PDA

View Full Version : 200NL: Callingstation check-raises mind pärast flopi check-calli. Turn play?



ranka
01.10.10, 17:29
Villain ei ole preflop ei ole kordagi tõstnud, alati buttonilt limpinud/foldinud ja sama teinud OOP - callinud või foldinud. Paar kätt tagasi sai double upi, kui mul oli JT, ta limpis buttonilt, mille ma üle tõstsin. Flop J39ss. Ma cbet, ta call. Turn 8. Ma check, ta bet, ma shove ja tal J9.

Mu küsimused on:
a) kuidas reageerida ta turni check-raisele - kas call, fold või shove?
b) kui me callime ta turni check-raise, mida teeme riveril kui ta betib või checkib?
c) kui me callime ta turni check-raise, mida teeme riveril kui ta checkib (mis just nüüd juhtuski)?

Head nuputamist ja tänud tulevase abi eest!


Full Tilt Poker $200.00 No Limit Hold'em

Hero (BTN/SB): $278.00
BB: $154.40

Pre Flop: ($3.00) Hero is BTN/SB with K :spade: A :spade:
Hero raises to $6, BB calls $4

Flop: ($12.00) A :heart: J :spade: 6 :club: (2 players)
BB checks, Hero bets $8.00, BB calls $8

Turn: ($28.00) Q :club: (2 players)
BB checks, Hero bets $18.00, BB raises to $40, Hero calls $22

River: ($108.00) 8 :heart: (2 players)
BB checks, Hero ???

Oliver
02.10.10, 15:25
kas vastane oli alati passiivne ka drawsid m2ngides ja kas see oli esimene check raise?
bluff vaevalt et see on calling stationilt ja river on blank niiet 2p'ilt sa teda maha vast ei saa? 2kki ta m2ngiks A-rag cc niimoodi?

ytle mis su enda arvamus on aga ma pakuks et su FE on minimaalne ja millelt sa value saaksid on aint risti rag 2ss maybe..
kui riveril paned miski valueka ja ta shoveb kas callid? kui ei calli siis pole m6tet vist bettida - saad hoopis head infot j2rgi checkides. kuigi ma usun et 910't oleks turnis p2ris hea check raiseda (?) - aga ta sai kokku ka.

ranka
02.10.10, 16:17
kas vastane oli alati passiivne ka drawsid m2ngides ja kas see oli esimene check raise?
bluff vaevalt et see on calling stationilt ja river on blank niiet 2p'ilt sa teda maha vast ei saa? 2kki ta m2ngiks A-rag cc niimoodi?

ytle mis su enda arvamus on aga ma pakuks et su FE on minimaalne ja millelt sa value saaksid on aint risti rag 2ss maybe..
kui riveril paned miski valueka ja ta shoveb kas callid? kui ei calli siis pole m6tet vist bettida - saad hoopis head infot j2rgi checkides. kuigi ma usun et 910't oleks turnis p2ris hea check raiseda (?) - aga ta sai kokku ka.

Readid on esimeses postituses ja küsimusele küsimusega ei vastata.

Ajuvaba
02.10.10, 17:20
Turn call ja river checkiks järgi. Puhtalt info mõttes. Kui klounaadi tegi, siis järgmine käsi võtaks valuet juba.

Oliver
02.10.10, 22:03
eh? veits viisakust v6iks ikka olla
aga ok np eks ma edasipidi ei pyya contributeda
:confused:

Readid on esimeses postituses ja küsimusele küsimusega ei vastata.

vonkartoffel
04.10.10, 04:55
Turn call ja river checkiks järgi. Puhtalt info mõttes. Kui klounaadi tegi, siis järgmine käsi võtaks valuet juba.
Bettides saab ju täpselt sama info kui foldib tegi klounaadi. Mina betiks siin kindlasti.

antnx
04.10.10, 11:42
a) Turni call on fine. Ta võib leveldada ja c/r väga laia rangega siin. Pmts handid mida ta repib on: KT, AQ, 66 - kui keegi oskab veel midagi lisada? AJ võib ka talle turn c/r range panna.
b) Kui ta riveri betib siis on fold ilmselt väga nõrk. Ja call on ilmselt kõige parem variant.
c) Kui ta riveri checkib siis betiks for value aga ilmselt väikselt ala 28$. Kui ta shipib siis ei tea mida me biidime.

IMO. Tahaks targemate kommentaari minu arvamusele.

ranka
05.10.10, 00:04
Bettides saab ju täpselt sama info kui foldib tegi klounaadi. Mina betiks siin kindlasti.

+1

Bluff-raise kohta me anyway infot mitte kuidagi ei saa kui just callima ei lähe.


a) Turni call on fine. Ta võib leveldada ja c/r väga laia rangega siin. Pmts handid mida ta repib on: KT, AQ, 66 - kui keegi oskab veel midagi lisada? AJ võib ka talle turn c/r range panna.
b) Kui ta riveri betib siis on fold ilmselt väga nõrk. Ja call on ilmselt kõige parem variant.
c) Kui ta riveri checkib siis betiks for value aga ilmselt väikselt ala 28$. Kui ta shipib siis ei tea mida me biidime.

IMO. Tahaks targemate kommentaari minu arvamusele.

+1

Codecci
11.10.10, 22:57
Call turn kindlasti, riveril checkiks ka üsna kindlalt järgi kuna infot sellise lükke kohta pole mis ta turnil tegi ja enamasti näitab see lüke tugevust. Riveri küll checkis, aga mõnda tüüpi vastased on jubedad slowplay fännid... Vahest jääme ehk valuest ilma, enamasti on check hea ma arvan (kas olime beat või ta poleks callinud nagunii).

ranka
12.10.10, 12:24
Result: Checkisin järgi samadel mõtetedel nagu üleval toodud ning näitas AT.