PDA

View Full Version : ***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul



Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21]

muruntau
07.08.14, 00:07
Nonii, toome siis välja valeväited. Eelmine aasta ei lasknud sina kellelgi teha majandusaasta kokkuvõtet, seda tegi minu elukaaslane, sellal kui sina "juhataja" tiitliga kotte sügasid. Mina lasin sinu perioodil ära teha, sina - oh seda üllatust - sekord-taaskord lükkad kohustuse enda pealt eemale. Kes oleks seda oodanud? Teiseks miinimumprogramm. Klubi on natuke rohkem kui platsi kinnipanek ja jalkaliiduga suhtlemine kord kuus, kui see on sulle vaevarikas, siis ära päris tööd proovi, pole mõtet. Klubi on stoori, omavaheline suhtlus, austus, traditsioonid, higi. See kadus sinu ajal päris kiirelt Kolmandaks, ühtegi üritust sina ei organiseerinud ka eelmine aasta, taas need vähesed organiseerisin ise, veelgi enam, sa ei tulnud kordagi kohalegi. Neljandaks, mina ei ole kordagi jätnud ühelegi mängule tulemata kui olen lubanud. Tõsi, esimesel kahel aastal ei olnud mõnel korral kaine, pole lahe, aga siiski kohal. Sinult tuli seda korduvalt ette nii trennide kui mängudega. Vahepeal oli ikka +5 mängu järjest puudumist lubatud tulla ja puudutud joomisega ja 10 korda on väga suur understatement aastate peale ülelaskmiste kohta. Oli neid nii eelmine hooaeg kui ka siin hooaegade vahelistele mängudele lubasid sa pea kõigile tulla ja ometi ei nähti sind heal juhul 1-2 korda. See et ma see aasta puudusin omajagu trennidest nii rahvusvaheliste pokkerivõistluste kui ka tervise probleemide tõttu trennidest kui ma ei püüdnud kordagi vastupidist väita, isegi ütlesin, et ei tule, ei ole sinu saavutustega kuidagi võrreldav. Viiendaks, vormiliselt lakkas klubi eksisteerimast peale esimest sinu eestvedamise aastat, sisuliselt on see pigem kuude küsimus. FCF TLÜ on liiga professionaalse suhtumisega klubi, dunno milleks seda amatöörliigas vaja on, ja kolmandas liigas saab meie eelmise aasta koosseisust platsile tõenäoliselt umbes kolm mängijat, arvatavasti enamus lahkub võistkonnast, mingi hägune plaan on rahvaliiga sats teha. Kui sa arvad, et eestvedaja poolne pidev ülelaskmine, võimalikult vähese tegemine ja end võõraste sulgedega ehtimine (lasid ise eelmise aasta oma kellelgi ära teha, mhmh), on klubi allakäigu ja tegevuse lõpetamise juures täiesti juhuslikud sündmused, siis sul on igasugune õigus seda uskuda.

Väitsid, et mul siin mitu valeväidet. Tõesta ära neist mitu ehk vähemalt kaks.

Ära vaevu seda raamatut tooma mulle, ma ei taha sinuga mingit tegemist teha. Las see jääb sulle meenutama, et ülelaskmine on lahe või mida iganes sa arvad. Sõjasaak sulle, +ev lüke.


ma nt leia, et mingi hapuks läinud alkobett on see, millest tulenevalt peaks inimesele kogu eluks märk külge jääma. Või peaks inward nüüd tiit ja teet kääpa kombel nime vahetama, et googles ei oleks esimene vastus mingi muruntau verbaalne köhulahtisus sõltlaste (suure enamuse jaosk) foorumis?

virukunn sai oma võla, pokkerikommuun teab, et inward võib nahka teha, inwardil mark täis. Täiesti piisav imo.

Mis siit minusse puutub, siis kas sa oled midagi mitu aastat üles ehitanud? Kas sul oleks tore näha ühte süüdimatut isikut seda potist alla laskmas? Süüdimatut isikut, kes sind lisaks ka veel eraelus üle laseb? (ok, raamatud pole küll rahaliselt suur asi, aga siiski põhimõtteline asi). Kas on äkki väike võimalus, et teatud vihareaktsioon võib õigustatud olla sellise isiku suhtes? Kordaks klassikuid, "Hawail parmu panemine ei tee sust veel isa."

karupoeg
07.08.14, 00:21
Mis siit minusse puutub, siis kas sa oled midagi mitu aastat üles ehitanud? Kas sul oleks tore näha ühte süüdimatut isikut seda potist alla laskmas? Süüdimatut isikut, kes sind lisaks ka veel eraelus üle laseb? (ok, raamatud pole küll rahaliselt suur asi, aga siiski põhimõtteline asi). Kas on äkki väike võimalus, et teatud vihareaktsioon võib õigustatud olla sellise isiku suhtes? Kordaks klassikuid, "Hawail parmu panemine ei tee sust veel isa."

päris tõsiselt, muruntau. Ma jätan su viimase remargi praegu pikema tähelepanuta, sest mul ei ole sinu vastu midagi isiklikku. Kui sa aga veel sellisel toonil minule viitad, siis meie järgmine jutuajamine toimub näost näkku.

Erinevalt sinust, oleksin mina oma probleemid inwardiga (eriti kui see on minu mitme aasta töö) lahendanud silmast silma, mitte teatud periood hiljem avalikus foorumis.

Olles sinuga päris elus mitte kokku puutunud, oskan su tegevusi hinnata ainult jutu järgi. Jutt on sul (vähemalt minu maailmavaatest lähtuvalt) enamjaolt õige. Küll aga oled sa üks parajalt ülbe eneseväljendusega vend. Sellest ei ole hullu, seda olen ka mina. Aga nii palju kui teised sinu kohta rääkinud, siis päris elus sa päris sellise bravuuriga peale ei lenda. Mis teeb sinu käitumise üsnagi silmakirjalikuks.

Seega.

Esitan omapoolsed mehelikud ja siirad vabandused, kui alavääristasin su tööd. See ei olnud mu eesmärk ning seda tuleb austada. Külla aga ma ei vabanda, et sinu käitumist vastavalt kirjeldasin. Sest selline on minu arvamus ning seda ma backin.

inward
07.08.14, 00:53
Ausalt ma isegi ei viitsi. Inimesed, kes klubiga rohkemal või vähemal määral kokku puutusid, teavad et eestvedamine ei kulgenud nii nagu sina oma demagoogia võtetega kujutada üritad. Tra ma pea 2 hooaega iga liigamäng, kus kohal käisin kirjutasin protokolli, mistõttu soojendus enne mängu jäi poole väiksemaks. Mõttetu jutt, kõik sõprusmängude organiseerimised ja kokkuvõtteid tegin ma juba enne eestvedajaks olemist. Jah mingi hetk see kokkuvõtete traditsioon lakkas, aga kuradi palju sai neid valmis treitud küll. Rääkimata jooksvast koordineerimisest, info levitamisest, postitused jne. Ja mis tripperit ma nägin, et tasuta vorme tellida, nendel järgi käia, printimine, kogu info kokku korjamine, valede vormide välja vahetamine (Errea vea tõttu). Lisaks veel rentnikega suhtlemine, ejl suhtlemine, varustuse tellimine, mängule eelneva nimekirja koostamine, teiste trennis käijate arvamuste arvestamine jne. Miininumprogramm on jälle üks sõna, mis ei vasta tõele.


Kohalkäimise osas mis alusel sa halvustad üldse ? Ja jokkis peaga mängule tulek on sama kasulik kui mängule tulemata jätmine. Vaatame statistikat:

Hooaeg 2012, 2013

Lauri Hanstin: 1400 min, 18 mängu; 1422 min, 19 mängu
Madis Müür: 1500 min, 19 mängu; 1277 min, 17 mängu

Ürituste kohapealt jälle valesti, eelmise aasta hooaja kokkuvõtval üritusel ma käisin, samuti sellel kevade sauna üritusel kui Tai kutid tagasi tulid. Selles suhtes sul on õigeid pointe kahtlemata, jah ürituste korraldamine jäi väiksemaks ja pidude tõttu hooaja peale mõned mängud üle lasin (mis nüüd IV liiga seisukohast pole ka midagi hullu kui arvestada, et suures plaanis käisin kohal 75% mängudest). Mind häirib, et sa väänad tõde, süüdistad mind klubi hääbumises, väidad justkui ma poleks midagi klubi heaks kunagi teinud - see on kõik ränk liialdus.

Kõige haigem on see, et sa tuled sellise jutuga täiesti suvalises kohas, nüüd ja praegu välja. Kui oli nii palju asju, mis sind häiris, kus sa olid 1, 2 või lausa 3 hooaega tagasi. Sisuliselt mitte piuksugi.