PDA

View Full Version : pwn'ng SNs



muruntau
30.09.10, 13:03
Tegin just ühe matshi ühe kaotava supernovaga. Üritan umbes edasi anda teksti, mida tüübile chatis ajasin koos lühikese mängu käigu kirjeldusega.

Lasin tüübil just agrotada enda ülepaari sisse 15/30 levelil, sain duubli, seis umbes 2000 chippi mul.

Mina: pwnd

Paar kätt hiljem, tüüp viskas järjekorde 3beti, ma A7'ga 4bet AI (tüübil viiendik stäkist sees), tüüp foldib

Mina: pwnd

paar kätt hiljem, tüüp jätkab ikka 3ximist pannes nii üle 10% stäkist sisse, virutan mingi nõrga ässaga üle, tüüp foldib, ta nüüd umbes 700 peal.

Mina: dude you have such horrible leaks in your game it's just sad to see u get raped

Tüüp: lol
cute

Paar kätt möödub, tüüp saab veidi chippe tagasi. Käte jooksul

Mina: Take it like a man
In the a.s.s.sssss
Take it like a man

Nüüd 25/50, tüüp 2xib, ma TT'ga 3betshoven

Mina: just sad I tell u
Take it like a man

Tüübil 630 chippi, jätkab ATC 2ximist, shoven tast üle K8s, tüüp foldib, lol.

Mina: pwnd
Take it like a man

Mõni käsi hiljem, tüüp jälle 2xib, endal 555 chippi, mul AJ, ma käe jooksul lasen timebanki, et talle öelda

Mina: Take it like a man
Getting pwned again
Just sad to see it

Tüüp obv foldib :D
Paar kätt hiljem tõstab jälle 2x, endal 480, mul 99, shove obv, enne mida timebank ja ütlen:

Mina: Like a man
Take it

Tüüp callib 77 ja pidu läbi.

Tüüp: wanna play higher man?
Mina: I have limits

Teine vaatus:

Mina: so you wanna get raped again?

Vastuseks tüübi eelnevale küsimusele:

Mina: responsible gaming - set tournament limits - SNG max Buy in 34,5
So I wouldn't rape the guys higher
Tüüp: Yeah that's it
Mina: It would be way too sad to see it

Mõni käsi hiljem,

Mina: but good that you came back for more
There's plenty more rape where that came from

Varsti tuli minu kuulsusetu lõpp kui tüüp peale minu 3betti keskmise paariga hittis tüüp QT'ga T T54ss boardil. Kehvasti obv mängitud minu poolt. Tüüp declines

Suht seda chireni videot tegin järgi, aga vähemalt mul endal oli küll lõbus :biggrin:

andu_andu
30.09.10, 13:54
suht douche`i käitumine imo. Kas ta ütles sulle enne midagi ?

erplander
30.09.10, 13:56
Sellise trash talk'i ajamine hu mängudes on muidu ok ja omal kohal, teen seda ise ka teatud vastastega, aga mulle jäävad täielikult mõistmatuks need tüübid, kes reipimise värgi jm pervoteemad sisse toovad, see küll nüüd erilist intelligentsi ei näita...

Täpsustan, et siis lause "dude you have such horrible leaks in your game it's just sad to see u get raped" on veel enam-vähem ok, aga järgmine osa seda enam pole:

"Take it like a man
In the a.s.s.sssss
Take it like a man"

Pole eriti cool, vaid täielikult pathetic ja näitab teatud komplekse. See et mingi nn iidol seda kasutab, pole piisav vabandus. Paljud ilmselt polegi selle "Take it like a man" teemaga kursis, nii et neile jätaksid ise täieliku klouni mulje, kui seda nii palju korrutad.

Isegi märksa süütum "your mom" on liiga ärakulunud, võiks midagi uut välja mõelda vahelduseks.

Veelkord, et ma nüüd ise mingi Maaja Kallast oleks, aga see tekst tõesti tekitas nõutust ja lihtsalt loodan, et eesti mängijatest eriti paljud nii madalale ei lasku...

adam_q
30.09.10, 14:04
Isegi märksa süütum "your mom" on liiga ärakulunud, võiks midagi uut välja mõelda vahelduseks.

Veelkord, et ma nüüd ise mingi Maaja Kallast oleks, aga see tekst tõesti tekitas nõutust ja lihtsalt loodan, et eesti mängijatest eriti paljud nii madalale ei lasku...

[x] "your mom" on liiga ärakulunud

[ ] OP post is megacool

muruntau
30.09.10, 14:24
Nõustuks ehk kriitikaga, et ma olen pwnimise alal suht n00b veel, aga et madal? madal on see, et selles tekstis midagi madalat nähakse...

Andu, lihtsalt supernova minu lauda ilmumine on piisav põhjus selliseks ergutuskõneks.

tolmuahv
30.09.10, 14:34
Maitseasi, mina nii ei teeks. Kui keegi hakkab chatis maitsetut möla ajama, siis switchin "notes" akna ette. Vahel on naljakas hiljem vaadata, kuidas sõber on pool tundi tühja pannud.

andu_andu
30.09.10, 14:49
Kuidas saab supernova olemine mingi põhjus olla, eriti sellise asja jaoks :// ?

Kui ta sulle midagi ei öelnud, siis suht lame imo.

muruntau
30.09.10, 15:08
mõtlesin pigem jah, et pwnitav supernova. Endast parema vastu obv ei hakkaks ajama.

Kamoon, tüüp istub lauda, endal 5 tärnikest priskelt kõhu all, ja siis laseb endalt nagu lapselt pulgakommi ära võtta ja ..... pista. See on valus, lihtsalt valus. Vaadata on valus. Ma ei saa enda valu jätta jagamata temaga. Jagatud valu on pool valu.

adam_q
30.09.10, 16:19
pokris valutundmine on midagi uut

alaska
30.09.10, 16:23
No ega sa väga ei owninud teda, kui sul järjest Ax, AJ 99 , TT tüüpi käed tulid. kuna ta su shovesid lightilt ei kavatsenud callida, siis äkki said hoopis min value oma kätelt? Võibolla tema teenis tegelikult rohkem?

ment52
30.09.10, 16:42
this is what trainwrecks are made of.

redddman10
01.10.10, 00:18
suht lame

Spewmonkey
03.10.10, 02:10
mõtlesin pigem jah, et pwnitav supernova. Endast parema vastu obv ei hakkaks ajama.

Kamoon, tüüp istub lauda, endal 5 tärnikest priskelt kõhu all, ja siis laseb endalt nagu lapselt pulgakommi ära võtta ja ..... pista. See on valus, lihtsalt valus. Vaadata on valus. Ma ei saa enda valu jätta jagamata temaga. Jagatud valu on pool valu.

wow, just wow.


Sa ikka saad aru, et supernova on eliidi sümbol ainult inimeste jaoks, kes mängivad nl10 või madalamal?

muruntau
03.10.10, 04:33
T..a, v.....a, sellest ma rääkisingi ju! N00bi tulebgi 0wnida, r3ipida, sit.aris.e lükkida.

Alaskale vastuseks. Oli Ch3ckraise nii kõva vend või oi?

Õppevideo n00bidele:
http://www.youtube.com/watch?v=olm7xC-gBMY

Edit: õppevideo siis päris algajatele pwnrtle mõeldud.

timz0333
03.10.10, 13:30
T..a, v.....a, sellest ma rääkisingi ju! N00bi tulebgi 0wnida, r3ipida, sit.aris.e lükkida.

Alaskale vastuseks. Oli Ch3ckraise nii kõva vend või oi?

Õppevideo n00bidele:
http://www.youtube.com/watch?v=olm7xC-gBMY

Edit: õppevideo siis päris algajatele pwnrtle mõeldud.


Aga muidu selliseks tahadki areneda? WP siis.

muruntau
04.10.10, 19:44
selliseks, kes haigelt ownib? obv! Või on micros marginaalse winrate näitamine moraalselt õilsam? Või mingi järgmine next level level, millele ma pihta ei saanud?

Kuigi jah, viimane post sai ikka päris kinnise peaga tehtud, ja see oli tõepoolest madal, pwnimisega polnud midagi pistmist.

adam_q
04.10.10, 20:39
muruntau, su postitused tuletavad mulle meelde, kui ütlesin ühele tüdrukule kogemata valusa tõe välja ja siis üritasin seda kõigest väest siluda ja naljaks keerata ::) pwnisid siis pwnisid, mis sa ikka pushid enam

timz0333
04.10.10, 21:11
Mis seal ikka eks sa "vägista" oma vastaseid chatis edasi. Ja mina näitan micros madalat winrate ja ehk kunagi lauas kohtub, ahjaa mul chati ees note aken, nii et ära solvu kui ma seal ei vasta.

qbj0hn
05.10.10, 08:19
1 word:Douche

Godspeed_EJ
05.10.10, 08:27
wtf is this shit?

moron alert

muruntau
05.10.10, 10:17
Lol. wtf. Tõeline hipaania inkvisitsioon on kohal.

gldlyTjXk9A

oksesteak
05.10.10, 10:35
T..a, v.....a, sellest ma rääkisingi ju! N00bi tulebgi 0wnida, r3ipida, sit.aris.e lükkida.

Alaskale vastuseks. Oli Ch3ckraise nii kõva vend või oi?

Õppevideo n00bidele:
http://www.youtube.com/watch?v=olm7xC-gBMY

Edit: õppevideo siis päris algajatele pwnrtle mõeldud.

suht nõme värk. tuleb ka siia panna:
http://www.threadbombing.com/data/media/2/a22beafc238e9b672cae7d7aecfcbd76.gif

muruntau
05.10.10, 10:42
okse, ole mõnus :)

rynno
05.10.10, 17:29
mõttetu topic ja mõttetu suhtumine

Spewmonkey
05.10.10, 17:48
http://meitpower.files.wordpress.com/2009/06/double-facepalm.jpg

muruntau
05.10.10, 18:09
Ei viitsi rohkem n00bidega vaielda. Kas mõni teist netigängsteritest, kulunud piltide/klippide panijatest ja muidu heiteritest julgeb enda raha panna sinna kus ta suu on? HU kuni NL100 cash/$115 HU SNG? Anyone?

MagicFriend
05.10.10, 18:18
lol, vaidlust pole ju olnudki.
sulle tehti yheselt selgeks, et pokkerieetikast ei tea sa sittagi ja su kaitumine laudades annab soovida.
seega, suurt vahet pole kas HUtad nyyd nl100s v6i HUforRolls....


http://img185.imageshack.us/img185/2561/pwnagen.jpg (http://img185.imageshack.us/i/pwnagen.jpg/)

muruntau
05.10.10, 18:21
? Kust see pokkerieetika veel mängu tuli? See oli ühekordne naljategemine, mille peale kari jorsse väga vihastus põhjustel mis mulle siiamaani täiesti hoomamatuks on jäänud.

timz0333
05.10.10, 18:33
Kas mõni teist julgeb enda raha panna sinna kus ta suu on? HU kuni NL100 cash/$115 HU SNG? Anyone?

Ei ole vihastanud aga sa pwnid siin teemas ainult ennast.


Tüüp: wanna play higher man?
Mina: I have limits

Mina: responsible gaming - set tournament limits - SNG max Buy in 34,5
So I wouldn't rape the guys higher
Tüüp: Yeah that's it
Mina: It would be way too sad to see it


TILT tuli peale vä?

Godspeed_EJ
05.10.10, 18:37
Ei viitsi rohkem n00bidega vaielda. Kas mõni teist netigängsteritest, kulunud piltide/klippide panijatest ja muidu heiteritest julgeb enda raha panna sinna kus ta suu on? HU kuni NL100 cash/$115 HU SNG? Anyone?

Olympicus live mängides on sul nii palju mune, et samasugust sitta suust välja ajada või oled netigängster?

muruntau
05.10.10, 18:45
TILT tuli peale vä?

Tol hetkel BR'ist tulenev piirang

Godspeed. Sa nimetad sita ajamiseks teise inimese, kes just on ise sitta ajanud, HU'd mängima kutsumise? Iga kell.

Aga kas sa ise oled oled nõus seda pakkumist vastu võtma, või pole sa niigi palju netigängster?

Godspeed_EJ
05.10.10, 19:03
Tol hetkel BR'ist tulenev piirang

Godspeed. Sa nimetad sita ajamiseks teise inimese, kes just on ise sitta ajanud, HU'd mängima kutsumise? Iga kell.

Aga kas sa ise oled oled nõus seda pakkumist vastu võtma, või pole sa niigi palju netigängster?

Ma nimetan sita ajamiseks sinu algset postitust, edasine ei oluline.

Ka minu küsimus puudutas algset teemat - kas sa julged lives ka võõrale inimesele samasugust sitta ajama hakata ilma igasuguse põhjuseta?

Ei mängi HU, seega sinu pakkumisest keeldun.

muruntau
05.10.10, 19:45
Erinevaid provokatiivsemaid nalju olen ma (pool)võõrastele teinud küll, ja tihti on peale ka läinud. Live kasinnis dunno, kui käiksin seal rohkem ja tunneksin kodusemalt, siis arvatavasti.

Edit: aga hu pakkumine on kehtiv endiselt kõikidele, kellele n00bide pwnimise üle tehtavad naljad tunduvad lubamatud.

Godspeed_EJ
05.10.10, 19:51
Mina: Take it like a man
In the a.s.s.sssss
Take it like a man

Peale sellist "nalja" leiaksid end kindlasti kasiino põrandalt.

the end

muruntau
05.10.10, 19:57
Honi soit qui mal y pense.

Kes sellisest naljast ennast solvatuna tunneb, ei ole just kõige erksamate killast.

Codecci
05.10.10, 20:33
Ei viitsi rohkem n00bidega vaielda. Kas mõni teist netigängsteritest, kulunud piltide/klippide panijatest ja muidu heiteritest julgeb enda raha panna sinna kus ta suu on? HU kuni NL100 cash/$115 HU SNG? Anyone?

andu_andu?

Spewmonkey
05.10.10, 21:14
Keegi võiks quadruple facepalmi ka puhtalt selle teema jaoks teha.
Teen sulle lihtsamaks asja natuke, igaksjuhuks jutumärkidega.
Mängid halva mängijaga, "omad" teda premium kätega, kaotad teise mängu, sest mängid ise sitasti. Mänguliselt omamine puudub.
"Omad" teda chatis tasemel, millega saab iga normaalne inimene hakkama algkoolis või varem. Üldiselt mitte hiljem, kui just üle 3-promillises joobes ei ole. Chatis omamine puudub. Kumb osa näitab, et sa oled awesome pwner? Paistab, et isegi nl10 fishid saavad aru, et mittekumbki. Mine võta julgus kokku ja tee selliseid nalju täiesti võõras kohas, näiteks kasiinos natuke tõsisemaste inimeste vastu. Keegi lihtsalt ei viitsi sellist hülgemöla kuulata ja asi ei ole kindlasti inimeste erksuses, vaid selles, et kõigil inimestel on kuskil piir.
Ja see HU4rollz jutt on umbes sama juvenile kui su chati "superior" üleolek.
Üldiselt on nii, et kui üks inimene arvab üht ja suur number inimesi teist, siis pole üks inimene teistest üle oma awesome huumoriga.
PS. mul ei ole midagi teiste inimeste maa alla tampimise vastu, aga seda võiks siiski mingit klassi omades teha ja aru saada millal on õige aeg enda õigustamine lõpetada.

andu_andu
05.10.10, 21:54
andu_andu?

bring it on.

muruntau sul fulltildis on rahhi ?

muruntau
05.10.10, 22:09
eips, kuigi ma sind silmas ei pidanud. Aga sul starsis pole?

andu_andu
05.10.10, 22:27
eips, kuigi ma sind silmas ei pidanud. Aga sul starsis pole?

stars bustos jep

muruntau
05.10.10, 22:32
nojah, buddykat enam teha ei saa ja mul ei ole Tildis kontot kah. Mingi teine kord siis?

andu_andu
05.10.10, 23:18
nojah, buddykat enam teha ei saa ja mul ei ole Tildis kontot kah. Mingi teine kord siis?

teeme nii

raaids
05.10.10, 23:41
nojah, buddykat enam teha ei saa ja mul ei ole Tildis kontot kah. Mingi teine kord siis?

saab ikka teha ju

vapsik
08.10.10, 20:34
:(

Olin teema algatajast kõvasti paremal arvamusel. Väga pettumust valmistav teema.

erplander
08.10.10, 20:43
trip.ee foorumis on loodud rubriik "Autahvel (http://www.trip.ee/taxonomy/term/793)" igasuguste huumoriteemade jaoks. Võiks kaaluda ka siin foorumis seda teemade jaoks nagu "Diadema dominating", "pwning SNs" etc.

Mr_Kenny
02.01.13, 00:26
bump, hea teema

supernova66666
02.01.13, 09:20
bump, hea teema

'millejaoks 2,5 aastat vana teema üleslüüa:D