PDA

View Full Version : ***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul



Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21

ranka
06.01.12, 09:18
Peaks ikka olema.

muruntau
06.01.12, 11:30
Üldiselt jah on minu kohustus üritused üles panna ja mängu kokkuvõtted teha. Vahepeal olen ära unustanud, siis tubli Müür teeb ära :redface:

Lähimal paaril nädalal endal ka veidi teised prioriteedid, nii et võimalik, et unustan ka mõned asjad ära teha. 3 ja rohkem tundi päevas jalkat ajada on veidi palju hetkel minu jaoks.

Seni aga, 22.01 turniiri ei toimu ja 15.01. trenni ei toimu. 15.01. osaleme Suema Cupil, andsin neile teada, kes tulevad, €5 kaasa.

Niki, pane omade inimeste kaudu see sponsorluse asi liikuma, mul endal sel teemal enam väga midagi aidata ei ole.

Ja makske trenniraha, selle kuu lõpuks peame saama kokku veidi alla €900, et liiga hooajamaks ära maksta, et ühtki euri ei puuduks!

nikitheone
06.01.12, 11:41
ok saadan täna/homme sponsorlusasjad ära. saadan siis OC, Trio ja Stars

ranka
06.01.12, 12:05
PAF ka ju.

fyte
06.01.12, 12:06
Ranka, pidid trenni tulema ju meile? Või?
Kuskilt oli nii meelde jäänud.


Millest sa aru ei saa ? Esimene variant ei lähe ju kuidagi. Sa tahad 4h pärast turniiri trenni hakata tegema ? Oeh jah.

Pärast 30-40 minti (pausidega) mängu, on 4h puhkusaeg täiesti piisav, et kerge koormusega õhtune trenn otsa teha. Seda enam, et u pooled trenniskäijad ei tulegi ilmselt sinna cupile, siis õhtusel trennil oleks pointi küll ja küll..

ranka
06.01.12, 12:07
Ranka, pidid trenni tulema ju meile? Või?
Kuskilt oli nii meelde jäänud.

Muruntauga meil vanalinnas mitu korda trenn olnud. Teid kahjuks ei ole seal näinud.... Vahest FC Peotreener pumper ka kaasas olnud, andnud häid landinippe, kuidas nimeta ees nurgakaid teha ning kuidas massiga bailasse minna....

nikitheone
06.01.12, 12:13
PAF ka ju.

PAF'ist ma ei tea kedagi, teistele ma saadan ka oma tuttavatele, mitte mingid ametlikud kanalid.

ja ranka uusaastalubadus oli trenni tulla. seda siis 2011 aasta oma.

Pumper
06.01.12, 12:26
Laupäeval 07.01.11 toimub siis turniiri koosolek, kus arutame jalgpalli turniiri ja pokkeriturniiri koos. Ranka tuleb ka osalema, kuna pokkeri turniir toimub koostöös PP.comiga. Huvitatud tegelased (Joss, Lauri, Muru, Niki-maal pidi olema) siis tulge kohale, planeeritud aeg oleks kl 4 Hollika kõrval Patricus.

ranka
06.01.12, 12:34
Laupäeval 07.01.11 toimub siis turniiri koosolek, kus arutame jalgpalli turniiri ja pokkeriturniiri koos. Ranka tuleb ka osalema, kuna pokkeri turniir toimub koostöös PP.comiga. Huvitatud tegelased (Joss, Lauri, Muru, Niki-maal pidi olema) siis tulge kohale, planeeritud aeg oleks kl 4 Hollika kõrval Patricus.

Selged pildid ja jube hästi kattub mu unegraafikuga. Mul mitmeidki ideid.

nikitheone
06.01.12, 12:38
ma kahjuks jah ei saa tulla, aga olen nõus pärast kaasa aitama. telefoni teel kättesaadav

inward
06.01.12, 13:36
mis arvate, kas meil on mõttekam meilivahetuse asemel teha siia üks alafoorum, mida näeksid ainult moded?

Nõus, liiga segane on läbi gmaili arutada.




Pärast 30-40 minti (pausidega) mängu, on 4h puhkusaeg täiesti piisav, et kerge koormusega õhtune trenn otsa teha. Seda enam, et u pooled trenniskäijad ei tulegi ilmselt sinna cupile, siis õhtusel trennil oleks pointi küll ja küll..

Sel oleks jumet, siis kui eelneva päeva õhtul ei oleks olnud korralikku üle väljaku sõprusmängu, kuid isegi siis ma arvan, et siseturniiril see tempo ja intensiivsus oleks liiga kõrge, et see õhtune trenn mõistlik oleks. Suures plaanis oli minu arvamus, et kõige efektiivsem oleks olnud sõprusmäng ja trenn järgmine õhtu treeningmahu mõttes. Nii väikse ajavahe sees 3 treeningut oleks liiga ränk. See selleks, asi on otsustatud. Toimub ainult sõprusmäng ja Suema cup.


Laupäeval 07.01.11 toimub siis turniiri koosolek, kus arutame jalgpalli turniiri ja pokkeriturniiri koos. Ranka tuleb ka osalema, kuna pokkeri turniir toimub koostöös PP.comiga. Huvitatud tegelased (Joss, Lauri, Muru, Niki-maal pidi olema) siis tulge kohale, planeeritud aeg oleks kl 4 Hollika kõrval Patricus.

Olen kohal seekord. Loodatavasti saan kainelt tulema ikka Patrickust.

muruntau
06.01.12, 16:36
Sain sellised vastused jalkaturniiri korraldamise võimaluste kohta:

Sparta:
Tere Madis,

Veebruaris on võimalik pakkuda jalgpalli saali rendiks järgmisi aegu:

05.02.12 09:00-16:00

12.02.12 09:00-16:00

18.02.12 09:00-18:00

19.02.12 09:00-16:00

17.03.12 09:00-21:00.

Wismari:
Sain täna täpsustatud ajakava ja edastan Teile:
21.01.2012 kella 15.30 -21.30
22.01.2012 kella 14.00 - 20.00
28.01.2012 kella 15.30 - 21.30
29.01.2012 kella 14.00 -20.00

veebruaris:
4.02.2012 kell 15.30 - 21.30
5.02.2012 kell 14.00- 20.00
11.02.2012 kell 15.30 - 21.30
12.02.2012 kell 14.00 - 21.30

Arvatavasti saaks ligikaudu samu aegu ka veebruari lõpu poole wismaris. Mõelge hetkel ise edasi.

inward
06.01.12, 20:32
Peaks homme siis koosolekule äkki läppari või paberi kaasa võtma, et saaks kokkuvõtlikult teemad ära protokollida. Ettepanekud ja mõtted kirja panna, et suures plaanis oleks pilt füüsilisel kandjal olemas. Lisaks saaks kohapeal ära valida, millistel kuupäevadel oleks kõige tõenäolisem turniiri pidada.


e: Patrickus ja selle läheduses peaks wifi ka olema.

fyte
06.01.12, 20:40
Vbl astun ka homme läbi.
Ja kui wifit pole, siis see ei ole eriline probleem, sest vähegi kaasaegsema telfiga saab netti jagada anyways.

inward
06.01.12, 20:57
Muidugi on kõik mängijad ju oodatud, kes klubi käekäigust on huvitatud ja tahavad teha ettepanekuid ning mõtteid vahetada või niisama õlle lürpida. Jah, usun kamba peale kellegil ikka nutitelefon on.

ranka
06.01.12, 21:05
Peaks homme siis koosolekule äkki läppari või paberi kaasa võtma, et saaks kokkuvõtlikult teemad ära protokollida. Ettepanekud ja mõtted kirja panna, et suures plaanis oleks pilt füüsilisel kandjal olemas. Lisaks saaks kohapeal ära valida, millistel kuupäevadel oleks kõige tõenäolisem turniiri pidada.


e: Patrickus ja selle läheduses peaks wifi ka olema.

Läppar või VÄHEMALT PABER + PLIIATS kindlalt kaasa. Läppar on parem. Koosolek tuleb ära protokollida. Kõik punktid, mis läbi arutatud ja kooskõlastatud kirja panna ning postitada mailingisti või siia foorumisse.

Tean omast käest, et kui kirja ei pane siis need asjad jäävadki nii. Igale punktile tuleb määrata ka vastutav, kes millegagi tegeleb ja daatumid. Muudmoodi asjad liikuma ei hakka.

Kui meil pokkeriprod koosolekud siis on ka alati kõik kirja pandud. Üleüldse kui korraldate koosolekuid siis enne koosolekut võiks olla väike memo või punktid, mida koosolekul arutada.

inward
06.01.12, 21:21
Sekundeerin. Võtan kaasa siis.

nikitheone
06.01.12, 21:25
pätrikus on nett olemas

nikitheone
06.01.12, 21:38
mis sellest arvate? Äkki nii on veits parem ülevaade? http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/10183-FC-Pokkeriprod-2012-aasta-m%C3%A4ngud

Kui mängud ära olnud, saab sinna tulemuse panna ja ca nädala pärast panna postiks alla, niiet tulevased mängud on stickys ja tulemused all.

inward
06.01.12, 21:53
Arvan, et okei. Aga see võiks avatud postitustele ka olla, et vajadusel saaks mängu üle arutada, analüüsida, mõtteid vahetada ja võitude üle juubeldada jne :D

nikitheone
06.01.12, 22:05
ma mõtlengi, et äkki selle jaoks jääbki see teema? et too oleks siuke informatiivne, mitte mingi läbuvärk. mis teised arvavad?

muruntau
06.01.12, 23:01
Samas võib ka nii, et seal teemas esimesse posti pidevalt täiendatakse ja mängude arutelu on ka seal. Või teha iga mängu arutelu eraldi? mis on ka pointless pigem. Imo 1. post moditavaks + arutlus on täitsa solid variant.

inward
06.01.12, 23:23
Müüri täiendus mulle meeldiks. Lihtsalt selline kolmene variant ei ole ka mõtekas, kus facebookis ja stickyna on üritused aga arutelu toimub siin kolmandas teemas.
Aga jah üldiselt on vb parem, kui stickyna on mängud jms info. Kõik vb ei käi alati siin teemas vaatamas, kas on siia topitud see fb ürituse link või mitte.

nikitheone
07.01.12, 11:10
ok. teeme siis nii, et esimeses (stickys) on lähiajal tulevad mängud/lähiajal olnud tulemused ja siis teen teema avatuks ja ülejäänud saavad seal kommenteerida?

muruntau
07.01.12, 11:21
Plaan on hea!

jozik
08.01.12, 10:56
Tere,

kas kellelgi on mõnda vanat butsat? ei ole vahet kas on parema või vasema jala oma. Hea oleks kui hästi teeninud jalgpalli jalanõu oleks enam vähem ühes tükis. Ma kasutaks seda üllal eesmärgil!

Kõike paremat soovides


Joosep

Postiljon
08.01.12, 22:46
Ma oleks olemas nii turniiril ja sõprusmängus kuhu mind ainult vaja andke teada

Arcticman
08.01.12, 23:10
kas laupäeval fc pokkeriprode eest on võimalik osaleda harku jk sparta vastu ?
pm.

muruntau
08.01.12, 23:46
Postiljon, tule mõlemale.

Arcticman, ei ole seekord võimalik. Sõprusmäng on võistkonnaliikmete proovilepanekuks, sinna on piisav tung juba liigavendadest + vbla mõned liigasse mittetulevad trennivennad. Niisama uudistajate jaoks koosseisus seekord ruumi ei jätku, meil kokku saamisega probleeme ei ole hetkel.

Ja ega keegi täna ei unustanud trenni musti adiputsasid? Võtsin meie riietusruumist sellised kaasa. Ma võin neid kirjeldada ka: mustad ja (hoidke hinge kinni) ... kolme valge triibuga ja väikse adi logoga kunsti putsad. Tunnistage üles, muidu lähevad Joosepi kätte ümbertöötlusesse

muruntau
08.01.12, 23:54
Ahjaa, liigasse registreerumine läheneb. Seekord pole taas meil sponsoritelainel erilisi edusamme ette näidata, mistõttu peame liigatasu oma taskust maksma. Summa on €25 liigahooaja tasu, mis tuleb kindlasti enne 30.01 ära maksta. 31.01 on juba viimane maksetähtaeg, nii et ei taha hiljaks jääda. Muidu jääb hooaeg ära. Seega loodame igaühe panusele. Kel pole kuidagi võimalik see kuu ära maksta, siis ehk saab ka midagi välja mõelda.

Ja kindlasti seoses sellega likvideerige ka enda võlgnevusi ja makske selle kuu rahasid usinalt, sest ka 25x€25 ei annaks kokku vajaminevat umbes €900't (pole vaadanud, kui suur see miinimumpalk eelmine aasta oli, summa on 3x miinimumpalk).

Arcticman
08.01.12, 23:57
ma aitaks võita teil :D

inward
09.01.12, 00:22
Arvad, et me ei suuda sellega hakkama saada ?
Kui sa nii väga klubi eest tulevikus mängida tahad, siis äkki alustad enne trennis käimisega mitte foorumis lahmimisega. No offence, kuidagi kohatud 2 posti sinu poolt lihtsalt.

nikitheone
09.01.12, 07:35
Ahjaa, liigasse registreerumine läheneb. Seekord pole taas meil sponsoritelainel erilisi edusamme ette näidata, mistõttu peame liigatasu oma taskust maksma. Summa on €25 liigahooaja tasu, mis tuleb kindlasti enne 30.01 ära maksta. 31.01 on juba viimane maksetähtaeg, nii et ei taha hiljaks jääda. Muidu jääb hooaeg ära. Seega loodame igaühe panusele. Kel pole kuidagi võimalik see kuu ära maksta, siis ehk saab ka midagi välja mõelda.

Ja kindlasti seoses sellega likvideerige ka enda võlgnevusi ja makske selle kuu rahasid usinalt, sest ka 25x€25 ei annaks kokku vajaminevat umbes €900't (pole vaadanud, kui suur see miinimumpalk eelmine aasta oli, summa on 3x miinimumpalk).

miinumumpalk on jaanuarist 290 €.

kolmapäeval (11) teen uue tabeli, kes on maksnud, kes ei. be afraid!

margus
09.01.12, 10:38
Ja ega keegi täna ei unustanud trenni musti adiputsasid? Võtsin meie riietusruumist sellised kaasa. Ma võin neid kirjeldada ka: mustad ja (hoidke hinge kinni) ... kolme valge triibuga ja väikse adi logoga kunsti putsad. Tunnistage üles, muidu lähevad Joosepi kätte ümbertöötlusesse

Ma küll kodus ei vaadanud, kas mul jäid kotti panemata, kuid jube kahtlaselt minu putsade kirjeldus :) - kas suurus midagi 44 kanti? :)

Margus

muruntau
09.01.12, 11:00
suurus 44 on tõsi. Võtan homme kaasa.

veeretas
09.01.12, 11:17
Need võivad ka minu putsad olla. Ja need peaks olema koos võistkonna kedradega :)

muruntau
09.01.12, 12:20
Kedrasid ei leidunud. Putsad võtan kaasa ja siis teete omavahel deathmatchi, võitja saab endale. Või siis, kes enda omaks tunnistab.

Ja turniiri aeg on Spartaga kokku lepitud, 18.02. kell 11.00.-17.00. Võiks nagu järgmiste sammude kallale asuda, vastasvõistkonnad, playmakers jne. Ise saan homme paar tunnikest sellele panna, täna nüüd kiire.

inward
09.01.12, 13:37
Kedrad või punased sokid olid putsade sees küll ja olid täpselt seal, kus veeretas riideid vahetas.

*Ranka igal juhul uurib Kajamehe käest palju Playmakers mängijaid mahutaks.
* Nikil on mandliopp 15.02, või on turniiri aeg juba resoluutselt otsustatud ???
*Pokernewsi poolt on küsitav meeskonna kokku saamine. Mida arvavad tartlased, suema, soccernet ? Mis see taks kokku tuleb ühe meeskonna peale ?

muruntau
09.01.12, 14:33
Olid tõenäoliselt jah kedrad sees. Olin ühed meie võistkonna kedrad uksepeale kuivama pannud seda tähele panemata, enda omad olid kapis. Seega jep, tundub, et deathmatch jääb ära ja veeretas võitis
:(

Turniiri aeg 18.02 on otsustatud, teised ajad olid kas pühapeval või liiga hilise algusega ja seetõttu meil tegelikult reaalset valikut ei olnudki, 18.02. kell 11.00. oli ainus aeg.

Teiste võistkondadega suhtlemine alles algab, proovime ikka pokerdajate turniiri teha.

Arcticman
09.01.12, 16:43
Arvad, et me ei suuda sellega hakkama saada ?
Kui sa nii väga klubi eest tulevikus mängida tahad, siis äkki alustad enne trennis käimisega mitte foorumis lahmimisega. No offence, kuidagi kohatud 2 posti sinu poolt lihtsalt.

arvangi, tahaksin lihtsalt tulla ja ühe mängu teie eest mängida (võiksin maksta ka selle eest peale isegi), mitte midagi muud, no offence, aga suht nõrgad olete jah. Kus sa võtad, et ma trennis ei käi/ei ole käinud ? Erinevalt sinust mul pole palju trenni vaja, et hästi mängida, soovisin lihtsalt ühe mängu tulla vaadata mis seltskond pokkeriprodes mängib ning võidule aidata.

pastilaa
09.01.12, 17:08
no offence, aga suht nõrgad olete jah. Kus sa võtad, et ma trennis ei käi/ei ole käinud ? Erinevalt sinust mul pole palju trenni vaja, et hästi mängida

Olgu sa või Henrik Ojamaa, aga suhtumine - "isa tuleb näitab poegadele, kuidas see mäng käib" on küll äge, aga mitte minu maitse.

Karelkorm
09.01.12, 17:25
jep, siukest kõvatamist võid kuskil mujal teha

fyte
09.01.12, 17:31
arvangi, tahaksin lihtsalt tulla ja ühe mängu teie eest mängida (võiksin maksta ka selle eest peale isegi), mitte midagi muud, no offence, aga suht nõrgad olete jah. Kus sa võtad, et ma trennis ei käi/ei ole käinud ? Erinevalt sinust mul pole palju trenni vaja, et hästi mängida, soovisin lihtsalt ühe mängu tulla vaadata mis seltskond pokkeriprodes mängib ning võidule aidata.
Mõni vend on eriti õhku täis kohe ;o vaata, et lõhki ei lähe.


soovisin lihtsalt ühe mängu tulla vaadata mis seltskond pokkeriprodes mängib
Kes sul keelas trenni kohale tulla ja seejärel vaadata, mis seltskond mängib?

Riivo77
09.01.12, 18:02
Kui juba tasemest juttu tuli, siis julgen väita, et kui saate algaval hooajal kõik põhimehed väljakule, pole te sugugi enam liiga peksupoisid.

inward
09.01.12, 18:24
arvangi, tahaksin lihtsalt tulla ja ühe mängu teie eest mängida (võiksin maksta ka selle eest peale isegi), mitte midagi muud, no offence, aga suht nõrgad olete jah. Kus sa võtad, et ma trennis ei käi/ei ole käinud ? Erinevalt sinust mul pole palju trenni vaja, et hästi mängida, soovisin lihtsalt ühe mängu tulla vaadata mis seltskond pokkeriprodes mängib ning võidule aidata.

Jälle on põhjust ohata, kui inimesed ei mõista ilmselget. Esiteks ma ei öelnud, et sa pole trennis käinud. Loe lause kaks korda läbi, kui lause mõttest aru ei saa.
Ega see üks sõprusmäng ei ole mingi materiaalse auhinna peale, et meil ilmtingimata võita oleks vaja. Me vaatame klubi seisukohast pikemasse perspektiivi mitte ühte mängu. Sa võid ju võibolla hea mängija olla, aga mehed, kes on terve aasta meil trennis käinud, higi valanud ja vaeva näinud ei anna me elusees üheks mänguks kohta mingile suvalisele foorumis kõvatajale.

Inimesed ikka oskavad üllatada, uskumatu.

Pumper
09.01.12, 18:40
Trennis võivad käia ka inimesed väljaspoolt meie klubi, aga treeningmängudele kohe kindlasti abi ei vaja mujalt.
Mängija peab ikka võistkonna vastu huvi ka näitama enne läbi trenniskäimise, siis alles kaasame mängule.

Arcticman
09.01.12, 19:08
ei ole õhku täis ja ei taha olla ka, võis tunduda tõesti nii ja vabandust, aga ei osanud ennast teisiti väljendada. igatahes, mõtlesin, et proovin küsida ja saan ka sellest inwardi jutust aru, et vaadatakse pikemas perspektiivis kes hooaega mängib kes mitte, mis on õige. see pühapäev on männiku hallis trenn ? otsin kohta kus mõni nv ennast liigutamas käia.

Pumper
09.01.12, 20:09
See pühapäev kahjuks trenni ei toimu, kuna on treeningmäng ja osad mängivad ka turniiri. Muidu on ikka pühapäev kl 20.00 Männikul ja teisip 20.45 Wismaris.

nikitheone
09.01.12, 21:58
homme kohal

inward
10.01.12, 15:37
Kes laupäeval Spartaga mängus kohtunik on ?

muruntau
10.01.12, 16:29
pumper on kohtunik. Loodame erapooletut vilet siis.

inward
10.01.12, 16:45
Arvad on mõistlik üle väljaku mängides ? Pumper ei saa ju joosta vigastuse tõttu. Teisalt jälle oleks kasulikum, kui ta mängu ajal meid juhendaks ja meie peale karjuks, kui see, et ta teraselt kohtunikutööd peab tegema.

Pumper
10.01.12, 17:45
Hooaeg alles kaugel, hetkel ongi mul kohtunikuna hea kõrvalt vaadata kuidas te ise hakkama saate, annan mängu eel ja poolajal juhised. Vahetusi teen mina.

Täna siis trenn õhtul.

jozik
10.01.12, 18:10
see kes peab väljakult lahkuma saab punase?

Pumper
10.01.12, 18:22
loodame, et sinnani, ei jõua, aga kes peksma hakkab see peab kindlasti lahkuma.

pastilaa
10.01.12, 18:34
ilmselt olen erand, aga pühapäevastest "paigalt konna" hüpetest jalalihased nii haiged, et treppidest astumine valmistab parajat piina juba. täna annan jossile võimaluse särada.

jozik
10.01.12, 19:21
mis sa jamad. Ma ei saa naerda s*****misest rääkimata. Kõk kohad on valusad. Eile naine ütles et lähme ujuma hakkab parem. No mis te arvate kas hakkas parem ( tavaliselt on naistel õigus aga seekord tundus et eksiti)

ahhjaaa nagu kaks tilka vett:

http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS5bzIZZGrkpDS8AlBq7LxInGzwYuhHs LKhds6lAGT9o1tYIEbp67sPjdax

http://www.google.com/imgres?imgurl=http://ext.err.ee/imgen2.aspx%3Fid%3Dc55436ae-e010-43d7-a4de-24a9841a3bf7%26mode%3D23&imgrefurl=http://sport.err.ee/tennis/c55436ae-e010-43d7-a4de-24a9841a3bf7&h=383&w=680&sz=174&tbnid=r0sm0CQke7zXAM:&tbnh=61&tbnw=108&zoom=1&docid=BXYzjPZcBujHTM&hl=en&sa=X&ei=coEMT5GpPIqg-Aa8kdDEBw&sqi=2&ved=0CEoQ9QEwBg&dur=468

ma olen rääkinud

Pumper
10.01.12, 22:11
Selgitan natuke trennis tehtavaid teste.

Enne hooajaks ettevalmistusi teeme väikesed testid, mis annavad ülevaate teie keha hetkeseisust. Samad testid teeme ka enne hooaja algust, siis näen kes kuidas treeninud on ja kes on arenenud selle perioodiga.

Kuna meil on ainult 2 trenni, siis peaks trenni kõrvalt lisaks midagi tegema. Kätekõverdused ja kõhu-seljalihased igal õhtul/hommikul, jooksmine, jõusaal jne. Siis tunnete mängudes ka ennast paremini ja tervis on korras. Õllekõhud ka väiksemaks.

inward
10.01.12, 22:21
e2: Müür, kas me sõprusmängus Spartaga teeme Männiku halli rendi ikka pooleks ? Eeldan küll, lihtsalt küsin üle.

Plaan selline on ja nii ma olen neile öelnud küll, aga pole maksmist täpsustanud veel. Teised klubid on suht tšillid olnud selle koha pealt ja lubanud kohapeal sulas maksta, teeme imo ise ka nii.

Karelkorm
10.01.12, 23:34
Peab paika, et liitun. =)

muruntau
10.01.12, 23:52
Sry inward, et su posti ära muutsin, see oli kogemata. Ma ei jaganud ära, et ma ka mode olen ja panin valet nuppu. Vastus seal :D

inward
11.01.12, 00:00
Peab paika, et liitun. =)

Super

Sry inward, et su posti ära muutsin, see oli kogemata. Ma ei jaganud ära, et ma ka mode olen ja panin valet nuppu. Vastus seal :D

Amatöör :D

nikitheone
11.01.12, 07:46
Peab paika, et liitun. =)
rõõm kuulda!

pastilaa
11.01.12, 07:55
rõõm kuulda!

Nii on. 2012 hooaeg tundub põnev tulema.

margus
11.01.12, 09:27
Peab paika, et liitun. =)

Ülikõva :D

ranka
12.01.12, 04:52
Kedrad või punased sokid olid putsade sees küll ja olid täpselt seal, kus veeretas riideid vahetas.

*Ranka igal juhul uurib Kajamehe käest palju Playmakers mängijaid mahutaks.
* Nikil on mandliopp 15.02, või on turniiri aeg juba resoluutselt otsustatud ???
*Pokernewsi poolt on küsitav meeskonna kokku saamine. Mida arvavad tartlased, suema, soccernet ? Mis see taks kokku tuleb ühe meeskonna peale ?

Ma ei tea, kuidas teil juhtkonna siseselt info liigub, see ei tohiks olla ka mingi saladus siis postitan siia.

Sain kajamehe käest vastuse, et Lost Continenti Playmakersis on võimalik pokkeriturniir ära teha 18.02. Kajamees on seal ise korraldanud turniiri 92. mängijale seega mahutavusega probleeme ei teki. 50-60 mängijaga turniiri saab teha ilma pikalt ette teatamisega, rohkema arvulisega vaja mõned päevad ette öelda.

Ise soovitan juba see nädal täpse kavaga välja tulla ja koht ära bronnida. Kui on huvi siis keegi juhtkonnast võtku minuga privaatselt ühendust ja saadan teile kajamehe kontaktid. Ise ei saa seda enda peale võtta kuna mind veebruaris enam Eestis ei ole.

Rääkisin ka maheaatomiga PokerNewsi jalgpalli tiimi asjus. Ta ei olnud eriti lootusrikas tiimi kokkusaamisega aga lubas info edasi Herliole anda, kes tegeleb nenda klubi teemaga ja sealt uurida. Mina soovitan saata ka ametlik kutse PokerNewsile või veel parem teha nende foorumisse avalik «Kutse: jalgpalli - ja pokkeriturniile» teema: kus, mis, mida ja miks täpselt toimub. Isegi kui te ei saa PokerNewsi tiimi jalkule siis võite vähemalt saada mängijaid pokkeriturniirile läbi nende foorumi. PN-i foorumisse enne teema tegemist registreerige ära kasutaja FC Pokkeriprod. Nii on ilusam.

Räägin täna ka Tigranoga, et äkki saame omaltpoolt lisada pokkeriturniirile mõningad meened ja siinkohal huvitaks, kas olete suhelnud ka pokkeritubadega? Aeg tiksub armutult ja kinnitamata plaan/kava peaks juba tegelt praegu väljas olema.

Ise ma teie asemel korraldaks veel viimase koosoleku, kus kinnitatakse kava, leitakse üritusele nimi, kinnitatakse reklaamtekstid (mis lähevad facebooki, meie foorumisse, pealehele, melusse) ehk ühesõnaga pannakse I-le punkt.

nikitheone
12.01.12, 07:50
täna saadame sponsoritele kirjad selle ja muu infoga.

veeretas
12.01.12, 12:44
oh jah .... sai siis eile korvpalli mängitud ja mõned minutid ennem lõppu hüppeliigesele liiga tehtud :( Hommikuks kerge paistetuse ka üles löönud ja tundub, et mäng Spartaga ja Suema turniir jäävad minu poolt mängimata.

muruntau
12.01.12, 13:43
oh jah .... sai siis eile korvpalli mängitud ja mõned minutid ennem lõppu hüppeliigesele liiga tehtud :( Hommikuks kerge paistetuse ka üles löönud ja tundub, et mäng Spartaga ja Suema turniir jäävad minu poolt mängimata.

YEAHHHH!!! olen taas kapitan need mängud (sest ütlesin essana). Parane, aga mitte liiga kiirelt!

inward
12.01.12, 14:06
Toesta või teibi siis korralikult oma hüppeliiges ära, et oleks ühes asendis pidevalt. Kuradi korvpall ma ütlen :D

Kas teeme siis uue koosoleku ? Praegu pole nagu väga kaugele jõudnud asjadega. Arvestatavad meeskonnad on meie ja meie duubel ning tartlased, teised kolm ? Oleks vaja ju teha ka korralik kirjalk ürituse kava ja nö esinduslik flyer, millest alates saaks üritust ka ametlikult esitleda.

nikitheone
12.01.12, 14:09
laup pärast/enne mängu oleks sobilik

The_Meer
12.01.12, 14:53
ma ytlen,raudselt mängisid ilma kossutossudeta? Ma olen neid hyppeliigeseid niipalju elu jooksul ära väänand, et kui mul õigeid tosse jalas ple, siis ma korvpalli kätte ei võta:D

inward
12.01.12, 18:01
Kalevi keskstaadioni esindaja kiri, üsna pikk, meie jaoks olulisem osa algab teisest poolest.
Tere head koostööpartnerid,
esmalt soovin kõigile õnnestumisterohket 2012. aastat!

Annan teile nüüd Kalevi staadioni kohta veidi infot.

Eelmise hooaja lõppemise järel on Kalevi Keskstaadioni osas toimunud üksjagu muutusi – kui faktiliselt tegi juba eelmisel aastal teile rendiarveid jalgpalliklubi Tallinna Kalev, siis sügisest on JK Tallinna Kalev ka juriidiliselt viieaastase rendilepingu alusel Kalevi Keskstaadioni haldaja.

Mis veel uut:
1) likvideerisime ära keldris asetseva palliruumi ning ehitasime keldrisse 60 m2 võimlemissaali. Rahaliste võimaluste tekkides tahame sinna paigutada erinevad jõumasinad, kangid ja hantlid. Nii et kui mõni mängija on vigastatud ja ei saa osaleda klubi pallitrennis, saab ta teha nt 1-eurose (ausalt öeldes ei ole me summale ja selle suurusele veel mõelnud) summa eest jõutrenni;
2) pallide hoidmiseks on ehitamisel eraldi ruum;
3) lõppjärgus on uus kohtunike ruum, eraldi duši ja wc-ga, mis annab kohtunikele paremad tingimused;
4) soovime märtsis jätkata uute riietusruumide ehitamist, mille tulemusel valmivad suuremad ja eraldi duširuumidega ruumid. Nende ehitamise kiirus sõltub paraku sponsorite leidmisest. Detsembris saime katuse valmis ja jaanuari keskel saame kätte ka kivid seinte ehitamiseks, nii et mõningad edenemise märgid on selles olemas.

Pean tunnistama, et meile teeb jätkuvalt muret maa nn mängimine, mille tulemusel teile kindlasti tuttav vagu väljakul võtab erinevaid vorme – kord on lohk, kord küngas. Praegu on see küll veidi tasasem kui mullu kevadel, kuid koostöös EJLi väljakumeistriga püüame selle üldse ära likvideerida.
Siiski on meie jaoks kaks prioriteetset eesmärki, mille osas on meil külas käinud ka nii Sloveenia kui Rootsi firmade esindajad:
1) olemasoleva kunstmurukatte väljavahetamine, paigutades selle alla kummikihi (nagu Sportland Arena);
2) kuniks me ei saa tervele väljakule talve jaoks teisaldatavat sisehalli, püüame rajada petangi- ja vibuväljaku kohale 25x50 sisehalli.

Nagu ikka, on peamiseks probleemiks investeeringuks vajalik raha, kuid olen koostöös erinevate inimestega teinud lobby-tööd ka linna tasandil, nii et loodame siiski kiiret arengut.


Teie jaoks on kindlasti kõige olulisem 2012. aasta hinnakiri. Panen selle ka attachmendi alla, teie jaoks on oluline kõige viimane, kolmas leht.
Nagu teate, tõstis linn taas maamaksu. Nii peame maksma 2012. aastal hoonestusõiguse tasu ja maamaksu kokku 30 000 eurot. See teeb jämedalt 100 eurot päevas (kui maha võtta talvepäevad, siis veelgi rohkem). Meie 2012. aasta eelarvest moodustavadki linnale makstavad tasud ligi 40%.
Siiski leidsime, et kuna maamaksu tõusu kõrval pole tegelikult kvaliteedi tõusu, siis jäävad hinnad suures osas samaks – vaid mängude hinnas tegime korrektuure: nädalavahetusel maksab mäng 100 eurot, nädala keskel 110 eurot. Küll aga tegime hinnakirjas sellise sammu, et laupäeviti, mil nõudlus staadioni vastu on väiksem, on mänguhind soodsam. Samuti on veidi odavam reedel kl 20.15 mängimine.
Need hinnad jäävad kehtima hooaja lõpuni ka sellisel juhul, kui saame suvel kunstmurukatte uue vastu vahetada.

Mängude algusaegadest: jääme jätkuvalt sellise ajagraafiku juurde, kus mängu algusajaks on 12.00, 14.30, 17.00 ja 19.30. Paarilt jalgpallisõbralt, kes veetsid terve pühapäeva Kalevi staadionil, oli ettepanek, et staadionil võiks veelgi rohkem ja tihedamalt mänge olla ehk näiteks algusajad kell 11.00, 13.15, 15.30, 17.45 ja 20.00. Ent see muidugi reaalne pole, sest vaevalt soovib keegi kell 11.00 alustada :) Ise kardan natuke, et sellisel juhul läheb ka kalender liiga tihedaks. Kui aga mõnele tiimile sobib kell 11.00 mängimine, et seejärel aega linnas šopates või staadionil õlut juues teisi mänge vaadates viita, siis andke teada!

Sarnaselt varasematele aastatele on juba mitu aastat kaljukindlalt lukus 19.30 algav mänguaeg, mida kasutavad Hell Hunt ja Kristiine JK. Samuti on Igiliikur avaldanud soovi pidada oma kodumängud pühapäeva hommikuti. Paljud klubid on avaldanud soovi aegadele, mida kõigile kahjuks ei jagu. Nii et võtan kõikide teiste klubidega täiendavalt ühendust, et leida kõigile sobivad ajad.

Panen siin kirja nn lukus ajad:

KOLMAPÄEV
20.30 Eston Villa/FC Olympic

REEDE
20.15 Kalev II / ...

LAUPÄEV
10.00 Kalev III / ...
12.30 Kaitseliit Kalev II / ...
19.00 Kalev Juunior

PÜHAPÄEV
12.00 Igiliikur/...
14.30 Reaal/...
17.00 Jalgpallihaigla/...
19.30 Hell Hunt/Kristiine

Nii et võtan teiste klubidega (Soccernet, Pokkeriprod ja Suema/Cargobus) lähiajal ühendust, et leida ka neid maksimaalselt rahuldavad ajad ning samuti olen arvestanud, et Pirita Reliikvia ja Twister on huvitatud mängude läbiviimisest.
Kalendrit koostades hoian ka ise Eesti Jalgpalli Liiduga ühendust, et saaks kõikide soovid täidetud.


Treeningaegadega on taas märtsis ja aprillis palve, et mahuksime koos Kalevi esindusmeeskonnaga koos ära, nii et sellel ajal kehtib nn talvine treeningperiood ja saan pakkuda üldiselt veerandit platsi treeninguks, kuid püüame saada esindusmeeskonna võimalikult ruttu muruväljakule ja siis on kunstmurul taas rohkem ruumi.


Loodan, et sain nüüd kõik olulise kirja. Küsimuste korral võtke julgelt ühendust!


Tervitades ja uueks jalgpallihooajaks edu soovides,

Raimo

Siinkohal peamegi ka meie ära otsustama, millal me kavatseme välja minna mängima ? Ning teiseks koht. Kas on kõik nõus sellega, et võimalusel 1x trenn Kalevis teine SPK'l ? Selle vastu pole ilmselt keegi.
Kuid tõenäoliselt läheb meil aprillis raskeks Kalevisse trenniaega saada. Või teeme hoopis SPK'l aprillis 2x trenni ja edasi siis kord seal, kord siin. Muidugi see kõik sõltub sellest, mis liigamängu aja ja päeva me endale saame. Tasub mõelda, kui me alles märtsis ärkame, siis kobime taas oma Wismari betooni peale peale trenni tegema :/

Soovitan siiski kirja täiesti läbi lugeda.

pastilaa
12.01.12, 18:27
Tasub mõelda, kui me alles märtsis ärkame, siis kobime taas oma Wismari betooni peale peale trenni tegema :/


Kui vähegi rahaliselt võimalik, tuleks Wismarist minekut teha. Nii sees kui väljas.

inward
12.01.12, 18:34
SPK on minu arvates üks parimaid alternatiive. Mõistlik hind ja normaalne kunstmuru, kindlasti mitte halvem, kui Kalevis. Iseasi, kuidas teised mängijad suhtuvad sellesse, kes linna teisest otsast tulevad jne. Lasnas ja kesklinnas elajatele asub muidugi ideaalses kohas.


e: Esmalt me peame endale normaalsele päevale ja ajale liigamängu saama, siis saame edasi vaadata, kuidas kombineerida trennipäevad mänguga.

Postiljon
12.01.12, 20:52
Pean kurvastama, et Harju vastu ma väravasse ei saa tulla, kuna olen tööl aga pühapäeval seisan Suema turniiril puuris.

Tahtsin selle pokkeri teema kohta küsida, kas see 18+ või 21+?

Endal siin aastatagune mäng ette ainult näidata Full Tiltis Big&Little Tournament 55,624 inimese seast 62-ks

inward
12.01.12, 20:58
Kurat, see on küll väga halb lugu. Kes meil Sparta vastu väravas siis on ? Keegi võiks Maxilt uurida selle teise väravavahi kohta.

jozik
12.01.12, 21:13
Margus on :P

ainuke nullimängu väravavaht on rääkinud

inward
12.01.12, 21:18
Margus ei saa tulla laupäev.

jozik
12.01.12, 23:12
kurb kuulda, vajadusel võin ka ise kindad kätte tõmmata! eks leiame parima lahenduse. Meeskonnana saame kõigest jagu =)

seega lahinguväljal näeme raisk

inward
12.01.12, 23:16
Seda küll, aga võiks ikka väravavaht olla väravas mitte väljakumängija, usun sa tahad ise ka mängida rohkem. Esialgu ootaks ära, äkki Maxi sõbral on võimalik olla. Keegi võiks Maxile homme helistada.

Max
13.01.12, 00:45
Sõber mul ka laupäeval tööl. Ma ise ka arvatavasti eemal veel. Olin pikalt haige ja kui niikaua ilma pallita hakkama saanud sis tark oleks jalavigastys välja ravida et liigaks oleks ok. Mälu hakkab vanaks jääma vb dets makse maksmata aga ple kindel. Kui aega saan vaatan üle

inward
13.01.12, 01:21
Nojah, ei muidugi ravi välja enda vigastus. Väljakumängijatest puudus ei tule tõenäoliselt.

muruntau
13.01.12, 10:22
Pean kurvastama, et Harju vastu ma väravasse ei saa tulla, kuna olen tööl aga pühapäeval seisan Suema turniiril puuris.

Tahtsin selle pokkeri teema kohta küsida, kas see 18+ või 21+?

Endal siin aastatagune mäng ette ainult näidata Full Tiltis Big&Little Tournament 55,624 inimese seast 62-ks

Playmakersi üritused on olnud +18 minu mälu järgi, aga ma 100% kindel ka ei ole.

muruntau
13.01.12, 10:45
Ei hakka praegu meie turniiri kava väga lihvima, imo võib teema ja avaliku kutse ära teha. Ligikaudne ajakava oleks üritusel selline:

10.30. hakkame spartasse kogunema
11.00. Turniir hakkab pihta.
16.00.-16.30. turniir lõppeb, kohe peale seda autasustamine
20.00. Playmakersis hakkab €30 freezeout
ja edasi ei mäleta keegi midagi

Lihtne. On kellelgi vastuväiteid, on siit midagi puudu? Selles suhtes, et ma ei viitsiks veel ühte koosolekut teha, teeksin pigem veidi korralikuma üleskutse Pnewsi foorumisse, et sealsed foorumlased enda klubide bossid ja kamba liikuma ajaks, samuti rankale väikse jutukese valmis ja paneks üles. Ametlik kava, flaier vms asja jätaks pigem ära, mina sellist nalja teha ei oska. Kui sa Inward oskad, tee obv ära, aga väga üle mõelda ja üle pingutada ka ei tasu. Esialgne kutse peab igatahes selle nädalaga väljas olema, pärast saab lihvida veel veidi.

inward
13.01.12, 12:52
No okei, ega ma ka väga IT kujundamisest midagi ei tea. Las jääda nii jah, teeme ära.

pennu1
13.01.12, 19:38
Homme olen kohal,et te teaks :D.Joss,äkki saad homme peale korjata??

inward
13.01.12, 20:07
Kes väravas siis seisab ? Kohapeal mõtleme siis nagu ikka, kerge dejavu tunne liigahooajast.

Igal juhul paistab, et väga tõenäoliselt pokkerimeeskondi rohkem ei tule ja kui tuleb, siis maksimaalselt üks. Avaldaks soovi 4nda või siis 5nda koha ära broneerida meeskonna jaoks, kes 100% avaldaks soovi turniiril osaleda. Vend siis, kes pühapäeviti trennis käib, neil on oma mitteametlik punt Peetri külast, parajad fishid on nagu meie, nii et sobivad hästi :D. Pumper, Müür andke teada, kaua te tahate hoida nö reserveerituna neid teisi kolme turniiri kohta.

Riivo77
13.01.12, 20:54
Andke mulle täpne tekst ning teen ära plakati. Julgen eeldada, et tahate seda ainult netis kasutada?

NB! Kui vaja, võin oma pundiga turniiril osalemisest ka rääkida.

nikitheone
14.01.12, 12:35
ma täna ei tule mängule, jäin haigeks

afro_siil
14.01.12, 13:01
Olen tulemas täna Harku Sparta mängule. Trennis oli vist jutt, et pool tundi varem kohale?

Suema Cupile oleks samuti käpp. Mis kell sinna kogunemine toimub?

Henri

inward
14.01.12, 13:13
Hardi tuleb ka ? Karel ? Pool tundi varem jah.

Müür, sa võta siis võimalikult palju klubi särke kaasa. Kindlasti võtke pallikott koos treeningsärkidega kaasa, kelle iganes käes see on. Oleks vaja punast treeningsärki, teen homme Männikul TTÜ omadega trenni.

Riivo esitame lähipäevil sulle korrektse teksti.

e: Keegi Lasnamäe kandist ei lähe autoga ?

Pumper
14.01.12, 14:06
Kui on olemas soovijad võistkonnad siis võtame need, ei hakka uutega siis suhtlemagi. Õhtul siis poole seitsmeks kohale, riided selga saame kuskil 15-20 minutit sooja ka teha, oleneb kas hall on varakult vaba.

Karelkorm
14.01.12, 14:15
Tulen ikka

margus
14.01.12, 14:27
Leinartiga rääkisin tänase kohta ja ta ütles, et samuti väike vigastus.. aga kohale arvatavasti tuleb..

inward
14.01.12, 14:28
Sparta võiks ka muidugi kindluse mõttes üle kinnitada, et on kohal ikka täna.

pastilaa
14.01.12, 15:19
tulemas

Karelkorm
14.01.12, 15:24
Tglt võiks nii olla, et kes tulla ei saa annab märku, et seekord tulla ei saa ja kõik, kes vaikivad on iseenesestmõistetavalt kohal :P A ei olegi päris kindel, kumba pidi see suurem spämmimine oleks.

inward
14.01.12, 15:29
Kui KÕIK viitsiksid end korraks sisse logida ja fb osaleda/mitte osaleda oleks väga hea ülevaade. (ja neil, kellel fb kontot pole selle, selle kasvõi meeskonna huvides teha). Seda, siis tulevikku vaadates, liigahooajal võiks semi-kohustuslik olla küll :p

inward
14.01.12, 15:49
Üllatus üllatus Müür on Tartus ja ebakaine :D. Ütles, et homsele Suema cupile jõuab (kahtlen sügavalt). Aga okei, seda enam on väga oluline, et pallikott koos punaste treeningsärkidega kaasas oleks, sest paljudel ju pole meie punaseid särke.


e: Ses suhtes väga naljakas ei ole Müür ja vastutustundetu käitumine jällegi, sinu käes on punased särgid.

PraS
14.01.12, 20:35
Homse turna suhtes, mul on nagunii ühes sinised vestid turniiril olemas ja võin neid vajadusel teilie anda kasutada.

Märt.

Pumper
14.01.12, 21:20
Tore sõbralik sõprusmäng oli, kõik kohaletulijad said mängida. Normaalaeg jäi 2:2, siis tegime natuke lisaks, kus vastased lõid 1 värava juurde. Tegemist oli küllaltki võrdsete võistkondadega. Kuna vastane alles uus võistkond, siis näitasid nad küllaltki küpset mängu. Meie mänguga jäin üldises pildis rahule, kasutati ääri, pall liikus täpselt skeemi järgi mille me enne mängu kokku leppisime. Teisel poolajal väsisime ja mängu lõpus olid vastased selgelt aktiivsemad ja silma jäi nende hea füüsiline vorm.

Puudusteks oli meil ebakindel kaitsemäng, ei vahetanud ääri tihedamini (liiga palju seisis pall ühes ääres ja lõpuks kaotati pall), nurgalöökide ajal oli mitu korda vastaste kastis 1-2 meest (peaks olema minimaalselt 5-6 meest).

Rünnakuga ja mängu ehitamisega jäin igati rahule. Tõstaks esile ääred Villu, Andri, Karel ja Henri, keskel töötas hästi Anders ja Gerd andis rünnakule mängu alguses palju juurde ning muidugi superesitused väravas, ülejäänud mängisid oma koha välja, kuid millegi erilisega silma ei hakanud. Nüüd peame kõvasti trenni tegema, et suudaksime vastastega lõpuni joosta.

inward
14.01.12, 21:30
Kas Henri sina lõid esimese värava, siis, kui me vastaste kaitse ebakõla tõttu võimaluse ära kasutasime ? Teen praegu mängu kokkuvõtet.

afro_siil
14.01.12, 22:08
jep.

inward
14.01.12, 23:07
Ega ja keskväli oli meil täna pisut nõrk küll. Ma ise võin holding (kaitsvat) keskpoolikut mängida, lõhkuda ja söötu jagada sügavamalt (kus ma alguses olin) aga päris CM/AM loov ja tehnilist tüüpi mängija pole (teine pool). Või noh mulle meeldib cm mängida, aga vb pole kõige parem valik selle positsiooni jaoks :D

Täna meil vahetusid ka pidevalt keskväljamehed ja peale fyte, kes oli tagumine ründaja/ründav poolik, teised väga head esitust nö ei teinud. Ise meelsamini mängikski äärekaitsjat või kaitsvat poolikut, samas Andri ja Pastilaa said täna väga hästi ääres hakkama, et läheb raskeks :D :D

Karelkorm
14.01.12, 23:48
Kle ma vist jätan homse turna vahele. Oleks varem arvestama hakanud sellega, oleksin kohale jõudnud küll. A pole hullu, võidate enivei

Postiljon
15.01.12, 00:32
Playmakersi freeroll turniiridel ennemgi käinud swiss hotellis need olid jah 18+ aga 30€ turniir läheb mul vist liiga kulukaks, kui just Herlio vms. jälle ei steigi mind nagu eelmine kord :D.

Postiljon
15.01.12, 08:15
Ei hakka praegu meie turniiri kava väga lihvima, imo võib teema ja avaliku kutse ära teha. Ligikaudne ajakava oleks üritusel selline:

10.30. hakkame spartasse kogunema
.

Roccal Mare'sse ikka?

inward
16.01.12, 15:27
Lähipäevil peaks uue koosoleku tegema selle turniiri osas. Ühiselt korrektselt ja detailselt vormistama pokkeriturniiri kava jms info, et saaks foorumis esinduslikul kujul turniiri promoma hakata (plakati või flyeri näol) nagu Kevadmöllu. Vastasel juhul tuleb sinna turniirile peale jalka poiste 1-2 foorumlast.

Selline teema peab olema valmis vorbitud varsti, koos illustreeriva plakatiga vms. http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/7524-PokkeriProd.com-Kevadm%C3%B6ll-2011


Ega sponsorikirjast tagasisidet pole tulnud ?

nikitheone
16.01.12, 16:48
sponsorkirjast niiaplju, et olympic tänas ja lubas teada anda; starsis öeldi, et ingliskeeles vaja, kuna eestikeelne ei tegele sponsorlusega. sian nende baltimaade juhi kontkati, a vaja kiri inglise keelde tõlkida. mis arvate, kas ons mõtet? ootan muru vastust.
triolt pole vastust, kui homseks pole saadan nende ametlikule meilile ka

inward
16.01.12, 16:54
Kindlasti on mõtet, ilma ju võib Starsist suu puhtaks pühkida. Kellelgi mõnda tuttavat inglise keele filoloogi pole? Andke tuld. Sponsorikiri peab ikka veatult ja ametlikult tõlgitud olema, et oleks viisakas esitada.

nikitheone
16.01.12, 17:02
sellepärast küsingi, et ma ise seda pigem ei tõlgiks

inward
16.01.12, 17:05
Arusaadav :D. Ma uurin, äkki leian kedagi.

ranka
16.01.12, 18:17
Kindlasti on mõtet, ilma ju võib Starsist suu puhtaks pühkida. Kellelgi mõnda tuttavat inglise keele filoloogi pole? Andke tuld. Sponsorikiri peab ikka veatult ja ametlikult tõlgitud olema, et oleks viisakas esitada.

Kas selline variant ei sobiks, et tõlgime selle kirja ise inglise keelde ja siis laseme näiteks Willamil proofreadi ja parandused teha. Kindlasti on kellegil meil veel sõpru, kelle emakeel on inglise keel. Kahel-kolmel inimesel lasta üle lugeda ja peaksime saama suhteliselt rahuldava tulemuse.

Muidugi lugesin seda kirja ja juba eestikeelne versioon ei olnud kõige parem. Kuna see on avalik foorum siis siia ei hakka vigu postitama, rääkisin niki ja pumperiga. Minu arvates koosolek peaks nüüd olema vägagi vajalik. Pokkeriturniir vajab arutamist ja sponsorlusekiri tuleb kõikidel eestvedajatel koos üle vaadata ning kõik puudused likvideerida.

inward
16.01.12, 18:22
Olen nõus. Muidugi ei pea ilmtingimata inglise keele filoloog kirja valmis vorpima, lihtsalt keegi, kes väga pädev ja eeskujulik on inglise keele teadmistes.


e: Minule sobib koosolek kolmapäeva õhtust alates. Eksamissess veel praegu.

nikitheone
17.01.12, 11:29
mainin, et täna õhtul (pärast 17.00) kontrollin üle laekumised

ja see ka, et ma olen nüüd vähemalt 2 nädalat out, tõenäoliselt küll 8. sain endale ägeda bronhiidi!

jozik
17.01.12, 17:35
keegi äkki saaks musta markeri trenni kaasa võtta, kui saaks siis oleks super

nikitheone
17.01.12, 19:12
pump rahade maksmise osas - ainult 7 venda on maksnud. sedapidi jääb meil ju liiga ära :(. trennimakseid on maksnud kokku 21 inimest!

Pumper
17.01.12, 22:27
Nii härrad, kuna meie turniiri korraldamine on soiku jäänud siis homme teeme koosoleku. Ranka tahab kindlalt kohal olla ja arutada sponsorlust ja samuti on vaja ajakava ja õhtuse turka toimumisaeg paika panna - oodatud on ka eelmisel koosolekul osalejad. Pakun et 18.30 sobiks? Kohaks teeme siis Patrick

inward
17.01.12, 22:31
Kas 18:30 ei sobiks ? Või on liiga vara...?

veeretas
17.01.12, 22:33
Niki, see teine makse on vist liiga makse? See mul kuskil kahe silma vahele jäänud, saad äkki täpsustada palju see oli, maksan kohe ära.

jozik
17.01.12, 22:36
25 eurtsi oli vist see makse

ranka
17.01.12, 22:39
18:30 sobib minule väga hästi. Homseks võiksite võtta 2012. eelarve kaasa ja eeldatava laekumised. Selline asi peaks igal MTÜ-l olema, millel on aasta ringi jooksvad kulud ja selle alusel saab ka sponsorlust arutada. PokkeriProd.com on nõus ka see aasta omalt poolt toetama aga selleks peate Teie vaeva nägema, et ka sponsorlust saada :)

Pumper
18.01.12, 09:00
Teeme 18.30 siis, sobib.

Niki palun tehke see eelarve õhtuks ära, aruta muruga läbi - tema peaks teadma kulusid eelmise aasta põhjal.

Pumper
18.01.12, 10:23
Spordijookidest ja muidu kasulik
http://www.naine24.ee/706082/spordijookidega-ei-maksa-ule-pingutada/

nikitheone
18.01.12, 10:33
see on siis täna kell 18.30?
50/50 kas tulen või ei, vaatan kuidas tervis on

e: aa siin veel üks lk. üritan muruga ühendust saada jep

inward
18.01.12, 13:38
Võtan läppari kaasa siis. 18:30 ja seal samas Patrickus okei ?

nikitheone
18.01.12, 13:44
lauri saadan sulle meilile/skypes/fb eelarve selleks ajaks. ma ise ei saa tulla

inward
18.01.12, 13:45
Teeme nii.

Pumper
18.01.12, 13:50
Jep teeme vanas kohas ja läppari võid kaasa võtta.

ranka
18.01.12, 13:50
Võtan läppari kaasa siis. 18:30 ja seal samas Patrickus okei ?

Täpselt nii. Me Pumperiga jõuame natuke varem kuna ma pean kassi järgi käimas ja teeme väikese grindi enne koosolekut.

nikitheone
18.01.12, 15:14
lauri, saatsin sulle fb drafti

afro_siil
21.01.12, 13:15
See liiga makse (25 euri vist?) on mul kuidagi kahe silma vahele jäänud... Nagu ma aru saan, iga mees, kes liigat mängib, peab maksma selle raha?

Niki, kui sul on, kas saaksid postitada kõige hiljutisema maksmiste tabeli?

inward
21.01.12, 13:30
Just nimelt, jaanuarikuu lõpuks peab klubil olema tasutud liigasse registreerimistasu EJL-le, s.o 3x miininum palga ulatuses.

nikitheone
21.01.12, 13:36
See liiga makse (25 euri vist?) on mul kuidagi kahe silma vahele jäänud... Nagu ma aru saan, iga mees, kes liigat mängib, peab maksma selle raha?

Niki, kui sul on, kas saaksid postitada kõige hiljutisema maksmiste tabeli?

jep said õigesti aru.
29 jaanuar on tähtaeg

inward
21.01.12, 15:51
Mis vigastus sul on muidu Max ja millal plaanid taas trenni tulla :) ?

Postiljon
22.01.12, 05:05
Maksan homme 95€ ära 15€=nov 3 päeva 20€=detsember 30€ jaanuar + 25€ liiga.

nikitheone
22.01.12, 09:41
super

inward
23.01.12, 14:06
Ma ei tea, kuidas teistel on, aga päris korralikult annavad lihased tunda eilsest trennist :D. Ei väga hea, Pumper on tõsise võhmatreeningu peale pannud :)

Karelkorm
23.01.12, 14:40
tagant reied vist hästi pisut, a trenn on tõesti hea =)

Pumper
23.01.12, 15:31
Jah selline plaan meil oli, et laome hooajaks põhja alla.

Teiseks ei tasu minu karjumiste ja õpetuste peale pahaseks saada, teie tehke ikka nii nagu suudate, aga mina saan palka treeneritöö eest ja seda ma ka teen.

Kuna trenniajad suht lähestikku, siis teisip kergem trenn. Peab teise aja Männikule sebima.

afro_siil
23.01.12, 15:47
Kui ma paar aastat tagasi jalgpallitrennis veel käisin, olid meil peale tavaliste trennide veel omaette jooksutrennid ehk siis põhimõtteliselt tulid kutid kokku ja jooksid metsas tund aega järjest, et vastupidavust treenida.
Talvel on seda vähe ebamugavam teha, kuid lume sulades võiks hakkajamate meestega mõnikord kusagil staadioni- või metsaringe teha. (asfaldil põrutab kannad ära) Hea asi on see, et staadionibronniks raha ei lähe, tean, et näiteks Pelgulinna Gümnaasiumi staadionil saab niisama minna ja kummi peal isu täis joosta, oleme sõpradega tihti käinud ka platsil palli tagumas.

inward
23.01.12, 15:52
Hea idee, kindlasti mõeldav.

Kus sa varem mängisid üldse ? Levadias ? Ja kus täpsemalt, noorte satsis vms, või duublis või IIIndas ?

afro_siil
23.01.12, 15:57
Levadia 1995 noortesatsis.

fyte
23.01.12, 16:01
Ise pooldan ka seda rohkem, et ilmastikuolude paranemisel teha lisatrenn nii, et rõhku panna jooksmisele (intervallidena nt).
Praegu kui meil niigi suht piiratud aeg sisehallis on, siis oleks tore tavalist vutti mängida omajagu.

Pumper
23.01.12, 18:00
Nii pokkeriturniiri teema üleval:

http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/10345-FC-Pokkeriprod-Skalbijaht-18.-veebruar-18-30-Lost-Continent-Playermakers-Club

tähtsamad muudatused, et sisseost on 20 eurot+ foorum annab tasuta jooke ja lisaauhind EMV pilet main event.

nikitheone
23.01.12, 18:19
jejee! kahjuks ise ei saa osa võtta, homme selgub 100% kas saan või ei ;)

inward
23.01.12, 19:45
Suemaga räägitud ja nemad on kindlad osalejad. Ootame siis FC Soccerneti ja Eston Villa vastust.

inward
23.01.12, 22:16
Ise pooldan ka seda rohkem, et ilmastikuolude paranemisel teha lisatrenn nii, et rõhku panna jooksmisele (intervallidena nt).
Praegu kui meil niigi suht piiratud aeg sisehallis on, siis oleks tore tavalist vutti mängida omajagu.

Nõustun. Kõik sõltub, ka kuidas õnnestuvad läbirääkimised sponsoritega, tekitaks hüpoteetiliselt kindlasti lisavõimalusi treeningute kvaliteedi tõstmisel. Aga ka juhul, võib ju mingi lühema perioodi või kuu enne välja minekut teha hoopis 2x Männiku trenni nädalas. Jätta selle Wismari puitpõranda trenni üldse ära. 10x trenni Männikul ~60€, ~600€ tuleb ära küll praeguste maksjatega.

Andriano
23.01.12, 22:47
hea trenn oli tõesti eile:biggrin:. Kuigi suutsin ainult 70% endast anda reie venituse tõttu. Annan talle natuke puhkust ja puudun seetõttu paarist järgnevast trennist.:frown:

Pumper
24.01.12, 07:48
Meie turniirist: FC Soccernet osaleb, juba on mõned mängijad bronninud koha ka pokkeriturniirile.

Venitused on karmid asjad ja siis ei tasu ka 70% trenni teha, parem puhata ja taastust uurida - mida võib teha, mida mitte. Leinartiga rääkisime juba sellest, Andri võta ka vaiksemalt.

pastilaa
24.01.12, 16:20
Pumper räägib õigust. Lisaks tõsisemate venituste jms hädadega, mis ei taha korda saada tasuks spordiarsti juurest läbi minna. Ise sain abi endal nii achilleuse jamadega kui reielihase pauguga. St spordiarst määrab kohapeal vigastuse ulatuse, kui vaja siis ultraheli/kreemide ravi + annab spets taastumis harjutuste juhised. Reigo juhtum suht karm näide selle koha pealt, mida tähendab korralikult väljaravimata vigastus. Korra see €25 maksta on köömes sellise asja pealt.

inward
24.01.12, 16:25
Kelle juures sa pastilaa käisid ? Anna kontakt vms. Neid spordiarste on üksjagu, hea kui keegi konkreetset inimest soovitada oskab. Oleks hea teada.

Pumper
24.01.12, 17:00
25 eurine peaks olema see Artrosport, ajakirjandusmajas. Pärnu mnt-l Lõuna keskuse juures. Googelda.

nikitheone
24.01.12, 17:04
käisin arsti juures täna, bronhiit on täitsa tõsiasi. keelas millegi tegemise ära, et kurku/mandleid mitte ärritada enne oppi. ühinen märtsist trennidega!

fyte
24.01.12, 17:18
Jep, enda kogemustest võin samuti öelda, et välja ravimata köhaga pole mõtet eriti trenni teha (mitmed meist teevad, nt karu jne), kuna võib kopsupõletikuks üle minna.. ja pealegi on enamasti ka raske trennitempoga kaasas käia, kuna võhm on suht minimaalne.

pastilaa
24.01.12, 18:55
Kelle juures sa pastilaa käisid ? Anna kontakt vms. Neid spordiarste on üksjagu, hea kui keegi konkreetset inimest soovitada oskab. Oleks hea teada.

Olen käinud jah Artro Spordis, millest Pumper rääkis ja Magdaleena haigla spordiarstide juures. Mõlemast olen head abi saanud.

kait
24.01.12, 19:01
Ravin ka hetkel achilleuse kõõluse põletikku. Loodetavasti millalgi veebruaris saan treeningutega ühineda.

pastilaa
24.01.12, 19:04
Ravin ka hetkel achilleuse kõõluse põletikku. Loodetavasti millalgi veebruaris saan treeningutega ühineda.

Käisid arsti jutul ka? Mul täpselt sama jama oli mõlemal jalal - päris hull asi. Lõpuks sain spordiarstilt õiged juhised ja sain u kuu ajaga korda jalad.

kait
24.01.12, 20:30
Käisid arsti jutul ka? Mul täpselt sama jama oli mõlemal jalal - päris hull asi. Lõpuks sain spordiarstilt õiged juhised ja sain u kuu ajaga korda jalad.

Päris ametlikult arsti juures ei ole käinud, mul on arstist sõber, kes nõu annab. Võtan tabletti ja annan jalale rahu. Ilmselt tuleb ka elastikside panna.

Üsna ebamugav, kui kõndides on krudisemist tunda, aga see ei ole lumest :)

inward
24.01.12, 22:27
Kas keegi jättis täna oma putsad trenni ? Valges riidekotis olid, mustad umbro putsad.

jozik
25.01.12, 08:14
Sportlikust huvist küsin, et kaugel meil rahakogumine on liigamaksu seisukohalt? kohe kohe peab maksma ju. Äkki on vaja mingit varuplaani?

murelik Joosep

nikitheone
25.01.12, 08:22
hea bump, ise olin ära unustanud. 14 venda ainult maksnud. paistab, et jääb see aasta ära ...

köhige pappi

Pumper
25.01.12, 08:50
oleks pidanud trennis mainima
Kas sellest üldse avalikult räägitud on?
25 euri per face liigamaks.

nikitheone
25.01.12, 09:07
me oleme riietusruumi arutanud küll, aga kas keegi on avalikult öelnud, jään vastuse võlgu, sest olen viimasel ajal palju puudunud :/

difender
25.01.12, 09:09
Niki, igaks juhuks küsin kas minu makse on tulnud liiga hooaja eest? Laupäeval veel maksin enda mäletamist mööda.

Rando.

nikitheone
25.01.12, 09:22
jep on tulnud rando

leinc
25.01.12, 09:54
Niki,aga tee siis see tabel palun

nikitheone
25.01.12, 10:34
Ma ootan pumperi järgi, teeme uuest aastsat puhta tabeli, aga osad nimed on muutunud/juurde tulnud. tänase jooksul panen üles

inward
25.01.12, 13:17
Tõesti ärge jamage mehed!!!

Kuidas meil muidu eelarve niki kannatab, kui me peaks ainult liiga ära maksma, sest ega jaanuarikuu trennide rahad me saame veebruari alguses ka maksta ? Aga vb te maksate poole kuu pealt juba need ette ära, ma ei tea ka.

pastilaa
25.01.12, 13:23
Julmalt võlglaste nimed üles imo. Ka nende nimed, kel üle kuu+ trenn maksmata.

pastilaa
25.01.12, 13:24
Ja kui asi ei laabu, siis kasvõi ukselt tagasi järgmine trenn võlglased. Nii ei saa ikka.

inward
25.01.12, 13:30
+1 pastilaa.

Müür jõuab ka alles 30ndal oma puhkuselt tagasi, siis on juba hilja olukorda päästa.

Nikile ütlen, et mu vend Indrek ja ta sõber Mihkel liigat ei kavatse mängida, teevad Männikul üksiktrenne. Siis sul lihtsam seda tabelit teha, kes liigamaksu pole maksnud jne.

nikitheone
25.01.12, 13:46
ok tabel tuleb täna-homme üles
jaanuarikuus trennirahad maksnud:
Anders
Andri
Gert
Henri
Indrek
Joosep
Kait
karel
Kaupo
Lauri
Leinart
Mangus
Mario
Mihkel
Niki
Rain
Raini vend
Rando
Tarmo
Tori
Villu

liigatasu
Joosep
Rain
Mangus
Andri
Leinart
Villu
Niki
Kaupo
Rando
Reigo
Mario
Anders
Lauri
Gerd

inward
25.01.12, 14:25
Okei, ma tegin exceli tabeli ka kõigist, kes minu andmetel liigat kavatsevad mängida ja kellel makstud on ja kellel mitte. Tegin ka seepärast, et äkki olen kellegi kogemata välja jätnud, siis andku teada. Funktsioon pole ainult kiusata taga neid, kellel veel maksmata on. Küll nad lähipäevil ära maksavad, vaid, et oleks hea ülevaade, mis sats meil siis 2012 hooajaks on. Küsimärgiga on inimesed, kes ongi väga küsitavad, unless proven otherwise.

http://www.upload.ee/image/2015066/liiga_mangijad_1.jpg

The_Meer
25.01.12, 14:37
kuhu see liiga tasu tuleb shippida?

inward
25.01.12, 14:40
Samale arvele nagu ikka. Selgitusse "liiga osavõtumaks".

afro_siil
25.01.12, 17:07
Osalen liigas ja raha samuti makstud eile õhtul.

kait
25.01.12, 17:51
Kandsin ka liiga osavõtutasu üle.

Muide, keegi teadjam oskab ehk öelda, mis trikke MTÜ peab tegema, et sponsorid võiksid tulumaksuvabalt toetusi jagada? Eelmise jalkaklubi juures oli see teema aktuaalne, aga ei imestaks, kui parasiidid vahepeal makse peale poleks tuuninud. http://www.rmp.ee/maksud/tulumaks/6433 - mingi sarnane teema oli.

Karelkorm
25.01.12, 17:56
Kannan ka varsti ära. 20-25 mängijat oleks täitsa mõnus

inward
25.01.12, 18:30
Minimaalselt 25 mängijat registreerime kindlasti, tõenäoliselt tuleb pmts täis. Võimalusel peaks siiski 1-2 kohta vabaks jätma...

Päris korralikuks andmiseks läheb, kes põhikoosseisu mahub :D. Esimestes mängudes võib meid rohkem kohale tõenäoliselt tulla küll, nii, et mõned mängu ei saagi. Jumal tänatud, et need rasked otsused Pumper tegema peab :D

pastilaa
25.01.12, 19:10
Esimestes mängudes võib meid rohkem kohale tõenäoliselt tulla küll, nii, et mõned mängu ei saagi. Jumal tänatud, et need rasked otsused Pumper tegema peab :D

Vähemalt minu osas on asi lihtne. Kui peaks selguma, et põhisse ei pääse, siis tõmban pöördelt kannaga näkku.

Karelkorm
25.01.12, 19:53
kellele?

pastilaa
25.01.12, 19:56
kellele?

Kui vaja, siis nii sõnumitoojale kui algallikale.

Pumper
25.01.12, 21:56
No ma ikka pikalt kickboxinguga tegelenud:D Prooviks 1:1 Pastilaaga? Natu kergem oled ka.

OK, jutt jutuks, aga Peokuningas ehk Lauri 2 soovib ka osaleda ja nimekirjas veel polnud, ta maksab siis homme.

PS kelle tuttavad või sõbrad pole maksnud andke teada neile.

pastilaa
25.01.12, 22:01
No ma ikka pikalt kickboxinguga tegelenud:D Prooviks 1:1 Pastilaaga? Natu kergem oled ka.

Usun, et saan Jossi ka nõusse rääkida kui vaja - tal samad huvid mängus. Kerge ei saa olema.

Veidi offtopicut ka: mis Maxi sõbrast väravavahist on saanud? Endiselt liigahuvidega?

nikitheone
25.01.12, 22:21
Okei, ma tegin exceli tabeli ka kõigist, kes minu andmetel liigat kavatsevad mängida ja kellel makstud on ja kellel mitte. Tegin ka seepärast, et äkki olen kellegi kogemata välja jätnud, siis andku teada. Funktsioon pole ainult kiusata taga neid, kellel veel maksmata on. Küll nad lähipäevil ära maksavad, vaid, et oleks hea ülevaade, mis sats meil siis 2012 hooajaks on. Küsimärgiga on inimesed, kes ongi väga küsitavad, unless proven otherwise.

http://www.upload.ee/image/2015066/liiga_mangijad_1.jpg

hea tabel.

homme-ülehomme vaatan uuesti üle nimekirja, kes on maksnud.

nikitheone
25.01.12, 22:22
Kandsin ka liiga osavõtutasu üle.

Muide, keegi teadjam oskab ehk öelda, mis trikke MTÜ peab tegema, et sponsorid võiksid tulumaksuvabalt toetusi jagada? Eelmise jalkaklubi juures oli see teema aktuaalne, aga ei imestaks, kui parasiidid vahepeal makse peale poleks tuuninud. http://www.rmp.ee/maksud/tulumaks/6433 - mingi sarnane teema oli.

on vaja taotleda tulumaksusoodustust, mida saab teha 2x aastas. see on päris raske ja eelmise mtü'ga ma ei saanud hakkama. võib proovida - minimaalselt on vaja siis klubile 2 liiget + muud ninnu-nännut

The_Meer
26.01.12, 13:35
kandsin liiga tasu yle

inward
26.01.12, 20:27
Eston Villa väga tõenäoliselt ei kavatse osaleda jalgpalli turniiril. Seega üks meeskond puudu. Magister maybe :D. Või, mis arvate ?

Pumper
26.01.12, 21:46
Keegi teab nende eestvedajat? Ma ise tean FC Reaali tegelasi, 'äkki kutsuks nemad, peaksid suht meie tasemel meeskond olema.

inward
26.01.12, 21:51
Ega see eestvedaja kontakti leidmine raskusi ei valmista, aga anna tuld FC Reaal sobib ka, pmts iga 4nda liiga klubi sobib.

peokuningas
26.01.12, 23:55
Maksin liiga tasu ära

inward
27.01.12, 00:05
Ma kuulsin midagi, et kavatsed pool hooaega mängida meie eest ? Kas kavatsed meie trennis ka regulaarselt käima hakata või käid Kalevi omadega ? Igal juhul rõõm kuulda, üks osav vend jälle juures, vägisi tahaks liigas madistada juba :D

peokuningas
27.01.12, 08:54
Ma kuulsin midagi, et kavatsed pool hooaega mängida meie eest ? Kas kavatsed meie trennis ka regulaarselt käima hakata või käid Kalevi omadega ? Igal juhul rõõm kuulda, üks osav vend jälle juures, vägisi tahaks liigas madistada juba :D

Hetkel mul räägitud/plaanitud nii, et teen hooaja ettevalmistuse Kalevi omadega (väga soliidse füüsilise koormusega trennid seal) kuni märtsi lõpuni ja siis võiks teile tulla.
Ja see poole hooaja jutt tähendas seda, et juuli - september tahan täielikult jooksutrennnidele pühenduda, et joosta see aasta parem sügisjooksu maraton kui eelmine aasta. Peale maratoni vast saaks võistkonda aidata veel.

Pumper
28.01.12, 12:29
Rahvaliiga sats RootorMootor, siis arvatavasti liitub meie turniiriga, nad peaksid osalustasu MTÜ kontole maksma.

nikitheone
28.01.12, 12:48
super, siis saab ilmselt liiga osalustasu ikka maksutd :P

Pumper
28.01.12, 14:37
Lükkasin ka 85 arvele, Soccerneti mängu pool rendiraha ja Sparta pool rendiraha.

inward
29.01.12, 17:06
Paistab Lasnamäelt täna küüti ei saa. Keegi kesklinnast Viru juurest liigub läbi autoga ?

nikitheone
29.01.12, 17:13
infoks - liigatasusi laekus 500 (ehk 20 inimest).

mis teeme? tähtaeg kohe kukkumas

inward
29.01.12, 17:18
No kas trennirahadest pole midagi üle? Palju puudu on praegu ?


e: Saatsin meili ka meilinglisti.
e2: Eip.

Karelkorm
29.01.12, 17:24
mis list on? peaksin ma ka seal olema v

veeretas
29.01.12, 17:42
Inward ma elan nüüd terase tänaval ja saaks su peale võtta küll kuskilt viru juurest kuskil 19:30( pane nr sõnumiga) ja liigamaksu koha pealt ma arvan, et oleks mõistlik nii nagu vist ka eelmine aasta sai tehtud, et kes saab see maksab praegu ära ka 1-2 järgneva kuu trenni maksed.

nikitheone
29.01.12, 17:44
No kas trennirahadest pole midagi üle? Palju puudu on praegu ?


e: Saatsin meili ka meilinglisti.
e2: Eip.

peab murult uurima, palju jaanuaris ruumidele läheb.

inward
29.01.12, 18:03
Inward ma elan nüüd terase tänaval ja saaks su peale võtta küll kuskilt viru juurest kuskil 19:30( pane nr sõnumiga) ja liigamaksu koha pealt ma arvan, et oleks mõistlik nii nagu vist ka eelmine aasta sai tehtud, et kes saab see maksab praegu ära ka 1-2 järgneva kuu trenni maksed.

Õigus jah, sain juba auto peale, tänud ikkagi.

Max
29.01.12, 19:07
Mul samuti liigaraha maksmata hetkel. Pole koodiasju kaasas. Paaripäevapärast peaksin saama ära teha. Hetkel veel ei tea kaua eemal olen. Kui kindel olen annan teada.
Sõbral (vv) hetkel näpud põhjas; 30 euri käib ülejõu, eriti kui ei saa tõrjumist harjutada. ja arvatavasti pühapäevane trenniaeg ka ei sobi siiani;
Kas kui välja kolitakse hakkab trenn ikka nädalasees olema (mõlemad nagu)?

inward
29.01.12, 21:43
Kas kui välja kolitakse hakkab trenn ikka nädalasees olema (mõlemad nagu)?

Tõenäoliselt küll, päris märtsis-aprilli alguses välistada ei saa, aga liigahooajal on kindlasti trennid ainult nädala sees.

muruntau
29.01.12, 21:58
Hetkel pole meil eelarvega suuri probleeme. MTÜ kontol olevast piisab liiga osaluse maksmiseks ja ka jaanuari kulud on suures osas kaetud. Käin homme jalkaliidust läbi, regan ära ja maksan ära. Siiski peavad kõik, kes liigas osaleda tahavad, liiga osalustasu ära maksma. Kel hetkel võimalust ei ole, siis võimalik seda teha kavõimaluse tekkides, aga enne väljakule liigamängus ei saa, kui summa tasutud.


mis list on? peaksin ma ka seal olema v

Meil on väike klubi juhatuse meililist. Uusi inimesi juhatusse pole vaja, praegugi vahest tundub, et info saatmisega mitmetele inimestele tekub rohkem müra, kui asi väärt on. Palju lihtsam ja vähem ajakulukam on asjad väiksema seltskonnaga ära otsustada.

inward
29.01.12, 22:05
Hetkel pole meil eelarvega suuri probleeme. MTÜ kontol olevast piisab liiga osaluse maksmiseks ja ka jaanuari kulud on suures osas kaetud. Käin homme jalkaliidust läbi, regan ära ja maksan ära. Siiski peavad kõik, kes liigas osaleda tahavad, liiga osalustasu ära maksma. Kel hetkel võimalust ei ole, siis võimalik seda teha kavõimaluse tekkides, aga enne väljakule liigamängus ei saa, kui summa tasutud.

Super.

e: Juhul kui sa Müür saad infi Jalkaliidust, siis uuri, mis meeskonnad jätkavad see aasta ? Kas on uusi tulijaid või meeskondi, kes enam osaleda ei kavatse jne ? Oleks huvitav teada. Tean, et Twister otsustas III liiga pääsust ära ning jäävad IV, nende asemel läheb Levadia 3.

Postiljon
29.01.12, 22:57
Küsimus, et mul tuttav oleks huvitatud trenni tulema. Mängib ääre poolikut(parem). Eelnevat jalgpalli trennitaset pole aga mängida siiski oskab :D.

nikitheone
30.01.12, 07:54
tulgu, trennis meid liiga palju ka pole

Pumper
30.01.12, 10:40
Peaks selle wismari üldse ära kaotama, seal ikka eriti ruumi pole, peame uurima võimalusi teiseks Männiku ajaks (ka rahalisi).

pastilaa
30.01.12, 10:49
Peaks selle wismari üldse ära kaotama, seal ikka eriti ruumi pole, peame uurima võimalusi teiseks Männiku ajaks (ka rahalisi).

http://www.hazelnet.org/icon/animals/monkeys/clap.gif

muruntau
30.01.12, 11:07
Esialgu saab liituda siiski vaid testiprioodiks. Meil on liigast huvitatuid juba üle kolmekümne ja vahepeal wismaris käib meid kohal 20 kandis, mis pole päris optimaalne sealseks trenniks. Uute liitujate puhul on meil teatud ootused taseme ja trenniskäimise suhtes. Uued liitujad peaksid olema vähemalt meie keskmise liigamängija tasemel ja huvitatud liigast või siis omama korralikku seost pokkeriga. Wismaris nelja võistkonnaga trenni teha ei tahaks ja liiga palju vähe kohal käivaid inimesi pole ka vaja trenni, see ei vii võistkonda edasi. Eks viimane sõna jääb muidugi pumperile.

muruntau
30.01.12, 11:12
Hetkeseisuga wismari aega ära ei kaotaks. Peame teatava finantsilise reservi taolisteks olukordadeks, nagu kohe meid ees ootab ja liigamängude algades tõusevad meie kulud niigi €200 võrra/kuu, siis peab Männiku trennidest tõenäoliselt üldse loobuma. Üritame hakkama saada praeguste võimaluste piires. Meil siiski praegu sponsorit pole ja väga balla olusid endale trennimaksudest lubada ei saa. Hetkel on me trenni tingimused arvestades finantsilisi võimalusi niigi optimaalsed.

nikitheone
30.01.12, 11:15
Esialgu saab liituda siiski vaid testiprioodiks. Meil on liigast huvitatuid juba üle kolmekümne ja vahepeal wismaris käib meid kohal 20 kandis, mis pole päris optimaalne sealseks trenniks. Uute liitujate puhul on meil teatud ootused taseme ja trenniskäimise suhtes. Uued liitujad peaksid olema vähemalt meie keskmise liigamängija tasemel ja huvitatud liigast või siis omama korralikku seost pokkeriga. Wismaris nelja võistkonnaga trenni teha ei tahaks ja liiga palju vähe kohal käivaid inimesi pole ka vaja trenni, see ei vii võistkonda edasi. Eks viimane sõna jääb muidugi pumperile.

ei tea, kas see on liig või ei, aga need 10, kes tahaksid liigaga liituda, aga ei suutnud raha ära maksta - kas neile midagi välja mõelda ei saaks?

muruntau
30.01.12, 11:18
ei tea, kas see on liig või ei, aga need 10, kes tahaksid liigaga liituda, aga ei suutnud raha ära maksta - kas neile midagi välja mõelda ei saaks?

Sa pead silmas mingisugust karistust vms? Imo võiks nendega sõprusmängudes/turniiridel hetkel arvestada kui liigaga mitte liitunud mängijatega ja seega veidi vähem mänguaega neile anda. Rohkem oleks minu arvates liigne.

inward
30.01.12, 11:30
Nojah, siis asi ongi sponsori taga kinni. Mida kiirema ja positiivsema pöörde see meie jaoks võtab, seda kiiremini paranevad meie treeningutingimused. Põlved karjuvad juba Wismari puitpõranda peal tehtud kiirendusharjutustest.


e: Ma loodan, et veebruar jääb siiski viimaseks Wismaris trenni tegemiseks.

muruntau
30.01.12, 12:05
Paneme asjad konteksti. Paljud IV liiga tiimid teevad hetkel 1x nädalas trenni, kusjuures sedagi enam-vähem Wismari tasemel hallides/väljas. Ainult osadel on 2x nädalas trenn ja Männiku tasemel saal jääb peaaegu kõigi võistkondade jaoks unistuste valdkonda. Meil on võrreldes teiste IV liiga satsidega VÄGA head treeningtingimused! Ka praegu pole nurinaks põhjust, me pole siiski II või kõrgema liiga sats. Ilma sponsorita pole võimalik hetkel treeningtingimusi parandada.

Pastilaa tõi millalgi näiteks, et kui tema osales ühes võistkonnas III liigas, siis tegelesid sponsori otsimisega kõik võistkonna liikmed, võtsid sponsorluse taotlused kätte ja jagasid enda töökohale, sõprade firmadele jne. Mõnel ikka näkkas. Selge see, et kui peale lennata ainult 3'le firmale, nagu praegu, siis sama tulemust loota ei ole. Selle asemel, et foorumis kiruda tingimuste üle, mis on niigi juba päris kuradi head, võiksid kirujad ka midagi reaalset ära teha olukorra muutmiseks.

Ahjaa, teatan ka siinkohal, et kuna mul endal on tulud-kulud veidi paigast ära olnud viimased paar kuud, pean hetkel ajutiselt vähendama enda rahalist panust klubisse. Loodetavasti saan juba märtsist taastada status quo, aga vähemalt veebruaris jätan enda trennimakse (€30) ära ja maksan ainult pumperile €50. Puhkused, aastavahetus, vähesem mänguaeg jne on BR'i söönud oluliselt. Nüüd on taas kõva annus motti kõva töö tegemiseks olemas, aga seni maksan veidi vähem. Hetkel olen ka haige, mistõttu ei saanud pühap tulla trenni ja homme jääb ka ära minu jaoks. (Egiptuses sai siiski 1-2 korda päevas trenni tehtud, päris vormist väljas ei ole)

Karelkorm
30.01.12, 15:28
Muru, miks sa pead alati kõik ilusa ära rikkuma? :S Me ei ole suvaline neljanda liiga tiiim!

muruntau
30.01.12, 15:55
Ei olegi! Aga esiliiga tasemel treeningtingimusi ilma sposoriteta võistkonnalt loota ei ole ka reaalne.

nikitheone
30.01.12, 17:06
selles mõttes +1 murule, et kui mingit lisaraha ei tule, siis me ei venita ainult trennirahadega välja. kõik ei saa iga kuu maksta trennitasusi, meil vaja palle, veste, pumpasi, treenerile tasu maksta, jne jne jne. ehk oleks küllalt loll panna kogu oma eelarve ainult trennide alla kvaliteetses kohas, kui ei ole lisarahasi tulema.

inward
30.01.12, 17:17
Paneme asjad konteksti. Paljud IV liiga tiimid teevad hetkel 1x nädalas trenni, kusjuures sedagi enam-vähem Wismari tasemel hallides/väljas. Ainult osadel on 2x nädalas trenn ja Männiku tasemel saal jääb peaaegu kõigi võistkondade jaoks unistuste valdkonda. Meil on võrreldes teiste IV liiga satsidega VÄGA head treeningtingimused! Ka praegu pole nurinaks põhjust, me pole siiski II või kõrgema liiga sats. Ilma sponsorita pole võimalik hetkel treeningtingimusi parandada.

Pastilaa tõi millalgi näiteks, et kui tema osales ühes võistkonnas III liigas, siis tegelesid sponsori otsimisega kõik võistkonna liikmed, võtsid sponsorluse taotlused kätte ja jagasid enda töökohale, sõprade firmadele jne. Mõnel ikka näkkas. Selge see, et kui peale lennata ainult 3'le firmale, nagu praegu, siis sama tulemust loota ei ole. Selle asemel, et foorumis kiruda tingimuste üle, mis on niigi juba päris kuradi head, võiksid kirujad ka midagi reaalset ära teha olukorra muutmiseks.


Ma ei tea, kust sa vastupidist välja lugesid, aga ma arvan sellest saame me kõik aru, et ainult mängijatelt kogutud igakuise liikemaksu toel olulist treeningtingimuste kvaliteeditõusu ei tule, vaja on sponsorit. Üheselt mõistetav.
Mida ma öelda tahtsin, et veebruar võiks jääda Wismaris viimaseks, on see, et alates märtsist siis võiks olla üks Männikul nagu ikka (oleneb, kui kaua neil katus peal on) ja teine siis juba väljas.

Teiseks praegused kirujad olime mina ja Pumper, kes vägagi tegelevad klubi asjaajamisega. Ei ole mõtet sellist negatiivset üldistavat hoiakut võtta. Need inimesed, kes praegu nö juhatuses on ja asjaga tegelevad need ka seda teevad. Mul oleks nüüd vaja rankalt seda timmitud sponsorikirja, et see inglise keelde ära tõlkida ja oleks veel valikuvariante. Esimene sihtgrupp on ikkagi pokkeriga seotud ettevõtted, eks kindlasti, kui see ei õnnestu peaks sinu poolt välja pakutud plaan B ellu viima.
Eks aeg annab arutust, kuidas meil sponsori saamine või mitte saamine edeneb.

camu
30.01.12, 17:50
Lihtsalt infoks, et inglise keelse sponsorkirja variandi saaksin inglise filoloogia doktorandil lasta üle vaadata/parandada, kui vajadus peaks tekkima. Päris tõlkimiskohustust talle panna ei taha.

Max
30.01.12, 18:06
Isegi paljud esimese ja teiseliiga satsid teevad talv läbi trenni väljas, et nuriseda ei saa tegelt. Kes ei kannata laudpõrandat (põlvede või muude jamade pärast) saavad omaltahtel jooksmas käija + trenn männikul.

Kui sponsori otsimise avaldus valmis sis võite mulle ka saata, vb isegi variant saada. Pokkeriga pole küll seotud aga uurin

inward
30.01.12, 18:24
Meil tavaettevõtele, kelle tegeusvaldkond pole pokker, kasiino jne.... kohandatud sponsorikirja veel pole, st hetkel on just nö argumendid sponsori poolse kasuga just pokkeriga seotud ettevõte suunitlusega. Eks, siis vaatame edasi, kui peaks korvi saama kõigilt. Kuigi ma ise olen üsna positiivne.

inward
30.01.12, 19:34
Lihtsalt infoks, et inglise keelse sponsorkirja variandi saaksin inglise filoloogia doktorandil lasta üle vaadata/parandada, kui vajadus peaks tekkima. Päris tõlkimiskohustust talle panna ei taha.

Okei, ma lasen selle ära tõlkida, loodetavasti lähipäevil saab tehtud. Siis anname selle sinu tuttavale üle kontrollimiseks. Vaatame lõpptulemuse oma meilinglistiga üle, kui sobib, siis tuld. Tahaks see nädal ametlikult Pokerstarsile ära saata kirja.

Pumper
31.01.12, 11:30
Sponsorikirjadega on asjalood niimoodi, et kui ühe firmaga suhtlemine käib, siis enne me kirja välja ei saada, kui on selge, et firmalt X me midagi ei saa, siis on roheline tuli järgmise firmaga suhtlemiseks. Ranka annab info, mis saab. Üldiselt sain aru, et tal läks kiireks ja võtan läbirääkimised enda peale, kuna mul kool pole veel alanud ja aega natuke on.

Lisaks on plaanis uus sõprusmäng (osad mängijad on avaldanud soovi), saatsin juba staadioni päringud laiali. Sõprusmäng siiski tuleb täiendavalt trennidele ja maksame ise kinni (ca 5 euri per inimene), kuna hetkel klubi eelarve väike. Sõprusmängu eeldatavaks partneriks on Rahvaliiga meeskond Keemik. Kui soovijaid piisavalt ei ole, siis muidugi mängu ei toimu, minu kui treeneri hinnangul otsest vajadust pole mänguks (kuigi mängu toimumisel neljapäeval või reedel asendaks see 1 trennikorra, mida meil oleks hädasti vaja).

difender
31.01.12, 11:55
Kui mäng peaks toimuma, siis kas tõesti meil on võimalus Õhtulehe staarajakirjanikule Järvelale väravaid lüüa :P.

Vabandan offtopicu pärast.

Pumper
31.01.12, 12:16
Jah nii see on ja Otile võid väravaid lüüa. Siia võid kirjutada igast mula, isegi jõululaua trikkidest, siin keegi pahandama ei hakka peale Inwardi:D

margus
31.01.12, 12:22
Sõprusmäng jee :)

inward
31.01.12, 12:22
Kui mäng peaks toimuma, siis kas tõesti meil on võimalus Õhtulehe staarajakirjanikule Järvela väravaid lüüa :P.



Väga huvitav tõesti ;). Ühesõnaga Pumper sa tahad, et võimalusel saaks sõprusmängu pidada trennide vahelisel ajal, et ei peaks pühapäevast Männiku trenni ära jätma ning saaks teha mängunädalal nö 3x trenni siis. Eks läheb raskeks aja saamisega, aga eks ole näha, mis variandid on. Ise muidugi kahe käega poolt.

muruntau
31.01.12, 12:29
Jah nii see on ja Otile võid väravaid lüüa.

Kas mul on sellisel juhul üldse mõtet üritada kainelt kohale tulla? Äkki saame uudise lehte ja any publicity is good publicity, richtig?

inward
31.01.12, 12:40
Kas mul on sellisel juhul üldse mõtet üritada kainelt kohale tulla? Äkki saame uudise lehte ja any publicity is good publicity, richtig?

Seekord võibolla tõesti :D. Vähemasti tema fb jalgpallipunkris mõningaid tema klubi sõprusmängude kokkuvõteid ikka leidub. Peab mahlakaid intsidente olema lihtsalt.

Pumper
31.01.12, 12:48
Hetkel Kotka hall broneeritud ja peab vastasega kokku leppima.
LAUPÄEVAL 11.02.12 kl 18.00 AEG BRONEERITUD KOTKA HALLIS.
100 euri 2 võistkonna peale, ehk 50 eurot per team.

Hind sõltub osalejate arvust, õhtul räägin ka trennis üle. Kotka halliga on see jama, et seal ei ole kirjalikku suhtlemist ja suuline kokkulepe on, seega natukene õhuke tundub mulle see kokkulepe, aga peab vist korra ennem seal kohal ära käima.

inward
31.01.12, 12:53
Eriti kiirelt ja juba see nädal. Hea töö. Kes kohtunik on? Kotka on ikka normaal mõõtmetes, sama suur st?

http://www.upload.ee/image/2033124/clap.gif

Pumper
31.01.12, 12:57
Muutsin juba, järgmine nädal siiski, sest vastane ei saanud tulla - kooli lõpupidu. Eriti ise ei taha olla, äkki palkame.

inward
31.01.12, 13:00
Okei, järgmine nädal on parem jah, saab meie vv ja veeretas ka tulla ikka. Palju kohtunik lisaks tuleb ?

Pumper
31.01.12, 13:04
Pakun, et 15-20 euri.

fyte
31.01.12, 15:07
Kotka hall pole paraku kaugeltki täis-mõõtmetes, 8vs8 on seal ehk ok mängida.. ise oleks muidu käpp küll ilmselt.

inward
31.01.12, 16:05
Okei, kahju, kuigi saab hakkama. Männikul ei olnud laupäeval 11.02 aega ?

Pumper
31.01.12, 16:23
Männikul ei ole lähitulevikus mingit vaba aega.

muruntau
31.01.12, 16:35
Oleme regatud 2012.a. jalgpalli meistrivõistlustele Neljandasse liigasse!

(makstud on €500 870'st, kuna päevane limiit on paraku selline)

Kehv lugu on see, et jäime staadioni aja sebimisega hiljaks ja praeguse seisuga on meie kodumängud Kalevis pühapäeviti 12.00. Kaugema kandi meestel ja napsumeestel läheb raskemaks. Küsisin ka võimaliku uue liigakaaslase kohta, aga tuli välja, et on juba kümme või rohkem uut tulijat liigasse ja päev on veel regamiseni aega. Jalkaliidus ei teatud ise ka, mida nendega teha ja kuhu mahutada, aga õnneks on see juba nende probleem. Koondise edu tõi jalkahuvilisi juurde omajagu!

inward
31.01.12, 17:03
Tohoh, väga huvitav ja positiivne uudis :D

margus
31.01.12, 17:45
Loodame, et peksupoisse tuleb juurde :D

muruntau
31.01.12, 20:17
Vahet pole, kas tuleb juurde või ei tule, me sihime liiga keskele või kõrgemale! Korraliku trenniga, kambavaimu ja kohalkäimisega pole see võimatu midagi!

Edit: kainelt oleme võitmatud! :D

veeretas
31.01.12, 23:07
Siia sobib üks tsitaat ühelt pokkerilegendilt :)

"I never go looking for a sucker. I look for a Champion and make a sucker out of him." - "Amrillo" Slim Preston

Pumper
01.02.12, 09:12
Nii, meil on turniiril osalevad meeskonnad teada: 3 Pokkeriprode esindust ning FC Soccernet, JK Suema/Cargobus ja RootorMootor (Niki kas nad on osalustasu MTÜ arvele tasunud?).

Tegevused:
1. Seega võiks alustada ajakava koostamisega, samuti tuleks turniiri formaat ja reeglid välja tuua - edastame osalejatele.
2. Kohtunik(ud) vaja organiseerida - kas sellega on rahaliselt arvestatud?
3. Lauri uuri kas Suemast keegi soovib ka osaleda pokkeriturniiril (Soccernetist osalevad juba ja Rootormootorile on teade edastatud annavad hiljem teada)?
4. Minul tekkis küsimus, et kui turniir toimub, kas sinna Spartasse nii 100 liikmeline osalejaskond üldse ära ka mahub oma mänge ootama, äkki peaks kohapeal ära käima?

nikitheone
01.02.12, 10:05
ei ole osalustasu kandnud.

inward
01.02.12, 10:07
1. See on mul poolikult olemas, meeskonnad on kirjas jne. Saatsin Joosepile ja Fytele, üks neist teeb selle mängude fixtures listi lõpuni valmis. Reeglid võime võtta ju samad, mis Suema Cupil olid.

2. Kas on vaja ühte või kahte ? Alguses vist sa olid nõus üks kohtunikest ka olema ?

3. Kiri saadetud.

4. Ei tea, kas meid päris 100 kokku tuleb, aga jah parem oleks kohapeal ära käia küll.