PDA

View Full Version : Triobet 5+0.5$ bounty turniir



surka
26.12.08, 19:34
No Limit Holdem Tournament
9 players
Converted at weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
UTG Micke-picke- (2075)
UTG+1 vsiu100 (1860)
MP1 merzi-papa (4970)
MP2 ucantfoldme (1760)
MP3 albertuss (2430)
CO Hero (2105)
BTN tenno (2380)
SB Nevergod (4625)
BB vincent176 (2795)
[Micke-picke- is sitting out]

Blinds: 15/30

Pre-flop: (45, 9 players) Hero is CO wiht A :spade: Q :heart:
1 fold, vsiu100 calls 30, merzi-papa raises to 180, ucantfoldme calls 180, albertuss calls 180, Hero raises to 650, 3 folds, vsiu100 folds, merzi-papa goes all-in 4,790, ucantfoldme folds, albertuss folds, Hero ??? ??? ???

Pot: 3115, Callida: 1455, Pot odds: 1:2.1 (vähemalt 32% ajast peame võitma)


vabandan, et käsi konverteerimata on, ei oska täpselt seda asja...aga küsimus selles, et kuidas peaks antud olukorras käituma vaatama 4way potis floppi, foldima preflop suure reisi peale, kohe allinn minema?
enne mind oli pot 585, mul stäkk 2105 mängijaid oli sitaks alles rahaohad kaugel.

Muutsin posti - konverteerisin käe, loodan, et vigu sees ei ole.
- ranka

-andres-
26.12.08, 22:09
Mina lähen Alinn ja flippan selles situatsioonis. Panid juba oma 2k'sest stackist 650 ehk umbes 1/3ndik stackist sisse. Ma ei tea, kas see ka +EV kindlalt oleks, aga kui sellise raisi teed, siis pead olema valmis ka Allin callima. :/

Helmps
26.12.08, 22:50
See sinu reraise on mõttetu. Aga sellises olukorras tundub õigem variant siiski turna ellujäämise nimel fold. Blindid on ka veel nii väiksed. Temal võib olla JJ+, AK. Vaevalt, et ta AJ-iga sisse surub. Oleneb vastasest.

-andres-
26.12.08, 23:10
Jep. Nagu Helmps ütles, kui sa juba raised siin, siis minu silmis pead ka allin minema. Muidugi mu mõistus vb hetkel ei võimalda kuldsemat tõde, kuid nii ma käituks.

ranka
27.12.08, 02:27
Huh ma ei teagi..

Siin on kaks varianti:
1) ära squeeze PF, vaid calli ja kasuta ära oma positsiooni
2) squeeze PF, kuna palju surnud raha sees ning siis enam jumala eest ära foldi. Sest ideaalis ma squeezen AQ-ga value peale ja turniiri alguses neid donke küll, kes tahavad stackid joonele ajada iga kahe kaardiga.

Isiklikult ma calliks PF, sest tegu on turniiri algusega ning see surnud raha seal potis on liiga väike ja ei kaalu üles turnalt välja kukkumise riski. Nagu mängitud, ma callin, kuigi ei ole õnnelik selle calli üle.

PS! Pot vist nats valesti arvutatud - peaks olema mõned chipsid vähem - seda kiiruga tegin OP-s.

Keiss
27.12.08, 05:42
AQo minu silmis ei ole käsi, millega ma tahaks AI minna. Ennem ma läheks 1010ga. Ma ei re-raiseks kuna sa ei ole OOP ehk saad otsuse flopis teha peale esialgset raisejat. Kui juba re-raisesid ei ole ükski valik enam halb ja see sõltuks sisetundest, kas ma läheks broke või mitte. Mina ei läheks. Meenub weekend rankingu turna, kus BB otsustas UTG raise, calli ja minu re-raise peale AI minna AQo-ga. Üsna vilets käik oli. Võtsin timebanki ja tegin esmapilgul vbolla kohutava calli 1010-ga aga mul oli notsides read, et antud mängija läheb üsna kergelt PF AI ja dead money oli potis nii palju. et võtsin vastu riski ja panin ta ülekaartidele. Minu käsi pidas vastu ning sain sel turnal tänu sellele käele 2. koha.

"AQo ei ole mingi käsi" by muhklionu :)

edit: vaatasin, et mäng käis 2. levelil ning siis on AQ ikka üsna trash. Ma üldiselt viskan AKs ka 2. levelil minema. Oleneb muidugi vastasest. Kas on tuntud nägu või mingi suvaline tegelane. Aga pole ju vaja veel gammelda 2. levelil.

Helmps
27.12.08, 06:57
edit: vaatasin, et mäng käis 2. levelil ning siis on AQ ikka üsna trash. Ma üldiselt viskan AKs ka 2. levelil minema. Oleneb muidugi vastasest. Kas on tuntud nägu või mingi suvaline tegelane. Aga pole ju vaja veel gammelda 2. levelil.



Kujutame nüüd ette, et selle AQ asemel oleks AKs, kas siis sa viskaksid selles situatsioonis selle minema?

Keiss
27.12.08, 07:45
Oleneb. Metsapulli vastu ei viskaks, aga näiteks Muhklionu vastu insta fold. Ja AKs on oluliselt parem käsi kui AQo.