PDA

View Full Version : AK mikrotasemel



Incc
29.09.10, 13:21
Rääkige lähemalt kuidas ja miks mängite mikrolimiitidel AK-d. Mida rohkem selle käe otsa sattun, seda raskemaks selle mõistmine läheb. Kas AK on preflop'is all-in koht?:confused:

Näide siis:

Full Tilt No-Limit Hold'em, $0.02 BB (5 handed) - Full-Tilt (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-FullTilt.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

UTG ($0.70)
MP ($2)
Button ($1.52)
SB ($0.71)
Hero (BB) ($3.31)

Preflop: Hero is BB with Ahttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif
2 folds, Button bets $0.06, 1 fold, Hero raises to $0.22, Button raises to $1.52 (All-In), Hero ???

nikitheone
29.09.10, 13:23
mäng on vastasepõhine.

fyte
29.09.10, 15:24
Kui vastane tundmatu, siis ca 80% ajast flippad (kui väga agro donk on vastas, siis isegi juhid aeg-ajalt, aga üldiselt minu kogemuse põhjal seda 4beti vastu tihti ei juhtu). Antud käes calliks, kuna 11bb juba sees ning vastane pole fullstack.

MeelisV
29.09.10, 20:58
See on NL2, seal ma paneks suht igast asendist PF 1 vastase vastu nuppe AKga. Nad lihtsalt kütavad all ini nii lampi kätega tihti. Kui AA ega KK vastas pole, siis on kõik ok. Tihti shipivad nad nii nõrgema ässaga või mõne muu pildiga. Kui oledki paari otsas- 22-QQ, siis oled nõrk underdog, aga call on õige.

vilkar
30.09.10, 10:00
See on NL2, seal ma paneks suht igast asendist PF 1 vastase vastu nuppe AKga. Nad lihtsalt kütavad all ini nii lampi kätega tihti. Kui AA ega KK vastas pole, siis on kõik ok. Tihti shipivad nad nii nõrgema ässaga või mõne muu pildiga. Kui oledki paari otsas- 22-QQ, siis oled nõrk underdog, aga call on õige.

Jep kas saad flipi või oled tugevalt ees domineerides AX vastu või lahtised kaardid 65/35 %.

Nozzu
30.09.10, 10:44
Njah, mina järgin konservatiivset joont ning lähtun pokerstrategy õpetusest, et kui preflopis tehakse minu raisele suurem kui min.raise, siis viskan kõik peale AA või KK maha. Nimetatud kätega proovin nupud sisse saada.
Erandiks paarid kui vastase stack on vähemalt 20 korda suurem kui callida vaja.

Tigrano
30.09.10, 10:50
Selline õpetus ei maksa midagi, kui tahad areneda, siis kõik sõltub vastastest.

Nagu eespool öeldud, sedasi on okei mängida alguses tundmatute vastastega.

Nozzu
30.09.10, 10:55
Nõus. Aga NL2 mängides näen ma iga päev täiesti uusi vastaseid, ehkki mängin suht kindlal kellaajal. Sestap lähtungi sellest õpetusest. Eks kui kunagi limiitides üles õnnestub liikuda ning rohkem kogemusi ja vähem vastaseid on, õnenstub ka lisaks kaartidele vastast mängima hakata.

lypsja
30.09.10, 11:04
kusjuures huvipärast uurisin PTR'st selle kuu ühe võitva mängija mängu... võtsin venna kellel ei ole ulme käte arvu kuid siiski solid sample (mitukümmend tuhat kätt) ja minu imestuseks oli ta non-nuts kätega väga passiivne ja suht callingstation ja ma ei näinud kordagi et ta PF oleks käinud kätega AQ+ ja AK+ all-in... küll aga küttis julmalt nende kätega postflop kui hittis ja üldse igasugu nut-kätega...

kuna ise olen järjekordselt busto (suht standard minu puhul, kuna järjekordselt eirasin kõiki reegleid ja ronisin kõrgemale mängima mitte piisava bankrolliga, et rohkem adrenaliini saada :)), siis tekkis huvi järgmise shotina proovida natu teistmoodi mängu kui tavaliselt olen nendel limiitidel teinud

lypsja
30.09.10, 11:08
lisan juurde... et kui võtta selle venna mängu stiil, siis ta oleks antud teema näites lihtsalt callinud ja flopis edasi vaadanud mida teha

9-pokah
06.10.10, 11:09
mulle meeldib see lause, et AK(o) on lihtsalt kaks kõrget kaarti. mitte AI, millena seda tihti mängitakse. ja see väide meeldib ka, et AI on rohkem turnateema, mikro-cashis pole suuremat põhjust shoveda. no andke andeks, aga turnal on AI-l mingigi efekt.
kui võtta premiumid AA, KK, QQ, AK vs 8 vastase call any two-ga, siis premiumide vastupidamine suvalise twopair jms ulme vastu tuleb jagada selle 8 vastase peale...:)