PDA

View Full Version : PokerStarsi Eesti Litsents



Leheküljed : [1] 2 3

Tarvi
27.09.10, 14:10
Eesti Litsents

Nagu ilmselt kuulnud olete, sai PokerStars esmaspäeval, 20ndal Septembril täieliku hasartmängude korraldamist lubava litsentsi Eestis. Veebi tiim on lehed üles laadinud natuke liiga vara ning informatsioon pole täielik, .EE klient pole veel saadaval ning kontot üle kolida veel ei saa. PokerStars.EE'd ei avata täna, nagu lehel kirjas, kuid aga peatselt.

Vabandame segaduse pärast...


Suurt ei muutu, kiired faktid:
- Pärast ametlikku .EE avamist (juhtub peatselt) ei saa eestlased enam .COMis mängida
- Mängud käivad jätkuvalt .COM laudades, kuid läbi PokerStars.ee tarkvara
- Eestlased saavad jätkuvalt osaleda kõikides globaalsetes kampaaniates
- Eestlased ei maksa rohkem rake'i, PokerStars võtab riigi poolt sätestatud maksud enda peale
- Eestlased ei pea jätkuvalt tasuma võitude pealt maksusid (see seadus võib hiljem muutuda...)
- Mängijalt mängijale ülekanded pole lubatud, T-rahaga kauplemine pole lubatud (vastavalt seadusele)
- Kõik pärisraha mängijad peavad oma identiteedi tõestama (seda saab teha kas ID-kaardi või ID koodi & dokumendi koopiaga)
- Alla 21 aastased ei saa enam PokerStarsis mängida

Mänguraha mängijad migreeritakse PokerStars.ee'sse automaatselt. Pärisraha konto peab mängija manuaalselt migreerima logides sisse PokerStars.com tarkvarasse.


Alla 21 aastased mängijad, kellel on kontol pärisraha, saavad selle välja võtta. Samuti maksame välja pooleli olevad boonused (lahti mängitud summa ulatuses) ning kompenseerime T-raha ja turniiri piletid (täisväärtusega). Samuti saavad alla 21 aastased $0.016 iga oma FPP eest. Kui 21. sünnipäev kaugel pole, siis soovitame T-raha, piletid (mis ei aegu) ning FPPd kontole jätta ning neid saab kasutada, kui 21 saate. Varade konverteerimiseks palume kirjutada 'support@pokerstars.ee' pealkirjaga "Alla 21 aastane", palume varuda aega, kuna tehingute sooritamine võib aega võtta.


Pakume kõikidele ümber kolijatele 100% deposiidi boonust kuni $100. Boonuse koodi pole vaja, esimesed 3 deposiiti pärast ümber kolimist kvalifitseeruvad boonusele. Boonus vabastatakse $5 osadena iga 85 VPP kohta. Samuti korraldame "Freeroll Festivali" $1,000 auhinnafondiga ning $5.50 turniirid $1,000 added auhinnafondiga ainult eestlastele. Pange tähele, et väljamakse sooritamine diskvalifitseerib Teid boonusest.


Seoses sellega on mul järgnevatel nädalatel ilmselt väga kiire. Võib võtta aega, kuni ma siin vastan.

Lisaks sellele, kõik kontoga seotud küsimused peaks saatma otse 'support@pokerstars.ee'. Palun varuge kannatust, sest kardame, et eesti klienditoe ootejärjekord saab olema ebatavaliselt pikk. Kiirema vastuse võite saada ingliskeelse emaili saates (kuid ka support@pokerstars.ee kontole, mitte .com).

Seotud teemad:

PokerStars.ee ülevaade, rakeback ja foorumi klienditugi (http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/1021-***-PokerStars-ee-K%C3%BCsimused-probleemid-siia-vastamas-ka-klienditeenindus-***)

Rahapada
27.09.10, 14:16
eestlaesd hakkavad saama raha peale kanda, läbi milliste kanalite?

Pahvak
27.09.10, 14:16
- Mängijalt mängijale ülekanded pole lubatud, T-rahaga kauplemine pole lubatud (vastavalt seadusele)

Miks?

Kui ma välismaale lähen, kas ma saan .ee alt mängida?

Tarvi
27.09.10, 14:17
eestlaesd hakkavad saama raha peale kanda, läbi milliste kanalite?

Esialgu jäävad samad deposiidi meetodid.


Miks?

Kui ma välismaale lähen, kas ma saan .ee alt mängida?

Sest see on üks litsensi nõuetest. Välismaal saab .EE alt mängida.

Pahvak
27.09.10, 14:21
Esialgu jäävad samad deposiidi meetodid.



Sest see on üks litsensi nõuetest. Välismaal saab .EE alt mängida.

Eesti riigil on kehtestatud selline nõue? Kas keegi teab, kas Triobetis/OO-s on ka nii? Ilmselt kardetakse, et nii saab mõne teise pokkeritoa kontolt kantida raha PS'i ja sedasi probleemideta oma pangakontole.

IamAllin
27.09.10, 14:23
E: sain juba vastuse TY.

Pahvak
27.09.10, 14:23
Kas tarkvarale jääb inglisekeelne kasutajaliides? See on hädavajalik, sest abiprogrammid ei tunnusta meie väikest riigikeelt.

janek174
27.09.10, 14:24
Kas endised deposiidi/cashoudi võimalused säilivad (moneybookers)?



- Pärast ametlikku .EE avamist (juhtub peatselt) ei saa eestlased enam .COMis mängida


Ja mida see tähendama peaks? Et enne kui litsentsi polnud, siis sai mängida, ja nüüd kui litsents on, siis enam ei saa või?

erplander
27.09.10, 14:27
Kas tarkvarale jääb inglisekeelne kasutajaliides? See on hädavajalik, sest abiprogrammid ei tunnusta meie väikest riigikeelt.

Siis oleks küll eepiline läbikukkumine, kui ainult eestikeelne jääks ::)

Maheaatom
27.09.10, 14:29
Tarvi, vaata palun PM

Tarvi
27.09.10, 14:29
Eesti riigil on kehtestatud selline nõue? Kas keegi teab, kas Triobetis/OO-s on ka nii? Ilmselt kardetakse, et nii saab mõne teise pokkeritoa kontolt kantida raha PS'i ja sedasi probleemideta oma pangakontole.

Kinnitan veel kord, et see on üks Eestis opereerimise litsentsi nõuetest. Seda me kahjuks kommenteerida ei saa, miks teised turul opereerivad firmad antud tehinguid lubavad, kui see nii on.


Kas tarkvarale jääb inglisekeelne kasutajaliides? See on hädavajalik, sest abiprogrammid ei tunnusta meie väikest riigikeelt.

Jah, ingliskeelne kasutajaliides jääb.


Kas endised deposiidi/cashoudi võimalused säilivad (moneybookers)?

Esialgu säilivad kõik deposiidi-väljamaksete meetodid. Pikema perspektiivi kohta ei oska veel lubadust anda.

inward
27.09.10, 14:30
Eesti Litsents

- Eestlased ei pea jätkuvalt tasuma võitude pealt maksusid (see seadus võib hiljem muutuda...)

Hmm see sulgudes jutt ei tundu kõige meeldivam.



- Kõik pärisraha mängijad peavad oma identiteedi tõestama (seda saab teha kas ID-kaardi või ID koodi & dokumendi koopiaga)


Aga antud hetkel on siis kasutaja blokitud ?....et peab saatma id kaardi koopia meilie? Või see kehtib ainult uutele kasutajatele ?

KristjanRawk
27.09.10, 14:31
Kas välismaal saab .com'i alt mängida?
Muudan elukoha ära, ning pole enam eestlane ning elan Lätis ning teoreetiliselt peaks ju siis?

Tarvi
27.09.10, 14:35
Kas välismaal saab .com'i alt mängida?
Muudan elukoha ära, ning pole enam eestlane ning elan Lätis ning teoreetiliselt peaks ju siis?

Elukoha muutuseks on vajalikud vastavat tõestavad dokumendid.

Relamz
27.09.10, 14:37
Sõber küsis msnist küsimuse. Tal mängib praegu lahti 600$ first deposit boonust. Teda huvitas kas üle kolimisel pole võimalik tal seda boonust enam rohkem lahti mängida?

Tarvi
27.09.10, 14:45
Sõber küsis msnist küsimuse. Tal mängib praegu lahti 600$ first deposit boonust. Teda huvitas kas üle kolimisel pole võimalik tal seda boonust enam rohkem lahti mängida?

Kõik, kes üle kolivad, saavad boonust edukalt edasi lahti mängida. Sellega ei tohiks probleeme olla. Kui tekib kahtluseid ning asi ei toimi, kindlasti palun support@pokerstars.ee teada anda.


Hmm see sulgudes jutt ei tundu kõige meeldivam.

Aga antud hetkel on siis kasutaja blokitud ?....et peab saatma id kaardi koopia meilie? Või see kehtib ainult uutele kasutajatele ?

Sulgudes tekst selle pärast, et me ei saa lubada, et Eesti Valitsus seadust ei muuda. Meie makse ei võta ega hakka võtma.

Kuna PokerStars.EE pole ametlikult avatud veel, siis hetkel pole keegi blokeeritud.

Kui ID-kaart ja selle lugeja on olemas, siis on võimalik konto täielikult kinnitada ilma dokumenti saatmata.

Vastasel juhul peate sisestama oma isikukoodi ning seejärel saate mängida pärisraha mänge ja deposiite teha. Väljamakse jaoks on sel juhul vaja saata koopia ID-kaardist/passist/juhiloast.

Svenza
27.09.10, 14:45
Midagi veel haigemat ei oska välja mõelda vä? Mängijalt mängijale ülekanded pole lubatud, T-rahaga kauplemine pole lubatud
Kuuma olete saand kõik vä? Tra, tulebki ära FT-sse kolida, ebareaalne bullshit mis toimub. Nahui mul kasu seda Supernovat taga ajada kui te panete sihukese ganitelli kehtima. Teine variant, et ikkagi pean Eestist ära kolima.

Tarvi
27.09.10, 14:48
Midagi veel haigemat ei oska välja mõelda vä? Mängijalt mängijale ülekanded pole lubatud, T-rahaga kauplemine pole lubatud
Kuuma olete saand kõik vä? Tra, tulebki ära FT-sse kolida, ebareaalne bullshit mis toimub. Nahui mul kasu seda Supernovat taga ajada kui te panete sihukese ganitelli kehtima. Teine variant, et ikkagi pean Eestist ära kolima.

Meie seadust välja ei mõelnud, vabandame ebameeldivuste eest. Ilmselgelt eelistaksime seda võimalust mängijatele pakkuda.

Fabulous
27.09.10, 14:52
Transferi keelamine on suhteliselt jama tõesti. Stakemise puhul tuleb haka siis vist rahasid läbi panga liigutama.

tolmuahv
27.09.10, 14:54
Meie seadust välja ei mõelnud, vabandame ebameeldivuste eest. Ilmselgelt eelistaksime seda võimalust mängijatele pakkuda.
See ei tohiks olla seadusest tulenev nõue. See kõlab pigem nagu mingi ebapädeva ametniku luul. Soovitan teha selgitustööd ja see võimalus välja kaubelda. Tegu on pokkerimängu igapäevase osaga ja PS on edaspidi täieõiguslik maksumaksja ja omab õigustatud ootust, et tema äri ei segata põhjuseta.

Reaalseid riske sellega siiski ei kaasne ju. Sitemal juhul võite buddy transferi Või $T tradingu kvalifitseerida sarnaseks cashoutiga (s.t. identida tegelasi). Igasugused rahapesu jms tõkestamise nõuded ei sega paarisaja taala kandmist tundmatule kontole (kui kuulimiidid jms on paigas).

Potsataja
27.09.10, 14:54
Meie seadust välja ei mõelnud, vabandame ebameeldivuste eest. Ilmselgelt eelistaksime seda võimalust mängijatele pakkuda.

Huvitaval kombel on seadus/nõuded iga toa jaoks erinev(ad).

onuark
27.09.10, 14:56
pange see urgas kinni! :D

e: vabandust, Mul ei ole midagi Tarvi vastu.

Fabulous
27.09.10, 14:58
pange see urgas kinni! :D

[ ] Urgas
[x] Maailma suurim pokkerituba

Yeeeeeah.

valustyng
27.09.10, 14:59
hea , et omavahel ei pea ainult mängima :)

Howie Diddot
27.09.10, 15:00
Audentimine võiks toimuda ka Internetipanga kaudu. Kurat, pean minema ID-kaardi lugeja ostma sellepärast :D

Tigrano
27.09.10, 15:02
Palun ainult asjakohaseid küsimusi ja arutelu, ei taha siia offtopicut ja emotsioone, et pange urgas kinni, s oblikaid jne.

Tarvi teeb lihtsalt oma tööd ja paluks natuke austust, et meil üldse selline võimalus on siin foorumis.

Tarvi
27.09.10, 15:04
See ei tohiks olla seadusest tulenev nõue. See kõlab pigem nagu mingi ebapädeva ametniku luul. Soovitan teha selgitustööd ja see võimalus välja kaubelda. Tegu on pokkerimängu igapäevase osaga ja PS on edaspidi täieõiguslik maksumaksja ja omab õigustatud ootust, et tema äri ei segata põhjuseta.

Reaalseid riske sellega siiski ei kaasne ju. Sitemal juhul võite buddy transferi Või $T tradingu kvalifitseerida sarnaseks cashoutiga (s.t. identida tegelasi). Igasugused rahapesu jms tõkestamise nõuded ei sega paarisaja taala kandmist tundmatule kontole (kui kuulimiidid jms on paigas).

Kinnitan, et võimaluse korral taastame selle võimaluse niipea, kui võimalik. Kindlasti plaanime veel tingimusi läbi rääkida.


Audentimine võiks toimuda ka Internetipanga kaudu. Kurat, pean minema ID-kaardi lugeja ostma sellepärast :D

Kahjuks pole hetkel pangalingi kaudu see võimalik, vabandan ebameeldivuste pärast. ID-kaardi lugeja ostmisest on lihtsam ehk isikukood sisestada ja digifotokaga dokumendist pilt teha ning verification@pokerstars.ee saata.

atsetoon
27.09.10, 15:13
Eesti Litsents
Pakume kõikidele ümber kolijatele 100% deposiidi boonust kuni $100. Boonuse koodi pole vaja, esimesed 3 deposiiti pärast ümber kolimist kvalifitseeruvad boonusele. Boonus vabastatakse $5 osadena iga 85 VPP kohta. Samuti korraldame "Freeroll Festivali" $1,000 auhinnafondiga ning $5.50 turniirid $1,000 added auhinnafondiga ainult eestlastele. Pange tähele, et väljamakse sooritamine diskvalifitseerib Teid boonusest.


Kui mul hetkel Starsis raha pole ja nüüd kannan, siis kas see kvalifikatseerub ka kolimise alla?

Tarvi
27.09.10, 15:15
Kui mul hetkel Starsis raha pole ja nüüd kannan, siis kas see kvalifikatseerub ka kolimise alla?

Kõik eestlased kvalifitseeruvad :)

Svenza
27.09.10, 15:17
Tegelege, tõsiselt tegelege selle buddy transferiga, see on üleüldse üks nutsimaid ja kiiremini toimivaid asju mis Starsis on. Lisaks veel hea soft. Kui te hakkate piirama meie õiguseid, ma ei näe pointi edasi mängimises. Mul ei ole mõtet sõimukirja praegu supporti saata, sest need välismaa tumbad ei oskaks siia niikuinii mingit selgust tuua. Ja muud deponeerimisvõimalused peavad alles jääma peale pangalingi (MB, Neteller jne.) Minu silmis rikub praegu PS oma mainet ja pasandab iseennast täis.

nomerlot
27.09.10, 15:22
Tegelege, tõsiselt tegelege selle buddy transferiga, see on üleüldse üks nutsimaid ja kiiremini toimivaid asju mis Starsis on. Lisaks veel hea soft. Kui te hakkate piirama meie õiguseid, ma ei näe pointi edasi mängimises. Mul ei ole mõtet sõimukirja praegu supporti saata, sest need välismaa tumbad ei oskaks siia niikuinii mingit selgust tuua. Ja muud deponeerimisvõimalused peavad alles jääma peale pangalingi (MB, Neteller jne.) Minu silmis rikub praegu PS oma mainet ja pasandab iseennast täis.

Kui litsentsitingimused ikka ei luba, siis on neil kergelt käed seotud, kas pole?

janek174
27.09.10, 15:25
Tähendab, küsin uuesti. Et kui siiani sai nö. ''ebaseaduslikult'' .COM-is mängida, kas siis nüüd tulenevalt litsentsist keelatakse Eesti mängijatel sellel lehel mängimine. Ja kas keelamine toimub IP või elukoha aadressi järgi? Ehk siis mis nüüd konkreetselt muutub nende jaoks, kes siiani mänginud on?

Edit: Aga FullTilt vist ikkagi parim variant, mis siis, et litsentsi pole ja iga minut võivad pahad sind üle lasta... (mida tänu litsentsile starsis, trios ja oly-s obv mitte kunagi ei juhtu).

Madis Very
27.09.10, 15:29
ROFL eesti

Rage
27.09.10, 15:35
Edit: Aga FullTilt vist ikkagi parim variant, mis siis, et litsentsi pole ja iga minut võivad pahad sind üle lasta... (mida tänu litsentsile starsis, trios ja oly-s obv mitte kunagi ei juhtu).
wat?

sa elad küll kuskil utoopiamaades, mis sa arvad, et meie toredate riigiisade ja herr Karu vorbitud seadus sul tõesti kuskil midagi sellist garanteerib? Need toredad seadused garanteerivad ainult, et maksuamet saaks silma peal hoida su kuludel ja tuludel ja et sa ikka riigirahakotti toidaksid.. thats about it..

Fabulous
27.09.10, 15:37
Just asking, aga kas VPN pole selles olukorras lahendus?

ment52
27.09.10, 15:40
wat?

sa elad küll kuskil utoopiamaades, mis sa arvad, et meie toredate riigiisade ja herr Karu vorbitud seadus sul tõesti kuskil midagi sellist garanteerib? Need toredad seadused garanteerivad ainult, et maksuamet saaks silma peal hoida su kuludel ja tuludel ja et sa ikka riigirahakotti toidaksid.. thats about it..

sarkasmidetektor rikkis?

Rage
27.09.10, 15:43
sarkasmidetektor rikkis?
:embarrassed: vist küll..

janek174
27.09.10, 15:44
wat?

sa elad küll kuskil utoopiamaades, mis sa arvad, et meie toredate riigiisade ja herr Karu vorbitud seadus sul tõesti kuskil midagi sellist garanteerib? Need toredad seadused garanteerivad ainult, et maksuamet saaks silma peal hoida su kuludel ja tuludel ja et sa ikka riigirahakotti toidaksid.. thats about it..

Kas noormees ei tabanud irooniat?

rahvavaenlane
27.09.10, 15:48
nahhui, ilma byddi transferita võite oma ürituse kinni panna. asjatult investeerisite.

Madis Very
27.09.10, 15:49
Just asking, aga kas VPN pole selles olukorras lahendus?

Ei

Sul vaja tõestada paberitega, et välismaal elad jms.

$$$
27.09.10, 15:51
wat?

sa elad küll kuskil utoopiamaades, mis sa arvad, et meie toredate riigiisade ja herr Karu vorbitud seadus sul tõesti kuskil midagi sellist garanteerib? Need toredad seadused garanteerivad ainult, et maksuamet saaks silma peal hoida su kuludel ja tuludel ja et sa ikka riigirahakotti toidaksid.. thats about it..

irooniat ikka üldse ei taba?

vsiu100
27.09.10, 15:55
Eesti riigil on kehtestatud selline nõue? Kas keegi teab, kas Triobetis/OO-s on ka nii? Ilmselt kardetakse, et nii saab mõne teise pokkeritoa kontolt kantida raha PS'i ja sedasi probleemideta oma pangakontole.


triobetis on kogu aeg saanud ja saab edasi buddy transferi teha.
aga see ei ole nii mugav ja kiire, kui PSis (oli). Trios tuleb saata mail, et soovid teha ja tehakse suht kiirelt.

rahvavaenlane
27.09.10, 16:04
triobetis on kogu aeg saanud ja saab edasi buddy transferi teha.
aga see ei ole nii mugav ja kiire, kui PSis (oli). Trios tuleb saata mail, et soovid teha ja tehakse suht kiirelt.

tra närvi nsee ajab. ptsi, selle starsi jura pärast ma olen tunni ajaga juba 4 pudelit viina ära joonud. PÕLEMA! RUTTU!

sineep
27.09.10, 16:06
kuda seda boonust saab? lihtsalt ülekolimisega? või peab ikka uuesti deposiidi tegema? või see ülekolimine tähendabki cashouti ja deposiiti uuesti? või selle käigus on võimalik teha cashout ja debposiit?

Pahvak
27.09.10, 16:15
triobetis on kogu aeg saanud ja saab edasi buddy transferi teha.
aga see ei ole nii mugav ja kiire, kui PSis (oli). Trios tuleb saata mail, et soovid teha ja tehakse suht kiirelt.

Huvitav, kas nad teevad seda nö litsentsitingimustega vastuolus (salaja, sest buddytansferi ametlikult soft ei toeta) või on litsentsid Starsil ja Triol erinevad?

KristjanRawk
27.09.10, 16:17
Kas see .ee tuleb siis täna/homme või nädala pärast?
Mingi ajavahemik peaks teil teada olema?

Lukken
27.09.10, 16:20
Täiesti haige maksu riik on see eesti,kõigepealt kotivad PS,PS ostab õiguse,siis riik hakkab mängijate valikuid piirama + veel see ,et vanuse piirang +3,ma ei saa aru sellest riigist ,mis nad loodavad ,et kui olen 18 ,et siis 3 aastat loen raamatuid ja kui 21 saan siis raudselt juba mingid maksud ja % kh peale löönud ,et ikka saaks rohkem raha kahmata ja mina(meie) ei saa pmst selle riigi raha eest mitte sittagi peale valimiste reklaamide tv ja siis nad veel ohivad ,et miks 18-30a Eestlased kolivad peamiselt välismaale,tõesti siin riigis tuleb lõpp arved teha ja suunduda riiki ,kus inimesi koheldakse inimesena mitte riigi orjana:mad:
Igal juhul PS pole mõtet kiruda kuna nagu näha siis ei anna meie riik neile hingamis ruumi ja sunnivad oma nõudeid järjest peale.
Olen täiesti kindel ,et varsti hakkavad tulumaksu võtma pokkerist teenitud summade pealt,ise asi millal.

kardaanirist
27.09.10, 16:24
mul tekib küsimus, et mida Eesti Vabariik oleks üldse teha saanud Starsi vastu, kui nad litsentsi poleks taotlenud? kui mitte midagi, siis miks see Stars üldse seda litsentsi taotlema hakkas??

einoh eks tuleb siis Tilti või kuhugi ümber kolida.

Potsataja
27.09.10, 16:24
Huvitav, kas nad teevad seda nö litsentsitingimustega vastuolus (salaja, sest buddytansferi ametlikult soft ei toeta) või on litsentsid Starsil ja Triol erinevad?

Trios ei saa samas MB kaudu sissemakseid/väljamakseid sooritada ja krt kuidas saavad litsentsid erinevad olla ?

Lukken
27.09.10, 16:25
mul tekib küsimus, et mida Eesti Vabariik oleks üldse teha saanud Starsi vastu, kui nad litsentsi poleks taotlenud? kui mitte midagi, siis miks see Stars üldse seda litsentsi taotlema hakkas??

einoh eks tuleb siis Tilti või kuhugi ümber kolida.

Otseselt PS vb midagi aga eestis olevaid mängijaid oleks siis täiega hakatud kottima arvan mina.

erplander
27.09.10, 16:26
Täiesti haige maksu riik on see eesti,kõigepealt kotivad PS,PS ostab õiguse,siis riik hakkab mängijate valikuid piirama + veel see ,et vanuse piirang +3,ma ei saa aru sellest riigist ,mis nad loodavad ,et kui olen 18 ,et siis 3 aastat loen raamatuid ja kui 21 saan siis raudselt juba mingid maksud ja % kh peale löönud ,et ikka saaks rohkem raha kahmata ja mina(meie) ei saa pmst selle riigi raha eest mitte sittagi peale valimiste reklaamide tv ja siis nad veel ohivad ,et miks 18-30a Eestlased kolivad peamiselt välismaale,tõesti siin riigis tuleb lõpp arved teha ja suunduda riiki ,kus inimesi koheldakse inimesena mitte riigi orjana:mad:
Igal juhul PS pole mõtet kiruda kuna nagu näha siis ei anna meie riik neile hingamis ruumi ja sunnivad oma nõudeid järjest peale.
Olen täiesti kindel ,et varsti hakkavad tulumaksu võtma pokkerist teenitud summade pealt,ise asi millal.

Noh, moepärast ikka kiruda tasub. Saanuks ka ilma litsentsita, nagu saavad Unibet ja Full Tilt. Aga see oli Starsi valik, nüüd tuleb neil leppida sellega, et kaotavad osa kliente. Samas saavad Ansipi valitsuse p-d lakkuda, see ka omaette väärtus :)

udikaz
27.09.10, 16:28
Meie seadust välja ei mõelnud, vabandame ebameeldivuste eest. Ilmselgelt eelistaksime seda võimalust mängijatele pakkuda.

See on mingi jama mida sa siin jahud. Triobetil on ka litsents ja seal saab buddy transfere teha. Kahtlen et triobet seaduseid rikkuma hakkaks. Midagi usutavamat võiks teinekord põhjuseks välja mõelda. Keelata buddy transferid on üks kõige lollimaid lükkeid üldse PS-i poolt. gl.

kardaanirist
27.09.10, 16:30
Otseselt PS vb midagi aga eestis olevaid mängijaid oleks siis täiega hakatud kottima arvan mina.

no see litsentsi seadus kehtib juba pool aastat või nii ja siiamaani pole ju sittagi tehtud..

Pahvak
27.09.10, 16:31
Äkki Stars kardab, et Eesti mängijad hakkavad oma näiteks FTP rahasid buddy kaudu Starsi saatma ja sedasi oma pangakontole ja nad ei taha nö panka mängida ja praegu ajavad häma. Pigem ebareaalne variant, aga siiski olemas. Sel juhul oleks võinud nad midagi kavalamat välja mõelda, et ausad mängijad saaksid ikka oma raha liigutada.

Vandenõuteoreetik, lol.

Tarvi
27.09.10, 16:32
kuda seda boonust saab? lihtsalt ülekolimisega? või peab ikka uuesti deposiidi tegema? või see ülekolimine tähendabki cashouti ja deposiiti uuesti? või selle käigus on võimalik teha cashout ja debposiit?

Pärast ümber kolimist tuleb deposiit teha ja boonus on 100% sellest. Kui aga enne migreerumist raha välja võtad, siis boonusele ei kvalifitseeru.

Konto jääb PokerStars.EE täpselt samaks, nagu sul praegugi on, raha ja FPPd ja VPPd ning VIP staatus säilitatakse.


mul tekib küsimus, et mida Eesti Vabariik oleks üldse teha saanud Starsi vastu, kui nad litsentsi poleks taotlenud? kui mitte midagi, siis miks see Stars üldse seda litsentsi taotlema hakkas??

Usume, et on tähtis kohalike seaduseid austada ning nende järgi tegutseda.

rahvavaenlane
27.09.10, 16:33
Otseselt PS vb midagi aga eestis olevaid mängijaid oleks siis täiega hakatud kottima arvan mina.

mis moodi? kirjelda. 0 shanshi.

pikk28
27.09.10, 16:36
keegi võiks mulle lihtsalt lahti seletada, miks see buddy transfer Teile eluliselt tähtis on?

tolmuahv
27.09.10, 16:37
See 21+ piirang on ka ikka vähe nutune. Vaja ikka muust maailmast eesrindlikult erineda. Eestis on paraku nii, et 18-aastane veel päris iseseisev ei ole ja võib ainult relva kätte võtta ja Afganistaani miiniväljadele minna kodumaad kaitsma. Viina ostmiseks või netis pokkeri mängimiseks on ta veel ebaküps. Sümptomaatiline on ka see, et kui keegi üritab sel teemal diskussiooni alustada, siis tuuakse mingi debiilik nurga tagant välja (a la Hannes Võrno eile) ja see selgitab, kuidas ta vargil käis ja raha maha mängis. Siis on kõik kurvad ja arutelu läbi.

kardaanirist
27.09.10, 16:40
Usume, et on tähtis kohalike seaduseid austada ning nende järgi tegutseda.

kas PokerStarsil on absoluutselt igas riigis sarnased seadused täidetud ja litsents omandatud?

KristjanRawk
27.09.10, 16:40
See 21+ piirang on ka ikka vähe nutune. Vaja ikka muust maailmast eesrindlikult erineda. Eestis on paraku nii, et 18-aastane veel päris iseseisev ei ole ja võib ainult relva kätte võtta ja Afganistaani miiniväljadele minna kodumaad kaitsma. Viina ostmiseks või netis pokkeri mängimiseks on ta veel ebaküps. Sümptomaatiline on ka see, et kui keegi üritab sel teemal diskussiooni alustada, siis tuuakse mingi debiilik nurga tagant välja (a la Hannes Võrno eile) ja see selgitab, kuidas ta vargil käis ja raha maha mängis. Siis on kõik kurvad ja arutelu läbi.

Imo. saab 18-aastane väga edukalt poest viina osta. Aga muidu point on jah hea, Eesti seadused on debiilsed kohati.

rahvavaenlane
27.09.10, 16:41
See 21+ piirang on ka ikka vähe nutune. Vaja ikka muust maailmast eesrindlikult erineda. Eestis on paraku nii, et 18-aastane veel päris iseseisev ei ole ja võib ainult relva kätte võtta ja Afganistaani miiniväljadele minna kodumaad kaitsma. Viina ostmiseks või netis pokkeri mängimiseks on ta veel ebaküps. Sümptomaatiline on ka see, et kui keegi üritab sel teemal diskussiooni alustada, siis tuuakse mingi debiilik nurga tagant välja (a la Hannes Võrno eile) ja see selgitab, kuidas ta vargil käis ja raha maha mängis. Siis on kõik kurvad ja arutelu läbi.

hahahaaa, lollllllllllll:biggrin:

Godspeed_EJ
27.09.10, 16:42
Sellest arutelust selgub, et paljude jaoks on Starsi puhul olulisim faktor buddy transfer.

Vanasti kiideti softi.

KristjanRawk
27.09.10, 16:42
Endal on ka tõsiselt kahju et sellest softist nüüd loobuma peab, bt oli vahepeal ka vaja.
FT'sse ei saa ning Microgamingu soft on siis ainukene üks normaalsetest millega vist leppima peab.

mihke666
27.09.10, 16:44
NH, WP.

IamAllin
27.09.10, 17:03
tegelikult on ikka niiviisi, et juba 17 aastane saab võtta relva kätte ja minna afgaani :)

janek174
27.09.10, 17:17
Sellest arutelust selgub, et paljude jaoks on Starsi puhul olulisim faktor buddy transfer.

Vanasti kiideti softi.

Tegelikult kiidetakse seda, kui hästi kõik asjad starsis toimivad. Alates buddy transferist ja lõpetades multitablemisega. Ega siis niisama lihtsalt ei saada maailma parimaks pokkeritoaks. Lihtsalt kõik mis vaja, peab toimima. Kahjuks selle eesti versiooni puhul ma selles enam eriti kindel pole..

VisaHing
27.09.10, 17:55
Kõik on starsis super, ainuke mida pole on rakeback. Aga noh selles Eesti versioonis paistab, et on liigagi palju erinevaid miinuseid.
Seega jah, mina ise kolin FTPsse.

Svenza
27.09.10, 18:01
keegi võiks mulle lihtsalt lahti seletada, miks see buddy transfer Teile eluliselt tähtis on?
Näiteks tahad mängida Sunday milli. Helistad rikkurihärrale, teed talle kiire ülekande või lepid muu makseviisi kokku, ta kannab sulle insta raha ja sa saad mängida.
2) Sul on ülikiirelt raha vaja mingi vajaliku asja ostmiseks (enamikel tavaliselt siiski õlleraha), aga rahad on Starsis kinni, on laupäevane päev. Teed withdraw, pangakontole jõuab sul see alles neljapäevaks. Võtad Svenzaga ühendust, tehakse sulle kiire ülekanne panka, saad sekundiga naisega shoppama minna.
3) PokerStars $ => CASH
Sisuliselt on see sama hea kui sul on sularaha taskus. Oletame, et lendasid kasinnis käšš geimis bustosse, madiso annab sulle 12K EEKi rebuy jaoks, sina teed talle insta buddy transferi Starsis. Secure and fast, just can´t beat it.

pikk28
27.09.10, 18:02
selged pildid

Svenza
27.09.10, 18:03
Soft on neil endiselt super hea. Aga kui neid häid asju järjest vähemaks jääb, siis ei ole tegemist enam maailma parima saidiga. Hakatakse kolima uutele jahimaadele ja siis pole Stars enam suurim sait ka ning ongi kellad.

taipupole
27.09.10, 18:04
mul tekib küsimus, et mida Eesti Vabariik oleks üldse teha saanud Starsi vastu, kui nad litsentsi poleks taotlenud? kui mitte midagi, siis miks see Stars üldse seda litsentsi taotlema hakkas??
einoh eks tuleb siis Tilti või kuhugi ümber kolida.

See, et sina oskasid PSi siseneda või sul oli see soft arvutis, ei tähenda, et mõned täiesti uued või suvalised proovijad seda oskasid. Nüüd nad aga hakkavad saama.

Isiklikult ei tundu suurt vahet olevat. Stake'idel on küll lõpp, kuid mis seal ikka.

Lisaks ma ei usu, et mingit erilist kolimist toimub. Alaealised lähevad tõesti FTsse, muu jääb suht samaks.

hotcocacola
27.09.10, 18:04
Miks seadus ei luba buddy transfereid teha? WTF? Kas kõikidel saitidel on erinevad seadused or what?

* Olympic-Onlines saab teha buddy transfereid
* Triobetis saab teha buddy transfereid

Mõlemad on litsentsiga!!!!

* Pokerstars.EE ei luba teha buddy transfereid, sest seadus ei luba.

??????????????????????


Mulle tundub, et kõikidele saitidele on antud mingisugused eri-seadused.
* Triobetis ei saa teha sissekannet Moneybookers, kuna Triobet väidab, et Eesti seadused ei luba.
* Olympic-Onlines saab teha deposiiti/sissekannet Moneybookersiga.
* Ma pole 100% kindel, a öeldi et Pokerstars.EE lubab endisi sisse -ja väljamakse viise. Seega ka Pokerstars.EE lubab Moneybookersit kasutada.



Seriously. Mis toimub?

janek174
27.09.10, 18:15
See, et sina oskasid PSi siseneda või sul oli see soft arvutis, ei tähenda, et mõned täiesti uued või suvalised proovijad seda oskasid. Nüüd nad aga hakkavad saama.

Isiklikult ei tundu suurt vahet olevat.

Vahe on selles, et kes on starsi lojaalsed kliendid ja reiki toodavad, need kolivad minema ja asemele tulevad mingisugused allakäinud gämblerid, kes arvavad, et uus seadus neid igasuguste kaotuste eest kaitseb. Küsimus on nüüd tegelikult selles, millised mängijad pokkeritoale kasulikumad on? Kas näiteks 50 lambilohhi suudavad maksata sama reiki, mis üks lojaalne multitabler?

Rage
27.09.10, 18:18
Kas näiteks 50 lambilohhi suudavad maksata sama reiki, mis üks lojaalne multitabler?
jah, imo kuskilt lugenud ju uuringut, et pikas perspektiivis on kasulikum 50 sellist lohhi, kellele sa ei pea FPP'de ja boonuste näol maksma suurt rakebacki jms asju, kui toita ühte regulari, kes neid pidevalt depovaid fishe tühjendab.

janek174
27.09.10, 18:29
jah, imo kuskilt lugenud ju uuringut, et pikas perspektiivis on kasulikum 50 sellist lohhi, kellele sa ei pea FPP'de ja boonuste näol maksma suurt rakebacki jms asju, kui toita ühte regulari, kes neid pidevalt depovaid fishe tühjendab.

Aga kui nüüd konkreetselt Eesti turu kohta küsida...

Lukken
27.09.10, 18:29
mis moodi? kirjelda. 0 shanshi.
no 1 näide see blokkimine,mis siis ,et sinna nipiga sisse sai aga võimalusi palju ju.
Igastahes pointless teema

taipupole
27.09.10, 18:42
Küsimus on nüüd tegelikult selles, millised mängijad pokkeritoale kasulikumad on? Kas näiteks 50 lambilohhi suudavad maksata sama reiki, mis üks lojaalne multitabler?

Mulle on kasulikum 50 lambilohhi. Seega on sinu esitatud küsimused täiesti mõttetud.

janek174
27.09.10, 18:44
Mulle on kasulikum 50 lambilohhi. Seega on sinu esitatud küsimused täiesti mõttetud.

Ahsoo, ei teadnudki, et sina Pokerstarsi finantsasjadega nii kodus oled ja nende eest nii julgesti sõna võtad.

nikitheone
27.09.10, 18:45
ta mõtles seda, et see muutus on ps headele mängijatele +ev

Karikakar
27.09.10, 18:45
Tarvi, vb oskad öelda, millal see boonuste convertimine jms. aset leiab?

Rahapada
27.09.10, 18:48
Üks loll asi millest ma aru ei saa, mis kas see tõesti tähendab seda, et ma peanoma .com kliendiga raha välja tõstma, ja siis .ee kleindi tõmbama ja raa sisse laksima v .... olen ma puduloll? (või lihtsalt ära joonud)

janek174
27.09.10, 18:50
ta mõtles seda, et see muutus on ps headele mängijatele +ev

Arusaadav, aga küsimus on ikkagi selles, mis PS-le endale kasulik on.

Oliverk
27.09.10, 18:55
Üks loll asi millest ma aru ei saa, mis kas see tõesti tähendab seda, et ma peanoma .com kliendiga raha välja tõstma, ja siis .ee kleindi tõmbama ja raa sisse laksima v .... olen ma puduloll? (või lihtsalt ära joonud)

su enda sõnu kasutades siiis puduloll ikka. Loe esimest posti.

taipupole
27.09.10, 18:57
Ahsoo, ei teadnudki, et sina Pokerstarsi finantsasjadega nii kodus oled ja nende eest nii julgesti sõna võtad.

See soendab raskel ajal muidugi südant, et keegi muretseb firma pärast, mis teenis eelmine aasta 1.4 miljardit dollarit rake pealt (Forbes hinnang). Tõenäoliselt võiks selle numbri ikka nati kõrgemaks tõesti ajada heade genejate peale panustades.

Mulle on enda kasu aga praegu natuke tähtsam. Vabandan isekuse pärast.

Nikile tänu tõlke eest.

Sinu küsimused on endiselt mõttetud, sest kui sa sellst 1,4 miljardist oma osa ei saa, võiks muretseda, kuidas enda kasuminumbrit tõsta.

Tarvi
27.09.10, 19:00
Tarvi, vb oskad öelda, millal see boonuste convertimine jms. aset leiab?

Pärast ametlikku PokerStars.EE avamist saab iga mängija kirja edasiste juhistega. Kui oled alla 21, selgitab see, kuidas edasi käituda.


Üks loll asi millest ma aru ei saa, mis kas see tõesti tähendab seda, et ma peanoma .com kliendiga raha välja tõstma, ja siis .ee kleindi tõmbama ja raa sisse laksima v .... olen ma puduloll? (või lihtsalt ära joonud)

Midagi ei pea kuskile tõstma. Konto jääb samaks, lihtsalt pead pärast PokerStars.EE avamist .COMi sisse logima ja sealt valima 'Move to PokerStars.EE'. See võtab sekundi. Siis logi PokerStars.EE'sse sisse, sisesta isikukood ja võid edasi mängida, kus pooleli jäi. Kõik rahad ja absoluutselt kõik muu tuleb kontoga kaasa.

janek174
27.09.10, 19:02
Ma saan ju su jutust väga hästi aru, aga aru ma ei saagi sellest, miks PS sellise kasumi juures peaks muretsema heade või halbade mängijate pärast. Pigem ikka selle pärast, kust rohkem kasumit tuleb. Ja kas tõesti siis mõni lambigambler on starsile kasulikum, kui oma lojaalseid kliente edasi hoida?

Ja see mõtlemine, et pohh mis toimub, peaasi et ise midagi saab, ei ole küll eriti jätkusuutlik mõttekäik.

Edit: Sellepärast sellised suurfirmad ja korporatsioonid teevadki mis ise tahavad ja pistavad põhirahad oma tasku, sest keskmine inimene/mängija on nagunii rahul, kui midagi kusagilt natuke saab ja vastu ei hakka.

Marek K.
27.09.10, 19:03
sry ei viitsinud tervet teemat läbi lugeda, aga kui ma oma .com kontot .ee alla ei transferi, siis saan sellega rõõmsalt edasi mängida või on block?

Tarvi
27.09.10, 19:04
sry ei viitsinud tervet teemat läbi lugeda, aga kui ma oma .com kontot .ee alla ei transferi, siis saan sellega rõõmsalt edasi mängida või on block?

Pärast PokerStars.EE avanemist eestlased PokerStars.COMis enam mängida ei saa.

nikitheone
27.09.10, 19:04
oot janek, a miks sa arvad, et kõik head mängijad nüüd starsist ära kolivad? st mängijad, kes genereerivad palju reiki. imo nende kadu ei ole üldse suur.

janek174
27.09.10, 19:10
oot janek, a miks sa arvad, et kõik head mängijad nüüd starsist ära kolivad? st mängijad, kes genereerivad palju reiki. imo nende kadu ei ole üldse suur.

Ei ma ei arvagi, aga ma tahaks selgitust saada sellele, mida Stars sellega nüüd võitis, et Eestis litsentsi tegi, kas on siin nii palju häid mängijaid, kes reiki maksavad, või on siit lootust nii palju fishe juurde saada, kes samaga hakkama saavad?

heido24
27.09.10, 19:11
ära kaovad aind need kellele buddy transfer t2htis on :)

nikitheone
27.09.10, 19:12
lambifishid tulevad juurde obv

e: 2000nda posti manifest

hotcocacola
27.09.10, 19:14
Miks seadus ei luba buddy transfereid teha? WTF? Kas kõikidel saitidel on erinevad seadused or what?

* Olympic-Onlines saab teha buddy transfereid
* Triobetis saab teha buddy transfereid

Mõlemad on litsentsiga!!!!

* Pokerstars.EE ei luba teha buddy transfereid, sest seadus ei luba.

??????????????????????


Mulle tundub, et kõikidele saitidele on antud mingisugused eri-seadused.
* Triobetis ei saa teha sissekannet Moneybookers, kuna Triobet väidab, et Eesti seadused ei luba.
* Olympic-Onlines saab teha deposiiti/sissekannet Moneybookersiga.
* Ma pole 100% kindel, a öeldi et Pokerstars.EE lubab endisi sisse -ja väljamakse viise. Seega ka Pokerstars.EE lubab Moneybookersit kasutada.



Seriously. Mis toimub?

bump.

soovin Tarvi kommentaari :)

janek174
27.09.10, 19:14
Tähendab, küsin uuesti. Et kui siiani sai nö. ''ebaseaduslikult'' .COM-is mängida, kas siis nüüd tulenevalt litsentsist keelatakse Eesti mängijatel sellel lehel mängimine. Ja kas keelamine toimub IP või elukoha aadressi järgi? Ehk siis mis nüüd konkreetselt muutub nende jaoks, kes siiani mänginud on?



Tähendab küsin veel kolmandat korda. Et kui siiamaani sain mängida, siis nüüd mingist hetkest enam ei saa või (kui pole .ee-ga liitunud ja ennast tõestanud)? Ja paluks ka konkreetset vastust.

Tarvi
27.09.10, 19:21
bump.

soovin Tarvi kommentaari :)

Nagu ma enne mainisin, seadus kehtib kõikidele ühiselt. Mina töötan PokerStarsi klienditoes ning ei saa teiste firmade tegemisi isegi kõige parema tahtmise juures kommenteerida.

Samuti ei tea saa ma litsensi läbirääkimiste telgitaguseid kommenteerida, sest mina neis ilmselgelt ei osalenud ega otsuseid teinud.

Tänan mõistmise eest.

Konso
27.09.10, 19:27
Nagu ma enne mainisin, seadus kehtib kõikidele ühiselt. Mina töötan PokerStarsi klienditoes ning ei saa teiste firmade tegemisi isegi kõige parema tahtmise juures kommenteerida.

Samuti ei tea saa ma litsensi läbirääkimiste telgitaguseid kommenteerida, sest mina neis ilmselgelt ei osalenud ega otsuseid teinud.

Tänan mõistmise eest.

Soovitus Tarvile- keerake PS.EE-s buddy transferi nupp OFF`i pealt ON`i peale ja asi mott, kui keegi kusagil vinguma hakkab, siis ütlete, et näe KARU teeb ka...

taipupole
27.09.10, 19:28
Tegelikult on Tarvile ainult üks oluline küsimus ja seda pole veel siin esitatud: kas nüüd luuakse PS Team Estonia ja kas mina olen seal nimekirjas?

Kui luuakse, siis tõenäoliselt muidugi olen. See täiega kompenseeriks mulle ka selle, et see kuu Turbo Takedowni polnud. Happy days!

janek174
27.09.10, 19:33
ära kaovad aind need kellele buddy transfer t2htis on :)

Kui igasuguste rahaliigutamistega nussima hakatakse ja maksuamet oma hakkab tahtma (milles ma üldse ei kahtlegi), küll siis ka ülejäänud ära kaovad.

Romka
27.09.10, 19:48
Tähendab küsin veel kolmandat korda. Et kui siiamaani sain mängida, siis nüüd mingist hetkest enam ei saa või (kui pole .ee-ga liitunud ja ennast tõestanud)? Ja paluks ka konkreetset vastust.

Jumal küll, seda on siin teemas igal lehel küsitud ja ka mitu korda Tarvi poolt vastatud, EI SAA! Loe veits ka mitte ära hala nutta ainult.

/Ja milles sa ei kahtle ma ei saa aru? Raha asjad maksab hetkel maksuametile Pokerstars nagu öeldud. Ma ei usu küll, et riik niipea peaks hakkama makse korjama inimeste võitude pealt.

mislinn
27.09.10, 19:49
Lihtsalt kindluse mõttes küsin, et kui ma tellisin starsi poest endale midagi ja nüüd enam edasi mängida ei saa, siis see "kraam" tuleb ikka mulle kohale onju?

Tarvi
27.09.10, 19:55
Tegelikult on Tarvile ainult üks oluline küsimus ja seda pole veel siin esitatud: kas nüüd luuakse PS Team Estonia ja kas mina olen seal nimekirjas?

Kui luuakse, siis tõenäoliselt muidugi olen. See täiega kompenseeriks mulle ka selle, et see kuu Turbo Takedowni polnud. Happy days!

Ei oska julge seda kommenteerida ega lootust anda hetkel.


Lihtsalt kindluse mõttes küsin, et kui ma tellisin starsi poest endale midagi ja nüüd enam edasi mängida ei saa, siis see "kraam" tuleb ikka mulle kohale onju?

Tuleb ikka :)

cypher
27.09.10, 19:58
Janek ma nii puht uudishimust, et milline pokkerisait siin võimalust nägi ja sind palkas siia teemasse sellist jama tootma? Iga su posti sisu vihjab maailmalõpule.

oksesteak
27.09.10, 20:06
cool. mulle meeldib, et saab nüüd hakata legaalsel saidil mängima. muudatuse kaotajateks on loomulikult buddytransferite pealt teenivad inimesed ja alla 21 aastased mängijad. oleks võinud ka hullemini minna, kuna rake jäi samaks (mitte jangu pokerstars.fr).

jõudu!

janek174
27.09.10, 20:06
Jumal küll, seda on siin teemas igal lehel küsitud ja ka mitu korda Tarvi poolt vastatud, EI SAA! Loe veits ka mitte ära hala nutta ainult.

/Ja milles sa ei kahtle ma ei saa aru? Raha asjad maksab hetkel maksuametile Pokerstars nagu öeldud. Ma ei usu küll, et riik niipea peaks hakkama makse korjama inimeste võitude pealt.

Krt ma küsisin ilusasti otse ja konkreetselt, mismoodi ei saa ja miks ei saa. Mis moodi keelatakse? Kui aasta algusest on kehtinud seadus, et mängida ei saa, ja on siiani saanud. Ja kui nüüd on litsents käes ja julgetakse konkreetselt välja öelda, et enam endist viisi mängida ei saa. Miks? Mis alusel? Mis piirangutega? Mis muutub? Mida see sinu vastus EI SAA! mulle nüüd andma peaks? Tõmban kõrvad lohku ja teen nii nagu ülevalt poolt kästakse?

Tarvi
27.09.10, 20:08
cool. mulle meeldib, et saab nüüd hakata legaalsel saidil mängima. muudatuse kaotajateks on loomulikult buddytransferite pealt teenivad inimesed ja alla 21 aastased mängijad. oleks võinud ka hullemini minna, kuna rake jäi samaks (mitte jangu pokerstars.fr).

jõudu!

Kui siin 'Like' nupp oleks, siis vajutaks seda. Aitäh :smiley:

Tarvi
27.09.10, 20:12
Krt ma küsisin ilusasti otse ja konkreetselt, mismoodi ei saa ja miks ei saa. Mis moodi keelatakse? Kui aasta algusest on kehtinud seadus, et mängida ei saa, ja on siiani saanud. Ja kui nüüd on litsents käes ja julgetakse konkreetselt välja öelda, et enam endist viisi mängida ei saa. Miks? Mis alusel? Mis piirangutega? Mis muutub? Mida see sinu vastus EI SAA! mulle nüüd andma peaks? Tõmban kõrvad lohku ja teen nii nagu ülevalt poolt kästakse?

Litsentsi omamine paneb teatud kohustused. Üks neist on see, et kõik Eestis alaliselt elavad inimesed peavad mängima litsenseeritud kliendis.

Kui PokerStars.EE avatakse, siis muudetakse kontode seadeid vastavalt.

Veel kord vabandused, kui see ebameeldivusi tekitab.

janek174
27.09.10, 20:20
Janek ma nii puht uudishimust, et milline pokkerisait siin võimalust nägi ja sind palkas siia teemasse sellist jama tootma? Iga su posti sisu vihjab maailmalõpule.

Ei palganud mind keegi ja oma arust ei tooda ka midagi, lihtsalt tahan teada, mida ja kuidas edasi teha. Ma saan aru, et enamuse jaoks on see puht formaalsus aga näiteks minu jaoks on see elutähtis küsimus, mis võib mu elu mõne koha pealt päris palju muuta.

rasmer
27.09.10, 20:22
Minu arust igati tore uudis, et konkurents aina tiheneb Eesti turul. Ei saa ka aru miks see buddy transfer nii oluline on.

k2snakalle
27.09.10, 20:26
küsimus:
Kui mul praegu käib VIP boonus, siis makstakse ta välja nii palju nagu vabastatud on.
ehk kui 4550vpp-st on vabastatud 2504vpp-d, siis saab 650$-st 357$ kohe kätte. Samas mis tehakse ülejäänud 294$-ga??? Kas see summa jääb lihtsalt seisma või on see võimalik ka kätte saada? Sest boonuse eest olen siiski FPP-sid maksnud ju.

kilu6
27.09.10, 20:30
Nagu ma enne mainisin, seadus kehtib kõikidele ühiselt. Mina töötan PokerStarsi klienditoes ning ei saa teiste firmade tegemisi isegi kõige parema tahtmise juures kommenteerida.

Samuti ei tea saa ma litsensi läbirääkimiste telgitaguseid kommenteerida, sest mina neis ilmselgelt ei osalenud ega otsuseid teinud.

Tänan mõistmise eest.

Mulle meeldib, et Tarvi on andnud kiireid ja mõistlikke vastuseid.

Siiski buddy transfer on teema, mis teisi tubasid üldse ei puuduta, sest siin on toimunud muutus võrreldes eelnevaga ja Pokerstars võiks välja tuua, millisest seaduse punktist lähtudes selline muudatus tehti. Mina igatahes sellist seaduse punkti ei leia.

Ise ma buddy transferit eriti ei kasuta ja väga sellest puudust ei tunne, aga siiski see lihtsam viis väikeseid ülekandeid teha, kui kuskil pangas. Kui on vaja piirata seda, et PS ei oleks panga rollis, siis võiks olla limiitide süsteem, näiteks ühes kuus kuni $1000 vms. Saan aru, et seda buddy transferide limiidisüsteemi hetkel programmeeritud ei ole ja see võtaks aega, aga tulevikus võiks siiski piiratud mahus selle sisse tuua.

Edit:

Kas see on see par 53 p 4?



https://www.riigiteataja.ee/ert/act.jsp?id=13060644
HASARTMÄNGUSEADUS

...

§ 53. Hasartmängukorraldaja kohustused hasartmängu korraldamisel kaughasartmänguna

(1) Hasartmängu korraldamisel kaughasartmänguna peab hasartmängukorraldaja tagama:
1) meetmed käesoleva seaduse § 34 lõigetes 2–4 nimetatud vanusest nooremate isikute mängimisvõimaluse välistamiseks;
2) iga mängija registreerimise, tuvastades mängija isiku, vanuse ja elukoha;
3) arvepidamise iga mängija tehtud panuste ja talle makstud võitude kohta;
4) võitude väljamaksmise üksnes samale arvelduskontole, millelt mängija on teinud makse hasartmängus panuste tegemiseks;
5) järelevalveametnikele takistamatu juurdepääsu hasartmängu korraldamiseks kasutatavale mänguinventarile.

s1990n
27.09.10, 20:33
Mul tekkis ka selline küsimus et kuna ma pole veel 21a, siis kui kaua ma veel starsis mängida saan?Et nagu kuna oleks siis mõtekas oma rahad välja ära kanda?

ranka
27.09.10, 20:37
Kas seoses kolimisega oleks võimali screen-name muuta?

VisaHing
27.09.10, 20:42
Ee üks küss, et kui Vip Stellar Bonuseni on migni 400 VPP-d veel / 3000 VPP-dst
kas see makstakse ka kinni kuigi noh 400 VPP-d on veel jäänud et saada see 50$

rohelinekonn
27.09.10, 20:46
Kas seoses kolimisega oleks võimali screen-name muuta?

hea küsimus sooviks kah seda teada

VisaHing
27.09.10, 20:47
ma mõtlen noh. et 90% selles 50nest?

Allanaator13
27.09.10, 20:49
support@pokerstars.ee ei taha töödata

qbj0hn
27.09.10, 20:54
Väga lamp,et osad oleksid nagu Tarvi peale pahased vms,mees teeb seda mis on tema võimuses.
See on sama,et ma selveris pahandaksin müüa peale,et miks lit*e pole siin müüa,kuigi pole tema võimuses,et neid sinna rippuma panna.
Buddytransast on muidugi endal ka kahju,aga noh mis teha.

Tigrano
27.09.10, 20:57
Väga lamp,et osad oleksid nagu Tarvi peale pahased vms,mees teeb seda mis on tema võimuses.
See on sama,et ma selveris pahandaksin müüa peale,et miks lit*e pole siin müüa,kuigi pole tema võimuses,et neid sinna rippuma panna.
Buddytransast on muidugi endal ka kahju,aga noh mis teha.

Jah, ma juba esimestel lehtedel tuletasin meelde, et tema on ainult töötaja ja paluks rohkem austust ja vähem offtopicut.

hotcocacola
27.09.10, 21:00
Nagu ma enne mainisin, seadus kehtib kõikidele ühiselt. Mina töötan PokerStarsi klienditoes ning ei saa teiste firmade tegemisi isegi kõige parema tahtmise juures kommenteerida.

Samuti ei tea saa ma litsensi läbirääkimiste telgitaguseid kommenteerida, sest mina neis ilmselgelt ei osalenud ega otsuseid teinud.

Tänan mõistmise eest.

:) mina mõistan, aga lihtsalt loodan, et küsid targematelt või teed endast kõik, et buddy transa liikuma panna :)

ja mul sama küsimus, kas kasutajanime saab muuta?

Tarvi
27.09.10, 21:26
küsimus:
Kui mul praegu käib VIP boonus, siis makstakse ta välja nii palju nagu vabastatud on.
ehk kui 4550vpp-st on vabastatud 2504vpp-d, siis saab 650$-st 357$ kohe kätte. Samas mis tehakse ülejäänud 294$-ga??? Kas see summa jääb lihtsalt seisma või on see võimalik ka kätte saada? Sest boonuse eest olen siiski FPP-sid maksnud ju.

Kui alla 21 oled, siis VIP Reward boonused tühistatakse ja nende eest saab FPPd tagasi... FPPd saab sularahaks vahetada.

Üle 21sed lihtsalt jätkavad boonuste lahtimängimist .EEs.


Kas seoses kolimisega oleks võimali screen-name muuta?

Ei.


Mul tekkis ka selline küsimus et kuna ma pole veel 21a, siis kui kaua ma veel starsis mängida saan?Et nagu kuna oleks siis mõtekas oma rahad välja ära kanda?

Rahad soovitan välja kanda pärast PokerStars.EE alustamist, siis saad oma muud account assetid ka enne väljavõttu rahaks muuta.


Ee üks küss, et kui Vip Stellar Bonuseni on migni 400 VPP-d veel / 3000 VPP-dst
kas see makstakse ka kinni kuigi noh 400 VPP-d on veel jäänud et saada see 50$

Ma tulen Stellarite juurde pärast turundusmanageriga rääkimist tagasi. Sorry.


support@pokerstars.ee ei taha töödata

Palun anna teada, mis probleeme esineb. See peaks töötama edukalt.


Minu ülesandeks selles projektis on olnud seista mängijate eest (klienditugi sõna otseses mõttes). Ma ei oska kahjuks selgitada, mis seaduse punkti tõttu mängijate vahelised ülekanded võimalikud pole, küll aga tean kinnitada, et olen sel teemal vastavate inimestega kümneid e-kirju vahetanud (ka sel teemal, et konkurendid võimalust pakuvad). Uuritakse kõiki alternatiive, et mängijad võimalikult rahul oleksid, aga lähtusime regulaatorite ja juristide nõuannetest.

Me "keera" ühelegi mängijale ega naera rõõmsalt, et tingimused meelepärased pole, ja ma olen siiras, kui seda siin hetkel kirjutan.

Allanaator13
27.09.10, 21:38
Palun anna teada, mis probleeme esineb. See peaks töötama edukalt.




This message was created automatically by mail delivery software.

A message that you sent could not be delivered to one or more of its
recipients. This is a permanent error. The following address(es) failed:
support@pokerstars.ee
all relevant MX records point to non-existent hosts

Tarvi
27.09.10, 21:40
This message was created automatically by mail delivery software.

A message that you sent could not be delivered to one or more of its
recipients. This is a permanent error. The following address(es) failed:
support@pokerstars.ee
all relevant MX records point to non-existent hosts

OK, thanks. Proovi palun .COM seniks. Uurin homme asja, näen, et mitmed teised eestlased saavad kirjutada .EEle.

Uniquest
27.09.10, 21:52
Väga hea uudis. Kuigi näib, et siinse foorumi enamikule see korda ei lähe, on kahtlemata inimesi, kes kardavad "seadusi rikkuda" ja illegaalsetes tubades mängida (alainformeeritud, aga see selleks, ümber veenda on neid raske).
Buddy transferite keelamine tundub täiesti loogiline rahapesu tõkestamise seisukohalt. Praegune süsteem püüab garanteerida, et see, mis te välja kannate, on tõesti teie enda võidetud, mitte kes-teab-kust kanditud. Riik peab suurte summade liikumist jälgima ja Eestis on nii suuri pokkerivõite/väljakandeid loodetavasti piisavalt. :)
Pigem usun ma, et ülejäänud toad kasutasid litsentside saamisel mingeid "shortcut"-e ja trikke. Kohalikud toad, tutvused ja võimalused paremad. Kui keegi tahab Pokerstarsist buddy transfer pärast Triosse või Olympicusse kolida......::)

Konso
27.09.10, 22:37
Tarvil on käed-jalad tööd täis, ärge tüüdake teda küsimustega, millel on esimeses postituses vastus olemas. Loodame, et kõik läheb hästi ja saame selle buddy transferi ka tagasi.

Igatahes jõudu sulle

Madis Very
27.09.10, 22:56
Tahaks FPPsid juba 0,016$ eest vahetatud saada 8=)8=)8=)8=).
Thank god, et ma alla 21 :D.

Üks väheseid positiivseid poste siin teemas ?


/Tegelt lihtsalt proovisin midagi positiivset leida. Ainuke mõttetus hetkel on lihtsalt see, et ma ei saa 1$ vahepeal bokule saata :D ja kui kunagi peabki makse hakkama maksma siis on tõesti bye :/.

GL

Kloonike
27.09.10, 23:16
Kas Eesti aadressiga on võimalik edasi mängida ilma .ee alla kolimiseta nii, et toimiksid edasi player transferid ja $T transferid läbi piirangute "möödahiilimiste" või tuleb tingimata mängida IP- ja registreeritud aadressi pealt, mis ei asu Eesti territooriumil??

-e-

Täpsustasin küsimust

Viisl
27.09.10, 23:46
Mul selline küsimus. Kuna ma sain Lamborghini Grand Finalile kirja ennast, kas siis ma ei saagi seal osaleda ja mu võidetud pilet ning selle saamiseks kulunud aeg läheb lihtsalt tühjalt raisku?

Madis Very
27.09.10, 23:56
Mul selline küsimus. Kuna ma sain Lamborghini Grand Finalile kirja ennast, kas siis ma ei saagi seal osaleda ja mu võidetud pilet ning selle saamiseks kulunud aeg läheb lihtsalt tühjalt raisku?

Kui selleks ajaks .ee üleval siis minu loogika järgi sa küll mängida ei saa.

Tylos
27.09.10, 23:56
Mul selline küsimus. Kuna ma sain Lamborghini Grand Finalile kirja ennast, kas siis ma ei saagi seal osaleda ja mu võidetud pilet ning selle saamiseks kulunud aeg läheb lihtsalt tühjalt raisku?


Huvitavalt rumalaid küsimusi oskavad inimesed küsida.

Kui oled alla 21 siis jah.Kui oled üle siis ei.

Timmo
28.09.10, 00:07
Kui tegin täna cashoud ja järgmine nädal kolin .ee keskkonda ning teen 100$ deoposiidi, siis kas boonus kehtib?

kilu6
28.09.10, 00:37
Kas Eesti aadressiga on võimalik edasi mängida ilma .ee alla kolimiseta nii, et toimiksid edasi player transferid ja $T transferid läbi piirangute "möödahiilimiste" või tuleb tingimata mängida IP- ja registreeritud aadressi pealt, mis ei asu Eesti territooriumil??

-e-

Täpsustasin küsimust

Päris hea küss.

Ma sain küsimusest nii aru, et kui inimene elab väljaspool Eestit n aastat, siis kas PSis mängimine käib Eesti regulatsioonide järgi või asukohariigi järgi. Ma arvan, et pokkeritoal on ükskõik, kummas riigis asud ja käsitleb sind vastavalt selle riigi seadusandlusele, kumma valid. Kui valid Eesti, siis on ka .ee ja kõik sellega kaasas käiv.


Kui tegin täna cashoud ja järgmine nädal kolin .ee keskkonda ning teen 100$ deoposiidi, siis kas boonus kehtib?

Sellest ma saan aru, et ametlikku teadet ei ole emailile tulnud ning kuni seda pole, ei saa tegevus enne teadet kuidagi mõjutada seda, mis pärast teadet tuleb.

Rahapada
28.09.10, 02:00
kas fpp'd kaovad, kui toimub vahetus, st kas ma peaks nad enne ära kulutama?

Marek K.
28.09.10, 02:01
kirjutati eespool, et arvestatakse rahaks ümber või midagi taolist ja siis saad selle oma uuele kontole. selleks vist pidid sinna eesti supporti kirja saatma.

Rahapada
28.09.10, 02:08
kirjutati eespool, et arvestatakse rahaks ümber või midagi taolist ja siis saad selle oma uuele kontole. selleks vist pidid sinna eesti supporti kirja saatma.

imo seal oli juttu boonustest, jms asjadest, ma räägin lihtaslt tavalistest fpp'dest

Madis Very
28.09.10, 02:09
ää suht 1 post

NICE

ehk

Samuti saavad alla 21 aastased $0.016 iga oma FPP eest


aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaajaaaaaaaaaaaaa aaaa

Marek K.
28.09.10, 02:15
sõidab v

Madis Very
28.09.10, 02:17
lendab

gl :D

cypher
28.09.10, 02:27
Kas peab tingimata alla 21a olema, et FPP rahaks vahetada?

Rahapada
28.09.10, 07:21
lapsik leveldamine teemas, mis on mõeldud küsimusteks ja vastusteks, tundub, et sõidab küll jah?

peete82
28.09.10, 08:28
Huvitav, et pooleliolevate stellarite küsimusele ei tulnud koheselt vastust? Kas saab olla muud võimalust kui et need jätkuvad .ee keskkonnas?

Luusercs
28.09.10, 13:24
Tekkis küsimus kas pean ennast turniirilt välja regama, et jääks pilet EPT Pokernews Liiga Finale või tõstetakse ka siis üle kui olen ennast juba reganud????

VisaHing
28.09.10, 15:28
ma tõesti loodan, et vip stellar bonus makstakse ka kinni kuna ma alla 21.
mul 10% jäänud teha, et 50$ saada, aga kuna enam aega pole ja rahad ka väljas siis mai tea.

KristjanRawk
28.09.10, 15:46
selle stellari nutmise asemel oleks võinud rahad sisse jätta ja lahti mängida mitte kohe välja kanda, välja kanda saad ka hiljem kui kinni lükatakse asjad ju, ise tegelen praegu sama asjaga.

muruntau
28.09.10, 16:45
Ehk ei ole varem küsitud: Kas teiste mängijate kohta tehtud note'd (märkmed) jäävad uues kliendis alles?

taipupole
28.09.10, 16:46
Ei oska julge seda kommenteerida ega lootust anda hetkel.

Pole hullu, kui meeskonda ei saa, siis ma võin üksi ka olla. Nagu Chuck Norris.

kuco
28.09.10, 17:10
Usume, et on tähtis kohalike seaduseid austada ning nende järgi tegutseda.

UIGEA?

erplander
28.09.10, 17:17
UIGEA?

:biggrin:

Kihog
28.09.10, 17:19
kunasest .ee keskkonnas mängida saab siis? ostsin uue arvuti ja pokerstarsi lehelt enam .com faili alla laadida ei saa ja .ee omasse sisse ei saa veel. praegu siis polegi võimalik mängida mul uues arvutis?

Tarvi
28.09.10, 17:19
UIGEA?

Ma ei hakka siin sel teemal vaidlema. Kui aktiga kursis oled, siis peaksid ka teadma, et see see on suunatud finantsasutustele.

PokerStarsi ametlik vastus taolisele küsimusele:

"In October of 2006 the United States Congress enacted the Safe Port Act, which included what is now called the UIGEA (Unlawful Internet Gambling Enforcement Act). This Act restricts financial institutions in the USA from transferring funds resulting from unlawful internet gambling to online gaming sites. Here at PokerStars, we work in accordance with the laws of every country where we provide our service and we have received extensive legal advice indicating that the provision of peer-to-peer poker services to US residents does not violate US law. This is why we are identified (coded) as a gaming site for credit card transactions, therefore providing a safe, honest and reliable service to our players."

Head lugemist: http://www.ustreas.gov/press/releases/reports/unlawfuinternetgambling11.12.08.pdf

kuco
28.09.10, 17:21
Ma ei hakka siin sel teemal vaidlema. Kui aktiga kursis oled, siis peaksid ka teadma, et see see on suunatud finantsasutustele.


Olen selle seaduse üldjoontega kursis ja tean, et ei keelatud ära mitte mängimine vaid raha liigutamine.

Tarvi
28.09.10, 17:22
Alla 21 aastased - palun oodake, kuni PokerStars.EE on avatud, enne kui oma konto varade konverteerimise taotluse Supporti saadate :)

EDIT: Palun vältige mulle siia privaatsõnumeid saatmast. Siin saan vaid vastata, et kirjutage supporti. Ma ei saa Teie kontot vaadata ega kommenteerida foorumist saadetud kirja põhjal.

support@pokerstars.ee on teie sõber. Loodan, et nüüd töötab aadress kõigile.

makz
28.09.10, 17:30
Panen selle kirja igaks juhuks siia, ise sain küll targemaks...



----- Original Message -----
Sent: 2010/09/28 10:11:18
To: support@pokerstars.ee
Subject: stellar boonuse väljamaksmine

>Tere!
>
>Kas mängijatele, kes peavad Pokerstarsist lahkuma, makstakse ka pooleliolev stellar välja?
>
>
>Lugupidamisega
>
>Magnus



Tere Magnus,

Täname kirjutamast.

Meil on hea meel teatada uue Eesti PokerStars.ee tarkvara platvormi peatsest käivitamisest! PokerStars.ee on täielikult litsentsitud Eesti Maksu- ja Tolliameti poolt, nii et saate nautida võistlemist kaasmängijate vastu teadmisega, et meie sait on valitsuse poolt kontrollitud.

Pange tähele, et avamine ei toimunud 27ndal septembril, nagu on kirjas veebilehel. Palume vabandust eksitava informatsiooni eest. Kahjuks ei saa me täpset kuupäeva ja ajastust lubada ning samuti pole meil võimalik enne seda boonuste väljamaksmise kohta lisainformatsiooni anda.

Litsents võimaldab meil pakkuda pärisraha pokkerimänge keskkonnas, mis on täielikult Eesti valitsuse poolt heaks kiidetud. Võimalus PokerStars.EE tarkvara alla laadida ning meie pärisraha mängudes osaleda aktiveeritakse peatselt.

Kõik vahendid, mida hoitakse praegu Teie PokerStars.com kontol, on 100% kindlas kohas ning väljamakseks saadaval. Kui sait on käivitatud, pole Teil Eesti valitsuse litsentsi kohaselt enam võimalik mängida meie PokerStars.com kontol, kuid saate ikka veel sisse logida .com versiooni, et näha, millised võimalused on Teie kontosaldo jaoks saadaval. Teie FPPd ja VIP-tase säilitatakse koos hetke VIP staatusega.

Pange tähele, et miinimum vanus PokerStars.EEs mängimiseks on 21.

Saadame rohkem informatsiooni kõikidele eestlastele. See kuvatakse ka PokerStars.COM tarkvaras ning saadetakse samuti Teie e-postile.

Täname mõistmise eest. Ootame Teid PokerStars.EEsse niipea, kui see avatakse.

Lugupidamisega,

Liis
PokerStarsi klienditugi

taipupole
28.09.10, 17:35
Liis
PokerStarsi klienditugi .

See teema vajab pilti. 8=)

heido24
28.09.10, 17:37
mingit enamv2hem ajavahemiku ka ei oska 8elda kuna .ee stardib ?

Pahvak
28.09.10, 17:37
See teema vajab pilti. 8=)

Aga palun.

http://4.bp.blogspot.com/_vG4-JXzlYeU/R1C9-0bWeoI/AAAAAAAAAHM/hO1LcWOWRzE/s1600-R/computer%2Bnerd%2B%2B%2BLimpet%2B2%5B1%5D.JPG

Tarvi
28.09.10, 17:41
mingit enamv2hem ajavahemiku ka ei oska 8elda kuna .ee stardib ?

Ei saa lubada, tõesti, lihtsalt on mõttetu lubada midagi kindlat või ajavahemikku, kui ootamatused võivad asja edasi lükata. Vabandused küll...

OFFTOPIC: Liis on väga kena tüdruk :p

oitarvi
28.09.10, 18:20
Praegu muidu pokerstars.ee leht täitsa olemas juba ju, aga hetkel saab vana tarkvaraga ka mängida veel nagu ma aru saan?!
Siin küsiti muidu korduvalt raha liigutamise asja, aga igaksjuhuks küsin veel üle, et .com-ilt .ee-le üle minnes pidi raha ka automaatselt kohe laekuma .ee-le. Kas ma siis cashoudin raha ennem välja .ee-le üle minnes, lähen .ee-le üle ja siis teen depo ja saan 100% $100?

hotcocacola
28.09.10, 19:01
See teema vajab pilti. 8=)

+1

tarvi, orgunni pilt
lol

volpriit
28.09.10, 20:17
Miks see tänane Estonian Launch välja reklaamitud 5,5$ 1000$ ADDED turna 1000 grt. tegelikult on?

ziimukaz
28.09.10, 20:29
Miks see tänane Estonian Launch välja reklaamitud 5,5$ 1000$ ADDED turna 1000 grt. tegelikult on?

wtf alles praegu panin tähele seda :S

kympa
28.09.10, 20:32
Miks see tänane Estonian Launch välja reklaamitud 5,5$ 1000$ ADDED turna 1000 grt. tegelikult on?

Eestlastele suunatud promode puhul on Stars varemgi selliste "pisiasjadega" mööda pannud, loodetavasti tulevikus ollakse täpsemad

atsetoon
28.09.10, 20:32
ma ka avastasin just.

Tarvi
28.09.10, 21:13
Sain just turunduselt kinnituse, et alla 21 aastastele väljateenimata Stellar Rewarde kahjuks ei kompenseerita.

Tarvi
28.09.10, 21:20
Eestlastele suunatud promode puhul on Stars varemgi selliste "pisiasjadega" mööda pannud, loodetavasti tulevikus ollakse täpsemad

Uurin seda.

lypsja
28.09.10, 21:23
sõber tahab pokerstarsi kliendiprogrammi alla laadida ja ei lase seda teha... mis kamm sellega nüüd on? niikaua kui *.ee tööle ei hakka on jokk?

KristjanRawk
28.09.10, 21:27
Väga mõnus, hakkasin just see kuu starsis mängima, et saaks stellari ära vabastada ja nüüd jään ilma? Stars FTW! Aga äkki veel jõuab, eks näis.

Tuul
28.09.10, 21:37
Kuidas saab oma konto .com saidi pealt .ee peale ümber suunata, kui .comi sisse logida ei saa?

Tarvi
28.09.10, 21:38
sõber tahab pokerstarsi kliendiprogrammi alla laadida ja ei lase seda teha... mis kamm sellega nüüd on? niikaua kui *.ee tööle ei hakka on jokk?

Kust ta üritab seda alla laadida? .COMist?
Las kirjutab Supporti, saab lingi.


Kuidas saab oma konto .com saidi pealt .ee peale ümber suunata, kui .comi sisse logida ei saa?

.COMi peab sisse logima. Kui pole klienti, siis tuleb Suppordist küsida. Natuke ebamugav, selle eest küll jälle vabandame :(

Tarvi
28.09.10, 22:18
Miks see tänane Estonian Launch välja reklaamitud 5,5$ 1000$ ADDED turna 1000 grt. tegelikult on?

Ülejäänud turniirid on nüüd parandatud. Vabandused veel kord.

Karikakar
28.09.10, 22:51
Kui ma eelmisel TurboTakedownil cashisin ja nüüd järgmist mängida ei saa, siis kas mulle antakse mingit kompensatsiooni :D:D

makz
28.09.10, 23:00
Sain just turunduselt kinnituse, et alla 21 aastastele väljateenimata Stellar Rewarde kahjuks ei kompenseerita.

Et rake'i olen starsile maksnud, aga siiski tagasi ma midagi ei saa teenitud vpp-de ulatuses...wp
See et osad mängijad lähitulevikus enam starsile kasulikud ei saa olla, on ilmselt piisav põhjus neid üle lasta.

(Pahameel ei ole suunatud sinu pihta Tarvi)

Madis Very
28.09.10, 23:03
Stellar rewards on ikka mega väiksed kah. Kuid minu arust oleks viisakas/loogiline need tahtjatele ikkagi kompenseerida selles ulatuses mis läbi mängitud.

Rage
28.09.10, 23:04
otsus on vastu võetud, mis te jahute sellest ikka veel...

makz
28.09.10, 23:08
Stellar rewards on ikka mega väiksed kah. Kuid minu arust oleks viisakas/loogiline need tahtjatele ikkagi kompenseerida selles ulatuses mis läbi mängitud.
Arvan et kokkuvõttes loobib stars siiski nende pealt päris arvestatava summa "auku"

otsus on vastu võetud, mis te jahute sellest ikka veel...
See teema ongi siin ju antud küsimuste arutamiseks, või mis?

Rage
28.09.10, 23:12
See teema ongi siin ju antud küsimuste arutamiseks, või mis?
mis see küsimus oli? et plzplzplz.. makske ikkagi mu stellar välja???

makz
28.09.10, 23:22
mis see küsimus oli? et plzplzplz.. makske ikkagi mu stellar välja???

Ma lihtsalt konstateerisin fakti, et stars ei maksa stellareid välja. Sorry Rage, et sulle haiget tegin, aga sa võiksid natuke mõistvam olla. See et sina kindla mätta otsas istud ei tähenda seda et inimesed, kes antud protsessis kannatavad, oma suud kinni peavad hoidma.

IamAllin
29.09.10, 01:00
Nii et mul on 90% ulatuses lahti mängitud stellar, aga ma ei saa seda, kui kiiresti lahti ei mängi? Alguses sain aru, et makstakse, aga jah, keda huvitab alla 21 aastaste paarsada $. :) wink wink

sm112
29.09.10, 01:08
Esiteks, mitte paarsada, vaid maksimaalselt sada. Teiseks, sul on veel aega, vingumise asemel mängi oma stellar lahti. Kolmandaks ei kao see stellar sul kuhugi, kui praegu ei jõua, siis mängid 21-aastaselt lahti. Kaua võib ühe teema ümber jahuda..

IamAllin
29.09.10, 01:22
Esiteks, mitte paarsada, vaid maksimaalselt sada. Teiseks, sul on veel aega, vingumise asemel mängi oma stellar lahti. Kolmandaks ei kao see stellar sul kuhugi, kui praegu ei jõua, siis mängid 21-aastaselt lahti. Kaua võib ühe teema ümber jahuda..

http://images.icanhascheezburger.com/completestore/2009/1/18/128767649436388141.jpg

VisaHing
29.09.10, 06:06
21 aastaselt kuidas sa enam pelad lahti bonust, mis kehtib aastal 2010 ?
Seega 2011 on juba kehtetu mu arust see vip stellar bonus. Aga jah okei kui seda ei kompenseerita, siis wp gl cya MoneyStars.

muruntau
29.09.10, 08:04
Miks selline hala ühe ärajääva Stellari pärast? Stellar on põhimõtteliselt 5% rakebacki, winrate peab mängijal ikka väga madal olema, et sellest suurt numbrit teha. Btw, pool aastat tagasi veel ei olnudki stellarite süsteemi. Starsi boonussüsteem on pidevalt läinud paremaks ja paarikümne kadunud taala pärast seda maha kanda ei ole küll mõtet.

vennike
29.09.10, 08:23
kaua kodanikel veel aega läheb taipamaks, et riik kus te elate, on suht elamiskõlbamtu ?

alaska
29.09.10, 10:16
kaua kodanikel veel aega läheb taipamaks, et riik kus te elate, on suht elamiskõlbamtu ?

Just sain aru, Stellar avas mu silmad!!!:cool:

pastilaa
29.09.10, 10:18
kaua kodanikel veel aega läheb taipamaks, et riik kus te elate, on suht elamiskõlbamtu ?

Ei tea - ei ole põhjust eriti nuriseda. Va stellarid muidugi...

Karikakar
29.09.10, 10:43
Just sain aru, Stellar avas mu silmad!!!:cool:

:D:D

pastilaa
29.09.10, 12:38
Pole hullu, kui meeskonda ei saa, siis ma võin üksi ka olla. Nagu Chuck Norris.

See ei olegi väga halb mõte. Meeskonda võib must lammas alt vedada, aga Taipupole näol on tegemist x-faktoriga valmis staariga. Hetkel on ta kindlasti pokkeriringkondades kõige kuulsam PokerStarsis mängiv eestlane.

P.S. Kui on mõni korralduslik nüanss vms pisiasi, mis hetkel on Taipupole PS PRO-ks määramisel takistuseks, olen nõus võimalusel abiks olema. Usun, et enamus siit foorumist arvab sama.

Tarvi
29.09.10, 12:50
Ma räägin täna Eesti turundusjuhiga sellest VIP teemast, vaatame, kas annab üldse lootust või mitte.


EDIT: Eilsel $1,000 Added turniiril auhinnaga lõpetanud saavad täna lisa-raha valesti üles seatud turniiri kompensatsiooniks. Võitjate vahel jagatakse ära lisa $425 kompenseerimaks Guaranteed-vs-Added viga. Vabandame veel kord ja loodame, et lahendus on rahuldav :)

Raha kantakse kontodele tänase päeva jooksul. Saadame ka informeeriva e-kirja.

Rahapada
29.09.10, 14:51
just curious, käivitub enne v pärast 1. oktoobrit?

oskar
29.09.10, 15:19
OT: Mis piirangud Soomes on? Ma kasutan buddy transferit igapäev - müün osakuid, steigin/saan steike, müün sõpradele gämblimisdaalasid jne. Jama kui ära keelatakse.

Jõudu Tarvile ja Liisile - mõlemad ilusad inimesed.

Tarvi
29.09.10, 16:40
Jõudu Tarvile ja Liisile - mõlemad ilusad inimesed.

Thanks, Oskar :smile:

PokerStarsis pole Soomesse registreeritud kontodele mingeid piiranguid.

DaddyDuffy
29.09.10, 18:04
Sellist asja ei tea veel, et mis kuupäeval ei saa enam .com mängida ? kas on ültse täpne päev ?

Tarvi
29.09.10, 18:06
Sellist asja ei tea veel, et mis kuupäeval ei saa enam .com mängida ? kas on ültse täpne päev ?

Ei ole täpset kuupäeva...

Howie Diddot
29.09.10, 18:11
Ma ei saa aru miks siin üldse isikud, kes on alla 21 aastased, virisevad väljamaksmiste üle? Te ei tohi seaduse järgi üldse mängidagi.

DaddyDuffy
29.09.10, 18:12
aga umbes midagi, 3 päeva, nädal, 2 nädalat, siis teaks kas jõuan boonuse lahti mängida või ei..

saugakarel
30.09.10, 20:04
Ma ei saa aru miks siin üldse isikud, kes on alla 21 aastased, virisevad väljamaksmiste üle? Te ei tohi seaduse järgi üldse mängidagi.

Kle ment mine tänavale joobes alaealisi taga ajama!

ment52
30.09.10, 20:06
no u

$Lauri$
30.09.10, 20:11
Ma pole ka 21 veel, aga praeguseni saab vabalt välja kanda starsist raha. Kui enam ei saa siis suppordi käest saab raha ikka kätte, milles probleem.

hotcocacola
01.10.10, 05:30
Kle ment mine tänavale joobes alaealisi taga ajama!


no u

nice :D

saugakarel
01.10.10, 14:50
no u

Haha...juhtub;)

amarilo
01.10.10, 15:43
miks .ee ei saa tõmmata?

taipupole
01.10.10, 17:21
miks .ee ei saa tõmmata?

Ma pole küll teab mis spets, kuid pakun, et Eesti tarkvara valmistatakse alles ette (a'la need isiku tuvastamise süsteemid, raha ülekandmine jms).

Aeg ja ader.

ok2aa
01.10.10, 23:30
21 aastaselt kuidas sa enam pelad lahti bonust, mis kehtib aastal 2010 ?
Seega 2011 on juba kehtetu mu arust see vip stellar bonus. Aga jah okei kui seda ei kompenseerita, siis wp gl cya MoneyStars.

KAS SA LUGEDA OSKAD? JAH? SIIS LOE HASARTMÄNGUSEADUST. SEAL ON KIRJAS, ET ALLA 21 AASTASED EI TOHI ÜLDSE POKERSTARSIS MÄNGIDAGI, RÄÄKIMATA MINGITEST STELLARITEST. ÄRA NUSSI ROHKEM SEDA TEEMAT, MKAY?

ziimukaz
02.10.10, 05:16
KAS SA LUGEDA OSKAD? JAH? SIIS LOE HASARTMÄNGUSEADUST. SEAL ON KIRJAS, ET ALLA 21 AASTASED EI TOHI ÜLDSE POKERSTARSIS MÄNGIDAGI, RÄÄKIMATA MINGITEST STELLARITEST. ÄRA NUSSI ROHKEM SEDA TEEMAT, MKAY?

Actually keegi ei tohtinud starsis mängida litsentsi saamiseni. Aga muidu toetan ideed, ei mingeid stellareid pole mõtet taga nutta nahui.Tuleb mänguliselt nii kõva mees olla, et toodad piisavalt jeeni.

Priidix
02.10.10, 05:21
nahhui te halate mingi kuradi 10$ stellarite pärast .. ma saan aru kui oleks mingi paar K vppd puudu supernovast ja 100$ stellarid ootavad, aga suht kahtlen selles. üldse ei mõista miks niipalju hala - tuleb mis tuleb, peab leppima.

janek174
02.10.10, 10:25
Actually keegi ei tohtinud starsis mängida litsentsi saamiseni.

Vale vastus. Mängida ei keelanud keegi, stars ei tohtinud siin lihtsalt oma teenust pakkuda.

ziimukaz
02.10.10, 11:10
Vale vastus. Mängida ei keelanud keegi, stars ei tohtinud siin lihtsalt oma teenust pakkuda.
Oh i am sorry, teeb sama välja ju eestlase jaoks.

Howie Diddot
02.10.10, 12:18
Actually keegi ei tohtinud starsis mängida litsentsi saamiseni. Aga muidu toetan ideed, ei mingeid stellareid pole mõtet taga nutta nahui.Tuleb mänguliselt nii kõva mees olla, et toodad piisavalt jeeni.

+ veel see, et tarkvara allalaadimine oli blokeeritud. Tarkvarasse sisselogimine oligi aga alles. Nii, et reaalselt võttes oli mängimine lubatud.

KristjanRawk
02.10.10, 12:39
nahhui te halate mingi kuradi 10$ stellarite pärast .. ma saan aru kui oleks mingi paar K vppd puudu supernovast ja 100$ stellarid ootavad, aga suht kahtlen selles. üldse ei mõista miks niipalju hala - tuleb mis tuleb, peab leppima.

Mängin NL2, ning mul on 50$stellar vabanemas, ehk 25bi'd. Sinujaoks võib see mingi saiaraha olla, kuid mulle oleks seda väga vaja. 80 vpp'd veel jäänd, loodan et enne seda eesti soft ei tule.

VisaHing
02.10.10, 17:01
KAS SA LUGEDA OSKAD? JAH? SIIS LOE HASARTMÄNGUSEADUST. SEAL ON KIRJAS, ET ALLA 21 AASTASED EI TOHI ÜLDSE POKERSTARSIS MÄNGIDAGI, RÄÄKIMATA MINGITEST STELLARITEST. ÄRA NUSSI ROHKEM SEDA TEEMAT, MKAY?

Kuule situ ube ausalt. Ma vastasin lihtsalt eelmisele, et see 2010 vip stellar bonus, et noh 2011 see ei kehti juba ntx enam ju. Muud ei midagi.
aa ja seda veel, et emmm mmmm aa jah .. SITU UBEEEEEEEEEEEE

krayzie
02.10.10, 21:04
Tarvi - mure järgmine. Starsi klienti arvutis pole, installerit ka mitte. Veebist alla laadida midagi ei saa ning supportile kirjutades saadeti mind pmst kuu peale (jutuga et eesti klient pole veel kättesaadav ning COM klienti me sulle ei anna seega oota rahulikult edasi). Kas kuidagi althõlma poleks võimalik .com klienti jagada? Ei ole huvitatud sellest umbmäärasest ootamisest....

leits
02.10.10, 21:21
Kuule situ ube ausalt. Ma vastasin lihtsalt eelmisele, et see 2010 vip stellar bonus, et noh 2011 see ei kehti juba ntx enam ju. Muud ei midagi.
aa ja seda veel, et emmm mmmm aa jah .. SITU UBEEEEEEEEEEEE

Kuidas saab ube sittuda?

Priidix
02.10.10, 21:29
Mängin NL2, ning mul on 50$stellar vabanemas, ehk 25bi'd. Sinujaoks võib see mingi saiaraha olla, kuid mulle oleks seda väga vaja. 80 vpp'd veel jäänd, loodan et enne seda eesti soft ei tule.

80vpp`d on üpriski vähe ju:) selle teeb vast päevaga ära kui ei siis kahega. Sellepärast ei tasu muretseda

Howie Diddot
02.10.10, 21:55
Proxyga saab tirida .com clienti.
http://proxy.org/
// kes iganes siin enne mind softi soovis. Minut hiljem postitus kustutatud juba :D

nikitheone
02.10.10, 22:24
Tarvi - mure järgmine. Starsi klienti arvutis pole, installerit ka mitte. Veebist alla laadida midagi ei saa ning supportile kirjutades saadeti mind pmst kuu peale (jutuga et eesti klient pole veel kättesaadav ning COM klienti me sulle ei anna seega oota rahulikult edasi). Kas kuidagi althõlma poleks võimalik .com klienti jagada? Ei ole huvitatud sellest umbmäärasest ootamisest....

kergem on lasta kellegil saata sul starsi mingi vana soft ja teeb update ära.

taipupole
02.10.10, 22:40
Tarvi - mure järgmine. Starsi klienti arvutis pole, installerit ka mitte. Veebist alla laadida midagi ei saa ning supportile kirjutades saadeti mind pmst kuu peale (jutuga et eesti klient pole veel kättesaadav ning COM klienti me sulle ei anna seega oota rahulikult edasi). Kas kuidagi althõlma poleks võimalik .com klienti jagada? Ei ole huvitatud sellest umbmäärasest ootamisest....

kolm neli viis kuus lehte tagasi on rankalt link softile (psi teemas st)

Tarvi
03.10.10, 01:38
Tarvi - mure järgmine. Starsi klienti arvutis pole, installerit ka mitte. Veebist alla laadida midagi ei saa ning supportile kirjutades saadeti mind pmst kuu peale (jutuga et eesti klient pole veel kättesaadav ning COM klienti me sulle ei anna seega oota rahulikult edasi). Kas kuidagi althõlma poleks võimalik .com klienti jagada? Ei ole huvitatud sellest umbmäärasest ootamisest....

Mina isiklikult ei saa anda kuidagiviisi linki. Sorry :(

ranka
04.10.10, 02:40
Aga ma ei saa aru, kuidas siis praegusel hetkel uued mängijad või vanad, kes ei oma PS klienti saavad Starsis mängida?

Täielik saba lahti-nokk kinni olukord ju.

EDIT:
Kui vajadus suurem võin lasta mõnel "välismaalasel" kliendi ära tõmmata ning riputan selle üles.

raunsz
04.10.10, 02:51
Masekas tuli peale seda teemat lugedes, aga okei.

Nii keerulised süsteemid ka rsk. :S

rasmer
04.10.10, 03:04
Korralik prohmakas on reklaamida välja Eesti pokkeritoa avamine kui nädalaga ei suudeta klienti korda saada. Oleks võinud siis reklaamiga oodata niikaua kuni tarkvara arendus järgi jõuab.

ranka
04.10.10, 03:51
Korralik prohmakas on reklaamida välja Eesti pokkeritoa avamine kui nädalaga ei suudeta klienti korda saada. Oleks võinud siis reklaamiga oodata niikaua kuni tarkvara arendus järgi jõuab.

Ma arvan, et PokerStars'i juhatus teab kõige paremini, mis on kõige õigem.

nikitheone
04.10.10, 09:47
mul on pokerstarsi klient on olemas, kel vaja

Howie Diddot
04.10.10, 12:55
Proxy.org kaudu saate PokerStars.com tarkvara allalaadida.

KristjanRawk
04.10.10, 21:24
Proxy.org kaudu saate PokerStars.com tarkvara allalaadida.

Pane siis mis proxy'ga ka saab, sest ma proovisin hommikul 10t erinevat, ei saanud.

hotcocacola
04.10.10, 21:26
www.hidemyass.com

sellega peaks saama, vähemalt ma sain tarkvara dowloadima :)


lükkasin faili .rari ja uppisin @ http://www.upload.ee/files/844457/PokerStarsInstall.rar.html

Priidix
06.10.10, 14:21
Kas ma olen ainuke kes ps-i sisse ei saa? näitab et otsib ühendus..ühendus njetu.

Loksutaja
06.10.10, 14:23
sama jama. samas ainult 25k inimest ka online ps's.

Priidix
06.10.10, 14:23
eee, äkki nüüd ongi see uuendus. EE peale

kjmrc
06.10.10, 14:23
Pokerstars updateb atm. Ma arvan, et standard update, mitte EE peale.

Priidix
06.10.10, 14:25
loodan, mõtlesin et KÕU mingi ****** ajusi aga näitab küll et (ps-is) connetion very good.

kjmrc
06.10.10, 14:28
Mnjah, loodan, et 10. oktoobrini saab veel PS'is mängida :P

ilikeu
06.10.10, 14:38
stars tegi update ja meie SUUREPÄRANE .ee web ütleb, et ei saa downloadida uut softi. well played

kjmrc
06.10.10, 14:40
See polnud update, vaid restart.

ilikeu
06.10.10, 14:41
See polnud update, vaid restart.

jeap, sry
tirisin selle coca postist installeri ja sellega töötab

Albertti
06.10.10, 15:57
Sain suportist järgneva kirja:

Meil on hea meel teatada uue Eesti PokerStars.ee tarkvara platvormi peatsestkäivitamisest! PokerStars.ee on täielikult litsentsitud Eesti Maksu- jaTolliameti poolt, nii et saate nautida võistlemist kaasmängijate vastuteadmisega, et meie sait on valitsuse poolt kontrollitud.

Pange tähele, et avamine ei toimu 27ndal septembril, nagu on kirjasveebilehel. Palume vabandust eksitava informatsiooni eest.

Litsents võimaldab meil pakkuda pärisraha pokkerimänge keskkonnas, mis ontäielikult Eesti valitsuse poolt heaks kiidetud. Võimalus PokerStars.EEtarkvara alla laadida ning meie pärisraha mängudes osaleda aktiveeritakse peatselt.

Kõik vahendid, mida hoitakse praegu Teie PokerStars.com kontol, on 100%kindlas kohas ning väljamakseks saadaval. Kui sait on käivitatud, pole Teil Eesti valitsuse litsentsi kohaselt enam võimalik mängida meie PokerStars.com kontol, kuid saate ikka veel sisse logida .com versiooni, et näha, millisedvõimalused on Teie kontosaldo jaoks saadaval. Teie FPPd ja VIP-tasesäilitatakse koos hetke VIP staatusega.

Pange tähele, et miinimum vanus PokerStars.EEs mängimiseks on 21.

Saadame rohkem informatsiooni kõikidele eestlastele. See kuvatakse kaPokerStars.COM tarkvaras ning saadetakse samuti Teie e-postile. Kahjuks eisaa me täpset kuupäeva ja ajastust lubada ning samuti pole meil võimalikenne seda lisainformatsiooni anda.

Täname mõistmise eest. Ootame Teid PokerStars.EEsse niipea, kui see avatakse.

Lugupidamisega,

Regina PokerStarsi klienditugi

Sii kopimine sõi ära osad tühikud, aga noh tekst ju loetav. Sellest kirjast saan aru, et kõik Eesti kodakondsusega mängijad peavad installeerima XX kuupäeval endale uue PS-i ja hüpperalaealised võivad ka PS-iga hüvasti jätta, kuniks 21 kukub. Aga jah jama, et ka suport ei osanud mingit ligilähedast kuupäeva öelda.

arvamusliideripoeg
06.10.10, 18:08
Mingi reload boonus pidi eestlastele olema (11.oktoobrini?)? Kas aega pikendatakse? Nagu ma aru saan ei ole EE klient veel valmis.

Tarvi
07.10.10, 15:48
Üleminek PokerStars.EE'le toimub täna :)

JohnnyDolce
07.10.10, 15:51
10 minutit tagasi grindisin, logisin just sisse ja "due to government regulations, playing for real money is not allowed in your area"

fuck yeah! 20 on ikka eriti kasutu vanus.

s1990n
07.10.10, 15:58
10 minutit tagasi grindisin, logisin just sisse ja "due to government regulations, playing for real money is not allowed in your area"

fuck yeah! 20 on ikka eriti kasutu vanus.

Sama siin.Aga tahtsin küsida et kas nüüd võin siis supporti kirja ära saata et soovin oma FPP-d maha müüa?

heido24
07.10.10, 16:00
no nyyd ma ei saa yldse sisse logida...yksk6ik kust ma selle installeri t6mban....cool

Rage
07.10.10, 16:02
Üleminek PokerStars.EE'le toimub täna :)
tubli töö starsi poolt eriti ID-kaardi tugi jms.. mul läks ca 4minutit kogu selle kolimisega aega... ühtegi probleemi ei tekkinud.. http://foorum.pokkeriprod.com/images/icons/icon14.gif

EDIT: veidi järeltööd oli vaja ainult teha, vanast starsi kataloogist konfifailid, user.ini jms ümber kopeerida, et ei peaks optioneid jms üle käima..

leits
07.10.10, 16:03
Mul ei taha stars.ee updeitida end :/

Mul siuke jama:

http://www.upload.ee/image/849085/nothing.png

Mitte midagi ei liigu :/ jääbki "contactima"

con
07.10.10, 16:08
nonii tänasest siis asi jõustus, mina enam laudadesse ei saa. ootan huviga seda fpp'de hüvitamist, kuna see aset peaks leidma?
teeksin cashoudi siis.

heido24
07.10.10, 16:09
http://www.upload.ee/image/849090/Untitled.jpg

Rage
07.10.10, 16:11
Heido, alustad sellega et logid pokerstars.com cliendiga sisse ja selt siis acceptid ümber kolimise, siis alles logid pokerstars.ee cliendiga sisse

pastilaa
07.10.10, 16:11
.EE peale kolima hakates tuleb veateade ette, et ma oleks justkui registreeritud mingitele turniiridele või et mul on rahad laudades. Ei tohiks kumbagi olla...

pastilaa
07.10.10, 16:12
Mul ei taha stars.ee updeitida end :/

Mitte midagi ei liigu :/ jääbki "contactima"

Obv arvuti mingi saan. Osta ikka 486+.

leits
07.10.10, 16:14
Obv arvuti mingi saan. Osta ikka 486+.

Trolli offtopicus vms ..

IamAllin
07.10.10, 16:15
Pühapäeval Pokernews 10K freerolli saan mängidA?:D Et ma juba regatud ja Buy in on tasuta:D(pole real money buy in)??

raaids
07.10.10, 16:15
Heido, alustad sellega et logid pokerstars.com cliendiga sisse ja selt siis acceptid ümber kolimise, siis alles logid pokerstars.ee cliendiga sisse


kuidas ma acceptin seda

hotcocacola
07.10.10, 16:16
vaata ülevalt menüüst vasakult teine oli vist...