PDA

View Full Version : ***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul



Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21

inward
20.11.12, 20:29
Estoniga kokku lepitud, 25.11.12. kell 19.00. st nende trenni ajal teeme. Lauri, räägi ise männikuga läbi ja too meie seekordne trenn varasemaks. Nemad sebivad kohtuniku, panen ise selle raha.

Broneeritud. Sõprusmäng Eston Villaga sel pühapäeval, Männikul 25.11, 19:30. Kas teeme nimekirja ka mängude teemas või ei ole tarvis ?

muruntau
20.11.12, 20:37
võiks ikka, pane minu nimi ka

Postiljon
21.11.12, 20:02
Langetame pea meie palavalt armastatud Märt Vassiljevile, kes Kalevist kinga sai.

difender
25.11.12, 14:54
Kolmapäevast olen trennides taas olemas ja loodan, et saan nüüd aktiivselt jälle käima hakata.

Pumper
25.11.12, 15:02
Tore ja meeldiv, et ikka jätkad, mõtlesin et kõik trenn ja vaev muidu maha kantud.

nikitheone
25.11.12, 20:58
Kah olen kolmapáevast stabiilselt treniskaija, eestis tagasi

nikitheone
28.11.12, 11:09
joss, täna lähed autoga?

jozik
28.11.12, 13:09
eks ikka katsun olla

nikitheone
28.11.12, 13:11
oks, tulen 20.12 statasse, ty

nikitheone
30.11.12, 08:27
Hehe, kukkusin eile õnnetult ja murdsin kahest kohast jalaluu. Tänna saan teada, kas opile või ei. Trennis ilmselt mõnda aega ei käi

pastilaa
30.11.12, 08:36
Hehe, kukkusin eile õnnetult ja murdsin kahest kohast jalaluu. Tänna saan teada, kas opile või ei. Trennis ilmselt mõnda aega ei käi

väga jõhker ikka. õnnelikku paranemist!

jozik
30.11.12, 08:55
karm lugu Niki. Nõua endale roosat kipsi! Siis saad Viru tänavale Pimpi mängima minna. Kepp kätte, kullast kepi otsaga, pikk valge tiigrinahkne kasukas selga hõberebase kraega, lilla ülikond rohelise särgiga selga, uhke karvane kaabu....
http://www.google.ee/imgres?hl=et&client=firefox-a&hs=WlM&sa=X&tbo=d&rls=org.mozilla:et:official&biw=1920&bih=979&tbm=isch&tbnid=fbCeb_ypsyStUM:&imgrefurl=http://sharedhope.wordpress.com/2010/10/27/%25E2%2580%259Cwe-doin-big-pimpin-spending-g%25E2%2580%2599s-%25E2%2580%259D-why-is-this-crime-glamorized/&docid=0mk76Kp3j5vNbM&imgurl=http://sharedhope.files.wordpress.com/2010/10/smi2-pimp-purple1.jpg&w=400&h=600&ei=a2a4ULSIL4PatAbP94FA&zoom=1&iact=hc&vpx=4&vpy=86&dur=2081&hovh=275&hovw=183&tx=79&ty=152&sig=108091460144447897864&page=1&tbnh=139&tbnw=90&start=0&ndsp=80&ved=1t:429,r:0,s:0,i:79

aga jah parane kiiresti!

nikitheone
30.11.12, 13:51
Heh, ty. Homme opile, kaks kuud karkudega, 3 kuud paranemist, agavsee-eest tuleb metallplaat, jee

Pumper
30.11.12, 15:52
Kui saladus pole kussa niimoodi kukkusid?

nikitheone
30.11.12, 16:07
Viljandis, paalalinnas

inward
30.11.12, 17:13
Haige, kuidas nii õnnetult siis ? Head paranemist.

pastilaa
01.12.12, 11:19
seoses parema suhtlemisega foorumi ja reaalsete sponsoritega on klubi seisus, et on vaja kiirelt valida klubi juhataja/esindaja. kuna teeneka Muru jõud rauges, siis uueks kandidaadiks oleks Lauri.

seega - homme trennis saab seda teemat veel arutada ja kui kellelgi konkureerimissoovi või vastuvõiteid pole, on Lauri FC Pokkeriprode juhataja.

samuti oli FC Pokkeriprod foorumi bossi nõue muuta enne uusi läbirääkimisi meie klubi logo. selle asja kordaajamise võin enda peale võtta.

kui need sammud astutud, siis on olemas reaalne võimalus saada sponsor.

inward
01.12.12, 11:43
Jah. Sponsori saamine meie jaoks on ülioluline. Seetõttu ongi vaja ametliku esindajat või kindlat juhatajat.

Praeguse seisuga tegutsesime liiga killustunult. Sponsori suhtes olulisi edasiminekuid ei ole saavutanud. Igaüks meist täitis teatuid ülesandeid ja polnud selget initsiatiivi või tahet. Lihtsalt nii oli välja kujunenud.

Kardinaalseid muutusi ilmselgelt tegema ei hakka. Raamatupidamine ja EJL-ga suhtlemine jääb nagu ikka, Niki ja Müüri täita. Kuigi jah logovahetus sponsori saamiseks on vältimatu.
Seoses sellega, et Pumper meid kuni hooaja keskpaigani juhendada ei saa, peab ka treeningute osas asjad paika panema. Lisaks hooajaeelsete kontrollmängude organiseerimine, kevadise treeningväljaku valik jne. Esialgu, põhifookus jääb siiski sponsori saamisele ja vastavate nõuete täitmisele.

Mõned mõtted on veel. Näiteks, et iga kuu üks sõprusmäng üle väljaku korraldada.

nikitheone
01.12.12, 12:06
Miks logovahetus vajalik on? Kui keegi tahab/oskab raamatupidamist, siis ...

inward
01.12.12, 12:11
Miks logovahetus vajalik on? Kui keegi tahab/oskab raamatupidamist, siis ...

Logovahetus on väga põhimõtteline küsimus, sest on sisuliselt oma vormi poolest identne Levante U.D logoga (http://www.spain-football.org/images/Levante-UD-Club-Badge.png). Üheks sponsoritega läbirääkimise eelduseks on logovahetus.

Raamatupidamisega sa võid ikkagi jätkata, kui see sinult tükki küljest ei võta.

Pumper
01.12.12, 12:22
Tore, et 1 isik asjaajamise taha tuleb, ilmselgelt Murul käis see ülejõu, aga tänud, et võttis selle vankri vedada. Loodame et ühe isiku eestvedamisel järjepidevus säilib.

pastilaa
01.12.12, 12:44
tänud, et võttis selle vankri vedada

http://25.media.tumblr.com/tumblr_liqnwh6DBZ1qiunvpo1_400.gif

inward
01.12.12, 12:50
Treeneri asi muidugi on probleem. See on päris korralik kohustus, hooaja ettevalmistamisel viia treeningud läbi. Lisaks sõprusmängude ja liigahooajal teha koosseisud, mängueelne soojendus, vahetused mängu ajal jne. Seda peab veel arutama, kes selle enda peale võtab. Selles suhtes, viimane variant oleks, et keegi meist seda tegema hakkab.

Treener peab keegi ikkagi väljast olema, kes on autoriteet. Treenib kindla süsteemi järgi ja paneb meid mängujoonise järgi mängima. See, et kõik on treenerid jne, see ei toimi. Seda oli näha eelmine hooaeg paaril korral, rääkimata esimest hooajast.

TrvP
01.12.12, 12:58
Arvad, et keegi trennisiseselt ei saaks sellega hakkama? Olen kindel, et trennis piisavalt mängijaid, kellele respekti ja feimi anname!

PS! Võin hakata esindama trenni vigaste huve :D

Pumper
01.12.12, 13:02
Uurige Mati Parit ka, tal oleks pühap hea peale Estoni trenni meiega edasi lasta ju. Piisab 1x nädalas trennistki, teise saate suht koopia teha väikeste muudatustega.

Kui treenerit ei leia, siis trennisiseselt soovitaks kedagi vanemat, keda kuulatakse ja kellel natuke oskusi ka on. Alati saab konsulteerida Skype jne. Samuti liigun ka harva Tallinnas, kuna kool vaja lõpetada.

inward
01.12.12, 13:23
Kindlasti saaks äärmisel juhul keegi mängijatest ka sellega hakkama. Küsimus on, kes meist seda teha tahaks. Eelkõige mängijana tahab igaüks mängule keskenduda ja mängurõõmu tunda, mitte mõelda koosseisu peale, taktikamuutustele, vahetustele, protokolli täitmisele jne. Lisaks mängides on raske näha seda tervikpilti.

Paril on 40€ korra hind.

jozik
01.12.12, 14:31
sportlikust huvist küsin, et kas on olemas potensiaalne sponsor juba, kes siis nõuab logo vahetust?

inward
01.12.12, 14:38
Sisuliselt küll, see on eelduseks. Midagi kindlalt praegu ei saa öelda.
Üldiselt, see logo vahetus ei ole kõige õigem sõna ja on pisut hirmutav. Logo muudatus oleks parem sõna. Logo puhul üritame saavutada seda, et see kannaks meie klubi olemust edasi, sealjuures jäävad ikkagi kehtima samad värvid ja mõtet edasi kandvad sümbolid.

jozik
01.12.12, 14:40
sellest ma sain aru. Väga hea asjad liiguvad.

muruntau
02.12.12, 00:20
Tore, et 1 isik asjaajamise taha tuleb, ilmselgelt Murul käis see ülejõu, aga tänud, et võttis selle vankri vedada. Loodame et ühe isiku eestvedamisel järjepidevus säilib.

Et klubi vedamine "ilmselgelt käis mul ülejõu" on päris karm väide. Eriti veel isikult, kes saab palka meie võistkonna treenimise eest ja ka siis jätab joomise tõttu aeg-ajalt trenni tulemata või hilineb. Ilmselgelt jääb pärast sellist kommentaari ära pumperi ärasaatmispidu, sest selle korraldamine "käib mul ilmselgelt ülejõu."

Sellega ma ei püüagi väita, et olen selle klubi asju edukalt ajanud. Kindlasti on mõni asi läinud üle tähtaja, mõni jäänud tegemata, mõni idee teostamata, mõnda asja oleks saanud paremini teha. Üldjoontes siiski klubi on küllaltki hästi liikunud, arvestades, et me seda asja vabatahtlilkult teeme. Koos oleme asjad üldiselt siiski tehtud saanud. Mul pole ka enam nii palju vaba aega klubi peale kulutada, et kõik asjad perfektselt tehtud saaks. Selles suhtes tuleb ohjade üle andmine õigel ajal, sest mul siin kohe kolimine ees ja järgmisel aastal on pokkeriga päris suured eesmärgid, mistõttu jääks klubi asjade igapäevaseks ajamiseks liiga vähe aega. Lauri on kindlasti hea kandidaat uueks klubi eestvedajaks, minugipoolest võtku tema see roll üle. Jätkan hea meelega edaspidi ka klubi juhatuse liikmena EJL'iga asjaajamistes ja eelarvelistes küsimustes. Selles suhtes tuli ka mulle ohjade üleandmine õigel ajal, ehk oleks võinud paar kuud varemgi ise selle peale tulla. Mis seal ikka, jõudu Laurile selles uues rollis, ega see nii lihtne ei ole ka ja vahest võib see ka päris aeganõudev olla. Võin ka iga hetk talle nõu anda või midagi arutada, kui vajadus peaks tekkima. Parem kui üks inimene asju ajab, sest mitmekesi läbi rääkimine on tihti paras ajaneelaja ja tulemus sellest tihti ei parane.

Ei tahaks siiski pumperiga tülis lahku minna, kuna omajagu tõtt ta lauses oli, kuigi see mulle tundub ülekohtune. Üldjoontes oli siiski hea töö, aitas meie kaosest konkurentsivõimelise meeskonna vormida. Edu edaspidistes tegemistes ja oled ka tulevikus alati meie võistkonda oodatud, ükskõik mis rollis.

inward
02.12.12, 00:42
Absoluutselt Müüriga nõus ja tänud selle sisse ennistamise eest. Ilmselgelt, Müüri kontaktide ja asjaajamise kogemuse tõttu jääb Müür minu paremaks käeks. Kui mitte minu kõrvale. Ehk, et toimub selline vormiline klubi juhtimine, aga sisuliselt üritame ikkagi klubi asju ajada meile kõigile positiivses võtmes, mis on kõige olulisem.

Pumper
02.12.12, 00:43
Igatahes ei mõelnud midagi halba Muru kohta, ilmselgelt oli arusaadav, et sinu töö on seni SUURIM mis tehtud, aga ilma kriitikata ja muutusteta jääks asi seisma, loodan et ise saad ka asjast aru. Ka mina olen hunnikus kriitikat saanud ja ainult töötanud asja arendamise poole. Kõigil meil on elu ja kelle elu klubi vähem segab, see on loogiliselt ka parim tüürimees.

Mõtlen pigem, et parem kui asi on ühe mehe käes ja siis on kergem tegutseda ei pea kinnitusi ootama jne.

fyte
02.12.12, 01:03
Müür, su jutus on kahtlemata iva sees igatpidi, aga praegu tundub, et ülereageerisid väheke - ei paistnud, et Pumper väga teravalt nüüd öelnud oleks.

inward
02.12.12, 01:05
Kui palju mölisete, saate kõik kinga raisk!

muruntau
02.12.12, 01:16
Meil on asjad selgeks räägitud. Asi oli kehvas väljenduses, pumper tegelt nii ei mõelnud. Minu reaktsioon väitele, et "ilmselgelt ma ei tulnud toime" imo väga ülereageering ka ei ole, sest seda lauset ei saa kaheti mõista imo. Eks ta mõtles rohkem seda, et senine mitu inimest veab asja süsteem kõige parem pole, tekib jagatud vastutus, jäädakse lootma teiste peale ja pole kedagi, kes asja kindlalt enda peale võtab.

inward
04.12.12, 18:13
Vaatan siin, millistele kuupäevadele pühade ajal meie trennid jäävad.

e: Okei rääkisin Müüriga, viimases trennis olevat ka olnud 13 inimest ning kaupo ja gerd olevat väitnud, et nemad pühade ajal trennidesse ei jõuaks. Mis teised regulaarsed käijad arvavad ? Tundub, et vähemalt 1 või 2 trenni peaks siiski ära jätma. Võimalikud variandid 23, 26 või 30 ?

Avaldage aga arvamust, muidu otsustame Müüriga oma parema äranägemise järgi.

difender
04.12.12, 18:34
Mina igal juhul 23 trenni ei jõua aga 26 ja 30 detsember oleks olemas kui trenn toimuks.

pastilaa
04.12.12, 18:35
http://media.tumblr.com/tumblr_mcv9tcaGD71rrjuv5.gif

võimalikult palju trenne. puhkavad pehmod.

inward
04.12.12, 18:44
See oleks üks variant jah, et jätame ainult 23ndal ära. Tööinimestel hakkab varakult pikk puhkus. Seega kaua te ikka ennast nuumate, 26ndal tahaks juba vähe liigutada ennast. Ja, 30 siis sportlik eelsoojendus vana-aasta õhtule.

Pumper
04.12.12, 19:08
Teadmiseks, et lahkun Tallinnast juba detsembri keskel, seega 3 trenni minuga ongi jäänud. Peaks treeneri asja kiirelt otsustama, olen ise otsinud, aga kõik on hõivatud. Kui treenerit ei võta, siis omaltpoolt pakuksin meeskonnasiseseks juhendajaks Villu või Lauri ja miks mitte ka Karel. Saaksin Skypes jne alati toetada treeningplaanidega ja vahel ehk saabun ka ise kohale.

Enne minekut kirjutan pikemalt ka liigameeskonnast, kes millele tähelepanu peab pöörama jne.

inward
04.12.12, 19:25
Uurin Mati Pari käest veel. Kas ta teab kedagi, mis hind oleks jne. Ega kui midagi muud üle ei jää, hakkame ise trenne kordamööda läbi viima. Treeningute osas pole midagi hullu, saab läbiviidud küll. Liigahooaega aga silmas pidades, mõte ilma treenerita ei meeldi kohe üldse.

Pumper
04.12.12, 19:29
No ettevalmistus pole küll raske, põhimõtteliselt tuleb kõvasti jooksu (intervall) teha ja trennitempo kõrge hoida, samuti tuleks jõudu kõvasti teha, kes saab siis antlid ja jõusaal abiks. Trennis tuleb pauside ajal SELJA- ja kõhulihaseid + kätekõverdusi, et laisemad ka koormust saaksid. Mängud ongi kõigehullemad, eriti kui laadaks kisub.

pastilaa
04.12.12, 20:34
Loodame, et naased suvel rammumehena maatöödelt siis keskväljale laamendama. Ma kindlasti trenne läbiviima ei hakka - agulijalgpallikooli baasteadmised liiga vägevad.

Pumper
04.12.12, 20:58
Trenni läbiviimine ei seisne oskustes, pigem on see lihtne ülesanne ehitada trenn nii üles, et trenniskäijatel oleks midagi teha ja mis tooks hooajaks meeskonnale kasu.

Saad ju sõber Smutilt ja minult alati trenniplaani uurida, talvel on imekerge trenne läbiviia, 2x kiirendusharjutused+ soojendus võtavadki enamuse ära, lisaks pallihoidmine ja lööke ka ning siis algab meelelahutus 2 väravaga. Rohkem meile vaja pole.

inward
04.12.12, 21:39
No ettevalmistus pole küll raske, põhimõtteliselt tuleb kõvasti jooksu (intervall) teha ja trennitempo kõrge hoida, samuti tuleks jõudu kõvasti teha, kes saab siis antlid ja jõusaal abiks. Trennis tuleb pauside ajal SELJA- ja kõhulihaseid + kätekõverdusi, et laisemad ka koormust saaksid. Mängud ongi kõigehullemad, eriti kui laadaks kisub.

Seda ma silmas pidasingi. Treeningute läbiviimine, hooaja ettevalmistus jne pole muidugi keeruline. Keeruliseks läheb siis kui liigamängud pihta hakkavad. Koosseisu kokkupanek, vahetused, taktika, meeste positsioonid jne. Kui sinu ajal kiskus kohati laadaks ära, siis teadagi mis toimuma hakkab, kui kõik treenerid on.

afro_siil
05.12.12, 17:46
Palli vastuvõtmine, löögid ja võhm on ju enam-vähem meestel olemas. Suurim probleem on hetkel platsil liikumine ja söödumäng ja seda naljalt mingi mees metsast õpetada ei saa.

Klubi on ju meediaski kajastust leidnud, seega on väljavaated sponsorluseks paremad kui nii mõnelgi liigakaaslasel. Pealegi, mida arvaksid potentsiaalsed sponsorid, kui nad saaksid teada, et meil treeneritki pole? Minu arvates on tõesti hädavajalik leida oskuslik treener, et üldse kusagile areneda.

inward
05.12.12, 17:58
Minu arvates võhm vajaks ka arenguruumi. Liikumine, meie puhul on seoses võhma puudumisega, tõsi mitte ainult. Vastaste pressing ja man marking samuti. Treener arendaks teadlikkust kindlasti, kuidas väljakul positsioneerida, kuidas liikuda, avaneda jne. Üldiselt ma olen sinuga nõus, mängujoonis taktika jne on treeneri pärusmaa. See, kuidas 11 meest ilma treenerita, mõtestatult mängima panna suurel väljakul, on palju keerulisem kui tunduda võib.

Praeguse seisuga ei ole kindlasti me loobunud. Kõik sõltub uue aasta rahalistest vahenditest ja kas leiame sobiva hinna eest, sobiva inimese. Ootan siiamaani vastust Parilt.

inward
05.12.12, 22:12
Pühade ajal jätame ära 2 trenni. 23.dets - pühapäeval ja 26.dets - kolmapäeval. Ülejäänud kuupäevadel (ka 30) toimuvad trennid kolmapäeviti ja pühapäeviti nagu ikka.

Pumper
06.12.12, 01:09
Tuletan meelde, et saabumas on AASTALÕPUTURNIIR JALGPALLIS Kalevi hallis:

Esmaspäev, 17. detsember (Muru on EJL-ga suhelnud ja palun täpsusta on see ikka meie aeg?)
15:00-22:00 IV liiga 2. turniir

Kuna mehi mahub platsile vähe, siis kes soovivad osaleda käige palun trennis ja registreerige (kellel töö segab andke teada), tegeleme ekstra turniiriks valmistumisega. Enne turniiri teeme soovijatest valiku. Eelistatud on liigat mänginud mehed.

1. Muru

inward
06.12.12, 08:13
Võiks täpselt ära selguda, mis kell meie mängud algavad, siis saab hakkata kindlat nimekirja koostama.

pastilaa
06.12.12, 08:25
17ndal kahjuks osaleda ei saa :(

jozik
06.12.12, 10:33
Nagu kurgupastillgi ei saa mina osaleda 17ndal. Katsun oma kooliasjad jonksu ajada ja seetõttu pean just sellel kuupäeval Tartus olema.

inward
06.12.12, 11:21
Ma olen ka kahevahel. Oleneb, mis kella aeg toimub. Eelmine päev on Männikul trenn ka. Ei tea kas viitsin lõhkuma tulla ennast, arvestades vormikõver veel üsna algpunktis. Pole nagu väga prioriteetne.

inward
06.12.12, 17:39
Tekkis mõte. Kui tahame aastalõpukat ikkagi tõsiselt võtta, siis peaksime pühapäevase trenni ära muutma, et oleks normaalne puhkeperiood ka. Enn pakkus järgmine nädal, laupäev 19:00. Ma lööks lukku ära.

Pumper
06.12.12, 18:01
Normaalne oleks muuta muidugi. Vaatasin et päris magus alagrupp on, kui murut platsile ei lase siis edasipääs garanteeritud.

muruntau
06.12.12, 18:14
Minuarust mu eelmise aasta persega omavärav oli väga nummi. Haters gonna hate!

afro_siil
09.12.12, 21:03
Detsembrist enam trennides ei osale. Novembris juba käisin isegi nii vähe trennides ja edaspidi vist oleksin isegi harvemini käinud, seega pole minu jaoks väga mõtet.
Võib-olla kevadel ühinen teiega taas, eks näis. Aga seniks, oli meeldiv ja tsauka :D

Henri

inward
09.12.12, 21:55
Hardi rääkis jah, et teil koolis kiired ajad. Kas tõesti nii kiired, et isegi 2x nädalas trenni ei jõua ?

Steven Murd
11.12.12, 21:28
Youth Squad on? Kuusteist aastat on vanust.

inward
11.12.12, 21:37
See vanus pole küll probleem. Meil praegugi kaks mängijat, kelle vanus on 17. Milline su eelnev jalgpallikogemus on, mis plaanid liigaga on jne ?

Pumper
11.12.12, 21:38
Eraldi noortetiimi ei ole, kui rammu on tule mängi meesteliigas, eelmine aasta mõned 17 aastased mängisid meeste vastu ja väga edukalt!

inward
11.12.12, 21:38
Siis nad olid isegi veel 16 :p.

Steven Murd
11.12.12, 21:48
Hetkel 10. klass. Klassides 1-5 tegelesin aktiivselt jalgpalliga: treeningud, võistlused, kuid alates 6.-ndast klassist tekkis paus. Vahepeal olen vähe trenni teinud, suitsetanud (hetkel ja edaspidi puhas) ning 2011 kevadel oli põlvega trauma, kuid huvi jalgpalli vastu on kogu aeg olnud. 2011 suvest 2012 kevadeni käisin taastusravis ja suvel sai sõpradega jalgpalli mängida. Hetkel on selline plaan, et trenni hakata korralikult tegema ning tekkis mõte ka jalgpalli uuesti mängima hakata. Omal ajal mängisin JK Tallinna Kalevi '95 grupis. Ma arvan, et liiga oleks mõeldav, kuid esmalt tuleks vorm taastada, sest ausalt öeldes ei ole ma hetkel võimeline mängima, sest vastupidavus on ümmargune null. Teised elemendid, tehnika ja nii edasi, ei tohiks nii halvas seisukorras olla.

Ma olen kindel, et meesteliiga on hetkel välistatud.

inward
11.12.12, 22:00
Oled oodatud igal juhul. Üldiselt trenniajad on nii nagu pealkirjast näha võib K ja P 20:30, Männiku hallis. See nädal P trenn toimub laupäeval 19:00.

Detsembris veel pühade ajal 23 ja 26 trenne ei toimu.

Steven Murd
11.12.12, 22:09
Detsember ei sobi, kuid plaan on uuest aastast alustada. Sellegipoolest, aitäh informatsiooni eest.

muruntau
11.12.12, 22:40
Räägi veidi enda jalgpallitaustast. Me päris algajaid siiski ei tahaks võtta ja trenni võtmisel on eelistatud ka liigast huvitatud mängijad. Või vähemalt paar nädalat tagasi, kui ma veel klubi juhtisin, nii oli. Kas on vahepeal meil poliitika muutunud, Lauri? Uuest aastast ilmuvad kõik vigastust ravivad kutid ka meil välja et uueks hooajaks vormi saada ja siis võib kitsaks minna.

Pokkeriga sul ka eriti seost vanuse tõttu vist olla ei saa?

inward
11.12.12, 22:46
Jalgpallitaustast mainis ülal ju. Eelistatud on muidugi inimesed, kellel liigahuvi, pokkeriga seotus või lihtsalt heal tasemel mängumees. Momendil aga trennid ülerahvastatud pole. Jaanuaris tuleb tagasi Margus ja Andrias, seetõttu kitsaks nüüd küll minna ei pruugi. Kuigi point on sul Müür õige, sellegipoolest noormees võib ju proovima ikkagi tulla.

muruntau
11.12.12, 23:44
lol jah, mängisin ja ei refreshinud teemat. Imo meil on trennis juba täitsa omajagu inimesi, kes käivad niisama trennis ja liigas ei osale. Ei ütleks, et meil praegugi eriti vaba ruumi on, liigajärgne paus alles hakkab läbi saama ja praegu juba enamus trennides on üle välja mängides optimaalne arv mängijaid väljakul, aasta algusest läheb juba kitsaks. Imo meil ei ole mõtet enam juure võtta mängijaid, kel pole ei liigahuvi ega pole pokkeriga seotud. Väga raske on jälgida nende maksmist ja keegi pole üritanud võlgnikelt midagi sisse ka nõuda ja paraku ilma sissetulekuta kooliõpilased on maksmise suhtes just riskirühm. Meie klubi eesmärk ei olegi igaühele sportimisvõimalusi pakkuda ja me ei pea igale tulijale jah ütlema, imo praegu on just selline keiss. Aga eks otsus ole nüüd sinu.

Edit: Steven, mitte midagi isiklikku, lihtsalt klubi seisukohast oleks see imo õigem otsus.

inward
12.12.12, 00:02
Antud juhul ma annaks talle võimaluse siiski. Kui noormees käib korralikult trennis ja tasub õigeaegselt trennimaksu pole minul probleemi. Vastasel juhul aga, tõepoolest sellised inimesed meie trenni oodatud ei ole!

Max
12.12.12, 01:27
keegi muidu mustaka kandist ka liigub autoga (ttü lähedalt) trenni? veel ei tea kas jõuan ja saan peale tööd aga isu on küll suur

pastilaa
12.12.12, 12:13
kahjuks täna trenni ei saa tulla - saaksin kella 1500-1600 kellegi kätte pallid tuua, kes autoga läheb. varem ja hiljem kahjuks hõivatud täna. andke julgelt märku - ise asun lennujaama kandis

inward
12.12.12, 14:03
Kas sinu käes on see pallikott, kus on vestid ja torbikud? Kui ei, siis saame hakkama.

Pumper
12.12.12, 15:19
nad vist mõlemas segamini, oleks vaja küll

Steven Murd
12.12.12, 17:21
Pokkerit mängin, aga hobina, sest vanus rohkemat ei luba. Trennimaksudega probleeme ei esineks. Võib-olla tõesti, et klubi seisukohast ei oleks see kasulik kuna mu eesmärk oleks pallimängu õppima tulla. Mitte, et nullist alustaks, kuid paus on pikk olnud. Võib-olla tuleks Kalevisse naasta ja trenni teha ning paari aasta pärast mõelda, mis edasi saab, sest ei ole mõtet Teile koormaks olla, kui ma liigas ei mängi, ruumi ei ole ja nii edasi. Sellegipoolest, arusaadav ja ei ole hullu. Eks näis, mis tulevik toob.

veeretas
12.12.12, 17:37
Villu käest teist pallikotti enam kahjuks kätte ei saa, aga ise võtan nt ühe kollase tava särgi kaasa ja kes saab võib igaks juhuks sama teha(ei tea palju minu kotis neid on). A uute mängijate koha pealt nii palju Lauri, et SAF põlgas ka noorena ära mängija, keda hiljem teatakse nime järgi Zinedine Zidane :)

Pumper
13.12.12, 08:13
Olin business tripil ja hetkel alles kodus, sorry boys, aga business vajab ajamist, sest aeg on juba yyrike.

inward
13.12.12, 10:37
Viimast trenni annad laupäeval ? Aastalõputurniirile ise ei tule ?

Aastalõputurniiril osalejad ajame ennast kenasti laupäeval trenni. Teeme viimase treeningmängu enne turniiri.

Pumper
13.12.12, 20:01
Kahjuks sõidan minema nüüd, seega rohkem see aasta arvatavasti ei näe. Edu aastalõpukal, panen koosseisu ka paika.

inward
13.12.12, 22:50
Põhikoosseisu jah, aga praeguse seisuga ma isiklikult võtaks kaasa ainult 9 mängijat. No offence, aga pole kindlasti teiste suhtes aus, et näiteks Timo mängida saaks (arvestades vormi ja seda et ta trennis pole käinud). Teiseks, võttes arvesse turniiri olemust, siis Rando mängitamisel ma ka mõtet ei näe.

fyte
13.12.12, 22:51
Nõustun, et 9 paras ilmselt.

inward
13.12.12, 22:53
Teeme jooksvate vahetustega, tuleb hakkama saada. Võibolla ongi parem, ei lõhu terve koosseisu vahetamisega mängurütmi ära.

fyte
15.12.12, 05:33
Mis kl tänane trenn siis on? FBsse ega kuhugi mingit infi vist küll pole tulnud..

nikitheone
15.12.12, 10:59
Oled oodatud igal juhul. Üldiselt trenniajad on nii nagu pealkirjast näha võib K ja P 20:30, Männiku hallis. See nädal P trenn toimub laupäeval 19:00.

Detsembris veel pühade ajal 23 ja 26 trenne ei toimu.
.

inward
15.12.12, 11:20
Mis kl tänane trenn siis on? FBsse ega kuhugi mingit infi vist küll pole tulnud..

FB-s on eraldi esile ka tõstetud.

Täna 19:00 Männikul!

inward
17.12.12, 17:25
Nii, teemakohast ka. Rääkisin Raimoga Kalevist, seoses sellega, et muuta meie varast kodumängu aega. Pakkus meile pühapäeval 14:30 või laupäeval ükskõik millist õhtust aega. Lisaks mainis ära, et neil on plaanis juunikuus kunstmuru välja vahetada. Kalev saab ka endale siis Sportland Arena tasemel uue kunstmurukatte. Peab meeldima.

nikitheone
17.12.12, 17:26
tulemusi lauri?

inward
18.12.12, 09:33
Mis arvate siis mänguajast: laup. õhtul või pühap. 14:30 ? Isiklikult paneks meie vana aja, pühapäevase kinni.

jozik
18.12.12, 09:41
pühapäeval ikka! siis jõuab villu kalalt tagasi ja Karu kardulapeenarde vahelt platsile.

muruntau
18.12.12, 13:58
pühapäeval ikka! siis jõuab villu kalalt tagasi ja Karu kardulapeenarde vahelt platsile.

... ja Lauri saab natuke kainemaks. Võtab pühap 14.30. ära imo.

jozik
18.12.12, 14:59
Muru, ei saa ta miskit kainemaks, sest selleks ajaks saab juba pohmaka õlle osta. Kõige kainem hetk on lauril hommikul kell 0959, siis veel alkot ei müüda ;)

inward
18.12.12, 17:22
... ja Lauri saab natuke kainemaks. Võtab pühap 14.30. ära imo.

Sinna lausesse võiks vabalt sind ka lisada :p. Aeg olemas.

Muru, ei saa ta miskit kainemaks, sest selleks ajaks saab juba pohmaka õlle osta. Kõige kainem hetk on lauril hommikul kell 0959, siis veel alkot ei müüda ;)

Paraku Lasnamäelt saab 24h ka alksi, kui kohti teada. Päris mõistliku hinnaga ka kusjuures.

Spewmonkey
18.12.12, 17:54
Paraku Lasnamäelt saab 24h ka alksi, kui kohti teada. Päris mõistliku hinnaga ka kusjuures.

http://i.imgur.com/xpuui.jpg

muruntau
18.12.12, 20:05
Ok, las need joomisnaljad jäävad. On meil uue treeneri otsimisel mingeid edusamme? Mõtlen kasvõi jalkaliidust küsida, äkki nad oskavad kedagi soovitada, kui eelarve ette öelda. Peab selle eelarve ka läbi arutama, sest 100/kuu eest meil valik eriti suur olema ei saa paraku.

inward
18.12.12, 20:35
Pari pole mulle kummalisel moel ikka veel vastanud. Seega jah, miks mitte liidult küsida. Võib ju valmis uurida, mis hinnakategoorias ja milliseid treenereid neil pakkuda oleks. Ilmtingimata ei pea olema 100€ kuus.

Pumper
18.12.12, 20:44
Otsige treener kuni suveni ja siis enam nii oluliselt vaja ei ole. Ja kui on kallis, siis ntx 1x nädalas käib kohal, teinekord saab rohkem freestyle teha.

inward
18.12.12, 21:21
Seda varianti oleme ka arutanud jah.

fyte
19.12.12, 11:04
soti eest ei saa kedagi mõistlikku ja rohkemaks pole ju eelarvet?

inward
19.12.12, 12:11
soti eest ei saa kedagi mõistlikku ja rohkemaks pole ju eelarvet?

Sõltub, millise eelarvega hakkame majandama uuel aastal. Eeltööd võib teha.
Täna siis nö viimane trenn, enne pühadest tingitud lühikest pausi. Külmale ilmale vaatamata, ajame ennast trenni, katuse all pole viga mängida midagi.

margus
31.12.12, 11:09
Millal järgmine trenn? :)

inward
31.12.12, 14:14
2. det, kolmapäeval.

nikitheone
03.01.13, 13:31
ups, jäin hiljaks.

vaadake kõik üle (https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AnSfZjy_d9TPdG9hanc4QS1vb28zM1pIQjRVRl96T 3c), päris paljudel maksmata. uuest aastast hakkame lauri käe all korralikult kontrollima kõiki makseid.
.

fyte
03.01.13, 14:14
Miks Rando II peaaegu midagi maksnud pole, huvitav ? Minu arust ta on üks aktiivsemaid trenniskäijaid olnud viimased 4-5 kuud, aga ainult kahe kuu eest tasutud ja need ka poolikud maksed olnud (€15)?

inward
03.01.13, 14:22
Miks Rando II peaaegu midagi maksnud pole, huvitav ? Minu arust ta on üks aktiivsemaid trenniskäijaid olnud viimased 4-5 kuud, aga ainult kahe kuu eest tasutud ja need ka poolikud maksed olnud (€15)?

Selle härraga tegeleme. Suurem probleem on isegi meil väravavahiga. Selline asi ei saa jätkuda.

muruntau
03.01.13, 15:14
Rando II on keskkooli õpilane, sai nii kokku lepitud, et keska õpilastel pool hinda, ülejäänutel täis. Võlgnevuste kohta ei tea hetkel

inward
03.01.13, 15:20
2 kuud on sellegipoolest maksmata.

inward
04.01.13, 21:04
Korraldasin meile sõprusmängu ka jaanuaris, nagu sai lubatud.
Vastaseks meie igipõline rivaal - JK Suema/Cargobus. Igal juhul häbiväärne oleks neile alla jääda Mäng toimub 20. jaanuaril, Männikul 20:30. Teen FB ürituse ka varsti ära.

Pumper
04.01.13, 22:10
Super päev, olen ka siis Tallinnas:)

difender
05.01.13, 15:33
Tere, liitun treeningutega alates järgmisest pühapäevast taas uuesti. Plaan oli juba homsest liituda aga suutsin gripi tõttu haigeks jääda. Igal juhul järgmisest pühapäevast olen olemas jälle trennis.
Rando.

jozik
06.01.13, 11:59
Väikene idee:

Selleks, et alustada uut aastat positiivsemas toonis, võiks kõik mehed oma võlad ära tasuda. Suema vastu saavad platsile mehed kellel pole võlgasid. Ei ole mõtet jääda venitama raha asjadega. On üks joon mida peab hoidma ja selles suhtes ei tohi teha erandeid.

pastilaa
06.01.13, 12:57
jossilt õiged mõtted. ise täna tõbine ja treenima ei tule.

muruntau
06.01.13, 13:22
samuti haige ja ei ole tulemas.

inward
06.01.13, 14:18
Ma naasen ka trennidesse alles järgmine pühapäev.

Joosepi idee mulle meeldib.

margus
07.01.13, 14:00
Käisin reedel batuudikeskuses.. põlvega uuesti kehvad lood.. :( - tundub, et mind vist trenni pole lähikuudel mõtet oodata :(

Pumper
08.01.13, 08:15
Margus, kui sa pole veel seda traatidega põlvesidet ära ostnud, siis oleks viimane aeg see osta. Seda kannan alguses toena igal füüsilist pingutust nõudval üritusel, muidu mängid tulega. Hetkel puhka oma põlv ära, tundub, et sa ei ole tal puhata lasknudki:)

margus
08.01.13, 11:42
Põlveside oli peal kui hüppamas käisin.. lihtsalt jah.. sai vist vähe liiale mindud.. lihased olid juba väsinud

nikitheone
08.01.13, 15:10
lihtsalt mainin, et vaatan nüüd arvet üle 2x kuus - 15 kuupäaeval ja kuu viimasel päeval

ussdoktor
09.01.13, 15:11
Trennis/tiimis ruumi on veel?

inward
09.01.13, 17:31
Milline on su eelnev jalgpallikogemus? Seos pokkeriga või selle kommuunga siin ? Kas liigat plaaniksid ka mängima hakata ?

veeretas
09.01.13, 17:45
Milline on su eelnev jalgpallikogemus? Seos pokkeriga või selle kommuunga siin ? Kas liigat plaaniksid ka mängima hakata ?

Lauri palju teid praegu käib? Trenni teemas ütlesin, et mingu kohale ja eks seal vaatab, sest kui võtta, et pumper Saaremaal, Margus out mingiks paariks kuuks jälle, meie fyte ja kareliga poole veebruari pealt ka mingi aeg ei käi, siis tundub, et regulaarsed trenniskäijad oleks nagu oodatud.

inward
09.01.13, 17:55
Lauri palju teid praegu käib? Trenni teemas ütlesin, et mingu kohale ja eks seal vaatab, sest kui võtta, et pumper Saaremaal, Margus out mingiks paariks kuuks jälle, meie fyte ja kareliga poole veebruari pealt ka mingi aeg ei käi, siis tundub, et regulaarsed trenniskäijad oleks nagu oodatud.

Need on tegelikud kolm kohustusliku küsimust, mis me esitame uutele tulijatele. Tegelikult ma ei tea ise ka palju regulaarseid käijaid on. Ma pole trenni umbes sama kaua jõudnud kui sina (tervise probleemid). Naasen taas pühapäeval. Müüri sõnul viimati oli ~14 ringis. Üldiselt pole mul uute nägude vastu midagi, kuid alguses siiski ootaks nendele küsimustele vastuseid.

ussdoktor
09.01.13, 19:11
Tatina sai mängitud Flora eest, mis teismeeas jäi katki ja sai tegeletud 7 aastat kergejõustikuga.
Mõtlesin, et tuleksin trenni ja näeksin ka teie taset + teil toimuvad trennid heas kohas. Muidu viimase kahe aasta jooksul jooksvalt mänginud 1-2 korda nädalas, kuid sügisest jäi katki ning pole energiaga midagi peale hakata.
Oskused on roostes, aga füüsiline vorm hea. Mängus suurim tugevus on kiirus.
Kahjuks ei oma ülevaadet neljanda liiga tugevusest, aga eeldan, et tuleks kõvasti trenni hakata tegema, et liiga tasemel mängida.
Foorumis pole väga aktiivne olnud ja pokkeriga (heads up sng'd) taasalustasin pärast pooltteist aastat pausi kuna sai vahepeal rohkem tööle ja õpingutele keskendutud. Tean Codeccit ja qbj0hn'i tatist saadik.

inward
09.01.13, 20:13
Väga hea. Ilmselgelt oled oodatud.

ussdoktor
10.01.13, 13:49
Rõõm kuulda, olen tõenäoliselt pühap. platsis.

Max
13.01.13, 00:50
Hei, hetkel töö pärnus ning suure tõenäosusega sellel kuul tallinna ei satu. Kavas liigat mängida aga lõpliku otsuse teen mingi ajapärast. Millal kavas iganädalaste treeningmängudega alustada ning millal umbes liiga hakkas? Ja kas mingiaeg pühapäevane aeg muutub mingiks muuks päevaks (mõtlen märtsi)

fyte
13.01.13, 12:17
Täna ja ilmselt ka kolmap trenni ei jõua, palavik..

inward
13.01.13, 15:52
Nii treeneri osas head uudised. Härra nimega Rasmus Tomson - 27 aastane, mängib Tallinna Kalevis meistriliigat ja omab ka treenerilitsentsi. Tuleb kolmapäeval esimest trenni läbi viima ja siis vaatame, kuidas sujuma hakkab.

Palgasoovi veel täpselt ei tea. Kui me pole võimelised talle küsitavat palka maksma, siis on ka üks teine variant täiesti olemas.

muruntau
13.01.13, 17:18
Minuga on ka üks isik kontakti võtnud seoses treeneripositsiooniga. Leppisin kokku järgmisel pühapäeval trenni andmise. Siis on nagu valikut ka. Saab mingi esialgse pildi ja räägib läbi treenerikandidaadi võimalustest ja palgasoovist.

Tegu on ka varem meistriliiga tasemel jalgpalli mänginud mehega, Kaljus ja kalevis, aga jalgpall jäi vigastuse tõttu pooleli. Anti Kõlu nimeks. Varasemalt pole treeneritööga kokkupuudet olnud.

inward
13.01.13, 17:24
Sponsori saamisega on ka sellised lood noh, et üsna kehvad lood. PAF langes ära, nad juba toetavad sporti EOK mehhanismi läbi, seega neilt ei õnnestunud kahjuks saada midagi.

inward
13.01.13, 17:40
Minuga on ka üks isik kontakti võtnud seoses treeneripositsiooniga. Leppisin kokku järgmisel pühapäeval trenni andmise. Siis on nagu valikut ka. Saab mingi esialgse pildi ja räägib läbi treenerikandidaadi võimalustest ja palgasoovist.

Tegu on ka varem meistriliiga tasemel jalgpalli mänginud mehega, Kaljus ja kalevis, aga jalgpall jäi vigastuse tõttu pooleli. Anti Kõlu nimeks. Varasemalt pole treeneritööga kokkupuudet olnud.

Oleks võinud minuga enne läbi rääkida. Pühapäeval on meil Suemaga mäng, tal pole mõtet esimene kord tulla kohe mängule. Pigem las Tomson teeb 2x trenni järjest ja Kõlu tuleb ülejärgmine kolmapäev. Teine kutt, mis fyte poolt pakutud, saabub jaanuari lõpus Eestisse. Tema oleks meile kõige jõukohasem variant tõenäoliselt.

nikitheone
14.01.13, 12:17
vaatasin uuesti üle 2012 maksud ja 2013 jaanuari maksud tänase seisuga.
2012 (https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AnSfZjy_d9TPdG9hanc4QS1vb28zM1pIQjRVRl96T 3c#gid=0) ja 2013 (https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AnSfZjy_d9TPdE5saXhKaU9MREZBM25aZ1NodlFSe Hc)

Kait ja Andrias maksid 40. miks? :)

.

jozik
14.01.13, 12:47
lauri miks trennis ei käi! ja teised ahvid ka, trenni trenni trenni kõikseemees

inward
14.01.13, 12:49
Kolmapäevast hakkan käima. Joomine, ületreening ja toidumürgitus/kõhuviirus siin vahepeal takistanud käimast. Loll on see, kes vabandust ei leia muidugi.
Palju eile oli mehi ?

jozik
14.01.13, 12:57
13,5

pastilaa
14.01.13, 13:28
15,5 siiski

jozik
14.01.13, 13:40
noo ma olin eile üks suur tüi koht ja üks mees oli veel eile selline. Nimesid ei nimeta ja seetõttu sain 13,5

andrias
15.01.13, 05:59
.

Mul oli detsembri eest 10 maksmata (trennis ei käinud, aga liigat mängin)

jozik
15.01.13, 10:35
paljud mehed üldse pühapäeval mängule on tulemas?

nagu ma aru saan siis lauri homme trenni ei jõua, kuna on haige. taastugu ja äkki on pühapäeval väikeses vormis.

difender
15.01.13, 10:42
paljud mehed üldse pühapäeval mängule on tulemas?

nagu ma aru saan siis lauri homme trenni ei jõua, kuna on haige. taastugu ja äkki on pühapäeval väikeses vormis.

Homme tulen jälle trenni, aga pühapäeval mängule ei tule. Ei näe erilist mõtet tulla ainult ühe trenni pealt mängima.

pastilaa
15.01.13, 11:19
pühap. hetke seisuga tulemas mängule. homne trenn 50-60, kas jõuan

inward
15.01.13, 12:23
paljud mehed üldse pühapäeval mängule on tulemas?

nagu ma aru saan siis lauri homme trenni ei jõua, kuna on haige. taastugu ja äkki on pühapäeval väikeses vormis.

Tahaks tulla homme kindlasti. Sellise pausi pealt kohe esimese asjana, üle platsi mängida küll ei taha.

jozik
15.01.13, 12:34
võta siis igaks juhuks vahetus püksid ja paar rulli paberit kaasa....

pastilaa
28.01.13, 10:57
hüppeliigese pealsed sidemed ilmselt venitada saanud - 3 viimast trenni tunda andnud, viimane x eriti hullusti. muidu ei panegi tähele, aga trepist käies ja jalga pöörates annab tunda. seega mõnda aega out - teen harjutusi ja tagasi olen, kui enam ei tähelda valu.

jozik
28.01.13, 11:58
Head varvaste kõverdamist ;-)

inward
28.01.13, 21:01
Nii, 10 veebruaril, Männikul 20:30 toimumas järjekordne sõprusmäng - FC Charmaga. Tegemist uue võistkonnaga, kes tuleval hooajal mängib samuti IV liigat.

nikitheone
30.01.13, 14:39
maksmine -
Nii, vaatasin üle tänase seisuga. https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AnSfZjy_d9TPdE5saXhKaU9MREZBM25aZ1NodlFSe Hc#gid=0

inward
30.01.13, 16:06
Katsume veebruaris indiv. liigatasu ära maksta. Jaanuaris olid päris tugevad väljaminekud, koos liigatasu + Männikuga = 1.5k€

muruntau
30.01.13, 17:29
Päris trennide alla ei lähe, aga pakuks välja ühe ühise väljaskäimise taaskord. Paneks mingi sauna jälle kinni, vana hea Viru Inn nt ja hiljem pittu. Pakuks kuupäevaks reede 9.02. Oleks huvilisi?

Võib ka muu koht soojenduseks olla, aga pigem vanalinna piirkonnas. Paljudel hotellidel peaks olema üürida.

ger77
30.01.13, 17:41
10ndal mäng teil ju?

Pumper
30.01.13, 17:48
Kellel teil`? Sul pole v?

inward
30.01.13, 17:51
Gerd on 300h mängimisest hulluks läinud juba. Ei identifitseerigi enam ennast klubiga.

ger77
30.01.13, 17:59
Jah, olen eemal sellest mängust (vist). Kuna jalg pole endiselt täielikult paranenud. Liigahooajaks tahaks ikkagi terveks saada.

muruntau
30.01.13, 21:59
Misriidisin kalendrit. Kuupäev oleks reede 08.02. Kaks päeva jääks aega mänguni, saaks kaineks küll. Andke teada huvist, saaks juba homme kinni panna koha.

inward
31.01.13, 16:13
Mis märtsis toimuvate sõprusmängude aegadest ? Kas sobiks rohkem 16:00 aeg või veel õhtusem ?
Kõik mängud toimuvad pühapäeval.

pastilaa
31.01.13, 16:32
pühap. ja mida hiljem, seda parem

Einbaum
31.01.13, 18:16
Sobiks 16.00 rohkem ;)

Wiisut
01.02.13, 15:04
Tervist!

Rääkige kas suvaline tüüp võib ka teiega trenni teha? Kui tohib siis sooviks teada mis kellaaegadel trenni teete ja kas endiselt Männiku hallis? Samuti kuidas see maksmise süsteem toimub. Võib vastata siia või siis personaal kirja kaudu.

Tänud,
Siim

inward
01.02.13, 15:29
Tere,

Räägi enda jalgpalli taustast ning millised plaanid sul liigaga seoses oleks ? Kas oled pokkeriga ka mingil määral seotud ?

Wiisut
01.02.13, 19:30
Hmm. Jalgpalli olen mänginud nö sõpradega ja ka mõni suvine turniir. Plaan on ennast vormi treenida ning samuti oleks huvitatud IV liigas mängimisest. Pokkeriga seotud nii palju, et starsis saab aegajalt mängitud, mikro panustega siis :D, pm siis ajaviiteks mängin. Aeg-ajalt saab pärnus ka live pelatud "Kaks Paari" baaris.

jozik
04.02.13, 10:16
Teen siis otsa lahti. Mina oleks reedel mineja sauna!

Müür ära veel kohta kinni pane, vaatame paljud üldse tulemas oleksid

nikitheone
04.02.13, 11:17
ma jätan vahele, laup palju tegemst

inward
04.02.13, 14:16
Nii, tuleme Eston Villale vastu. Nad tahavad 24.ndal veebruaril sõprusmängu pidada Viimsiga, 20:30 oleks sellisel juhul terve väljak vaba. Seetõttu, siis 24. veebr. meil on trenn 19:00. Ma usun kõigile suures plaanis on see aeg ka okei.

inward
07.02.13, 11:27
Alates märtsikuust on trennitasu kuus 32€ ja keskkooli õpilastele/alaealistele senise 15€ asemel -> 20€

e: Liikmetasu jääb 10€

nikitheone
07.02.13, 11:34
10+22 ?

inward
07.02.13, 11:36
10+22 ?

Just. Liikmetasu jääb 10€. Täpsustan selle ka ära.

muruntau
07.02.13, 16:22
Igaks juhuks põhjendan ka seda liikmemaksu tõusu. Varasemalt maksid treenerile palka paar meie mängijat lisaks enda trennimaksule. Peale pumperi lahkumist aga otsustasime treeneri tasustamise põhimõtted üle vaadata ja seda ühtlasemalt teha. See väike trennimakse tõus peaks olema piisav, et tagada treeneri tasustamine klubi vahenditest. Kuna maksutõus on veidi väiksem, kui treeneritasu, siis see võib välihooaja treeningpaikade valikut mingil määral mõjutada, aga oleme võimelised vähemalt eelmise hooaja tasemel treeningväljakuid rentima.

inward
07.02.13, 16:28
Täpselt nii on. Arutasime asja pisut omavahel ja leidsime, et see oleks üsna mõistlik lahendus.

Üks asi veel. Ma ei tea, kui suured vutisõbrad meil on, aga järgmine kolmapäev ise ei jõua jälle trenni, sest tõeline maiuspala Real M. - ManU tahab nägemist. Mingi võimalus on, et saaksin trennipäeva vahetada, kui teised ka huvitatud oleksid muidugi ?

Palju viimastel kordadel trennis käijaid oli ?

inward
07.02.13, 16:52
Uued näod oleks ka vaja siia foorumisse juhatada. Ja üldiselt aeg-ajalt võiks igaüks pilgu peale heita meie alafoorumile, väga hõlpsasti leiab päris olulist infot siit. Kõiki asju ei viitsi ja ei jõuagi trenniajal läbi arutada.

difender
07.02.13, 16:58
Mul sama probleem mis Sul Lauri , mis päevaks muidu trenni saaks nihutada? Kui saaks neljapäevaks nihutada, oleks hea muidugi.

jozik
07.02.13, 19:41
On ikka mökud! trenni peaks liigutama, nii mõnda teist tegevust peaks liigutama nt joomist jne. krt mehed peaksid rohkem trennis käima, trennist puudumine oleks põhjendatud haiguse või kurja naisega ainult!

inward
13.02.13, 12:59
Täna toimub trenn. Üks uus kutt pidi ka tulema Nirvaanast.

Ise ei tule (Real - ManU mäng), lähen teen homme Estoniga see eest.

Pumper
13.02.13, 13:41
Ise ei tule (Real - ManU mäng), lähen uuel hooajal Estoniga liigat mängima see eest.

Huvitav...

inward
13.02.13, 14:43
Jajah. Tahtsin küsida, mis plaanid sul liigaga on ? Ka võtan praegu nimekirjast ära?

Pumper
13.02.13, 14:50
Jep praegu maha, saan rahvaliigat või muud mängida seni kuni tagasi, kevadel minust abi pole, kuna treenimata.

inward
13.02.13, 16:07
Treener korralikult haige veel, annab teada, millal trenni tagasi tuleb.

muhevend
13.02.13, 19:07
Ei õnnestu täna ikka tulla. Pallid jäid minu kätte. Pastilaa oli kooner ja ei andnud ka tel. nr, et saaks kellegagi saata. Loodan, et saate hakkama. Ettepanek, saata mulle mõned autodega liiklejate numbrid.

pastilaa
13.02.13, 22:45
saatsin visiitkaardiga jossi nr sulle - 5110 võibolla ei suuda vastu võtta? :P

nikitheone
13.02.13, 22:51
millal viimane aeg liigatasu maksta?

inward
14.02.13, 11:03
millal viimane aeg liigatasu maksta?

Hea oleks veebruaris, aga märtsi lõpuks võiks olla makstud. Äärmisel juhul enne esimest mängu (aprilli alguses). Aga muidu ma jätan tuimalt need mängijad võistkonda registreerimata liidu lehel, kellel maksmata on, isegi kui litsents on ostetud. Siis ei ole mingit varianti ka, et freerollijad mängu saavad.

nikitheone
14.02.13, 11:07
selge. ma lihtsalt pole oma jala osas ikka veel kindel. eks ootan veel veits

inward
14.02.13, 11:57
selge. ma lihtsalt pole oma jala osas ikka veel kindel. eks ootan veel veits

Seda muidugi, annad teada ega enne ei pea midagi maksma.

inward
16.02.13, 12:26
Nii seis on nüüd selline minu puhul, et mõnda aega ma ei saa kardiot teha, ehk trennis käia. Mingi jama tekib peale jooksmist, post exercise panic attack vms, päris nasty asi. Eile tuli kerge 35 minuti jooksu peale hallis. Enda tervise huvides lähen käin kontrollis ära, teen ekg koormustesti vms, pole kindel kas lihtsalt vaimne teema või äkki mingi füsioloogiline probleem. Ei saa riskima hakata. Ülitilti ajab, tahaks jalkat mängida juba.

Jõukas saan käia, pole probleemi.

jozik
16.02.13, 12:39
kurb kuulda! hoolitse oma tervise eest, saa kiiresti terveks ja tule trenni ja mängudesse kirveid lajatama ;-)

andrias
17.02.13, 21:52
Selline küsimus, et kas meil on mõtet seda kallist Männiku halli rentida, kui meid on trennis nii 8-12 inimest (kellest liigat mängivad nii 75%)?
Siit ka teine küsimus, kas me liiga mängudeks saame üldsegi võistkonna kokku?

inward
17.02.13, 23:03
Selline küsimus, et kas meil on mõtet seda kallist Männiku halli rentida, kui meid on trennis nii 8-12 inimest (kellest liigat mängivad nii 75%)?
Siit ka teine küsimus, kas me liiga mängudeks saame üldsegi võistkonna kokku?

3 nädala pärast treenime väljas juba. Ja liigaks registreerijaid on piisavalt (võiks rohkem, kuid aega on veel). Lisaks, viimasel kolmel treeningmängul on ju vahetusmehi ka olnud.

jozik
18.02.13, 09:26
Andriase mure on tõsine, aga selle asemel ,et muretseda suure maksumuse kohta per mängija, peaks muretsema et vähe mehi käib. Treeningtingimused peavadki head olema! Rohkem mehi trenni. Ise olin haige ja seetõttu ei saanud tulla, muidu kogu aeg kohal.....

inward
19.02.13, 10:13
Andriase mure on tõsine, aga selle asemel ,et muretseda suure maksumuse kohta per mängija, peaks muretsema et vähe mehi käib. Treeningtingimused peavadki head olema! Rohkem mehi trenni. Ise olin haige ja seetõttu ei saanud tulla, muidu kogu aeg kohal.....

Praegu on selle kohapealt kerge mõõn, ega midagi teha ei ole. Hetkel ju 8 põhimeest, kes mängiksid liigat ja käiksid regulaarselt trennis on vigastatud või reisil (mina, margus, pastilaa, gerd, tarvo, fyte, veeretas, karel). Küll kevade poole asjad parenevad.

ussdoktor
20.02.13, 12:56
Minu esimese mängu järel oli esmamulje üsna ehmatav. Kops oli suhteliselt koos esimese kümne minutiga, peaaegu poole aasta pikkune talvine mõnulemine on korraliku põntsu andnud vastupidavusele. Jäin vahepeal ka haigeks. Kuid oleksin täna suure tõenäosusega jälle kohal ja seda ka edaspidi. Ilm on ka soojemaks läinud, paarteist kraadi miinust oli minule mängimiseks ikkagi liig.
Trennideks raha poetamine ei ole probleem :) Millal väljas hakkate mängima ning kas samal väljakul?

inward
20.02.13, 13:23
Minu esimese mängu järel oli esmamulje üsna ehmatav. Kops oli suhteliselt koos esimese kümne minutiga, peaaegu poole aasta pikkune talvine mõnulemine on korraliku põntsu andnud vastupidavusele. Jäin vahepeal ka haigeks. Kuid oleksin täna suure tõenäosusega jälle kohal ja seda ka edaspidi. Ilm on ka soojemaks läinud, paarteist kraadi miinust oli minule mängimiseks ikkagi liig.
Trennideks raha poetamine ei ole probleem :) Millal väljas hakkate mängima ning kas samal väljakul?

Männikul pole hullu midagi, stabiilselt 0 kraadi peaks seal temperatuur olema. Teised satsid teevad talv läbi väljas trenni. Märtsi kolmandast nädalast alates lähme meie välja. Üks trenn hakkab olema Wismaris (Wismari 15a), teine Lasnamäe SPK staadionil ( Peterburi tee 15). Täpse info aegade ja päevade kohta edastan õige pea.

TrvP
20.02.13, 14:48
Wismarile mingisugust alternatiivi ei ole? Kindel plaan trenni naasta u aprilli lõpus ja kui füsiolt loa saan. Esimestel liigamängudel arvatavasti ei osale...

Max
22.02.13, 16:39
Tervitused suvepealinnast :P
On lootus mind varsti trennis näha. Uuest nädalast pealinna töölainele. Gripp võttis mul olematutest kilodest mitu kilo aga loodan et vaiskelt toibun ja saab asja.
Ehk küsimus kas mustamäelt liigub ka tavaliselt neljarattalisega keegi männikule või ei?

andrias
22.02.13, 18:37
Tavaliselt liigun, selle P kohta ei oska veel öelda.

Max
24.02.13, 00:06
Arvatavasti veel kosun ja kas 27 või hiljemalt 6 märts tahaks platsil olla :) 3-s suure tõenäosusega kinni. Aga eks ma võtan ühendust sis ;)

inward
25.02.13, 14:57
AleCoqi ja Erra koostöö raames saame endale uued vormid (23x vormi) tasuta. Ilmselgelt panin meid nimekirja ja osutusime ka nende 60 õnneliku klubi hulka :P. Nüüd peaks ära valima vormi tüübi ja värvid. Tellimuse peab üsna kähku neile edastama, võiks koos ära valida.

http://www.upload.ee/image/3100996/1.jpg
http://www.upload.ee/image/3100989/2.jpg
http://www.upload.ee/image/3100981/3.jpg
http://www.upload.ee/image/3100983/4.jpg
http://www.upload.ee/image/3100998/5.jpg

difender
25.02.13, 15:02
Kas see AleCogi kiri jääb muidu särgile peale? Mitte, et mul midagi selle vastu oleks.

inward
25.02.13, 15:03
Ise mõtlesin, et võiks üleni valge olla, kedrad samuti. Trennis kunagi keegi rääkis mingist Norwichi analoogist :D. Tulistage.

Väravavahi vormi saab siit:
http://www.errea.it/ENG/detail/grp=goalkeeper/prod=luis-maglia-portiere/idgruppo=118/idprodotto=D320000061


Kas see AleCogi kiri jääb muidu särgile peale? Mitte, et mul midagi selle vastu oleks.

See jääb peale küll.

andrias
25.02.13, 15:19
Valge liiga hullult ei määrdu?
See sama kollane/sinine oleks hästi märgatav iseenesest :P

Aga üldiselt mul vahet ei ole, ega vorm ju ei mängi :P

TrvP
25.02.13, 15:30
Mahe uudis! :cool:


Valge liiga hullult ei määrdu?


+1

Kas mängijate numbrid jäävad samaks nagu eelmine hooaeg? Kas panid siia kogu värvivaliku? Piltidel paremal on näha ka erkpunast varianti veel... (PP logoga ja endise vormiga läheks kokku...)

Kas saab kombineerida värve? (nagu vana vorm)...

inward
25.02.13, 15:33
Valge liiga hullult ei määrdu?
See sama kollane/sinine oleks hästi märgatav iseenesest :P




+1

Kas mängijate numbrid jäävad samaks nagu eelmine hooaeg?

Ei tea, spordisärgid kui kohe paned peale mängu pessu lähevad kenasti puhtaks.
Seda vaatab, alguses tellin 2-24 nr-tega särgid ära. Printimise eest tuleb maksta, kokkku tsirka 24€ seega peale numbrite midagi rohkem ei prindi, sest kunagi kunagi võib meil logo ikkagi vahetusse minna jne.


Kas panid siia kogu värvivaliku? Piltidel paremal on näha ka erkpunast varianti veel... (PP logoga ja endise vormiga läheks kokku...)

Kas saab kombineerida värve? (nagu vana vorm)...

Kõrval olevat värvivalikut saab ka võtta jah. Kombineerida saab muidugi, aga vastavalt nö 4 erinevale särgi-pükside stiilile, mis meile ette on antud.

jozik
25.02.13, 15:36
http://www.upload.ee/image/3100981/3.jpg


selle versiooni valge särk punase jollerdisega ( ütleme et siis triibuga ), punased püksid valge triibuga ja valged kedrad

jozik
25.02.13, 15:36
või siis ikkagi valged püksid aga krt kui neid on ainult sinise triibuga, siis peaks ka särgi sellise sinise triibuga võtma

pastilaa
25.02.13, 15:40
lillad või roosad - väga ei meenu, et eestis keegi jalkamees nii gays vormis julgeks mängida. see foorum on teistmoodi ja mina mängiks hea meelega. valge on igav.

TrvP
25.02.13, 15:41
Punane särk (musta jollerdisega), punased püksid (musta jollerdisega) ja mustad või punased kedrad?

Kas jääme vanade värvide juurde või totaalselt uus värvikombo?

Pastilaa, vb miskit sellist outfit'i:

http://www.tofebruary.com/images/802.jpg

nikitheone
25.02.13, 15:53
imo võiks jääda ka nii nagu eelmine aasta. see oli ikka äge. aga wp lauri!

jozik
25.02.13, 15:58
Kindlasti tuleks võtta uus värvikombo, siis oleks kahed vormid ikkagi ;).

Väikese summa võiks ikkagi maksta ka nende eest, sümboolse pigem ja selle eest siis kas maksta bussisõite või varustust...

Krt ma ei pannudki tähele neid lillasid ja roosasid. Roosa oleks selles suhtes lahe, et see värv pidavat agressiivsust maha tõmbama, saaksime koha laksust vähem kollaseid kaarte. Aga krt siis võidakse meid nõmme triibupoistega seostada. Pigem võtaks tõesti lilla. Kui juba siis juba. Värv komplekse ei tekita!!! ja pealegi nagunii Muruntaule meeldiks kui me mängiksime ainult kubemekaitsmetes ja kedradega.

inward
25.02.13, 16:03
Punane särk (musta jollerdisega), punased püksid (musta jollerdisega) ja mustad või punased kedrad?

Kas jääme vanade värvide juurde või totaalselt uus värvikombo?

Pastilaa, vb miskit sellist outfit'i:

http://www.tofebruary.com/images/802.jpg


imo võiks jääda ka nii nagu eelmine aasta. see oli ikka äge. aga wp lauri!

Samad värvid küll ei jäta, võõrsilvorm või 2. vorm peaks olema teistes värvides kui põhivorm.
Päriselt ka mõtlete, et võtame lilla või heleroosa vormi endale ? :D

http://www.upload.ee/image/3101206/Oldham_Athletic.jpg

Angelo
25.02.13, 16:03
Errea is just soooooooooo cool! Congrats on choice guys...yes, it´s Italian produce :)

So we´re won´t be anymore ´reds´? Or are those samples just for the style?

I´d say I´d go for this model: http://www.upload.ee/image/3100981/3.jpg

And I´d go for white-read combination even though also this yellow-blue looks nice.

difender
25.02.13, 16:14
Ei miks mitte võtta roosa või lilla vorm meeskonnale. Massist erineda on vägagi hea minu meelest. Iga inimene mõtleb lõppude lõpuks oma rikutuse tasemel ;) .

inward
25.02.13, 16:16
Lillal pole midagi viga, Fiorentinal on ju põhivorm lilla. Heleroosa tundub võibolla liiga lääge, aga minugipoolest ega mul emb kumma vastu midagi väga ei oleks ;).

jozik
25.02.13, 16:17
eks meile meeldivad triibud: ma olen pastilaaga nõus ja teda me peaksime ka kuulama, parajalt paks mees parimais eluaastais. Ei olnud see idee tal tingitud keskeakriisist, kus peamine tung on küljeluu välja vahetada noorema mudeli vastu. Tema kui kunsti hariduse omandanud mees teab nii mõndagi öelda fengshuist ja esteetikast.

Seega võiks meie vorm tõesti välja näha selline:

http://b2b.errea.workup.it/images/catalog/zoom/d215_000997.jpg

http://b2b.errea.workup.it/images/catalog/zoom/d210_001239.jpg

ja armsad roosad kedrad ka veel. Meeskonna kaptenil on kedrad veel armsate helesiniste šlehvidega.

http://b2b.errea.workup.it/images/catalog/zoom/a410_000478.jpg

Angelo
25.02.13, 16:22
Ei miks mitte võtta roosa või lilla vorm meeskonnale. Massist erineda on vägagi hea minu meelest. Iga inimene mõtleb lõppude lõpuks oma rikutuse tasemel ;) .

Nothing against pink, it´s Palermo´s colours, my birthtown ;)

Angelo
25.02.13, 16:22
eks meile meeldivad triibud: ma olen pastilaaga nõus ja teda me peaksime ka kuulama, parajalt paks mees parimais eluaastais. Ei olnud see idee tal tingitud keskeakriisist, kus peamine tung on küljeluu välja vahetada noorema mudeli vastu. Tema kui kunsti hariduse omandanud mees teab nii mõndagi öelda fengshuist ja esteetikast.

Seega võiks meie vorm tõesti välja näha selline:

http://b2b.errea.workup.it/images/catalog/zoom/d215_000997.jpg

http://b2b.errea.workup.it/images/catalog/zoom/d210_001239.jpg

ja armsad roosad kedrad ka veel. Meeskonna kaptenil on kedrad veel armsate helesiniste šlehvidega.

http://b2b.errea.workup.it/images/catalog/zoom/a410_000478.jpg

Nice nice!

nikitheone
25.02.13, 16:30
ma kusjuures mõtsin tõsiselt, et meil oli väga ilus vorm. siit ei leia küll praegu midagi sama kena

inward
25.02.13, 16:35
e
http://b2b.errea.workup.it/images/catalog/zoom/d215_000997.jpg

http://b2b.errea.workup.it/images/catalog/zoom/d210_001239.jpg

ja armsad roosad kedrad ka veel. Meeskonna kaptenil on kedrad veel armsate helesiniste šlehvidega.

http://b2b.errea.workup.it/images/catalog/zoom/a410_000478.jpg

Seda NEATH roosat särki ma sealt valikust küll ei tuvastanud, ise otsisid netist ? Peab üle küsima, kas sellist roosat särki oleks ka võimalik tellida või mitte. Muidu selline vorm oleks päris viis :p

ma kusjuures mõtsin tõsiselt, et meil oli väga ilus vorm. siit ei leia küll praegu midagi sama kena

Ma olen sinuga nõus. See jääb ka edaspidi meie põhivormiks.

pastilaa
25.02.13, 17:10
obv eelmine põhivorm. ja teise vormina ma kannaks lillat v roosat mõnuga.

nikitheone
25.02.13, 17:21
ok, siis sain valesti aru enne

TrvP
25.02.13, 17:57
obv eelmine põhivorm. ja teise vormina ma kannaks lillat v roosat mõnuga.

+1

jozik
25.02.13, 18:59
Üks väikene idee. Nüüd kus meil on kaks eri värvi vestikomplekti, siis katsume ühte värvi vestid hoida ühes pallikotis ja teist värvi teises pallikotis. Siis kui juhtub, et üks pallikott jääb kogemata trenni tulemata, siis saab trennis ikka veste kasutada ( katsu sa olla üks per**vest ilma vestita ;-) )

ma see kolmapäev trenni ei jõua, sest töökohustused sunnivad takka, aga pühapäeval olen kohal.

MEHED KÄIGE TRENNIS!

inward
25.02.13, 19:03
Üks väikene idee. Nüüd kus meil on kaks eri värvi vestikomplekti, siis katsume ühte värvi vestid hoida ühes pallikotis ja teist värvi teises pallikotis. Siis kui juhtub, et üks pallikott jääb kogemata trenni tulemata, siis saab trennis ikka veste kasutada ( katsu sa olla üks per**vest ilma vestita ;-) )

ma see kolmapäev trenni ei jõua, sest töökohustused sunnivad takka, aga pühapäeval olen kohal.

MEHED KÄIGE TRENNIS!

Nõus, nii peabki olema. Kui palju pühapäeval trennis mehi oli ?

jozik
25.02.13, 21:22
10+ treener

positiivne on see et Markus oli kohal ja ta on vahepeal pudru söönud

Karelkorm
26.02.13, 02:37
Kõik helesinise-kollase-rohelise kombod jätaks mina vormist välja. Liiga juunior. Tume on ilus. See punane inwardi algses postis on okish, a teiseks vormiks ei sobi. Must v roosa vb ka ju olla, a roosad sokid küll mitte. Ja pükste pikkuse/laiuse suhe võiks ka normaalne olla, muidu on back to 90s ja kõik panevad oma rannapüksid jälle mängule.

pastilaa
26.02.13, 12:04
Must v roosa vb ka ju olla, a roosad sokid küll mitte. Ja pükste pikkuse/laiuse suhe võiks ka normaalne olla, muidu on back to 90s ja kõik panevad oma rannapüksid jälle mängule.

sina zenja fokin vä?

Karelkorm
26.02.13, 14:50
jah, free coaching

inward
26.02.13, 15:56
Kõik helesinise-kollase-rohelise kombod jätaks mina vormist välja. Liiga juunior. Tume on ilus. See punane inwardi algses postis on okish, a teiseks vormiks ei sobi. Must v roosa vb ka ju olla, a roosad sokid küll mitte. Ja pükste pikkuse/laiuse suhe võiks ka normaalne olla, muidu on back to 90s ja kõik panevad oma rannapüksid jälle mängule.

Õiged märkused. Jääb siis see roosa särk NEATH ja mustad püksid, roosa triibuga ning valged kedrad.
Meie põhivormi püksid on jah pisut lühikesed, peaks siis kõik püksid äkki L suuruses võtma. Ja numbrid selja peale musta värviga ? Any last thoughts, homme annan tellimuse sisse.

http://www.upload.ee/image/3104144/1.jpg
http://www.upload.ee/image/3104145/2.jpg

jozik
26.02.13, 16:53
Roosad kedrad oleksid ikka nummimad. Samas kui osadele roosa ei kõlba ( roosa on parim mannavahu värv muide ), siis peaks pigem võtma mustad kedrad. Sest ei särgil ega pükstel pole valge haisugi.........

inward
26.02.13, 17:01
Ma üritasin seda musta ka endale ette manada, et kuidas me siis välja näeksime. Huvitav kompott tuleb igal juhul.

andrias
26.02.13, 17:18
Samades värvides kedrasid ei saa?
Mingi mustad mõne roosa triibuga vms?

Pumper
26.02.13, 17:29
Kahju, et muru oma ihaldatud särgisoovi läbisurus.

inward
26.02.13, 17:43
Samades värvides kedrasid ei saa?
Mingi mustad mõne roosa triibuga vms?

Väike pilt siit nii hästi aru ei saa, aga variandid on päris roosad, mustad ja valged.
http://www.upload.ee/image/3104456/kedrad.jpg

jozik
27.02.13, 07:46
Inward minu arvates võiks võtta roosad kedrad, aga kui miskit muud värvi, siis mustad.

Sul on olemas mingi fail kus meie suurused kirjas võid mõtlesid suvaliselt tellida? Hea ju ikkagi oleks, et kõikidel meestel säiliksid samas numbrid seljal ;) ja nagu ma ütlesin, et klubile võiks iga mees mingi sümboolse summa selle komplekti eest anda, et saaks varustust või siis mingi laagri korraldada ;)

muruntau
27.02.13, 09:05
Inward minu arvates võiks võtta roosad kedrad, aga kui miskit muud värvi, siis mustad.

Sul on olemas mingi fail kus meie suurused kirjas võid mõtlesid suvaliselt tellida? Hea ju ikkagi oleks, et kõikidel meestel säiliksid samas numbrid seljal ;) ja nagu ma ütlesin, et klubile võiks iga mees mingi sümboolse summa selle komplekti eest anda, et saaks varustust või siis mingi laagri korraldada ;)

Imo võiks võtta osa sellest Eesti-Läti 100 üritusest, saaks esimese rahvusvahelise mängu kirja. Miks mitte ka Lätis mäng pidada? Üritus toimub 29.06., koosseisuga võib veidi raskusi tekkida.

andrias
27.02.13, 10:26
https://docs.google.com/file/d/0BwGHMEt1qCSZS21maXZIVVNCT28/edit?usp=sharing

Viskasin mõned võimalused kokku.
Äkki peaks mingi hääletuse tegema?
Kaua meil aega on selle otsustamisega?

Hakkasin mõtlema, et ehk on roosa ja punane liiga sarnased, et kui vastane on ka nt mingi punase sarnase tooniga, siis me ei saa kumbagi vormi kasutada ning peame vestides ringi jooksma?

Karelkorm
27.02.13, 11:00
2,3,4,10,11.. helesinine suht ilus

jozik
27.02.13, 11:54
vaata helesinisega on see jama, et siis oled kohe jama mees venelaste silmis. GALUBOI tähendab päris hädi asju vene keeles ;)

andrias
27.02.13, 12:25
vaata helesinisega on see jama, et siis oled kohe jama mees venelaste silmis. GALUBOI tähendab päris hädi asju vene keeles ;)

Mis sa oled hakanud nüüd venelasi kartma? :D

inward
27.02.13, 12:25
Inward minu arvates võiks võtta roosad kedrad, aga kui miskit muud värvi, siis mustad.

Sul on olemas mingi fail kus meie suurused kirjas võid mõtlesid suvaliselt tellida? Hea ju ikkagi oleks, et kõikidel meestel säiliksid samas numbrid seljal ;) ja nagu ma ütlesin, et klubile võiks iga mees mingi sümboolse summa selle komplekti eest anda, et saaks varustust või siis mingi laagri korraldada ;)

Asja mõte on ju tasuta. Inimesed ei suuda praegugi ära maksta liigatasusid, ei tundu eriti hea mõte mingit sümboolset tasu veel nõuda. Osad jälle maksavad ja osad mitte. Ma mõtlesin tellida 16 M ja 6L, sest M sobib üldiselt kõigile. Minu põhivormi särk on S btw :D. Enam-vähem samad numbrid peaks saama selle järgi välja valida küll.

https://docs.google.com/file/d/0BwGHMEt1qCSZS21maXZIVVNCT28/edit?usp=sharing

Viskasin mõned võimalused kokku.
Äkki peaks mingi hääletuse tegema?
Kaua meil aega on selle otsustamisega?

Hakkasin mõtlema, et ehk on roosa ja punane liiga sarnased, et kui vastane on ka nt mingi punase sarnase tooniga, siis me ei saa kumbagi vormi kasutada ning peame vestides ringi jooksma?

Hea töö Andrias. Nüüd on probleem, et asi on veel segasem - kenasid variante mitmeid. Peaks hääletusse kaasama äkki terve foorumi ? Oleme ju ikkagi väga kommuuni põhine võistkond.

jozik
27.02.13, 12:31
sa lauri küsi igaks juhuks ikka karult üle, ta ikka suht XL mees

kas numbrid trükime ise peale?
meestel võiks jääda need numbrid mis on juba olemas. Iga särk võiks minna ikka mehele kätte, sest juba lauluski on lauldud et las mõisa köis lohiseb, seega ühisvara ei hoita hästi. Siis võiks teha vabatahtliku maksmise nende särkide eest.

inward
27.02.13, 12:42
sa lauri küsi igaks juhuks ikka karult üle, ta ikka suht XL mees

kas numbrid trükime ise peale?
meestel võiks jääda need numbrid mis on juba olemas. Iga särk võiks minna ikka mehele kätte, sest juba lauluski on lauldud et las mõisa köis lohiseb, seega ühisvara ei hoita hästi. Siis võiks teha vabatahtliku maksmise nende särkide eest.

Numbrid trükivad nad ise peale, 1€ tükk läheb maksma. Üldises plaanis numbrid jäävadki samaks, aga ega meil on koosseis siiski mõneti muutunud ka, mõned on lahkunud ja osad on juurde tulnud.

jozik
27.02.13, 12:53
siis sa peaksid ka vastavas suuruses särgile õige numbri taha saama =)

nt üks L võiks olla nr 2.

Ja miks ka mitte siis teha selline vabatahtlik maks sellele särgile, kes tahab see maksab euro kes tahab see maksaba 200 eurot ;)

andrias
27.02.13, 13:07
Mõte on sul mõistlik jozik, kuid siis ei pea see üldse olema nt vormi eest, võid iga kuu suvalise summa annetada ;)

jozik
27.02.13, 13:36
nii mõnigi mees on ka seda teinud ennemuiste

veeretas ja muruntau

Karu
27.02.13, 17:36
sa lauri küsi igaks juhuks ikka karult üle, ta ikka suht XL mees

Mul hetkel vormi särk XXL. Kardan, et L jääb vähe väikeseks.

inward
27.02.13, 17:37
Mul hetkel vormi särk XXL. Kardan, et L jääb vähe väikeseks.

Selge, panen kirja.

Einbaum
27.02.13, 17:46
Numbrid trükivad nad ise peale, 1€ tükk läheb maksma. Üldises plaanis numbrid jäävadki samaks, aga ega meil on koosseis siiski mõneti muutunud ka, mõned on lahkunud ja osad on juurde tulnud.

Et mehed kes mängivad liigat on ju listis olemas, öelgu oma suurus&nr. mis särgile läheb siin foorumis/trennis/FB`s Laurile. Kui trükkima minna, siis kõik särgid kohe korraga kaelast, mis siin ikka venitada ;)
Lauri, mul suurus M ja nr 44. Nõustun Andriasega, roosa & punane oleks wahva uuesti veel jh kuid pigem midagi sellist värvi mida vastased ei kasuta juhul kui tõesti kollaste vestidega ei taha joosta seal platsil :D

inward
27.02.13, 17:49
No Karul on ka 24. Me saame tellida 23 vormi koos vv-ga. Lihtsam on tellida 2-23 numbriga särgid. Hakata siin osasid numbrid vahelt ära jätma, pole teada ka täpselt, kes kõik veel liigat mängima hakkavad jne. Enamus saavad sama numbriga, osad ei saa. Pole nii oluline, imo.

Kellel veel L või suurem särk võiksid nrid öelda küll.

difender
27.02.13, 17:55
Mul oleks vaja särki suuruses xl ja number on mul 15.

Einbaum
27.02.13, 17:55
, pole teada ka täpselt, kes kõik veel liigat mängima hakkavad jne. Enamus saavad sama numbriga, osad ei saa.

Cool , ootab huviga jep palju meil liigat mängivad.
Siis mul vahet pole mis nr on, auri :)

Angelo
27.02.13, 18:00
I was checking now this.
If pink will be (and nothing against it even though I voted the light blue option) I think pink socks fit better.
Then will be really like Palermo: http://www.passionemaglie.it/2012/07/puma-presenta-la-collezione-2012-2013-palermo/

I have M and the number is the same as the previous years: 25

...and I dunno if they print names too, if so, I prefer the first name rather than the family name ;)
So Angelo / 25
See you at training!

Karelkorm
27.02.13, 18:31
L / 31 või 10

Postiljon
27.02.13, 18:35
ROheline näeb nagu nigeeria koondise vorm välja, ning oranz vist ei tule kõne alla, kuna väravavahi särgi lasin lauril oranzi kinni panna see aasta.

inward
27.02.13, 18:41
ROheline näeb nagu nigeeria koondise vorm välja, ning oranz vist ei tule kõne alla, kuna väravavahi särgi lasin lauril oranzi kinni panna see aasta.

Eks selle saaks ära vahetada. juhul kui oranž peaks valituks osutuma. Sa olid nkn kahe/kolmavahel isegi.