PDA

View Full Version : PokerStarsi Eesti Litsents



Leheküljed : 1 2 [3]

Potsataja
18.10.10, 23:48
Kogu see Pokerstarsi buddy transferi ja Triobeti E-walleti maksete teema meenutab ´´naised saunas rääkisid´´ juttu. Mingit seaduslikku alust nagu ei ole aga kuna mõni ametnik kusagil rääkis/arvas, siis juhtus ühel nii, teisel naa ja OO´l veel kolmandat moodi ;)

pkillar
19.10.10, 00:24
kas pokerstarsis tuleb kunagi nii et saaks l2bi hanzapanga ka maksta ja välja võtta???

ziimukaz
19.10.10, 00:35
kas pokerstarsis tuleb kunagi nii et saaks l2bi hanzapanga ka maksta ja välja võtta???
miljard korda küsitud siin, vastust ei tea keegi

Tarvi
19.10.10, 00:41
kas pokerstarsis tuleb kunagi nii et saaks l2bi hanzapanga ka maksta ja välja võtta???

Tõesti olen sellele varemgi vastanud:

Sissemakse: hetkel võimalik valides 'Local Bank Transfer' ning tehes ülekande Swedbanki internetipanga kaudu. See pole kõige kiirem meetod kahjuks. (+loodame pangalingi lisada peagi, ei oska täpselt ajavahemikku lubada)

Väljamakse: 'Direct Bank Transfer' Swedbanki kontole, kui rollbacki pole kuskile mujale (a-la varem tehtud deposiidid kasutades VISA, NETeller, Moneybookers meetodeid)

ok2aa
19.10.10, 00:45
tarvi,
ma loodan, et loed ka bottide teemat (http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?p=267134#post267134). nagu teemast näha, siis on ka foorumikasutajate seas inimesi, kes botindusega kokku puutunud ("töökaaslasega"). palun uurida ka antud tegelaste starsi kontosid.

akristjan
19.10.10, 02:44
tarvi,
ma loodan, et loed ka bottide teemat (http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?p=267134#post267134). nagu teemast näha, siis on ka foorumikasutajate seas inimesi, kes botindusega kokku puutunud ("töökaaslasega"). palun uurida ka antud tegelaste starsi kontosid.

loool nice

erplander
19.10.10, 06:05
loooool tõesti :)

see tüüp käis mulle ka pinda kui uni, kui unibetis töötasin (no pun intended), et uuriksin ühe mängija kontot (kes juhtumisi võitis Online Eesti MV põhiturniiri), kuna too olevat väidetavalt alaealisena varikonto all mänginud. Ei suutnud midagi tuvastada, aga kuna oli näha, et tüüp ajab mingit haiget vanamutilikku kiusu, siis ei suutnud vastu panna kiusatusele ja soovitasin lasta uurida ka Annette Obrestadi kontosid, kes teatavasti mängis online-pokkerit juba 15-aastaselt. Vana läks mõnusalt leili, lol.

Oliverk
19.10.10, 09:20
tarvi,
ma loodan, et loed ka bottide teemat (http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?p=267134#post267134). nagu teemast näha, siis on ka foorumikasutajate seas inimesi, kes botindusega kokku puutunud ("töökaaslasega"). palun uurida ka antud tegelaste starsi kontosid.

Starsis ei boti keegi fish.

ok2aa
19.10.10, 09:38
loooool tõesti :)

see tüüp käis mulle ka pinda kui uni, kui unibetis töötasin (no pun intended), et uuriksin ühe mängija kontot (kes juhtumisi võitis Online Eesti MV põhiturniiri), kuna too olevat väidetavalt alaealisena varikonto all mänginud. Ei suutnud midagi tuvastada, aga kuna oli näha, et tüüp ajab mingit haiget vanamutilikku kiusu, siis ei suutnud vastu panna kiusatusele ja soovitasin lasta uurida ka Annette Obrestadi kontosid, kes teatavasti mängis online-pokkerit juba 15-aastaselt. Vana läks mõnusalt leili, lol.

jeah, palusin uurida multiaccounteri kontot koos screenshottidega tegelase blogipostitusest, kus oma multiaccountimist tunnistab. unibeti klienditugi erplanderi isikus otsustaski selle peale mulle vastata, et kas peaks uurima ka anette kontot. lisas veel märkusena, et kuna ta unibetist varsti niikuinii ära läheb siis on tal kõigest savi.

mind väga huvitab ka teiste foorumikasutajate arvamus - mida tuleks teha, kui oled avastanud petturi? minu arvates oleks mõistlik teatada sellest klienditoele, kes siis algatab uurimise või lükkab mu kahtlused ümber. kuna unibet saatis mind pikalt, siis otsustasin vastata samaga ning peale intsidenti ei ole kordagi seal toas mänginud. soovitan ka teistel hoiduda pokkeritoast, kes ei väärtusta oma klientide turvalisust.
/OFFTOPIC

ok2aa
19.10.10, 09:39
Starsis ei boti keegi fish.

tänan vastuse eest. kui tohib küsida, siis mis argumentidele antud vastus põhineb?

lenC
19.10.10, 09:43
mind väga huvitab ka teiste foorumikasutajate arvamus - mida tuleks teha, kui oled avastanud petturi? minu arvates oleks mõistlik teatada sellest klienditoele,
Enam küll ei julge. Apparently ei ole sinu-klienditoe vaheline suhtlus konfidentsiaalne.

Tarvi
19.10.10, 09:48
tarvi,
ma loodan, et loed ka bottide teemat (http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?p=267134#post267134). nagu teemast näha, siis on ka foorumikasutajate seas inimesi, kes botindusega kokku puutunud ("töökaaslasega"). palun uurida ka antud tegelaste starsi kontosid.

Igasugustest bottidest (kahtlustest) peaks kindlasti teada andma. See on meie jaoks ülitähtis mänguturvalisuse teema ning uurime iga case'i süviti.


Enam küll ei julge. Apparently ei ole sinu-klienditoe vaheline suhtlus konfidentsiaalne.

Mis mõttes?:frown:
Kui sul on mingi konkreetne näide, oleksin huvitatud (konfidentsiaalselt).

lenC
19.10.10, 09:51
Mis mõttes?:frown:
Sorry, meil läks siin offtopicuks vahepeal. Üks endine Unibeti töötaja lihtsalt avaldas siin kirjavahetusi.

Starsis on kõik ikka korras :smile:

tolmuahv
19.10.10, 09:52
Mis mõttes?:frown:

See ei käinud ilmselt PS-i kohta, loe ülalt. Aga mind üllatas ka tõsiselt, kuidas keegi tuleb välja avaldusega, et "kui seal töötasin, siis sama tüüp kirjutas klienditoele...". Mingi piir võiks nagu olla.

Rage
19.10.10, 10:07
heh.. ok2aa'l on täielik õigus nö 'kaebus esitada', botindus on keelatud ja tavamängija seisukohalt äärmiselt ebaaus eelis... Tarvi võib mu accounti uurida palju tahab, mina isiklikult ei ole ühtegi boti käivitanud ega kasutanud ega isegi oma arvutisse salvestanud.

Albertti
19.10.10, 10:22
Samas olen arvamusel, et ükski tuba ei pea nn. raporti tegijale pärast aru andma, kas ja mida "süüdistavaga" tehti.

muruntau
19.10.10, 11:16
ok2aa toetuseks, võimalikust pettusest teavitamine on ainult kiiduväärt. See Unibeti keiss on tõsiselt negatiivne üllatus. Klienditoele antakse selged andmed ühe mängija pettusest ja klienditugi saadab konkreetselt üle t..a. Ok, üks asi on tööeetika või selle puudumine, aga selle üle veel avalikus foorumis uhke olla ja naljagi sel teemal teha... Üle mõistuse. (Ei ole Uni TnC'd lugenud, võibolla seal on petturlus täiesti ok, siis vabandused Erplanderi suunas). Positiivset arvamust siit unibeti kohta küll ei tekkinud.

Sry 4 offtopic.

bJako
19.10.10, 11:25
Tõesti olen sellele varemgi vastanud:


Väljamakse: 'Direct Bank Transfer' Swedbanki kontole, kui rollbacki pole kuskile mujale (a-la varem tehtud deposiidid kasutades VISA, NETeller, Moneybookers meetodeid)

Kuna pole seda varem kasutanud, siis kas sellega seonduvad mingid kulud (PS-i või panga poolt) - ja kui suured? Rahvusvahelise ülekande vastuvõtu tasu- n-sada krooni?? Pole kunagi vaja läinud, seega ei tea, kas tasub 100 USD välja võtta või on see räme kallis meetod?

Aga kas Visaga välja saab, kui enne pole sisse kandnud? Ilmselt ei, seega võin sisse kanda 10 ja siis 110 välja - ja see ei peaks mingit kulu kaasa tooma?

Enne muidugi jah peab kõik Netelleri sissemaksud sinna ka tagasi saatma (mis on suht loll teema minuarust PS-is, mujal pole küll sellist asja kohanud)

IamAllin
19.10.10, 13:07
loooool tõesti :)

see tüüp käis mulle ka pinda kui uni, kui unibetis töötasin (no pun intended), et uuriksin ühe mängija kontot (kes juhtumisi võitis Online Eesti MV põhiturniiri), kuna too olevat väidetavalt alaealisena varikonto all mänginud. Ei suutnud midagi tuvastada, aga kuna oli näha, et tüüp ajab mingit haiget vanamutilikku kiusu, siis ei suutnud vastu panna kiusatusele ja soovitasin lasta uurida ka Annette Obrestadi kontosid, kes teatavasti mängis online-pokkerit juba 15-aastaselt. Vana läks mõnusalt leili, lol.

lol, tahtis Madiselt EMV võitu ära krabada?:D

E: muidugi ei ole ilus, et UniB endine tegelinski siin kirjavahetusi avaldab, kuid kadedusest roheliseks minna ja teise eestlase ausalt teenitud võidu kallale minna on veel vähem ilus.

erplander
19.10.10, 15:23
ok2aa toetuseks, võimalikust pettusest teavitamine on ainult kiiduväärt. See Unibeti keiss on tõsiselt negatiivne üllatus. Klienditoele antakse selged andmed ühe mängija pettusest ja klienditugi saadab konkreetselt üle t..a. Ok, üks asi on tööeetika või selle puudumine, aga selle üle veel avalikus foorumis uhke olla ja naljagi sel teemal teha... Üle mõistuse. (Ei ole Uni TnC'd lugenud, võibolla seal on petturlus täiesti ok, siis vabandused Erplanderi suunas). Positiivset arvamust siit unibeti kohta küll ei tekkinud.

Sry 4 offtopic.

Kõik räägivad siin mingist Unibeti klienditoest. Teadmiseks, et mina pole kunagi olnud Unibeti klienditugi. Ja sellise kahtlusega olekski võinud ok2aa pöörduda otseselt klienditoe poole (kus see olekski konfidentsiaalseks jäänud), mitte pommitada mind lõputult kõikvõimalike kanalite kaudu (emailid, foorumite sõnumid jne) selle absurdse teemaga, kus oli ilmselgelt näha, et tüüp on sügavalt kibestunud teise mängija peale ja ajab oma haiglast kiusu kõikvõimalike vahenditega.

Ja võin kinnitada rahustuseks, et mingit petturlust ei olnud. Kes seda petturluse teemat siin vägisi edasi tahavad ajada, siis peate oma sõnade eest vastutama.

ok2aa
19.10.10, 15:37
minu jaoks on kummaline see, et mina tegin kõik õigesti. mina ei rikkunud reegleid, mina teatasin sellest unibeti "esindajale". lõpptulemusena üritatakse mind oinaks tembeldada. whatever, minu poolt on teema juba ammu lõppenud.

erplander
19.10.10, 15:43
minu jaoks on kummaline see, et mina tegin kõik õigesti. mina ei rikkunud reegleid, mina teatasin sellest unibeti "esindajale". lõpptulemusena üritatakse mind oinaks tembeldada. whatever, minu poolt on teema juba ammu lõppenud.

Tõin selle teema esile üksnes põhjusel, et sa oled ka minu vastu korduvalt isiklikuks läinud foorumis, isegi kui tõesti oleks võinud selle teema juba ammu unustada. Nüüd väita, et sinu poolt on teema ammu lõpetatud, on ülimalt pateetiline.

--

sry ka minu poolt offtopicu pärast Pokerstarsi teemas. Aga lihtsalt tõin välja, mis tüüpi inimesega tegu on.

taipupole
19.10.10, 21:51
Erinevalt ehk mõnest teisest toetan mina ok2aa tehtut st kahtlustest või kahtlasest käitumisest teatamist väga. Kui on kahtlus, tuleb sellest ka teada anda, et vastavad isikud saaks selgeks teha, kas on midagi valesti tehtud või mitte. Tänavalt või maanteelt: kui mulle tundub, et mu ees sõidab võib-olla joobes või räigelt eeskirju rikkuv tüüp, siis ma helistan ja olen ka helistanud politseisse (L-Eestis on selleks isegi eraldi number). See ei tohiks mingisugune mõttekoht olla.

On naeruväärne kedagi selle eest, et ta tahab puhast pokkerit, hurjutada.

k2snakalle
19.10.10, 22:49
kuidas see notede ülekandmine .com .ee-sse käis?

Rage
20.10.10, 00:14
kuidas see notede ülekandmine .com .ee-sse käis?
kopeerid notes.xml faili uude kataloogi

IamAllin
20.10.10, 02:34
Erinevalt ehk mõnest teisest toetan mina ok2aa tehtut st kahtlustest või kahtlasest käitumisest teatamist väga. Kui on kahtlus, tuleb sellest ka teada anda, et vastavad isikud saaks selgeks teha, kas on midagi valesti tehtud või mitte. Tänavalt või maanteelt: kui mulle tundub, et mu ees sõidab võib-olla joobes või räigelt eeskirju rikkuv tüüp, siis ma helistan ja olen ka helistanud politseisse (L-Eestis on selleks isegi eraldi number). See ei tohiks mingisugune mõttekoht olla.

On naeruväärne kedagi selle eest, et ta tahab puhast pokkerit, hurjutada.

purjus driver, obv et call teatud ametkonda, aga 17 aastane isik mängimas pokkerit?? Kuidas sa saad sellise võrdluse tuua? See on umbes sama võrdlus nagu 17 aastane tubakatooteid tarvitamas ja pedofiil lapsi ahistamas.

Albertti
20.10.10, 22:54
PS ametlik seisukoht on selline, et ise olime lollid, et litsentsi taotlemisel ei kaubelnud buddy transferi, siis jäime sellest ilma, ehk kuidas teisiti kommenteerida järgnevat lauset:

Kahjuks ei saa me selgitada, miks või kuidas meie konkurendid funktsioonipakkuda tohivad/saavad, sest meie pole kursis nende litsentsi taotlemiseprotsessi ega täpsete dialoogidega.

SÜTTi-SÜTTi ....

Timmo
21.10.10, 18:47
Please Verify your account by sending picture of your ID-card..
Aga mul pole ID-kaarti, kas sobib kui juhilubadest pildid saadan??

Tarvi
21.10.10, 19:02
Please Verify your account by sending picture of your ID-card..
Aga mul pole ID-kaarti, kas sobib kui juhilubadest pildid saadan??

Juhiluba
Pass
Id-kaart

Kõik variandid on OK

Mrt1989
21.10.10, 22:33
Kui .com ist .ee sse üle lähen siis andmed on ju samad , kas siis peab ikka ID copy saatma?

lenC
21.10.10, 23:11
Saada siis kui sult seda küsitakse?

Rage
21.10.10, 23:27
Juhiluba
Pass
Id-kaart

Kõik variandid on OK:p
õpilaspilet ei kõlba? :biggrin:

kardaanirist
22.10.10, 00:08
õpilaspileti kohta ei oska öelda, aga raamatukogu kaart pidavat kõlbama.

Tarvi
22.10.10, 11:03
Selgituseks siis, et need kolm varianti on OK.

Raamatukogu kaart ega õpilaspilet ei tööta :biggrin::biggrin::biggrin:

peab küll @Mrt1989

kjmrc
22.10.10, 12:13
Jalgrattaload?

7om
19.11.10, 09:40
kui teen cashoudi SEBi kui kaua raha umbes yle tuleb?

ranka
19.11.10, 10:14
kui teen cashoudi SEBi kui kaua raha umbes yle tuleb?

Päev-kaks. Oleneb summast, millal tegid ja kas oled ennem ka cashoute teinud.

PS! PokerStarsi küsimusi küsi SIIN (http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=1021)