PDA

View Full Version : küsimus br managmendi kohta



Tipner
03.10.10, 03:38
tere kogu pokkerirahvas.
Olen pokerstarsis regularen nl10 mängija ja kunagi sai võetud eesmärgiks 100bi reegel enne kui edasi järgmisse limiiti liigun, aga nüüd nl25 jaoks 37bi olemas ja küsimus siis selline et kas sellega võiks edasi liikuda või peaks siiski oma sõna pidama ja jäema endale kindlaks. Paar päeva olen shotte võtnud NL25 ja tunnen ennast suhteliselt kindlalt, kuid samas kardan sellega põruda. Et siis millist br managmenti teie soovitaksite ja kas peaksin enda algsele ideele kindlaks jäema või võiks edasi liikuda. Mainin veel ära et vahepeal oli mulle nõuandjaks kurikuulus poku kuid nüüd pean ma kõik tema soovitused üle vaatama. Ta küll rääkis asjaliku juttu kuigi nüüd tundub et tegemist oli siiski "tühikargajaga" .
Vabandan ette kirjavigade pärast ja loodan et väga palju trollimist ei ole. :P

harryahven
03.10.10, 03:52
ma eeldan, et sa NL10 puhtalt elamiseks ei mängi ja 37 bi on täiesti piisav, eriti kui tunned et biidid, kui oleksid elukutseline siis on 100bi juba mõeldav, micros aga 100bi täitmine on pigem ajaraisk, kogu äkki 40-50 täis, et ilus ja ümmargune oleks ja move up!

Tipner
03.10.10, 03:56
ok tänan asjaliku vastuse eest.;p

alaska
03.10.10, 09:49
Tee näiteks mingi
"35bi olemas liigun NL25"
"30bi alles liigun NL10 tagasi"
reegel.

Oliverk
03.10.10, 10:06
Siinsete BR nittide arvamust ära eriti kuula. 20-25 peal mine nl25 ja kui esimese korraga välja ei tule siis alla tagasi. Nl25 ja nl10 pole mingit vahet.

variatsioon
03.10.10, 10:11
kui NL10 beatid korralikult siis läheksin 500$ NL25e ja 300$ tagasi NL10sse.

ristijeesus
03.10.10, 10:28
Oleneb mitmel laual mängida kavatsed. Pakuks välja sellise variandi, et 2,5 BI korruta laudade arvuga. Näiteks 10 laua puhul peaks 25BI piisama küll. Või midagi taolist. Kui bankroll suureneb võtad laudu juurde, kui väheneb, siis vähendad või kolid allapoole tagasi.
Aga 100BI reegel on küll liiast madalatel limiitidel.

low-flow
04.10.10, 00:49
Palju olulisem on osata limiitide vahel liikuda ja eriti alguses agressiivselt BR majandada, et microst end välja grindida, sest kaotada on vähe, aga võita palju. Kui sa oled nõrga pokkerialase iseloomuga ja elad kaotusi väga raskelt üle ning ei suuda limiitide vahel liikuda vastavalt BRile kiirelt, võta selline konservatiivne 40-50 BI reegel, aga kui suudad ratsionaalselt mõelda ja tegutseda siis 20-30 BI on rohkem kui küll nii madalate limiitide puhul. Taseme vahe NL10 ja NL25 vahel on ka praktiliselt olematu, kõik mis NL10s töötab, töötab sama hästi NL25s edasi.

PROTIP: Kui pole veel päris hästi kursis NL10-s (mina polnud näiteks), mis asi on squeese-mine ja kuidas see pappi teenib, siis selle soovitan endale selgeks teha ja nutsu tuleb nii, et kokku ei jõua kanda. Foorumi videonurga alt leiad näiteks väga õpetliku ESTPatricku poolt lindistatud sessi, mis keskendub just loose-passive vendadelt varastama õpetamisele, mis peaks olema iga NL25 mängija pokkeriteadmiste nurgakivi (sest sellised vastaseid kohtad selles limiidis kõige enam).

raunsz
04.10.10, 01:07
Ma läheks migni $600 pealt NL25. :)
Järgmine lvl on NL50, sinna plaanin minna $3k pealt. ;D

antnx
07.10.10, 09:51
What miks 3k nl50?

raudtee(EST)
07.10.10, 10:51
NL10 ühes lauas koos istutud ja nähtud mängu põhjal mine julgelt NL25 ning alaska soovitus väga viis:


Tee näiteks mingi
"35bi olemas liigun NL25"
"30bi alles liigun NL10 tagasi"
reegel.

Ning alustada võib ju alati nt mingi 4 lauaga.

Keiss
07.10.10, 12:08
Ma teen sitta mängu siis kui olen overrolled. 3k-ga NL50 toksida on küll mõttetu. Juhul kui muidugi järgmist taset ei biidi siis vbolla jah.

emmimees
07.10.10, 13:13
Palju oleneb inimese mindsetist, mina nt NL10 ja 20 liikusin 40 Buy inniga ja tagasi alla KUI 10 bi hävingut(õnneks pole olnud). Siis see mis alles jääks ei ajaks mind veel nii tilti ja masendusse kui kaotada väga suur % BR´ist ja alla kukkuda... ehk siis olen võtnud liini tasa ja targu ning ei näe selles midagi halba kui ühes limiidis kauem püsida ja rohkem kogemusi saada :P
Muidugi olin ka alguses selline, et NL10 läksin 150$´ga aga lõppes valusalt nagu ikka algajatel nii läheb. teine asi on muidugi see kui oled varem biitinud seda kõrgemat limiiti, siis võiks muidugi 20 buy iniga insta üles ronida..