PDA

View Full Version : EESTI MEISTRIVÕISTLUSED POKKERIS 2011



Leheküljed : 1 2 [3]

privador
23.01.11, 23:51
pokker on skill. Imre pani muuseas pargi regide ees fun turna kinni ja henry me

Aga mul on selles mottes hea meel, et emv ei võitnud tiitlit ükski donk.
Isegi HoRSE-s tuli välja, et kutt on stud mängude regular, mis annab ikka huge eelise

Aga niipalju kui henryga koos eile mängisin, oli siis mängis ta head pokkeirt. Vähemalt mina ei näinud, et ta kuskil oleks eksinud.

ranka
24.01.11, 00:31
Nitpicking aga privador, ta nimi on siiski Henri mitte Henry ning sul see leak juba aastaid küljes :)

Gratz Henril :)

kip
24.01.11, 01:51
olingi Henri poolt niiet super, gratz!!!!!!!!

vsiu100
24.01.11, 02:24
andisin omad õnnitlused kohapeal üle.
finaallaus oli 2 nõrka mängijat, teised olid kõik head. stiilid olid erinevad ja igaüks mängis oma suht hästi.
forellist oli jah kahju, endal ja paljudel teistel oli teda väga huvitav kindlasti vaadata. henri ütles ka, et ta oli väga rahul, et ei pidanud temaga HU-d mängima.
loodetavasti oli ülekanne enam-vähem, kui midagi valesti läks, siis postitas selle keegi teine minu konto alt :)

hotcocacola
24.01.11, 02:47
PRINTINGGGGGGGGGGGGG MONEYZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ

thanks fans

ise olen rahul :)
väiksed koxid seljataga ning kohe magama :)



yeeeee

ranka
24.01.11, 02:57
andisin omad õnnitlused kohapeal üle.
finaallaus oli 2 nõrka mängijat, teised olid kõik head. stiilid olid erinevad ja igaüks mängis oma suht hästi.
forellist oli jah kahju, endal ja paljudel teistel oli teda väga huvitav kindlasti vaadata. henri ütles ka, et ta oli väga rahul, et ei pidanud temaga HU-d mängima.
loodetavasti oli ülekanne enam-vähem, kui midagi valesti läks, siis postitas selle keegi teine minu konto alt :)

RAHVAS TAHAB NIMESID. Brikker ja HCC w? :) :) :) Olgu nali, sulle ka õnnitlused coca aga kuna sa ei tulnud esimeseks olen ma hirmsolvunud.

Mul ei olnud ühtegi mängijaslikku eelistust aga oleksin tahtnud näha Privadori esimesena. Ei teagi miks. No vahest on ka nii,e t jalkus näiteks on kaks suvalist võistkonda aga lihtsalt oeld ühe võistkonna poolt, kuna särgivärv meeldib rohkem või mis iganes :)

Aga hea töö, Henri oli igati tiitli vääriline ja finaallauas olid ikka enamus väga head mängijad, mis veelkord tõestab, et pokker on oskusmäng.

vsiu100
24.01.11, 03:11
2. , 7. imo

ranka
24.01.11, 03:13
Tegelt ma neid nimesid ei tahtnud. Lives 30+ tundi vastu pidada ja distsipliini hoida on ka skill. Maybe lauas mängupoolest nõrgemad aga kui taluvad väsimust kauem võivad tulemused olla üllatavad.

vsiu100
24.01.11, 03:17
ega midagi väga halba ei saa kellegi kohta öelda, aga neil olid suured leakid. samas nad tõenäoliselt teavad seda ise ka ja kompenseerisid selle tihti suurema agrotamisega.
a la eesti darwinid :) (darwin moon)

Kloonike
24.01.11, 04:09
Hea meel, et Henri võitis, ta vääris seda. Nii palju kui ma temaga koos mängisin, näitas ta ainult väga head mängu, respect! Palju õnne ka Cocale.

hotcocacola
24.01.11, 04:13
:))

Rigged
24.01.11, 09:40
Palju õlle! Well done

zuckerman286
24.01.11, 10:18
:))

mul oli ka sinu tulemuse üle hea meel, naabrimees Henri üle muidugi rohkemgi :)
ise langesin FTs esimesena. Sutsu olin pettunud, aga viimasel päeval mängisid kõik käed ennast ise ja mingiteks muuvideks ka ruumi ei olnud. Natuke jääb kipitama üks jaotus forelli vastu bubbles, kus avasin standartselt, folditi forellini, kes 4-5 sek pärast näitas kätega, et lükkab kogu stäki sisse (siis oli ilmselt 650k, vsiu teab nagunii peast :). Mul jäi veel ca 220k taha.

esiteks mõjutas bubble mõtlemist.
teiseks eelmisel päeval oli forell mulle andnud sb vs bb korraliku duubli, kui ta minu standardtõste peale mind katva 10k-ste stäki A3s sisse lükkas, mul AQos ja polnud vaja mõelda. sellele lisaks oli ta mind 2. päeval ka lightilt positsioonist abjuusinud/3bettinud kaks korda ja ma andsin järele, kuna oop neid käsi mängida ei tahtnud ja sellised käed ka polnud, mis tema range'i tapaks ja millega üleshoveda. Igatahes ta võis mind pidada üsna weak-tightiks ja mis tema shove range'i ajaks laiemaks.
ja miks ta ei 3bettinud mind väiksemalt? shovel on FE mingite laiema range'i vastu, kui ta tingimata call'i ei taha.


foldisin AJc. Kui oli viga, siis ikkagi mitte väga suur, sest ega ta shove range üle 15% ikka ei olnud ja siis ma pmtselt flippan.

ja siis juba natuke hiljem andsin Ahmanile duubli, kes istus minu paremal käel, avas standartselt, ma shovesin 1010 üle, temani folditi tagasi ja ta snappis QQga, abi ei tulnud - riveriks oli mul üks out, kuna poti emand andis talle ka mastitõmbe.
ja finaallauas esimene käsi (mul u M=4,5) btn peal A4os, panen sisse ja SB peal minu jaoks tundmatu mängija (Arti?) avas AQos, abi ei tulnud, kuigi floppi tuli veel auku reatõmme.

üldiselt piriseda millegi üle pole põhjust. mängisin üsna tightilt esimesed 13 levelit :), paar korda maksti ka kätte tulnud premiumid selle aja jooksul kinni.
ainus asi, mille peale olin rohkem enne turniir mõelnud, oli kohanemine aggrodega. Aga praktikas osutus see siiski live's väga raskeks. nii oli esimesel päeval kõigepealt lauas dorbek, kasparov ja kõige kiiremini stäki üles saanud hein, kelle vastu oli väga raske - õnneks mitte ainult minul. Tal kas kaart jooksis või lihtsalt abjuusis tighte nitte preflop 4bettidega - ja kui on 100bb+ stäkk endal, siis polnud nt lihtsalt valmis JJ end ära stäkkima. Samas kui keegi siis vastu hakkas, siis lendas stäkk m0nitile jälle :)
1. päeva lõpuks tõsteti ühte lauda Ahmani ja Kinkiga, kus oli selles mõttes lihtsam, et kuna härrade tornid olid mõlemad veerand miljoni kanti, siis anti väikestele stäkkidele duubleid ka, sain minagi oma ja ühe jaotusega veel peale kah.
2. päeval oli võtmekäsi minu jaoks päeva keskel coca vastu. ma väga kergelt oma blainde ei kaitsnud, mistõttu neid ka rünnati pidevalt. Coca juba 2-3 korda tõstab keskelt minu BB vastu, minuni folditi, minu kohta überlightcall, eesmärgiga sobivatel tingimustel ja sõltumata kaartidest vastupanu osutada, et vähegi vähendada oma blaindide vastu tõstmist :)
flop 247rainbow. check, coca panustab, call. turn hea kaart, 7. checkin, coca väga ei mõtle, barreldab 15k. mina tangin, CR 35k, stäkki jäi taha veel ca 60k. coca mõtleb minuti ja foldib. Pärast seda kätt läks juba teine päev ka kenasti.
ja nagu öeldud, 3. päeval mängisid kõik käed ennast ise, v.a see käsi forelli vastu, mis oli so-so.

The_Meer
24.01.11, 10:21
kas eesotsas mingeid rahalisi diile polnudki w?

leits
24.01.11, 10:35
oot kas patrickul on luugid "lahti" või "kinni" :D?

privador
24.01.11, 10:48
foldisin AJc. Kui oli viga, siis ikkagi mitte väga suur, sest ega ta shove range üle 15% ikka ei olnud ja siis ma pmtselt flippan.
1)sa tõstsid eest
2)sul oli 200kplus stakk

Miks peaks forell pasaga siin panema. Pole mingit põhjendust.

jh shove toesti ei viita aa ega ka kk-le kuid bubbles see on insta fold imho
see oleks ka fold aq ak-ga so so


Samas mäletan ka ise et panin nt KK-ga 230k(blindid 10k) bubbles insta shove.
Lihtsalt ma ei taha, et tagant keegi ahman voi forell midagi setmineks vms
Ja kui callitakse siis see on juba callija probleem, ma olen blindidega rahul.

hotcocacola
24.01.11, 11:52
Rahalisi diile polnud, ma poleks never millekski nõus olnud. Kuigi.....rofl. Üleeile, kui alles oli 16-17 mängijat...üritasin kõiki diilile saada :D

zuckerman286
24.01.11, 12:58
ega midagi väga halba ei saa kellegi kohta öelda, aga neil olid suured leakid. samas nad tõenäoliselt teavad seda ise ka ja kompenseerisid selle tihti suurema agrotamisega.
a la eesti darwinid :) (darwin moon)

mnjah, ma sain teisel päeval ka nr 7 käest (btn) pealt 3,1x 3beti oma standard avangule (UTG+2 olin vist) . foldisin kinniselt oma A10d ära pärast mängija usutlemist (väga suur 3bet oli senist laua dünaamikat arvestades ja lisaks ta tegi mulle mingit mexican staring frogi, mis tundus väga kahtlane; lisaks oli tal varasemate mängitud käte juures pinge all olles selgelt ka füüsiliselt tellid hingeldamise ja silmadega, aga kuna ma ei saanud aru, kas see on tugevus/nõrkus või lihtsalt pinge, siis ei hakkanud ennast liiga callimisse sisse mõtlema).
mees viskas võidurõõmsalt 36os lahtiselt lauale.
aga kui tegi selliseid muuve selle peale, et tõesti luges minust nõrkust, siis au ja kiitus. aga noh, 36os oli natuke kolme siidri muuv imho.

vilkar
24.01.11, 13:34
lol at 3 siidrit :D

forelli push J8 flopist oli veits mööda oleks seal suutnud rahulikult mängida veel oleks jäänud 300-400k stacki alles.

vonkartoffel
24.01.11, 13:42
Ei jäänd seal midagi muud teha imo, floppi flattida ja siis turnis foldida oleks kah okse olnd. Preflop fold oleks muidugi tore olnud aga igati tubli esitus forellilt ja coca võitles muidugi väga tublilt kõrgele kohale. Väga viis pluss esitus foorumi omadelt.

ESTPatrick
24.01.11, 16:06
oot kas patrickul on luugid "lahti" või "kinni" :D?

lahti

privador
24.01.11, 16:22
Ei jäänd seal midagi muud teha imo, floppi flattida ja siis turnis foldida oleks kah okse olnd. Preflop fold oleks muidugi tore olnud aga igati tubli esitus forellilt ja coca võitles muidugi väga tublilt kõrgele kohale. Väga viis pluss esitus foorumi omadelt.
ei saand aru sellest j8 callist?
Teisel päeval kui henry oli minu lauas, mõlemal suured stakid tal 300k mul 170k, keskmine ca 130k. Henri utg avab 8k, ma 3 betin keskelt JJ-ga 22k, ta 4 betib 58k

Mul ei tekkind hetkekski motet ja tuli insta fold. Henri pärast ytles, et oli aa

Lihtsalt ei saa ma aru forelli muuvist. Henri 3 bet on ikka väga hea käega ja isegi kui pole, on j8o tülinorimiseks liiga kehv kaart flopis onne otsimiseks.
Pealegi miks ta peaks ta hakkama tüli norima mottetult teise chipliideriga, kuid dead money vedeleb lauas


oletame kui henri oleks nt 3bettinud ak-ga, siis ma küll ausalt ei usu, et ta tyhja flop puhul bustoks läheb. Pigem cbet/fold voi ch jne...

zuckerman286
24.01.11, 16:49
ei saand aru sellest j8 callist?
Teisel päeval kui henry oli minu lauas, mõlemal suured stakid tal 300k mul 170k, keskmine ca 130k. Henri utg avab 8k, ma 3 betin keskelt JJ-ga 22k, ta 4 betib 58k

Mul ei tekkind hetkekski motet ja tuli insta fold. Henri pärast ytles, et oli aa

Lihtsalt ei saa ma aru forelli muuvist. Henri 3 bet on ikka väga hea käega ja isegi kui pole, on j8o tülinorimiseks liiga kehv kaart flopis onne otsimiseks.
Pealegi miks ta peaks ta hakkama tüli norima mottetult teise chipliideriga, kuid dead money vedeleb lauas


oletame kui henri oleks nt 3bettinud ak-ga, siis ma küll ausalt ei usu, et ta tyhja flop puhul bustoks läheb. Pigem cbet/fold voi ch jne...

võimalikud leevendavad (aga kindlasti mitte õigustavad) asjaolud:
a. haige metamäng. kumbagi ei huvitanud see, et võiks suurte stäkkidena vältida kokkupõrkeid. Selleks hetkeks olid kõige huvitamad ja suuremad potid finaallauas olnud nende vahel. ülemängimise soov võis suur olla.
b. PF call 3bet btni pealt. forell mängis kogu turna kartmatult igas lauas teiste suurte stäkkidega. maksis ka Allsalu 5-6BB tõsteid positsioonist spekulatiivsete kätega just eesmärgiga saada postflopiga suur stäkk tervenisti kätte - st vahtis ainult implied oddse.
c. flopi raise/call. vbla ma kuulsin valesti, aga forell vaikselt midagi ütles, et vaatas valesti. ilmselt oli see niisama vabandus/nali, aga võibolla mitte. J8c-ga for stacks mängimine pole sellise hinna juures enam küll viga, eriti kui vastane võib arvata, et sa teed seda Axc käega, kus on kolm ülekaardi outi juures.

Codecci
24.01.11, 21:14
Järgmise aasta peale mõeldes, huvitav mis oddse oleks aus küsida Bracelet bette tehes? Täiesti keskmise mängija tõenäosus see aasta bracelet saada oleks olnud:

Rahvaturniir 1/319 + H.O.R.S.E. 1/35 + Highrollers 1/20 + Omaha 1/62 + Heads-Up 1/61 + Main Event 1/185 (Meeskondlik, Naiste ja Championite turniir ei lähe arvesse, Fun Tournament ka vist mitte, Olympicu lehel sel igatahes Event # järgi pole) * 100% = ~12% ehk siis mingi 7.33-1 oleks aus (näiteks teie €733 bettori €100 vastu). Huvitav mis oddse võiks küsida nt mina, vähese live kogemusega online cashi mängija (pmst PLO-st ja H.O.R.S.E. 'st tean ainult reegleid)?

Noh, kindlasti järgmine aasta muidugi asju muutub, rahva arvud turnadel, vb tuleb mõni turna juurde või jäetakse mõni üldse ära jne, aga lihtsalt arutluseks :)

yolpa
24.01.11, 21:23
ma arvan, et mingi 10:1, kuna sa ju mängid see aasta vast ikka live turniire, võrdluseks sellele, et sa plo ja horse mänge ei biidi, on see, et oled ülihea HU mängija. Aga eks oleneb sinu selle aasta tulemustest vast rohkem.

ma võibolla ei mäleta küll õigesti, aga enne seda kui paavo eesti meistriks tuli, siis oli trehvis see suveliiga vms ja paavo pani seal ühe turna kinni ja minu arust oli tal see mingi 2-3 live turna. Samas mängis väga solid mängu ja ei oleks öelnud, et nii vähe live on mänginud.

Romka
24.01.11, 21:38
Järgmine aasta pidavat mitu turniiri juurde tulema arvatavasti, Burget videos ütles.

lenC
24.01.11, 22:32
ma kohal ei käinud, aga lugedes pn-i live ülekannet ja kasutades common sense'i arvan, et Codecci on ikka üle keskmisest mängijast. random number crunch(mitte tõsiselt võtta, lihtsalt mingi rough estimate) ütleb 6.33-1, kasutasin selliseid numbreid:

rahvaturna: korra 240-st
horse: korra 75-st
highrollers: korra 14-st
plo: korra 100-st
hu: korra 27-st
me: korra 130-st

horse'i ja plo'd on raske hinnata, seda showd peab ikka kõrvalt nägema, eks sa ise adjusti kuidas õigeks pead.

ok2aa
25.01.11, 06:45
kui sa tõesti kõiki turnasid mängid siis mina ei julgeks üle 4,5:1 anda. "highrollersi" väike field annab juba väga hea võimaluse võiduks ning enamus turnade tase tundub olevat ikka päris hale.

isenseven
25.01.11, 13:01
Hale see tase kindlasti nüüd pole seal :)
Aga mingi 6-8:1 äkki

tolmuahv
25.01.11, 14:06
Huvitav, et keegi pole maininud, e Codecci arvutuskäik vale on :) Selle loogika järgi oleks ju 20-l highrollersil osalemise korral keskmisel mängijal braceleti saamise tõenäosus 100%. Aga nii see siiski pole. Kirvemeetodil arvutades saab siiski enam-vähem õige vastuse (11.5%).

Pakun, et dead money hulk on umbes selline:
1) Rahvaturniir: 0% (push-fold mäng alates 3. level, tuleb luckida all the way)
2) HU: 25-30% osalejatest sõidaks Codecci sugune tegelane üheksal juhul kümnest üle
3) PLO: 0% lähedale. Täielik turbo, kõik võivad hittida.
4) Highrollers: 5-10%. Mõni väga üksik, kes tasemelt sinna hästi ei sobi
5) Main Event: ~30%. Head pikad levelid ja satikatelt palju osalejaid.

Selle järgi võiks vast mingi 1:8 fair olla. Aga ma ei tahaks selle beti teies otsas olla ilmselt.

Rigged
25.01.11, 14:25
Huvitav, et keegi pole maininud, e Codecci arvutuskäik vale on :) Selle loogika järgi oleks ju 20-l highrollersil osalemise korral keskmisel mängijal braceleti saamise tõenäosus 100%. Aga nii see siiski pole. Kirvemeetodil arvutades saab siiski enam-vähem õige vastuse (11.5%).

Pakun, et dead money hulk on umbes selline:
1) Rahvaturniir: 0% (push-fold mäng alates 3. level, tuleb luckida all the way)
2) HU: 25-30% osalejatest sõidaks Codecci sugune tegelane üheksal juhul kümnest üle
3) PLO: 0% lähedale. Täielik turbo, kõik võivad hittida.
4) Highrollers: 5-10%. Mõni väga üksik, kes tasemelt sinna hästi ei sobi
5) Main Event: ~30%. Head pikad levelid ja satikatelt palju osalejaid.

Selle järgi võiks vast mingi 1:8 fair olla. Aga ma ei tahaks selle beti teies otsas olla ilmselt.

Kui Sul on ühe turniiri võitmise tõenäosus 10% ja Sa osaled 20l turniiril, siis keskmiselt võidad Sa turniiri 2l korral 20st

Codecci
25.01.11, 14:53
Huvitav, et keegi pole maininud, e Codecci arvutuskäik vale on :) Selle loogika järgi oleks ju 20-l highrollersil osalemise korral keskmisel mängijal braceleti saamise tõenäosus 100%. Aga nii see siiski pole. Kirvemeetodil arvutades saab siiski enam-vähem õige vastuse (11.5%).

Pakun, et dead money hulk on umbes selline:
1) Rahvaturniir: 0% (push-fold mäng alates 3. level, tuleb luckida all the way)
2) HU: 25-30% osalejatest sõidaks Codecci sugune tegelane üheksal juhul kümnest üle
3) PLO: 0% lähedale. Täielik turbo, kõik võivad hittida.
4) Highrollers: 5-10%. Mõni väga üksik, kes tasemelt sinna hästi ei sobi
5) Main Event: ~30%. Head pikad levelid ja satikatelt palju osalejaid.

Selle järgi võiks vast mingi 1:8 fair olla. Aga ma ei tahaks selle beti teies otsas olla ilmselt.
Keskmise mängija all ma mõtlen sellist teoreetilist keskmist mängijat (keda reaalses elus ei eksisteeri), kes igal turniiril on oskustelt täpselt keskmine mängija, et lihtsalt oddsidest rääkimist kergemaks teha. Mis mu arvutustes vale on? Selline mängija võidab ju 1 kord 20-st keskmiselt. Ja mis on kirvemeetod? HORSE unustasid ära ka.

Pahvak
25.01.11, 15:09
Tolmuahv mõtles ehk seda, et õige oleks arvutada nii, et kõigepealt leiad tõenäosuse, et sa ei võida ühtegi eventi ja siis lahutad saadud vastuse 1-st. Praegusel juhul on tõenäosused nii väikesed, et sinu kasutatud valem tuli ligikaudselt sama (natukene ülehindas), mis täpne valem:
1-(318/319 * 34/35 * 19/20 * 61/62 * 60/61 * 184/185) ~ 11,5%.

Ülehindas sinu valem sellepärast, et sa ei lahutanud maha tõenäosusi võita 2 eventi, 3 eventi jne, aga need tõenäosused on praegusel juhul väga väikesed. Sarnast viga näen tihti draw floppamise arvutamisel, kus FD+OESD floppamise protsendid liidetakse tuimalt kokku, arvestamata, et need drawd jagavad ühiseid kaarte ja seal imo on eksimine juba suurem. :)

andu_andu
25.01.11, 15:31
2) HU: 25-30% osalejatest sõidaks Codecci sugune tegelane üheksal juhul kümnest üle


keegi ei sõida kedagi HU-s üle üheksal juhul kümnest. See on võimatu !!!

Aga teema ise-enesest väga huvitav ja paeluv. Isegi osaleks sellises betis vabalt järgmine aasta.

erplander
25.01.11, 17:12
keegi ei sõida kedagi HU-s üle üheksal juhul kümnest. See on võimatu !!!


Täpselt, Eesti MV heads-up turna turbo-struktuuri juures pole kellelgi erilist eelist. Kui oleks pikemad levelid kui 15 min, siis küll oleks juba palju selgem eelis kogenud hu mängijal.

Lugege kokku mitu kätt keskmiselt kestis EMV live heads-up matš. Võrrelge seda keskmiselt kestva Starsi turbo heads-up sng käte arvuga, erilist vahet pole.

privador
25.01.11, 17:21
hmmz, pakun et heade mängijate edu on koigis ca 100% roi imrel ja henril see kindlasti on.
HORSE-s on roi suurem vb isegi 200%(fl on dongil horses juba väga raske saada). Highrolleril ja hus ehk veidi väiksem
Samuti pole nõus ka sellega, et omaha ja rahvaturna oleks gambling. Ka seal annab vigu teha.
Pakun, et imre võitis rahvaturna ka tänu sellele, et oli fl agro, samal ajal kui teised 6bb foldisid ja payout redelit ootasid. Lisaks annab ikka lives väga palju juurde tellid, kes kuskilt midagi pushis jne.Rahvakalt voib 100% roi ilutsi saada. Alguses vb jh veica loto, aga bubbles ja fl tehakse ikka jubedaid lolluseid.

1 to 4 on maximum.

privador
25.01.11, 17:27
hu-s mv formaadiga pole küll suurt eelist. Kui ma näen, et vastane on tugev ma lülitan lihtsalt agromode sisse 3betid shoved jne ja pakun, et vastane üle 60% equity minu mängust ei saa:)
Hu-s oli meelis ka must tugevam ja hakkasime rämedalt flippama. Ma olin flippamisega rahul kui norgem mängija
Andresega sama lugu, aga seekord oli onne mul

kivisaba
25.01.11, 17:53
Huvitav, et keegi pole maininud, e Codecci arvutuskäik vale on :) Selle loogika järgi oleks ju 20-l highrollersil osalemise korral keskmisel mängijal braceleti saamise tõenäosus 100%. Aga nii see siiski pole. Kirvemeetodil arvutades saab siiski enam-vähem õige vastuse (11.5%).

Pakun, et dead money hulk on umbes selline:
1) Rahvaturniir: 0% (push-fold mäng alates 3. level, tuleb luckida all the way)
2) HU: 25-30% osalejatest sõidaks Codecci sugune tegelane üheksal juhul kümnest üle
3) PLO: 0% lähedale. Täielik turbo, kõik võivad hittida.
4) Highrollers: 5-10%. Mõni väga üksik, kes tasemelt sinna hästi ei sobi
5) Main Event: ~30%. Head pikad levelid ja satikatelt palju osalejaid.

Selle järgi võiks vast mingi 1:8 fair olla. Aga ma ei tahaks selle beti teies otsas olla ilmselt.

mida see 0% rahva turna puhul tähendab ikkagi? Kas seda et nii kui algab push and fold on kõigi võidu võimalused võrdsed ?

vonkartoffel
25.01.11, 17:58
Sealt ju peaks mäng algama, setmineda oskab igaüks.

Pahvak
25.01.11, 18:11
Sealt ju peaks mäng algama, setmineda oskab igaüks.

No kui ruumi on setminemiseks, siis on ruumi ka postflop pokkeriks.

ranka
26.01.11, 06:27
keegi ei sõida kedagi HU-s üle üheksal juhul kümnest. See on võimatu !!!

Aga teema ise-enesest väga huvitav ja paeluv. Isegi osaleks sellises betis vabalt järgmine aasta.

Jup. Võttes turbo HUSNG-d, kus maailma parimad võidavad ka miski 60% matchidest siis üheksal juhul kümnest ikka liiga jube. Kui nii oleks siis tõenäoliselt teise roundi ei jõuakski ükski donk :)

Puusalt pakun, et kui oleks 64 mängijat HU-s ja kõik teised 63 mängijat on dongid siis Codecci (või mistahes hea HU mängija) võidaks esikoha iga 20-40% ajast. Kahjuks field on üpriski tugev ja surnud raha sissevool väga väikene.

ranka
26.01.11, 06:30
Täpselt, Eesti MV heads-up turna turbo-struktuuri juures pole kellelgi erilist eelist. Kui oleks pikemad levelid kui 15 min, siis küll oleks juba palju selgem eelis kogenud hu mängijal.

Lugege kokku mitu kätt keskmiselt kestis EMV live heads-up matš. Võrrelge seda keskmiselt kestva Starsi turbo heads-up sng käte arvuga, erilist vahet pole.

Saad aru, et turniiri kiirus/sügavus ei tähenda seda, et nüüd kellegil eelist ei ole.

Näiteks:
Olen päris kindel, et 200BB deep HUSNG-s, kus levelid 15 mintsa on andu_andu eelis minu üle väga väikene või seda ei olegi aga kui mängiksime standard Turbo HUSNG-d (5 mintsa levelid, 75BB starting stäkk) siis andu_andu eelis minu üle on massiivne.

EDIT: kivisaba sihib samasse auku, et push-fold mäng ei ole automaatselt gamble.

Oh ja ma panen tunde-järgi. Kui ma mängiks kõike evente siis ma arvan, et reaalne oleks, et umbes 5% ajast ma tooksin braceleti ära, mis tundub ka liigagi julm ja optimaalne pakkumine.

tolmuahv
26.01.11, 09:07
Tolmuahv mõtles ehk seda, et õige oleks arvutada nii, et kõigepealt leiad tõenäosuse, et sa ei võida ühtegi eventi ja siis lahutad saadud vastuse 1-st. Praegusel juhul on tõenäosused nii väikesed, et sinu kasutatud valem tuli ligikaudselt sama (natukene ülehindas), mis täpne valem:
1-(318/319 * 34/35 * 19/20 * 61/62 * 60/61 * 184/185) ~ 11,5%.

Ülehindas sinu valem sellepärast, et sa ei lahutanud maha tõenäosusi võita 2 eventi, 3 eventi jne, aga need tõenäosused on praegusel juhul väga väikesed. Sarnast viga näen tihti draw floppamise arvutamisel, kus FD+OESD floppamise protsendid liidetakse tuimalt kokku, arvestamata, et need drawd jagavad ühiseid kaarte ja seal imo on eksimine juba suurem. :)

Pahvakul valem õige, aga põhjendus ei ole õige. Codecci arvutuskäik oli fundamentaalselt vale, mitte detailides ebatäpne. Ta eeldas, et tõenäosused tuleb kokku liita. See ei ole nii. Ja mitte põhjusel, et osad overlapivad 2 või 3 võiduga. Raske loogiliselt seletada, aga püüan: Kui HU-s oleks ühe inimese võidu tõenäosus 50%, kas siis tõenäosus, et ta kahest matchist ühe võidab on 100%? (50%+50%). Ei ole ju. Me kõik oleme kaotanud 2 HU-d järjest. Tõenäosusi kokku liites saab 100%, aga see on lihtsalt vale tulemus. Samamoodi saab vale tulemuse üksikute turniiride võitude tõenäosusi liites.



Puusalt pakun, et kui oleks 64 mängijat HU-s ja kõik teised 63 mängijat on dongid siis Codecci (või mistahes hea HU mängija) võidaks esikoha iga 20-40% ajast.

Ranka põhimõtteliselt jõuab samasse range. Kui Codecci võidaks turniiri nt. 26% tõenäosusega, siis tähendaks see, et ta võidab iga konkreetse matchi 80% tõenäosusega. Kui Codecci võidaks turniiri 40% tõenäosusega, siis iga konkreetse matchi edge oleks 86-14 tema kasuks. Ma olen EMV-l HU-d nats mänginud ja seal on ikka konkeetselt üsna palju dead money laual. Live mängu leakid on nii suured, et mõnega võiks ilma enda kaarte vaatamata võrdselt mängida. Nende nõrkus karjub igalt poolt välja ja pott on võimalik väga tihti enne SD lihtsalt jõuga ära võtta. Selliseid tegelasi on vast 10-20 tk 64-se fieldi peale.

ranka
26.01.11, 09:16
Ranka põhimõtteliselt jõuab samasse range. Kui Codecci võidaks turniiri nt. 26% tõenäosusega, siis tähendaks see, et ta võidab iga konkreetse matchi 80% tõenäosusega. Kui Codecci võidaks turniiri 40% tõenäosusega, siis iga konkreetse matchi edge oleks 86-14 tema kasuks. Ma olen EMV-l HU-d nats mänginud ja seal on ikka konkeetselt üsna palju dead money laual. Live mängu leakid on nii suured, et mõnega võiks ilma enda kaarte vaatamata võrdselt mängida. Nende nõrkus karjub igalt poolt välja ja pott on võimalik väga tihti enne SD lihtsalt jõuga ära võtta. Selliseid tegelasi on vast 10-20 tk 64-se fieldi peale.

86 : 14 edge tundub ikka päris julm. Kui ma cashis mängin 100BB fishide vastu (-10PT/BB) siis 100-ast fishist 86-et ma küll tühjaks never ei tee ja cash on täiesti võrreldav siinkohal, sest fishid ei reloadi. Aga seal vist struktuur veel deepim + mängijate kolm matchi kahe võiduni? Väga keeruline ja raske öelda, samas jätkake huvitav arutelu.

tolmuahv
26.01.11, 09:21
86 : 14 edge tundub ikka päris julm. Kui ma cashis mängin 100BB fishide vastu (-10PT/BB) siis 100-ast fishist 86-et ma küll tühjaks never ei tee ja cash on täiesti võrreldav siinkohal, sest fishid ei reloadi. Aga seal vist struktuur veel deepim + mängijate kolm matchi kahe võiduni? Väga keeruline ja raske öelda, samas jätkake huvitav arutelu.

Online ei saa ever nii suurt edge kui lives. Sul pole live telle. Ja HU-s on need halva vastase korral väga tugevad. Ta vaatab rääbist kaarti 4x kauem kui head kaarti; ta teeb seda out of position ja teda sinu 'first to act' ei huvita. Kui ta flopi cbeti peale kohe oma stacki peale pilgu viskab, siis on maltsaga parem kohe alla anda. Kui ta boardi põrnitseb, siis tead, et 2nd barrel võtab poti maha kui villain kohe ei foldi. Ta valib chippe vastavalt oma tugevusele/nõrkusele. Ta ei vaata pot oddse, vaid betsize vs big blindi. Riveril võib 2500-se poti vabalt 700-se 3rd barreliga maha võtta ja sind ei callita A high või 3rd paariga.

ranka
26.01.11, 09:22
Online ei saa ever nii suurt edge kui lives. Sul pole live telle. Ja HU-s on need halva vastase korral väga tugevad. Ta vaatab rääbist kaarti 4x kauem kui head kaarti; ta teeb seda out of position ja teda sinu 'first to act' ei huvita. Kui ta flopi cbeti peale kohe oma stacki peale pilgu viskab, siis on maltsaga parem kohe alla anda. Kui ta boardi põrnitseb, siis tead, et 2nd barrel võtab poti maha kui villain kohe ei foldi. Ta valib chippe vastavalt oma tugevusele/nõrkusele. Ta ei vaata pot oddse, vaid betsize vs big blindi. Riveril võib 2500-se poti vabalt 700-se 3rd barreliga maha võtta ja sind ei callita A high või 3rd paariga.

Ma ei vaidlegi aga 86:14 eelis HU-s tundub raha printimine :)

Konso
26.01.11, 09:37
Huvitav arutelu teil siin jah.
Rankale täienduseks võiks mainida, et 86:14 eelis on ükskõik mis pokkeri formatsioonis raha printimine :D
Ma siin mõtlesin, et live mängu aegluse kompenseerivadki live telllid, eelis halva mängija vastu jääb samaks kui netis mängides, kuna mängitakse vähem käsi. Lihtsalt torgatas mõte pähe kas nii võiks olla? Kui liiga jabur tundub, siis vabandan end sellega, et pole 2 ööd maganud.

Pahvak
26.01.11, 11:26
Pahvakul valem õige, aga põhjendus ei ole õige. Codecci arvutuskäik oli fundamentaalselt vale, mitte detailides ebatäpne. Ta eeldas, et tõenäosused tuleb kokku liita. See ei ole nii. Ja mitte põhjusel, et osad overlapivad 2 või 3 võiduga. Raske loogiliselt seletada, aga püüan: Kui HU-s oleks ühe inimese võidu tõenäosus 50%, kas siis tõenäosus, et ta kahest matchist ühe võidab on 100%? (50%+50%). Ei ole ju. Me kõik oleme kaotanud 2 HU-d järjest. Tõenäosusi kokku liites saab 100%, aga see on lihtsalt vale tulemus. Samamoodi saab vale tulemuse üksikute turniiride võitude tõenäosusi liites.

Ma saan kõigest aru, aga mu arust mu põhjendus ei ole vale. :) Codecci valem on antud juhul hea lähend (aga mitte alati), mille kasutamine on isegi matemaatiliselt tihti põhjendatud (kui lähend annab piisavalt täpse tulemuse). Miks overlapid ei loe? Sinu HU näide on hea. Nt. tõenäosus, et mängija võidab vähemalt korra on ju 1-0.5*0.5=0.75. Teistmoodi arvutades (Codecci moodi, aga overlap maha) oleks see 0.5+0.5-0.5*0.5=0.75. See viimane liidetav 0.5*0.5 ongi see overlap osa, mis vastab sellele, et mängija võidab mõlemad eventid. Kui me tahaksime saada lähendit, siis praegusel juhul tuleks jah 100% (jätaksime 0.5*0.5) ära. Lähend tuleb väga erinev õigest vastusest sest, et tõenäosus mõlemat mängu võita on suur. Suuremate fieldidega turnadel see nii pole. :)

lenC
26.01.11, 11:33
kui ma kõigest õigesti aru saan, siis codecci moodi arvutades võidab keskmine mängija best out of 3 seerias ühe mängu vähemalt 1/2+1/2=100% ajast.

Pahvak
26.01.11, 11:36
kui ma kõigest õigesti aru saan, siis codecci moodi arvutades võidab keskmine mängija best out of 3 seerias ühe mängu vähemalt 1/2+1/2=100% ajast.

Õige! Point ongi selles, et ta unustas maha lahutamata selle, et mängija võidab mõlemad mängud, mis on 0.25, siis saaks õige vastuse. Codecci esialgses postis ei tulnud see viga eriti suur, sest mahalahutatavad on väga väikesed kuna fieldid suured ja teoorias on raske võita kahte sellist turniiri. Ma lihtsalt tahtsin tolmuahvi kallal "norida", sest mu põhjendus tegelikult pole vale.

tolmuahv
26.01.11, 14:29
Õige! Point ongi selles, et ta unustas maha lahutamata selle, et mängija võidab mõlemad mängud, mis on 0.25, siis saaks õige vastuse. Codecci esialgses postis ei tulnud see viga eriti suur, sest mahalahutatavad on väga väikesed kuna fieldid suured ja teoorias on raske võita kahte sellist turniiri. Ma lihtsalt tahtsin tolmuahvi kallal "norida", sest mu põhjendus tegelikult pole vale.

See põhjendus on siiski vale. Meie tõenäosus võita on sisult [100% miinus kõik võimalikud teised sündmused]. Kõikide nende teiste sündmuste hulka ei kuulu juht, kui MEIE võidame rohkem kui korra. Me oleme oma võidu siiski saanud ja meie 2 võitu ei ole antud juhul välistavaks faktoriks. Sündmused, mille esinemise tõenäosused me sisult maha arvame, on aga näiteks:
- Üks vastane sai 2 võitu
- Üks vastane ei saanud ühtegi võitu
- Üks vastane võitis kõik turniirid

Jne. Seega arvutuskäikude vaheline erinevus ei ole kohe kindlasti sellest, et see ei arvesta meie võimalusega võita rohkem kui üks turniir.

Pahvak
26.01.11, 14:56
See põhjendus on siiski vale. Meie tõenäosus võita on sisult [100% miinus kõik võimalikud teised sündmused].
Aga see pole ju siiski ainuvõimalik valem, eks? Sellest ma räägingi.



Kõikide nende teiste sündmuste hulka ei kuulu juht, kui MEIE võidame rohkem kui korra. Me oleme oma võidu siiski saanud ja meie 2 võitu ei ole antud juhul välistavaks faktoriks. Sündmused, mille esinemise tõenäosused me sisult maha arvame, on aga näiteks:
- Üks vastane sai 2 võitu
- Üks vastane ei saanud ühtegi võitu
- Üks vastane võitis kõik turniirid

Jne. Seega arvutuskäikude vaheline erinevus ei ole kohe kindlasti sellest, et see ei arvesta meie võimalusega võita rohkem kui üks turniir.

Minu valemis ei ole ka 2 võitu välistavaks faktoriks. See, et ma selle sealt maha lahutasin, ei tähenda, et minu valem seda arvesse ei võta. Ma räägin valemist P(A OR B)=P(A)+P(B)-P(A AND B), kus A on 1. HU matchi võitmise tn. (0.5) ja B on teise HU matchi võitmise tn. Viimane liige on tn. võita mõlemad HU matchid. Seda valemit saab üldistada Codi EMV näitele (ei leia praegu varianti, mida siia ilusasti linkida) ja sisuliselt näeb samasugune välja, kus algues on sündmused kokku liidetud ja siis ühistõenäosusi (kõikvõimalikud variandid) maha hakatud lahutama. Obv Codecci näite puhul ei ole see väga mugav valem, mida kasutada, aga siit koorub välja, et teatud juhtudel see "liitmine" praktilises elus ei olegi nii vale.

Sa räägid oma postis enda valemist ja ma pole kordagi seda kahtluse alla seadnud, aga sa ei saa oma valemit interpreteerida ja teha järeldusi minu oma kohta. Pmst rääkisime erinevatest asjadest.

Valemi võib leida nt. http://cnx.org/content/m16843/latest/ lehelt.

tolmuahv
26.01.11, 15:07
Vaidleme vist nats mõttetute detailide üle. Ja minu ja sinu valemid on täpselt identsed. Kui ma ütlen [1-kõik muud sündmused], siis sina ütled seda sama, aga vormis [1- tõenäosus, et me ei võida]. Üldiselt ma sain aru, et sinu arvates ei saa liita kokku sellepärast, et see ei arvesta meie võimalusega võita rohkem kui kord. See on vale põhjendus. Kui sa midagi muud mõtlesid, siis selle vastu ma ei vaidle ja võib-olla sain ise su jutust valesti aru. Üldiselt - tõenäosus on bitch :)

Et natukenegi teemas püsida, toon sobiva näite ka EMV-lt, kuidas tõenäosus võib tilti ajada:

Team event, mul oma lauas 6-7 tk järel, pean igal juhul 1. või 2. kohale mängima, kui teamiga võita tahame. Üks hetk kõik foldivad minu SB-ni. Mu vasakul käel üks häbelik tütarlaps. Panen talle 500/1000 blindidega raise 2400. Foldib kohe. Siis näen, et UTG+2 peal on mingi tont all-in ca 8-9k. Phuk. Vaatan kaarti uuesti. Ikka sama, 32s. Üritan veel käest välja saada vaidlusega (ma ütlesin enne actionit selgelt "2400", mis oli illegaalne liigutus arvestades actionit ees). Ei saa, chipid keskel. Hoiatan kõrval seisvaid võistkonnakaaslasi ja teen oma 'equity calli'. Keiss läheb elutilti, laiutab käsi ja kõnnib minema kui mu calli 32-ga näeb. Vastas oli mid paar vist. Realiseerus tõenäolisem variant ja ülepaar pidas. Nagu ütlesin - tõenäosus on bitch.

Pahvak
26.01.11, 15:28
Jah, me lihtsalt rääkisime mööda. Pmst olen kõigega su jutus nõus va nende kohtadega, kus sa minuga nõus pole. :)

adam_q
26.01.11, 15:42
Sarnast viga näen tihti draw floppamise arvutamisel, kus FD+OESD floppamise protsendid liidetakse tuimalt kokku, arvestamata, et need drawd jagavad ühiseid kaarte ja seal imo on eksimine juba suurem. :)

munadega mehed/naised shovevad sellises olukorras, mitte ei arvuta oddse

Pahvak
26.01.11, 15:49
munadega mehed/naised shovevad sellises olukorras, mitte ei arvuta oddse

Sa paned iga drawga nuppe või ei oska lugeda? Üks asi on munad, teine asi on mängu biitimine.

nomerlot
26.01.11, 16:04
Sa paned iga drawga nuppe või ei oska lugeda? Üks asi on munad, teine asi on mängu biitimine.

ta oskab mune lugeda

erplander
26.01.11, 16:20
Saad aru, et turniiri kiirus/sügavus ei tähenda seda, et nüüd kellegil eelist ei ole.

Näiteks:
Olen päris kindel, et 200BB deep HUSNG-s, kus levelid 15 mintsa on andu_andu eelis minu üle väga väikene või seda ei olegi aga kui mängiksime standard Turbo HUSNG-d (5 mintsa levelid, 75BB starting stäkk) siis andu_andu eelis minu üle on massiivne.


Mina jään enda juurde, et mida pikemad levelid/aeglasem struktuur heads-up turniiril, seda suurem on kogenud mängija eelis, kes midagi vastupidist väidab, sel pokkerist arusaamisega väga tõsine leak.

WSOP heads-up turniiril alustatakse 150 BB ja 20 min levelitega, kui järel 16 mängijat, tõusevad levelid 30 minutile ja algstäkk 120 BB, alates poolfinaalidest levelid 40 minutit ja endiselt 120 BB.

Selge vahe: Eesti MV-l oli mängu (kuni 50 BB sügavust) vaid kahe leveli jagu ehk 30 min, misjärel läks flippamiseks, WSOP-l on mängu 4 leveli jagu ehk 80 min, ligi kolm korda enam võimalusi vastane üle mängida skilliga, mitte õnnega.

ESTPatrick
26.01.11, 16:30
Mina jään enda juurde, et mida pikemad levelid/aeglasem struktuur heads-up turniiril, seda suurem on kogenud mängija eelis, kes midagi vastupidist väidab, sel pokkerist arusaamisega väga tõsine leak.

WSOP heads-up turniiril alustatakse 150 BB ja 20 min levelitega, kui järel 16 mängijat, tõusevad levelid 30 minutile ja algstäkk 120 BB, alates poolfinaalidest levelid 40 minutit ja endiselt 120 BB.

Selge vahe: Eesti MV-l oli mängu (kuni 50 BB sügavust) vaid kahe leveli jagu ehk 30 min, misjärel läks flippamiseks, WSOP-l on mängu 4 leveli jagu ehk 80 min, ligi kolm korda enam võimalusi vastane üle mängida skilliga, mitte õnnega.

niiet sa väidad et andu_andu on LUCKBOX ja flippamise maailmameister kuna mängib turbo HU sng?

Chevy
26.01.11, 16:35
30 bb ja under mängus on ka nö skilli vaja, seda on vale lihtsalt flippamiseks nimetada, heal mängijal on ka siis arvestatav eelis nõrga mängija ees

erplander
26.01.11, 16:38
niiet sa väidad et andu_andu on LUCKBOX ja flippamise maailmameister kuna mängib turbo HU sng?

Ei väida sugugi, need on absoluutselt võrreldamatud asjad, üks on live-turniir, mis toimub ühe korra, teine on netiturniir, mis toimub tuhandeid kordi ja kus tänu massiivsele volüümile tuleb eelis välja.

hotcocacola
26.01.11, 17:10
30 bb ja under mängus on ka nö skilli vaja, seda on vale lihtsalt flippamiseks nimetada, heal mängijal on ka siis arvestatav eelis nõrga mängija ees

+1

erps, sa pabistad liiga palju nende turnastruktuuride pärast. EMV Hu oli täitsa OK imo.

vonkartoffel
26.01.11, 17:17
Mille najalt need arvamused ja teadmised üldse tulevad erplander? Praktikast?

alaska
26.01.11, 17:46
Mida deepim seda paremini tuleb skill välja obv.

muruntau
26.01.11, 18:05
Mille najalt need arvamused ja teadmised üldse tulevad erplander? Praktikast?

Maiade-gaiade astroloogiast obv

erplander
26.01.11, 18:29
Mille najalt need arvamused ja teadmised üldse tulevad erplander? Praktikast?

Need põhinevad puhtal loogikal ja analüüsioskusel, hämmastav, milline puudujääk ses osas siin paljudel on.


+1

erps, sa pabistad liiga palju nende turnastruktuuride pärast. EMV Hu oli täitsa OK imo.

Kelle jaoks oli, kelle jaoks ei olnud. Tänavu oli parem muidugi, kui eelmine aasta, aga ikkagi turbopoolne, mille kinnituseks tõingi võrdluse WSOP struktuuriga.

vonkartoffel
26.01.11, 18:37
Lol sa oled kõige suurem loogika vastu käia nagu forever ju. Saada mulle PM oma igusugste loogikatega näiteks, heameelega kirjutan vastu mis ja miks on täiesti ebaloogiline. Ükskõik mis ala, maiad, taimetoidud mida iganes. Absurd on väita inimesena, kes loeb asju põhimõtselt taevast et asjad on loogika põhjal ja et pokkerifoorumis on loogika puudujääk.

alaska
26.01.11, 18:51
HU kohapealt on erplanderil küll täiesti õigus. Mida suurema algstackiga ja aeglasema levelipikkusega Hu on, seda suurem ROI mängijatel on.

muruntau
26.01.11, 19:58
Need põhinevad puhtal loogikal ja analüüsioskusel, hämmastav, milline puudujääk ses osas siin paljudel on.

Tüüp, kelle piibliks on koomiks, poliitiliseks vaateks paanikaosakond ja toiduks juurikad nimetab enda tugevuseks loogikat ja analüüsioskust. wp!

erplander
26.01.11, 20:22
Räägib tüüp, kelle piibliks on arvutimängud, poliitiliseks vaateks ansipi ufo-osakond ja toiduks laibatooted. nh!

Aga, seriously, muruntau ja vonkartoffel, miks te vaevate oma peakesi selliste teemadega (maiad jms), mida need vastu võtta ei suuda. Pole ju mõtet?

Paistab, et see taimetoitluse teema on ikka nii teravalt mõnele hinge läinud, et ikka ja jälle peab selle kaudu üritama kuidagi ära panna või naeruvääristada, kuigi just lihatoitlased põruvad oma loogikaga täielikult, üritades vägisi lihatoitude eeliseid tõestada. Aga võite olla üsna rahulikud, mina teid teie lihapottide juurest eemale ei rebi, sel pole mõtet, ma toon lihtsalt välja faktid ja loogika, mis näitavad kui tagurlikud ja piiratud on teie arusaamad, karjainimese loogika.

Btw, "juurikad" olid ka Thomas Alva Edisoni, Isaac Newtoni, Albert Einsteini, Nikola Tesla toiduks, seate ka nende loogika kahtluse alla?

Kui tahate edasi möliseda, tehke seda offtopicus või toiduteemas.

Tigrano
26.01.11, 21:02
Räägitakse struktuurist ja siis kui kellegi arvamus ei meeldi haktakse rääkima, et näri juurikaid, loe oma maiasi rofl, selline on siis haritud inimese käitumine, kes käivad päevast päeva ülikoolides jne, pigem näitab see ikka nõrkust ja haritusest on asi kaugel :)

Ning tõepoolest keegi ei sunni kedagi midagi sööma või et peate uskuma millesegi, sellest võiks ükskord aru saada ja kommentaarid enda teada jätta, niipalju peaks arukust olema juba nende aastate peale kogunenud, et ennast natukenegi kontrollida, et valida mida suust välja ajada.

Loomulikult turbodes saab ka võita stabiilselt ja long runnis tuleb paremate edge välja, mis iganes struktuuriga. Kui me mängime EMV, siis mida turbom on struktuur seda suurem on turniiril õnne osakaal, eriti kui mängitakse ainult 1 kord vastasega ja kogu lugu. Seega sellisel üritusel on loogiline, et long runni püüda ei saa ja õnne osakaalu saaks vähendada natukenegi deepima ja parema struktuuriga kuigi jätkuvalt on õnne osakaal HU turniiril suur jne, see on paratamatus ja sellega tuleb leppida.

ESTPatrick
26.01.11, 22:07
ma saan aru mõlemapoole võimalikest punktidest, tundub et räägitakse ROI-st vs üksik turniir.

ROI mõttes ei ole alati vahet blindistruktuur, sellel lihtsal põhjusel, et kõik inimesed ei oma sama ROI erineva deep astet omades. mõnele sobib agressiivne SS strateegia teisele hyperdeep.

üksikul turnal oleks minuarust deep selles mõttes mitte piisav tingimus skilli väljatoomisel et coolereid esineb ka a la saad KK vs AA @HU, kas sa oled siis halvem kui omad KK? Pigemo on küsimus et maksimeerida skill eelist tuleks mängida lõputu arv mänge ja siis rohkem võitnu järgmisse ringi saata, seda ilmselgelt kunagi ei juhtu. reaalne oleks mängida 3 võiduni ja vahepole eriti mis struktuuriga, kui see on piisav mõlemale osapoolele. mulle isiklikult sobiks kasvõi 3 võiduni 30bb startingstäkk ilma blindide tõusuta.

Kuid nagu pokker on, pole mõtet hurjutaa struktuuri - TULEB KOHANEDA

Keiss
26.01.11, 22:37
Nautisin viimast kolme postitust.

forell
29.01.11, 08:02
foldisin AJc. Kui oli viga, siis ikkagi mitte väga suur, sest ega ta shove range üle 15% ikka ei olnud ja siis ma pmtselt flippan.


ma lootsin calli. Mul KK. Kahtlustasin et kui 3betin mingi 85k siis sa ei shove vaid vaatad floppi. Minu shove tundub bigstäck bully bubble abuse. Kahju et sul mingi JJ vms ei olnud.

http://my.pokernews.com/forell/blog/

Ma midagi kribasin kokku sinna. Ps nice käekell.

hotcocacola
29.01.11, 18:07
mis selle kellaga oli? nägin, et sa proovisid seda...aga rohkem ei tea. Mingi 100k maksev Breitling?

andu_andu
29.01.11, 19:00
mis selle kellaga oli? nägin, et sa proovisid seda...aga rohkem ei tea. Mingi 100k maksev Breitling?

sul oli ka kõva armani kell :biggrin:

ok2aa
30.01.11, 14:12
Tüüp, kelle piibliks on koomiks, poliitiliseks vaateks paanikaosakond ja toiduks juurikad nimetab enda tugevuseks loogikat ja analüüsioskust. wp!

lol. mulle tundub, et saaksime sinuga irl päris hästi läbi :)

rasmer
30.01.11, 16:09
lol. mulle tundub, et saaksime sinuga irl päris hästi läbi :)

no homo.

privador
30.01.11, 17:43
hmmz freerolli MEISTRIVÕISTLUSED.
Mind häirib natuke, et osa on teistest võrdsemad. Mis krdi wild kaardid? Mida on saavutanud Kiivramees? Kus on eesti tiitlid,cashid?
Tanel Padar on küll lahe rokkar, kuid ma arvan, et MEISTRIVÕISTLUSED ei peaks olema see koht, kus antaks istekohti laheda säga olemise eest.
Kui oleks tegu eraturnaga ma ei kobiseks.
Lihtsalt see on karm ebaõiglus nende suhtes, kes on kvalifikatsiooniturnasi mänginud ja mv koha võidelnud.

Spewmonkey
30.01.11, 18:00
hmmz freerolli MEISTRIVÕISTLUSED.
Mind häirib natuke, et osa on teistest võrdsemad. Mis krdi wild kaardid? Mida on saavutanud Kiivramees? Kus on eesti tiitlid,cashid?
Tanel Padar on küll lahe rokkar, kuid ma arvan, et MEISTRIVÕISTLUSED ei peaks olema see koht, kus antaks istekohti laheda säga olemise eest.
Kui oleks tegu eraturnaga ma ei kobiseks.
Lihtsalt see on karm ebaõiglus nende suhtes, kes on kvalifikatsiooniturnasi mänginud ja mv koha võidelnud.

Kas sul endal raske ei ole elada nii?

poolakas
30.01.11, 18:08
Kõik käib ju läbi voodi privador, as you know

andu_andu
30.01.11, 18:10
Kõik käib ju läbi voodi privador, as you know

lol läbi pajumaa voodi

hotcocacola
30.01.11, 18:23
lol

tegelt ka mlle tundub imelik, et mõned said wild cardiga emv freerollile...nagu wtf, wild card :D?

ETPF paneb vahepeal ikka väga vigast :)

ranka
30.01.11, 19:23
Minu jaoks EMV Freeroll on üleüldse selline inva olympia tüüpi üritus lol :) Aga teistpidi kah ei saaks. Ma mõtlen, et saaksid EMV freerolli mängima vennad, kes tõesti mängida oskavad - ala pead näitama ette long run tulemused ja kui olemas siis oled kohal. Aga kes krt viitsisk nii räige kõva tasemega turniiri mängida puhtalt tiitli peale.

Keiss
31.01.11, 00:37
mis on emv FREEROLL?

-andres-
31.01.11, 00:42
mis on emv FREEROLL?

Real wierd thing, but
http://ee.pokernews.com/uudised/2011/01/emv-kavas-on-sel-aastal-ka-freerolli-meistrivoistlused-3750.htm

pikk28
31.01.11, 05:59
tundub, et meie foorumi liige vilkar on tulnud Eesti meistriks freerollimises.
GG !

hotcocacola
31.01.11, 06:33
wd vilkar

vilkar
31.01.11, 10:48
Tänud, sai siis eile jah bracelett koju ära toodud :D .

Alustasime 15:00 ja lõpetasime 02:00

Käsper jäi FT bubbleiks 10. koht

HU olin Laur Siboldiga, ning HU kestis ca 20 handi kuskil. Lõpus õnnestus AA flopata set ja riveriks sai Laur 2 paari , millega betis 70-80 tuhandesse panka 40 k, mille peale panin nuppe ja sain üsna kiire calli.

4-5 Veebruar siis Orlovile, keegi veel minemas siit?

runnar
31.01.11, 11:25
mina lähen orlovile, pokernewsis on pisut rohkem juttu http://ee.pokernews.com/pokkerifoorum/topic5208/#post-142221

vilkar
31.01.11, 11:55
tänud, lugesin ja postitasin sinna ka.

Well ega keegi Tallinnas minemas pole??? 4nda õhtul ? võimalik et liigun autoga Tallinnas ise sinna ja 2 vaba kohta auto peal veel .

Kui huvilisi on andke märku !

Vilkar

Codecci
01.02.11, 01:20
Leidke 5 erinevust:

http://ee.pokernews.com/files/cnt/4d4686ae987a1.jpg

http://www.jepepoker.com/wp-content/uploads/HLIC/484d8ad4ca9b018063dba447ff2344d4.jpg

PokkeriProde üritusele tuled? Kui tuled, siis saab pärast 2+2 'te topicu teha piltidega ja rääkida kuidas junglemaniga pidu sai pandud :D

erplander
01.02.11, 01:52
lol, pane siia ka:
http://forumserver.twoplustwo.com/29/news-views-gossip/news-aba20-lookalike-found-other-poker-lookalikes-155833/index82.html

vilkar
01.02.11, 08:00
lmao priceless :D

kus juures mind peeti 1 kord Ragnar Klaavaniks ka :D aga see selleks :D

Mõtlen veel kas tulla prode kokkutulekule, sest järgmine päev Orlovi turna ja ei tea kas on hea pohmas peaga mängida, kuigi seni olen näidanud just siis häid tulemusi :D , et jah kahe otsaga asi...

Teine värk see, et peaksin siis reede varahommikul juba liikuma hakkama leedu suunas st mingi 4-5 ajal, et 14:00 kohale jõuda turna ajaks...

peab seedima veel neid mõtteid...

muidu keegi otse tuleks kaasa Orlovile ?? autos oleks pakkuda 2 vaba kohta , siis oleks täitsa tulemas 4. veeb Tartu , sest hetkel pool tühja autoga liikumas Leetu....

Tigrano
01.02.11, 09:41
Päris hea, tõesti sarnane :)

$$$
01.02.11, 18:14
kus juures mind peeti 1 kord Ragnar Klaavaniks ka :D aga see selleks :D


eeeeeeeeeeeee mismõttes sa polegi rakku??? :S

ranka
01.02.11, 18:47
lol, pane siia ka:
http://forumserver.twoplustwo.com/29/news-views-gossip/news-aba20-lookalike-found-other-poker-lookalikes-155833/index82.html

DONE: http://forumserver.twoplustwo.com/showpost.php?p=24536763&postcount=1231

timz0333
01.02.11, 19:32
lol@purpuriga HU-s

GG vilkar

Maku
01.02.11, 22:06
wp, vilkar, esimene bracelet käes :-)

http://img218.imageshack.us/img218/6571/emv2011bracelet.jpg

Codecci
01.02.11, 22:16
Mmmmm... Mmmmmmmmmm

Romka
01.02.11, 22:40
Ülikena bracelet ju :O

vilkar
02.02.11, 08:02
jep bracelet on vägev :P

Koju jõuan täna panen karikast ka siia pildi.

ranka
02.02.11, 10:29
Siimaani tähistad w? :)

vilkar
02.02.11, 11:05
lol ei ...

tegelt polegi realselt tähistanud, Leedus lõõgastun nädalavahetusel :D

toonesepp
02.02.11, 12:14
Oskab keegi öelda ka, kes võru autor on?

MeelisV
10.02.11, 16:33
Leidke 5 erinevust:

http://ee.pokernews.com/files/cnt/4d4686ae987a1.jpg

http://www.jepepoker.com/wp-content/uploads/HLIC/484d8ad4ca9b018063dba447ff2344d4.jpg

PokkeriProde üritusele tuled? Kui tuled, siis saab pärast 2+2 'te topicu teha piltidega ja rääkida kuidas junglemaniga pidu sai pandud :D

Lol, wtf :D Ma piltide alt teksti ei vaadanud algul ja arvasin, et vilkar mõlemal pildil, lihtsalt erinevaid turnasid mängimas :)
Muidu ainuke suurem erinevus paistab juukse joon. Muidu ütleks küll, et sama inimene!

VisaHing
10.02.11, 18:34
mu arust ka. Svenza kui see tegelt ka nii oli,et sa pokkeri lauas värdjaks sõimasid seal kedagi ja lubasid luuki panna.
See mu arust näitab, et sa pole prolly õige pokerimängija sis.