PDA

View Full Version : Mis teeksid sina?



Keiss
08.10.10, 15:49
HELP! Olukorrad järgmised:

1.) Olympicus Triobet Live turniiri finaallaud

laua agressiivseim mängija raiseb 3bb buttonilt (1 limp MP)
Kõik on shortstäkid pmst 2-10bb, aga herol 15bb, btn stackliider 25bb
HERO BB TT ???

2.) Olympicus live turniir agressiivseim mängija raiseb BTN-lt 3bb, kõik foldinud.
Hero BB TT stack 12bb nagu ka vastasel.
Mis teeksite???

3.) Olympicu live turniir (satelliit) MP3 kõik on foldinud Hero TT avab 2,5bb
BTN laua stackleader kõige loosem vastane reraiseb 7bb...hero stack 13bb ???

4.) Olympicu live turniir Hero utg avab 3bb JJ, stack 15bb, vastane tundmatu re-raiseb MP-st 9bb omades umbes sama suurt stacki.

5.) PS Live finaallaud Cut (blindi varas) raiseb SB insta allinn kui kaarte näeb.
Hero BB JJ ??? Kõik suht shortstäkid 3-20bb aga Herol ja sb-l umbes võrdsed 15bb ...
Cutoffil näpud kaartidel ja naeratus näol foldimas ... mis teha???


Kuidas mängiksite neid olukordi? Kas on lihtsad otsused et suht shortstack ja ilma pikemalt mõtlemata shove eriti kuna positsioonid vastavad või kehtivad Eesti live turniiridel mingid teised kuldsed reeglid a la TT/JJ fold nagu mulle on väitnud nii mõnigi edukas live mängija?

Eeskätt ootaks live turnade mängijate kommentaare. Netis on otsus lihtne. Nupud!!!

krayzie
08.10.10, 15:53
see pole naljafoorum

pastilaa
08.10.10, 15:56
see pole naljafoorum

irw

vonkartoffel
08.10.10, 17:42
1)fold 2) fold 3)fold 4) call 5)raise
edit: millal mõni suurem live turka tulemas on?

pafka666
12.10.10, 13:23
HELP! Olukorrad järgmised:

1.) Olympicus Triobet Live turniiri finaallaud

laua agressiivseim mängija raiseb 3bb buttonilt (1 limp MP)
Kõik on shortstäkid pmst 2-10bb, aga herol 15bb, btn stackliider 25bb
HERO BB TT ???

2.) Olympicus live turniir agressiivseim mängija raiseb BTN-lt 3bb, kõik foldinud.
Hero BB TT stack 12bb nagu ka vastasel.
Mis teeksite???

3.) Olympicu live turniir (satelliit) MP3 kõik on foldinud Hero TT avab 2,5bb
BTN laua stackleader kõige loosem vastane reraiseb 7bb...hero stack 13bb ???

4.) Olympicu live turniir Hero utg avab 3bb JJ, stack 15bb, vastane tundmatu re-raiseb MP-st 9bb omades umbes sama suurt stacki.

5.) PS Live finaallaud Cut (blindi varas) raiseb SB insta allinn kui kaarte näeb.
Hero BB JJ ??? Kõik suht shortstäkid 3-20bb aga Herol ja sb-l umbes võrdsed 15bb ...
Cutoffil näpud kaartidel ja naeratus näol foldimas ... mis teha???


Kuidas mängiksite neid olukordi? Kas on lihtsad otsused et suht shortstack ja ilma pikemalt mõtlemata shove eriti kuna positsioonid vastavad või kehtivad Eesti live turniiridel mingid teised kuldsed reeglid a la TT/JJ fold nagu mulle on väitnud nii mõnigi edukas live mängija?

Eeskätt ootaks live turnade mängijate kommentaare. Netis on otsus lihtne. Nupud!!!

Kui meie eesmärgiks on turniiri võit, siis hero ei tohiks siin üheski olukorras foldida. Olukord nr. 3 muidugi vähe inffi aga 13bb eelistan mina seal openshovet.

Codecci
12.10.10, 13:31
Eeskätt ootaks live turnade mängijate kommentaare. Netis on otsus lihtne. Nupud!!!
Mis vahet sel on kas live või online? Lives kõik mega-nitid? Iga käsi üsna obvious nupud imo.

Keiss
22.10.10, 04:34
Ok, tänud vastajaile!!
Paar kohalikku live seppa sealsest edetabelist õpetasid, et peaks foldima need olukorrad :) Ise ka shovesin igalt poolt ja alati ülepaar vastas v.a 5. juhul kui flippasin AKs vastu cutoff foldis AJ ja A maandus turni.

Aga jah Codecci lives enamasti meganitid tõesti sest netis on lihtne võtta uus turniir ette samas kui lives ei taheta lauast lahkuda ja oodatakse nutsi.

-andres-
22.10.10, 04:52
Ok, tänud vastajaile!!
Paar kohalikku live seppa sealsest edetabelist õpetasid, et peaks foldima need olukorrad :) Ise ka shovesin igalt poolt ja alati ülepaar vastas v.a 5. juhul kui flippasin AKs vastu cutoff foldis AJ ja A maandus turni.

Aga jah Codecci lives enamasti meganitid tõesti sest netis on lihtne võtta uus turniir ette samas kui lives ei taheta lauast lahkuda ja oodatakse nutsi.

Just had to say lol.

MauroIceMan
26.10.10, 18:44
Minu arust on suur roll vastase tundmises, kas neis juhtudes shoveda või ei, aga muidu nõustuksin, et TT ja JJ ei ole nii nuts..
Minu vastused:)

1. call
2. olenevalt vastasest kui saaks aru et see parimal juhul filp siis fold.
3. Loosi vastu vb paneks nupud sisse, aga pigem fold
4. tunndmatu vastu fold.
5 kahevahel kas fold või nupud sisse.

Endal oli selline olukord lätis (Sain 2 koha)..

Utg+1 väga tight mängia, 3bb (stack 10BB), MP2 lasi 9bb(18BB)
Ise olin CutOff käes JJ, ning monster stack 40BB truniiri teisel oli sel hetkel kusagil 20BB-25BB ja oli BB
No mõtlesin mis mõtlesin ja lõpuks loobusin, MP2 näitas QQ, Oleks selle kaoudanud oleks peaaegu pool stackist läinud..
Pärast oli ikka väga hea tunne:)

Keiss
31.10.10, 10:02
Sul oli rohkem infot. utg nitile pandi otsa, sul raha sees pole, JJ iizy fold :) Stacki nii palju et kuhugi kiiret pole.

MauroIceMan
31.10.10, 10:29
Sul oli rohkem infot. utg nitile pandi otsa, sul raha sees pole, JJ iizy fold :) Stacki nii palju et kuhugi kiiret pole.

Seda, kindlasti ega ikkagi ega nende kõrgete paaride fold pole kunagi kerge..
Arvestades Lavi, minu arust, netis, easy.. seal lihtne, aga lavis see kes väsib ära kes, ei jälgi enam enda mängu ja jne..
aeg teeb oma töö.. kui tunnde passid, ja positsiooni mängida ei saa või kui mängid saad üle laske, siis inimesed hakkavad pärast 5 tunndi, juba natukene lõbusamaid liigutusi tegema..;)
Onju mul õigus!:)=