PDA

View Full Version : HU: Millal lõpetada mängimine peale kaotamisi?



Char
29.09.10, 16:19
kas te olete endale mingi limiidi seadnud, et kui kaotate järjest mingi teatud summa, siis lõpetate mängimise selleks päevaks/sessiooniks

ma mõtlesin selle peale natuke, ja ma arvan, et ma lõpetaks umbes siis, kui 10 % bankrollist ära kaotan korraga.

paar päeva tagasi läks mingi 8% bankrollist, aga sis mängisin edasi ja tegin osa tagasi.

sineep
29.09.10, 16:26
10% miski 3-4 buyinni. Pisut vähe minu meelest lõpetamiseks. Ise quitin kui tunnen, et variatsioon pole täna mu sõber ning tildiga koos pole kasulik enam olukorra paranemist oodata.... Eile olin ntx kaotand 4-5 buyinni (enamus shortstackeritele), ent kuna tilti ei läind siis suutsin edasi mängida ja lõpetasin plussis. Pmst vist peaks sundima ennast quittima vastavalt enesetundele - kas suudad olukorra paranemist rahulikult oodata või teed tildi tõttu mõttetuid lolluseid.

Codecci
29.09.10, 17:04
Enam-vähem $5000, aga tavaliselt quitin varem, sest ma tunnen väga hästi ära kui sitasti hakkan mängima ja erilist edget vastase ees ei ole. Muidugi ma murraks seda $5000 stop-lossi kui ma tunneks, et mängin endiselt väga hästi ja vastane sitasti, aga sellist asja veel juhtunud pole :D

alaska
29.09.10, 17:08
Peaks kehtestama endale-5bi, elu näitab, et peale seda on otsused metsapoole tugevasti.

Fabulous
29.09.10, 17:11
Peaks kehtestama endale-5bi, elu näitab, et peale seda on otsused metsapoole tugevasti.
Sa enam seda "peale 2BI kaotamist 2h pausi" enam ei kasuta, millest oma blogis kunagi kirjutasid?

alaska
29.09.10, 17:16
ma olen niivähe vahepeal mänginud ja ei mäleta üle paarimängulisi kaotusi, nüüd hiljuti panin 20bi auku järjest, pärast analüüsisin, et peale 5 kaotust hakkasid naljakad käigud tulema.

Ma olen erinevaid asju kasutanud, näiteks tegin kunagi iga kaotuse peale 10 kätekõverdust, päris hea treening oli. Võtsingi vahepeal puhkuse pokkerist ja enam eriti tilti ei ole, kuna madal limiit ja rahast poogen, seega eluliselt tähtis võita pole. Aga praegu pooldan 5bi, isegi kui tilti ei tunne. Mingid imelikud light 3betid hakkasid peale seda sisse tekkima, kuigi omaarust olin väga rahulik.

andu_andu
29.09.10, 17:21
Mäng tuleb ära lõpetada, kui tunned, et ei tee enam head mängu ( A-game ), muud põhjused peaks olema eba-olulised. Paljudel tuleb peale mitme bi kaotust tilt peale, aga see ei pruugi nii olla. Täna lõpetasin ühe mängijaga mängimise sellepärast, et tundsin, et lihtsalt mängin halvasti antud hetkel, kuigi olin 5 buy-inni plussis.

soouni
29.09.10, 17:37
jep andu mõte hea kui enam õigeid otsuseid ei tee siis õige aeg lõpetada lasta vähe ajul puhata.

timz0333
29.09.10, 17:46
Teinekord mul nii, et biididid mitu BI järjest (4) ja siis mäng muutub fancyks, täiesti uue vastasega. Läheb ka A game alla, ehk teen mitte A ega B vaid lausa C mängu kipun tegema. Katki jätta sessi mul suht raske. Aitab see kui läpaka kaas hooga kinni ja valmis. Muidu olen teind ka 4 buy In stop-lossi kui tilt väga hulluks minema hakkas.

alaska
29.09.10, 17:57
vahest kui olen sama vastase vastu mitu bi ees, siis on mõnikord nii, et vastase hullult fancy play asendub solid nittimisega ja siis on kah targem ära lõpetada, kuna kulub kaua aega ja järgmine vastane oleks tunduvalt loosem/kasumlikum.