PDA

View Full Version : PokkeriProd.com | Kaota ässadega kolm korda ja saa €100 valurahaks



ranka
02.10.10, 12:00
Oled väsinud kaotamast Texas Holde’mi kõige tugevama alguskäega (ässadega) mitmeid ja mitmeid kordi? On see tuttav tunne kui mängija maksab su all-in tõste kinni mitte millegagi ning tõmbab riveriks kokku masti? Kui nii siis oktoober on üks ütlemata tore kuu Poker Heaven pokkeritoas! Kui su taskuässad kolm korda puruks hammustatakse siis Poker Heaven maksab sulle [...]

Loe edasi ››› (http://www.pokkeriprod.com/2010/10/02/kaota-assadega-kolm-korda-ja-saa-e100-valurahaks/)

ranka
02.10.10, 12:06
Soovitan siin toas mängida. Rake racelt €10k ei ole naljanumber, ässade eest ka €100 on suht solid prize. Peale selle siin toas on kogu aeg väga huvitavaid promosid ning ise olen mõelnud ka sinna kolida. 30% rakeback on default, kui keegi tahab paremat pakkumist siis PM mulle ning leiame sobiva lahenduse.

Boonuste, softi, mängude taseme suhtes on kindlalt nüüdseks üks tippe (pärast Cake surma).

muhkLionu
02.10.10, 12:18
Party's oli üksvahe promo, kus cashi laudades, igakord kui AA kaotas, said (oli vist) 10$.
Kaua see ei kestnud ja korratud seda rohkem ei ole. Teatud levelil (NL 5 ja 10) oli kasulik mängida nii et AA callida kuni lõpuni. Selliselt mängides kaotasid AA-ga peaaegu pooltel kordadel ja raha tuli.

ranka
02.10.10, 12:34
Panen siia juurde lisainfot:

deposiitboonust vabastakse osade kaupa, 150 FPP eest saate €5
1 punkt on väärt €0.25 reiki ehk €1 reiki on 4 punkti
kogu boonuse vabastamiseks peate maksma €7500 reiki
aega on 30 päeva
boonus(ed) ei lähe rakebackist maha! selliseid tube on väga vähe
minimaalne RB% on 30, PM personaaldiili saamiseks

ranka
02.10.10, 12:35
Party's oli üksvahe promo, kus cashi laudades, igakord kui AA kaotas, said (oli vist) 10$.
Kaua see ei kestnud ja korratud seda rohkem ei ole. Teatud levelil (NL 5 ja 10) oli kasulik mängida nii et AA callida kuni lõpuni. Selliselt mängides kaotasid AA-ga peaaegu pooltel kordadel ja raha tuli.

Ma selliste promode aega lihtsalt ässasid never-ever ei foldiks.

emmimees
03.10.10, 00:30
see 15k€ jagatakse küll suht insta laiali siis :)

Helmps
03.10.10, 17:43
mind huvitab, kas seda 100 euri saab aind ühe võita, või kui näiteks kaotan 6 korda ässadega, siis saan 200 eur jne? ranka, äkki viitsid promo reeglitest vaadata, mul pole enda kontot seal..

aga 150x100€ - see vist läheb suht kiirelt ära välja...

ranka
03.10.10, 21:32
Promo reeglites kirjas ei ole aga meie affiliate manageriga ARVASIME (ma arvaisn seda ise ka), et sa saad seda niikaua kuniks €15,000 auhinnafond on otsas või saabub oktoobri lõpp.

EDIT: Homseks saan kindla vastuse.

ranka
05.10.10, 16:38
Sain vastuse ja unustasin kirjutada. Õnneks üks vahva foorumikaaslane tuletas mulle meelde :)

Ässade kaotus ei ole per nose vaid niikauaks kuni raha jätkub (€15,000) või kuni saabub 31. oktoober. Seega head loodan, et vastased loobivad pisikestes pankades Teile räigelt kaikaid kodaratesse ja hammustavad Teie ässad pooleks (tänan Henri, hea väljend, vähemalt tollest kanal2 EPT saates kuulsin seda esimest korda) ning saate suure hulga €100 boonuseid.