PDA

View Full Version : NL25 qq preflop



Pudgehook
10.10.10, 11:17
Full Tilt No-Limit Hold'em, $0.25 BB (9 handed) - Full-Tilt (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-FullTilt.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

saw flop

MP2 ($18.24)
MP3 ($25)
CO ($17.48)
Hero (Button) ($27.49)
SB ($25)
BB ($11.55)
UTG ($5.90)
UTG+1 ($30.70)
MP1 ($28.02)

Preflop: Hero is Button with Qhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif, Qhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif
2 folds, MP1 bets $1, 2 folds, CO calls $1, Hero raises to $3.50, 2 folds, MP1 raises to $8.50, 1 fold,


Total pot: $56.33 | Rake: $2.81


250 kätt 17/12 3bet 10% 4bet 0%

qjet
10.10.10, 11:49
ma tõesti ei saa aru, miks te siia täiesti standard olukordasi topite? kui tõesti ei biidi mängu, siis liigu alla? ma küsin sul kohe ära, et MIKS SA 3BETID? kui sa sellele vastuse leiad, siis edasi tead juba ise, mida teha.

leits
10.10.10, 11:52
ma tõesti ei saa aru, miks te siia täiesti standard olukordasi topite? kui tõesti ei biidi mängu, siis liigu alla? ma küsin sul kohe ära, et MIKS SA 3BETID? kui sa sellele vastuse leiad, siis edasi tead juba ise, mida teha.

stfu .. midagi asjalikku öelda ei ole, siis ole vait parem

vapsik
10.10.10, 11:54
Foldiks. Üldiselt oled biit. Enda ja CO statid oleks võinud ka lisada.

qjet
10.10.10, 11:58
stfu .. midagi asjalikku öelda ei ole, siis ole vait parem

ja sinu post on asjalik? ma tõesti ei saa aru, miks te üldse oma AK QQ käsi siin 3betite, kui 4b peale saades jookseb juhe kokku :D. see on lihtsalt naljakas ja hale juba. ja minu post oli väga asjalik. hetkel ta 3bet bluffib premium kätt, kui ta siin foldib veel. mina leian, et see on täiesti standard shove koht.

Sass
10.10.10, 12:04
pean n6ustuma leitsiga. qjet ehk siis sinu m2ng on selline et iga k2si millega sa 3betid sa l2hed AI? well played, ja sellise m2nguga sa biidid? 3bet blufib? 3bet blufitakse KJo-ga mitte QQ-ga on sitaks k2si millega MP raiseb ja mis ta 3beti peale foldib CO (possible setminer) foldib seal peaaegu igakord kuna kui tal oleks olnud 3bet hand oleks ta seal 3bettinud, kui saame calli 3betile on mp ranges ikkagi väga palju käsi mida me biidime (AK AQs vahel ja ka 88-JJ) ilmselgelt MP ei calli seal KK v6i AA-ga antud juhul ta 4betib ehk tal on hand millega ta AI on valmis minema (KK AA) aga nagu öeldud siis väga paljud korrad MP seal kohas 3betile foldib ja QQ seal elusees ei jäta 3bettimata et anda ala KQs, AJ, KJ jne handidele odavalt kokku tõmmata midagi.

Pudgehook
10.10.10, 12:05
lihtsalt huvitas,kas 10% 3bet on piisav 250 käe kohta tegelikult.shovesin ja ak oli muidu.Seleta mulle,miks ma ei või 3 bettida qqga,kui plaanin 4beti peale selle ära foldida mingi niti vastu näiteks?Ta võib ju avada 77+ aq+ ainult 2te kätt peaksin ju kartma ja nii saan ka rohkem infot vastase käe kohta.Ei tahaks eriti 233 flopil nupud sisse ajada ja vaadata,et kk või aa on vastas,teen 3 bet ja foldin niti vastu 4 betile tuleb odavam ju.

co oli 40/20 fish ja ma olen 16/13,aga selles lauas oli mul 20/20 väikse sample kohta

Sass
10.10.10, 12:09
250 handi on 3beti ja 4beti jah ylimalt vähe, sitt kaardijooks ja villain tundub sulle nitina mida ta tegelikult ei pruugi olla, ylihea kaardijooks ja supernit võib tunduda spewmonkeyna ja lykkadki oma QQ-ga ta vastu sisse kuigi tglt ta 3bet% võib olla mingi 0.9 ja näitab sulle seal KK ja AA

qjet
10.10.10, 12:11
siis callid niti vastu, et nõrgemad käed sees hoida=value. teil ikka päris hea loogika siin. et lihtsam on value käega 3bet foldida, kui rahad sisse ajada? sama hästi võtke oma arsenali ka KK 3b ja fold to 4b, sest millelt te ikka actionit saate? ja WTF 3b for info :D? 3bet on kahel eesmärgil. bluff või for value, aga et infot saada ;o? ja miks sa pead 223 flopil nupud sisse ajama? pokker ei ole ainult pf ja postflop.

Sass
10.10.10, 12:15
ja mida sa flopis teed? n6rgem käsi seal edasi ei m2ngi unless tal on made hand ja kuit al pole sittagi viskab minema.. parem siis juba enne floppi 3bettida, jah olen nõus QQ on sisselykkamis käsi aga seda ainult teatud vastaste vastu ja 17/12 ei ole kindlasti mees kelle vastu sa longrunnis QQga pre AI minnes plussi j22d

Pahvak
10.10.10, 12:21
Kui vastane ei calli 3beti mitte kunagi kehvema käega, siis QQ ei ole 3bet, vaid call. Kui vastane ei calli 3beti kehvema käega, siis ta foldib (korrektselt) kehvemad ja jätkab parema käega (korrektselt). Saan aru, et raske on initsiatiivita QQ mängida, sest olete harjunud ainult 'otsa panema' ja 'info nimel' 3bettima või muid jaburdusi.

As played on fold.

Sass
10.10.10, 12:27
aga alati ei j2tka ainult paremad k2ed. paremad k2ed panevad siin kohe otsa halvemad ntx TT-JJ, AK callivad siin v2ga tihti

Pahvak
10.10.10, 12:31
aga alati ei j2tka ainult paremad k2ed. paremad k2ed panevad siin kohe otsa halvemad ntx TT-JJ, AK callivad siin v2ga tihti

No seda on siiski vaja iga vastase puhul täpsemalt teada. Loll oleks readita eeldada, et väga tihti callitakse 3bete regularimõõtu tüüpide poolt. Ise callid oop tihti TT-JJ?

Pudgehook
10.10.10, 12:32
Sain vastuse sassilt kätte,aitäh

Sass
10.10.10, 12:37
No seda on siiski vaja iga vastase puhul täpsemalt teada. Loll oleks readita eeldada, et väga tihti callitakse 3bete regularimõõtu tüüpide poolt. Ise callid oop tihti TT-JJ?

ei calli aga ma ei calli ka KK ja AAga

raudtee(EST)
11.10.10, 14:22
ei calli ka KK ja AAga

Siis on viimane aeg võtta oma arsenali üks uuendus ja IP-lt teatud juhtudel pf raise QQ+ callida (st loe pahvaku selgitus mõttega veelkord üle).

janek174
11.10.10, 15:50
Hea teema. Ise ka selle üle pikalt mõelnud ja katsetanud. Mõned mõtted.
No 3beti mõte (nagu eelpool öeldud) on kas for value, või bluff. Kui võtta keskmine nitt, kes 3beti vastu korrektselt mängib, siis QQ on just selline käsi, mis ei kvalifitseeru mitte kummagi variandi alla. Bluffimiseks on käsi liiga hea, ja for value... no ma ei tea. Üldiselt tundub viimasel ajal ka KK-ga mängimine sama teema alla käivat. Viimasel ajal need KK 4bet shoved (või shove callid) on küll ainult raha välja viinud (QQ on igatahes rohkem sisse toonud viimasel ajal kui KK). Muidugi oleneb kõik nagu alati konkreetsest vastasest ja situatsioonist. Ja mitte vähem ka sellest, milline nitt või agronoom sa ise vastase silmis oled. Sellest tulenevad ka need jutud, et 3bette callitakse TT,JJ ja AK-ga maha. Reeglina korrektselt mängides ikka ei callita. Oleneb väga palju enda imagost. Ja KK-AA positsioonist 3beti maha callimist on viimasel ajal ikka päris palju näha olnud, sest 4beti ei tee alla AA (KK) isegi enamus fishe mitte.

Edit: Jutt käib siis korrektselt mängiva niti vastu, mitte mingi lambifishi vastu.

poolakas
12.10.10, 18:35
Miks ei võiks käe otsuste käiku muuta vastavalt actionile? Kui me oleme QQ-ga bettingrangest ees siis me 3betime for value , kui saame vastuseks shove, siis on vastane seekord ees ja easy fold. Et kui me oleme juba 3bettinud for value siis never 4betile ei foldi?

QQ call pre? Milliseid käsi me siis üldse 3betime? AA-d ei 3beti, kuna nõrgemad käed foldivad? NL25-s ei ole küll vaja enda jaoks neid asju nii keeruliseks teha.

janek174
12.10.10, 19:05
Kui me oleme QQ-ga bettingrangest ees siis me 3betime for value , kui saame vastuseks shove, siis on vastane seekord ees ja easy fold. Et kui me oleme juba 3bettinud for value siis never 4betile ei foldi?


Kui me 3betime QQ ja siis 4betile foldime, siis ei ole ju for value? Jutt käib ikkagi korrektselt 3beti vastu mängivast mängijast, kes foldib, või paneb otsa, mitte ei calli iga kord su 3beti maha. Sellisel juhul on QQ-ga 3bet ikkagi rohkem bluff, sest kui otsa pannakse on easy fold ju. Ja QQ on selle jaoks liiga hea käsi, et teda blufiks keerata. Ja ega mäng ei käi ainult preflopis. Flopis on ka võimalik igasugu trikke välja mõelda ja ehk rohkem raha teenida, kui 3betiga beti maha võtmine. Selliseid vendi tuleb üldse täiesti ilma leheta 3bettida.

poolakas
12.10.10, 19:31
Kui me 3betime QQ ja siis 4betile foldime, siis ei ole ju for value? .

Okei, ma olen ilmselt piisavalt juhm, et sellest aru saada. Kui vastase bettingranges on 22+, KQs+, ATo+ ... siis me oleme ju QQ-ga ees? Ja 3bet on for value. 3bet call pre pole üldse nii ebatavaline, kui eelnevalt kirjutati. Ja ei callita ainult AA/KK.

Kui vastase 4bet range on AA, KK, AK ja vbl ka QQ .. siis oleme taga. Järelikult kui me ise korrektselt seda mängime, peaksime foldima? Ehk siis, meie otsus muutub, kuna vastase range meie jaoks muutus?

janek174
12.10.10, 19:44
Kui vastase bettingranges on 22+, KQs+, ATo+ ... siis me oleme ju QQ-ga ees?


Ja kui paljude nende kätega vastane su 3beti callib?

Edit: Obv oleneb kõik ikkagi vastasest, ei väsi seda kordamast. Kui ikka callitakse laia rangega, siis on obv for value, aga niti vastu kes korrektselt mängib (foldib või paneb otsa), ei ole selline QQ-ga 3bettimine imo eriti kasumlik mäng.

Sass
12.10.10, 19:49
oleneb vastasest... aga kysimused janekile
mida sa teed kui callid ja floppi tuleb A, K?
mida sa teed kui vastane callib ja callib ja callib?
mida sa teed kui vastane l2heb hulluks ja raisib ainult?
mis käed edasi mängivad flopist mida me biidime aga võisid hittida villaini?

janek174
12.10.10, 19:51
No need asjad olenevad ikka nii paljudest asjadest, et ei viitsi pikemalt seletadagi.