PDA

View Full Version : ***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul



Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

Max
30.10.11, 14:01
Kui nüüd meelde tuletada sis algselt treener ütles et jaanuarist tuleb see maksmise süsteem aga siis oli jutt et männiku+wismar ei tule välja et novembrist hakkab maksmise süsteem pihta. Aga sis lampi öeldi et nüüd juba kehtib see??? wtf
Ütlus rääkige nüüd või vaikige alatiseks vmsellist on mitu korda läbi käinud aga no mis kasu on enda arvamust avaldada kui seda nagunii ei võeta kuulda??? otsustab ikka 1-2 meest. Nii ei saa ju rallit sõita.
Puhkus laideti ka maha. Samas muru ütles et las olla puhkus individuaalne ja vigastuste ravimine. Mis täiesti õige, aga oleks hea kui kindlalt määratakse kuupäevad mis millal kehtima hakkab ja antakse ka teada mitte nii et üks räägib üht ja teised teist. 2 x wismar rahapuudusest polnud juttu??? või olen mina midagi vahele jätnud?

Tuli veits kurjustav jutt aga loodan et mõtteainet on siin!

nikitheone
30.10.11, 14:08
@karelkorn - see oli alguses jah, et üks trenn 5€. nüüdseks on meil küllalt mehi, kes käivad koguaeg kohal, et pole mõtet 1korra mehi võtta.

@max - mis su arvamus täpsemalt on? vaata siia teemasse, siin pakuti välja, et kas 30€ on ok ja keegi vastu polnud. samuti ei maininud trennis minu teada mitte keegi. 2x wismaris rahapuudust võib-olla ei olegi, aga see ei tähenda, et trenniskäijad raha ei peaks maksma. + me peame varuma raha järgmiseks hooajaks ja muudeks kuludeks. ei saanud väga su jutu poindist aru, siin teemas on küllalt kõike arutatud.

Max
30.10.11, 15:20
@karelkorn - see oli alguses jah, et üks trenn 5€. nüüdseks on meil küllalt mehi, kes käivad koguaeg kohal, et pole mõtet 1korra mehi võtta.

@max - mis su arvamus täpsemalt on? vaata siia teemasse, siin pakuti välja, et kas 30€ on ok ja keegi vastu polnud. samuti ei maininud trennis minu teada mitte keegi. 2x wismaris rahapuudust võib-olla ei olegi, aga see ei tähenda, et trenniskäijad raha ei peaks maksma. + me peame varuma raha järgmiseks hooajaks ja muudeks kuludeks. ei saanud väga su jutu poindist aru, siin teemas on küllalt kõike arutatud.

Oli küll neid kes 30€ ütlesid et palju. Kui ei usu keri lehti tagasi ja loe. Seeselleks. Kui wismar+männiku sis 30 ok. ei vaidlegi vastu. Mõte on selles kui ma praegu kuu puhanud ja ravinud sis 30€ pean plekkima? Sellesmõttes et mu nimi seal nimekirjas?

nikitheone
30.10.11, 15:58
jap, aga samas keegi ei vaielnud vastu, kui lepiti selles kokku.

ma mainisin ka, et osad nimed on seal need, kes septembris maksid ja oktoobris mitte. ning arvestust trenniskäijate üle hakkasime pidama alates oktoobri keskpaiku, ei mäleta peast ju kes on käinud ja kes mitte. kui sa pole oktoobris käinud, saada pm'iga mulle oma nimi ja võtan nimekirjast maha.

jozik
30.10.11, 16:04
No minu arvates me päris lukku ei pannu et kõik maksavad kogu aeg 30. kui kka vigastatud siis vigastatud. Normaalne oleks, et siis mees maksaks trenni maksu ( nuh et palid oleks olemas ja et hooajamaksud saaksid makstud) ma ei tea kas mingi 7,50 või 5 euri. Kui ikka jalg on puru siis on nutune 30 euri maksta aga solidaarsusest meeskonna vastu võiks miskit maksta, aga see võiks ola võimalikult sümboolne summa, millest oleks ka meeskonnale kasu natukene. Meeskonnale kasu ei võrdu uued tossdu Murule ;)

nikitheone
30.10.11, 16:14
nõus sellega, et kui vigastatud ja ei käi, siis ei maksa. andke teada ja ma ei pane nimekirja, ma iga trenn ei jõua ka olla ju ;P

Max
30.10.11, 16:39
Jep see oleks väga mõistlik kui sümboolne 5-kas nt.

nikitheone
31.10.11, 08:11
ok, thx max

kas trennid on novembris teisip/kolmap 20.45 wismaris ikka?

ps! muru - piletid kaasa :P

pastilaa
31.10.11, 09:41
Nonii,

saun on kinni pandud. 4 november kella 2000-2300

Hetkel 50% kindel, kas tulla saan. Millal viimane hetk regada ja maksta ära on Joss?

inward
31.10.11, 09:45
ok, thx max

kas trennid on novembris teisip/kolmap 20.45 wismaris ikka?

ps! muru - piletid kaasa :P

Teisip Wismaris, Pühap. Männikul(mis kell, see selgub lähipäevil). Piletid minu käes, aga võtan kaasa.

A ja Indrek V. on mu vend, kes vahel käib. Tema jääb maksma seda ühe korra trennimaksu.

jozik
31.10.11, 10:12
eks viimane hetk ole reede õhtu =). Hetkel on maksnud veeretas margus gerd ja mina. Seega on veel kohti ja ma loodan et inimesi on tulemas. Ma usun et Müür on tulemas. Müürilt näeme kurikuulsat esitust ( sama mis ta teeb igal võõrsilmängul ) ja ta peaks ka mõistujuttu meile natukene puhuma.

The_Meer
31.10.11, 17:57
Nq ma aru saan ,on juba see nädal yks trenn wismaris ja teine männikul?

nikitheone
01.11.11, 07:53
jep, nädala jooksul peaks teada saama mis kell täpsemalt

veeretas
02.11.11, 13:23
järgmine trenn siis P 6.nov kell 20:00 männiku staadionil. Helistasin üle ka ja peaks kõik korras olema.

nikitheone
02.11.11, 14:45
super

Pumper
02.11.11, 18:26
Annan teada, et 06.11 ei pruugi jõuda õhtuks trenni, kuna kool.

Max
02.11.11, 22:22
Kui keegi jääb haigeks või something, something, Eesti-Iirimaa mängu ajaks siis ostaks pileti soliidse summaga ;)

Kirjutasin sulle message ka aga kui loed anna märku. Kui olemas anna ka teada. Kaua ei oota

Max
04.11.11, 00:09
Mina ja Tarmo ka tulemas möllule. Kohapeal sulas maksame. Vb ise jõuan enne ülekande teha.

pastilaa
04.11.11, 09:59
Kandsin ära ja tulen ilmselt.

nikitheone
04.11.11, 10:55
ps! kes viitsib lasnamäelt mu peale võtta männiku trenniks?
kui lasnalt ei viitsi, võib linnast ka ;P

muruntau
04.11.11, 10:58
Hakkab looma. Kes homme esimesena kainerist välja saab, on võitja!

margus
04.11.11, 17:24
Ma võin trenni tulla ka lasna kaudu pühapäev.. nii, et võin vollid/kollid peale korjata :D

nikitheone
04.11.11, 17:25
traaaaaaaaaaa!
ma just vaatasin, et ma olin tellinud 2 piletit vähem, kui pidin ehk mina ja mu naiska ei saa tulla mängule. kõige haigem on see, et maksin õige summa, tellisin vähem lihtsalt. fml

kui kellegil 2 soodukat on üle, siis andke teada

veeretas
04.11.11, 17:57
Hakkab looma. Kes homme esimesena kainerist välja saab, on võitja!
Ok, aga igasugused alatud võtted on keelatud!
http://f.postimees.ee/f/2009/02/10/131047t40h1ddb.jpg

inward
04.11.11, 18:38
Ma võin trenni tulla ka lasna kaudu pühapäev.. nii, et võin vollid/kollid peale korjata :D

Broneerin ühe koha su autos. Peale sinu pole vist kedagi, kes Lasnamäe kaudu tuleks. Ja no fakt on see, et kõik - mina, mario, niki, muruntau ja kardpleier peale ei mahu.

e: Elas, aga mitte enam.

nikitheone
04.11.11, 19:08
mina bronniks ka margusel.
kas kardpleier kadriorus ei elanud?

pastilaa
04.11.11, 22:53
Suuunasin osa meeskonda kappi. intrigeeriv. Liitugem.

muruntau
05.11.11, 06:38
Ma vedasin seekord alt, ei jõudnudki kainerisse Ei olnud lubavat hetkegi. Kes oli käpp?

Ande teada, kui homme midagi toimub, joomarid!

nikitheone
05.11.11, 07:13
täna toimub obv midagi

fyte
05.11.11, 11:45
asdf.. pmtl 90% ulatuses tühi maa sellest ajast saati, kui sealt viru innist välja tulime, mingid lühikesed flashbackid on ainult. :D
Mis toimus?

muruntau
05.11.11, 12:04
Ligikaudu sellise kõne (http://www.facebook.com/notes/fc-pokkeriprod/hooaja-l%C3%B5pp-ja-uue-algus/200536356688217) sai peetud eile hooaja lõpetamisel. Tuli isegi päris ok'ilt välja.

Eile juhtus aga wyx6JDQCslE&ob

@ Kapp. Kes mis täpsemalt, sellest juba siinkohal vaikiks.

Edit: Nagu keegi tark mees ütles: Millest ei saa rääkida, sellest tuleb vaikida.

camu
05.11.11, 12:20
Kapp on muutunud su jaoks ka iganädalaseks ettevõtmiseks. Tubli.

muruntau
05.11.11, 12:23
Kapist lahkudes juhtus veel selline asi. Nii 5 paiku, kui plaan oli levikasse edasi minna. Andri käis mõnda aega kurva näoga ringi, sest ta jopet ei olnud konkreetselt kusagil. Aitasin ise ka otsida, aga no lihtsalt ei olnud. Ei ole väga harv juhus, ise olen viimase 12 kuu jooksul vist 2 jopet ära kaotanud väljas käies (üks kord oli sitaks külm ka). Lõime juba käega pmst. Siis äkki kapi ees väljas Kardpleier tõmbas taskust välja mingi jope. Nagu wtf? :D Oligi!

muruntau
05.11.11, 12:26
Kapp on muutunud su jaoks ka iganädalaseks ettevõtmiseks. Tubli.

Kohaliku geiscene'i arengutel tuleb silm ikka peal hoida, näpp tuleb hoida mustikal, nagu öeldakse.

Aga yeah, aftekas täna, anybody?

inward
05.11.11, 12:31
Taaskord küsin, kas keegi Lasnamäel kunstmuru väljakule ~14.30 aeg jalkat mängima oleks huvitatud tulemast ?

nikitheone
05.11.11, 13:57
muru, hel kui linna jõuad, ma ise plaanin 6-7 laekuda

pastilaa
05.11.11, 14:49
Tegin ka silmad lahti äsja. Kena hommik. 20min pärast sünnipäevale...

Karu
06.11.11, 16:48
Nii, täna siis esimene trenn männikul. Kas kellelgi on veel probleeme transpordiga? Võin kedagi peale võtta kui kellelgi soovi on. Sõidan ise esimese plaani järgi sõle-tulika-sõpaka-tammsaare tee-pärnu mnt.

Pumper
06.11.11, 17:31
TTü juurest 19.40 v nii kuskil saaksid peale korjata, pm-n tel nr-i.

Max
06.11.11, 17:40
Tarmo tahab ka küüti. Et kui Karu sul niipalju ruumi anna teada. Pane nt nr mulle sis annan Tarmole.

Pumper
06.11.11, 21:27
Sulas ei saa maksta, meie raamatupidaja Niki ütles, et peab arvele kandma võimalikult kuu alguses, kui tekivad ajutised probleemid peab sellest ka teatama talle, võib õelda ka mulle või Murule trennis, eks siis teavitame teda.

Andriano
06.11.11, 21:59
kle Muru ma siin just avastasin, et oled mulle andnud sooduspileti. Võta järgmine trenn üks täispilet kaasa.

inward
06.11.11, 22:07
Ma võtan, minu käes on allesjäänud piletid. Ja kiidaks ka meie uut treeningpaika, Männiku sisehalli:heart:.

nikitheone
06.11.11, 22:37
Männiku oli tõesti hea.

pastilaa
07.11.11, 08:35
Väga hea pehme kate oli tõesti. Eilne trenn muidu ka igati timm.

jozik
07.11.11, 09:02
Eks trenni headust saab hinnata sellega kui palju sul kohad järgmine hommik valutavad. Hea trenn oli. Ootan juba hetke kui meid oleks rohkem seal ja äkki saaks üle välja teha =)

nikitheone
07.11.11, 10:04
jalad on valusad küll rsk :P

pastilaa
07.11.11, 13:31
Niki - sul rahaasjades varsti adekvaatne pilt tekkimas - kui suur peaks kuumakse olema, kui praeguse rahvahulgaga 2 korda Männikul teha? Ausaltöeldes väga ei kisu Wismarisse peale eilset esimest Männiku trenni...

nikitheone
07.11.11, 14:10
Hetkel nagu ma aru saan, siis Männiku on 64€ kord. Kuus keskmiselt 8-9 trenni e 512-576€. Kuumakse on €30, ehk 20 matsiga veab napilt välja (treeneritasu + oleks vaja veits raha koguda pallide jms asjade ostmiseks). Minu arust 20 matsi meil ei maksa raha, aga kohe varsti pumper saadab mulle meili ja siis saab selgema pildi

jozik
07.11.11, 14:28
mõistlik oleks koguda väheke reservi. Liigaosalustasugi tuleb varsti maksta jne jne. männikul treenimise tiheduse võiks enne liiga hooaja algust ülesse viia.

inward
07.11.11, 21:13
TÄHELEPANU!

Nii vaatasin allesjäänud piletid üle ja seal pole ühtki (Andri) täispiletit üle, mis peaks Andri oma olema. Andri sai siis alguses ekslikult sooduspileti. Palun kontrollida nendel, kellel oli suurem hulk pileteid tellitud, äkki saite teie kogemata ühe sooduspileti asemel ühe täispileti. Küsimus on nüüd selles, kas kaks piletit on omavahel valesti jaotatud või on valesti tellitud ?

Minu käes on veel 5 piletit: 2 täispiletit (camu ja marduki oma) ning 3 sooduspiletit (Afeeni omad, kes pole veel järgi tulnud oma piletitele).

nikitheone
08.11.11, 07:52
Niih. Tegime pumperiga siis googledocsi, kus on trenniskäijate nimed ja kas on makstud. Tabelid võivad näha kõik, muuta aint mina ja pumper. Oktoober on träkitud alates 19ndast. Rohelisega on maksnud, punasega mitte.
Leinart U. - makse tuli 01.11 - kas see on okt või nov?

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AnSfZjy_d9TPdEpCZGQ1a3F2emt3RXp2ZHlEUjN6M 1E&hl=en_US#gid=0

andke teada, kui kellegi arust midagi valesti on vms

jozik
08.11.11, 08:10
Puhtalt tehniline soovitus, võiks ka kajastada palju maksta on, ehk kui palhu keegi on võlgu. Kui ei taheta nii isikuliseks minna, siis võiks olla kusagil lahter mis kajastaks, kui palju on kokku maksmata. See annaks aimu millises seisus on rahasjad ja äkki motiveeriks kiiremini maksma.

Muidu täitsa okoo. Samas peaks ka kokku leppima, et mitu trenni võib ühekordne mees niiöelda võlgu jääda, et ei kuhjuks võlad väga suureks. Et enne trenni ei saa kui vaand asjad maksmata. Sama asi ka regulaarsete tüppide kohta. Alati saab teha erandeid kui kellelgi on töökohal raskusi või siis ilge halb õnn pokkeris. Alati saab erandeid teha, aga need tuleb läbi arutada.

nikitheone
08.11.11, 09:03
Jap, nõus. Seda saab alates novembrist teha, sest eelnevate kuude kohta puuduvad andmed palju keegi käis.

margus
08.11.11, 10:09
Väga hea ülevaatlik tabel :) - Tubli töö Niki!

pastilaa
08.11.11, 10:53
Väga hea töö Niki! Mida see number tähendab muidu - trennis käidud korrad?

nikitheone
08.11.11, 11:05
Jep

Marduk
08.11.11, 12:44
TÄHELEPANU!
Minu käes on veel 5 piletit: 2 täispiletit (camu ja marduki oma) ning 3 sooduspiletit (Afeeni omad, kes pole veel järgi tulnud oma piletitele).

NB! Mul on juba pilet käes, sain Muru käest trennis selle.

lenC
08.11.11, 13:57
Ka minul on piletid kätte saamata, plaanisin igatahes täna järgi tulla.

inward
08.11.11, 15:31
NB! Mul on juba pilet käes, sain Muru käest trennis selle.


Ka minul on piletid kätte saamata, plaanisin igatahes täna järgi tulla.

Jumal tänatud. Siis on kõik korras, lenci piletid ka minu käes.

lenC
08.11.11, 18:51
keegi pm-ige inwardi number palun

e: enam pole vaja

Postiljon
09.11.11, 04:10
Pühapäeval tuleb väravavaht ka tagasi trenni, kui arst hullu diagnoosi neljapäev ei pane :S . Nädal aega haigevoodis olnud.

Pumper
09.11.11, 10:50
Arvasingi et haige, üritage ennem kirja panna kes haige ja kaua prognoositakse haigust Hetkel pole küll väga oluline, aga kui mängud ja turniirid tulevad siis oleks vaja teada.

kardpleier
09.11.11, 11:07
ma jäin haigeks peale eelmist nädalvahetust...väike palavik ja kurk veidi valus... loodan et saan reedel mängule tulla ja muidugi ka trenni kohe kui palavik läinud.

afro_siil
09.11.11, 12:08
Mina (Henri) olen samuti haige. Kahtlen, kas pühapäeval trenni jõuan

muruntau
09.11.11, 12:43
Hei, kas keegi on huvitatud EJL'i aastalõpugalale minemisest? Pühap 20.11. Estonia kontserdisaalis kell 15.00. Arvesse läheb huvi ainult võistkonnaliikmetelt, kes on ka klubi orgunnis kaasa rääkinud ja midagi aidanud ära teha. On keegi huvitet, ise olen 50-50, kas minna, kunagi käisin ja selles meestekarjas, midagi väga pulli just ei olnud. Vähemalt saab viisakas kohas pead parandada


(viimane lause oli nali, tõenäoliselt).

Edit: pumper on ka 50-50, kas tulla, pmst 2-3 inimest võiks tulla. Kui keegi sinna reaalselt tahab minna, annan vabalt enda koha ära.

nikitheone
09.11.11, 12:44
meh, mis seal toimub?

muruntau
09.11.11, 12:46
meh, mis seal toimub?

"Lugupeetud võistkonna esindaja



Ootame Teid Eesti Jalgpalli Liidu pidulikule hooaja lõpetamisele „Jalgpalligala 2011“, mis toimub pühapäeval, 20. novembril kell 15:00 Estonia kontserdisaalis.

„Jalgpalligala 2011“ on aasta tähtsaim jalgpalliüritus, mille raames kuulutatakse välja ja autasustatakse parimaid jalgpallureid ning võistkondi ja vaadatakse meeleolukalt tagasi lõppevale jalgpalliaastale. Kohal on kogu vutipere - profid, amatöörid, kohtunikud, ametnikud, toetajad, ajakirjanikud jt.

„Jalgpalligala 2011“ koosneb kahest poolajast ning kestab orienteeruvalt 3 tundi (seal hulgas üks vaheaeg). Galat vürtsitavad muusikalised vahepalad.

Palun teatage oma võistkonna osavõtust (koos inimeste arvuga) hiljemalt 14. novembriks e-maili teel sekretar@jalgpall.ee."

nikitheone
09.11.11, 12:58
pidulik? siis jääb ära

muruntau
09.11.11, 13:10
jep, pidulik.

jozik
09.11.11, 22:01
Kahjuks olen sellel ajal Jalgpalli sünnimaal. Teen seal oma palverännaku ära

salamadner
11.11.11, 12:39
Tüdruk jäi haigeks ja seetõttu lähevad minu piletid müüki. Üks soodus, üks tava, kellelgi on huvi?

inward
11.11.11, 12:49
Kuhu sektorisse piletid on ? Ja mis hinnaks on ?

Afeen sa vahepeal linnas kokku ei taha saada äkki ? Või jätan kuhugi kesklinna hotelli vastuvõttu ? Väga ei viitsi staadionil oodata nende piletitega ja rahvamassist sind otsida. [PM-ed]

Afeen1989
11.11.11, 12:54
Aga ma elistan sinule ma j6uan varsti tallinna, tuleksin kuskile järgi?

muruntau
11.11.11, 13:07
Tüdruk jäi haigeks ja seetõttu lähevad minu piletid müüki. Üks soodus, üks tava, kellelgi on huvi?

-Tüdruk jäi haigeks, misasja? Sul, kurikaelal, oli see plaan algusest peale! Spekulant selline!
-Ei olnud!
-Mis hinnaga müüd?
-60 euri pilet.
-Selge. Tüdruk jäi haigeks, mis, murdsid käe ära või? Sinusugusel spekulandil tuleks teine käsi ka ära murda! Kasi minema meie foorumist!

Kui tahad, et müük kiiremalt läheks, võiksid panna enda pakkumise nt siia foorumisse tugitoolijalka (http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/6615-***-Ametlik-tugitoolijalgpalli-teema-***) teemasse või siia fb'sse (http://www.facebook.com/event.php?eid=169188053168241).

Inward, ta piletid on meie kambaga ostetud, samas kus meil

Afeen1989
11.11.11, 13:14
Ma ka kirjutasin kohe kui ta müüki pani need piletid PM, mulle piisaks täiesti 1st soodukast.aga just palju hind on? 60€ pilet :O?

salamadner
11.11.11, 13:38
Kuhu sektorisse piletid on ? Ja mis hinnaks on ?[PM-ed]
Nagu muru ütles, siis C16, hind sõltub pakkumistest.

-Tüdruk jäi haigeks, misasja? Sul, üllaimal inimeste seas, oli see õnnetus küll teenimatult tulnud! Jumal, kus on õiglus???
-Oh, mis sa nüüd, kõigil juhtub.
-Sedand küll, aga sinusugused peaksid olema pääsend sellistest asjadest. Mis hinnaga müüd?
-No nii pool muidu annan ära, omahind + kommiraha.
-Teed endale liiga, küsi parem 60 euri. Mina küll küsiks, ega muidu elus läbi ei löö kui seitset nahka ei koori. Oi, kui ma oleksin samas olukorras, mis ma teeksin! [sujuva üleminek muusikali villaini lauluks teemal ahnus]

muruntau
11.11.11, 13:54
Eriri libekeelne juut oled. Ise oled selgelt liigkasu peal väljas, koorid rahvast ja ausaid tööinimesi, aga lükkad süü ja ahnuse hoopis minu, õilsaima olevuse, keda jumal siia taeva alla loonud on, kaela. Sa oled vist demagoogia coachingut võtnud Suurelt Etsilt endalt.

Juudid ahju! (ärge kapole öelge)

Edit: palju Etsi $/h oli ka?

inward
11.11.11, 13:57
Muru sa oled juba algust teinud ma vaatan ? Võta vähe rahulikumalt :D, fyte võta kiirelt pilet ära palun.

Aga no selles suhtes olen ma nõus, et mis mõttes pilet on enampakkumisel ? Tänu meie ühingu kaudu sa salamander üldse piletid said. Ning meil jäid paar inimest ilma, nii et müü ikka meie klubikaaslasele mõistliku hinnaga ära.

salamadner
11.11.11, 14:16
Aga no selles suhtes olen ma nõus, et mis mõttes pilet on enampakkumisel ? Tänu meie ühingu kaudu sa salamander üldse piletid said. Ning meil jäid paar inimest ilma, nii et müü ikka meie klubikaaslasele mõistliku hinnaga ära.
Tõenäoliselt müüngi, kuid väga suurt moraalset kohustust ma selleks ei tunne. Muide, hetkel on enampakkumine olnud ainult foorumi tüüpide vahel.

EDIT: soodukas läheb Afeenile. Tava kohta tunti foorumis huvi küll, aga pakkumisi ei saanud ja nüüd on päevakorras foorumiväline müümine.

EDIT2: ja tava ka läinud.

inward
13.11.11, 12:48
Nädala alguses muruga arutasime, et võimalusel peaks kindlasti trenniaega või päeva nihutama, et saaks playoffi kordusmängu näha. Aga arvestades, et nüüd Eestil edasipääsuvõimalust ei ole, siis mis te arvate, kuidas teisipäevase trenniga jääb ?

nikitheone
13.11.11, 12:53
suht suva

difender
13.11.11, 12:55
Tere,Rando olen.
Mina kavatsen nagunii teisipäeval mängu ära vaadata ja trenni võib samal ajal ka teha kui teised tahavad aga lihtsalt need tulevad kohale kes tahavad tulla.

Pumper
13.11.11, 17:58
Tere

palavikus ja trenni ei tule, vältimaks pikemat haigestust.

nikitheone
13.11.11, 18:06
jama. k

pastilaa
13.11.11, 18:19
täna puuriti hambal juurekanaleid ja jalg suht pehme all - ei tule kahjuks

nikitheone
13.11.11, 21:34
täna oli klassikaline ep trenn (enne pumperit) ehk mängisime. aga hea oli

nikitheone
14.11.11, 11:20
Niih, updatesin tabelit (https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AnSfZjy_d9TPdEpCZGQ1a3F2emt3RXp2ZHlEUjN6M 1E&hl=en_US&pli=1#gid=0)

maksin kogemata kaks korda ise :P

oktoober - trennis käis 21, maksis 18
november - 13/24 makstud

e: pole arvestanud ühekorravendi

veeretas
14.11.11, 17:26
jo Niki,
Vaatasin et mina Kaupo T. polnud novembris veel roheline, kuigi omast arust olin suht ammu ära maksnud. Kontrollisin ka panga väljavõtet ja olen teinud MTÜ pokkeriprodele 07.11 ülekande 30€ Novembri eest. Arvatavasti lihtsalt kahesilma vahele see makse jäänud.

nikitheone
14.11.11, 20:07
õige, sry

btw. kas homme trenni toimub? enamus pühapäeval olijatest mainisid, et ei tule trenni. kas keegi on tulemas?

inward
14.11.11, 20:12
Muruga rääkisin, et võimalusel muuta meie vanale eelmisel kuul toimunud kolmapäevasele ajale (kui on vaba)...Eks ta annab teada.

fyte
14.11.11, 20:55
Muidu tuleks küll homme, aga olen haigestunud. :S

Pumper
15.11.11, 07:58
Kas teeme siis trenni või ei, tahaks õhtuks ikka teada saada?

Ja kui trenniaeg homseks lükatakse, siis sobiks aeg 20.45, varem olen hõivatud.

nikitheone
15.11.11, 08:02
mina trenni ei jõua 99%, ei võtnud hommikul trenniasju kaasa. kui tuleb mingi mass kohale, andke teada, äkki jõuab ;P

margus
15.11.11, 12:53
Mul täna kahjuks ei ole võimalik tulla (mitte koondise mängu pärast :))

leinc
15.11.11, 13:27
Mina tuleks küll. Leinart olen.

Karu
15.11.11, 13:54
Andke teada kas trenn siis toimub või ei toimu. Ise vaatan mängu, aga kui toimub trenn siis toon teile pallid ära selleks ajaks.

The_Meer
15.11.11, 14:25
ma täna ei tule

Spewmonkey
15.11.11, 15:06
Kellegi pläsku ei läinud staadionil jalutama? Võimalikel kannatanutel saata PM kirjeldusega.

Postiljon
15.11.11, 15:13
Ma ei tea veel millal ma jõuan trenni aga loodan võimalikult ruttu, käisin arsti juures ja mõlemas kopsus põletik........ :(

Karelkorm
15.11.11, 15:18
Vaatan mängu

muruntau
15.11.11, 15:48
Täna trenni ei toimu!. Kuna Wismari esindaja oli ise ka hetkel Dublinis mängule minemas, siis ta ei osanud hetkel meile uut aega anda, aga me pidime homme üle helistama. Loodetavasti saame ühe aja kas homseks või ülehomseks, nii et hoidke silma peal sel teemal homme.

Btw, saime kutse aastalõputurniirile, aga meie sinna pääsemine on sellele vaatamata hetkel väga kahtlane. Nimelt toimub IV liiga 1. turniir, kus osalevad IV liigas 2.-5. koha saanud võistkonnad ja IV liiga 2. turniir, osalevad 5.-9. kohal lõpetanud võistkonnad. Meie saamine sõltub puhtalt sellest, paljud võistkonnad on osalemisest huvitatud. Kui ma õigesti aru saan, siis väga ebareaalne meie osalemine pole, kuna nt kui osalemisest loobub 1 teise liiga, 5 kolmanda liiga ja 5 neljanda liiga satsi, peaksid kõrgemate liigade turniirid täituma madalamalt ja meile peaks ruumi tekkima (pole küll 100% kindel, kas õigesti aru sain, EJL'i kiri lisatud spoilerisse).

Turniiriformaat on 5+1 ja 1x12 minutit, nii et garanteeritud mänguaega on 36 minutit ja see on päris pika ajavahemiku peale ära jaotunud (vähemalt tavaliselt sellistel turniiridel on). Ma usun, et pole mõtet rohkema kui 8-9 mängijaga minna, et mõni varumehed 10-15 minutit mänguaega saaks päeva peale. Aga enne peab muidugi meie osalemine üldse selguma. Kiri on EJL'i saadetud meie osalemissooviga ja küsisin ka, mis tõenäosus on meil saada.

Aastalõputurniir
14. november 2011. a. 5-1.1/2982

Lp. Klubi esindaja

Eesti Jalgpalli Liit kutsub Teie võistkonda osalema 17.-30.12.2011 Tallinna
“Kalevi “ spordihallis toimuvale Aastalõputurniirile minijalgpallis.Turniiri
ajakava on järgmine:

Laupäev, 17.detsember
Kell 08.00 – 11.00 Tütarlaste D-vanuseklassi turniir
Turniirile kutsutakse kõik D-vanuseklassi meistrivõistlustel osalenud
võistkonnad.
Osaleda võivad ainult 1999-2001 sündinud tüdrukud.
Mänguaeg selgub peale võistkondade registreerumist.

Kell 11.00 – 17.00 Naiste II liiga turniir/ lisaks Rahvajalgpalli liiga
naiskonnad
Turniirile kutsustakse kõik naiste II liiga võistkonnad, kes osalesid
meistrivõistlustel. Lisakas Rahvajalgpalli liigas osalenud naiskonnad.
Mänguaeg selgub peale võistkondade registreerumist.

Kell 18.00 – 22.00 Rahvaliiga turniir
Turniirile kutsutakse Rahvajalgpalli liiga 16 paremat võistkonda
(piirkondade võitjad)
Mänguaeg 1 x 12 min

Pühapäev, 18.detsember
Kell 08.00 – 12.00 U-19 Eliitliiga turniir
Turniirile kutsutakse kõik U-19 Eliitliiga meistrivõistlustel osalenud
võistkonnad.
Mänguaeg 1 x 12 min

Kell 12.00 – 16.00 Veteranide turniir
Kell 16.00 – 17.00 EJL-i mängud
Kell 17.00 – 22.00 Fännide turniir

Esmaspäev, 19.detsember
Kell 08.00 – 15.00 U-17 Eliitliiga turniir
Turniirile kutsutakse kõik U-17 Eliitliiga meistrivõistlustel osalenud
võistkonnad.
Mänguaeg 1 x 12 min

Kell 15.00 – 22.00 IV liiga Teine turniir
Turniirile kutsutakse IV liiga võistkonnad, kes on tulnud Eesti
meistrivõistlustel oma piirkondades 6.-9.kohale.
Mänguaeg 1 x 12 min

Teisipäev, 20.detsember
Kell 08.00 – 11.30 Tütarlaste B-vanuseklassi turniir
Turniirile kutsutakse kõik tütarlaste B- vanuseklassi võistkonnad. Osaleda
võivad ainult 1995-1998 sündinud tüdrukud.
Mänguaeg selgub peale võistkondade registreerumist

Kell 11.30 – 15.00 Tütarlaste A-vanuseklassi turniir
Turniirile kutsutakse kõik tütarlaste A-vanuseklassi võistkonnad. Osaleda
võivad ainult 1993-1996 sündinud tüdrukud.
Mänguaeg selgub peale võistkondade registreerumist

Kell 15.00 – 22.00 IV liiga Esimene turniir
Turniirile kutsutakse IV liiga võistkonnad, kes on tulnud Eesti
meistrivõistlustel oma piirkondades 2.-5.kohale
Mänguaeg 1 x 12 min

Kolmapäev, 21.detsember
Kell 08.00 – 15.00 A klassi turniir
Turniirile kutsustakse kõik A-vanuseklassi võistkonnad. Osaleda võivad
ainult 1993-1996 sündinud poisid.
Mänguaeg 1 x 12 min

Kell 15.00 – 22.00 Kolmanda liiga Kolmas turniir
Turniirile kutsutakse III liiga võistkonnad, kes on tulnud Eesti
meistrivõistlustel oma piirkondades 10.-12.kohale ning IV liiga piirkondade
võitjad.
Mänguaeg 1 x 12 min

Neljapäev,22.detsember
Kell 08.00 – 15.00 B klassi turniir
Turniirile kutsutakse Eesti noorte meistrivõistluste tulemuste põhjal 8
paremat B1 vanuseklassi võistkonda ja 8 paremat B2 vanuseklassi võistkonda.
Osaleda võivad ainult 1995-1999 sündinud poisid.
Mänguaeg 1 x 12 min

Kell 15.00 – 22.00 Kolmanda liiga Teine turniir
Turniirile kutsutakse III liiga võistkonnad, kes on tulnud Eesti
meistrivõistlustel oma piirkonnas 6.-9.kohale
Mänguaeg 1 x 12 min

Reede, 23.detsember
Kell 08.00 – 15.00 C1 klassi turniir
Turniirile kutsutakse Eesti noorte meistrivõistluste tulemuste põhjal 16
paremat C1 vanuseklassi võistkonda. Osaleda võivad ainult 1997-2000 sündinud
poisid.
Mänguaeg 1 x 12 min
Kell 15.00 – 22.00 Kolmanda liiga Esimene turniir
Turniirilile kutsutakse III liiga võistkonnad, kes on tulnud Eesti
meistrivõistlustel oma piirkonnas 2.-5 kohale
Mänguaeg 1 x 12 min

Esmaspäev, 26.detsember
Kell 08.00 – 15.00 Maakoolide turniir
Turniirile kutsutakse igast maakonnast üks esindaja ja eelmise aasta võitja
kool.
Mänguaeg 1 x 12 min

Kell 15.00 – 22.00 II liiga Teine turniir
Turniirile kutsutakse Eesti meistrivõistlustel II liiga piirkondades 9.-14.
kohale tulnud võistkonnad ning III liiga piirkondade 1.kohtade võitjad
Mänguaeg 1 x 12 min

Teisipäev, 27.detsember
Kell 08.00 – 15.00 C2 klassi turniir
Turniirile kutsutakse Eesti noorte meistrivõistluste tulemuste põhjal 16
paremat C2 vanuseklassi võistkonda. Osaleda võivad ainult 1998-2000 sündinud
poisid.
Mänguaeg 1 x 12 min

Kell 15.00 – 22.00 II liiga Esimene turniir
Turniirile kutsutakse Eesti meistrivõistlustel II liiga piirkondades
1.-8.kohale tulnud võistkonnad
Mänguaeg 1 x 12 min

Kolmapäev, 28.detsember
Kell 08.00 – 15.00 D1 klassi klassi turniir
Turniirile kutsutakse Eesti noorte meistrivõistluste tulemuste põhjal 16
paremat D1 vanuseklassi võistkonda. Osaleda võivad ainult 1999-2000 sündinud
poisid.
Mänguaeg 1 x 12 min

Kell 15.00 – 22.00 Esiliiga turniir
Turniirile kutsutaske kõik Esiliiga võistkonnad
Mänguaeg 1 x 17 min

Neljapäev, 29.detsember
Kell 08.00 – 15.00 D2 klassi turniir
Turniirile kutsutaske Eesti noorte meistrivõistluste põhjal 16 paremat
võistkonda. Osaleda võivad ainult 2000-2001 sündinud poisid.
Mänguaeg 1 x 12 min

Kell 15.00 – 22.00 Meistriliiga turniir, 1.päev
Turniirile kutsutakse kõik Meistriliiga võistkonnad
Mänguaeg 1 x 17 min

Reede, 30.detsember
Kell 08.00 – 15.00 Naiste Esimene turniir
Turniirile kutsutakse kõik naiste ML ja Esiliiga võistkonnad
Mänguaeg selgub peale võistkondade registreerumist

Kell 15.00 – 22.00 Meistriliiga turniir, 2. päev
Mänguaeg 1 x 17 min

Turniiril kehtivad Eesti jalgpalli meistrivõistluste juhendid. Mängijad
saavad osaleda ainult ühes võistkonnas. Noorte turniiridel osalevad A- ja
B –klassi mängijad ( 1995.a. või varem sündinud) võivad paralleelselt
osaleda ka täiskasvanute turniiridel ühes võistkonnas ning U-17 või U-19
Eliitliiga võistkonnas. Maakoolide turniiril osalevad mängijad ( 1997.a. ja
hiljem sündinud poisid ja tüdrukud) võivad paralleelselt mängida
noorteturniiridel ühes võistkonnas.

Ühte võistkonda on lubatud registreerida kuni 18 mängijat. Väljakul 5
mängijat + väravavaht, vahetused lubatud jooksvalt. Noormängijatele kehtivad
Eesti 2011.a noorte meistrivõistluste juhendis olevad vanuseklassid.
Ülesandmisleht koos mängijate sünnipäevade ja numbritega tuleb esitada enne
turniiri algust kohapeal sekretariaadile.

Kõikidel võistkondadel palume kinnitada oma osavõtt kirjalikult hiljemalt
1.detsembriks 2011.a. Eesti Jalgpalli Liidu võistluste osakonnale meili
comp@jalgpall.ee; faksi 6279 969 või posti teel aadressil Asula 4c, 11312
Tallinn.Turniirile ei kutsuta võistkondi, kes on Eesti 2011.a.
meistrivõistlustest loobunud või diskvalifitseeritud. Samuti jätab EJL
õiguse mitte kutsuda turniirile võistkondi, keda on Distsiplinaarkomisjoni
otsusega karistatud pettuste eest. Kõik 1.detsembriks oma osaluse
kinnitamata jätnud võistkonnad kaotavad koha turniiril. Vabaks jäänud kohad
asendatakse madalamate liigade või kohtade võistkondadega Eesti
meistrivõistluste tulemuste põhjal sportliku printsiibi alusel alustades
Meistriliiga turniirist. EJL määrab turniiride võistkondade koosseisud
vastavalt registreerunud võistkondade arvule
( NB! palume täiskasvanute võistkondadel arvestada mängupäeva muudatusega
juhul, kui kõrgema liiga turniirile ei registreeru piisav arv võistkondi).

Lugupidamisega

pastilaa
15.11.11, 16:17
Ma usun, et pole mõtet rohkema kui 8-9 mängijaga minna, et mõni varumehed 10-15 minutit mänguaega saaks päeva peale.

?? Seal saab ju vahetada nagu hokis. Alla maksimummeestega (18) minek oleks selge rumalus.

Max
15.11.11, 16:53
+1
Vahetusi vaja vähemalt 2x5 + väravavaht aastalõpukal. lisaks paar vigastust ja ongi suht pees asi. 7-8 on kindlasti liiga vähe. Kalevi spordihallo saalijalkaala on rocalmarest ikka kõvasti suurem. 12 on miinimum kohe kindlalt

inward
15.11.11, 17:02
Keegi Tondi lähedal elab meist trenniskäijatest ? Kardpleieri pläsku on spewymonkey käes. :D

HateCore
15.11.11, 17:05
Tere.

Avastasin teie klubi Soccernet.ee foorumist.
Tekkis küsimus kas oleks võimalik ka teie treeningutega liituda järgmisest kuust nt?

Olen 192cm pikk. Kaal 101 kg Vanus 21. Olen mänginud aastaid tagasi 2a noorteliigat Flora süsteemis, ning sealt tekkis hüppeliigese vigastus mille tõttu enam paar aastat ei mänginud. Pärast paari aasta möödumist proovisin uuesti mängima hakata madalamades liigades. Mänginud olen neljandat liigat, ning proovinud ka kolmandat liigat. Praegusel hetkel on üks aasta ajane paus sisse jäänud, kui tekkis mõte uuesti mängima hakata. Mängin kaitsva pooliku kohta või Paremal kaitses.

inward
15.11.11, 17:38
Tere tulemast, nii foorumisse kui ka trennidesse.

Loomulikult võtame inimesi veel juurde, oled oodatud. Trennide aegasi saab siin teemas täpsustada või siis lugeda meie fb lehelt. (https://www.facebook.com/FCPokkeriprod)

Pumper
15.11.11, 18:29
Arvan, et suht 90% tõenäosusega saame sinna mängima, sest loobujaid oli juba liigahooajal mitu ja tuleb neid veelgi (kahju oleks kui ei saaks). Võistkonnad komplekteerime enne võistlusi ja siis vaatame kuidas täpselt.

HateCore
15.11.11, 19:09
Ahoi.

Ainuke küsimus mis hetkel on, on see,et kas Wismari halli on lõpuks muru maha pandud ? Tean,et aastaid tagasi selle peale mõeldi, aga kas mõttest ka asja on saanud vot ei tea. Kuid kuna teil on siin kirjas,et ka seal toimuvad trennid siis ehk oskate täpsustada. Männiku hallis siiski mu teadmist mööda Kunstmuru maas ?

The_Meer
15.11.11, 19:16
Wismari hallis muru ple ja männikul on jah kunstmuru maas

muruntau
16.11.11, 13:34
Trenn toimub homme ja samal ajal nagu meil ikka ehk kell 20.45.-22.15. Järgmisest nädalast on graafik endine.

Max
19.11.11, 12:52
Ahoi. Selline küsimus rahvale et mul see sõber kes väravavaht, ta saaks ainult hetkel wismaris trennides käija. Et kas võimalus sis et ta maksab 15€ kuus?

inward
19.11.11, 12:55
Ma usun, et selline variant sobib küll. Miks ta Männikul käia ei saa ? Kas ta muidu plaanib järgmine hooaeg liigat ka mängida meie meeskonnas ?

pastilaa
19.11.11, 12:55
Ahoi. Selline küsimus rahvale et mul see sõber kes väravavaht, ta saaks ainult hetkel wismaris trennides käija. Et kas võimalus sis et ta maksab 15€ kuus?

Ma oleks erandiga tema puhul küll nõus - tundus väga vajalik mees järgmist hooaega silmas pidades.

inward
19.11.11, 12:57
Absoluutselt nõus pastilaaga, teda saaks nii väravas kui ka väljakul väga edukalt mängitada.

Max
19.11.11, 18:52
Hetkel ta reede-esmasp pole tallinnas tavaliselt. Või kui pühapäev jõuab sis alles nii 21 paiku. Aga väiksed plaanid jh ka liigat.

Pumper
21.11.11, 08:33
Hommikust,

pallipumbad otsas, tõsine probleem.
Eile hakkasin pumpama ja pumbanõel jäi palli, mingi teistmoodi pump oli ka (mugavam kui eelmine). Ettepanek, et peaks korraliku pumba ostma. Probleemiks veel, et pooled pallid tossud ja kui platsi rendirahad makstud peaks hakkama ka korralike pallide peale mõtlema!
Pump esmajärjekorras.

jozik
21.11.11, 10:15
Hommikust- Katsun täna poodides surfata ja äkki leiab siit hea pumba. Annan õhtul teada kuidas läks. Palle olen ka iga kuu ühe juurde toonud. Uhlspordi palle olen toonud ja saan ka juurde tuua. Hinnad mõistlikud.

Pühapäeval trennis näeme.

Joosep jalgpalli sünnimaalt

Pumper
21.11.11, 11:10
Joss, a osta siis mingi korralikum pump mis peaks vastu ja millega mugavam pumbata, väike investeering, aga peab kauem vastu ja oleks efektiivsem pumbata, mitte iga palli peale 2 minutit raisata.

vsiu100
22.11.11, 14:35
muru, tulen täna trenni.

nikitheone
23.11.11, 07:51
ma nüüd ei jõua enne trenni enne 13 dets, gl teistele. kontrollin mingi hetk täna ka maksed ära

nikitheone
23.11.11, 08:46
Oks, hetkeseisuga maksetabel (;p) selline (https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AnSfZjy_d9TPdEpCZGQ1a3F2emt3RXp2ZHlEUjN6M 1E&hl=en_US#gid=0)
Alvin, mis su sõbra nimi on kelle eest sa maksid?
Kas Siim (vv) käib aint pool kuud? Või liitus poole pealt?
17 makstud, 8 maksmata + maksnud on mõned ühekorravennad

Pumper
23.11.11, 08:56
Mario2x ja Lauri E - tema hakkab meil arvatavasti ka liigat mängima, ühineb enne hooaega (treenib teises klubis).
Kokku maksin 15 euri 2 kandega (1 kanne oli esimese Männiku trenni järgi ja nüüd hiljuti panin teise kande).
Tõmbasin nad kohe roheliseks ka.

Siim maksab kuus 15 euri kuus (loe ülalpool antud teemat), kuna saab ainult teisip käia.

nikitheone
23.11.11, 08:58
aa, oks

margus
23.11.11, 09:49
Peab taaskord tõdema, et väga vinge trenn oli :D

Max
29.11.11, 00:39
Ahoi, Palju dets kuumakse? 2 männikutrenni 25 ja 1 arvatavasti ei toimu?

Tyleks omme vb trenni, prooviks ära kuidas jalg on.Oleneb kuda enesetunne. Aga pühapäev ei saa tulla. Et kui jalg ok sis sobib kui see läheb uude kuusse kirja nagu pühapäevase asemel? Või sis et sellekuu viimane trenn ja panen 5€ trennieest?

jozik
29.11.11, 09:12
Max luftita ikka oma viiesajaseid ;)

maksa nii, nagu oleks FC Pokkeriprodele kasulikum. Saame palle juurde osta või muud träna.

jozik
29.11.11, 09:14
Ahhhjaaa unustasin, motiveerin mehi täna trenni tulema:


täna värskelt pestud vestid!
kes tahab, saab enne trenni uue pumbaga pumbata palle( vajadusel saame ka palle tühjaks lasta, et rohkem mehi saaks pumbata)!

õhtul trennis näeme

muruntau
29.11.11, 12:36
Detsembris on kuumakse €20, kuna eelarve hakkab juba vaikselt ilmet võtma (jep, lõpuks oleme plussis omadega). Suured tänud Nikile selle eest, jätka samas vaimus!

Kes Männiku esindajatega rohkem suhtles võiks kirjutada siia nende kontakti, mul oleks vaja arveid, et trennide eest maksta. Või võib ka ise öelda neile, et arved tuleks mulle meilile: madis43 at gmail.com.

veeretas
29.11.11, 13:01
Seal staadioni rendi all on üks mail kust sain ka infot rentimise kohta. Mai tea kas selle maili omanik(oli vist see Enn) ka tegeleb arvetega. info(ät)fcnommu.ee

pastilaa
29.11.11, 13:09
Detsembris on kuumakse €20, kuna eelarve hakkab juba vaikselt ilmet võtma (jep, lõpuks oleme plussis omadega). Suured tänud Nikile selle eest, jätka samas vaimus!

Super. Nüüd tuleks klubile saunabussi ostmisest mõtlema hakata.

Max
29.11.11, 17:54
Väravavahiga tuleb üks sõber lisaks trenni kui sobib. Ta enne ka käinud aga on platsiäärel aega öelnud ja vaadanud. Pole küll kaua mänginud aga mõtles uuesti liigutama hakata. Sobib? Käib täna ära ja maksab 5€ sis kuuleb kas edasi ka tuleb. Muidu tahab hetkel küll trenni tegema hakata. selle 5€ rahakättesaamise eest muretsen ise, et jama ei teki

muruntau
29.11.11, 23:00
Pumperiga oleme arutanud, et peaks ühe koosoleku tegema. Arutaks järgmise aasta nt hooaja ja poole hooaja tasud selgeks. Samuti peaks vaatama üle, mis strateegiaga pokkeritubadele (ja ehk ka teistele ettevõtetele) sponsorluse taotlusega peale lennata, mis staadionil järgmine hooaeg mängime, pallide jms ost, kas ka uus varustus uuel hooajal teha, kuidas rahvast staadionile meelitada (fännisärgid, -sallid, äkki teeks kasti õlle kodumängudel pealtvaatajatele vms). Arutaks asjad läbi, paneks tegevuskava ja tähtajad paika, jaotaks ülesanded ära ja hakkaks tegutsema. Mõelge kaasa ja andke ideid.

Pakuks toimumisajaks välja järgmine teisipäev peale trenni, tuleks kõne alla? Või jääb äkki hilja peale ja teeks mingil eraldi päeval? Kohal tahaks kindlasti näha nikit, pumperit, inwardit ja Joosepit (rääkisid võistkonna sallide tegemisest, äkki see teema jääks sinule? lisaks varustuse hankimisele) ja obv kõiki, kes ka viitsivad kaasa mõelda ja ideid välja käia.

Pumper
30.11.11, 10:27
Jah koosolek peaks toimuma, aktiivsete klubiliikmetega. Teen ettepaneku neljapäeval, ehk 1. dets, kohtuda kuskil pubis, istumiskohas ja arutada läbi Muru kirjeldatud punktid. Sobib vahemik 19-22.00, andke teada kes tulla saavad, kui see päev ei sobi pakkuge uusi aegu, mulle ei sobi reedene 02.11 päev kuidagi.

jozik
30.11.11, 11:14
Ma teeks ettepaneku pühapäeval enne trenni kusagil maha istuda ja siis koos sealt trenni minna. On aega ka ettevalmistada ideid jne. Homseks on juba plaanid kahjuks tehtud.

nikitheone
30.11.11, 12:05
homme sobib
4-12 dets olen hõivatud

Pumper
30.11.11, 12:29
Pühap on imelik, peab trenni minema jne, vaba õhtuga on selline vabam olek. Tegelikult võib ehk reede õhtul ka istuda. Alates 20.00

jozik
30.11.11, 13:11
reede sobib ka. kui on kindla kella peale minek, siis ei lähe liiga latramiseks.

inward
30.11.11, 13:23
Mulle sobiks neljapäev küll, 19.00 aeg. Reede eriti mitte.

muruntau
01.12.11, 01:30
Mulle sobivad mõlemad ajad. Kumma päeva valime, kumbki kõigile ei sobi? Pakuks ise välja homme kell 19.00. Suur Karja Patricus, seal on meil varem ka istumisi olnud (ei joss, tegelikult pole mul su vastu midagi).

jozik
01.12.11, 06:44
vaadates su posti, siis kohtume ju reedel ;)

aga mõistlik oleks leida aeg kus oleks võimalikult palju mehi. Miks ei võiks siis järgmine nädal kokku saada.

Mida rohkem mehi seda rohkem ideid jne



Joosep

Pumper
01.12.11, 07:31
No ideaalset päeva raske leida nagunii, kes tulla 100% ei saa, see ragistagu oma ideed kuskile paberile ja andku oma saadikule edasi kes tuleks ka kohtumisele. Muru sa kirjutasid öösel kell 2 homme, seega sa arvestasid reedega?

nikitheone
01.12.11, 07:37
ma peaks täna saama teada, kas reede sobib või ei. üks teine asi on, aga ei tea mis kell algab/lõppeb

muruntau
01.12.11, 07:51
Mõtlesin tänast tegelt. Kuigi minu suhtes vahet ei ole.

jozik
01.12.11, 07:56
mina võin oma teesid edastada. Kiusan selles suhtes murut. Egas see koosolek ei pea jääma ainukeseks. Ühe koosoleku võib ka mul saunas maha pidada.

nikitheone
01.12.11, 08:13
kui täna, siis täna

pastilaa
01.12.11, 09:59
teised õhtud 90% ulatuses kinni. st ideaalne oleks ntx teisip. peale trenni kuskil veidi jaurata - niikuinii siis seltskond koos ja trenni minek.

nikitheone
01.12.11, 10:23
mulle reede täita sobiks - sõber kelle juurde pidin minema jäi auto alla. aga ta juba jalul :P

nikitheone
01.12.11, 12:35
täna tegelt mulle sobib, asjaolude tõttu pean kella seitsmsest jooma suur-karja patrickus
homme sobiks enne 8t,st kell 8 pean ära liikuma

Pumper
01.12.11, 14:49
Niki helistas, et kl 20.00 siis Patrickus, muru pidi ka tulema. Kes saab see tuleb.

camu
01.12.11, 15:51
Muru jooma ei kuku?

nikitheone
01.12.11, 16:00
ma juba kukkusin jooma, sry

a jõuan ikka

camu
01.12.11, 16:16
Kui kukub, siis võib helistada:D

muruntau
01.12.11, 16:16
camu, selle kuu eesmärk on kuni vanakani kaine olla. Ei tahaks kohe esimene päev murduda :D

inward
01.12.11, 16:53
Ma täna ei hakka tulema (pisut kiireks läheb kooli asjade pärast)
Mina tõstaks esile ühe probleemi, mis vajaks uueks hooajaks lahendust ja see nõuaks nkn üldist meeskonnaliikmete vahelist diskussiooni, teeme siin teemas algust. Ehk siis leida välitreeningute läbiviimiseks mõni muu väljak Wismari asemel.

Ega väga suurt valida ei ole. Võite pakkuda ka muid variante, hetkel näen kas Kalevit või SPK-d (Majakas asuvat väljakut/Peterburi tee 15).

SPK hindadeks oleks kuni Maini 90 minutit 33.55€ kord, kuus teeks ~301.95€. (eeldusel 9x trenniga kuus)
Maist alates ~28€ kord, kuu ~252€. Liigamängu hind on neil 108.65€

Kalevi kohta kopeerin teile esindaja kirja. Eeldusel, et 5% võib tõusta hind, siis kord tuleks 46.2€ ja kuu 415.8€, seda eeldusel, kui me üldse saame 2 trenniaega nädalas, vb peame piirduma ühegagi, kui sedagi.

Tere taas,
asi selge!
Meil on tõepoolest staadioni graafik väga tihe, sest oleme spordibaasidest keskmisest odavam ja asukoht on samuti väga hea. Sel, 2011. aastal oli treeningute hind 44 eurot (pool väljakut, 90 minutit) ja mäng 98 eurot.
Pean tunnistama, et igasuguste teenuste hindade tõus sunnib ka meid veidi 2012. aastal hinda tõstma, kuid kindlasti ei ole see mitte üle 5%. Ent püüame veel jaanuaris oma kulusid kärpida, nii et hinnatõusuni me jõudma üldse ei peaks.
Samas tahame 2012. aasta suvel käsile võtta kunstmuruväljaku väljavahetamise, mille järel oleks meie kate sama kvaliteetne nagu Sportland Arenal.

Olen iseenesest vaikimisi teie võistkonnaga mängude osas ka arvestanud. Saan aga aru, et teil oleks huvi ka treeningute läbiviimise vastu?
Meil on hetkel märtsis ja aprilli esimesel poolel päris tihe kalender, sest kunstmuruväljakut kasutab ka esindusmeeskond, kuid kui treeningute vastu huvi on, siis saan hakata otsima võimalikke auke.

Ootan liikmete arvamusi ja mõtteid jne.

nikitheone
01.12.11, 17:11
hea töö lauri. täna arutame seda kindlasti

nikitheone
02.12.11, 08:36
Niih - novembri makseid jms näeb siit (https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AnSfZjy_d9TPdEpCZGQ1a3F2emt3RXp2ZHlEUjN6M 1E&hl=en_US#gid=0)
november maksmata - Hardi H., Markus K. ja Kait

muru, sa saatsid enda ja vsiu eest jah? ja lisa 20€ on mille eest? :p

nikitheone
02.12.11, 08:46
Eile istusime siis Muru ja Pumperiga Patrickus ja arutasime veits FC Pokkeriprode asju.
Ootame kommentaare ettepanekutele

1. Liigamängudeks jätaks Kalevi staadioni (105€ kord)
2. Trenni teeks korra Kalevis (46,2€ kord) ning teine kord kas Wismar (sees 42€, väljas 38€) või SKP (kuni maini 33,55€ kord, alates mai 28€). Mis arvate?
3. Väljas hakkaks trenni tegema alates märtsist.
4. Kuutasuks jääb 30€ (va erandjuhud, nagu nt dets praegu - 20€ ja mõni muu kuu, kui lepime teisiti kokku). Kui eelarveliselt läheb seis paremaks, saab seda tulevikus vähendada.
5. On võimalik maksta korraga ka poole hooaja tasu ja terve hooaja. Terve hooaeg (12 kuud - 300€ (360€ asemel)), pool hooaega (6 kuud - 160€, tavahind 180€).
6. Varustuse osas oleks vaja soetada 10-15 palli. Joosep, palju see maksma läheks? Kui saaks need kulud välja arvutada, teeme uue googledocsi kulude/tuludega, et asi oleks läbipaistev ja kellegil mingit kobisemist poleks :P.
7. Hakkame otsima sponsoreid. Ma kirjutan valmis mingi drafti, saadan murule ja pumperile. Edasi suhtleme OC, Triobeti ja PS'ga. Soovime eelkõige saada toetust liigamängude rendiks ning vormi soetamiseks. Enda poolt pakume reklaami, rõhutame meie seotust pokkeriga + ning näitame meie meediakajastust. Pumper suhtleb ka PP ja ETPF'ga
8. Fännide arvu suurendamiseks mõtlemise me välja, et teeme fännisärgid ning kevadel korraldame FC Pokkeriprode heategevusliku live pokkeriturniiri (nt 15€+15€, pool auhinnafondi ja pool meile, kõik osalejad saavad fännisärgid jms. Turniiri teeks veebruar/märts - kes tahab aidata korraldada? Potensiaalsete sponsoritele on see üks võimalus enda reklaamiks.

Hetkel tundub kõik, midagi vist väga vahele ei jäänud. Mõtteid, arvamusi, kommentaare?

nikitheone
02.12.11, 09:18
visake oma meilid mulle pm'iga, kes tahavad saada sponsorluskirja drafti (alvin ja muru ka, mul ei ole teie meile vist)

inward
02.12.11, 14:33
Head mõtted, mis peaksid teostamisele minema.

See üks trenn Kalevis ja teine nt. SPK-l oleks hea variant. Tõenäoliselt Kalevisse kahte sobivat trenni koos mänguga ei saaks, lisaks mängib ka kallim hind rolli. Siinkohal peabki küsima, kas teised on nõus käima trennis Wismari asemel SPK-l. Minu arvates see nüüd nii kaugel pole, kui võtta kaugust kesklinnast mõõdupuuks.

Teine asi. Kui liiga algab, palju siis kuumakse tuleb lisaks 30€-le ?

Ja ootaks nüüd teiste mõtteid ning arvamusi nende muudatuste/ettepanekute osas ? Kui huvi puudub, siis otsustame oma äranägemise järgi.

leinc
02.12.11, 15:34
Kas kuidagi praegust Männiku staadioni ei anna sinna kavasse kuskile sisse kirjutada?

inward
02.12.11, 15:43
Mis põhjustel ? Ma ei tea, mis see Männiku kunstmuru väljaku hind ilma selle katuseta olla võiks, aga ilmselt jääb see liiga kaugeks ja kalliks variandis, kui me märtsis väljas mängima hakkame. Päris välistada ei saa muidugi.

jozik
02.12.11, 15:47
minu jaoks on vist männiku ja lasnamäe asi ühe kaugusel. Eelistaksin muidugi mändide vahel müttamist trammide pidevale kriginale. Tegelikult eelistaksin rohkem seda lasnamäe asja, isegi kalevile ( kalevis on ikkagi märgatavad pinnavormid platsil ). Seega teeks mina seal lasnamäel kõik mängud ja trennid. Muidugi märtsis võib veel lundki leiduda =), seega eelistaks võimalikult kaua katuse all olla. Liigesed ja kondid juba vanad mul =)

nikitheone
02.12.11, 16:13
männiku kui ma ei eksi, oli mingi pea 60€ kord?
põhjus, miks märtsis välja minna on see, et kui aprillis hakkab liiga, siis peaks märtsis harjutama väljas - muidu võib alguses olla kops väga koos
@inward - kui me saame sponsorid, siis tasu ei tõuse seoses liigaga. Kui ei saa, siis peab jooksvalt vaatama, aga usun et ei pea tõusma hind, kui koguneb küllaldane varu.
@leinc - algul vaatasin, et lenc kirjutas. kes sa oled?;p

Karelkorm
02.12.11, 16:43
märts=lumi=külm=aeglane, igav jalgpall.. männikul, kuniks lumi ära sulab korralikult.. Saab suure platsi tunnetust küllalt imo

leinc
02.12.11, 16:55
leinc on leinart

inward
02.12.11, 17:15
Eks see ole nii ja naa, tuleb vastavalt riidesse panna. Märtsi algusest välja minna võib liiga varajaseks osutuda küll, eks see sõltub ilmast ja seda ole näha. Siiski hiljemalt märtsi keskpaigast peaksime välja siirduma küll.

Pumper
02.12.11, 18:56
Vastaksin ka omaltpoolt.
Joosep SKP staadion on tõesti parem kui Kalev, kuid me jäime hetkel Kalevi staadioni juurde, kuna tal on hea asukoht. Fännidel on kergem teed staadionile leida ja ka mängijatel on nädalavahetusel suurem isu kohale tulla (pidustel).
Märtsi trennide kohta väljas - otsest kohustust meil kohe välja minna pole, pigem oleks see meie võistkonnale hea valmistumaks liigamängudeks. Nõus, et märtsis võib vabalt 1x männikul sees teha, aga Wismari sisehalli otseselt enam vajalikuks ei pea. Kui on -20 kraadi ja lumi maas, siis teeme sees, kui on pehmem ilm, koliksin mina 1 trenni välja. Võime minna ka poole kuu pealt.

jozik
02.12.11, 20:43
Okei fännide kohapealt on teil õigus ja juba oleme terve hooaja seal teinud ja ära harjunud vagudega. Aga see aasta tahaks küll ühte asja taunida ja see on just otse peolt tulekut =)

fyte
02.12.11, 21:29
Väljas treenimisel enne aprilli mõtet ei näe.

inward
03.12.11, 13:33
Vastaksin ka omaltpoolt.
Joosep SKP staadion on tõesti parem kui Kalev, kuid me jäime hetkel Kalevi staadioni juurde, kuna tal on hea asukoht. Fännidel on kergem teed staadionile leida ja ka mängijatel on nädalavahetusel suurem isu kohale tulla (pidustel).
Märtsi trennide kohta väljas - otsest kohustust meil kohe välja minna pole, pigem oleks see meie võistkonnale hea valmistumaks liigamängudeks. Nõus, et märtsis võib vabalt 1x männikul sees teha, aga Wismari sisehalli otseselt enam vajalikuks ei pea. Kui on -20 kraadi ja lumi maas, siis teeme sees, kui on pehmem ilm, koliksin mina 1 trenni välja. Võime minna ka poole kuu pealt.]

Nõus.

Väljas treenimisel enne aprilli mõtet ei näe.

Orienteeruvalt esimene liigamäng on 9. aprill. Sellega peaks kõik öeldud olema.

Postiljon
03.12.11, 19:30
Väravavaht ühineb trennidega taas teisipäeval

Postiljon
03.12.11, 19:57
sobib, kui maksan detsembris 35€? Käisin novembris 3 korda trennis ja hakkan nüüd detsembris uuesti käima

inward
04.12.11, 23:15
Jah sobib.

Arutasime natukene trennis Märtsis välitreeningute osas. Kui eelarve lubab, siis võiks ühe kuu teha kaks trenni Männikul, lõpetada Wismaris ning naasta välja Aprillis. See muidugi oleneb, kas saame teise aja juurde ning kui kaua kavatseb Männiku katust peal hoida.

e: Korralik ränk trenn oli täna ka, päris võhmale ajasid harjutused koos mänguga, hea töö Pumper. Ja Fyte on järgmine hooaeg meie meeskonna Messi, keep it going :p

Karelkorm
05.12.11, 08:25
kogu tiim peab väga hea olema, muidu on messimine raske :cool:

jozik
06.12.11, 13:57
Täna trenni ei jõua. kuradi imelik vigastus hetkel. Võiks öelda, et sellise vigastuse saad sellise ilmaga, aga raisk ei ole omast arust nagu kukkunud. Väikene vigastus küll, aga las kogub ennast lihas. Lähen õpetan äia autoga sõitma. Teisel paari päeva pärats eksam.

kardpleier
06.12.11, 19:30
13. Jaanuar mandli operatsioon. Veebruari alguses loodetavasti saan juba trenni teha.

inward
06.12.11, 22:46
Sellistes tingimustes treeningud Wismaris ei tule kõne alllagi! Kes trennis käisid, need nägid. Taaskord puitpõrand märg ja libe, kus mängijad võivad tõsiseid vigastusi saada. Kirss tordil muidugi leige vesi duširuumis.

Minu ettepanek oleks võimalikult kiiresti Wismarist ära kolida. Vaadata üle eelarve, kas on võimalik alustada õige pea 2x nädalas Männiku trennidega. Teine asi, et kas leidub teist meile sobivat aega Männikul.

pastilaa
06.12.11, 22:49
inwardi ettepanekuga igati nõus.

Pumper
06.12.11, 22:55
Krt Inward jõudis ette, pidin neid Ranka ja Coca päevikute sheriffi ja gaynalju lugema.

Aga jah, kes Männikuga tegelenud on, need peaksid uurima kuidas aegadega on? Tundub, et liikmeid on meil parajalt ja äkki saame teise aja, kui sinna ei saa, kaaluda veel Spartat ja Kristiinet.
Liikmeid peaks meil piisavalt olema ja raha peaks jaguma. Täna Tarmo kukkus päris retsilt ja lahkus trennist, kuna sai viga.

fyte
06.12.11, 22:56
Krt Inward jõudis ette, pidin neid Ranka ja Coca päevikute sheriffi ja gaynalju lugema.

Aga jah, kes Männikuga tegelenud on, need peaksid uurima kuidas aegadega on? Tundub, et liikmeid on meil parajalt ja äkki saame teise aja, kui sinna ei saa, kaaluda veel Spartat ja Kristiinet.
Liikmeid peaks meil piisavalt olema ja raha peaks jaguma. Täna Tarmo kukkus päris retsilt ja lahkus trennist, kuna sai viga.
Mis see vanamehe-päss vastas, kui rääkimas käisid temaga?

Andriano
06.12.11, 23:29
täna oli jah ikka ebanormaalne see väljak, iga kord kui litakas vastu halli seina lendas tuli mingit kastet kaela nagu wtf!

Max
07.12.11, 00:14
Ma väga ei näinud küll kui libe see väljak oli aga tundsin küll. Kui jalad alt läksid sis oli ka minek.

ranka
07.12.11, 07:19
Et siis FC PokkeriProd läheb vaikselt hokiklubiks või hakkate talvel tegelema hokiga ning suvel jalkuga?

Pumper
07.12.11, 07:43
Seal neid vanamehi oli 10 tk eile, ma väljas selle nooremaga rääkisin, tegi kurva näo ja tunnistas viga. Samas ütles, et pani 2 soojapuhurit meie trenniks käima. Aga trenniajaks on juba hilja, ennem oleks pidanud.

Kui nüüd Wismariga suhtleja võtaks julguse kokku ja saadaks kirja, et meile 1 trenn tasuta antaks oleks ok peale sellist pahandust ja et nad soojendaksid ka seda natuke.
Sisuliselt meil on natuke üle 10 trenni olnud Wismaris ja 3 nendest on libedal (eluohtlikul) põrandal.

muruntau
07.12.11, 12:09
See on lubamatu jah, et saal sellises olukorras on. Saatsin Wismarisse kurja kirja sel teemal, ütlesin, et kui me ühte tasuta trenni ei saa see kuu, viime pühapäevase trenni ka Männikule jaanuarist. Uurisin ka Männikult, kas neil on vabu aegu teisip või neljap, eelistatavalt teisip.

Sain ka Jalkaliidust lõpuks vastuse, et osaleme aastalõpukal IV liiga 2. turniiril esmaspäeval 19.12. Ajakava on veel koostamisel, aga turniiri kestus on 15.00.-22.00. Arvatavasti meil läheb siiski kauem, sest võitu on vaja tähistada! Pumper, valmista sõjaplaan, kuigi ega meil seda vaja ei lähe tõenäolislt, võidame niikuinii.

Edit: mõtlesin obv siiski teisipäevast trenni.

jozik
07.12.11, 12:19
Õige Muru!

muidugi ei peaks ainult tasuta trenni nõudma, vaid nõudma normaalseid tingimusi. ei ole ju tore teha tasuta trenni veeloigus;).

Muidugi vesi sellel väljakul tähendab tavaliselt seda, et see pühitakse kokku ja nii kuivatatakse põrand ära. Samas saab ka põrand pestud. Samas vaadates väljakuperemeeste senist käitumist, ei imesta, et need loigud jäetakse niisama kuivama. Võiks ju paluda, et nad hangiksid kolm neli laia harja kuhu saaks lapid otsa pista. Ma olen ise nõus enne tyrenni niiske lapiga selle põranda üle käima. Oleks ka inimlikum see asi seal.


PS kuna ma olen selline tõeline õeluskott ja muna siis ma pean mainima, et ma kohe algusest peale rääkisin, et kaks trenni Männikul


takka targutaja Joosep

nikitheone
07.12.11, 12:55
Juhuks kui keegi meile ei loe:
Lugupeetud litsentseeritud jalgpallur,

täname Sind, et osalesid 2011. aastal Eesti meistrivõistlustel! Loodame, et oled leidnud ka uueks hooajaks endale sobiva võistkonna ja kohtume ka 2012. aasta meistrivõistlustel.

Sellega seoses tuletan Sulle meelde, et koos aasta lõpuga aegub ka Sinu mängijalitsents, mis on vajalik nii meistrivõistlustel osalemiseks kui ka annab võimaluse ajakirja Jalka tellimiseks. Litsentsi ja sellega koos ka ajakirja Jalka tellimust on võimalik pikendada juba alates 1. jaanuarist Eesti Jalgpalli Liidu kodulehe kaudu - http://www.jalgpall.ee/reglicense.php (E-pood -> Mängija litsents). Litsents kehtib litsentsi pikendamisest alates kuni kalendriaasta lõpuni.

Et tagada endale veebruarikuu ajakirja Jalka numbri tellimus, tuleb litsents pikendada hiljemalt 12. jaanuaril. Jaanuarikuu Jalka tuleb postkasti veel kõikidele, kellel oli litsents hooajal 2011.

Pumper
07.12.11, 14:08
Minuarust on Wismari põrandapühkimisest vähe kasu, sest laest tilgub juurde, eile alustasime ka suht kuiva platsiga, lõpus 1 pool "ujus". Soojendus peaks olema sees juba enne trenne, et niiskus üldse halli ei pääseks (eile pandi meie trenniajal soojendus sisse, a sellest enam kasu ei olnud).

Poolt, et Männikule 2 aega.

muruntau
07.12.11, 14:51
Eks ma ütlesin ka Wismarile, et paluks edaspidi hoida hall mängukorras ja puhurid sisse panna. Männikuga on see lugu, et seal on kaks vaba aega veel: reede 20.30. ja pühapäeval 20.00. meie kõrval, aga seda mitte kauaks. Pakun välja, et võtame pühapäeva.

Kui tõsiselt rääkida, siis mis variandid veel olidki? Kristiine oli eelmine aasta täis juba oktoobrist, ka umbes reedesed ajad olid, ei usu, et seegi aasta parem seis on. Koolide võimlaid sai ka eelmine aasta uuritud, aga neist üheski ei lastud jalkat mängida. Hetkel tundub, et ärpleme Wismariga ilma varuvarianti omamata.

inward
07.12.11, 15:06
Jama värk, loodetavasti märtsi algusest siiski saame kahe trenniajad Männikule. Kotkas oli ka sisehall, aga kuuldavasti pidi päris seal olema (~100€), keegi võiks üle täpsustada, kes teab. Siis SPK-l peaks samuti sisehall olema (puitpõranda katega vist).


e: Saatsin SPK-sse meili hindade, aegade jms info kohta.

Pumper
07.12.11, 15:35
Kotkas oli vist terve saal 100 euri, uuriks, et äkki saaks pool saali hetkeseisuga ja poole hinnaga. Äkki hilisemaid aegu leidub, 20.45 v 9.

Teiseks Wismariga me ei nori, vaid soovime, et nemad osutaksid raha eest lubatud teenust, mitte avariikorras peldikut:D

Postiljon
07.12.11, 15:56
Kas aasta lõputurniirile on ka vaja litsentsitud mängijaid?

fyte
07.12.11, 15:57
Kotka hall on suht 2x väiksem kui männiku oma, sp jääks sealsest poolest väljakust väheks. Sparta kohta keegi on uurind? Seal on suht tips-tops need saalid.

inward
07.12.11, 16:02
Kas aasta lõputurniirile on ka vaja litsentsitud mängijaid?

Ei ole. Õnneks :D

veeretas
07.12.11, 16:38
Kotkas sai poolt väljakut rentida ainult siis kui keegi teise poole ka samal ajal rendib. Spartas olid enamus mõistlikke aegu täis.
Lauri ka sa selle SPK halli all mõtled Peterburi tee 53 asuvad sporidihalli kus jõukas jms ka sees?
Eelmine talv muidu käisin venna töökaaslastega seal mängimas. See oli muidu pm nagu kooli võimla kus sai nii korv kui jalgpalli mängida ja pesemisvõimalused olid ka ok. Lisaks käisin seal tavaliselt kas ennem või pärast trenni jõukas ja keegi ära ei ajanud. Ja usun et seal suht soodsad hinnad.

inward
07.12.11, 16:53
Mina arvan, et SPK-l see sisehall on seal samas kunstmuruväljaku kõrval angaarides. Peterburi tee 15. Selle aadressi järgi, mida sina mõtled asub nõks edasi ikka.

Max
07.12.11, 20:17
Sisehallis vesi võib ka sellest olla et väljas külm ja sees köetakse tekib vesi seintele? Ei või nii olla? Tavaliselt kui jahe olnud sees on enamvähem mängitav olnud.

Max
07.12.11, 20:41
Mul sõber oleks heameelega aastalõpukal ka puuris

afro_siil
07.12.11, 20:52
Tulen pühapäeval trenni. Männikus 20:00 ikka, jah?

Henri

Pumper
08.12.11, 08:36
Pühap Männiku 20.00 ikka ja Wismari ka vana aeg.

Kuna saime kinnitust Aastalõputurniiril osalemise suhtes, siis teeks ettepaneku teha treeningmäng Kalevi spordihallis (paljud juba uurinud, et sõprusmängu tahaks). Varsti peaks see turniiri kate sinna maha pandama ja siis saab raha eest rentida seda platsi. Kui nõusolek olemas raamatupidajatelt (Muru, Niki?), võiksime teha enne turniiri ühe mängu. Järgmine nädal siis.

Kes mängivad ja üldse saavad turniirile tulla otsustame jooksvalt, mõlemad väravavahid peaksid kindlasti tulema.

The_Meer
08.12.11, 12:16
Rõõm sellist posti lugeda, mõlemad väravavahid peaksid tulema:D. Eelmine hooaeg liigat mängides pld meil õiget väravavahtigi , nyyd aga täiesti korreliku tasemega ja lausa 2, kui uut hooaega silmas pidada.

nikitheone
08.12.11, 12:17
ma teisipäevast tagasi korralikus netis ja reaalmaailmas, siis vaatan eelarve üle. palju see maksaks?

Riivo77
08.12.11, 12:17
Käime oma seltskonnaga Wismaris esmaspäeviti ja kolmapäeviti mängimas, leppisime sealse haldajaga kokku, et kui tingimused pole normaalsed, siis saame 50% alla. Praegu on seal tõesti väga vigastusohtlik seis.

muruntau
08.12.11, 12:37
Pumper, finantsseisu poolest saaks teha küll, on sul konkreetset ideed ka kellega? Kohtunik ikka ka? Viitsid ise äkki selle mängu orgunnida? Enamasti oleme võõrsil sõpakaid tehes sulas arveldanud, aga ma ise kandsin enda kuumakse ja annetuse juba ära, ei tahaks oma raha alla panna seekord. Peaks maksmise arvega tegema.

muruntau
08.12.11, 12:46
Kiri Wismarist:

"Tere!
Vabandame Teile ebamugavuste põhjustamisel, aga kilehallis olev süsteem on vananenud ja kodensvesi voolab põrandale. Detsembrikuus saate tasuta trenni.
Külmade ilmade tulekuga kütame siiski ainult õhku. Hetkel otsime sobivaid lahendusi, mis ei hakkaks meie rahakotile ja ka treeningplats oleks kuiv. Palume mõistvat suhtumist Teid tänades.
TJK LEGION"

Ma ei saa siit aru, kas nad midagi reaalset plaanivad ette ka võtta edaspidise suhtes, aga tasuta trenn on vähemalt olemas, mis päeval teeks?

inward
08.12.11, 14:04
Asi ei ole 50% alla saamises või tasuta trennis. Ma kategooriliselt keeldun trenni tegemisest sellistes tingimustes. Kui järgmine kord peaks midagi sarnast olema, siis minu puhul jääb Wismarisse tulek viimaseks korraks. Ootan vastust SPK-st ja võibolla lähipäevil lähen vaatan nende halli oma silmaga üle ka.

Aastalõputurniiri silmas pidades on väga hea, et meil on kaks normaalset väravavahti, saabki võtta kaasa täpselt kaks koosseisu, usun rohkem ei ole mõtet. Siinkohal võiksid need inimesed teada anda trennides või foorumis, kes kindlasti tulla ei saa või ei taha. Ja eks usaldame treenerit siis meeskonna komplekteerimisel.

Pumper
08.12.11, 14:25
Hetkel vaikselt tegelen saalikoha bronnimisega, sain ka kontakti 6445171, aga keegi ei vasta. Kuna aega vähe ja võistkondi palju kes seal proovimängu tahavad teha, siis loodame et saame omale aja. Eks täna ja homme üritan aktiivselt sellega tegeleda. Uurin siin ka sparringupartnerit.

The_Meer
08.12.11, 14:27
nõus inwardiga, see tasuta trenn on tore kyll, aga sellistes tingimustes ei tohiks trenni teha.

Pumper
08.12.11, 14:31
Külmaga ei pruugi seda vett seal enam olla, loodame et kuidagigi reageerivad. Ise pakun, et 29 võiks selle tasuta trenni teha, kui me muidugi aega saame - neljapäev peaks sobima meie trennide vahele.

muruntau
08.12.11, 14:35
Eelmine aasta jätsime jõulude ja aastavahetuse kanti trennid ära, kaks nädalat puhkust. Äkki teeks seekord sama ja teeks lisatrenni järgmine nädal? Mis arvate?

Riivo77
08.12.11, 14:41
Aasta tagasi kadus see niiskus sealt ära korraliku külmaga. Aga muidu olen igati nõus, et 50% alla või tasuta trenn ei kompenseeri kuidagi võimalikku vigastust.

inward
08.12.11, 15:12
No, kui Männiku trennid 25.12 ja 01.01 jäävad nkn ära, siis ilmselt pole mõtet tehagi pausi, 20 ja 27 on teisipäev, peaks ju sobima enamusele. Ja kui ei, siis 10 meest tuleb ikka kokku.

Üks probleem selle aastalõputurniiriga, kui meie turniir algab E 19.12 15.00, siis eelmise päeva õhtu Männiku trenn võib küll tunda anda. Samas vb kahe meeskonnaga pole väga vahet, aga ehk peaks kaaluma sel (3.nädal) nädalal Männiku trenni vahetamist reedesele päevale???

ranka
08.12.11, 15:16
Millal selle aasta viimane trenn on?

inward
08.12.11, 17:45
Millal selle aasta viimane trenn on?

20 või 27.

ranka
08.12.11, 17:54
Viimane trenn on siis tõenäolisel see päeva kui täidan oma lubaduse lol.

inward
09.12.11, 22:47
SPK teatas neil on kõik ajad täis hallis. Sparta kohta ei ole keegi uurinud ???

Postiljon
10.12.11, 00:44
Mina olen kindel tulija lõputurniirile ja sõpruskohtumisele, kui mahun mängu. Olen nõus ka platsil mängima, kui teine väravavaht tahab puuris olla + mul pole probleemi teha trenni olukorrast ega kohast, peaasi, et saab täiendada ennast ja mängida. (Jalkafanaatik)

Pumper
10.12.11, 08:40
Nii oleks aeg hakata registreerima mängijaid Aastalõputurniirile.
Turniir toimub 19.12.11 Kell 15.00 – 22.00 IV liiga Teine turniir.
Kes sellel ajal saab tulla ja ei saa võib foorumisse teatada, samuti räägime asjad üle pühapäevaõhtuses trennis ja teisipäeval, jooksvalt selgub ka treeningmängu võimalus/aeg (hetkel kontakti ei ole saanud).
Kui on kohalolijad teada, siis moodustame kaks viisikut+väravavahid ja 3-5 vahetusmeest vigastuste/väsimuse puhul.

Ajakava: http://www.jalgpall.ee/news.php?st=style_fp.css&news_id=3320

jozik
10.12.11, 09:32
Mina oleks tulemas kui asja on sinna.

Mänin seal kuhu pannakse, vajadusel katsun ka väravas pallidele ette jääda.

difender
10.12.11, 10:12
Tere, Rando olen.
Minul oleks võimalus tulla. Kui just minust mingit kasu on.

pastilaa
10.12.11, 10:51
Kui minusugune 140kg 208cm atleet ka äärekaitsesse mahuks, oleksin tulija hetke seisuga.

nikitheone
10.12.11, 13:54
ei saa kahjuks, tööaeg ju :(

Max
10.12.11, 13:55
Olen tulija + väravavaht Siim

inward
10.12.11, 14:47
No offence Rando, aga seekord saame ilma sinuta hakkama. Pole midagi, pead kõvasti trenni tegema lihtsalt, kui tahad põhimeeste kandadele astuda ;)


Ise olen tulemas. Mis sellest turniirile eelnevast Männiku trennist saab siis ? Teeme mingi poollahja trenni või muudame aja reedeseks ? Või lähme selle peale välja, et järgmine päev väga tunda ei anna turniiril...

Pumper
10.12.11, 15:02
Hetkel ei tea palju mehi kokku tuleb, seega ei saa õelda, et kedagi pole vaja. Kui tuumik on selgunud, kes mängivad ja kes varus, siis vaatama ja kaasa elama ootaks ikka kõiki mehi, kes saavad tulla.
Tähtis teada saada palju meid tuleb.


Järgmine pühapäev trenn toimub, teeme löögiharjutusi ja väike sörk jne.

Samas kui saame neljap või muu päev treeningmängu, siis võib trennist loobuda ka, jääb raha alles.

difender
10.12.11, 15:08
No offence Rando, aga seekord saame ilma sinuta hakkama. Pole midagi, pead kõvasti trenni tegema lihtsalt, kui tahad põhimeeste kandadele astuda ;)


Ise olen tulemas. Mis sellest turniirile eelnevast Männiku trennist saab siis ? Teeme mingi poollahja trenni või muudame aja reedeseks ? Või lähme selle peale välja, et järgmine päev väga tunda ei anna turniiril...

Mis mul siin ikka solvuda, saan ise ka aru, et ei küündi veel põhimeeste tasemele.

pastilaa
10.12.11, 15:19
Hetkel ei tea palju mehi kokku tuleb, seega ei saa õelda, et kedagi pole vaja.

this.

muruntau
10.12.11, 15:25
võib minuga ka arvestada.

The_Meer
10.12.11, 19:29
minuga ka

nikitheone
10.12.11, 23:59
teisip tulen trenni ;p

Postiljon
11.12.11, 02:11
võib arvestada mängudel

jozik
11.12.11, 10:36
No offence Inward, aga väga uncool. Las pumper teeb raskeid otsuseid. Tema hindab, kes kui palju on arenenud ja kes saab platsile. Meie asi on koos trenni teha, üksteist motiveerida, aidata, juhendada nng käige tähtsam mängu nautida.

Kõigil meil on miskit õppida, kes peab õppima söötma, olgu see siis täpsus või söödu hetk, triblama, palli omaks võtma jne. Mõni peab muidugi kõiki neid harjutama nagu nt mina.

Pumper küsis, et kes saavad tulla aastalõputurniirile. Meie kõik oleme vastanud. Ma usun, et ei mina, pastilaa ega ka Rando pole eeldanud, et kohe oleme meeskonnas. Me nüüd jääme Pumperi kutset ootama.
Seega rohkem meeskondlikku käitumist ja üksteise toetamist.


Joosep

veeretas
11.12.11, 12:32
minuga võib ka arvestada.

Max
11.12.11, 13:41
Mina käin trennis mängu võlu pärast. Kuna me kõik teame et profiks me ei saa ja alati arenemisruumi jääb sis võtame mõnuga !!! Proosit :D
Vahel jääb tunne et asja hakatakse liiga keeruliseks tegema ja liiga tõsiselt võtma, millega kaotatakse ka mängust mõnu tundmine. Mõelgem selle peale!!!
Proosit :D

inward
11.12.11, 13:48
Konstanteerisin lihtsalt fakti, et ei oleks asjatuid lootusi. Mehed saame nii ehk naa kokku.

jozik
11.12.11, 14:06
Maxiga 100% nõus, eks natukene on ikka seda sportliku viha, mis siis tekitab sellist tõsidust.

Sorry Inward, aga sinu sõnastusest jääb küll teine mulje. Inetult öeldud, aga see on minu arvamus.

pastilaa
11.12.11, 14:25
Täna trenni kahjuks ei tule, kuna väga head turniirid. Tegelikult üldse oleks hea, kui pühapäevne aeg paar tundi varem oleks - jube tihti just sel ajal tähtsamad online-pokkeriturniirid. Veel samal arvamusel olijaid?

Karelkorm
11.12.11, 14:35
Pühapäev põhiline (ainus) turnaõhtu ja tihti tuleb trenn sp vahele jätta. Paar tundi varem oleks super, a kuna trenniaegadega niigi väga kitsas ja paljud meist neid turnasi ei mängi, siis pole tegelikult nii suurt vahet.

Jozikult väga õige tähelepanek. Treener peaks ikka sõna võtma, et kes tuleb ja kes ei tule.

Maxiga küll nõus olla ei saa. Mängu võlu tulebki siis välja, kui asja tõsiselt võtta ja platsi peal õnnestumised tulevad ja sellega ka võidud. Kui asja "mõnuga" võtta ja nautida ja sp vähem areneda ja rohkem kaotada, siis küll lõbus ei ole liigahooajal. See mõnuga võtmine tundub rohkem selline vabandus, et miks välja ei tule. Proosit on siis hea teha, kui võit taskus on :P A see puhtalt minu arvamus.

inward
11.12.11, 14:39
Müür on ka vist paar korda jätnud tulemata, sest on paaril tähtsal turnal sees olnud. Kui vabu aegu oleks, siis miks mitte muuta varasemaks. Paraku minu teada ei ole...

fyte
11.12.11, 14:56
Inwardiga seisukohaga ühel meelel. Kui sinna turnale minna, siis peamiselt ikka selleks, et parim võimalik tulemus saada, mitte mõnel muul eesmärgil.
Ise oleks ilmselt samuti käpp.

Max
11.12.11, 15:31
Karel ma mõtlen üleüldist tegevust mitte ainult mängu. Ja profiks saamiseks kui andekust on sis selleks on teised klubid. Vahepeal unistame/tahame võimatut. Aga no kellel oli mõttest aru vaja saada sai

Karelkorm
11.12.11, 15:40
Ma nii vara hommikul väga lennult mõtteid ei püüa =)

inward
11.12.11, 15:44
Maxiga küll nõus olla ei saa. Mängu võlu tulebki siis välja, kui asja tõsiselt võtta ja platsi peal õnnestumised tulevad ja sellega ka võidud. Kui asja "mõnuga" võtta ja nautida ja sp vähem areneda ja rohkem kaotada, siis küll lõbus ei ole liigahooajal. See mõnuga võtmine tundub rohkem selline vabandus, et miks välja ei tule. Proosit on siis hea teha, kui võit taskus on :P A see puhtalt minu arvamus.

Selles osas olen nõus sinuga. Minu jaoks ei ole ka just lõbus nägemust jalgpallist see, kui lasta hooaja peale üle 100 värava sisse ning kaotada enamus mängud. Jalgpall on meie jaoks hobi ja kui see meile meeldib, siis miks mitte selle kallal vaeva näha. IV liiga ei saa olla teab, mis pähkel, et normaalseid esitusi seal ette näidata. Toonitaks taaskord, et palliplatsil toimuv areng ei pea piirduma ainult 2x nädalas meie ühistes trennides, vaid ka trennivälistes fitness leveli tõstmises ja spordi tegemises (paljud meist ka seda teevad, väga viis). Põgusalt eeolevat hooaega oodates...:p

jozik
11.12.11, 16:42
Jama lugu pastilaa. Mul oli plaanis tomat trenni kaasa võtta ja sulle anda. Mis ma siis nüüd sellega teen?

Vaata et see turniir sul ikka asja ette läheb!

Teeme siis trenni nii et jalad süldid =)

difender
11.12.11, 17:19
Tere, Rando olen.

Ma olen ka selle poolt, et aastalõpu turniirile mängiksid PP põhimehed.Lihtsalt treener küsis kes saavad tulla ja siis ma pidasin vajalikuks öelda, et mul on aega tulla, selle all mõtlesin samas seda,et ma seal rohkem pealtvaatajana.

Mis puudutab mängu tõsiselt võtmist liigas siis olen ka selle poolt, et vaja teha tööd ja rõõmu saab tunda saavutatud edu üle mida me praegu trennis arendame.

Mina isiklikult näiteks ei tunne preagu, et oleks niivõrd hea ja nõuda kohta põhimeeskonnas.Järelikult tuleb veel rohkem trennis tööd teha ja oodata oma aega.

Kohtume juba õhtul:)

Andriano
11.12.11, 17:20
hmm...suure tõenäosusega vist ei saa töö tõttu osaleda sellel turniiril :frown:

Karu
12.12.11, 13:50
Kui kooseisu mahun, siis saan ka osaleda aastalõpu turniiril.

Pumper
12.12.11, 16:14
TEADMISEKS: Homme plaanime Wismaris trenniajal sõprusmängu. 20.45 kutsusime Soccerneti. Kuna etteteatamise aeg jäi lühikeseks, siis ei ole teada kas nad meeskonna kokku saavad, seega on tõenäosus treeningmänguks kuskil 75%. Kui ei mängi teeme trenni.

Tore Karu, kaitsemehi vist oligi puudu.

inward
12.12.11, 17:29
Müür avalda alagrupid, palun. Klubide esindajatele peaks olema saadetud Jalgpalli Liidu poolt turniiride ajakava ning alagrupid. Kibelen näha neid juba :D