PDA

View Full Version : Fulltilt esimene depo .



ristimees
12.10.10, 13:39
Terv.

Mul küsimus et tahan panna fulli raha sisse ,kas saab kanda u-netist ka raha sinna ilma et mingi jama eesti selle eesti seadusega?...on keegi teinud peale seda seadust fulli depot ka u-netist ?.

kjmrc
12.10.10, 13:41
Ilmselt ei tule mitte mingit jama - kuigi alati on parem kasutada virtuaalseid rahakotte, nt Moneybookers.

Rage
12.10.10, 13:41
on tehtud, esialgu jamasid ei ole, aga jamade osas saab enivei teada alles järgmise aasta esimeses pooles kui läheb tuludeklaratsioonide esitamiseks ja kontrollimiseks:-) mina kannan rahasid edasi-tagasi MB kaudu.

ristimees
12.10.10, 14:31
on tehtud, esialgu jamasid ei ole, aga jamade osas saab enivei teada alles järgmise aasta esimeses pooles kui läheb tuludeklaratsioonide esitamiseks ja kontrollimiseks:-) mina kannan rahasid edasi-tagasi MB kaudu.

Sa kannad raha edasi tagasi MB/st ...Nii ,et kas oled U-netist kandnud raha fulltilti?.


miks ültse tuludeklaratsiooni ajal peaks mingiks jamaks minema pokkeri ple maksustatud ju.

Sebastian_du
12.10.10, 16:41
Pokker on maksustatud. Maksu korjatakse aga mitte puhastulu pealt vaid aktiivtulu pealt elik miskine protsent sinu rakeist. Korjab seda korraldaja ise, seega sul ei ole ametliku site kasutamise puhul mingit küsimust.

Kuna mitte ametlikel saitidel EI OLE KEELATUD mängida, siis ka selle tulu peab MTA neilt, mitte mängjalt välja küsima.(Vähemalt praegu)

Maheaatom
12.10.10, 17:21
Pokker on maksustatud. Maksu korjatakse aga mitte puhastulu pealt vaid aktiivtulu pealt elik miskine protsent sinu rakeist. Korjab seda korraldaja ise, seega sul ei ole ametliku site kasutamise puhul mingit küsimust.

Kuna mitte ametlikel saitidel EI OLE KEELATUD mängida, siis ka selle tulu peab MTA neilt, mitte mängjalt välja küsima.(Vähemalt praegu)
Oled sa selles nii kindel? Juriiidiliselt on kõik Eesti residentide poolt saadud tulud maksustatavad, sh. altkäemaks, pokkerivõidud ning välisriikidest saadud teenistus. Mõned tulud on küll tulumaksust vabastatud, kuid need on ka seaduses eraldi loetletud. Üheks selleks on tõepoolest hasartmänguvõidud, mis on saadud Eestis hasartmängude korraldusluba omavatest mängukohtadest (sinna kuuluvad ka Eestis litsenseeritud pokkeritoad).

Praktikas pole küll senini teada ühestki juhtumist kus MTA oleks nõudnud mängijatelt "illegaalsetes tubades" teenitud rahadelt tulumaksu tasumist.

Sebastian_du
12.10.10, 17:31
Kindel milles? Selles, et MTA minu käest midagi ei küsi? Kaunis kindel jah.

Hastmängu võidud siiamaani ei olnud maksustatud, uue seaduse alusel on pokker kui kaughasartmäng maksustatud ...tehtud panustest laekunud summa, millest on maha arvatud võidud alusel elik rake alusel. Mina rake ei kogu! Ergo ei maksa ka makse. m.o.t.t

Maheaatom
12.10.10, 22:59
Me räägime erinevatest asjadest - mina üksikisiku tulumaksust ja sina hasartmängumaksust. Hasartmängumaksu tasuvad teenusepakkujad ning see ei puuduta loomulikult ühtegi mängijat, kuid tulumaks küll.

Pole mõtet tekitada segadust ega luua illusioone, et mängija ei pea pokkerivõitude pealt tulumaksu maksma. Peab küll, juhul kui tuba, kus mängitakse, ei ole Eestis litsenseeritud ehk talle ei laiene tulumaksuvabadus. Juriidiliselt on asi täpselt selline, iseasi kuidas see praktikas välja kujuneb.

Rage
13.10.10, 08:40
Sa kannad raha edasi tagasi MB/st ...Nii ,et kas oled U-netist kandnud raha fulltilti?.
miks ültse tuludeklaratsiooni ajal peaks mingiks jamaks minema pokkeri ple maksustatud ju.
jah olen kandnud ka U-neti kaudu FTP'sse praegusel aastal umbes jaanuaris..

miks võib teema tulla tulumaksuga.. sest seaduses on kirjas, et ei tulumaksustata Eestis litsentsi omavate mängude puhul.. elik kui ei ole litsentsi.. ehk antud firma ei maksa meie eest riigile makse, siis saab selle tulu peale tulla EMTA meie käest seda raha küsima.. iseasi kui motiveeritud ta on meiesuguseid NL100 BE tüüpe kottima..