PDA

View Full Version : KK 100bbdeep fold?



privador
05.10.10, 12:46
Yleilsel sundey millil. Blindid 100.
MP teeb minraise 200 leian KK CTF-l poppan 700 peale, ta raise 1800, ma panen nuppe, ta motleb........call AA-ga...

Siiani olen k2itunud pohimottega, et KK-d hu-s maha ei pane.
Samas kui eelneva m2ngijaga pole olnud ka ajalugu, miks ta peaks spewima.
Seega, kui rangest v2lja votta spewimine ja AK, QQ, JJ suguste k2tega ta juba flatcallib, ehk mu 3-betti? Siis kas fold oleks moeldav?

Sest lihtsalt ma ei saa never kk Vastu Ak, JJ suguseid k2si!

Yks voimalus on ka timebank votta peale ta 4-betti ja kui on tegu voitva m2ngijaga siis fold kui kaotava siis shove?

PS kas 2ki oleks kaval hoopis callida? Hoida pot madalal ja hoopis kasutada KK kui nn bluffcatcher k2ena.

Keiss
05.10.10, 14:06
Ma kasutan pidevalt KK-d bluff catcherina ja lisaks maskavad 99/QQ madalas flopis pea alati kõik välja kuid pref nuppe nad ju nende kätega ei tee...kui 100bb deep siis ma üldiselt 4beti ei tee juhul kui fish just vastas pole. Kui ikka mõtlev regs vastas siis KK-d hea flopis mängida imo. Sama moodi muideks AA.

kivisaba
06.10.10, 09:42
turnas väikeste blindidega või suurte stackidega callin KK-ga siis kui on oodata tagant light 3 betti või shove shorti poolt ja kui esialgne avaja selle peale sisse lükkab stacki siis ikkagi callin kui avaja callib shoven. Küll aga ei jäta ma 3 bettimata seda kätt kunagi steal vs steal olukordades sest siis mõeldakse ikka sitaks üle ja shovetakse A9o või muu random crapp kh ja kindlasti ei jäta ma seda 3bettimata muudes olukordades, kus villain mu 3 betile austust ei pruugi anda (bubble play, olen mitu korda teda 3bettinud jne).

Kui aga tulla originaalse posituse juurde siis vahest callin küll avangut kui see tuleb varajasest positsioonist ja hea mängija poolt aga kui 3 betin siis lähen alati bustoks kh mitte ei hakka üle mõtlema.