PDA

View Full Version : PokkeriProd.com | Uus Musta Kaardi kampaania Full Tilt pokkeritoas



ranka
26.09.10, 23:50
30-ndal septembril tuleb maailma suuruselt teine pokkerituba – Full Tilt Poker välja uhiuue Musta Kaardi kampaaniaga, kus osalejatel on võimalik saada mitmeid eksklusiivseid auhindu. Iga mängija, kes kogub saja järjestikuse päeva vältel keskmiselt päeva kohta vähemalt 500 Full Tilt Punkti saavad nn. Musta Kaardi omanikuks. Omaniku liikmestaatustest teavitaktase kohe aga Musta Kaart (füüsilisel kujul) jõuab [...]

Loe edasi ››› (http://www.pokkeriprod.com/2010/09/27/uus-musta-kaardi-kampaania-full-tilt-pokkeritoas/)

ranka
27.09.10, 17:01
Kui ma õigesti arvutasin siis peaks olema must kaart kenasti olemas. Eks näib, mis selle eest poest saama hakkab.

nomerlot
27.09.10, 17:09
Hea on see, et pole nii ajuvaba igakuine päevade lugemine nagu Iron Manil, vaid normaalse perioodi jooksul arvestatakse päeva keskmist. Päris micromeeste rida see kaart muidugi pole, mulle tundus, et eeldab ikka NL100+ või siis korraliku volüümiga NL50 grindi.

kilu6
27.09.10, 19:44
Ma ei ole kuskilt seda Musta Notsu kampaaniat veel lugenud, aga skeptikuna arvan, et nad tahavad olemasoleva süsteemi õhtule saata, sest see on pokkeritoale liiga kalliks maksma läinud. Ehk siis uus süsteem on "õhem" kui vana.

ranka
27.09.10, 19:49
Vana süsteem peaks ju alles jääma? Samas nüüd oleneb ka, mida täpselt Musta Notsu Vennaskond (Must Notsu ikka megahea sõna, olekski võinud selle nii tõlkida :P) poest saama hakkab.

nomerlot
27.09.10, 19:56
kui vana süsteem jääb samamoodi alles, siis saab FTP-s olema kolm poodi:

lihtsurelike Full Tilt Store
Musta Notsu Vennaskonna Black Card Store
FTP Academy FTPA Store


Seda ei tee ükski tuba järele:)

low-flow
27.09.10, 19:59
kilu6 post tegi küll murelikuks, ma ei tea kui ilma hoiatamata iron-man õhtale saadetakse (a la aasta lõpus öeldakse, et enam neid mid-year ja year-end boonuseid pole, sest neid polegi kunagi ju enne boonuste väljajagamist reklaamitud), siis lähen vist küll nii tilti, et tuleb päeva pealt adjöö FTP. Aga noh, pole just eriti otstarbekas maailma lõpu pärast muretseda, enne kui see käes on, nii et elame-näeme.

Godspeed_EJ
27.09.10, 20:12
kilu6 post tegi küll murelikuks, ma ei tea kui ilma hoiatamata iron-man õhtale saadetakse (a la aasta lõpus öeldakse, et enam neid mid-year ja year-end boonuseid pole, sest neid polegi kunagi ju enne boonuste väljajagamist reklaamitud), siis lähen vist küll nii tilti, et tuleb päeva pealt adjöö FTP. Aga noh, pole just eriti otstarbekas maailma lõpu pärast muretseda, enne kui see käes on, nii et elame-näeme.

99% tõenäosusega saad ka aasta lõpus oma year-end bonuse kätte. Jah, neid boonuseid pole kunagi reklaamitud, aga regularid nendega kindalsti arvestavad. Kui nüüd päeva pealt see ära lõpetatakse, siis head promo FT sellest kindlasti ei saaks.

Pigem on see uus Musta Notsu kaardi teema selleks, et NL50-100 regularid natuke rohkem volüümi annaksid ja kindlasti meelitab see uusi mängijaid ka juurde.

masterpuppet
27.09.10, 20:22
kui vana süsteem jääb samamoodi alles, siis saab FTP-s olema kolm poodi:

lihtsurelike Full Tilt Store
Musta Notsu Vennaskonna Black Card Store
FTP Academy FTPA Store


Seda ei tee ükski tuba järele:)

+ on ka medalite ehk Ironman store.

kilu6
27.09.10, 20:43
99% tõenäosusega saad ka aasta lõpus oma year-end bonuse kätte. Jah, neid boonuseid pole kunagi reklaamitud, aga regularid nendega kindalsti arvestavad. Kui nüüd päeva pealt see ära lõpetatakse, siis head promo FT sellest kindlasti ei saaks.

Pigem on see uus Musta Notsu kaardi teema selleks, et NL50-100 regularid natuke rohkem volüümi annaksid ja kindlasti meelitab see uusi mängijaid ka juurde.

Jah tegu on 500x30=15000FTP/kuus, st siis kui ma mäletan, et 200FTP on cashis kuskil $25 raket, siis see teeb kuus $1875 raket. Sisuliselt tegemist VIP osakonnaga, et võistelda Pokerstarsiga Supernova+ mängijate eest, tehes neile personaalseid pakkumisi.

Olin pisut ennatlik selle osas, kindlasti ei usu, et ironmanis päeva pealt mingeid muudatusi peaks tulema. Asi vist toimib enam vähem ja pole põhjust muuta.

Põhiline küss on selles, kas FTP on rahul praeguse situatsiooniga, kus nad väikest reiki maksvatele mängijatele maksavad oluliselt rohkem rakebacki kui PS. Samuti, kui nad tahavad VIPidele hakata rohkem maksma, siis tuleb ju kuskilt raha ära võtta.

Tylos
27.09.10, 22:30
black card store details leaked:

50k pts - entry into an exclusive freeroll for black card members only, prize pool = $1000
100k pts - 4 rolls of exclusive "black card" ftp toilet paper, two-ply
200k pts - half a deck of exclusive "black card" playing cards
300k pts - 2nd half of the deck of exclusive "black card" playing cards
500k pts - get a phone call from chris ferguson
1mill pts - autographed picture of andy bloch

i'm excited guys
blankoblanco is offline Reply With Quote


lol'd at that.
Paistab,et arvutuste järgi peaks uus süsteem BC tulevastele omanikele natuke parem olema kui Starsi SN.Ironman ei kao väidetavalt kuhugi.Seda siis FTP foorumi andmetel.

Marek K.
27.09.10, 22:56
musta värvi sitapaberit võtaks küll

IamAllin
27.09.10, 22:59
get a phone call from chris ferguson KAHVEL KÕHUS MAO

Char
27.09.10, 23:45
nagu ma aru saan, sis sa ei kuluta neid musta kaardi punkte, vaid need on nagu milestoned jh?

ranka
30.09.10, 14:09
FTP-s uuendus tehtud ja nüüd näha ka black card memberi staatust. Ma member ja keskmine 1280.36 punni päevas.

altzie
30.09.10, 14:34
FTP-s uuendus tehtud ja nüüd näha ka black card memberi staatust. Ma member ja keskmine 1280.36 punni päevas.

Jep. Hea, et see näha on. Ise samuti member. Loodame, et black card store ikka täieneb korralikult, sest hetkel ainult suhteliselt kallid asjad seal. Aga hea asi on see, et kui tellid black card store'st, siis ei ole rakebackile mingit hitti (ainult boonustel on).

variatsioon
30.09.10, 14:37
Jep. Hea, et see näha on. Ise samuti member. Loodame, et black card store ikka täieneb korralikult, sest hetkel ainult suhteliselt kallid asjad seal. Aga hea asi on see, et kui tellid black card store'st, siis ei ole rakebackile mingit hitti (ainult boonustel on).

kindel?

aga eriti vahe ei ole ju.. kord aastas antakse ikka mingisuguseid boonuseid kust $$$ siis maha võetakse

Tuul
30.09.10, 14:42
1mill pts - autographed picture of andy bloch

võimas peaauhind

altzie
30.09.10, 15:22
http://forumserver.twoplustwo.com/28/internet-poker/ftp-answers-9-30-a-887601/

- If you have rakeback, the MGR hit for the Black Card bonuses happens as you clear the bonus, not when you purchase it from the store.

Tisko
30.09.10, 16:49
FTP-s uuendus tehtud ja nüüd näha ka black card memberi staatust. Ma member ja keskmine 1280.36 punni päevas.
Mul hetkel 1103,35
Tra, nii võib sportliku võistlusmomendi huvi tekkida ja FTP rõõmsalt lööks käsi kokku selle peale, vesi nende veskile...

Cypher0
30.09.10, 20:18
Hea on see, et pole nii ajuvaba igakuine päevade lugemine nagu Iron Manil, vaid normaalse perioodi jooksul arvestatakse päeva keskmist. Päris micromeeste rida see kaart muidugi pole, mulle tundus, et eeldab ikka NL100+ või siis korraliku volüümiga NL50 grindi.

2 kuud NL25 + 1 kuu NL50 ja olemas mul igatahes.