PDA

View Full Version : 200NL: Callingstation raises min pärast cbeti turnil? Mida teha nüüd?



ranka
01.10.10, 18:33
Sama villain, kes eelmises käes (http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=5186) aga nüüd on readid arenenud. Kui enne betis kui ma turni checkkisin kahe paariga, teine kord check-raises for value aga checkis turni A9-ega AXXX laual siis nüüd on mul jälle üks kole käsi.

Mu küsimus:
Kuidas Te mängite turni? Ja kas mängite mõne tänava teistmoodi?

Full Tilt Poker $200.00 No Limit Hold'em - 2 players
The Official DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BB): $293.00
BTN/SB: $137.20

Pre Flop: ($3.00) Hero is BB with 9 :club: A :club:
BTN/SB calls $1, Hero raises to $8, BTN/SB calls $6

Flop: ($16.00) 4 :spade: J :heart: A :spade: (2 players)
Hero bets $10.00, BTN/SB calls $10

Turn: ($36.00) 4 :club: (2 players)
Hero bets $22.00, BTN/SB raises to $46, Hero ???

soouni
02.10.10, 13:24
Väga huvitavad mõlemad käed, ja ta pattern on suht sama, mis su vastu teinud. Küsiks su käest, et mille peale sa ise panid tema. Ning kuidas käekäik lõpuni oli.

Ma ei ole üldse osav ja pole hu-d mängind aga sellegi poolest väga huvitav ning. Käe peale mõtlemine miks või kuidas nii teeb et miks.

Kas ta veel kätes sama patternit olnud.

Ise arvan, et kui limpis AA või JJ siis suht normaalne käik tema poolest või veel, et calliks flopi beti straight draw-ga ning flush drawiga, aga mida selline raise su turn beti peale tähendas on küll imelik sest vaevalt teda see neli aitas, aind juhul kui tõesti hoiab JJ või AA käes ning sai oma maja.

Väga ei usu, et oma straight või flush drawiga väga raiseks sind niimodi turnis vaid oleks talle call hea ning pot väiksena hoida.

Ainuke mis ise paneks ta peale vast oleks siis tõesti AA või JJ.


Keegi hu tark võiks kommenteerida, mis selline tegevus tähendab. Oleks huvitav teada.

Oliver
02.10.10, 16:30
Kas ta ranges on 4? :S

Ajuvaba
02.10.10, 16:56
Call turn, river call samuti. Kui ta riveris checkib,siis võtaks valuet ka.

rynno
02.10.10, 17:23
minumeelest on ta ranges 4 küll, sest see on nii standard, et kehv mängija limp callib 45,46 ja taolisi käsi buttonilt.Meie käsi on turnis põhimõtteliselt bluff catcher peale tema mini-raisi ja ma probably calliks turni ja calliks ja riveri.
E: väga passiivse vastu võiks ka foldi leida,aga selleks peavad vist readid päris tugevad olema, sest muidu tunduks see liiga weak imo

onuark
02.10.10, 17:31
Call turn, river call samuti. Kui ta riveris checkib,siis võtaks valuet ka.

kui villain riveis checkib, siis tuleb showdown ( ja ma ei tea kuidas sa seal siis valuet võtma hakkad )

jaagup17
03.10.10, 02:43
Ma ei tea, aga mina lihtsalt foldiks, sest riveris shove peale loodan spliti, kui tal 4x AJ(harv) , siis oleme lihtsalt surnud. Kui ta on tight ja raisib vähe ja on c-r sind for value, siis arvan küll, et oleme biit. Kuid samas Callides ja siis ilmselgelt riverit callides saab hea portus infi. Ma eeldan, et iga A calliks ainult ja ei usu, et tal piisavalt agrot leidub, c-r bluffida või spliti pealt sind maha saada.

Ajuvaba
03.10.10, 11:18
kui villain riveis checkib, siis tuleb showdown ( ja ma ei tea kuidas sa seal siis valuet võtma hakkad )

Sry jah, ehk siis check call

Ajuvaba
03.10.10, 11:20
Ma ei tea, aga mina lihtsalt foldiks, sest riveris shove peale loodan spliti, kui tal 4x AJ(harv) , siis oleme lihtsalt surnud. Kui ta on tight ja raisib vähe ja on c-r sind for value, siis arvan küll, et oleme biit. Kuid samas Callides ja siis ilmselgelt riverit callides saab hea portus infi. Ma eeldan, et iga A calliks ainult ja ei usu, et tal piisavalt agrot leidub, c-r bluffida või spliti pealt sind maha saada.

Ytleme nii, et alates nl200 pead tajuma spliti olukordi ja need enda kasuks pöörama. Ehk bettima nii palju, et vastane foldiks. Kokkuvõttes on see suur raha.

jaagup17
03.10.10, 11:53
Ytleme nii, et alates nl200 pead tajuma spliti olukordi ja need enda kasuks pöörama. Ehk bettima nii palju, et vastane foldiks. Kokkuvõttes on see suur raha.

No seda ma tean, aga kas selline btnilt limpiv tegelane tajub seda ?

Codecci
12.10.10, 00:03
Turn kindlasti call, riveri calliks ka, sest vastasel ainult veidi üle poole poti stacki alles.

ranka
12.10.10, 10:36
Turn kindlasti call, riveri calliks ka, sest vastasel ainult veidi üle poole poti stacki alles.

Mul endal käe aeg oli täpselt sama mõtlemine. Et kui callid nüüd siis ma riverit ei suuda never foldida. Seega lähen broke kui ma olen biit ja enamus ajast split ning vahel väga harva halvem käsi. Seepärast ma shovesin turni kohe lootuses, et callib äkki imekombel sitemaga või foldib parema (split ässa).,

pastilaa
12.10.10, 10:58
Seepärast ma shovesin turni kohe lootuses, et callib äkki imekombel sitemaga või foldib parema (split ässa).,

Minu tagasihoidlik mõte - selline vend mistahes Ax ei foldi iial sellisel laual.

ranka
12.10.10, 12:25
Minu tagasihoidlik mõte - selline vend mistahes Ax ei foldi iial sellisel laual.

No vahet ei ole kas ta foldib või mitte aga mu mõte seisneb selles, et kui me callime ja check-callime end broke kas siis ei ole mõtekam ise nüüd shoveda?

Result oriented olles ta sitaks kaua mõtles ja foldis. Enne midagi chatis kobises ja küsimuse peale, kas tal oli poiss või mastitõmme ütles, et parem.

Codecci
12.10.10, 12:28
No vahet ei ole kas ta foldib või mitte aga mu mõte seisneb selles, et kui me callime ja check-callime end broke kas siis ei ole mõtekam ise nüüd shoveda?

Result oriented olles ta sitaks kaua mõtles ja foldis. Enne midagi chatis kobises ja küsimuse peale, kas tal oli poiss või mastitõmme ütles, et parem.
Minu arust mitte, tahaks anda talle riveris võimaluse oma õhuga bluffida ikka.

Ma ei usu, et enamus ajast split oleks. Oli sul infot selle kohta, et selline väike raise tähendas top paar no kicker?

ranka
12.10.10, 13:19
Minu arust mitte, tahaks anda talle riveris võimaluse oma õhuga bluffida ikka.

Ma ei usu, et enamus ajast split oleks. Oli sul infot selle kohta, et selline väike raise tähendas top paar no kicker?

Eeee ei readi ei ole. Aga kui palju on ta ranges õhku? Ma arvan, et seda ka ju eriti ei ole. Seda ma tahaksi nüüd teada saada :) Kui tal on ranges õhku siis muidugi call + check-call oleks parem.

Codecci
12.10.10, 14:15
Eeee ei readi ei ole. Aga kui palju on ta ranges õhku? Ma arvan, et seda ka ju eriti ei ole. Seda ma tahaksi nüüd teada saada :) Kui tal on ranges õhku siis muidugi call + check-call oleks parem.
Kui arvad, et pole õhku siis ma foldiks juba turnil, sest ega ta midagi halvemat ju ei value-raise (mõni üksik retard ehk spliti-ässa).

Aga imo vahepeal üritatakse suvalise koha peal mingeid bluffe aretada jms, seega ma arvan, et siin võib olla küllalt õhku.