PDA

View Full Version : Elu ja Pokker



antnx
29.12.08, 16:54
Mõtlesin ,et oleks huvitav teada kuidas on pokker teie elu paremaks/halvemaks teinud?

Milliseid pokkeritarkusi on võimalik elus kasutada ja kas see on õnnestunud?

Kas pokkeri mindset käib mingil määral ka elu kohta ja ntx mindseti raamatust võib osata ka paremini elu elama õppida?

Kas pokker on aidanud teid paremini inimeste tundmaõppimisel ja nendega toime tulemisel?

Kas +EV ja -EV võib kasutada ka päriselus ning selle põhimõtte järgi elada?

Kas pokkerimängijad saavad elus paremini hakkama kui mingid suvalised töllid?


TULD

zyxxx
29.12.08, 17:18
Mind on see mõtteviis küll kõvasti aidanud, sest kui oled igapäevaselt äris tegev inimene, siis ei ole vaja paralleele kaugelt otsida. Samuti igapäevases tavaelus, sest downswingid ja upswingid eksisteerivad ka igapäevaselt ja elus lihtsalt on perioode kui üks või teine olukord meenutab väga pokkerimängu kõveraid :)

Näiteks on praegu enamikel äridel downswingi aeg, sest on paras ikaldus ja ole sa kui osav tahes, edukas on väga keeruline sellises olukorras olla. See tuleb lihtsalt oma parimaid oskusi ja teadmisi rakendades üle elada ja loota, et downswing lõpeb enne kui bankroll ;D

Mida siis veel? Eraeluliselt? Kui ikka satud mitme nõmeda naise otsa järgemööda ja oledki kuival - jällegi downswingi teema, halb õnn oli, tuleb edasi üritada. ;D Samas tuleb heita hetkeks pilk ka endale ja vaadata, et äkki on endale tekkinud mingi deffekt ;D

Neid paralleele võiks tuua siia ka ilma naljata veel mitu lehekülge. Igaljuhul on see minu elufilosoofiat palju muutnud ja arvan, et paremuse suunas :)

alaska
29.12.08, 17:36
Mina täna just vaatasin, et rahakotis oli ainult 3 buyin´i.

lebovend
29.12.08, 18:09
mul oli veel v2hem, olin sunnitud freerollima klubis. tasus 2ra ;)

CTXrix
29.12.08, 21:56
;D See tavaeluga paralleelide tõmbamine on mulle ka täiega külge hakanud - biidid ja suckoudid ja coinflipid jms on kõik 24/7 olemas, eriti ülikoolielus...alles hiljuti tuli üks eksam sellise suckoudiga ära, et ise ka ei usu ::)

arvamusliider
29.12.08, 22:08
Igatahes igasuguste kahtlase väärtusega vidinate ostmine on muutunud kergekäeliseks. Vabanduseks ikka see, et mis seal vahet, kas mingi tohman tõmbab riverisse jälle 2 oudise ära või pigem ostan endale midagi meelepärast.

Downswingi elan poodeldes läbi, siis on jälle ruumi tõusuks. ;D

alaska
29.12.08, 22:32
Kui nüüd tõsisemalt rääkida, siis ma olen rohkem hommikuti seksima hakanud.

TaaviK
29.12.08, 22:38
Kui nüüd tõsisemalt rääkida, siis ma olen rohkem hommikuti seksima hakanud.


endaga obv

Foux
30.12.08, 00:21
Sõpru, kes pokkerist mitte midagi tegelt ei tea, sõiman ma pederasti asemel donkideks. Ja siis nad nagu "wtf"

ranka
30.12.08, 07:50
Rohkem hakanud arvutama päris elus pot odds (mõtlema riski/rewardi suhtele) :)

marguzz22
30.12.08, 07:59
Pokker elu paremaks küll nüüd ei tee, võibolla kui teeniks 100K sellega kuus, siis. Aga üldiselt on pokker väga julm mäng ja sa võid kõik õigesti teha, aga ikka kaodata. See tekitab ka elus palju probleeme, või kui downswing on käsil, selline halb tunne ja ei suuda mõelda muule kui pokkrile. Ma näen vahest käsi isegi unes pärast pikka sessiooni. Aga üldiselt mingeid pokrist võetud konseptsioone elus küll ei rakenda ;D

antnx
30.12.08, 10:05
Ise kasutan sõna standard suhteliselt palju viimasel ajal. Kui midagi valesti või pekkis on siis - standard

ranka
30.12.08, 10:09
Ja obviously on sõna "obviously" nii standard nüüd kõnekeeles ;)

Keiss
30.12.08, 10:28
Minu elu on pokker ikka kohutavalt palju muutnud ehk teinud paremaks. Mulle ei sobi kellast kellani tööaeg ning varahommikused töölejooksmised ajasid mind kohutavalt tilti!!! Tänu pokkerile naudin seda, et olen oma elu peremees ning miski ei saa sellest parem olla.

Kui nüüd aga naljast rääkida siis eile jäin suuskamist vaadates magama ning kui naine üles ajas ütlesin talle unesegaselt, et ta mind ei kiusaks rohkem muidu panen ta ALL INI! Käte nägemine unes on standard ning seda igasuguste swongide puhul.

Rage
30.12.08, 10:41
Ja obviously on sõna "obviously" nii standard nüüd kõnekeeles ;)
mulle on sõnavarasse ilmunud sõna: standard

krayzie
30.12.08, 10:45
mulle on sõnavarasse ilmunud sõna: standard


+1

lebovend
30.12.08, 11:34
oijaaa, kuda vahepeal m6ned idioodid/idiootsused ajavad "tilti".

BuildUp
30.12.08, 14:04
Mul on pokkeriga peale raha teenimise veel üks eesmärk. Nimelt ma olen teinud küll palju sporti ja osa võtnud ka muudest erinevatest asjadest, aga ma pole kunagi nende asjadega kuhugile välja jõudnud. Ma olen koguaeg olnud mingi keskvälja mängija ning mul ei ole ka erilisi saavutusi ette näidata.
Ükskord ma mõtlesin siis välja, et ma saavutan oma edu pokkeris. Kui ma olen lõpuks NL100 jõudnud, siis ma usun, et ma saan lugeda ennast edukaks mängijaks pokkeris. :)

Ja sõnad - "standard" ning "obvious" on obviously põhisõnavaras. ;D

timukasr
30.12.08, 14:59
Standard ja obvious on obv sõnavaras. Lisaks 2p2 foorumist checkboximine on käe sisse jäänud. Lisask kasutan igapäevases jutuajamises sõnu donk, tilt jne.

[x] standard

kollane
30.12.08, 15:17
Pokker elu paremaks küll nüüd ei tee, võibolla kui teeniks 100K sellega kuus, siis. Aga üldiselt on pokker väga julm mäng ja sa võid kõik õigesti teha, aga ikka kaodata. See tekitab ka elus palju probleeme, või kui downswing on käsil, selline halb tunne ja ei suuda mõelda muule kui pokkrile. Ma näen vahest käsi isegi unes pärast pikka sessiooni. Aga üldiselt mingeid pokrist võetud konseptsioone elus küll ei rakenda ;D






+1

ok2aa
30.12.08, 16:41
naine teab tänu pokkerile märgatavalt rohkem roppusid sõnu

-andres-
30.12.08, 18:34
naine teab tänu pokkerile märgatavalt rohkem roppusid sõnu

Rofl!
Suckoudid ja biidid lisavad argielule vürtsi :D.

ESTPatrick
30.12.08, 18:59
1. Tarbin sitaks : käin comarketi asemel kaubamajas
2. Jala ei käi enam. Takso, auto, mootorratas
3. vett ei joo, süüa ei tee.
4. puhkan sitaks rohkem
5. Käin tihti opeliga teeninduses
6. Naistele meeldivad tohmanid opelimehed.
7. tavaelus mõtlemine ei ole muutunud, proovin üldse mõtlemise targemate inimeste hooleks jätta
8. Koolis kasutan standartselt luckbox meetodit, magistris on nii võimalik.
9. Stressi ei ole absoluutselt enam, mitte et enne oleks olnud
10. huumorit on igapäevaselt kordades rohkem


http://www.youtube.com/watch?v=DtD5JofA0kk - Oluline on jääda Hulkrakseks

jrgn hell
30.12.08, 19:25
Enne kartsin ka, aga nüüd kardan täiesti paaniliselt isaks saamist, sest see lööks kuldm*nni igasugusele vabadusele otse p*rrse ja ma ei suudaks niisama minema ka jalutada, ma arvan. Kui olen napilt pääsenud, siis on nagu uus sünnipäev olnud

muid ajsu ka. Pärats modifyin pikema vastuse, kohe ei liea inspiratsiooni

taipupole
30.12.08, 19:36
Tänu ESTPatrickule: peab meeldima. Kasutusel ka igapäevakõnes.

jrgn hell
30.12.08, 20:50
Kõige suurem plus( AND IT´S A FUCKING MAJOR ONE ) on pokkeriga see, et mul on outse.

Ei hakka rääkima, kuidas viskan raha potti ja elu on kuld, aga mul on vähemalt võimalus, et kui ma leian endas selle jõu ja inspiratsiooni ( sest see teekond on ikkagi raske, aga fun ja oi kui huvitav ), on mul võimalus saada paari aastaga oma aja peremeheks ja suhteliselt hea elu peale. Miks debiilikud hakkavad Amwayd müüma ja muud sellist paska teevad. Sest nende töö kohta ei saa öelda TÖÖ. Inimesed ei taha teglikult tööl käia. Kui nad saavad isegi natuke vähem raha, mitte tööl käies, mis sest et raiskavad päevast ja ööst rohkem tunde papi kokku ajamise peale, on nad nõus üritama sõpradelel selgeks teha, et on täiesti fuking eluliselt vajalik läbi minu affiliatei liituma ja endale aastane seebi- ja makaronivaru kokku osta. Et soovita veel 3le sõbrale ja 2000€ ongi iga kuu taskus. 99% get Jack Shit.
Sama case on ilmselt varaste, diilerite ja maffiasõduritega, kes saavad mitte tööl käies normaalset raha ja mingit tumedat respecti, ise aru saamata, et nad on tööl 25h päevas, 400 päeva aastas, sest kogu aeg tuleb üle õla vaadata, et sind aksti ei lööda, makse peale ei panda või maha ei koksata.
Sama case on ka pokkeriga, AGA Sa oled mängust sõltuvuses ( s.t. Et sulle meeldib see mäng, mis sest et see ajab sind vahel tiliti, sa mängid seda ikka rõõmuga enamasti. ) Sa ei anna küll ühiskonnale otseselt pokkeriga midagi ( kuigi kuna sa oled oma aja peremees, saad sa teha ilmselt rohkem head, kui enamus nine-to-five jobikaid. Ole ainult mees ja võta kätte! näiteks varjupaigas koertega ( kes on muiud 24/7 peaaegu oma puuris kinni ) jalutamas käimine on fucking rewarding tunne ikka, kui sa näed ja tunned seda siirast rõõmu, kui kutsa jookseb nagu tuul ja pärast saba liputab ka niuksub, kui ära hakakd minema ), aga sa ei võta ka midagi, sest see teine vend kes su vastas lauas on, on ka seal vabatahtlikult ( v.a. need toweri aasia microgrinderid, kes ühe accounti tagant terve perega 5/5 mängivad ja on otsustanud nokia tehase asemel seal karjääri teha. Nende elu suckib ikka sajaga! Nii toweris, kui ka Nokia tehases... ). Ja sellest tuleb ka järgmine punkt. Iga $ või € on su enda teenitud ( suckoutid välja arvatud ). Nii raha ei tule, et sa tööd ei tee selle nimel. Boonused ja rakebacki sa oled ka ikagi välja teeninud. Kunagi kui Magistraalis teeehituse peal töötasin, tuli raha kogu aeg sama vähe. Vahet polnud, kas tegid tööd, magasid põõsas, või sõid sadamakai ehitusel kalameestega tursamaksa ja jõid BocKi.
Seega loodan iga hinna eest ennast pokkeriga ära elatada tulevikus, või vähemalt proovida. Mina arvan et Ranka, kes Padjatehases töötades lõunapauside ajal söömise asemel Sklanskyt luges, peaks, endal kuldsed kindgad jalas, sinna sama liini peale ronima, ja tehases ringi sõites " IN YOUR FACE, MOTHERFUCKERS" karjuma. Ding -dong sobib ka http://www.youtube.com/watch?v=PRTvdcPtzHM


ship it!

ESTPatrick
30.12.08, 22:15
Tänu ESTPatrickule: peab meeldima. Kasutusel ka igapäevakõnes.


Standard

Tigrano
30.12.08, 23:17
Rohkem raha ja vaba aega ning FUN. Praegu mõtlen, siis on ikka hea meel, et töölt sai ära tuldud. Pärast vastan pikemalt ;)

antnx
31.12.08, 09:58
Jrgn Hellile vastuseks:

http://www.youtube.com/watch?v=FVqd91Pj6Eg

jrgn hell
31.12.08, 12:15
Jrgn Hellile vastuseks:

http://www.youtube.com/watch?v=FVqd91Pj6Eg




kuna see on nii mitmekülgne laul ja hea sõnumiga, siis seleta lahti ka, millist osa sa siit täpselt mõtled. Seda ei suutnud välja lugeda

antnx
31.12.08, 12:31
käib tavalisete tööinimeste kohta ja ka pokkeri mängust on seal räägitud. Et mängin ainult kõrgete panustega sest väikestega ajaraisk. Ilmselt iseloomustab see laul kõige paremini töölise elu kes ootab et kõik saaks korda aga tegelt ei saa

jrgn hell
02.01.09, 21:57
pokker muudab elu ikka ja täna tõestasin seda endale jälle. Tulin töölt ja läksin jogurtit ja enrgiajooks ööks ostma ja säästukas sellisel ajal nagu alati puupüsti täis. Igatahes ma vahel teen neid navaroo tellide spottimise harjutusi ( igal pool saad skilli harjutada ), et heidad pilgu mingile situatsioonile ja siis kordad peas läbi kõike mida nägid võimalikult detailselt. Lõpuks peaksid harjuma oma nägemisalas rohkem märkama, ehk observationskill läheb paremaks. Et tegelikku oma nägemisvõimet proovida, pange käed sirgelt laiali nagu võimlemistunnis ja vaadake otse ette, vibutage sõrmi ja liigutage käsi ette kokku, kuni oma sõrmi märkate silma nurkadest. Ok, navarro reklaami lõpetasin nüüd ja igatahes lahendasin 4 kassajärjekorra valimise puhtalt readimisega ära. Ei olnud kõige lühem ja kõigist kelle taha ma oleks sattunud, nendest sain enne poest nahhui. Igatahes valemi mõtlesin ka juurde:
kassapidaja vanus x tüdimus näos / rahva arv sabas x nende ostud korvides ja kärudes

-andres-
03.01.09, 02:51
BJ oleks naelapea pihta.

ESTPatrick
03.01.09, 02:56
kassapidaja vanus x tüdimus näos / rahva arv sabas x nende ostud korvides ja kärudes



mis vastus oli?

jrgn hell
03.01.09, 04:14
kle loogikaviga, valem tötaks hoopis nii et vanus + tülpimus * inimesed + ostud



nu mida väiksem vatus tuleb, seda parem järjekord. hinda ise 1st 5ni või kümneni nii banaalselt, et suht 60 järelikult vana, 10st 7 Ilgelt tülpinud nägu ka, ehsk siis 7+10 * 10 lohhi järjekorras ( kõige pikem näiteks, siis 10 pointsi), plus enamus mingid kärudega ühe korra poes käiad et veel 10
et siis 7+10 * 10+10 = 340

et kui noor reibas milf kassas hea tujuga siis 1+1 * kondosse ja nätsu ostvad mehepojad vaheldumis krõpus ja cocat ostvate tattidega ja tsikid, ke säästu fatburnerit ostavad, 6 tükki järjekorras, siis 1+1 * 6+1 = 14

täpne värk

RudiTurbo
03.01.09, 07:20
Nende ostud korvides ja kärudes tuleb alati korrutada 3'ga kui näed, et mingi joosep ostab jopesi või riideid vms.

Sest siis kassapidajad ei saa neid magneteid sealt kätte ning helistavad ka enne seitse korda kui hinna teada saavad.
See on väga tähtis faktor ;D

Tigrano
03.01.09, 12:19
Nende ostud korvides ja kärudes tuleb alati korrutada 3'ga kui näed, et mingi joosep ostab jopesi või riideid vms.

Sest siis kassapidajad ei saa neid magneteid sealt kätte ning helistavad ka enne seitse korda kui hinna teada saavad.
See on väga tähtis faktor ;D


Just, see on kõige haigem ja kunagi ei tasu käija mõnes just avatud poes, see on sick, isegi saiale ei suudeta koodi leida, mis siis rääkida veel, kui mõni tohman hakkab toidupoest riideid ostma ;D

Uniquest
04.01.09, 00:50
kle loogikaviga, valem tötaks hoopis nii et vanus + tülpimus * inimesed + ostud



nu mida väiksem vatus tuleb, seda parem järjekord. hinda ise 1st 5ni või kümneni nii banaalselt, et suht 60 järelikult vana, 10st 7 Ilgelt tülpinud nägu ka, ehsk siis 7+10 * 10 lohhi järjekorras ( kõige pikem näiteks, siis 10 pointsi), plus enamus mingid kärudega ühe korra poes käiad et veel 10
et siis 7+10 * 10+10 = 340

et kui noor reibas milf kassas hea tujuga siis 1+1 * kondosse ja nätsu ostvad mehepojad vaheldumis krõpus ja cocat ostvate tattidega ja tsikid, ke säästu fatburnerit ostavad, 6 tükki järjekorras, siis 1+1 * 6+1 = 14

täpne värk


Veider, minu kogemusest on vanad just kiiremad. Üldiselt töökamad ja harjunud töötama, noorukesed on väsinud/tüdinud tavaliselt, tihti vähem aega kohal ka olnud, ei tunne masinaid, hindu jne. Muidugi noore tibi hääl ja naeratus on sulle sümpaatsemad, siis möödub aeg subjektiivselt kiiremini. ;)

jrgn hell
04.01.09, 05:11
ma ei tea, siin vastupidi, ja säästukas ma flirtima kindlatsi ei köi. Seal käimine niigi närvesööv elamus. Taipoksi defenci saab harjutada, kui pensipäeval minna. Iga penskari käest saad küüanrnukke iga riiuli juures

antnx
04.01.09, 13:36
Table Juu Tee EFF?
Life and poker = säästuka müüjad :D LOL

RudiTurbo
04.01.09, 13:39
Table Juu Tee EFF?
Life and poker = säästuka müüjad :D LOL


Säästukas on kauba ostmisel ju paremad oddsid :D

alaska
04.01.09, 13:56
Eile sõitsin autoga, mingi mesa tuli ringipealt ja hakkas maha keerama, suund oli ilusasti sees tal, ma mõtlesin parajasti oma hommikuse badbeati üle, vahtisin seda suunatuld, mõtlesin, et raudselt blufib ja tegelt läheb ringi peale edasi, hakkasin sõitma. Viimasel hetkel sain pidama. Ausalt kah, täitsa haige värk, süda peksis pool tundi pärast.

BuildUp
04.01.09, 14:08
Eile sõitsin autoga, mingi mesa tuli ringipealt ja hakkas maha keerama, suund oli ilusasti sees tal, ma mõtlesin parajasti oma hommikuse badbeati üle, vahtisin seda suunatuld, mõtlesin, et raudselt blufib ja tegelt läheb ringi peale edasi, hakkasin sõitma. Viimasel hetkel sain pidama. Ausalt kah, täitsa haige värk, süda peksis pool tundi pärast.



Rofl ;D ;D ;D ;D

Tigrano
04.01.09, 16:17
Eile sõitsin autoga, mingi mesa tuli ringipealt ja hakkas maha keerama, suund oli ilusasti sees tal, ma mõtlesin parajasti oma hommikuse badbeati üle, vahtisin seda suunatuld, mõtlesin, et raudselt blufib ja tegelt läheb ringi peale edasi, hakkasin sõitma. Viimasel hetkel sain pidama. Ausalt kah, täitsa haige värk, süda peksis pool tundi pärast.


Irw, ära mersu vendade suuna tulesi kunagi jälgi, sest tavaliselt neid ei näita selle margiga sõitvad iskud seda kunagi, samuti parkimisega on tõsised raskused ;)

Sa ikka jubedalt pokkeri sees 24h

ESTPatrick
04.01.09, 16:18
ei tasu üle mõelda, inimesed on lollid

kilu6
04.01.09, 16:42
Eile sõitsin autoga, mingi mesa tuli ringipealt ja hakkas maha keerama, suund oli ilusasti sees tal, ma mõtlesin parajasti oma hommikuse badbeati üle, vahtisin seda suunatuld, mõtlesin, et raudselt blufib ja tegelt läheb ringi peale edasi, hakkasin sõitma. Viimasel hetkel sain pidama. Ausalt kah, täitsa haige värk, süda peksis pool tundi pärast.


Mulle ka eelmine aasta mingi Pärnu koll sõitis kõrvalteelt külje pealt sisse. Ise ütles, et ta ei teadnud, et see tänav nii lühike on ja et pole probleemi, tal kasko.

leho57
04.01.09, 20:07
muidugi ohtralt termineid on pokker küll tavaellu toonud...

aga aastavahetusel huvitav seik:
mingi vend, majanduslangusest räsitud ja korralikult kärssa leotanud, tikkus trollipeatuses ligi ja hakkas jaurama kuidas tal ikka naistega ei lähe ja raha ja tööd pole jne. pisikese ajaga hammustasin läbi, et ta polnud just kõige teravam pliiats karbis ja kui ta välja tuli ideega, et me ta aastavahetuseks kaasa võtaks, oh seltskonna mõttes, siis tundus õige aeg üheks blufiks. Seletasingi talle siis ühe loo kuidas aastavahetusel raekoja platsil on palju palju üksikuid naisi ootamas, et keegi nagu sina läheks ja neile seltsi pakuks. jäigi uskuma.... karm lugu. no ma ostsin talle uusaasta heateo raames ühe burksi ka, et täis kõhuga ikka toredam ju :D ja teele ta läks.

eks neid reraise ja calle on elus ikka ette tulnud - ma muidugi ei tea kui suurt rolli mängib seal pokkeriteadmiste olemasolu aga tagantjäri on ikkagi huvitav paralleele tuua ::)

Rage
04.01.09, 20:37
mitte küll pokker.. aga see lugu http://www.youtube.com/watch?v=7-KlM-a9YKU&fmt=18 peaks päris hästi iseloomustama mu ellu suhtumist:-D

ESTPatrick
04.01.09, 20:51
nii pokkerit edukalt ei mängi.

minu ellusuhtumine, mitte selliseks saada nagu loo algus:

http://www.youtube.com/watch?v=LjMcWXHOWoQ&feature=PlayList&p=FC36A92B52497D9A&index=0

virx747
04.01.09, 21:33
Eile sõitsin autoga, mingi mesa tuli ringipealt ja hakkas maha keerama, suund oli ilusasti sees tal, ma mõtlesin parajasti oma hommikuse badbeati üle, vahtisin seda suunatuld, mõtlesin, et raudselt blufib ja tegelt läheb ringi peale edasi, hakkasin sõitma. Viimasel hetkel sain pidama. Ausalt kah, täitsa haige värk, süda peksis pool tundi pärast.


;D Krt ma ei ole ammu niimoodi hirnunud, ausalt ka, kõht on valus!
See on sama asi, kui igapäevatoimetusi tehes tahan vahel vajutada undo nuppu.

jrgn hell
05.01.09, 00:29
kui ma mtv-d kunagi tatina 7ndas vaatasin päevast päeva, siis jälle öösel vaadanud seda ja hommikul koolis tagapingis uimaisn ja magasin, siis õpetaja lõugas midagi ees ja mäletan konkreetselt , et üritasin pinalist ta möla vaiksemaks panna jumala tõsiselt.

ranka
05.01.09, 01:56
kui ma mtv-d kunagi tatina 7ndas vaatasin päevast päeva, siis jälle öösel vaadanud seda ja hommikul koolis tagapingis uimaisn ja magasin, siis õpetaja lõugas midagi ees ja mäletan konkreetselt , et üritasin pinalist ta möla vaiksemaks panna jumala tõsiselt.



TRA HAHAHAHAHAHAHHAHA. Praegu naabrid ärkasid mu hirnumise peale! :D

ESTPatrick
05.01.09, 02:52
kui ma mtv-d kunagi tatina 7ndas vaatasin päevast päeva, siis jälle öösel vaadanud seda ja hommikul koolis tagapingis uimaisn ja magasin, siis õpetaja lõugas midagi ees ja mäletan konkreetselt , et üritasin pinalist ta möla vaiksemaks panna jumala tõsiselt.



pole midagi öelda - raske lapsepõlv

taipupole
05.01.09, 20:57
nii pokkerit edukalt ei mängi.
minu ellusuhtumine, mitte selliseks saada nagu loo algus:
http://www.youtube.com/watch?v=LjMcWXHOWoQ&feature=PlayList&p=FC36A92B52497D9A&index=0


Arvad, et oled meist parem?

http://www.youtube.com/watch?v=5PsnxDQvQpw

ESTPatrick
05.01.09, 20:59
Arvad, et oled meist parem?

http://www.youtube.com/watch?v=5PsnxDQvQpw


Mitte ainult parem, vaid sitaks parem

taipupole
05.01.09, 21:05
Mitte ainult parem, vaid sitaks parem


Ei! Bring it!

http://www.youtube.com/watch?v=pDBOBt61yHU

ESTPatrick
05.01.09, 21:11
http://www.featuring.ee/priit/kurjam/kurjam_-_tere_kool_31-08-1999/

5. laul Sitamaja bluues

taipupole
05.01.09, 21:15
http://www.featuring.ee/priit/kurjam/kurjam_-_tere_kool_31-08-1999/3_-_Kurjam_-_Pille_Miks_Sa_Petsid_Mind.mp3


Natuke tõsisemalt: mis puutub muusikasse, siis kohalikud poisid annavad praegu iga päev välja uue mixtape'i, mida on võimalik kuulata ja arvutisse laadida blogist http://wellplayed.wordpress.com/. Mängimise ajaks päris hea peale panna. Senine lemmik on Sir Ehala oma, miksib nii "Vanat klaverit" kui ka "Leekivat armastust", jube mõnusa biidiga 40 minti.

ranka
05.01.09, 23:52
Palun jätkate edasist teemvälist diskussiooni siin: http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,638.0.html

Lutzky
10.01.09, 22:37
Koolis kasutan standartselt luckbox meetodit, magistris on nii võimalik.


kinnitan. TÕDE.

L.

Timpz
14.01.09, 22:47
Eile sõitsin autoga, mingi mesa tuli ringipealt ja hakkas maha keerama, suund oli ilusasti sees tal, ma mõtlesin parajasti oma hommikuse badbeati üle, vahtisin seda suunatuld, mõtlesin, et raudselt blufib ja tegelt läheb ringi peale edasi, hakkasin sõitma. Viimasel hetkel sain pidama. Ausalt kah, täitsa haige värk, süda peksis pool tundi pärast.


lmao. olen ise korra bluffind ühe ristmiku peal :D