PDA

View Full Version : Uus pokkerisse. Küsimused erinevate asjade kohta.



zaf0
28.12.08, 01:37
Kõigepealt siis tere.

Olen täiesti uus pokerisse. Pokkerist sain teada kolleegi kaudu, kes tööl pidevalt pokkerit mängis. Ei olnud temaga varem pokkerist juttu teinud. Millegi pärast arvasin, et tal endalgi piinlik enda hasartmängu sõltuvuse(!?) pärast ning ta ei tahaks eriti sellest rääkida, aga nii nädala eest, kui tuli jutuks tulid aastavahetuse plaanid, rääkis ta mulle, et sõidab uueks aastaks Kariibi saartele pokkeriturniiri mängima. Järgneva jutu käigus muutus minu idee pokkerist, kui mänguautomaadi mängust, sportmänguks. Seejärel sai natuke internetist uuritud, tuli välja, et isegi maailmameistrivõistlused on pokkeris olemas. Eesti pokkerimängijate kohta uurides leidsin väga huvitavaid artikleid ja tuli välja, et isegi eestis oma elukutseline olemas (http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=179357), siis leidsin ranka666 blogi, kust leidsin selle foorumi.

Tekkisid mõned küsimused.




Kust õppida?
Millistes pokerroomides mängida? Erinevaid otsides leidsin neid väga palju. Kas neil on ka mingi oluline vahe?
Kust alustada? Kas turniirid või cash-lauad? Millistest panustest alustada?



Praegu olen mänginud ainult mänguraha peale pokerroom.com'is.

Loodan, et see post kuidagi reeglitega vastuollu ei läinud.


-Zaf0

ranka
28.12.08, 02:18
Tere tulemast foorumisse zaf0!

Teie juttu on väga meeldiv ja huvitav lugeda - eriti seda osa, et saite aru, et tegu pole hasartmängu vaid oskusmänguga, millega saab raha teenida, kui vastavad oskused on olemas. Minu blogi (ranka666.blogspot.com) ja selle foorumi esmane ülesanne ongi rahvale selgeks teha, et pokker ei ole hasartmäng vaid oskusmäng! Ning pokkerimäng saab olla elukutse ja sellega saab leiva lauale tuua nagu iga teise "normaalse" elukutsega!

See oli siis üldine mula ja nüüd vastaks Teie küsimustele.

Pokker on reeglite poolest vägagi lihtne mäng ning reeglid saab iga mängija selgeks esimese 10 minuti jooksul. Aga mäng ise - kuidas õigesti mängida ja raha teenida -- selle õppimine on väga keeruline ja aeganõudev AGA HUVITAV protsess! Seetõttu on raske vastata küsimusele - "kust õppida". Pigem peaks vastame küsimusele: "Mida õppida".

Ise soovitan olla aktiivne foorumis ning mängida alati mängu mõttega. Kui tekib mängus küsimus või arvate, et tegite vale otsuse, siis tuleks siit foorumis küsida ning kindlasti kaasvõitlejad aitavad Teid. Ning Teil hakkab endal tekkima väike aimdus ja arusaam mängu "mootorist" ning asjad hakkavad ise hargnema.

Samuti võiksite lugeda alafoorumit: "Saagem prodeks, jäägem eestlasteks", mis asub aadressil: http://arion.pri.ee/foorum/index.php/board,13.0.html ning kui mängite rahalaudu siis rahalaudade algne ja testitud strateegia asub siin: http://arion.pri.ee/foorum/index.php/topic,249.0.html

Täiesti algajal polegi vahet, mis pokkeritoas ta mängib, sest madalate limiitide tase on enam-vähem samasugune ja mänge on igas pokkeritoas piisavalt. Samuti algaja mängib vähe ning boonustega eriti juurde ei tiksu. Hiljem, kui on oskused on paranenud, limiidist olete üles liikunud ja mängite rohkem, siis peaksite pokkeritube valima oma "mugavuse" järgi - kas siis softi, mängude taseme, boonuste suuruste jne. järgi. See on iga mängija enda maitse ning isiklik eelistus -- küll Te selle ise leiate. Mina soovitaks sulle alguses meie kodumaist pokkerituba - TrioBet.com. Kuna too pokkerituba on mõeldud Balti turule ja seetõttu on ka klienditugi on Eesti keelne, rahade arveldamine käib läbi Eesti pankade ning väga palju promosid on korraldatud väikeste limiitide mängijatele!!

NB! ÜHTE ASJA ÄRA TEE! MÄNGI ALGUL AINULT ÜHES POKKERITOAS JA KUI HAKKAD POKKERITUBA VAHETAMA, SIIS ENNE OTSI NETIST (VÕI KÜSI SIIT FOORUMIST), ET KUIDAS PEAKSITE REGISTREERIMA! Seda sellepärast, et paljud teised saidid (näiteks: http://ee.pokernews.com) reklaamivad pokkeritube ning omavad erilisi reklaamlepingud (affiliated). Ning kui sa registreerid oma konto läbi affiliate saitide, siis võid saada muid lisahüvesid - mõned head pakkumised, turniirid jne. Iga affiliate on erinev ja erinevate pakkumistega ning seetõttu võiksid kasutada google abi/küsida siit, mis ja miks soovitate. TrioBet.com on suht lollikindel - seal affiliatet vahel ei ole ning pole vahet, kus ja kuidas registreerid - kõik saavad samasid hüvesid ;)

Minule näiteks, keegi ei andnud seda nõu ja kui olin algaja siis lollipeaga regasin igale saidile kiirelt ära, et freerolle mängida ilma AFFILIATE linkide ning tänu sellele ma tänasel päeval enam ma paljudest huvitavatest promodest osa võtta ei saa. Samuti ei saa Full Tilt Pokkeritoas rakebacki oma lolluse tõttu!

See kust alustad - see on su enda maitse. Mina ise alustasin turniiridega aga mulle need ei meeldi. Sest turniiridel juhtub tihti nii, et pikalt oled ilma "suurte" rahadeta (võib-olla perioode, kus kuid ei saa finaal lauda) ja siis pead virelema. See hakkab närvikavale ja tekitab stressi ;) Samas, kui aga jõuad suurte rahadeni (võidad ära turniiri, kus oli palju osalejaid), siis võidutunne on mõnus ning feeling võib olla hea nädalaid (oleneb turniiri võidusuurusest ja tähtsusest). Seega turniirid sobivad rahulikele ja kannatlikele inimestele, kes suudavad oodata oma "suuri rahasid" ning teavad, et tihti võib-olla pikki mõõnaperioode. Turniirimängija plussideks on ka see, et kui Te peaksite võitma ära suurturniiri, siis Teie kuulsus on garanteeritud ;)

Kui Te raha ei karda ning tahate natuke kiiremaid tulemusi, siis soovitan rahalaudu. Rahalaudade mängutase on kõrgem, kui turniiridel aga kui olete võitev mängija (piisavate oskustega), siis rahalaudu mängida on natuke lõbusam ning peaksite head teenistust näitama. Samuti on rahalaudes boonusi lihtsam vabastada ning tihti peale paljud promod on mõeldud just rahalaudade mängijatele. Miinuseks on see, et vahest võib tulla pikki perioode, kus lihtsalt ei võida tänu halbadele kaardidele (downswing) ning siis võib tulla peale vihahood (tilt), kus hakate oma raha vihast maha mängima (suvaliste kaardidega all-in panema) ning seetõttu kaotused võivad olla metsikud. Veel enam - võite kaotada kõik oma raha viha hoos ning hommikul ärgates Te tõesti soovikiste, et see oleks olnud uni... + Rahalaudade mängijad ei saa eriti kuulsaks ;)

Näiteks: Kui Te teenite aastas $75,000 rahalaudades, siis Teid ei pruugi keegi tähele panna. Kui aga peaksite võitma turniiri, mille esikoht on $75,000 siis tõenäoliselt teab Teie nime (vähemalt pokkeritoa mängijanime) enamus Eesti pokkerikommuunist ;)

NB!
Vabandan kirjavigade ja vigaste lausete pärast, kuna just ärkasin ning pidin hambaid minema pesema ja mõtlesin, et kirjutan kiirelt midagi ;) Seega pole aega üle lugeda - loodan, et saad mõttest aru ning kui küsimusi, siis küsi!

JA RÕHUTAN VEEL: TULEB OLLA AKTIIVNE FOORUMITES! Nii saad omale pokkerisõpru, kes sind kindlasti aitavad su raskel aga HUVITAVAL teekonnal!

Edu laudades ja loodan, et foorum meeldib!

pkmarek
28.12.08, 03:20
Lisan omaltpoolt juurde, et igasugu kõikvõimalikud pokkeri terminid ja lühendid soovitaks kohe-kohe selgeks teha. ;)

ranka
28.12.08, 04:26
Lisan omaltpoolt juurde, et igasugu kõikvõimalikud pokkeri terminid ja lühendid soovitaks kohe-kohe selgeks teha. ;)


Seda küll aga neid ei ole mõtet pähe õppida, sest need JÄÄVAD ISE PÄHE, kui olla aktiivne.

CTXrix
28.12.08, 10:56
Teretulemast foorumisse!

PS! Rankale ütlen siinkohal major respect! uue liikme tervitamisel ja talle basicsi selgitamisel! Ei tea, kas leidub teist venda, kes pokkerinoobi niimoodi põhjaliku tekstiga aidata viitsib. See mulle selle foorumi juures meeldibki!

Tigrano
28.12.08, 12:46
Teretulemast foorumisse!

PS! Rankale ütlen siinkohal major respect! uue liikme tervitamisel ja talle basicsi selgitamisel! Ei tea, kas leidub teist venda, kes pokkerinoobi niimoodi põhjaliku tekstiga aidata viitsib. See mulle selle foorumi juures meeldibki!


Jep, ranka on väga tubli. Tal tuleb nagu orav rattast teksti ja kõik turbo kiirusel, kui mõnel kulub tund või päev, sellise vastuse kirjutamiseks ;D

krayzie
28.12.08, 14:17
Soovitaks südamega läbi lugeda ka need lessonid:

http://www.cardschat.com/poker/lessons/

Tigrano
28.12.08, 14:47
Soovitaks südamega läbi lugeda ka need lessonid:

http://www.cardschat.com/poker/lessons/


Viskasin ka pilgu peale, päris hea lugemine.

zaf0
28.12.08, 18:20
Suur tänu rankale, sain üsna hea ülevaate. Õhtul kavatsen Triobeti kasutaja teha ja äkki natuke ka mängida. Reeglid sain enamvähem selgeks, kuigi üks asi jäi natuke selgusetuks. Oletame, et on olukord, kus minu holecard-d on A6 suvalised mastid ja vastasel K6 suvalised mastid,
ning laud tuleb 4578T suvalised mastid, sel juhul on meil mõlemal rida. Kas nüüd loeb ka kuues kaart, et võitja määrata, ehk mina võidan?


Tänud ka krayziele, lugesin artiklid läbi. Väga palju kasuliku informatsiooni. Kuid tahaksin jällegi paari asja kohta küsida.
Esimesest artiklist. Jutt oli sellest, mida teha, et paremaks saada.

Reading ~3000 pages of poker books, some of them several times and a few of them many times.
Soovituseks anti "Harrington on Hold'em". Milliseid raamatud veel lugeda? Kas on ka mingeid raamatuid, mis spetsiaalselt algajatele mõeldud?

Spending about an hour for every three hours played analyzing the way you played certain hands.
Tundub üsna loogiline, et oma vigu otsides, saab paremaks. Kuid kuidas raskemaid mängitud hand-e meelde jätta? Kuna pokkeris on ka juhus küllaltki tähtsal kohal, siis ei ole välistatud, et sa võidad, kuigi sa mängisid antud hand-i täiesti valesti. Kuidas aru saada, et mängisin hand-i valesti?


In order to even play $400 NL, I want a bankroll of $10,000 (25 buy-ins)
Ehk see tähendab seda, et kui ma mängin 400$ buy-in-ga turniire, läheb mul vaja bankrolli 10000$?


-zaf0

BuildUp
28.12.08, 18:27
Suur tänu rankale, sain üsna hea ülevaate. Õhtul kavatsen Triobeti kasutaja teha ja äkki natuke ka mängida. Reeglid sain enamvähem selgeks, kuigi üks asi jäi natuke selgusetuks. Oletame, et on olukord, kus minu holecard-d on A6 suvalised mastid ja vastasel K6 suvalised mastid,
ning laud tuleb 4578T suvalised mastid, sel juhul on meil mõlemal rida. Kas nüüd loeb ka kuues kaart, et võitja määrata, ehk mina võidan?


Ei. 5 kaarti loevad igal pool. 6ndal ei ole enam tähtsust. Kuna teil nüüd mõlemal on straight samade kaartidega, siis läheb pot jagamisele. Ehk sulle 50% ja vastasele 50%.

antnx
28.12.08, 19:26
400$ Nl on mõeldud ikka 400$ buy iniga cash game mitte turniire.

ranka
28.12.08, 19:38
Soovituseks anti "Harrington on Hold'em". Milliseid raamatud veel lugeda? Kas on ka mingeid raamatuid, mis spetsiaalselt algajatele mõeldud?

Kõik raamatud on inglise keelsed ning annan sulle nimed ning siis ametliku kirjastuse lingi, et näeksid pilti ning tunneksid hiljem ära, kui tahad kuskilt tellida/laenata. Tellida saad amazon.com-ist (soovituslik) kui ka kriso.ee-st (see kodumaine, kallim ja aeglasem aga hea, kui ei taha krediikaardiga mässata). Ja raamatuid võid heal juhul ka laenutada saada läbi selle foorumi - http://arion.pri.ee/foorum/index.php/topic,98.0.html Tavaliselt tahetakse midagi vastu saada aga kui oled hea rääkija - kes teab. Keskmiselt raamatu hind on - $25 kuni $30.

Ja soovitused:
D. Sklansky - Theory of Poker (http://www.twoplustwostore.com/twoplustwo/IP.php?type=Search&keywords=theory+poker&productID=44) Pokkeriteooriast üldiselt, näited erinevatest mängudest jne. Peale selle raamatu lugemist peaks olema selged pokkeripõhitõed.

Kui tahad mängida turniire siis:
Dan Harrington, Bill Robertie - Harrington on Hold'em I, II ja III (http://www.twoplustwostore.com/twoplustwo/IP.php?type=Search&keywords=harrington+holdem&productID=121) Tegu on siis kolme raamatuga, mis õpetab turniiri mänge. I raamat räägib turniiri algfaasist, teine lõppfaasist ja kolmas on harjutused ehk näited, kus saad käsi läbi mängida ning vaadata, kuidas oma ala profid seda selgitavad.

Kui aga tahad mängida rahalaudu siis:
David Sklansky, Ed Miller - No Limit Hold'em Theory and Practice (http://www.twoplustwostore.com/twoplustwo/IP.php?type=Search&keywords=theory+practice&productID=116) See raamat on puhas kuld, ise olen seda lugenud mitu-mitu korda (ei mäletagi täpselt mitu korda, suht kapsaks loetud) ja sain väga palju abi. Soovitan soojalt ning see peaks olema iga rahalaua mängija riiulis.

Ed Miller, Matt Flynn, Sunny Mehta - Professional No Limit Hold'em Volume 1 (http://www.twoplustwostore.com/twoplustwo/IP.php?type=Search&keywords=proffesional+no-limit+hold%27em&productID=151) See on põhimõtteliselt eelmise raamatu uuem variant ning korratakse samu põhitõdesid ning on lisatud mõned ekstra põhited (Pot To Stack Ratio näiteks). Soovitan ka seda raamatut aga enne peaks lugema eelneva (NLTHAP - No Limit Hold'em - Theory and Practice) läbi.

Ja siis kõige lõpuks:
Matthew Hilger, Ian Taylor - The Poker Mindset (http://www.conjelcostore.com/conjelco/IP.php?type=Author&ID=15&productID=131) See raamat räägib üldiselt pokkeri vaimsest tervisest - kuidas aru saada halbade mängijate mõttemaailmast, kuidas parandada enda mõttemaailma ja läbi selle saada paremaks mängijaks jne. Sellest raamatust on ka väga palju kasu päris elus ;)



Tundub üsna loogiline, et oma vigu otsides, saab paremaks. Kuid kuidas raskemaid mängitud hand-e meelde jätta? Kuna pokkeris on ka juhus küllaltki tähtsal kohal, siis ei ole välistatud, et sa võidad, kuigi sa mängisid antud hand-i täiesti valesti. Kuidas aru saada, et mängisin hand-i valesti?
Ehk see tähendab seda, et kui ma mängin 400$ buy-in-ga turniire, läheb mul vaja bankrolli 10000$?

Long run ehk pikk perspektiiv. Kui sa teed konstantselt ühte viga, mis ei saa olla pikas perspketiivis kasumlik (ehk VIGA) siis see hakkab kajastuma sinu tulemustest. Vea leidmiseks on disainitud erinevad pokkeriproged - tänapäeval kõige populaarsemad on Holdem Manager (HEM) ja PT3 (Poker Tracker 3), mis salvestavad sinu ja ka sinu vastaste mängitud käed andmebaasi. Ning kasutades toda andmebaasi saad vaadata oma üldtulemusi ning samuti filtreerida välja kindlaid käsi (näiteks kuidas äss-kuningas toob raha sisse), olukordi (kas sa toodad kasumit, kui tõstad flopis) jne.

zaf0
28.12.08, 21:35
Sai mängitud elu esimene pokkeriturniir, Triobetis $2,75k Guarantee, poole tunni mängu järel sain kätte kümnete paari, positsioon oli UTG2, kaks tükki foldisid ja ma läksin all-in, üks call-is, tal oli QQ ja nii see turniir minu jaoks lõppes. Peale seda käisin mängimas cash lauas, kus panused olid 0,25€/0,5€ ja lauas oli ainult 6 mängijat. Iga kord kui ma tõstsin, kõik foldisid.Oli ka üks huvitav käsi, kus mul oli AK potid ning üks vastane enne mind tõstis 2€ peale, ma call-sin, ning flop tuli 5 :spade:9 :spade:K :club:, tema panustas 4€, mina callisin, turn tuli 2 ja ei andnud mulle flush-i, tema bettis 9€, ma callisin, river tuli Q, jälle flush ei tulnud, tema bettis 15€, mõtlesin fold-da, kuid K paar tundus liiga võimas, et foldida ning call-sin.

Rankale jälle suur tänu põhjaliku vastuse eest, kavatsen Amazonist osta "Theory and Practise","Harrinton on Hold'em" osad ning ka "No Limit Hold'em Theory and Practise". Kui nendega ühelepoole saan võib juba edasi vaadata.

RudiTurbo
28.12.08, 21:49
Peale seda käisin mängimas cash lauas, kus panused olid 0,25€/0,5€ ja lauas oli ainult 6 mängijat.


Kuidas Te saite uuele mehele jätta mainimata Bankroll managementi? ;D

http://pokerforums.fulltiltpoker.com/online-poker-play25365.html Minu elu muutis see teema Full tilti foorumis, loe läbi kõik 11 lehekülge :)

Aga lühidalt bankroll managementist, kuna pokker on mäng, kus võib tulla halb kaardijooks ja skillist olenemata võite vahepeal kaotada suuri summasid, seega peab olema alati kontol suur varu ning seda mõõdetakse Buy inides. Ehk siis kui tahad mängida 0.25/0.50 panustega lauas, kus maximum Buy in on 50$, siis soovitatav on 40x Buy ini ehk siis 2000$

Seega selliste panustega lauda minekuni on Sul veel palju palju aega.

pikk28
28.12.08, 22:03
Sai mängitud elu esimene pokkeriturniir, Triobetis $2,75k Guarantee, poole tunni mängu järel sain kätte kümnete paari, positsioon oli UTG2, kaks tükki foldisid ja ma läksin all-in, üks call-is, tal oli QQ ja nii see turniir minu jaoks lõppes. Peale seda käisin mängimas cash lauas, kus panused olid 0,25€/0,5€ ja lauas oli ainult 6 mängijat. Iga kord kui ma tõstsin, kõik foldisid.Oli ka üks huvitav käsi, kus mul oli AK potid ning üks vastane enne mind tõstis 2€ peale, ma call-sin, ning flop tuli 5 :spade:9 :spade:K :club:, tema panustas 4€, mina callisin, turn tuli 2 ja ei andnud mulle flush-i, tema bettis 9€, ma callisin, river tuli Q, jälle flush ei tulnud, tema bettis 15€, mõtlesin fold-da, kuid K paar tundus liiga võimas, et foldida ning call-sin.

Rankale jälle suur tänu põhjaliku vastuse eest, kavatsen Amazonist osta "Theory and Practise","Harrinton on Hold'em" osad ning ka "No Limit Hold'em Theory and Practise". Kui nendega ühelepoole saan võib juba edasi vaadata.

ja mis siis vastasel oli?
ja turna algfaasis küll ära 1010-ga allinni kohe lajata :)

zaf0
28.12.08, 22:10
Sirvisin RudiTurbo antud lingi läbi ning otsisin ka Googlest bankroll management-i kohta ning leidsin suhteliselt palju erinevaid arvamusi, cashmängude kohta leidsin arvamusi 20-st kuni 50 buy-in-ni. Mida pidada siis optimaalseks?

-andres-
28.12.08, 22:17
Tervitused ka minu poolt. Võiksid lugeda seda teemat, siit samast foorumist.

http://arion.pri.ee/foorum/index.php/topic,553.0.html

zaf0
28.12.08, 22:19
ja mis siis vastasel oli?
ja turna algfaasis küll ära 1010-ga allinni kohe lajata :)

Turniiril oli big blind100 ning minu stack oli ca 1400. Alguses mõtlesin, et panen väikse tõste, kuid kui keegi oleks callinud ja ühiskaartide hulka oleks mõni kõrgem kaart kui 10 tulnud, ei oleks ma teadnud, mida teha. Selletõttu mõtlesin, et lähen all-in, vältimaks rasket situatsiioni.
Esimene küsimus käib arvatavasti minu cashlaua katsetuse kohta, aga ma tahaks, et keegi ütleks, mida ma seal tegema peaks ning kuna ühe alafoorumi reeglites oli märgitud, siis ei tasu tulemust avaldada, sest see võib mõjutada Teie vastust.

RudiTurbo
28.12.08, 22:22
Sirvisin RudiTurbo antud lingi läbi ning otsisin ka Googlest bankroll management-i kohta ning leidsin suhteliselt palju erinevaid arvamusi, cashmängude kohta leidsin arvamusi 20-st kuni 50 buy-in-ni. Mida pidada siis optimaalseks?


See oleneb limiidi kõrgusest ning raskusest. Madalamal, ehk siis NL10 ja nii, seal peax 20'ega olema võimalik alustada ning edaspidi oleneb see juba Sinu mängija iseloomust ning stiilist. Kui oled väga loose mängija, siis peab ikka neid Buy ine rohkem olema, kui oled rahulik ning kindla peale mängija ning tilti ka ei lähe, siis saad vähemate Buy inidega hakkama.

Uniquest
28.12.08, 22:41
Seega selliste panustega lauda minekuni on Sul veel palju palju aega.


Kust sa tead, kui palju mehel raha on? ;)

Aga üldiselt alusta ikka madalamalt. Kui oled andekas ja/või õppimisvõimeline, peaksid tulemused enda eest rääkima ja teenima raha järgmise taseme jaoks. Selline iseregulatsioon on hea: kui sa pole piisavalt palju teeninud, et kõrgemal tasemel mängida, pole sul sinna ka veel asja.
Samas, kui rahakott lubab, alusta, kust tahad, aga enamasti on see raha raiskamine ja kõrgema "õppetasu" maksmine. Need, kes esimesest nädalast peale võidavad, on haruldased.

Uniquest
28.12.08, 22:47
Turniiril oli big blind100 ning minu stack oli ca 1400. Alguses mõtlesin, et panen väikse tõste, kuid kui keegi oleks callinud ja ühiskaartide hulka oleks mõni kõrgem kaart kui 10 tulnud, ei oleks ma teadnud, mida teha. Selletõttu mõtlesin, et lähen all-in, vältimaks rasket situatsiioni.


Super jutt, täiesti õige põhjendused mu meelest. Ise oleks sellest positsioonist selle stäkiga pannud vast 300 peale, allin hakkaks 11 BB ja vähemaga lükkama. Allin vale ikkagi pole, just nimelt, väldid olukorda, kus võiksid ise vea teha. Ohverdad natukene väärtust halvemate käte pealt, mis oleks callinud, aga nüüd seda ei tee.

surka
28.12.08, 23:07
Peale seda käisin mängimas cash lauas, kus panused olid 0,25€/0,5€ ja lauas oli ainult 6 mängijat. Iga kord kui ma tõstsin, kõik foldisid.Oli ka üks huvitav käsi, kus mul oli AK potid ning üks vastane enne mind tõstis 2€ peale, ma call-sin, ning flop tuli 5 :spade: 9 :spade: K :club:, tema panustas 4€, mina callisin, turn tuli 2 ja ei andnud mulle flush-i, tema bettis 9€, ma callisin, river tuli Q, jälle flush ei tulnud, tema bettis 15€, mõtlesin fold-da, kuid K paar tundus liiga võimas, et foldida ning call-sin.

antud käest rääkides...
alati kui sa tõstsid, teised foldisid, seega sulle anti respekti ja sul oli tight imidz, seetõttu vastased teavad (NL50 limiidil), et kui sa koolid, siis sul peab ka käsi olema. seega riveril kui vastane betib 3streeti, siis tal reeglina ei saa olla midagi halvemat, kui TPTK.
suure tõenäosusega oli tal AK,KQ või sett.
teisest küljest vaadates sul on koolida 15 potti, kus on enne riverit 30 sees. ehk pead investeerima 15, et võita 45 ning sa peaks ikkagi koolima, sest on võimalikud variandid, kus vastane paneb su tõmbe peale ning tahab, et sa foldiks ning kui sa foldid alati riveril TPTK, siis sind saab liiga kergesti ekpluateerima hakata ning sul on vaja näidata vastastele, et sind ei saa alati potist välja osta.

surka
28.12.08, 23:12
muidugi, kui sul on AKs, siis sellega annaks ka enne floppi vastast tõsta(e re-reisida e 3bettida) ning flopil on ka TPTK(toppaar topkicker)+nfd(nutflush draw e suurim mastitõmme) väga võimas käsi ning flopi reis oleks hea mäng, sest vaid seti(kolmik) vastu oled sa palju taga ning see aitab vältida sul raskeid otsuseid turnil ja riveril.

Gambler
29.12.08, 04:44
Soovitada võib ka sit&go-de mängimist. Vähese rahaga on palju mängurõõmu ja õppimisvõimalusi.
Nii mõnedki mängijad on uusi pokkerimänge alguses õppinud läbi turniiride.
Eks siis oma maitse järgi kas 10 inimese turniirid või siis 20-30 inimese omad.
Peamine asi on vaadata, et tasu majale ei ületa 10%, ehk siis 3$ turniiri majale lisanduv osa ei tohiks olla
üle 30 sendi.
Sit&go-de miinuseks on siis aeglasem raha võitmine ja samas on see ka nende pluss, kooliraha ei ole nii suur.
Tasub siis ka ilusasti oma tulemused kuhugi tabelisse toppida(või kasutad mingit programmi), kui juba 400-500 turniiri mängimise järel oled plussis, siis see on suur samm edasi pokkerioskustes.

Pokkeritoa valikul kindlasti loe läbi toa kodulehekülg ja võid samuti supporti piinata küsimusega, et mis hüved on uuele
mängijale. Tavaliselt on tubades mingi freeroll uute accountide tegijatele. St kõik kes teevad detsembris accoundi saavad
õiguse taguda jaanuaris mingit freerolli mis on ainult neile.
Samuti siis tasub toa promokirjadel silma peal hoida. Kuna pakkumisi on nii palju mängivatele inimestele, kui vähem toksivatele,
siis tavaliselt foorumisse jõuavad ainult magusad pakkumised aga nende saamiseks peab palju toksima. Väikesed asjad jäävad huviorbiidist välja ja tavaliselt neid ei panda ka tähele.

Freerollide mängimine siis sõltub sinu maitsest ja milline on bankrolli olukord. Nii mõnigi ütleb, et see ei anna kogemusi ega oskusi,
samas kui saad ka freerollilt ühe uue kasuliku asja, siis see freeroll on juba end kuhjaga ära tasunud ja kui veel raha ka tuleb, siis
see ju lausa boonusmoney.

Üks kasulik soovitus nii uutele kui ka kõigile juba mängivatele gambleritele, on see, et lõpuks peate saame mõtte paika selliseks,
et raha mis te lauda viite võite te rahuliku südamega ära kaotada st võtate raha kui chipse laual, mis on juba maha mängitud.
Pidev raha peale mõtlemine viib kohe kindlasti mängutulemuse alla.
Teine asi, mis siis pokkeris ja ka muidu elus oluline on oskus kaotada, st nii õigel ajal alla anda kui valmidust saada bad beate.
Nagu pokkeris öeldakse, kui said nupud sisse vastasest ees olles, siis tegid kõik õieti, lihtsalt moronil-fishil-donkeyl vedas ;D.
Esimene ja teine soovitus käivad siis käsikäes.


Edu laudades

ranka
29.12.08, 06:44
Väga hea jutt gambler!

:heart:

zaf0
29.12.08, 20:46
Tänud Gamblerile. Leidsin ka Triobetist Sit'n Go turniirid üles, tegin prooviks ühe 5$ ning jäin kuuendaks. Arvan ise, et mängisin liiga vähe käsi ja selletõttu stack lihtsalt kuivas ära. Kindlasti proovin ka freerolle, kui mõnele peale juhtun. Praeguseks arvan, et võib-olla hakkangi esiteks Sit'n Go-sid mängima. Leidsin Google' kaudu ka mõned artiklid ja kavatsen kohe nende kallale asuda, kuid kui keegi oskab midagi soovitada, oleks see väga oodatud.

-zaf0

Uniquest
29.12.08, 23:16
Tänud Gamblerile. Leidsin ka Triobetist Sit'n Go turniirid üles, tegin prooviks ühe 5$ ning jäin kuuendaks. Arvan ise, et mängisin liiga vähe käsi ja selletõttu stack lihtsalt kuivas ära. Kindlasti proovin ka freerolle, kui mõnele peale juhtun. Praeguseks arvan, et võib-olla hakkangi esiteks Sit'n Go-sid mängima. Leidsin Google' kaudu ka mõned artiklid ja kavatsen kohe nende kallale asuda, kuid kui keegi oskab midagi soovitada, oleks see väga oodatud.

-zaf0


Alguses väheste käte mängimine ongi hea. Kui stäkk hakkab "kuivama", pead agressiivsemalt ka kehvemaid käsi mängima hakkama ja kindlasti lõpetama tavaliste raisede tegemise. Tõmba SnGWizardi trial ja tambi sellega madala-stäki olukordi kuu aega. Sellega saab korrektset allin-fold mängu harjutada quiz-modes ja oma seniseid turniire ka läbi vaadata vigade otsimisel.

http://www.sngwiz.com/index.php?option=com_content&task=view&id=21&Itemid=54

pkmarek
30.12.08, 03:39
pakuks omaltpoolt välja, et mõni pädevam sell võiks teha eraldi teema pokkeri ABC-st algajale, kus oleks välja toodud must have teemad, mida iga äsjane pokkeri vastu huvi tundev mängija peaks esmajoones läbi lugema, samuti ka muud kasulikud lingid algajale. ::)

zaf0
30.12.08, 18:37
Suutsin kõik raha, mis ma Triobeti panin Sit'n Go-ga ära kulutada. Sit'n Go-d minujaoks on praegu ennast ammendanud. Nüüd tahaks mängida cashlaudu, kuid ühes lauas mängimine on ka natuke nüri, seetõttu peaks ka mõnda teisse pokkerituppa mängima minema, kuna siis saaks mängida sama limiidiga 4 lauas. Leidsin veel sellise pokkeritoa nagu Unibet, kus oli samuti eestikeelne tugi olemas. Mis sellest toast arvata? Rahalaudu mängima hakates, mis panustest oleks soovitatav mängima hakata?

alaska
30.12.08, 18:47
Kui mänguisu on suur ja õppida pole aega, siis soovitaks freerolle mängida. Põhireeglid teeb poole tunniga selgeks ja raha kah ei kulu.

-andres-
30.12.08, 19:04
Suutsin kõik raha, mis ma Triobeti panin Sit'n Go-ga ära kulutada. Sit'n Go-d minujaoks on praegu ennast ammendanud. Nüüd tahaks mängida cashlaudu, kuid ühes lauas mängimine on ka natuke nüri, seetõttu peaks ka mõnda teisse pokkerituppa mängima minema, kuna siis saaks mängida sama limiidiga 4 lauas. Leidsin veel sellise pokkeritoa nagu Unibet, kus oli samuti eestikeelne tugi olemas. Mis sellest toast arvata? Rahalaudu mängima hakates, mis panustest oleks soovitatav mängima hakata?


Unibet on samas võrgus kus Triobet. Ehk lauad, turniirid, mängijad ja asjad on samad. Skin (välimus) erineb vaid värvide poolest.
Rahalaudu saab Trios mängida kuni 10t korraga ja alla nl4 laudu leiab vaid Pokerstarsist, seal esinevad siis ka nl2 lauad.

ment52
30.12.08, 19:12
Kuni NL400ni on Unibeti lauad siiski eraldiseisvad.

zaf0
30.12.08, 20:45
Unibet on samas võrgus kus Triobet. Ehk lauad, turniirid, mängijad ja asjad on samad. Skin (välimus) erineb vaid värvide poolest.
Rahalaudu saab Trios mängida kuni 10t korraga ja alla nl4 laudu leiab vaid Pokerstarsist, seal esinevad siis ka nl2 lauad.


Probleem selles, et Triobetis käib ühel limiidil ainult kahes lauas mäng.

Tigrano
31.12.08, 00:52
Suutsin kõik raha, mis ma Triobeti panin Sit'n Go-ga ära kulutada. Sit'n Go-d minujaoks on praegu ennast ammendanud. Nüüd tahaks mängida cashlaudu, kuid ühes lauas mängimine on ka natuke nüri, seetõttu peaks ka mõnda teisse pokkerituppa mängima minema, kuna siis saaks mängida sama limiidiga 4 lauas. Leidsin veel sellise pokkeritoa nagu Unibet, kus oli samuti eestikeelne tugi olemas. Mis sellest toast arvata? Rahalaudu mängima hakates, mis panustest oleks soovitatav mängima hakata?


Väga kahju, et esimene üritus untusu läks. Ja uuesti üritades rahalaudu hakka, kindlasti mängima kõige väiksemast limiidist, näiteks nl10, kus õppimine tuleb tunduvalt odavam. Võiksid vaadata mõne pokkeritoa, kus saad ka boonuseid, sest need on alguseskõvasti abiks. Ise ja paljud foorumi liikmed, eriti nl10 grinderid mängivad Toweri pokkeritoas, kus on tase kehva ja boonused head ;)

Kui tekib huvi Toweri kohta, loe lisaks: http://arion.pri.ee/foorum/index.php/topic,27.0.html

arvamusliider
31.12.08, 01:04
Tundub, et sul on hetkel vale kujutlus pokkerist, kui kiiresti rikastumise allikast. Kui Sit'n Go on juba ammendunud, siis ei ole pikka pidu ka rahalauas - märksõnaks kannatlikkus ja BRM.

Gambler
05.01.09, 01:47
Alustavale pokkerimängijale võib kindlasti soovitada Pacificu pokkerituba,
nimelt aitab pacific bankrolli osas kaasa. Kui teed esimese deposiiidi siis saad 400 dollarit boonust
ja sellest 100 kohe kätte ja saab sellega mängida. Boonuse saamiseks tuleb kanda mm vist 400 taala
sinna tuppa ja selle raha saab pea kohe koju tagasi kutsuda(arvestama peab siis 3 päevase cashoudi töötluse
ajaga) ja siis tasuta 100 eest mängima hakata. Palun aga ärge üritage seda ekstra sadat välja võtta,
selle jaoks peab mingi koguse raket mängima või midagi sellist. Raha kandmine on mugav ja kiire,
töötab nii Hansalink kui Sebilink. Lisaks siis Bookers ja mm vist ka Neteller
Tase on Pacifcus meeldivalt kehv, limiidid algavad 2senti/4senti ja laudu on ikka mitu igal madalal limiidil.
Sit&God algavad 50senti+5sendist.
Soft on nagu ta on, maitseasi, mina toksin üldse näiteks igaivana softiga aga mulle meeldib.
Eraldi boonuseid Pacific tavaliselt ei paku mängijatele.
Üldsied boonused on igasugu promod ja nendele viivad freerollid, ahjaa iga nädala on ka nädala deposiidi tegijate
freeroll väärtuses 1000 taala.

Tigrano
05.01.09, 09:38
Alustavale pokkerimängijale võib kindlasti soovitada Pacificu pokkerituba,
nimelt aitab pacific bankrolli osas kaasa. Kui teed esimese deposiiidi siis saad 400 dollarit boonust
ja sellest 100 kohe kätte ja saab sellega mängida. Boonuse saamiseks tuleb kanda mm vist 400 taala
sinna tuppa ja selle raha saab pea kohe koju tagasi kutsuda(arvestama peab siis 3 päevase cashoudi töötluse
ajaga) ja siis tasuta 100 eest mängima hakata. Palun aga ärge üritage seda ekstra sadat välja võtta,
selle jaoks peab mingi koguse raket mängima või midagi sellist. Raha kandmine on mugav ja kiire,
töötab nii Hansalink kui Sebilink. Lisaks siis Bookers ja mm vist ka Neteller
Tase on Pacifcus meeldivalt kehv, limiidid algavad 2senti/4senti ja laudu on ikka mitu igal madalal limiidil.
Sit&God algavad 50senti+5sendist.
Soft on nagu ta on, maitseasi, mina toksin üldse näiteks igaivana softiga aga mulle meeldib.
Eraldi boonuseid Pacific tavaliselt ei paku mängijatele.
Üldsied boonused on igasugu promod ja nendele viivad freerollid, ahjaa iga nädala on ka nädala deposiidi tegijate
freeroll väärtuses 1000 taala.



See on väga hea pakkumine, kui vaba raha on, sest extra 100$ on küll väga hea pakkumine. Mängides 2/4 sendi laudades, tuleb õppida odavam, sest paljudes ei saa mängida alla 10 sendi laudades ja õppimine läheks kohe kulukamaks. Samuti freerollid on väga head alguses, saab turniirimängudel kätt proovida.

farik666
07.01.09, 00:22
mul oleks ka paar küsimust... mida pole jõudnud selgeks teha..

auku ost.. (mille kohta seda öeldakse?) ise olen mõelnud et sisemine reatõmme 4 outi
gutshot ???
cold call ?

ranka
07.01.09, 00:24
Auku ostu all peataksegi 4 outer rida ehk gutshot silmas.

farik666
07.01.09, 00:29
tänud!

cold call kah palun

-andres-
07.01.09, 00:29
mul oleks ka paar küsimust... mida pole jõudnud selgeks teha..

auku ost.. (mille kohta seda öeldakse?) ise olen mõelnud et sisemine reatõmme 4 outi
gutshot ???
cold call ?


Ranka ütles gutshoti ära.
Cold call on kellegi beti maha callimine. Nt nl10s keegi raiseb 4xbb ehk 40 senti ja sa peale teda callid selle summa.

farik666
07.01.09, 00:37
eem... miks mitte niisama call ?? Ma ise olen mõelnud et kui on situatsioon nt. raise+call+call ja siis sina callid või raise+reraise ja siis callid vms..

lenC
07.01.09, 00:56
Ranka ütles gutshoti ära.
Cold call on kellegi beti maha callimine. Nt nl10s keegi raiseb 4xbb ehk 40 senti ja sa peale teda callid selle summa.

See ei ole õige.

Cold-call tähendab mitme(vähemalt 2-e) agressiivse käigu nt bet+raise, (või raise+raise enne floppi) callimist.

-andres-
07.01.09, 01:35
Okei, minu viga. Olin endas suht kindel, aga kuskilt oli siis jube valesti meelde jäänud :/.

ranka
07.01.09, 01:43
Lihtsamalt öeldes: Raise callimine.

UTG raises, sa callid buttonilt ehk cold-callid. Blindilt minuteada coldcallid ei saa.

ranka
07.01.09, 01:43
Ranka ütles gutshoti ära.
Cold call on kellegi beti maha callimine. Nt nl10s keegi raiseb 4xbb ehk 40 senti ja sa peale teda callid selle summa.


Su näide on õige aga definitsioon vale.

Davy
07.01.09, 02:01
See ei ole õige.

Cold-call tähendab mitme(vähemalt 2-e) agressiivse käigu nt bet+raise, (või raise+raise enne floppi) callimist.


? Ma ei saa sellest vähemalt 2-e teemast aru(kas blindid on bet?) Utg raise... i call button = cold call .... ehk siis Facing preflop 1 raiser

lenC
07.01.09, 02:54
jkasdbfbhjf

ma ei saa rankast aru.

minu teada on see nii: UTG raiseb; MP re-raiseb ja sa buttonilt cold-callid. Ehk enne sind oleva 2-e agressiivse move'i callimine.

Davy, asi oli selles, et PF ei saa bettida ja siis on raise/3-bet/cold-call. Postflop: bet/raise/cold-call.

Keege kellel aega on, guuglige ringi, ma uurisin seda mingi pool aastat tagasi, loodan et mäletan õigesti.

-andres-
07.01.09, 03:08
jkasdbfbhjf

ma ei saa rankast aru.

minu teada on see nii: UTG raiseb; MP re-raiseb ja sa buttonilt cold-callid. Ehk enne sind oleva 2-e agressiivse move'i callimine.

Davy, asi oli selles, et PF ei saa bettida ja siis on raise/3-bet/cold-call. Postflop: bet/raise/cold-call.

Keege kellel aega on, guuglige ringi, ma uurisin seda mingi pool aastat tagasi, loodan et mäletan õigesti.


Pokernewsi lehelt.

Cold Call
To call more than one bet in a single action. For instance, suppose the first player to act after the big blind raises. Now any player acting after him must call two bets "cold". This is different from calling a single bet and then calling a subsequent raise.

lenC
07.01.09, 03:10
ok, tänks, my bad.

Nufik
04.03.09, 22:43
Hasartmäng versus osavusmäng:
Mitte, et ma siin mingit kindlat oma seisukohta väljendaks, aga Sklansky oma raamatus Small Stakes Hold´em on kindlal veendumusel, et pokker pole mitte osavusmäng vaid kindlasti hasartmäng. Vaid selle vahega, et kui muudes nö kasiino pakutavates hasartmängudes(BJ, rulett jne) on eelis alati mängu korraldajal, siis pokkerit on võimalik mängida moel, et +EV on konkreetsel mängijal. Ehk kui tegelikult kõik mängijad laua ümber mängiksid ühtviisi sama nö õigel moel, siis pikas perspektiivis peaksid kõik olema nullis, tegelikult miinuses mängu korraldaja rake´i võrra.




Tere tulemast foorumisse zaf0!

Teie juttu on väga meeldiv ja huvitav lugeda - eriti seda osa, et saite aru, et tegu pole hasartmängu vaid oskusmänguga, millega saab raha teenida, kui vastavad oskused on olemas. Minu blogi (ranka666.blogspot.com) ja selle foorumi esmane ülesanne ongi rahvale selgeks teha, et pokker ei ole hasartmäng vaid oskusmäng! Ning pokkerimäng saab olla elukutse ja sellega saab leiva lauale tuua nagu iga teise "normaalse" elukutsega!

See oli siis üldine mula ja nüüd vastaks Teie küsimustele.

Pokker on reeglite poolest vägagi lihtne mäng ning reeglid saab iga mängija selgeks esimese 10 minuti jooksul. Aga mäng ise - kuidas õigesti mängida ja raha teenida -- selle õppimine on väga keeruline ja aeganõudev AGA HUVITAV protsess! Seetõttu on raske vastata küsimusele - "kust õppida". Pigem peaks vastame küsimusele: "Mida õppida".

Ise soovitan olla aktiivne foorumis ning mängida alati mängu mõttega. Kui tekib mängus küsimus või arvate, et tegite vale otsuse, siis tuleks siit foorumis küsida ning kindlasti kaasvõitlejad aitavad Teid. Ning Teil hakkab endal tekkima väike aimdus ja arusaam mängu "mootorist" ning asjad hakkavad ise hargnema.

Samuti võiksite lugeda alafoorumit: "Saagem prodeks, jäägem eestlasteks", mis asub aadressil: http://arion.pri.ee/foorum/index.php/board,13.0.html ning kui mängite rahalaudu siis rahalaudade algne ja testitud strateegia asub siin: http://arion.pri.ee/foorum/index.php/topic,249.0.html

Täiesti algajal polegi vahet, mis pokkeritoas ta mängib, sest madalate limiitide tase on enam-vähem samasugune ja mänge on igas pokkeritoas piisavalt. Samuti algaja mängib vähe ning boonustega eriti juurde ei tiksu. Hiljem, kui on oskused on paranenud, limiidist olete üles liikunud ja mängite rohkem, siis peaksite pokkeritube valima oma "mugavuse" järgi - kas siis softi, mängude taseme, boonuste suuruste jne. järgi. See on iga mängija enda maitse ning isiklik eelistus -- küll Te selle ise leiate. Mina soovitaks sulle alguses meie kodumaist pokkerituba - TrioBet.com. Kuna too pokkerituba on mõeldud Balti turule ja seetõttu on ka klienditugi on Eesti keelne, rahade arveldamine käib läbi Eesti pankade ning väga palju promosid on korraldatud väikeste limiitide mängijatele!!

NB! ÜHTE ASJA ÄRA TEE! MÄNGI ALGUL AINULT ÜHES POKKERITOAS JA KUI HAKKAD POKKERITUBA VAHETAMA, SIIS ENNE OTSI NETIST (VÕI KÜSI SIIT FOORUMIST), ET KUIDAS PEAKSITE REGISTREERIMA! Seda sellepärast, et paljud teised saidid (näiteks: http://ee.pokernews.com) reklaamivad pokkeritube ning omavad erilisi reklaamlepingud (affiliated). Ning kui sa registreerid oma konto läbi affiliate saitide, siis võid saada muid lisahüvesid - mõned head pakkumised, turniirid jne. Iga affiliate on erinev ja erinevate pakkumistega ning seetõttu võiksid kasutada google abi/küsida siit, mis ja miks soovitate. TrioBet.com on suht lollikindel - seal affiliatet vahel ei ole ning pole vahet, kus ja kuidas registreerid - kõik saavad samasid hüvesid ;)

Minule näiteks, keegi ei andnud seda nõu ja kui olin algaja siis lollipeaga regasin igale saidile kiirelt ära, et freerolle mängida ilma AFFILIATE linkide ning tänu sellele ma tänasel päeval enam ma paljudest huvitavatest promodest osa võtta ei saa. Samuti ei saa Full Tilt Pokkeritoas rakebacki oma lolluse tõttu!

See kust alustad - see on su enda maitse. Mina ise alustasin turniiridega aga mulle need ei meeldi. Sest turniiridel juhtub tihti nii, et pikalt oled ilma "suurte" rahadeta (võib-olla perioode, kus kuid ei saa finaal lauda) ja siis pead virelema. See hakkab närvikavale ja tekitab stressi ;) Samas, kui aga jõuad suurte rahadeni (võidad ära turniiri, kus oli palju osalejaid), siis võidutunne on mõnus ning feeling võib olla hea nädalaid (oleneb turniiri võidusuurusest ja tähtsusest). Seega turniirid sobivad rahulikele ja kannatlikele inimestele, kes suudavad oodata oma "suuri rahasid" ning teavad, et tihti võib-olla pikki mõõnaperioode. Turniirimängija plussideks on ka see, et kui Te peaksite võitma ära suurturniiri, siis Teie kuulsus on garanteeritud ;)

Kui Te raha ei karda ning tahate natuke kiiremaid tulemusi, siis soovitan rahalaudu. Rahalaudade mängutase on kõrgem, kui turniiridel aga kui olete võitev mängija (piisavate oskustega), siis rahalaudu mängida on natuke lõbusam ning peaksite head teenistust näitama. Samuti on rahalaudes boonusi lihtsam vabastada ning tihti peale paljud promod on mõeldud just rahalaudade mängijatele. Miinuseks on see, et vahest võib tulla pikki perioode, kus lihtsalt ei võida tänu halbadele kaardidele (downswing) ning siis võib tulla peale vihahood (tilt), kus hakate oma raha vihast maha mängima (suvaliste kaardidega all-in panema) ning seetõttu kaotused võivad olla metsikud. Veel enam - võite kaotada kõik oma raha viha hoos ning hommikul ärgates Te tõesti soovikiste, et see oleks olnud uni... + Rahalaudade mängijad ei saa eriti kuulsaks ;)

Näiteks: Kui Te teenite aastas $75,000 rahalaudades, siis Teid ei pruugi keegi tähele panna. Kui aga peaksite võitma turniiri, mille esikoht on $75,000 siis tõenäoliselt teab Teie nime (vähemalt pokkeritoa mängijanime) enamus Eesti pokkerikommuunist ;)

NB!
Vabandan kirjavigade ja vigaste lausete pärast, kuna just ärkasin ning pidin hambaid minema pesema ja mõtlesin, et kirjutan kiirelt midagi ;) Seega pole aega üle lugeda - loodan, et saad mõttest aru ning kui küsimusi, siis küsi!

JA RÕHUTAN VEEL: TULEB OLLA AKTIIVNE FOORUMITES! Nii saad omale pokkerisõpru, kes sind kindlasti aitavad su raskel aga HUVITAVAL teekonnal!

Edu laudades ja loodan, et foorum meeldib!

leits
04.03.09, 22:44
kui l2bi minu regad, saad bemmiga sõita. paremat diili sa ei leia

cacapall
12.01.10, 13:01
Küsimus selline: kas mariapokeris saab buddytransferit teha?

cacapall
12.01.10, 13:29
vales kohas küsin, kuid ma ei leia muud paremat kohta ka:(

ESTPatrick
12.01.10, 13:47
mis network see on`?

cacapall
12.01.10, 14:08
https://www.mariapoker.com

hotcocacola
12.01.10, 15:10
mariapokker pidi kuuluma unibeti alla vms. Unibetis ei saa buddyt teha

Segupang
12.01.10, 17:04
Kui mul on FTP-s kasutaha olemas, aga pole kordagi deposiiti teind, aind mõnda freerolli proovind.
Kas sellisel juhul pole mul võimalik kunagi tulevikus sealt rakebacki saada?

antnx
15.01.10, 00:10
Ikka on. Kui me just FTP-st räägime. Teiste tubade kohta ma seda 100% väita ei saa. Endal on olemas isiklik kogemus, et konto tehtud FTP-s kuid RTR-i kaudu sain rakebacki ikka, kui neile maili saatsin. Igal juhul soovitan mitte teha kontosid igale poole, kuna see võib rikkuda rakebacki saamise tulevikus. Kontode tegemine ilma rakebackita on raudselt -EV

ranka
15.01.10, 06:38
Kui mul on FTP-s kasutaha olemas, aga pole kordagi deposiiti teind, aind mõnda freerolli proovind.
Kas sellisel juhul pole mul võimalik kunagi tulevikus sealt rakebacki saada?


Kui ei ole kunagi deposiiti teinud ja pärisraha peale mänginud siis on võimalik rakebacki saada. Selleks võta minuga ühendust - saada PM või lisa MSN'i - ranka (at) pokkeriprod.com.

kuco
15.01.10, 12:41
Kui ei ole kunagi deposiiti teinud ja pärisraha peale mänginud siis on võimalik rakebacki saada. Selleks võta minuga ühendust - saada PM või lisa MSN'i - ranka (at) pokkeriprod.com.


ojees ... nii võin minagi saada reikbäkki

nikitheone
15.01.10, 12:43
Kui ei ole kunagi deposiiti teinud ja pärisraha peale mänginud siis on võimalik rakebacki saada. Selleks võta minuga ühendust - saada PM või lisa MSN'i - ranka (at) pokkeriprod.com.


ja nii mina saingi.

Tigrano
15.01.10, 14:49
Mina sain just tagantjärgi rakebacki FTPst, kuigi olin eelnevalt raha peale mänginud.

Saatsin lihtsalt sellise sisuga kirja:

Hey Support,

I've opened my account without affiliate, before fulltilt offered a chance to get rakeback via several affiliates. Is there any chance to put my account under somekind of affiliate and to get rakeback this way?


Kind Regards,

LADY GAGA

bubba
15.01.10, 15:13
Kas kuidagi on võimalik kontrollida, kas su konto on mingi affiliatega seotud FTP-s. Nimelt tegin konto suht ammu ja ei mäleta kuidas regasin . Mänginud seal pole.

Tigrano
15.01.10, 16:41
Kas kuidagi on võimalik kontrollida, kas su konto on mingi affiliatega seotud FTP-s. Nimelt tegin konto suht ammu ja ei mäleta kuidas regasin . Mänginud seal pole.


Savi ära uuri, saada sama kiri lihtsalt ja ehk saadki kõik korda.

antnx
15.01.10, 16:52
Vale topic sorry!

ranka
16.01.10, 02:30
Mina sain just tagantjärgi rakebacki FTPst, kuigi olin eelnevalt raha peale mänginud.

Saatsin lihtsalt sellise sisuga kirja:

Hey Support,

I've opened my account without affiliate, before fulltilt offered a chance to get rakeback via several affiliates. Is there any chance to put my account under somekind of affiliate and to get rakeback this way?


Kind Regards,

LADY GAGA


Mina olen neil kolm kirja saatnud. Viimases kirjas mainisin ka oma rake maksmise võimekust ja andsin ka PTR lingi. Öeldi, et võetakse ühendust (seda nad nüüd kolm korda öelnud) aga kahjuks on möödunud juba kuid ning kippu ega kõppu.