PDA

View Full Version : 10NL FR FTP nikitheone



nikitheone
11.10.10, 11:12
Tegin video oma mängust. Tegemist ei ole õppevideoga, pigem ootan kriitikat ja kommentaare.

Video on häälega, mängin stack modes 8-12 lauda @ FTP, kasutan hudi. Lõpus tegin ühe partii malet ka.

177 mb.

Tõmmata saab siit. (http://www.speedyshare.com/files/24638099/nikitheone_fr_10nl_ftp.wmv)

valustyng
11.10.10, 15:08
suht normaalne video oli, hingamist oli palju kuulda:)


äkki viitsid hud layouti siia postida..:)

5gww
11.10.10, 15:41
vaatasin ise ka video ära, minu arust mõndades kohtades sa teed liiga suured cbetid, fishi vastu pole vahet kas sa paned 50% pot beti, või 80%, kui ta tahab callida siis ta teeb seda nkn, tema ei vaata cbeti suurust. liiga palju põletad sellega raha imo.
see flushi koht peale 40 minutit, seal tuleks minu meelest turnis ära otsustada peale vastase miniraise, kas lähed bustoks või foldid . callida ja anda talle odavalt riveri kaart on küll väga suur viga.
siis see JJ-ga kus sa mõtlesid pre kas callida või 3betida. callisid pre, siis selgelt sa läksid setti hittima, ei hittinud, siis loobu sellest käest flopis.

Tigrano
11.10.10, 16:46
Tõmbasin alla, ehk leian ka aega vaatamiseks :)

nikitheone
11.10.10, 18:26
vaatasin ise ka video ära, minu arust mõndades kohtades sa teed liiga suured cbetid, fishi vastu pole vahet kas sa paned 50% pot beti, või 80%, kui ta tahab callida siis ta teeb seda nkn, tema ei vaata cbeti suurust. liiga palju põletad sellega raha imo.
see flushi koht peale 40 minutit, seal tuleks minu meelest turnis ära otsustada peale vastase miniraise, kas lähed bustoks või foldid . callida ja anda talle odavalt riveri kaart on küll väga suur viga.
siis see JJ-ga kus sa mõtlesid pre kas callida või 3betida. callisid pre, siis selgelt sa läksid setti hittima, ei hittinud, siis loobu sellest käest flopis.


saad fishi cbeti konkreetsemalt välja tuua? minutid mõtlen

thx muidu

nikitheone
11.10.10, 18:26
suht normaalne video oli, hingamist oli palju kuulda:)


äkki viitsid hud layouti siia postida..:)

ma hingan valjusti, kops koos.

õhtul vb postitan hudi

Provoker
11.10.10, 21:18
vaatasin video üle ning base on väga tugev ning potensiaali on kaugele näha. Mina sinu asemel muudaks oma tableselectioni kriteeriume tunduvalt tightimaks, st kui lauas on fish siis see ei tähenda veel et see hea laud on. Pane fishid endale 2 parempoolse koha peale ning kui seal on nitid või sinu vahepealne kriteerium siis vaheta laud ära. Teine asi on see, et istu rohkem poolikutesse laudadesse ning saad ise valida millisesse kohta istud. Ning kõige olulisem on see, et fishil oleks vähemalt 50bb pappi stackis. Ilma selleta vaheta laud ära. Ma küll lõpuni videot ei vaadanud, aga suur osa laudadest olid ikka suht kehvad. Valikut ju ometi on NL10s.

ziimukaz
11.10.10, 21:42
Mulle üldiselt meeldivad pokkerivideod, aga sellest stack või cascade laotusest (ma ei tea, kuidas nimetate) ei saa ma sittagi aru. Table selectimine on küll vajalik, aga kuidas saab üldse laua dünaamikast aru ning üldist imidžit tekitada, kui iga 15 käe tagant laud ära vahetada. Long story short, move up. 90-100 buy-iniga pole küll mõtet nl10 nühkida.
Mäng enam-vähem ilus.

nikitheone
11.10.10, 22:20
thx mates.
poolikutesse peaks tõesti rohkem istuma, aga tänu FTP süsteemile nad täituvad jõle kiiresti.

@ ziimukaz, stack laotus on. Laua dünaamikat vaatan eelkõige hemi statide järgi ja mängijate järgi.

bankroll nit olen küll :P

ingu
13.10.10, 14:35
Võtsin ka video lahti.
Kohe algusest see JK käsi, kui karistad limperit.
Kui õigeks pead tagant järgi AI panemast vastast turnil?
Kommi seda kätt.


2 käsi. Sul viie paar. Kaks vastast. Flop 9 high. Turn vist Q ja riverist mast. Ei mäleta mis see pot riveris oli ca 3-4 vist, aga kui õige on seal fishi donkbet vastu foldida?

ingu
13.10.10, 14:39
Videot sellest küll pask vaadata, et sa hingad või hingeldad vms jubedalt.

atsetoon
13.10.10, 15:32
Minu tagasihoidlik arvamus on, et sa raiskad liiga palju energiat table selectionile. Sellisel limiidil on valdav enamus tundmatuid, eriti pooliku stackiga, rämedad dongid, kes löövad aega surnuks. Parandage, kui eksin.

Provoker
13.10.10, 15:44
eksid. Tableselection on kõige tähtsam.;)

subtiiter
13.10.10, 17:03
eino kui kutt on harjunud ja see teda kuidagi ei sega, siis kindlasti +EV

nikitheone
13.10.10, 17:33
täna vaatan kommentaarid üle ja katsun vastata

Tigrano
13.10.10, 17:59
Ma ei jõudnud vaatada aga ühes kohas klikkides kohe nägin et avad utg A10o, kas see on standart, paljud head mängijad ei ava isegi AJ utg ja mis huvitavat on sul veel ep ranges?

Ehk jõuan kunagi vaadata ka video ära, sest 200k kätt nl10 be on jama ikka.

nikitheone
13.10.10, 18:04
avan alates ATo utg'lt jep

con
13.10.10, 19:56
mängid päris agressiivselt imo, karistamisega ma ise veits ettevaatlikum aga ei saa öelda, et liiga agg oled. siiski huvi pärast küsin mis su non-SD winrate on?

mis su vpip/pfr on?
kui sa avad utg ATo siis sa peaks ka QJs, KTs+, A8s+ sealt avama.

su stiil on päris erinev mu omast, ei oska seisukohta võtta. laudadega võiksid isegi valivam olla või mingi muu süsteemi endale teha, ei ole selle ftp waitinglistmanageriga vms tuttav aga see pakub paskasi laudu sulle koguaeg, lobby kaudu saaksid kiiremini ehk.. 20käe peale punane värv panna on ka pisut vara imo, ma ootan üldiselt mingi 30+ni(40isegi) või mingi imeliku liigutuseni.

Tigrano
14.10.10, 01:02
Jõin teed ja kõrvale panin video mängima. Päris palju oled õppinud aga ptr järgi tulemused kesised siis kuskil ju midagi lonkab. Video oli selline laudade valimine ja käsi erilisi polnud, samas kui sa selectid nii palju kui videos tegid, siis peaks ju tulemused paremad olema. Parim moodus on natukengi analüüsida oma mängu HEMis.

Video mingeid erilisi olukordasi ei olnud aga paistab, et tahad rohkem OOP mängida kui positsioonis, see sama millest ennem rääksin, et avan näiteks utg A10 aga ei ava mp lõpust näiteks jko, ja ei varasta üldse blinde, kui isegi nitid blindidel, siis võiks ka 67 varastada, miks mitte ka k7, k6s, a8-co, a40, 68o jällegi lambi nitid istusid blindidel, sa oled positsioonis ja miks mitte varastada?

Siis minumeelest karistad ülearu suurelt, näiteks Lp limparit, SBlt 6bb ma ei näe küll mingit erilist mõtet aga see nii väike asi, ma pigem karistaks nii pos, kui ka oop neid väiksemalt ja rohkem.

Ehk mängid ka shortide vastu liiga kergelt, näiteks ajs selle shordi vastu kes ep avas, tal olid isegi statid vist nitised 6/3 või midagi, siis see ajs sealt sb-lt nii eriline käsi lükkamiseks ei ole.

Samuti üldjoontes paistab, et ega väga foldida ei meeldi aga sellest videost ei oska küll välja lugeda, miks be nl10 peal, arvatavasti mängid kuskil kõvasti käsi üle.

ristijeesus
14.10.10, 10:28
Lisaks videole vaatasin PTR-is mõningaid su kaotatuid käsi. Foldida sulle ei meeldi, ülepaar on nuts millega lähed bustoks, limbitud potis 215bb deep bustoks trips keskmise kickeriga, AQo UTG-lt 4betid ja callid shove, 85s overcallid oop ja flopatud flushiga bustoks, lähed valuet võtma sealt kust võtta ei anna (riveris setiga kui lauas openended rida millest 3 mastikaarti) jne. Sa nagu üldse ei mõtle vastase range peale, muudkui uhad bettida ning callid raisesid ja lükkad veel otsa. Võta rahulikumalt, ära vahi ainult enda kaarte, vaid vaata ikka lauda ka ja mõtle vastase range peale. Kas sa peale sesse analüüsid käsi? Kui Provoker arvas siin, et tableselection on kõige tähtsam, siis sinu mängus on küll tähtsamaid asju mille kallal tööd teha. Lauas on mõelda vaja, mitte niisama lahmida. Aga küll sust asja saab ;)

qbj0hn
15.10.10, 00:43
K10K2 boardil shortstackeri vastu nutflushi tõmbega call jäi silma
[ ] 20 käe pealt peab note paika
Range on ka kuidagi väga lai ikka.Alles hiljuti sain coachingut ja tegemist 2+2 foorumi ühe parima uNL coachi ja mängijaga.Üks suurimaid leake oli mul,et avasin pocket pairi igast positsioonist jne...Ntx mul läheb UTG-lt isegi AJ suited foldi.Enamus raha lauas tehakse LP.
See jäi ka silma,et BB-lt ja CO-lt pmst varastad ainult kätega.Seal läheb nittide vastu any2 pmst alates CO-lt.102o läheb ka raise buttonilt jne.CO-lt vbl veidi lahjem range,a la 87s jms insta raise.Kui sa oma statsid postitaksid või vaataksid siis näeksid kui palju sa blindidelt kaotad tänu sellele.Ma omast arust isegi varastasin palju,aga ikkagi oli vähe kui sain tagasi sidet viimasel coaching sessil.
Eks igaühel oma stiil jne,aga osad asjad elementaarsed biitimiseks lihtsalt.
Lihtsalt annan nõu,mitte ei töga :)

inward
15.10.10, 03:10
Oot, mis teema selle pp raise'ga igast positsioonist on ? Kas see nagu standard ei peaks olema igalt poolt ? Sa pole ainuke gbjohn, kes seda väitnud on viimasel ajal!!


Muidu ATo utg/mp raise pole isegi standard 6maxis, rääkimata fr'is.

ristijeesus
15.10.10, 09:02
Ise mängin ka UTG ja UTG+1 taskupaare alates 66+. Mitte küll päris alati, oleneb täitsa lauast, aga imo väikseid paare pole võimalik kasumlikult oop mängida. Päris mitmete coachide videodes on ka see silma jäänud. Pigem laiendada hilisemate positsioonide avanguranget ja raha tuleb.

nikitheone
15.10.10, 09:32
thx mates. ootan veel natuke aega ja nvl annan korraga tagasisisidet ja posittan statid jms

e:mis rangega soovitate siis utg ja utg+1 avada?

qbj0hn
15.10.10, 09:42
Kas see nagu standard ei peaks olema igalt poolt ? Sa pole ainuke gbjohn, kes seda väitnud on viimasel ajal!!


Ei.Tegemist oli mu mängu kõige suurema leakiga.Ainuüksi kui see viga sai parandatud ja ranget kitsamaks võetud EP,võttis graafik kohe hoopis teise suuna.Võin pärast täpsemalt seletada miks kasumlik pole,pean tööle lippama praegu.
Kellegi jaoks on kindlasti kasumlik ma usun,vbl lihtsalt sellepärast algajatel pole,et postflop mäng pole nii hea lihtsalt ja kui igast ilmakaarest neid avada jääb tihti hätta või lihtsalt chekitakse tagasi jms.

Tigrano
15.10.10, 09:48
Mul on elu aeg kõik poketid alates utg plussis olnud aga ega see näiteks punasele joonele hästi ei mõju :) liiga paljudes pottides peab foldima oop, kasumlikult saab mängida küll aga lihtsam on foldida.

Aga samuti pooldan seda mitte mängimise teooriat rohkem, eriti algajatele.

ristijeesus
15.10.10, 10:30
Niki, kui prooviksid nüüd nii ja vaatad kuidas läheb.
http://www.upload.ee/image/863053/opranges.JPG

nikitheone
15.10.10, 10:48
aga mis te mu opening sizest arvate? olen kuulnud igasugu arvamusi (utg, utg+1 avada 3bb, sest OOP), mujalt 4bb. või co ja btn avad 3bb, sest seal avame widemalt?

discuss plz :)

ziimukaz
15.10.10, 10:58
See on küll lollus, et OOP, seepärast avad väiksemalt. Ise panen micro limiitides standard 100bb buyin laudades 4x avangu, Co ning Bu kuidas kunagi 3-4bb.

Tigrano
15.10.10, 11:21
aga mis te mu opening sizest arvate? olen kuulnud igasugu arvamusi (utg, utg+1 avada 3bb, sest OOP), mujalt 4bb. või co ja btn avad 3bb, sest seal avame widemalt?

discuss plz :)

Täiesti vastupidi ju, kuna su ep range peaks olema tugev, mida sul ei ole, siis tuleks alati avada suuremalt, et setmine jne teha teistele kallimaks natukenegi, nä 4bb, mp 3bb ja varastada nä 2, 2,5 või 3bb.

Samas kui oskad mängida, siis madalas limiidis pole vahet kas avad igast 3 või 4 jne see ei muuda eriti midagi.

Ainuke asi mis minule ei meeldil on 4bb varastamine, kui just pole blindidel dongid.

qbj0hn
15.10.10, 12:46
Ise panen alati 3xbb ja sb-lt 4x

Tigrano
15.10.10, 13:36
Ise panen alati 3xbb ja buttonilt 4x

Mis point sellel veel on? 3bb varastades mate ütles juba, et 67% olukordadest võidad on BE, 4bb peab see % olema veel suurem ju ehk juba enamus ajast pead võitma, et be olla oma vargusega.

Samuti oleks hea varastada väga suure rangega ja miks siis alati varastada suurelt, kui väike teeb täpselt sama töö.


Tihti on veel blindidel poolikud stakid jne, mida ka hea varastada aga 4bb oleks juba liiast.

Ainuke olukord kus ma kiidaks heaks on, kui tegu on mega nitiga, kes mängib oma kõva rangega igast pos või kui blindidel on kaks mitte midagi jagavad mängijat ja mul on kõva käsi.

qbj0hn
15.10.10, 13:53
Poolikute stackide vastu ei pane 4x.

Edit:My bad,SB-lt panen 4x mitte buttonilt ja nii on õpetatud

Tigrano
15.10.10, 14:05
Poolikute stackide vastu ei pane 4x.

Edit:My bad,SB-lt panen 4x mitte buttonilt ja nii on õpetatud

Vaatasin natuke valesti ise, et igast pos 3x ainult btn 4x :biggrin: teinekord vaatan hoolikamalt.

nikitheone
16.10.10, 15:19
Mulle üldiselt meeldivad pokkerivideod, aga sellest stack või cascade laotusest (ma ei tea, kuidas nimetate) ei saa ma sittagi aru. Table selectimine on küll vajalik, aga kuidas saab üldse laua dünaamikast aru ning üldist imidžit tekitada, kui iga 15 käe tagant laud ära vahetada. Long story short, move up. 90-100 buy-iniga pole küll mõtet nl10 nühkida.
Mäng enam-vähem ilus.

stack laotus. Imo ei ole nl10s nii oluline laua dünaamika ning üldine imidž. Vahetan laudu tihti, aga seda eelkõige eesmärgiga harjutada endale sisse, et kõrgematel limiitidel toimuks see "automaatsemalt", sh oleks rohkem sisse harjunud. Usun, et kõrgemal on see vajalikum, kui nl10s, aga peab varakult hakkama sisse harjutama.


Võtsin ka video lahti.
Kohe algusest see JK käsi, kui karistad limperit.
Kui õigeks pead tagant järgi AI panemast vastast turnil?
Kommi seda kätt.

Vastane on 30 käe peale agrofish. Ei tea mida teha. Käsi ise on siin:
Full Tilt No-Limit Hold'em, $0.10 BB (9 handed) - Full-Tilt (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-FullTilt.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

saw flop | saw showdown

BB ($10.20)
UTG ($7.16)
UTG+1 ($3.73)
Hero (MP1) ($10)
MP2 ($11.45)
MP3 ($28.61)
CO ($13.73)
Button ($10)
SB ($14.52)

Preflop: Hero is MP1 with Khttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif, Jhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif
1 fold, UTG+1 calls $0.10, Hero bets $0.50, 6 folds, UTG+1 calls $0.40

Flop: ($1.15) Jhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif, 3http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif, 9http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif (2 players)
UTG+1 checks, Hero bets $0.80, UTG+1 calls $0.80

Turn: ($2.75) Qhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif (2 players)
UTG+1 checks, Hero bets $2.43, UTG+1 calls $2.43 (All-In)

River: ($7.61) 5http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif (2 players, 1 all-in)

Total pot: $7.61 | Rake: $0.50

Results:
UTG+1 had Ahttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif, 5http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif (one pair, fives).
Hero had Khttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif, Jhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif (one pair, Jacks).
Outcome: Hero won $7.11


2 käsi. Sul viie paar. Kaks vastast. Flop 9 high. Turn vist Q ja riverist mast. Ei mäleta mis see pot riveris oli ca 3-4 vist, aga kui õige on seal fishi donkbet vastu foldida?

Arvan, et see oli normaalselt mängitud käsi. UTG+1 avasin 4bb 55'ga (jätame selle välja, et see ei ole +ev). Callis co ja passiivne fish BBlt. Flop oli 294ss, ta check/callis mu 2/3 potsize cbeti. turn Q, checkisin behind (v-b siin oleks pidanud panema?). River 6 (kolmas mastikaart), ta pani 28,5bb potti pani 5bb. Usun, et ei biidi siin midagi ja ei saa teda foldima ka.


Videot sellest küll pask vaadata, et sa hingad või hingeldad vms jubedalt.

Sorri, vaatasin ise ka uuesti ja on küll päris jube.


Minu tagasihoidlik arvamus on, et sa raiskad liiga palju energiat table selectionile. Sellisel limiidil on valdav enamus tundmatuid, eriti pooliku stackiga, rämedad dongid, kes löövad aega surnuks. Parandage, kui eksin.

Ei tea mis limiiti sa mängid, aga isegi nl10 on viimase aasta-kahe jooksul palju arenenud. On palju mängijaid, kes on halvad, aga kes on tight-halvad. Ja table selectioni kohta seletasin üleval pool, miks see imo on väga tähtis.


Ma ei jõudnud vaatada aga ühes kohas klikkides kohe nägin et avad utg A10o, kas see on standart, paljud head mängijad ei ava isegi AJ utg ja mis huvitavat on sul veel ep ranges?

Ehk jõuan kunagi vaadata ka video ära, sest 200k kätt nl10 be on jama ikka.

Tänu teie kommentaaridele ja veel paarile näpunäitele sain aru, et mu utg ja utg+1 range on tõesti VÄGA loose. Tõmban ta väga koomale, 88+ ja AQs+ ning AK.


mängid päris agressiivselt imo, karistamisega ma ise veits ettevaatlikum aga ei saa öelda, et liiga agg oled. siiski huvi pärast küsin mis su non-SD winrate on?

mis su vpip/pfr on?
kui sa avad utg ATo siis sa peaks ka QJs, KTs+, A8s+ sealt avama.

su stiil on päris erinev mu omast, ei oska seisukohta võtta. laudadega võiksid isegi valivam olla või mingi muu süsteemi endale teha, ei ole selle ftp waitinglistmanageriga vms tuttav aga see pakub paskasi laudu sulle koguaeg, lobby kaudu saaksid kiiremini ehk.. 20käe peale punane värv panna on ka pisut vara imo, ma ootan üldiselt mingi 30+ni(40isegi) või mingi imeliku liigutuseni.

mu agg on 3.1 (32.2%).
Vpip =14.2, pfr = 11.6.
Selle aasta graafik:http://www.upload.ee/image/865030/this_year.jpg
Lifetime nl10 (st eelmise aasta novembrist):
http://www.upload.ee/image/865027/all_hands.jpg
Alguses olin väga spewy, seepärast ka selline punane joon.


Lobbyst on raske FTPs laudu leida, sest tänu uuele otsingusüsteemile tekib seal vähe uusi laudu ja need täituvad kiiresti. Aga ma tegelen sellega ka :P

Värvinote osjas nõustun, 20 tundub vahel tõesti vähe. Enamikust aga saab aru, st saab sellesse vahemikku jagada, mis ma loonud olen.


Jõin teed ja kõrvale panin video mängima. Päris palju oled õppinud aga ptr järgi tulemused kesised siis kuskil ju midagi lonkab. Video oli selline laudade valimine ja käsi erilisi polnud, samas kui sa selectid nii palju kui videos tegid, siis peaks ju tulemused paremad olema. Parim moodus on natukengi analüüsida oma mängu HEMis.

Video mingeid erilisi olukordasi ei olnud aga paistab, et tahad rohkem OOP mängida kui positsioonis, see sama millest ennem rääksin, et avan näiteks utg A10 aga ei ava mp lõpust näiteks jko, ja ei varasta üldse blinde, kui isegi nitid blindidel, siis võiks ka 67 varastada, miks mitte ka k7, k6s, a8-co, a40, 68o jällegi lambi nitid istusid blindidel, sa oled positsioonis ja miks mitte varastada?

Siis minumeelest karistad ülearu suurelt, näiteks Lp limparit, SBlt 6bb ma ei näe küll mingit erilist mõtet aga see nii väike asi, ma pigem karistaks nii pos, kui ka oop neid väiksemalt ja rohkem.

Ehk mängid ka shortide vastu liiga kergelt, näiteks ajs selle shordi vastu kes ep avas, tal olid isegi statid vist nitised 6/3 või midagi, siis see ajs sealt sb-lt nii eriline käsi lükkamiseks ei ole.

Samuti üldjoontes paistab, et ega väga foldida ei meeldi aga sellest videost ei oska küll välja lugeda, miks be nl10 peal, arvatavasti mängid kuskil kõvasti käsi üle.

Oskad sa konkreetsemalt anda näpunäited HEMi jaoks? Kui sa msnis vastad, viskan sulle oma HEMi analüüsi ka :P.

Stealimist range peaks avama küll - mu steal on 30.5%, success on 63.8%.

Blindide mäng on mul väga halb, seda üritan parandada ka. (SB -27bb/100, BB -38bb/100 !!)


Lisaks videole vaatasin PTR-is mõningaid su kaotatuid käsi. Foldida sulle ei meeldi, ülepaar on nuts millega lähed bustoks, limbitud potis 215bb deep bustoks trips keskmise kickeriga, AQo UTG-lt 4betid ja callid shove, 85s overcallid oop ja flopatud flushiga bustoks, lähed valuet võtma sealt kust võtta ei anna (riveris setiga kui lauas openended rida millest 3 mastikaarti) jne. Sa nagu üldse ei mõtle vastase range peale, muudkui uhad bettida ning callid raisesid ja lükkad veel otsa. Võta rahulikumalt, ära vahi ainult enda kaarte, vaid vaata ikka lauda ka ja mõtle vastase range peale. Kas sa peale sesse analüüsid käsi? Kui Provoker arvas siin, et tableselection on kõige tähtsam, siis sinu mängus on küll tähtsamaid asju mille kallal tööd teha. Lauas on mõelda vaja, mitte niisama lahmida. Aga küll sust asja saab ;)

Neid käsi ise ei hakka välja otsima, aga üldjuhul nõustun, et foldida mulle väga ei meeldi. Vastase range unustasin väga tihti ära. Peaks vähem laudu võtma.


K10K2 boardil shortstackeri vastu nutflushi tõmbega call jäi silma
[ ] 20 käe pealt peab note paika
Range on ka kuidagi väga lai ikka.Alles hiljuti sain coachingut ja tegemist 2+2 foorumi ühe parima uNL coachi ja mängijaga.Üks suurimaid leake oli mul,et avasin pocket pairi igast positsioonist jne...Ntx mul läheb UTG-lt isegi AJ suited foldi.Enamus raha lauas tehakse LP.
See jäi ka silma,et BB-lt ja CO-lt pmst varastad ainult kätega.Seal läheb nittide vastu any2 pmst alates CO-lt.102o läheb ka raise buttonilt jne.CO-lt vbl veidi lahjem range,a la 87s jms insta raise.Kui sa oma statsid postitaksid või vaataksid siis näeksid kui palju sa blindidelt kaotad tänu sellele.Ma omast arust isegi varastasin palju,aga ikkagi oli vähe kui sain tagasi sidet viimasel coaching sessil.
Eks igaühel oma stiil jne,aga osad asjad elementaarsed biitimiseks lihtsalt.
Lihtsalt annan nõu,mitte ei töga :)

Hmm. See nutflushtõmbe käsi oli järgnev - vastane limpis utg+1 ja kõik foldisid, ma BBlt checkisin järgi A8s. Flop tuli KTKss, ma panin bet pot, ta call. Turn tuli 2, ma check/callisin peaaegu potsize beti (kuna pot oli ca 8bb). River oli blank, ma c/f.

see 20 käe asja kommenteerisin üleval pool. Üldjuhul fishist ja nitist saab 20 käega aimu, need vahepealsed vennad vingerdavad.

Tänks nõuannete eest, stealimist peaks edendama küll :P.


Ei.Tegemist oli mu mängu kõige suurema leakiga.Ainuüksi kui see viga sai parandatud ja ranget kitsamaks võetud EP,võttis graafik kohe hoopis teise suuna.Võin pärast täpsemalt seletada miks kasumlik pole,pean tööle lippama praegu.
Kellegi jaoks on kindlasti kasumlik ma usun,vbl lihtsalt sellepärast algajatel pole,et postflop mäng pole nii hea lihtsalt ja kui igast ilmakaarest neid avada jääb tihti hätta või lihtsalt chekitakse tagasi jms.

Vaatasin järgi 200 k käe peale - early position 22-77, 1276 kätt -$20. Võtan need oma rangest välja.


Niki, kui prooviksid nüüd nii ja vaatad kuidas läheb.
http://www.upload.ee/image/863053/opranges.JPG

Tänks.


Täiesti vastupidi ju, kuna su ep range peaks olema tugev, mida sul ei ole, siis tuleks alati avada suuremalt, et setmine jne teha teistele kallimaks natukenegi, nä 4bb, mp 3bb ja varastada nä 2, 2,5 või 3bb.

Samas kui oskad mängida, siis madalas limiidis pole vahet kas avad igast 3 või 4 jne see ei muuda eriti midagi.

Ainuke asi mis minule ei meeldil on 4bb varastamine, kui just pole blindidel dongid.

Jääme siis 4bb avangu juurde, co ja btn panen 3bb. Aitäh veelkord Tigrano.


vaatasin video üle ning base on väga tugev ning potensiaali on kaugele näha. Mina sinu asemel muudaks oma tableselectioni kriteeriume tunduvalt tightimaks, st kui lauas on fish siis see ei tähenda veel et see hea laud on. Pane fishid endale 2 parempoolse koha peale ning kui seal on nitid või sinu vahepealne kriteerium siis vaheta laud ära. Teine asi on see, et istu rohkem poolikutesse laudadesse ning saad ise valida millisesse kohta istud. Ning kõige olulisem on see, et fishil oleks vähemalt 50bb pappi stackis. Ilma selleta vaheta laud ära. Ma küll lõpuni videot ei vaadanud, aga suur osa laudadest olid ikka suht kehvad. Valikut ju ometi on NL10s.

Hmm, võib proovida ka veel tightimaks minna tableselectioniga. Praegu samas tundub, et on okei. Aga mõtlen selle peale. Poolikute laua koha pealt mainisin ülevalpool juba, et FTPs see on natuke raske. Ma vaatan, et fishil oleks vähemalt 40bb stack.


vaatasin ise ka video ära, minu arust mõndades kohtades sa teed liiga suured cbetid, fishi vastu pole vahet kas sa paned 50% pot beti, või 80%, kui ta tahab callida siis ta teeb seda nkn, tema ei vaata cbeti suurust. liiga palju põletad sellega raha imo.
see flushi koht peale 40 minutit, seal tuleks minu meelest turnis ära otsustada peale vastase miniraise, kas lähed bustoks või foldid . callida ja anda talle odavalt riveri kaart on küll väga suur viga.
siis see JJ-ga kus sa mõtlesid pre kas callida või 3betida. callisid pre, siis selgelt sa läksid setti hittima, ei hittinud, siis loobu sellest käest flopis.

Cbeti size peaks varieeruma küll fishi vastu, pole sellele varem väga tähelepanu pööranud.
See flushiga käsi oli halvasti mängitud. Donkide minraise on üldjuhul hea käsi, oleks võinud turnis loobuda.

Üldiselt, mida rohkem ma mõtlen, seda raskem see mäng tundub. Samas, vahel tundub ta täitsa lihtne.

HEM'iga ma üldjuhul üritan pärast sessi või enne järgmist sessi analüüsida kõiki käsi, kus ma kaotasin/võitsin vähemalt 20bb. Samuti mängides märgistan teiste käsi, mis läksid showdownile (ja olid suuremad potid), või kus toimus mingi imelik lüke. Viimasel ajal olen palju notega sellega teinud, usun, et kunagi kõrgemas limiidis on hea, kui selline asi muutub harjumuseks. Hetkel teen seda rohkem treeningu eesmärgil, sest plaan on nl10 nkn selja taha jätta.

Küll aga olen ma laisk inimene ja tihti ununeb HEMiga analüüs ära. Seda eriti, kui läheb hästi ja on võitev sess. Siis mõtlen, et mis ma ikka analüüsin, hetkel ju võidan. Teen veel ühe sessi ja olen jälle +, siis mõtlen, et pole mõtet analüüsida, hetkel läheb kõik niigi hästi. Üritan seda parandada, aga noh, olen suht laisk.

con
18.10.10, 11:47
ma võtan tänasest endale 6 lauda. mõtlen iga otsuse läbi, vaatan vastase statse, stacke, mõtlen iga steali ja cbeti läbi.
ega muud moodi ei arene ka. ise on päris raske õppida(leida vigu) seega ma soovitaks sul coachi otsida või mõni cashi raamat ette võtta.

ja kindlasti soovistaks sul non-sd mängule keskenduda. sul oleks ilus profit kui sealt raha ära ei jookseks.
võta vähem laudu, vali kohta kus agressiivne oled, mõtle kõik läbi. imo oled kohati liiga agg.
samas mul viimase 20k käe peale Aq 5.5 ja mul on non-sd plussis...



http://forumserver.twoplustwo.com/78/micro-stakes-full-ring/cotw-last-red-line-post-ever-791734/

ei tea kas siit abi just saad aga paneb mõtlema küll veits.

gl

Tigrano
18.10.10, 11:54
Tal ei ole probleem ainult non-showdownis vaid showdown winnings on probleemne ehk postflopis mängitakse lihtsalt käsi üle.

nikitheone
18.10.10, 12:04
tänud tigranole, sain palju abi talt.

tuli välja, et mul on kohutavaid leake sealt, kust ma ise ei osanudki arvata. ilmselt ma nüüd ei mängi mõnda aega ja keskendun õppimisele/arenemisele/leakide likvideerimisele.