PDA

View Full Version : Rookie qbj0hn.



qbj0hn
29.12.08, 18:12
Tervist.
Olen algaja pokkerihuviline Järvamaalt :)
Pokkeri pisiku sain IRL sõbralt Codeccilt :P...

Minevikust nii palju,et Triobetis olen mingi 500$-600$ maha gamblenud mingi viimase kuue kuuga põhiliselt 2.50 buy in SNG-des...ja micro stakes cashis.Ise usun,et biitisin neid laudu,aga deposiit oli alati nii 10$,20$ seega BR ei pidanud standard downswingidele lihtsalt vastu ja nii ma mingi 10-15x olen bustoks läinud...
1x olen Starsi ka teind 50$ depo,millega l2ksin busto kuna ei pidanud lihtsatest reeglitest kinni.Algul olin suht v6itev,aga p2rast seda kui ma teatavast süsteemist mille me s2testasime Codecci abiga positsioonilt mängimise kohta,muutusin ma suht calling stationiks...Nii,et busto oli kiire tulema...
Suurim võit on old 180$ mingil turniiril mille ma ka muidugi gamblesin 20$ buy iniga kuigi omasin 60€ bankrolli...

Jutt selline kuhu ma tahan jõuda,et uuel aastal kavatsen teha uuesti 50$ depo Starsi ja pidada kinni konkreetsetest BR reeglidest jms...mänguks on muidugi NL2 6max cash
Mingeid illusioone ma ei hakka looma omal,esialgne eesmärk on lihtsalt seda limiiti biitida.Ja nagu sõber ütles kui "kui õppid mängima ja NL2 ei suuda biitida peab retard olema"
Seda ka,et statse ei hakka atm postitama,kuna need niid fishised pole jõudnud veel uue süsteemiga mis ma mängin tabelit parandada,aga küll jõuab.Igatahes eesmärk olla standardis umbes 16%flopi näha ja 12% preflop raise+sealt edasi action...eks peale mingit sessi ma postitan statsid ka...Okay,hetkel 35/13 fishine värk,aga ma parandan ennast...Oleks tore p2rast m6ndaaega,et kui pokerstrategys oma nime sisse taon,et sinna "greenfish" ei tuleks =D
Trios kasutaja muidu qbj0hn.
Aga starsis j0hnyb0y,tõenäoliselt triot külastan aint mingite freekate pärast...hakkan siin siis pidama aktiivselt peale uut aasta blogi oma mängu kohta ja üritan postitada oma käsi ka ehk oskade aidata tundub suht sõbralik foorum.
Aitäh :)
Ja

tonis
30.12.08, 00:23
edu sulle laudades

qbj0hn
25.02.09, 16:11
Vahetasin Holdemi Omaha vastu,kuna see mäng istub mulle palju paremini.Väixed sissetulekud on olnud juba see kuu,mingil turnal nelajs koht ja soliidselt cash games 6 maxiga.Aga siiski enamasti olen üle BRMi m2ngind,st ,et mingi 50-60eur BR-iga olen istunud PL10-s.Nüüd üritan seda parandata ja hakkan vastavalt BRM-ile m2ngima.Kuna kassitamist on liiga palju kui j2lle l6petad oma p2eva sioukse miinusega...Kui keegi soovib mulle Omaha p6hit6desid 6petada siis mu msn aadress on johnyboy_BoD@hotmail.com...oleksin v2ga t2nulik..no ntx,olen triobetis viimase 15 päevaga nii palju m2ngind juba PL10-s.Et rakeback mis saan reaalselt tagasi on kuskil 1k EEK.- juures..
Aga nüüd tahan alustada ilusti uuesti PL4-st korraliku manageriga.Nii,et soovige edu siiamaani on k6ik kenasti l2inud,aga siiski tahax mingit tarka n6ud mida pole m6tet ntx kunagi teha jne.Kuidas standard oluko9rdades k2ituda.
PS:Mängin ainult triobetis ja Unibetis.(screenname:qbj0hn)
Tnx,kui keegi loeb seda !!!


BUMP!

pikk28
25.02.09, 16:31
no ntx,olen triobetis viimase 15 päevaga nii palju m2ngind juba PL10-s.Et rakeback mis saan reaalselt tagasi on kuskil 1k EEK.- juures..

tõsiselt või? 1K EEKI rakebacki = 80doltsi = 260 daala oled rake maksnud. Tubli töö 60 eurise rolli juures!
Pane mõni käsi ülesse ehk siis keegi targem ka kommenteerib. Coca grindib kõvasti Omaha Hi-d, äkki annab nõu. Ise pelisin ka mingi kuu aega, kuid pöördusin ikka Holdemi juurde tagasi. Kui Omaha raamatu läbi loen, siis võib-olla oskan ka midagi sulle soovitada.

qbj0hn
25.02.09, 17:44
tõsiselt või? 1K EEKI rakebacki = 80doltsi = 260 daala oled rake maksnud. Tubli töö 60 eurise rolli juures!
Pane mõni käsi ülesse ehk siis keegi targem ka kommenteerib. Coca grindib kõvasti Omaha Hi-d, äkki annab nõu. Ise pelisin ka mingi kuu aega, kuid pöördusin ikka Holdemi juurde tagasi. Kui Omaha raamatu läbi loen, siis võib-olla oskan ka midagi sulle soovitada.
Jah,nii ta on.Tõsi see br pole old nn 60eur koguaeg.Ma olen teinud mitmed korrad cashoute ja alustan j2lle otsast PL4 mingi 15 rolliga mille m6ne p2evaga ajand j2lle 60 ligidale ja cashoutind.Muidugi selle aja jooxul busto ka l2inud sellega mis peale cashoute olen kontole jätnud.Aga ma olen tublisti plussis siiski.Aga see k6ik on old pmst gamble kuna BR pole kunagi vastand sellele.Isegi kui ma alustasin 15 briga PL4 on see gamble.ja nyyd tahangi alaustada normaalselt.Kuna IRL on kõik hästi ja on aega nüüd korralikult 6ppida.Tellisin selle Omaha raamatu ka ära.Käsi pole hetkel näidata kahjuks kuna alles tõmbasin omale Omaha trackeri...ja alles esmaspäeval vms aitab Cod mul selle tööle obv.Kuna ma nv tallinnas ja hetkel maal tööl.Eks siis leian aega postitada...

pikk28
25.02.09, 18:20
selge pilt. Edu sulle igatahes! Vahepeal usun et kohtume ka laudades.

volde
02.03.09, 17:06
Mul on paakümend kätt sinu kohta isegi hemmis ja neid vaadates, nohh ütleme nii et Pokkeri abc pead selgeks tegema. Väga nõmedad callid sul small blindilt raise callimine J6s ei ole küll nüüd eriti ilus. Ja jube calling stasion oled.
Väga kõver mäng..
Vaata foorumis ringi ning jäta vanad kombed maha.
Igatahes kui tahtmine suur siis on ju kõik võimalik :).
Edu ja jaksu...

qbj0hn
02.03.09, 17:43
Mul on paakümend kätt sinu kohta isegi hemmis ja neid vaadates, nohh ütleme nii et Pokkeri abc pead selgeks tegema. Väga nõmedad callid sul small blindilt raise callimine J6s ei ole küll nüüd eriti ilus. Ja jube calling stasion oled.
Väga kõver mäng..
Vaata foorumis ringi ning jäta vanad kombed maha.
Igatahes kui tahtmine suur siis on ju kõik võimalik :).
Edu ja jaksu...

paar kümend kätt?Sa oled veic sassis w.Sry v2ljenduse eest m6te j22b samaks.Ma olen ligi 30k k2tt trios m2ngind+starsis 30k.Vaevalt sa paarikymne k2e p6hjal saad otsustada mu m2ngu.Indeed mai ole mingi tegija liccalt õpin hetkel veel.Kui tahad minuga mõõtu võtta siis võime trios mängida.Ütle koht ja aeg,Aint PL ja PL10 6max.Muidu olen PL4 nyyd tagasi,aga v6in suga teha PL10 m2ngu kui on soovi.Ei taha midagi tõestada siin,aga selle callion stationi jutu v6id oma 20 k2e p6hjal tehtud otsuse põhjal endale sisse istuda imo.


PS:See J6s istu ka sisse,sa ikka loe enne postitus l2bi enne kui midagi kribad.Ses suhtes,et ma pole holdemit m2ngind juba kuu aega...

Vabandan ravi eest,see oli mu hetkeline emotsioon lihtsalt tean,et üritasid aidata :P

volde
02.03.09, 18:06
paar kümend kätt?Sa oled veic sassis w.Sry v2ljenduse eest m6te j22b samaks.Ma olen ligi 30k k2tt trios m2ngind+starsis 30k.Vaevalt sa paarikymne k2e p6hjal saad otsustada mu m2ngu.Indeed mai ole mingi tegija liccalt õpin hetkel veel.Kui tahad minuga mõõtu võtta siis võime trios mängida.Ütle koht ja aeg,Aint PL ja PL10 6max.Muidu olen PL4 nyyd tagasi,aga v6in suga teha PL10 m2ngu kui on soovi.Ei taha midagi tõestada siin,aga selle callion stationi jutu v6id oma 20 k2e p6hjal tehtud otsuse põhjal endale sisse istuda imo.


PS:See J6s istu ka sisse,sa ikka loe enne postitus l2bi enne kui midagi kribad.Ses suhtes,et ma pole holdemit m2ngind juba kuu aega...


Ma ei võistle siin ja kui sa tahad võistelda võid osa võtta suures foorumi turniiris,. Ja mees sa peaksid pingeid maandama :D Irw.
Nii noh ma vaatasin neid 20 kätte mis ma nägin ja ma ei näinud kordagi ühtegi korralikku liigutust. Niiet võta kuidas tahad, ja ma lugesin su eelolevaid poste, aga tegudest võivad kõik rääkida. Ja donk võib ka 100000 kätt mängida ja ikka ei oska. Niiet ma lihtsalt rääkisin mida mina näen.
Aga ära võta minu sõnu halvaga vaid kui noh mai teagi. kui ei meeldi mis ma räägin siis noh ära loegi.
Ja kui sa oled ennast parandanud siis sooviks näha statse ja graafi.
Edu igatahes ja ära pahanda... :)

qbj0hn
02.03.09, 18:45
Ma ei võistle siin ja kui sa tahad võistelda võid osa võtta suures foorumi turniiris,. Ja mees sa peaksid pingeid maandama :D Irw.
Nii noh ma vaatasin neid 20 kätte mis ma nägin ja ma ei näinud kordagi ühtegi korralikku liigutust. Niiet võta kuidas tahad, ja ma lugesin su eelolevaid poste, aga tegudest võivad kõik rääkida. Ja donk võib ka 100000 kätt mängida ja ikka ei oska. Niiet ma lihtsalt rääkisin mida mina näen.
Aga ära võta minu sõnu halvaga vaid kui noh mai teagi. kui ei meeldi mis ma räägin siis noh ära loegi.
Ja kui sa oled ennast parandanud siis sooviks näha statse ja graafi.
Edu igatahes ja ära pahanda... :)

Ei pahanda,hetke emotsioonid l6id v2lja.Tahcin 8elda liccalt,et need olid mingid vanad käed obv holdemist mida ma enam ei mängi.

Tigrano
02.03.09, 18:58
Ärge nüüd endast välja minge ja pokkeri mindsetile liiga tehke.

Edu laudades ja õppimisel.

volde
02.03.09, 21:10
A ja tahtsingi küsida kuidas selle omahaga on, kas seal tõesti rohkem Donke kes annavad kergemalt raha või hoopis raskem teenida kui holdemis..
Ise olen vist kokku seda 5 minutit mänginud ja rohkem ei suutnud :D

qbj0hn
03.03.09, 09:12
A ja tahtsingi küsida kuidas selle omahaga on, kas seal tõesti rohkem Donke kes annavad kergemalt raha või hoopis raskem teenida kui holdemis..
Ise olen vist kokku seda 5 minutit mänginud ja rohkem ei suutnud :D
Jah tõesti,saad aru ma olen ikka pidevalt seal limiitides endal küsinud mida fakki sa nagu teed.Toon mõned n2ited.(Muidugi ma pole kunagi seda neile seda chatis ette heitnud ja ei tee ka seda kuna see mulle kasulik)....ntx mul on maja juba käes ja mehed fishivad ikka oma nut flushi ja kui saavad lõpuks oma flushi kätte siis mehed lihtsalt rereisivad mind.Mai saa nagu aru jah,totaalne maja oht on juba flopis olemas ja liccalt insta callivad ntx oma nut flushi tõmbega all inni vms.Siukseid olukordi on suht palju just maja vastu mängides kus vastasel on kas parim straight või flush ja sa saad oma maja vastu reraise :P.See on ikka müstika minuarust kuidas siukest lyket saab teha :D

qbj0hn
03.03.09, 09:14
Ärge nüüd endast välja minge ja pokkeri mindsetile liiga tehke.

Edu laudades ja õppimisel.
+1,just esmaspäev nüüd tlin codi poolt ära kus lugesin läbi mingi 80 lehte sellest Poker Mindseti raamatust ja sain aru kui faking loll ma ikka paljudes olukordades olen :D.
Kavatsen endale ka selle obv osta,suht kasulik asi ikka tundus :P

qbj0hn
06.03.09, 19:43
Väike saavutus ka vahepeal :P
3 korda mängind seda turnat,eelmine kord failisin ja üleelmine kord sain 4nda koha :P

http://img8.imageshack.us/img8/7968/turnament.jpg (http://img8.imageshack.us/my.php?image=turnament.jpg)

Codecci
06.03.09, 20:40
Respect, et diili ei teinud. Diilid on pussydele :P

Rigged
06.03.09, 21:12
Ei ütleks :D Kui viimati hittisin trios siis pidin split tegema, sest 3 korda grindisin vastase all ini peale :D iga kord tõmbas kas 3 outeri vms mu vastu :D lõpuks ei talunud enam, tegime spliti kui stackid taas võrdsed ;D aga tubli saavutus

qbj0hn
07.03.09, 19:13
(Äki peaks hakkama turnasid rohkem m2ngima. :)
4 korda osalenud sellel konkreetsel turnal ja 3 korda tuld rahadesse :D (3koht,4jas,4jas)


http://img67.imageshack.us/img67/6060/tourney3.jpg (http://img67.imageshack.us/my.php?image=tourney3.jpg)

volde
07.03.09, 21:44
Väga kõva ja edu edaspidiseks..
Krt mina neist vendadest aru ei saa kes võidavad turnasid, mina olen tavaliselt see vend kes rahasse ei jõua. Kadedaks ajab..:D

Tigrano
08.03.09, 12:30
Väga kõva ja edu edaspidiseks..
Krt mina neist vendadest aru ei saa kes võidavad turnasid, mina olen tavaliselt see vend kes rahasse ei jõua. Kadedaks ajab..:D


Turnasi peab kõvasti mängima, küll siis tulevad ka võidud.

qbj0hn
08.03.09, 16:44
ma ei hakka rohkem pilte tegema tulin j2lle viiendaks m2rgin ära.Vist hakkan neid regulaarselt mängima

qbj0hn
09.03.09, 13:43
Mõnus 2x jäin bubbleks.Pmst sick heade kaartidega muckiti ära.Tuleb vist mingi uus taktika võtta ja rohkem riskida,et finaallauas suurema stackiga oli kui lihtsalt average.Chipliidritel on pohhui callivad oma ligi 30k~ stackiga mu 5k stacki pohhuilt ära any2...Kaks viimast olukorda mul oli miski ATsA4x vastane callis umbes pasaga ära.Eilne käsi oli eriti m6nus.Mul oli suht pandav käsi ikka miski KK55 erinevad suited.Suur stack callis ära täiesti umbes pudiga aint nrid ka käes.Ja sai tühjakohapealt flushi kahjuks tuled valet värvi flushid lauale :).Ega jah siuke see pokker on mis ma nutan,pean rohkem riskima hakkama,et finaallauas saaks rohkem mitte riske enam v6tta.


Üx asi veel mul on väga ammusest ajast jäänud jäänud aliase linnaks "New York".Kas on v6imalik vahetada seda,suht lame teema imo

qbj0hn
31.03.09, 11:50
Niisiis väike update.Mängin nüüd juba nädal aega starsis NL5 full ringi.Tegin 50$ deposiidi ja ranka tabel on igat abiks olnud.Lauda lähen alati 100bb kuigi need lauad on 200bb deep.
Hetkel roll kuskil 140$-150$.200$ peal kolin NL10.
Postitan statsid ja rollercoasteri ka mingiaeg.

qbj0hn
06.04.09, 10:44
NL10 minik.NL5 graph siin.
http://img4.imageshack.us/img4/7203/pokerstarsnl5.jpg (http://img4.imageshack.us/my.php?image=pokerstarsnl5.jpg)