PDA

View Full Version : 5.25$ HUSNG: Villain check-raiseb riveri



Fabulous
01.10.10, 19:04
Vastasest: Callis mu BTN'ilt tehtud tõsteid suhteliselt lightilt ja mitmel korral c-raises mind flopis potisuuruse tõstega. Konkreetses käes seda aga ei juhtunud ja sain c-raise hoopis riveris. Kas vastane võib oma kätt siin value pärast slowplay'da? Mida peaks hero riveris peale c-raiset tegema?

Hero (BTN/SB): t1610 80.50 BBs
BB: t1390 69.50 BBs

Pre Flop: (t30) Hero is BTN/SB with 8 :spade: 4 :spade:
Hero raises to t60, BB calls t40

Flop: (t120) 4 :diamond: 8 :club: Q :diamond: (2 players)
BB checks, Hero bets t80, BB calls t80

Turn: (t280) J :club: (2 players)
BB checks, Hero bets t200, BB calls t200

River: (t680) 3 :heart: (2 players)
BB checks, Hero bets t400, BB raises to t800, Hero ???

Tulemus:

River: (t680) 3 :heart: (2 players)
BB checks, Hero bets t400, BB raises to t800, Hero calls t400

Final Pot: t2280
Hero shows 8 :spade: 4 :spade: (two pair, Eights and Fours)
BB shows 5 :spade: 6 :spade: (Queen Jack high)
Hero wins t2280

Char
01.10.10, 19:55
ma calliks, ei suudaks siin foldida, eriti kui ta on sul varem ka nii agressiivselt mänginud
olgugi et flopil, aga jamh

PokerDevil
01.10.10, 20:19
Suht easy fold imo.. Ei suuda näga kätt millest riveril check/minraise-ist ees oleme. :S
Küll aga on 2x busted FD laual aga ikkagi.

Fabulous
01.10.10, 21:21
Panin esimesse posti spoileri alla käe tulemuse.

timz0333
02.10.10, 12:08
Pole spoilerisse vaadanud aga eeldan, et oled riveril taga rohkem kui ees. 83 ongi nagu ainuke value käsi mida beadid, ülejäänud osas oled täiesti bluff catcher ja arvestades sinu riveri betsize peab ta ikka väga kehva olema kui arvab, et saab su parema käe pealt maha.

käeks pakuks 9T ja turnitud rida. Tulemusi ära postita üldse või vähemalt mitte nii ruttu.

alaska
02.10.10, 12:16
Ma vaevasin oma pead päris pikalt sellega, mis siit vaadates tundub fold, siis ma jäin mõtlema, milliseid reade sul veel oli, et see call teha. Mängus on tihti nii, eriti HUSNG, et villainil on nürida järjekindlusega üks liin ja siis järsku mõni teine, mis boardiga kokku ei klapi.
Kirjeldatud vastane donkbetiks riveris kõiki oma valuehande ju. Ta eelnevad checkraised polnud showdownile jõudnud? Ei tea, imelik vastane. Feelplayer, nagu öeldakse.

Oliver
02.10.10, 15:45
kas sa varematel kordadel enamasti foldisid ta c'raisedele?
see v6ib olla ka scared bluff :D olen kohanud et vastane tahaks shove bluffida aga ei julge kogu stacki sisse panna eriti madalal.... olenevalt readidest aga in general on ikka call ma arvan

Fabulous
02.10.10, 18:48
kas sa varematel kordadel enamasti foldisid ta c'raisedele?
see v6ib olla ka scared bluff :D olen kohanud et vastane tahaks shove bluffida aga ei julge kogu stacki sisse panna eriti madalal.... olenevalt readidest aga in general on ikka call ma arvan
Jah, kõik korrad olin sunnitud foldima, kui ta mu flopi c-betile poti suuruse c-raisega vastas.