PDA

View Full Version : NL10 kahtlane olukord



Tarq666
29.12.08, 16:20
Sooviks tagasisidet, et mida valesti tegin ja üleüldine arvamus kogu käest. See käsi jäi natuke kripeldama, sest see ajas mind segadusse ???

***** Hand History for Game 4847774429 *****
$10.00 USD NL Texas Hold'em - Monday, December 29, 12:55:26 ET 2008
Table Beograd (Real Money)
Seat 2 is the button
Seat 1: Juju.Forage ( $9.70 USD )
Seat 2: Redkay ( $2.00 USD )
Seat 3: rogalina ( $9.77 USD )
Seat 4: ...Geronimo ( $2.03 USD )
Seat 5: Tarq777 ( $10.00 USD )
Seat 6: Flatrat ( $2.34 USD )
Seat 7: cezycezy ( $9.87 USD )
Seat 9: KalbZuSteak ( $2.90 USD )
Seat 10: Nikolalune ( $9.45 USD )
...Geronimo posts small blind [$0.05 USD].
Tarq777 posts big blind [$0.10 USD].
Redkay posts big blind [$0.10 USD].
** Dealing down cards **
Dealt to Tarq777 [ Kh Qc ]
Flatrat folds
cezycezy calls [$0.10 USD]
KalbZuSteak folds
Nikolalune folds
Juju.Forage folds
Redkay checks
rogalina calls [$0.10 USD]
...Geronimo calls [$0.05 USD]
Tarq777 raises [$0.50 USD]
cezycezy folds
Redkay folds
rogalina raises [$1.00 USD]
...Geronimo folds
Tarq777 raises [$2.35 USD]
rogalina calls [$1.85 USD]
** Dealing Flop ** [ 2h, 8c, 5c ]
Tarq777 bets [$3.50 USD]
rogalina raises [$6.82 USD]
Tarq777 folds
rogalina wins $15.86 USD from main pot

krayzie
29.12.08, 16:38
1. convert
2. kui pre tõsta tahad siis tee seda suuremalt, 0.75$ oleks piisav. foldi limpraise peale. kõik mis peale seda tuleb on ajusurm minu jaoks.

huvitav oleks kuulda sinu mõttekäiku selles käes.

Klamber®
29.12.08, 16:43
Sooviks tagasisidet, et mida valesti tegin ja üleüldine arvamus kogu käest. See käsi jäi natuke kripeldama, sest see ajas mind segadusse ???

***** Hand History for Game 4847774429 *****
$10.00 USD NL Texas Hold'em - Monday, December 29, 12:55:26 ET 2008
Table Beograd (Real Money)
Seat 2 is the button
Seat 1: Juju.Forage ( $9.70 USD )
Seat 2: Redkay ( $2.00 USD )
Seat 3: rogalina ( $9.77 USD )
Seat 4: ...Geronimo ( $2.03 USD )
Seat 5: Tarq777 ( $10.00 USD )
Seat 6: Flatrat ( $2.34 USD )
Seat 7: cezycezy ( $9.87 USD )
Seat 9: KalbZuSteak ( $2.90 USD )
Seat 10: Nikolalune ( $9.45 USD )
...Geronimo posts small blind [$0.05 USD].
Tarq777 posts big blind [$0.10 USD].
Redkay posts big blind [$0.10 USD].
** Dealing down cards **
Dealt to Tarq777 [ Kh Qc ]
Flatrat folds
cezycezy calls [$0.10 USD]
KalbZuSteak folds
Nikolalune folds
Juju.Forage folds
Redkay checks
rogalina calls [$0.10 USD]
...Geronimo calls [$0.05 USD]
Tarq777 raises [$0.50 USD]
cezycezy folds
Redkay folds
rogalina raises [$1.00 USD]
...Geronimo folds
Tarq777 raises [$2.35 USD]
rogalina calls [$1.85 USD]
** Dealing Flop ** [ 2h, 8c, 5c ]
Tarq777 bets [$3.50 USD]
rogalina raises [$6.82 USD]
Tarq777 folds
rogalina wins $15.86 USD from main pot


väga halvasti mängitud. sealt limbist võib oodata mida iganes ja BB-lt selline mäng on nagu põhjendamatu, peale raise oleks see käsi fold.
ja kasuta mingit konverterit nagu ka eespool öeldud - pokerhand.org või weaktight.com

Tarq666
30.12.08, 09:51
http://www.pokerhand.org/?3648631

See mu esimene käsi mida postitasin, ning kiirustades läks jah untsu natuke :) Igal juhul mõttekäik järgmine. Vastasel oli ees 2 limperit, mis tähendas, et kui tal vähegi raisitav käsi oli, siis käigu temani jõudmisel oleks igati loogiline olnud tema poolne raise. Kuna multitablen, siis oma raise aluseks olen võtnud ranka pre flop video õpetuse, pre flop pot raise limperite suhtes, ning pot size peti nupp on kenasti toweris olemas. Vastase kohta reade polnud, kuid vaist ütles mulle, et ta tahab mulle tünga teha ja mõtlesin standard mängu puhul uut proovida, ning teda reraisida ja talle sellega vastu tünga teha. Reraisiga üritasin kõrget pocket paari esindada, ja poti maha võtta. Tema eelnev limp ja reraise call võis tähendada kõike peale QQ, KK, AA, rõhutan minu vaistu järgi. Flopil oleks tõenäoliselt pidanud chekkima aga otsustasin kõrget pocket paari edasi esindada, et äkki ta ei hittinud ja loobub. Tema all in näitas aga, et tal on minust kindlasti parem käsi ja foldisin.

Keiss
30.12.08, 10:10
Viimane kord kui mulle Cutoffi pealt limp-reraiset tehti näitas vastane 99. Tegemist oli FR NL20-ga ja otsustasin, et ei lase end lollitada ning re-re-raisesin AKs-iga all-ini ja ta insta callis. Mõlemal olid full stackid. Samuti oli enne teda 2-3 limperit seega ei saanud teda mingile monstrumile panna.

krayzie
30.12.08, 10:40
http://www.pokerhand.org/?3648631

See mu esimene käsi mida postitasin, ning kiirustades läks jah untsu natuke :) Igal juhul mõttekäik järgmine. Vastasel oli ees 2 limperit, mis tähendas, et kui tal vähegi raisitav käsi oli, siis käigu temani jõudmisel oleks igati loogiline olnud tema poolne raise. Kuna multitablen, siis oma raise aluseks olen võtnud ranka pre flop video õpetuse, pre flop pot raise limperite suhtes, ning pot size peti nupp on kenasti toweris olemas. Vastase kohta reade polnud, kuid vaist ütles mulle, et ta tahab mulle tünga teha ja mõtlesin standard mängu puhul uut proovida, ning teda reraisida ja talle sellega vastu tünga teha. Reraisiga üritasin kõrget pocket paari esindada, ja poti maha võtta. Tema eelnev limp ja reraise call võis tähendada kõike peale QQ, KK, AA, rõhutan minu vaistu järgi. Flopil oleks tõenäoliselt pidanud chekkima aga otsustasin kõrget pocket paari edasi esindada, et äkki ta ei hittinud ja loobub. Tema all in näitas aga, et tal on minust kindlasti parem käsi ja foldisin.


4xbb +1bb per limper pre
ära tee kakabette. Otsustad tõsta siis tee seda korralikult. kui arvad et saad ta preflop käe pealt ära siis tõsta mingi 3.2$ peale.

flopil vaata boardi strukturi ka - kõik flopid ei ole cbettimiseks head. ja kui otsustad cbettida siis tee taas korralik bet, mingi 1/2potsize peale ei foldi seal boardil eriti miski.

Keiss
30.12.08, 11:39
Ma ei saagi aru palju sul alles jäi seal, mingi 4$? Pmst ma oleks siis juba all-ini läinud, runner-runner masti võimalus vms. Tüübil oli vbolla JJ/AKs. Mäletan kunagi NL20-s mingi vunts tõstis mu raise vist PF 7.80 peale ja siis foldis, kui 2 suvalist fishi oma midstackidega peale teda AI lükkasid ning mina sinna otsa veel oma AA-ga. Mõttetu ju? Oleks võinud siis ülejäänud 12$ sisse panna, et megapoti minna võtma. Ju tal midagi ikka oli, et nii re-raises.
Ehk siis kui oled juba meeletult raisenud ja näed mingit võimalust võita suurt poti siis pole mõtet koonerdama minna enam. Samuti kui sa cbetisid seal flopil siis oleks pidanud jah seda tegema suurelt ja all-ini callima, mis siis, et kaotades oleksid tundunud rumalana.