseid suitse võiks ka saadaval olla: Lucky Strike, Gitanes, Gauloises jnejne.

pastilaa
21.09.10, 19:21
Kvaliteetne kalapüügivarustus. Midagi on, aga valik on ikka väga kehva. Väga paljud tippfirmad üldse esindamata või esindatud ainult 2-3 mudelit.

+1 ja täiendaks seda mõtet veel veidi laiemalt korraliku spordi-vabaaja kaupade keskusega. A la Decathlon http://www.decathlon.com/new/index.html (ise käinud Hispaanias Decathlonis - põhimõtteliselt nagu suured ostukeskused, kus laias valikus, mõistliku hinnaga varustus kõikvõimalikke alade, hobide tarvis. Ja seda mitte 200% juurdehindlusega asjad nagu siinsetes poodides).

Ja kurat võtaks - IKEA. Mitu otsa teinud Soome kodu sisustamise tarvis ja täislaetud masinaga alati sealt tagasi tulnud. Kusjuures eesti keel IKEAs väga palju kuulda :).

EGERT
21.09.10, 19:28
mul tuttav kunagi uuris seda IKEA värki ja ainult 10% vms on frantsiisi peal. Miks nad siia ise laieneda ei taha? Dunno. Aga samas loogiline, baltikumi seltsimees (nende jaoks suvaline idaeuroopa tüüp) käib ikka vajadusel tiiburiga korra üle.

Mõtlemiskoht - baltikum on 7M, Poola on 40M (ja CEE kokku ca 100M). Lihtsam on minna 1 suurele turule, kui 3 pisikesele :)

hotcocacola
21.09.10, 19:31
Nii, varsti kõigil taskud euro münte täis, ei kujuta ette kui kõva äriplaan siit tuleks aga uuri:
http://www.snackshacks.com/images/Merlin_4_&_3_Cold_Drink_machines.jpg
http://www.cs.utk.edu/~plank/plank/pics/02.09.10/P9130021.JPG
http://images.icnetwork.co.uk/upl/icwales2/apr2010/5/0/cigarette-vending-machine-944760801.jpg

super ideed !!!
need joogiautomaadid võiks kaubanduskeskustes ja kasinnis olla :D

Rigged
21.09.10, 19:35
Joogiautomaatide värki olen uurinud, täiesti reaalne plaan.

Marek K.
21.09.10, 19:38
suitsuautomaadid oleks ka ideaalne asi, aga noh see meie seadustega eriti ei töötaks, kõik 8 aastased suitsetaksid, ja noh eks ta nendes kohtades on ka nii kus neid leidub :) kunagi portugalis ammu olin, siis vaatasin et mis värk et kõik tatid suitsu kimuvad, siis jagasin ära et obv.. kõik saavad pohhuilt kätte ju kui automaadid olemas

alaska
21.09.10, 19:44
.

Marek K.
21.09.10, 19:46
nice beat

vapsik
21.09.10, 19:51
Jahedast suvest.

hotcocacola
21.09.10, 19:55
Jahedast suvest.

+1

faronel
21.09.10, 19:59
Seni rääkis rahvas peamiselt lihtsatest toodetest või meelelahutuse üritustest/-kohtadest. Mina leian, et mõnes mõttes on suurim defitsiit siiski teatud teenused.

Erialaselt oskan kohe öelda, et Eestis on totaalne puudus heade mental health spetsialistide suhtes. Enamus psühholooge, kes Eestis tegutsevad, on hariduseta šarlatanid ja rebivad oma pseudotöö eest eluhinda. Oleks tõiesti vaja paar korralikku nõustamiskeskust, kasvõi lastele orienteeritud ja olgu see kasvõi MTÜ.

Siin samuti tulevad mängu nende "spetsialistide" poolt pakutavad täiendkoolitused ja supervisioonid. Minu silmis on supervisioon selline asi, mille käigus keskendutakse konkreetselt sinu kui töötaja tööülesannetele ja viisile, kuidas sa neid ülesandeid täidad. Mina käisin ühe "20 aastase nõustamisoskusega superviisori" juures oma tööalaste probleemidega - see mutt tegi mulle lihtlabase suhtlemistreeningu, et "kuidas paremini suhelda oma kolleegidega". Hello??? Ma olen ise psühholoog hariduselt, ma tean väga hästi, mis asi on "peegeldamine" ja "aktiivne kuulamine". Tähendab, ma tahan öelda, et suurem osa täiendkoolitustest, mida pakutakse ka tavalistele inimestele teistel ametikohtadel (konflikti lahendused kolleegidega, töö dünaamika analüüs jne) on ka väga lapsekingades või pseudosuunas minemas.

Paralleele võib tõmmata ka muudes valdkondades. See oli üks näidetest.

inward
21.09.10, 20:06
Lõbustuspark oleks vägev küll. Isegi mingi väliseestlane tahtis hiljuti plaani teha, investoreid oli aint vaja.
Sellega tekivad aga need probleemid, et ei ole üldse kindel, kas meil on piisavalt turgu sellise asja jaoks ja muidugi korraliku pargi rajamine võtab metsikult raha.

A ja nüüd tuli meelde, et päris hea oleks tegelema hakata mingite küünelakkide, lauvärvide jms. Nende valik Eestis on väike ja hinnad ca 3-4 korda kõrgemad kui mujal. Kindlasti oleks ka turgu selleks korralikult. (Tean sest mul tüdruk tellib neid pidevalt USAst).


Selle taha see asi jääbki, et väga kahtlane, kas see ennast kasumisse toodab pärast.

Aa ja korraliku nädala sees töötavat kalaturgu/poodi ei ole, sellest on kradi kahju. Seal linnahalli juurde nüüd tehti turg, aga lahti on ka see ju kord nädalas. Kalastustarvete hinnad on jah päris kirved...hea, et tuttav ühes kalapoes töötab :biggrin:

MissLiz
21.09.10, 20:13
Turuga seoses.

Võtaks nii mõnigi kord peal tööd turult värsket kodumaist sealiha, mille ise marinaadi panna õhtul, või peipsi sibulat või värsket kala.
Aga no turg suletakse kell 16. wtf?
Keskmine inimene pole selleks ajaks tööltki veel vabanenud.

Marek K.
21.09.10, 20:17
Turuga seoses.

Võtaks nii mõnigi kord peal tööd turult värsket kodumaist sealiha, mille ise marinaadi panna õhtul, või peipsi sibulat või värsket kala.
Aga no turg suletakse kell 16. wtf?
Keskmine inimene pole selleks ajaks tööltki veel vabanenud.

+1

turg võiks mingi 23-ni lahti olla ikka :)

MagicFriend
21.09.10, 20:18
vaga huvitav teema koos huvitavate kommentaaridega.
mul on 1 kysimus teile, palju maksab 1 tavaline kebabi, durumi natsakas aastal 2010?

variatsioon
21.09.10, 20:20
tartus on väga häid piljardisaal ning FTP kii on täis pask.

KristjanRawk
21.09.10, 21:03
Turuga seoses.

Võtaks nii mõnigi kord peal tööd turult värsket kodumaist sealiha, mille ise marinaadi panna õhtul, või peipsi sibulat või värsket kala.
Aga no turg suletakse kell 16. wtf?
Keskmine inimene pole selleks ajaks tööltki veel vabanenud.

põhikunded ikkagi penskarid ja need käivad hommiku otsa seal kooserdamas

akristjan
21.09.10, 21:37
Arby's>KFC>Burger King>Wendy's>Micky D's

variatsioon
21.09.10, 21:38
imo neid kiirtoidukohti on juba liiga palju.

pigem mingi palce kus pakutakse 24h tervisliku toitu jms

$$$
21.09.10, 21:51
subway!!!!!!!!!

vonkartoffel
21.09.10, 22:00
odav aasia kiirtoit
Pärnus ju on chopsticks olemas, muidugi teistmoodi odav koht kui sa mõtlesid.

qbj0hn
21.09.10, 22:00
Normaalset laadaburgerit tahaks igal erineval kujul :D ja mingis soliidses kohas hookers and blow ka

variatsioon
21.09.10, 22:04
subway!!!!!!!!!

tartus 2 subway kohta.

metro neist parim.
http://kiirtoit.ee/site/

rahvavaenlane
21.09.10, 22:05
sellisest rikkast ja heast sotsiaalsüsteemist mis võimaldaks ka eestil suuremas koguses somaaliast ja iraagist põgenikke importida. mitte, et neid kiusata ja tööle sundida vaid niisama ilu pärast logelema, nohh... . ikka nii nagu rootsi ja soome ja .....

$$$
21.09.10, 22:11
tartus 2 subway kohta.

metro neist parim.
http://kiirtoit.ee/site/

fk tartu!

Codecci
21.09.10, 22:14
sellisest rikkast ja heast sotsiaalsüsteemist mis võimaldaks ka eestil suuremas koguses somaaliast ja iraagist põgenikke importida. mitte, et neid kiusata ja tööle sundida vaid niisama ilu pärast logelema, nohh... . ikka nii nagu rootsi ja soome ja .....

Sealt tulevad mu äriideele pooled töötajad!

rahvavaenlane
21.09.10, 22:22
Sealt tulevad mu äriideele pooled töötajad!


unusta ära, et sellised sul tööd teevad. kui nad niisama pappi ei saa siis lähevad esimese soome v rootsi laeva peale. ja saavad sealt.

E: või siis seisab nende töö selles, et nad hakkavad elama nendes sotsiaalmajades mida sa ehitad ja siis kalli rahaga riigile rendid:biggrin:

Codecci
21.09.10, 22:36
unusta ära, et sellised sul tööd teevad. kui nad niisama pappi ei saa siis lähevad esimese soome v rootsi laeva peale. ja saavad sealt.

E: või siis seisab nende töö selles, et nad hakkavad elama nendes sotsiaalmajades mida sa ehitad ja siis kalli rahaga riigile rendid:biggrin:

Ma olen Matrjoškasid vaadanud, pass tuleb enda kätte hoiule võtta.

inward
21.09.10, 23:10
Ma olen Matrjoškasid vaadanud, pass tuleb enda kätte hoiule võtta.

Made my day :biggrin:

Purz
22.09.10, 00:01
H&M

Romka
22.09.10, 00:15
2 asja peavad olema, enne ma sinna elama tagasi ei tule :

2)Korralik türklaste kebabiputka, ma ise juba viimased paar aastat mõtlen, et peaks paar tükki lohistama tlnasse kusagile ja mingi resto moodi asja orgunnima.

Ei tea kas sellises kohas nagu Istanbul oled käinud? Asub Estonia juures (Solarise vastas seal bussipeatuses) ja teevad türklased, kuna koht kuulub sõbra õemehele siis saab seal tihti käidud ja minu arust üks parimaid kebabe (Y)

inward
22.09.10, 00:18
+1

Istanbul endine Turkish Kebab oli vist. Seal pakutakse küll lihtsaid, aga väga maitsvaid roogasid kebabiga.

akristjan
22.09.10, 00:18
H&M


No thanks

hotcocacola
22.09.10, 00:20
Ei tea kas sellises kohas nagu Istanbul oled käinud? Asub Estonia juures (Solarise vastas seal bussipeatuses) ja teevad türklased, kuna koht kuulub sõbra õemehele siis saab seal tihti käidud ja minu arust üks parimaid kebabe (Y)

oktoobri alguses külastan raudpolt seda kohta....ja taipohh kui kebab pole hea:D


Ma olen Matrjoškasid vaadanud, pass tuleb enda kätte hoiule võtta.

rofl :D
plaan on hea

inward
22.09.10, 00:31
No thanks

Why not ?

H&M Londonis oli küll väga solid pood.

Purz
22.09.10, 00:34
No thanks

Kui kunagi lastele riideid pead ostma hakkama siis saad aru...

Tylos
22.09.10, 07:22
Peale kuut aastat inglismaalt tagasi tulles veendusin,et eesti söök on kõva,eesti metsad on kõvad,puumajad on kõvad.Kõik on kõva.Pole sittagi inglismaal mille järgi ma puudust tunneks.Kebabid,subwayd....LOL!

pikk28
22.09.10, 07:46
Kui kunagi lastele riideid pead ostma hakkama siis saad aru...
+1
pmst sama fenomen nagu IKEA-ga

Tarmonator
22.09.10, 08:02
panen ka +1 H&M'le. Need lasteriided on suht pain in the a**
Ja kallid ka kuradid.

nomerlot
22.09.10, 08:07
Ma olen Matrjoškasid vaadanud, pass tuleb enda kätte hoiule võtta.

Ma näen Codeccis suurt potentsiaali uueks karjääriks.
http://militantlibertarian.org/wp-content/uploads/2010/06/Pimp_Hand.jpg

kuco
22.09.10, 09:17
H&M

H&M pidi olema teatud seltskonna seas väga popp olema.

Pahvak
22.09.10, 09:27
imo neid kiirtoidukohti on juba liiga palju.

pigem mingi palce kus pakutakse 24h tervisliku toitu jms

Jep, kusjuures Tartus Kohvipaus on üsna ok, kuigi väikese sortimendiga. Alati ei taha burgerit/kebabi/wrapi, aga kohvipausi salatid on küll mega head. :)

Tarmonator
22.09.10, 10:55
Jep, kusjuures Tartus Kohvipaus on üsna ok, kuigi väikese sortimendiga. Alati ei taha burgerit/kebabi/wrapi, aga kohvipausi salatid on küll mega head. :)

OT
kus see asub?

masterpuppet
22.09.10, 11:30
Rüütli ja Küütri nurgal. Tulin sealt just caesari salati ja kanawrapiga. mmmm

atsetoon
22.09.10, 11:37
tatrast

pikk28
22.09.10, 13:17
H&M pidi olema teatud seltskonna seas väga popp olema.
täpsusta äkki "teatud seltkonda", siis saaks ka teada kuhu seltskonda mu naine ja ta sõbrannad kuuluvad

kuco
22.09.10, 13:24
täpsusta äkki "teatud seltkonda", siis saaks ka teada kuhu seltskonda mu naine ja ta sõbrannad kuuluvad

õigesse seltskonda. Ma ei tea veel ühtegi meest kellele H&M meeldiks

pikk28
22.09.10, 13:27
eks see ofc üks naiste värk ole jah

Pahvak
22.09.10, 13:47
õigesse seltskonda. Ma ei tea veel ühtegi meest kellele H&M meeldiks

Et see teatud seltskond oli siis naised?

Pole eriti selle H&M värgiga kursis, aga 3 aastat tagasi ostsin sealt mingi musta kampsuni ja siiamaani vahel kannan seda rõõmuga (kahju ainult, et ära kulunud ja teist sellist pole poes näinud). :(

Või mis need meeste poed üldse on?

J0kker
22.09.10, 13:49
tahaks cherry colat!

antnx
22.09.10, 13:54
On olemas ju doctor pepper

J0kker
22.09.10, 13:58
Pole proovinud, see sama maitsega v?

Codecci
22.09.10, 14:05
Dr. Pepper on nuts.

Pahvak
22.09.10, 14:06
Doctor Pepper on suhkruasendajaga jook ja neid ma ei joo. Aspartaam on halb asi.

Rigged
22.09.10, 14:12
Dr. Pepper on nuts.

Proovisin kunagi, ei meeldinud üldse, ju harjumise asi, purgis pepsi on hea tho

Cremer
22.09.10, 14:17
klaaspudelis pepsist tunnen puudust :s

Oliverk
22.09.10, 14:23
tahaks cherry colat!

Saatsin Coca Cola balticusse kunagi isegi arupärimise, et miks ei ole. Vastus oli mingi huina muina, et ei olnud huvi rahval ja äkki kunagi tuleb jälle.

Toomasl
22.09.10, 16:42
Starbucksi Iced Coffee klaaspudelis erinevate maitsetega. USAs sai tarbitud seda, täielik nuts.

Timpz
22.09.10, 19:42
KFC again

Madis Very
22.09.10, 19:44
KFC again

pluss neli tuhat üks

väga imelik tõesti, et ei ole veel

Codecci
22.09.10, 19:56
pluss neli tuhat üks

väga imelik tõesti, et ei ole veel

Isegi Soomes ei ole ju?

Madis Very
22.09.10, 20:01
oo wow, had no idea

nad võiksid siis juba siia poole vaadata !!

rahvavaenlane
22.09.10, 20:32
jah, kallid kaasfoorumalsed, aga mõelge selle peale, et mädanenud männi kännu pealt põdrasamblasse kusta saab ainult eestis.

inward
23.09.10, 10:10
Sallivust ühiskonnas.

Uniquest
23.09.10, 14:58
I don't think many Estonians would be buying it, if you know what I mean...::)

rohelinekonn
23.09.10, 15:00
Starbucksi Iced Coffee klaaspudelis erinevate maitsetega. USAs sai tarbitud seda, täielik nuts.

oleks siis mingit ice coffeyt eorotripil sai neid tarbitud suht head

ingu
23.09.10, 15:08
Spordiriietest, kui ma tahan osta dresse võib ma Võru, Tartu, Põlva poed läbi käia [Tallinna ei hakka sellepärast sõitma] ja võib juhtuda, et ma ei leia neid kuskilt. Näiteks Sportlandis valik üliväike.

Timpz
23.09.10, 15:18
Spordiriietest, kui ma tahan osta dresse võib ma Võru, Tartu, Põlva poed läbi käia [Tallinna ei hakka sellepärast sõitma] ja võib juhtuda, et ma ei leia neid kuskilt. Näiteks Sportlandis valik üliväike.

see pole ju eesti probleem, see sinu elukoha proble

K2snakas
23.09.10, 15:24
http://www.freewebs.com/ut3kowclan/pwned%20DH.jpg

vsiu100
23.09.10, 15:26
see pole ju eesti probleem, see sinu elukoha proble



imo ei ole võrukatel küll spordiriietega probleeme, kõik käivad PEAK-ga.......

Codecci
23.09.10, 16:14
Kappa dressid

andu_andu
23.09.10, 18:07
Kappa dressid

:biggrin::biggrin::biggrin:

Marek K.
23.09.10, 18:12
imo ei ole võrukatel küll spordiriietega probleeme, kõik käivad PEAK-ga.......
jep 90% soomest varastatud rofl, for real

forell
23.09.10, 18:27
tuli meelde 1 asi -
korralik yhistransport.
tartu tegelastel on pohui, jalutavad kuhu tahavad a tallinnas on suht ******. Koguaeg peab valima kas kainelt ja autoga liigelda või mällaris ja taksoga. Mingit vahepealset 3 õlle varianti pole, see oleks m6tetu.
Ma ei sõida väga tihti bussi v6i trolliga aga kui olen s6itnud siis alati on mingi röökiv narkar või haisev parm peal, trammidest r22kimata.

akristjan
23.09.10, 19:27
Kui riidepoodidele jutt laks siis A&F ja Ruehl

EGERT
23.09.10, 19:42
Ma ei saa kohalikest ärimudelitest eriti aru, selle asemel, et massidesse müüa ja H&M, A&F või mõni muu suurkett (mitte ainult riided, ka kiirtoit + muu) sisse frantsiisida ja madalama marginaaliga korraliku käivet näidata, tehakse mingeid butiik-idiootsusi. A la lambo esindus näiteks?

Või vanalinn on täis mingeid imekalleid butiike, aga kui mina, tuntud ketsifetishist tahtsin Lanvini meestekaid osta, siis polnud kuskil. Okei, veidi kallima otsa kaup küll (mõnisada usdi paar), aga ikkagi parem näide, kui 100k ülikonnad, mis ei ole Brioni või sarnane...

Praegu jääb selline mulje, et odavat/keskmist retaili on meil vähe ja sellist high-end stuffi on liiga palju. Aga eks see vist ole ehitusbuumi järelkaja - küprokipanija on ju hinges debiilik ja tahab ikka hollikas armaani pusaga käia. No ja kaupmehed müüsidki neile kalleid ja "eksklusiivseid" asju, sest ega Eesti ärimees tahab ju ülehomme miljokas olla. No ja hommikupoole soovitatavalt...

Pahvak
23.09.10, 20:03
Hea post, Egert. :)

KeRRRt
23.09.10, 20:32
Küprokipanija on ju hinges debiilik ja tahab ikka hollikas armaani pusaga käia.

võib seda lauset kasutada? :D best lihtsalt

alaska
23.09.10, 20:58
Mina olen Küprokipanija.

EGERT
23.09.10, 21:10
võib seda lauset kasutada? :D best lihtsalt
ikka jah :heart:

E: alaska, ära isiklikult võta :)

nummar
23.09.10, 21:53
see PEAK on ja võrus karm teema :D kui ei kanna siis oled eikeegi tundub :D

Fortune
23.09.10, 22:43
rummist

variatsioon
23.09.10, 23:43
Spordiriietest, kui ma tahan osta dresse võib ma Võru, Tartu, Põlva poed läbi käia [Tallinna ei hakka sellepärast sõitma] ja võib juhtuda, et ma ei leia neid kuskilt. Näiteks Sportlandis valik üliväike.

mis krdi dresse sina otsid? :D

jrgn hell
23.09.10, 23:58
mis krdi dresse sina otsid? :D

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:CIPr5o1Jth3ZMM:http://img102.imageshack.us/img102/5858/vinek8.jpg&t=1

alaska
24.09.10, 11:23
ikka jah :heart:

E: alaska, ära isiklikult võta :)

Ei võta isiklikult, keskmine küprokipanija ostab nädala palga eest (3000) 2700 kroonised teksad, kuna eelmised läksid täispeaga kakerdades puruks, 300 eest lauakat ja palk tuleb talle maksta sulas, kuna muidu kohtutäitur võtab endale.

alaska
24.09.10, 11:23
mul muidugi vastupidi, 2700 eest laudurit ja 300 eegused teksad.:-)

pikk28
24.09.10, 11:51
rohvel kohvel

Codecci
24.09.10, 13:50
Olete te üldse kunagi küprokit pannud, et siin niimoodi lõugu laksutate?

Küprokipanijate foorumis visatakse pokkeriprode üle nalja, et keskmine pokkeripro ostab 30K eest turnale sisse ja sõidab õhtul koju vana Mondeoga.

raunsz
24.09.10, 13:55
Kvaliteetriided ja -jalatsid. Valik on suht suur, aga kui otsid seda mis spetsiaalselt tahad, siis ei leia neid asju + hinnad on ka väga kallid võrreldes teiste riikidega. Palju asju on netist ostetud (jalatsite ostmine on veits riskiga siiski).

Aga noh, suht rahul olen isegi Eestiga. :D :heart:

edit: Otsisin mingit normaalset Nixoni kella ükspäev, ei leidnud jällegi rsk.

donkament
25.09.10, 00:34
türklaste kebab on jh nuts - olen saksamaal/poolas käinud ja paremat kiirsööki pole kunagi mekkinud, kui türklaste joint. mingi korralik übernuts tehnika firmapood võiks olla Eestis, kust saaks ikka odavalt kraami endale soetada. Raamatuvalik on ka alla igasugust arvestust, igasugu paska lastakse letti ikka, selle asemel, et midagi korraliku müüki paisata.

50CandyJoe
25.09.10, 12:32
1. vanad head hallipeod, nagu omal ajal Tiesto kalevi spordihallis või Saku suurhallis. (täiesti väljasurnud scene)
2. freedom parade (R.I.P)
3. KFC, Burger King, hea ja odav kebab,
4. Teemapargid, lõbustuspargid (njah, eesti suvi kestab 2 kuud, ülejäänud aja mädaneksid need lume all)
5. Üks korralik ja suur veekeskus Tallinnas või siin lähedal
6. Iphone müük teiste operaatorite juures peale EMT
7. Odavad kvaliteet riided, või üldse suurem riiete valik
8. Lääne-Euroopale vastavad töötasud
9. Parem teeninduskvaliteet
10. Väiksemad maksud
11. Ikea
12. jne jne

Fabulous
25.09.10, 12:46
jep 90% soomest varastatud rofl, for real

Nii palju nagu mina oma tuttavatelt kuulnud olen, siis suht on jah nii.


see PEAK on ja võrus karm teema :D kui ei kanna siis oled eikeegi tundub :D

Nende enda arvates jõle lahedate " chillin kõik õhtud kesklinnas või kusagil parklas kandes oma Peaki riideid " tüüpide arvates tõesti mitte. Kui aga käid mõne vähegi normaalsema seltskonnaga läbi siis see tõenäoliselt nii pole.

Oliver
25.09.10, 13:06
uhh 2rge soovige oma subwaysid ja burger kinge ja kebabikaid...
rikub hea eesti naise 2ra, p2rast on k6ik 3 x suuremad.
eestis just toit on t2ielik nuts v6rreldes muu maailmaga, ma ise elan londonis aga vahepeal ka nyc's ja eesti on ikka parim toit. (restoranid muidugi mitte).

aga millest tunda puudu? absoluutselt mis eriala n8. tipptoodetest. see on syydi muidugi selle t6ttu et turg nii v2ike. kui on ntx kogu eesti peale ytleme 500 inimest kes ostavad mingeid absoluut nuts 6ngekonkse ja seda teevad iga 2-3 a. tagant ega siis see bisnesit 2ra ei toida.
aga hea kohvik kuluks kyll 2ra... see on t6si... mingi sisse v2lja p6him6ttel kiire v2rk ja HEA teenindus peab olema. ei ole veel kordagi kohanud head teenindust v6rreldes muu maailmaga. eestis, tavaliselt on k6ik teenindajad uhked ja neil on koguaeg igav :D enivei..

Codecci
25.09.10, 14:32
6. Iphone müük teiste operaatorite juures peale EMT

Ei ole küll operaator, aga: http://www.ishop24.ee/ ja mingi teine netipood müüs veel vist.

erplander
25.09.10, 15:30
uhh 2rge soovige oma subwaysid ja burger kinge ja kebabikaid...
rikub hea eesti naise 2ra, p2rast on k6ik 3 x suuremad.
eestis just toit on t2ielik nuts v6rreldes muu maailmaga, ma ise elan londonis aga vahepeal ka nyc's ja eesti on ikka parim toit. (restoranid muidugi mitte).


R u serious?

Nõus, et need subwayd, burgerkingid ja kebabikad on rämps, mida pole siia vaja.

Aga rääkides normaalsest toidust. Eesti toiduvalik on ikka väga-väga kehvakene ja ühepoolne võrreldes nt Londoni/UK toiduvalikuga. Alustame kasvõi kõige elementaarsemast: puu- ja köögiviljad. Eestis müüakse ikka totaalset saasta ja valik on olematu :( Samas hinnad on keskmiselt kõrgemal tasemel kui UK-s.

Siis tervisetooted ja tooted taimetoitlastele. Nende valik on UK supermarketites võrratult kõrgem, rääkimata siis spetsiaalsetest poodidest (health food shops), mida seal leiab igal nurgal. Eesti üksikutes ökopoodides pole mingit valikut, enamasti vaid mingeid kuivaineid leiab.

Siis igasugused eksootilised toidud, millest paljud on seal igapäevaseks kujunenud. Nt hummus (kikerhernevõie), mida on saadaval erinevaid sorte igas supermarketis. Bulgur-nisu. Igasugused indiapärased snäkid: samosad, pakorad, bhajid jne. Bombay mix. Ja palju muud.

Aasiapärased kiirtoidukohad. Neid kohtab igal sammul igas Euroopa suurlinnas, v.a Tallinnas.

Eestis levinud toite (rukkileib, keefir, tatar), mida UK-s supermarketitest ei leia, võib leida aga Ida-Euroopa poodidest.

Riiete teema muidugi ka, Eesti valik on naeruväärne, ostan 90% riideid ja kingi/saapaid Londonist jm Euroopast.

Oliver
25.09.10, 17:43
Minu arust on niii et, kui soovin t6esti h2sti syya, siis pean ostma kas waitrose, m&s v6i sainsb. taste the diff liini mis on ypris kallis. lihatoodete valik on n2ru v6i kui hea (ntx selfridges foodhall) siis j2lle p2ris kallis.
Eestis aga n2iteks k2rdlas kui ma suvel k2in keskel ntx seal on mingi suur pood kohe keskel kus on alati v2rsket kala ja igasuguseid lihatooteid ja kooke v2rskelt kyppsetatud jne jne. tegelikult ma olen n6us sinuga t6esti kui j2rele m6elda veidi et jah siin on t6esti valik parem ja kvaliteet ka aga seda ainult n8. top tier kohtades. selline 'keskmine' minule enam ei kannatagi syya... ntx tavalisi tomateid ei anna osta sest maitsetu.. kurk ka jne. eestis samas top tier nagu ei olegi vaid k6ik on keskmine aga hea?

yhte ytleks kyll et need krdi bhaji'd ja samosad kyll j2ta rahule kui v2hegi enese tervisest hoolid. mul eelmise bossi tytar t88tab M&S'i food osakonnas merchandiserina ja ega see ilus ei ole mis neisse sisse l2heb. enamuses neid valmistab mingi hindu supplier tehas kuskil mingist illegaalsest aasia toorainest mis on kuid j22s istunud jne jne + veel need s2ilitusained ja maitseained ja acceleratorid uhh jube v2rk.

samamoodi aasiap2rased kiirtoidukad on enesetapp kui oled yle 25+ aasta vana. ise olen ka syydi kui nurga hindukas k2imises ikka jah regulaarselt aga j2rgine hommik on .. xxx

sa oled ka siin kandis? kus/millega tegeled?


R u serious?

Nõus, et need subwayd, burgerkingid ja kebabikad on rämps, mida pole siia vaja.

Aga rääkides normaalsest toidust. Eesti toiduvalik on ikka väga-väga kehvakene ja ühepoolne võrreldes nt Londoni/UK toiduvalikuga. Alustame kasvõi kõige elementaarsemast: puu- ja köögiviljad. Eestis müüakse ikka totaalset saasta ja valik on olematu :( Samas hinnad on keskmiselt kõrgemal tasemel kui UK-s.

Siis tervisetooted ja tooted taimetoitlastele. Nende valik on UK supermarketites võrratult kõrgem, rääkimata siis spetsiaalsetest poodidest (health food shops), mida seal leiab igal nurgal. Eesti üksikutes ökopoodides pole mingit valikut, enamasti vaid mingeid kuivaineid leiab.

Siis igasugused eksootilised toidud, millest paljud on seal igapäevaseks kujunenud. Nt hummus (kikerhernevõie), mida on saadaval erinevaid sorte igas supermarketis. Bulgur-nisu. Igasugused indiapärased snäkid: samosad, pakorad, bhajid jne. Bombay mix. Ja palju muud.

Aasiapärased kiirtoidukohad. Neid kohtab igal sammul igas Euroopa suurlinnas, v.a Tallinnas.

Eestis levinud toite (rukkileib, keefir, tatar), mida UK-s supermarketitest ei leia, võib leida aga Ida-Euroopa poodidest.

Riiete teema muidugi ka, Eesti valik on naeruväärne, ostan 90% riideid ja kingi/saapaid Londonist jm Euroopast.

erplander
25.09.10, 19:42
Tomatid-kurgid on jah Eestis kodumaised paremad, aga neid ka alati saadaval pole ja peamiselt valitseb ka siin Hisp./Hollandi kraam, mis UK-ski. Aga kogu muu köögivilja valik on Eestis ikka väga piiratud. Nt UK-s on saadaval ka värsked stir-fry segud, millest Eestis ei oska unistadagi.

Igapäevaselt muidugi neid samosasid ja bhajisid ei tarbiks, aga vahepeal võib lubada ja kui nad tõesti nii ülikehva kvaliteediga oleks, siis neid lihtsalt ei ostetaks. Olen kindel, et ükskõik millise lihatoote tootmisprotsess on kordi hullem kui nende indiapäraste taimetoidusnäkkide oma. Ja marketites müüdavad falafelid on enamasti väga head, neid unustasin enne mainida.

Siis nt mõningates supermarketites (Sainsbury's, Morrisons) on ka oma salad bar'id, saad ise kombineerida endale salatid sobivatest komponentidest.

Aasia kiirtoidukohti võib leida ka üsnagi kvaliteetseid, taimetoitlastele suunatud pole igal juhul pettumust valmistanud: http://www.veganlondon.co.uk/eat/

Elasin Londonis 5 aastat, läksin kohe pärast EL-iga liitumist, aga eelmine suvi tulin tagasi Eesti. Plaanis on millalgi tagasi minna UK-sse, võibolla järgmine aasta juba. Viimane töökoht oli Unibeti eesti saidi toimetamine (Wimbledonis), enne seda eri sportsbetting saitidel (kontorid Central Londonis) kihlveokoefidega tegelemine. Millega ise tegeled? The International pokkeriklubis pole liige? http://theintclub.com/ - sellest tunnen ka Eestis puudust, see on hoopis midagi muud kui mõni suva kasiino, kus pokker on lihtsalt üks kõrvaltegevusi. Klubis on kümmekond turniirilauda, cashilauad, online-terminalid ja pärastlõunast alates turnad käivad.

Oliver
25.09.10, 20:01
ohoh mul on yks s6ber sama ameti peal, matt ford, 2kki tead? endine pro snuukrim2ngija. ise ma eriti mingi pokkerim2ngija ei ole.. hetkel l6petan magistrit ja k6rvalt veidi 6pin, alles algusest. piljardi s6prade k2est sai pokkeri vastu huvi tekkima ja yhe eesti s6bra juhendusel :) ma vaatan veidi seda lehte,
tundub p2ris huvitav..

FreakyJason
25.09.10, 20:08
Võiks rohkem sittuge oblikaid vendasid olla :D:D

oohoh
25.09.10, 20:14
Korralikest autoteedest

erplander
25.09.10, 20:53
ohoh mul on yks s6ber sama ameti peal, matt ford, 2kki tead? endine pro snuukrim2ngija. ise ma eriti mingi pokkerim2ngija ei ole.. hetkel l6petan magistrit ja k6rvalt veidi 6pin, alles algusest. piljardi s6prade k2est sai pokkeri vastu huvi tekkima ja yhe eesti s6bra juhendusel :) ma vaatan veidi seda lehte,
tundub p2ris huvitav..

Ei tea seda nime, eks neid firmasid ole ka umbes kümmekond erinevat londonis. Ma ka polnud UK-sse minnes pokkeriga lähemalt kokku puutunud, aga seal oli see buum juba 5 aastat tagasi, meedias ja TV-s näitas turniire, ilmuma hakkasid pokkeriajakirjad jne. Töö juures tehti ka väikseid turniire, sai hakatud ka netis mängima jne.

forell
26.09.10, 17:15
Kuna tegu on pokkerifoorumiga ja siin UK teema väga in on siis igatsen seda et iga õhtu on live turniiri valik. Birminghamis oli jalutuskäigu kaugusel 3 kasiinot kus toimusid igapäevaselt turniirid, 2 neist sellised pargi taolised, alla 10 pokkerilaua (Gala ja Rainbow) ja üks selline suurem kus toimuvad tihti festivalid ja kuhu tuleb tavalisele 50 naelasele freezeoudile migni 150 nägu kokku (Broadway). Mingi pooletunnise autosõidu kaugusel pidi ka olema mingi suurem kasinn ja turnade auhinnafondid laes sest palju inimesi koguaeg kohal.
Samuti toimusid igast pubides ja piljardisaalides mingised kahelaua sng-d. (neid korraldasid mingisugused aktivistid ja neil õnnestus see paremini kui hetkel pargi turna korraldajatel välja kukub).
Ega siin kedagi süüdistada ei ole, eestis pole pokkeri lihtsalt nii popp aga valikuvõimalust tahaks. Ei tõmba 220 kroonine 2 laua turniir lasnamäe centrumis ja samas ei viitsi 220 rebuy hi/lo-d ka pargis pelada, aga laivi tahaks mängida.

Codecci
26.09.10, 17:50
Ega siin kedagi süüdistada ei ole, eestis pole pokkeri lihtsalt nii popp aga valikuvõimalust tahaks. Ei tõmba 220 kroonine 2 laua turniir lasnamäe centrumis ja samas ei viitsi 220 rebuy hi/lo-d ka pargis pelada, aga laivi tahaks mängida.
Eestis on pokker ikka väga popp, London on lihtsalt maailmalinn, kus elab 20x rohkem inimesi kui Tallinnas. Ma olen üsna kindel, et UK 400K populatsiooniga linnad pole pooltki nii võllid pokkerilinnad kui Tallinn.

Oliver
27.09.10, 18:03
on on sest siin n2itab telkust kogu aeg ja kogu t88lisklass gamblib maha oma rahasid. kohalikud kuulsused on top pro'd ka jne ...ept london .. k6ik ikka reklaam

qbj0hn
27.09.10, 18:11
Starsi buddytransferist puudus :D:D

Madis Very
28.09.10, 05:32
Normaalsetest seadustest.

harryahven
28.09.10, 05:38
surmanuhtlusest

hotcocacola
28.09.10, 05:54
Eesti on IT-riik. Minu arust kõik saidid, kus saab midagi kirjutada, nendes tuleks olla kasutaja.
Et kasutajaks saada, tuleb confirmida enda päritolu, olgu siis pangalingi kaudu vms.

* foorumites pole ülelaskjaid vms
* netikommentaatorite häving

milleks salatsemine, enda identiteedi varjamine vms? Kui julged öelda, siis julge ennast näidata ;)


ehk siis selle jaoks oleks uut seadust vaja vms

Svenza
28.09.10, 07:26
Eesti on IT-riik. Minu arust kõik saidid, kus saab midagi kirjutada, nendes tuleks olla kasutaja.
Et kasutajaks saada, tuleb confirmida enda päritolu, olgu siis pangalingi kaudu vms.

* foorumites pole ülelaskjaid vms
* netikommentaatorite häving

milleks salatsemine, enda identiteedi varjamine vms? Kui julged öelda, siis julge ennast näidata ;)


ehk siis selle jaoks oleks uut seadust vaja vms

+1

hotcocacola
28.09.10, 08:26
ma olen kindel, et tulevikus tehakse see enivei ära, kuid sinna on vb 10-15a aega...:(

vennike
28.09.10, 15:10
ma olen kindel, et tulevikus tehakse see enivei ära, kuid sinna on vb 10-15a aega...:(

väga vaevalt.

MartinGarcia
30.09.10, 07:47
Vahet pole..räägin lihtsalt lambi ideest.

Soomes tunduvamalt kallimad,isegi opelid:D

Rigged
30.09.10, 07:54
Soomes tunduvamalt kallimad,isegi opelid:D

Soomest on tihti mõistlikum auto osta kui Eestist.

wedoit
30.09.10, 09:36
tunnen puudust (subjektiivne):
* Döner Kebab
* korralik Argentiina restoran
* rongitee mis viiks Riiga
* helikopter mis viiks Helsinki
* autotee mis viiks Tartu
* otselennud mis algaksid Lennart Merist (võiks rohkem olla)
* surematu piim. selline mida ei hoita külmletis ja mis säilib päikese käes 3 nädalat (ise ei ostaks)
* ametlik rahaühik euro, varsti tuleb
* lumi, varsti tuleb

Rigged
30.09.10, 11:20
tunnen puudust (subjektiivne):

* korralik Argentiina restoran


Restoran Argentina Tallinnas kino Kosmose kõrval. Lemmikkoht Tallinnas. Argentiinas pärit kokk, väga hästi teeb.

kuco
30.09.10, 11:44
Restoran Argentina Tallinnas kino Kosmose kõrval. Lemmikkoht Tallinnas. Argentiinas pärit kokk, väga hästi teeb.

Mis seal hinnaklass ja portsu suurused on?
Täna sõitsin mööda ja tundus huvitav.

Codecci
30.09.10, 12:19
Mis seal hinnaklass ja portsu suurused on?
Täna sõitsin mööda ja tundus huvitav.

200-300 on praed, ports üsna tavaline, suur mees ikka kõhtu ääreni täis ei saa (võib-olla mõne eripraega saab ka).

Rigged
30.09.10, 12:31
200-300 on praed, ports üsna tavaline, suur mees ikka kõhtu ääreni täis ei saa (võib-olla mõne eripraega saab ka).

Enamasti on ikka nii, et võetakse eelroog, praad, ja magustoit, et siis on väga täis kõht pärast. Kõhtu ei olegi hea ääreni täis süüa muidu :D

ristijeesus
30.09.10, 13:10
tunnen puudust (subjektiivne):
* otselennud mis algaksid Lennart Merist (võiks rohkem olla)

Ryanair on su soovi kuulda võtnud: http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=396503

MartinGarcia
07.10.10, 19:29
[QUOTE=wedoit;259001]tunnen puudust (subjektiivne):
* Döner Kebab

Hollikast vabaduse poole on üks putka, seal saab mingit dönerit vist:D

EGERT
07.10.10, 19:36
Räägime siiski normaalsest döner kebabist, mida sul frankfurtis türklased kolm korda igal ruutmeetril pakuvad, mitte sellest poolkõvast saastast, mis siin müüakse ;)