PDA

View Full Version : ***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul



Leheküljed : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

Max
29.01.11, 23:02
Väike vigastus on aga usun et suudan endast maksimumi omme(ehk sis tegelt juba täna kellajärgi) anda, ehk peaks arvatavasti kindlalt kohal olema.

raunsz
29.01.11, 23:50
Ma kindlasti kohal. Vb tuleb sõber ka. :)

raunsz
30.01.11, 17:05
Jäime 0-4 taha, aga lõpuks võitsime 8-5. :D

ranka
30.01.11, 17:07
peokunn oli ka ametis? mitu väravat ta lõi?

muruntau
30.01.11, 17:35
Peokunn oli vägagi ametis. Ta väravat küll ei löönud (vist?), aga ta korralik töörabamine tagumise poolikuna aitas meil mängu pöörde tuua ja võtta see, mis meie oma oli. Njah, mänguliselt olime korralikult üle, tänu leegionäridele taaskord ja vastaste kehvale komplekteeritusele. Nende väravad olid tihti täiesti ära hoitavad kiirrünnakud ja neist 1-2 olid kindlasti suluseisust. Siiski ei tasu mängida suluseisu peale, kui kohtunik keskringist välja ei liigu ja ainult kodusatsi kasuks vilistab. Lollus oli üldse üritada nende vastu suluseisu kätte saada. Sellest veast saime esimese kolmandiku lõpuks aru, tegime omad järeldused, ei kaotanud kordagi usku võitu ja võtsime ikkagi oma.

Muide, kas mul jäid väravalööjad õigesti meelde? Martin 2, Meelis 2, Max 2, Heints 1 ja Raunsz 1. Kelle värav oli see, mida võiks pidada vastaste omaväravaks (latist väravavahi pähe ja sealt sisse)? Kui keegi üle kinnitaks trein FB jaoks artikli kah.

ErikT
30.01.11, 18:15
See latist vastu väravavahi kätt ja sisse löök oli Martini oma.
Lasin 5 väravat sisse. Ei pea enda veaks neid :)

Jack Jones
30.01.11, 18:44
Kuidas muidu trennidega on, et kui varem pole käinud ja ntx seekord tahaks tulla, tulen kohale, maksan ja mängin?

raunsz
30.01.11, 19:01
Sa kutsud Renksi ja T ka kaasa?

muruntau
30.01.11, 19:11
Kui ka läks väravatelööjad sassi, siis pärast saab parandada, igatahes, artikkel on valmis kribatud ja asub siin. (http://www.facebook.com/FCPokkeriprod?v=app_2373072738&ref=ts#!/notes/fc-pokkeriprod/jk-suema-5-8-fc-pokkeriprod/107848445957009)

Trenni saab tulla ikka, võta €5 kaasa või kui hakkad käima, siis võid ka hiljem maksta vastavalt kas €15 või €25.

ilves
30.01.11, 19:31
Tublid :P
Maxi üks värv oli mulle pühendatud ka :D Pühapäev näeme

soouni
30.01.11, 20:12
Kahju, et ise abistada ei saanud. Palju teid kohal oli?

Ning muru kas said kirja kätte siin?

Max
30.01.11, 20:47
Eile sai jh Ilvesele suure suuga lubatud et ühe löön enda eest ja ühe Ilvese eest et ta oma paksu perset kohale ei lohistanud :D Irw. Õnneks ei pidanud sõnu sööma :D

peokuningas
30.01.11, 21:27
Mõnus mäng oli ja sai päris mõnusa koormuse.
Peale mängu nägin bussipeatuses ühte tuttavat tüüpi, kes vastaste eest mängis. Ütlesin, et hea mäng oli. Ta vaatas ja irvitas, et "jajah" ja küsis siis, et kas algul bluffisite, kui 0:4 kaotusseisu jäite :)

Kuigi ma olen nüüd jaanuaris väljas treeninud päris normaalse koormusega, oli lõpuks kett ikkagi suht maas. Ma kujutan ette, et ainult saalis treenides oleks veel palju raskem olnud.
Igatahes kui tahate liigat mängida, siis soovitan võimalikult ruttu leida endale üks välistrenni aeg ja/või hakata jooksmas ja jõusaalis käima. 90 minutit liigas joosta on paras katsumus.

Võhma ja jõuga võib liigas nii mõndagi korda saata :)

GG

soouni
30.01.11, 23:04
+5 peokuninga tekstile, kolime õue ära juba.

muruntau
30.01.11, 23:28
Nõustun, et on vaja hakata võhmale rõhku panema, isegi käin õues jooksmas 2-3x nädalas, aga välja kolimine ei tule veel kõne allagi. Esiteks ei meeldiks see ~poolele võistkonnale, me trenniskäimine langeks oluliselt. Seega oleks ainus võimalus 1x nädalas välitrenn lisaks võtta, aga ka see ei tule välja puhtalt majanduslikel kaalutlustel, meie eelarve on ka praeguse seisuga päris pingeline. Ootaks võistkonnaliikmete paranemise, osade taas trenni tulemise ja uute liitumise ära ja siis alles vaataks. Loodetavasti saame alates märtsist ühe välitrenni lisaks võtta, seni aga teeme sees edasi.

Siiski soovitan ma kõigil hakata juba tegelema ise jooksmisega. See aitab suurendada/hoida teie võimalust liigas väljakule saada, sest meil tuleb mängijaid juurde veel. Ma ei taha kedagi ära hirmutada, aga võistkonnasisene konkurents on ainult normaalne ja tervitatav nähtus ja isegi väga vajalik pingutamiseks ja paremaks saamiseks. IV liigas saab teha kuni 5 vahetust, seega enamasti pole probleemi platsile pääsemisega, aga arvatavasti tuleb ka mänge, kus kandidaatide ring ulatub 20 kanti kui mitte ülegi. Siis peab tegema valiku ja üheks kriteeriumiks on ka võhm. Põhimõtteliselt, kui elad piirkonnas, kus on ka vaiksemaid tänavaid või pikki jalakäijate teesid ei võta võhmatrenn üle 20-30 minuti päevas. Ise jooksen kohe peale ärkamist ja lisanduv ajakulu on täiesti minimaalne.

Mõne päeva jooksul kirjutan ka pikema teksti, mida mängijatelt ootan.

PraS
31.01.11, 04:52
NO sõbrad pokkerihundid :D

Turna toimuks 13.02 ja mänguaeg oleks 18 minta.

14:00 Suema I vs some All-star
14:20 Suema II vs Loime lufthansa
14:40 Pokkeriprod I vs Pokkeriprod II
15:00 Loime lufthansa vs Suema I
15:20 some All-star vs Pokkeriprod II
15:40 Suema II vs Pokkeriprod I
16:00Suema I vs Pokkeriprod II
16:20 Loime lufthansa vs Pokkeriprod I
16:40 some All-star vs Suema II
17:00Pokkeriprod I vs Suema I
17:20 Pokkeriprod II vs Suema II
17:40Loime lufthansa vs some All-star
18:00 Suema I vs Suema II
18:20 Pokkeriprod I vs some All-star
18:40 Pokkeriprod II vs Loime lufthansa

Kuna mänguaeg pikeneb siis tasu oleks ka kõrgem kui alguses ütlesin, et ehk siis 30.

Kolmele esimesele ka auhindu. Praegu veel selgub,et kas kõik saavad raha või kinkekaarte. Karikate suhtes on veel läbirääkimised.Tegelt võiks ka mingi pokkerilaua panna. Seal suures koridoris üritan ka valguse panna. Rahamängu siis või? Ootan teie ettepanekuid :) Meil ka mõned huvilised pokkerihullud :D

Homme saan lõpliku sõna halli haldajalt :)
Võimalik on ka,et turniiri algus võib tunni võrra varem alata.
Mis arvate ?

ranka
31.01.11, 08:18
Pisike uudis ka: http://www.pokkeriprod.com/2011/01/31/fc-pokkeriprod-avamang/

pikk28
31.01.11, 08:19
tublid poisid!

CTXrix
31.01.11, 08:46
NO sõbrad pokkerihundid :D

Turna toimuks 13.02 ja mänguaeg oleks 18 minta.

Mis arvate ?

Kõlab hästi. 18 minutit on väga hea, saab kahe vahetusega möllata ja kõik saavad 5 mängu jooksul ka normaalselt mänguaega.
Kas pall on tavaline või futsali oma? Ja kas futsali reeglid?

muruntau
31.01.11, 09:02
Täitsa korralik turna tundub tulevat! Raudselt oleme kohal. Teeme seekord nii, et Pokkeriprod 1 koosneb ainult trenni põhivendadest ja Pokkeriprod 2 koosneb harvemini käijatest ja leegionäridest.

Seekord on 1x pileti ostjatele ja leegionäridele hind €5 nagu ikka.

adam_q
31.01.11, 09:38
ega nendes liigades Goals under 2,5 vist väga polegi?

CTXrix
31.01.11, 09:49
Neljandat liigat ei tasu muide alahinnata. Seal on kohati täitsa pingelisi ja tasavägiseid andmisi ning ka 0-0ga lõppevaid mänge. Jalka tase on Eestis viimase 10 a jooksul tunduvalt tõusnud. Seda biitida saab muidugi, lihtsalt raskem on (nagu ka pokkeris üldiselt, et pidevalt vingutakse taseme tõusu üle, aga tegijad siiski biidivad süsteemi).

muruntau
31.01.11, 10:13
Kes veel pole enda turniiril osalemisest/mitteosalemisest teada andud, siis palun seda teha. Kas siin või FB's. See on väga vajalik, et saaks organiseerida mängijate arvu ja saaks optimaalse arvu vahetusi kaasa. Harjuge ette ütlema enda tulemist/mittetulemist, sest kui juhtub nii nagu eile, et Vsiu ei öelnud, et tuleb ja siis hilineb ka 15 min, siis liigamängus poleks teadnud teda ära registreerida ja ta poleks platsile üldse saanudki. Tulemises/mittetulemisest ette teatamine ON VAJALIK. Ise arvan, et 7-8 mängijat tiimis on seekordsete pikemate mängude puhul juba täiesti ok.

ErikT
31.01.11, 10:36
Mina ei saa kahjuks turniirile tulla.Sest on juba ette planeeritud ärasõit.
Ja Veebruari kuuga on nii,et ma arvatavasti jätan trennid vahele,kuna nii ma ei saagi oma jalga korda.

muruntau
31.01.11, 14:17
Käisin lõpuks jalkaliidus ja regasin meid IV liigasse, Karikavõistlustele (ML ja madalamad) ja Väikeste karikavõistlustele (II liiga ja madalamad) ära ära, sellest ka uus pealkiri teemal.

Võtsin ka mängija ankeete ja jalgpalluri litsentsi avaldusi. Põhimõtteliselt kõik, kes tahavad liigaks regatud saada peavad tegema järgmist: Kellel ei ole varem jalgpalluri mängijakaarti olnud ja neil, kes pole viimase 36 kuu jooksul oma endist koduklubi esindanud tuleb täita lisaks mängijakaardile ka Jalgpalluri litsentsi avaldus. Kel on olnud, tuleb saada eelmise võistkonna volitatud esindaja käest allkiri, et lubatakse üleminekut. Kui seda ei saa, saab ikka ülemineku teoks teha, sest eelmisel võistkonnal on õigus allkirja mitte anda ainult juhul kui mängijal on dokumentaalselt tõestatavaid võlgnevusi eelmise võistkonna ees. Kui eelmine võistkond seda 3 päeva jooksul peale EJL teavitamist ei esita, on mängija uude võistkonda registreeritud.

Btw, ärge kartke, registreerimisprotsess on väga lihtne, vaja on 1 või kaks (uuel mängijal 2) fotot endast ja täita mõlemal paberil ~10 lahtrit infoga enda isiku kohta (sugu, sünniaeg, isikukood jne) (ärge keegi valeandmeid obv andke, sest siis lendavad insta trahvid kaela). Suht lihtne ja kiire. Siiski ei hakka ma kohe registreerima, vaid ootan vähemalt veebruari lõpuni ära, et näha mängijate eesmärke ja nende täitmist.

ilves
31.01.11, 14:46
Ja lähebki vurr käima?
Heade uudiste koha pealt, ilmselt see suvi tln tööl ning kui vigastusi ei tule, saan ILMSELT enamus mängudel aidata :)

muruntau
31.01.11, 15:14
Jep, lähebki käima. Homme on FC Pokkeriprod esimene ametlik treening jalgpallivõistkonnana!

raunsz
31.01.11, 17:07
Krt ma ei oska üldse äärekaitsja olla. Tõsiselt raske ja harjumatu on. Peab jälgima oma taga ründajat ning jälgima kaitseliiniga sama joont + lisaks veel rünnakul äärest toetamine. Minu äärest tulid essal kolmandikul vist 2 väravat. Siis kui sain rohkem platsile või äärerünnakule, tekkis ka võimalusi. 4 head võimalust, mille ühe lõin ära, 2 lõin napilt mööda ja ühe kindla värava isetsesin ära. Ääres oli mõnus ikka lüpsta vastaseid tglt. Palju seinasööte sai tehtud ning mingi 4x vastaste jalgade vahelt mindud. GL ! :D

kardpleier
31.01.11, 18:27
homme kohal trennis.

DaddyDuffy
31.01.11, 18:31
Sorry kui valesse teemasse panen, aga sooviks teada kas valisite lääne liiga ?
Oleks huvitatud võistkonnaga liitumisest, trennide kohapealt väga ei tea kas jõuaks/oleks võimalusi tulla, aga mängudel käiks kindlasti.. Mingi poolteist aastat pole trenni teinud, muidu mängisin umbes 10a jalkat.. paar aastat tagasi 4liigat ka Märjamaa Kompanii võistkonnas siis kui keegi teab + Märjamaa noorte võistkonnas millega panime liiga ka kinni :)

muruntau
31.01.11, 18:57
Ei anta valida, EJL ise autosuunab. Tõenäoliselt ida või lääs. Ida on samas suht Tallinnapõhine, eelmise aasta idapoolsed vene satsid Kiviõlist ja vist rakverest tõusid aste kõrgemale. Üle 1h trippe ei olegi ja Tallinnast veidi väljapoole oli ka täiesti minimaalselt.

Mängudele saamise koha pealt, well. On raske teha satsi, kus mängijad trennis ei viitsi (ei saa, mis iganes) käia ja tahavad ainult mängida. Ei lähe läbi selles võistkonnas. Nii ei saa absoluutselt kindel olla, kas mängija üldse kohale ilmud, kas üldse mängida oskab ja on vormis. Rääkimata kokkumängu puudumisest. Sellepärast vastan sulle eitavalt, kes liigasse tahab saada peab küllaltki korralikult trennis käima. Kui trennis käid mingil määral ja on näha, et ka kodukandis teed lisatrenni, siis jällegi on kõik võimalused olemas.

Varasemad tulemused/kogemused meil ei loe, meil on omajagu kõrgemates liigades mänginud kutte, aga kõik alustavad siin võistkonnas nullist ja igaüks peab võistkonda saamiseks tööd tegema. Btw, IV liigas madistamine pole iseenesest ka teab mis kvaliteedinäitaja.

DaddyDuffy
31.01.11, 19:45
Pole hullu, vaatan mis Märjamaa võistkond teeb ja hüppan sinna tagasi. Lihtsam endal ka siis..
Muidugi loodan, et saate läände, saab omavahel ka mängida ja saab näha mis tasemel teil võistkond on.. lihtsalt huvitab, jutu järgi tundub väga kõva olevat :) järgmine aasta ehk linna kooli tagasi, vb siis liitun võistkonnaga..

raunsz
31.01.11, 19:50
OT-d veits. Kas Patrickus-Nimetas oli meiega kellegi sõber Steven?

muruntau
31.01.11, 20:26
Mariol keegi tumeda peaga sõber oli, aga ma nime ei küsinud. Tegelikult tundus selline Steveni näoga kutt küll :D

Daddy, see oleks vast mõistlikum lihtsam jah. Ega meil iseenesest veel sats nii tugev ole midagi, aga kavatseme minna lisaks funile ka tulemuse peale mängima ja selleks peab asja ka veidi tõsisemalt võtma. Ise tahaks ka mingil määral läände saada, kui saaks sponsorid ka korralikult taha, saaks foorumikaaslaste ja fännidega ühistrippe teha mängudele. Teised piirkonnad suht Tallinnas. Edu teile seal igatahes, kui liigas ei kohtu, võib kasvõi sõprusmängu teha, näiteks. Ma üritangi meile igasuguseid mänge ja värke pidevalt orgunnida. Kui peaksite Märjamaaga mingil määral huvitet olema, siis võtke ühendust!

nikitheone
31.01.11, 20:49
kes homme veel trenni tulevad?
ma tulen ka

raunsz
31.01.11, 20:57
Mis Mario kontakt on?

nikitheone
31.01.11, 21:04
pmin sulle ta numbri

Karelkorm
31.01.11, 22:03
Btw, IV liigas madistamine pole iseenesest ka teab mis kvaliteedinäitaja.

4nda liiga tase pole see, mis vanasti. Juhul kui sa pole ammu seda palli toginud. Igal aastal 2-3 tiimi staare v staarveterane täis minu arust :P.

muruntau
31.01.11, 22:25
Tegelikult ei ole küll pikalt mänginud jah. Tuletasin just meelde vanu aegu, ja meenus, et esimest korda sai madalaimat liigat mängitud täpselt 10 hooaega tagasi, 14'selt. Poleks tohtinud too hooaeg mängidagi vanuse järgi, aga jalkaliidus siis veel arvutid ei töötanud vms ja lipsasin regamisprotsessist läbi :D 18'selt mu mitte eriti kuulsusrikkad päevad madalamas liigas lõppesid kah, liikusin limiidist üles, kus peale üht aastat ka lõpetasin. Seega on mu inff tõenäoliselt aegunud jah:p

veeretas
01.02.11, 15:59
täna kohal koos meeriga. Vaatan teen soojenduse, siis selgub kas jätkan. Esialgu ei taha väga rabeleda ka, ehk plaanin väravas olla.

nikitheone
01.02.11, 16:49
ma ka pean väravas olema :(

raunsz
01.02.11, 18:20
Palju täna üldse tuleb?

muruntau
01.02.11, 18:28
Üle kümne tuleb ilusti, mina + 2-3 sõpra, meelis (oli mängus ründes) ja tema sõber pidid tulema. Rohkem pole uurinudki. Eriti ei ole mõtet trennide pärast põdeda enam, mängijaid on ja tuleb juurde.

nikitheone
01.02.11, 21:34
täna tuli rekord mängijate arvu suhtes :)

fyte
01.02.11, 21:44
Liiga palju oli rahvast, pmtl kui olime väljakule tulnud ja siis mõned mindid mängind, nii et lihased just soojaks saanud, siis käis vile ja pidi jälle pingile tagasi minema. :/

kjoop
01.02.11, 22:26
tõsi. kolme tiimiga saab veel kaks mängu jutti teha aga neljaga on ikka suht tõmblemine

muruntau
01.02.11, 22:41
22 inimest, ulme... Polnud kuidagi valmis selleks, 4 võistkonda....

Teeb nüüd niimoodi. Seda võiks võimalikult paljud teada saada.
Esiteks, mõnda aega kedagi uut juurde ei võta. Ainult väga erandkorras saab praegu juurde tulla, nagu kivisaba, kel oli mingisugune luumurd ja LeonJ Pnewsist (eesti meister H.O.R.S.E.'s ja kolmanda liiga kogemusega), kellele on varem lubatud kohta trennis.
Teiseks, kes on kergelt vigastatud, võiksid teha eraldi kergemaid harjutusi, jooksu, jõukat või midagi sellist, ei ole väga mõtet trenni väravasse tulla.
Kolmandaks, võib-olla peab hakkama vaatama, et loobuda vähem käivatest pokkeriga mitte seotud trenniliikmetest, kel liigaplaane ei ole. Peab siiski seadma võistkonna esikohale. Neid küll eriti palju ei ole.
Neljandaks, nii pea kui võimalik üks väliaeg juurde. Uuringi kohe Wismari võimalusi, aga võimalik, et teeb välitrenni ka Kalevis juba. Väljas saaks ilusti teha nt 7vs7 mängu neljandilkul platsil ja ülejäänutega harjutusi, poleks mingit probleemi. Välitrenn aitaks ka hajutada trennide koormust.

Positiivse külje pealt ka. Tase oli nõmmekatel väga kõva iseenesest, nad tundusid huvitatud olevat ka liigast,ja ka teistest uutest osad on täiesti konkureerivad põhikoosseisu kohtadele. Seega, nüüd muutus konkurents oluliselt kõvemaks, kes tahab platsile saada, peab ka korralikult pingutama.

kivisaba
01.02.11, 22:55
14. uus pilt ja esimene võimalus kipsist vabaneda wiii

ilves
02.02.11, 16:36
wau 22 päris hea, tore oleks kui nii palju oleks nimekirjas, siis oleks suvel vast ikka meeskond alati võtta.
Aga jah, sisetrenni jaoks on seda liigagi palju, väljas võiks trenn olla :)
Pühapäeval näeme ;)

nikitheone
02.02.11, 19:31
nonoh, see on küll nõme, et nüüd alati mängu ei saa. kuna arst ütles, et tükk aega ei tohi füüsilist teha, siis ilmselt jätan pool veebruari või võtan terve veebruari vabaks. eks näis

muruntau
03.02.11, 00:24
Loodetavasti mänguaja probleemi lahendab lisanduv välitrenn, ise ma ei taha ka ülejäänud meetmeid tarvitusele võtta. Homme peaks saama vastuse, kas Kalevil on võimalik neljapäeviti teha.

Muide, on pakkuda välja Pirita korraldatav turniir. 13 märts, mängu pikkus 2x6 min, 4 meeskonda grupis, kokku 16 võistkonda. Hind €50. Ise eriti vaimustuses ei ole sellest turniirist, sest eeldatav mänguaeg jääb oluliselt väiksemaks, kui Suema korraldatavatel turniiridel ja kuulu järgi pidi plats ka väiksem olema. Seda turniiri trenni rahade eest ei sponsoreeri, aga kui on piisavalt huvilisi, kes oleks nõus nii 7-8 euri/nägu välja käima sellel turniiril osalemisel, siis võib sinna ühe esinduse saata. Ma ise ei viitsi raisata tervet päeva ja kaheka euri, et saada umbes pool tundi mängu. Muide, algul tahtsid tüübid nöörida osavõtu eest lausa €65, aga väikse kobisemise peale lasid veidi alla hinda. Kallis ikkagi minu meelest.
Rohkem infot siin: http://foorum.soccernet.ee/showthread.php?9830-Pirita-Reliikvia-Cup-2011

Muide, kes pole eelmise kuu eest maksnud, siis on viimane aeg seda teha! Hakkame ka uue kuu raha juba koguma.

muruntau
03.02.11, 01:25
Muide, mõtlesin teha ka ühissuusatamist. Oleks keegi huvitatud? Lepib lihtsalt ühe päeva kokku ja läheb kuhugi Tallinnas/Tallinna lähedal asuvasse laenutusega rajale ja laseb suuska tund-paar. Ise pole ikka väga kaua suuskanud. Selles ei peaks palju osalejaid olema, lihtsalt üksinda ei viitsi/satu kuidagi suusatama.

-andres-
03.02.11, 01:28
Muide, mõtlesin teha ka ühissuusatamist. Oleks keegi huvitatud? Lepib lihtsalt ühe päeva kokku ja läheb kuhugi Tallinnas/Tallinna lähedal asuvasse laenutusega rajale ja laseb suuska tund-paar. Ise pole ikka väga kaua suuskanud. Selles ei peaks palju osalejaid olema, lihtsalt üksinda ei viitsi/satu kuidagi suusatama.

Pirital, treki kõrval peaks olema miski imeodav varustuse laenutus ja korralikud rajad. Alles rääkisin tuttavaga sellest ja siis ta pajatas.
Kui suusatamas läheksite, lööksin isegi kampa, kuigi jalgpalli väga mängima ei satu.

muruntau
03.02.11, 10:32
Väike palve kõigile selle teema lugejatele. Kui teil on Facebooki konto, siis palun pange end meie võistkonna fänniks. See oleks meile vajalik seetõttu, et see aitaks meil sponsorite tähelepanu paremini köita, kui on näha, et meid rohkem jälgitakse. Teine põhjus on ka see, et tahaks saada "fännide" arvu poolest FB's Eesti klubide esikümnesse. Praeguse seisuga oleks selleks vaja umbes 250 "fänni," seega ei ole see üldsegi võimatu. Iga fänn või "fänn" on vajalik ja see võtab ainult paarkümmend sekundit. Palun lisage. Meie FB leht: http://www.facebook.com/FCPokkeriprod

Võistkonna- ja trenniliikmetele on see isegi poolkohustuslik. Seal on info palju kompaktsemas variandis ja seal saab igasuguseid küsitlusi paremini teha. Ärge pange pahaks ka, kui ma võistkonnaliikmeid enda sõbraks üritan märkida, mitte et ma "sõpru" koguks, vaid et nii saan saata kutseid võistlustele, turniiridele, üritustele jne.

Tänud tähelepanu eest!

Edit: Aita meil meie võistkonda veelgi paremaks teha. Koos suudame rohkem!

muruntau
03.02.11, 12:34
Kalevis on neljapäeviti 20.30. vaba aeg küll, aga ainult 10., 17. ja 24., veebruaril, edasi märtsist alates on neljapäev kinni. Kas võtan need kolm neljapäeva ära? Edasi saab juba jooksvalt vaadata-uurida, kus ja kui palju teeme. Küsitlus ka FB's üleval

veeretas
03.02.11, 15:56
oleks väljas trennidest huvitatud ja samuti 13.02 toimuvast turniirist.

muruntau
03.02.11, 22:00
Nagu teist osad teavad, ootab meid õige pea liiga osavõtumaksu maksmine. Tähtaeg on 15. veebruar ja summa on €834.06. Me oleme Rankaga jõudnud kokkuleppele, et Pokkeriprod.com tuleb meile sponsorina appi ja tasub sellest kuni poole. Seega peame ise kokku saama umbes €450 järgmise nädala, max 10 päeva jooksul. Sellega seoses palun kõigil trenniliikmetel maksta €25 lisaks enda trenni kuumaksule hiljemalt järgmise nädala lõpuks. Kuumaksuga nii kiiret polegi, liitumistasu on tähtsam!

Loodetavasti saab seda arvestada kui ühe kuu trenniraha ettemaksu. Seda siis juhul, kui saame lisasponsoreid, sellisel juhul ei peaks kas märtsis või aprillis kuutasu maksma. Praeguse seisuga sel rindel midagi väga roosilist ei ole, mingit huvi on tuntud juba meie vastu, aga midagi kindlat ei ole.

Niisiis ma palusingi selle teema lugejatel ja eriti võistkonnaliikmetel panna I like meie võistkonnale FB's, sest liigas osalemisel on omad kulud. Lisaks osavõtutasule on varsti kuklasse hingamas ka mängijate registreerimistasu €15/inimene ja võistkonna varustus, sõltuvalt kvaliteedist €30-€50/inimene. Kulud tuleb katta kas oma taskust või sponsorite abiga, aga sponsor tahab saada midagi vastu: reklaami. Reklaami niisama ei saa, peab olema võimalikule sponsorile näidata, et meie kaudu jõuab sponsori logo inimesteni. Ma olen sel teemal päris palju ära teinud, loonud meie võistkonna kuvandi, ajan meie teemat erinevates foorumites ja FB's, suhtlen võimalike sponsorikandidaatidega. Aga üksi asja ajades ka kõige suurema pingutusega ei ole võimalik meie sõnumit, meie võistkonda väga paljudele lähedaseks teha.

Seega palun, mõelge ka kaasa sponori(te) saamise teemal. Äkki on kellelgi veel mõnda pokkeriga mitte seotud ettevõtet pakkuda, keda saaks sponsoriks sebida? Näidake ise ka veidi aktiivsust üles sel teemal. Vähim, mida teha saate, on FB's I like panemine, see võtab ainult minuti. Ma ise olen raisanud sponsori teemale kümneid tunde, ei ole vist palju palutud, et te ka ühe minuti kulutaks? Samuti võiksite enda sõpradele ka rääkida, et meil selline võistkond ja värki, äkki kellelegi pakub veel huvi ja hakkab meie tegemisi jälgima. Fuck it, ei pea jälgimagi, I like piisab :D

Praeguse seisuga on Triobet enda ei sõna öelnud, aga teistega läbirääkimised käivad. Ranka on lubanud kasvõi ise peale lennata tubadele, et meile sponsorlust sebida, aga tal oleks palju suurem võimalus eduks, kui meil on näidata huvi enda võistkonna vastu.

Kokkuvõtteks: €25 ja I like! Ja obv, tulge ka välitrenni!

muruntau
03.02.11, 22:22
Veel on sponsoreid vaja igasuguste ürituste läbiviimiseks. Näiteks mõnel Tallinnast väljas asuval turniiril osalemiseks, ägedad väljasõidud välismängudele koos foorumikaaslaste ja fännidega, teeb mõne sportliku ürituse koos foorumiga (ühissuusatamine näiteks, annab veel asju välja mõelda), talve- kevad-, suve ja sügispäev(ad), Tartu pokerdajatelegi on veel tuul alla tegemata :D. Eesmärk on teha meie jalkavõistkonnast pokkerikommuuni ühendav sportlik ja sotsiaalne selts, tihendada koostööd Pokkeriprode ja teistegi ETPF'i liikmetega. Selleks palju ei ole raha vaja, vaja on palju rohkem tahet ja proaktivset suhtumist, aga ilma sponsoriteta ei tuleks ka sellest väga palju välja.

muruntau
04.02.11, 09:54
Olen ka Soccerneti foorumis hüüdnud välja meie eesmärgiks liiga esimeses pooles või veelgi kõrgemal lõpetamise. Üks sealse kasutaja Raivo19 tänane kommentaar sundis tagasihoidlikkusele:

Kas just kontekstist välja rebituna, aga kommenteerin siiski toda julget lauset:"Arvestades meie mängijate taset ei ole selles midagi võimatut."

Olen samuti siin lugenud, et poistel kõvad eesmärgid ja nii edasi. Kogu austuse, heasoovlikkuse ja edu soovimise juures soovitan ka realistiks jääda. Täna on nii, et neljandas liigas ei mängi üheski piirkonnas enam ammu kotipoiste võistkondi. Kui üldse, siis võib neid leida ehk rahva-,maakonna-, või amatöörliigadest, kes tõesti õlle, seltskonna ja fun'i pärast lükkavad. Kõikides liigades Eesti meistrivõistluste tasemel on aeg edasi läinud, iga võistkond teeb aastaringselt trenni, liigutatakse vabal ajal himuga, individuaalselt ja kambakesi. Luuseriteks on raske kedagi nimetada. Isegi tagaotsa satsidel on treenerid ja kogemustega mängijad, tase on ühtlane ja võiks öelda-päris hea. Olen kohanud kõrgemate liigade mängijaid pealt vaatamas, kes tunnustavad, et päris hästi jaksatakse mängida.

Esialgu võtke endile eesmärk, et kõik, mis viimasest kohast eespool, on super hea. Siis saab maitse suhu ja kukkumine pole nii valus. Kotkad, see vutt, see on elustiil, kevadest sügiseni eriti! Küll näete ja kogete. Mul on madalamate liigade kogemusi 13 aastat, ma ei tea Teie taset, aga ilma vutitaustaga inimesteta läheb üliraskeks, elu on näidanud, et isegi nendega koos võib lagunemine tulla. Kogu respect'i juures: ärge jumala eest ALAHINNAKE vastast, kel erinevalt Teist juba jagub kogemusi! Sest SEDA Su väljahõigatud lause kõige naturaalsemal kujul just tähendab. Paljud asjad võivad tulla üllatusena, kasvõi see kui palju tegelikult aega, raha, tahtmist jne. selle asja alla kinni läheb. Tööd ja orgunni tuleb kõvasti, see on meeldiv, kui koguaeg hamba peale ei saa. Aga tõepoolest, üllatage positiivselt ja andke kuuma! Tooge üks hea võistkond kaardile! Kõike paremat ja jõudu!

Tigrano
04.02.11, 10:22
Tee klubi tutvustus, eesmärgid, kus liigas, kulud, mida vastu pakud, palju raha vaja eelarveks jne valmis, mida on ette näidata sponsoritele ja samuti võib selle siia üles panna ehk kellegi tuttavar firma jne kui on midagi ette näidata, siis tulevad siit ja sealt ka sponsorid.

Sellist tutvustust hea spämmata.

muruntau
04.02.11, 10:54
Taotlus sponsorluse saamiseks

Meie oleme:

FC Pokkeriprod – foorumi www.pokkeriprod.com liikmed, elukutselised pokkerimängijad ja sõbrad, osaleme Eesti Jalgpallimeistrivõistluste IV liigas.

Meie eesmärgid on:

Võistkonnaliikmetele ja fännidele pakkuda sportlikke ja sotsiaalseid elamusi, ...

1) Sportlikud: liigas osalemine, Eesti karikamängud, sõpruskohtumised, turniirid, trennis osalemine
2) Sotsiaalsed: igakuised ühised väljaskäigud, üritused foorumirahvaga, fun üritused nagu lumejalg-pall ja ühissuusatamine, kevad-, suve-, sügis- ja talvepäevad ja palju muudki

... propageerida pokkerimängijate seas sportlikku eluviisi...

Kõik foorumiliikmed ja muidu pokkeriga seotud inimesed on kutsutud meie trennides osalema!

... ja ümber kujundada pokkerimängijate mainet kui sportlik, organiseeritud ja fun seltskond!

Meie pakume sponsorile:

Pokkeriga seotud ettevõttele:

Pokkeri maineparanduskampaania, sidudes hämara kuulsusega kasiinomängu hea mainega jalgpalliga, kuningliku spordialaga, millega viime sponsori logo staadioni, meie erinevate ja kiiresti arenevate sotsiaalmeediakanalite ning sponsoriga koostöös tehtud ühisürituste kaudu tuhandete või isegi kümnete tuhandete inimesteni aastas. Sponsor saab seega enda valitud summa eest aastaringset reklaami!

Pokkeriga mitte seotud ettevõttele:

Viime sponsori logo meie üritustel ja sportlike saavutustel läbi meie erinevate ja kiiresti arenevate sotsiaalmeedia kanalite tuhandete või isegi kümnete tuhandete inimesteni aastas. Sponsor saab seega enda valitud summa eest aastaringset reklaami!

Meie meediakanalite hulka kuuluvad Pokkeriprod, Pokernewsi ja Soccerneti uudisteleheküljed , samuti meie võistkonna tegemiste teemad nimetatud saitide foorumites ja meie Facebooki leht aadressil www.facebook.com/FCPokkeriprod
Ühisüritusteks on plaanitud nt sõpruskohtumised teiste võistkondadega nii jalgpallis kui pokkeris sponsori pokkeritoas, võistkonda ja meie facebooki lehte tutvustav freeroll sponsori toas (seda peaks küll sponsor sponsoreerima). Kindlasti koos mõtleme palju muudki huvitavat välja!

Meie küsime sponsorilt:

Finantsilist toetust võistkonna kulutuste katteks.

Meie kulutuste hulka kuuluvad:
võitluste osavõtutasu kolme miinimumpalga ehk €834,06 ulatuses;
mängijate registreerimine €15/mängija ehk orienteeruvalt €400;
võistkonna varustuse soetamine, 20 komplekti kokku orienteeruv hind €1000;
saaali ja staadioni rent treeninguteks ja mängudeks, 3 trenni nädalas, orienteeruv hind €500 kuus;
Võimalik treeneri palkamine €100-€150 kuus;
sõprusturniiridel osalemine, fännidega ühisreisid välismängudele, üritused, orienteeruvalt €100 kuus;

Enda trennimaksetest saame tasutud trennimaksud ja staadionimaksud ja osa muudest kulutustest.

Meie hinnad on

Meie pakutavad hinnad on:
Peasponsor: €2000 ja rohkem; Särgil 10X15 cm logo
Suursponsor: €1000; Särgil 8x8 cm logo
Sponsor: €500; Särgil 5x5 cm logo
Toetaja: aitab varustuse ja nänniga; Särgil 4x4 cm logo
Summad ja suurused on orienteeruvad

Jäädes lootma mõlemale osapoolele kasuliku koostööni jõudmisele,

FC Pokkeriprod

veeretas
04.02.11, 13:07
Seoses väli trennidega ja sellega, et kodustaadioniks saab kunstmuru staadion, oleks mõistlik vist soetada kunstmuru putsad. Meeri käest kuulsin, et sõpruskohtumisel oli saali omadega suht libe olnud. Meeskonnast kellegil oli vist nike juures tutvusi, et äkki oleks mõistlik mingi suurema pundiga neid ostma minna . Äkki tahab Nike ka sponsoriks vms.

muruntau
04.02.11, 16:09
FC Viimsi Igiliikur, IV liiga Idas 4. koha saanud võistkond pakkus välja sõprusmängu, 19. või 20. veebruaril, Kalevi kunstil. Ütlesin, et suht suure tõenäosusega oleme nõus ja pakkusin välja, et võiks pigem pühapäeval teha ja pigem veidi hiljem ehk. Kes oleks tulijad?

Neljapäeval on välitrenni aeg nüüdsest kirjas, võtsin veerand staadionit esimeseks korraks, tuleb odavam. Vaatab, kui palju inimesi välja tuleb, kas kannatab poolt platsi ka võtta.

Monkey Sport tegi meile pakkumise varustuse osas. Nende pakutav on sellised odavama otsa variandid. Värvide valimise teemas võitis ülekaalukalt (ühe häälega) umbes viie hääletanud seast komplekt bordoopunane-must-bordoo (või oli see vastupidi?), selle järgi ka küsisin. Selles suhtes varustusega kiiret ei ole, ei pea kohe ära otsustama. Ma pole veel tutvuse värgi kaudu saadavat uurinud ja loodetavasti õnnestub mõni sponsor saada, saaks ägedamaid ehk osta. Senimaani kuni sponsorit pole, on aga Monkey pakkumine üks reaalsemaid meie jaoks. Igatahes, pakkumine ise siin: http://www.upload.ee/files/1100122/FC_Pokkeriprod.pdf.html

The_Meer
04.02.11, 16:15
19veebr.oleks mulle ja veeretasele jama,kuna siis raju7,(plaan sinna minna,mitte ringi obv:D).Aga 20 oleks norm ja 13 veebr. turniirile olen ka põhimõtteliselt tulemas ning pyhapäeval trenni.

muruntau
04.02.11, 16:18
Veeretas, putsade kohta, et rääkisin just sõbra ja trennikaaslase Styveniga, ja ta ütles, et oli saanud Rademarist täna 50% alega Adi välikad umbes €28 eest. See tutvus Nike juures on 40% ja suht väikses poes, ehk neil oligi väliputsasid vist 1-2 mudelit, mille hind oli ligikaudu €80x0,6=€48 umbes, orienteeruvalt 750.

PraS
05.02.11, 19:11
Kordan veel siis üle,et raha pole vaja ülekanda. Võtke lihtsalt PABERRAHA kaasa. Rõhk sõna paber :D
Saadan tuleval nädalal veel ka täpse ajakava siia foorumi.

Reeglid ja tingimused on kõik samad mis eelmine kord. Libistada ei tohi kontakti ja seekord teeme ka seda, et vv võib aint käega lahti mängida kui otsaaut oli. Muuv äga ei muutu. Mängima tavalise palliga.

Kuues sats on ka selgunud ning see on mu sõprade sats.

Esimesed kolm saavad natuke ka pappi tagasi ning teised kolm saavad rõõmu mängust.

Olen avatud küsimustele.

raunsz
06.02.11, 00:48
http://picasaweb.google.com/Suemapildid/SuemaVsPokkeriprod?authkey=Gv1sRgCPz587uU8tb7zQE#

Pildigalerii mängust JK Suemaga.

muruntau
06.02.11, 10:54
Panin pildid üles ka FB'sse. Kui kellelegi ei meeldi, et ma tag'isin teda fotodes, siis PM, ja edaspidi ei tagi.

Pras, ainus küsimus: Kui suurelt te meile kaotate? :D

Mäng Igiliikuriga on kindlel, toimub pühapäeval 20.02. kell 16.00. Kalevis. Tule kohale!

anatoli grinder
07.02.11, 14:36
Elan kyll helsinkis, kuid järgmisest kuust hakkan enamus ajast eestis viibima, seega olex väga huvitatud teiega liitumisest. jalgpalli sai mängitud kunagi eesti 3. liigas. kuid sellest on omajagu aega möödas. Elan töötan helsinkis vast juba pea 5 aastat, pokkerit mängin veel hobikorras. Sain nyyd tehtud omale uus tööleping .mille kohaselt on minu tööaeg laup-pyhapäev. seega esm-reedeni viibin eestis. (hetkel tegelengi sobiva korteri otsimisega tallinnasse. midagi juba ka leidsin) Ehk siis kui ruumi on ,siis yhineksin kindlast.
jalgpall on parim!

muruntau
08.02.11, 01:08
Anatoli, praeguse seisuga on meil teisipäevane trenn ülerahvastatud, aga neljapäevase kohta veel öelda ei oska. Saan aru, et sa liigast töö tõttu osa ei saa võtta? Praeguse seisuga saaks pakkuda sulle ainult neljapäevast trenni Kalevil, aga märtsist muutub ka see, võib-olla teeme edaspidi Wismaris. Mõne aja pärast on see selgunud. Kui hakkame trenne väljas tegema, ehk millalgi märtsis juba, peaks ka ruumi rohkem olema.

muruntau
08.02.11, 01:18
Pühapäevase Suema turniiri kohta: mängijate arv on peaaegu koos, kes veel tahab liituda, andku kiirelt teada! Praeguse seisuga meil ei ole teisele satsile väravavahti, kes oleks kandidaat? Mario sai trennis vigastada kah, loodetavasti pole siiski hullu.

Pühapäeval võiksite ka kutid trennis käia, viimane kord oli ainult kümme, kusjuures neist 3-4 said kergemaid või isegi mitte nii kergeid vigastusi.

Btw, pean mitmete meist tugevamate satsidega (ka kolmandast liigast) läbirääkimisi sõpruskohtumisteks, eeldatavasti edaspidi on pooltel või isegi enamus pühapäevadel mäng. Jälgige siis siinsamas või parem isegi FB'st Events/Sündmused alt, seal on sündmused järjekorras.

raunsz
08.02.11, 06:36
muruntau, ära minuga see Suemas arvesta. Olukorrad muutuvad nii ruttu. Vb ei jõuagi üldse trenni see nädal.

anatoli grinder
08.02.11, 07:06
Anatoli, praeguse seisuga on meil teisipäevane trenn ülerahvastatud, aga neljapäevase kohta veel öelda ei oska. Saan aru, et sa liigast töö tõttu osa ei saa võtta? Praeguse seisuga saaks pakkuda sulle ainult neljapäevast trenni Kalevil, aga märtsist muutub ka see, võib-olla teeme edaspidi Wismaris. Mõne aja pärast on see selgunud. Kui hakkame trenne väljas tegema, ehk millalgi märtsis juba, peaks ka ruumi rohkem olema.

Kui ma 6igesti aru sain , siis liigamängud toimuvad laup-pyhap? Laupäev on kindlasti välistatud ,aga kui osad mängud toimuvad pyhapäeva 6htupoolikul, siis olexin käpp. Pole hullu, kui saax nädalas korragi regulaarselt mängimas käia olex väga pro.

WeThePeople
08.02.11, 08:05
Paar mängu on nädala sees ka.

muruntau
08.02.11, 14:16
Mängud eelmisel aastal toimusid põhja piirkonnas pea 100%liselt pühapäeval, läänes oli ~25% mänge laupäeval samuti. Meie piirkond (jep, veel pole kindel) ja mängude ajakava selgub millalgi märtsi alguseks arvatavasti, vähemalt Pras ütles, et eelmine aasta oli umbes sel ajal selgunud. Panin ka meie eelistatud kodumängude ajaks 18.00., aga palju mänge meil sel ajal ka tegelikult algab on muidugi lahtine veel. Kalevi stata on päris suure koormuse all, paljudel on see kodustata ja seega ei pruugi me saada kõiki mänge 18.00. peale.

PraS
08.02.11, 21:16
Pokkeriprod mängib kodumänge P kell 14:30

veeretas
08.02.11, 22:38
lol soouni see, et auto peale ei mahu oli mõeldud naljana. Päris nii värdjas ka ei ole, et küsin kas tahad ka tulla ja kui tahad siis ütlen, et ei mahu ja kukun irvitama ning lähen minema. Meeriga väljas ootasime ja pärast muruntau käest kuulsime, et sa juba läinud:)
Ja kas see kodumängude kellaaeg on kindel?

soouni
08.02.11, 22:47
aa ma mõtlesin et ei mahu. ma ei näind midagi sind irvitamas või värki:D

muruntau
08.02.11, 23:24
Soouni is pwnd :D

Pras lihtsalt naljatab, liigamängude kalendreid pole kätte jaotatudki ja tal pole mingit võimalust meie mängude aegu teada.

See asi, et trennid on ülerahvastatud unustage ära, täna oli 12 inimest. Ideaalne kahe võistkonna jaoks, aga tahaks liigast huvitatuid ikkagi rohkem trennis näha! Teisalt oli väga hea selles suhtes, et sai omajagu harjutusi teha, seekord tegime paari uut kah, paarisharjutusi ründe ja kaitsesituatsioonide lihvimiseks. Vahepeal sai naljagi korralikult. Et jah, käige korralikult! Uusi nägusid veel juurde ei võta (v.a. neljap võib), aga tahaks regulare rohkem näha.

Ja meeldetuletuseks:
€25 liiga osavõtumaks kõigile liigast huvitatuile!;
FB'sse varikontosid ja varifänne (P.S. ;D);
Neljapäeval välitrenn!
Andke teada, kes veel pühapäeval turniirile tulemas! ma tõepoolest ei viitsi kõigilt üle küsida või üle helistada.

PraS
08.02.11, 23:51
Soouni is pwnd :D

Pras lihtsalt naljatab, liigamängude kalendreid pole kätte jaotatudki ja tal pole mingit võimalust meie mängude aegu teada.



Ma tean siiski. Kui kalevis tahate kodumänge pidada siis kell 14:30 on teie aeg. Igal võistkonnal on kalevi statal nn oma kodumängude aeg ning teie oma on 14:30 ja pühapäev. Loomulikult võib sinna muutusi llisanduda kui mingid erakorralised asjad peaks vahele tulema.

muruntau
09.02.11, 00:01
Seda võis karta jah, sul tundub käpp igal pool sees olevat :P

muruntau
09.02.11, 00:28
Sitt uudis on see, et ka meie peamine väravavahikandidaat Gerd on vigastatud. Tal on selg pikalt juba muret teinud ja mängus sai veel hea põrutuse juurde. Praegu on opile minek ka küllaltki reaalne variant ja tõenäoline eemalolek on 3 kuud. Võib minna kiiremini., samas olen ise seljaoppide kohta ka päris hulle lugusid kuulnud.

Igatahes, järjekordne näide, et ei tasu liiga kaua arvuti taga passida, see nussib selga mõnusalt. Endalgi on kergemaid probleeme sellega (jõukas pmst käia ei saa ja sõjaväkke ei võetud, kuna arvuti taga küürutades olin selja kõveraks istunud).

Anyway, nüüd peab mõtlema välja imetrikke, kuidas pühapäeval meid mitte täishäbisse jätta.

Supsti
09.02.11, 03:36
Mul on 25. veebruaril opp, aga võin tulla appi. Pm pastilaa ja raunz ning osad teavad minu taset, sel ajal kui ma trennis käisin sind polnud. Lisaks kui vaatasin teie turniiri pilte, siis nägin Ilvest ja ühte teist tüüpi mängimas, kellega koos käisin FC Kuressaare fännklubiga esimest suema turniiri mängimas. Ilvesega koos sai veel koos aastalõputurniiri mängitud.

inward
09.02.11, 03:50
http://picasaweb.google.com/Suemapildid/SuemaVsPokkeriprod?authkey=Gv1sRgCPz587uU8tb7zQE#

Pildigalerii mängust JK Suemaga.

Lol. Mario ja Erik on mu endised klassivennad. Erik oli vahepeal väravas ja Mario mängus. Kas mõni neist on siin foorumi liige ka või muidu vutti regularid ? Tra Eesti on väike ikka :biggrin:

nikitheone
09.02.11, 09:15
lauri, mario orgunnisin mina trenni :D. vahepeal käis mario vend ka

inward
09.02.11, 09:50
Jah pärast mõtlesin ka (kaineks saades), et obv sina pidid olema ;)

muruntau
09.02.11, 23:22
Kui kedagi peaks juhuslikult huvitama teised Eesti jalkasatsid FB's, siis siin (bit.ly/klubidfacebookis) on nende nimekiri fännide arvuga. Selles nimekirjas on madalamate kui esiliiga satside omadest siiski ainult need, kellel on üle saja fänni. Tahaks ka varsti sinna nimekirja jõuda.

Meeldetuletus:
Homme ehk nüüd juba siis täna on 1. välitrenn 20.30 @ Kalevi kunst. Ole kohal!
€25 liiga osavõtumaks! + üritage ka käesoleva kuu kuuraha ettemaksuga see nädal ära teha.
Kindluse mõttes tahaks, et liigaga mitte seotud kutid, teeksid ka enda selle kuu makse varem, ehk juba selle nädala jooksul, kel võimalik.

Ma ei taha lihtsalt liiga osavõtu makset viimase hetke peale jätta, kui osadel ei peaks olema võimalik maksta vms. See on meie hooaja tähtsaim makse ja siin ei tohi mingit feilimist olla.

Edit: lihtsalt täpsustuseks, et €25 osavõtutasu ootan siiski ainult liigast huvitatutelt. Teistel seda vaja maksta ei ole, alguses sai kiirustades teisiti öeldud. Kui keegi liigaga mitte seotu on juba maksnud, siis andku mulle teada (nt PM) ja siis ta ei pea nt järgmise vastava perioodi jooksul maksma.

kardpleier
10.02.11, 00:07
tulen pühapäeval turnale

Supsti
10.02.11, 02:53
Tahaks siis homse päeva jooksul teada saada, on väravavahti tarvis turniirile või pole.

Edit:// Postkastis oli kiri ja olen pühapäeval kohal. Keegi võiks kellaaja kribada.

PraS
10.02.11, 04:19
13.02@Rocca al Mare võimla.

18 minti on mäng siis.

Uus ajakava:

14:00 Suema II vs JK Kalevi Pojad
14:20 Pokkeriprod II vs Suema I
14:40 Loime lufthansa vs Pokkeriprod I
15:00 Suema I vs Suema II
15:20 JK Kalevi Pojad vs Pokkeriprod I
15:40 Pokkeriprod II vs Loime lufthansa
16:00 Suema II vs Pokkeriprod I
16:20 Suema I vs Loime lufthansa
16:40 JK Kalevi Pojad vs Pokkeriprod II
17:00 Loime lufthansa vs Suema II
17:20 Pokkeriprod I vs Pokkeriprod II
17:40 Suema I vs JK Kalevi Pojad
18:00 Suema II vs Pokkeriprod II
18:20 Loime lufthansa vs JK Kalevi Pojad
18:40 Pokkeriprod I vs Suema I

muruntau
10.02.11, 09:48
Uus ajakava muutis nats plaane. Enne oli öeldud, et kohale tulla täpselt 14.00., siis nüüd 13.45.

muruntau
10.02.11, 12:04
Üks idee, mis esmapilgul võib-olla nii hästi trenni ja võistkonnaga ei seondu, aga on pikas perspektiivis meile kindlasti kasulik. Ma tahan, et me teeksime enda "Culture book'i", Kultuuriraamatu. Ma tahan, et kõik meist kirjutaksid orienteeruvalt 100-150 sõna pika jutu. Sellesse juttu mahutaks igaüks ära, mis talle meie võistkonnaga seondub, mida ta üksi ja koos võistkonnaga trenni kaudu saavutada tahab, mõned ideed ja ettepanekud võistkonnaga seoses, mis on meie võistkonna väärtused Sinu silmis ja millised need olla võiksid, meie ühistegemistest ja ühistegemiste võimalustest, kuidas kõrvaltvaataja meie võistkonda näeb jnejne.

Kirjutage kindlasti nii positiivset kui ka negatiivset, sest ilma negatiivse tagasisideta ei ole võimalik enda vigu ja eksimusi parandada. Kirjutada võiksid kõik, nii liigast huvitatud, niisama trennis käijad kui ka ainult meie võistkonna ja trenni tegevusi jälgivad inimesed. Kui kõik on enda kirjatükid ära saatnud, siis kogub kõik need kokku, ehk parandan mõned kirjavead, midagi ei tsenseerita ja paneb need kõik koos üles, et me kõik saaksime lugeda, mida võistkond meile tähendab. Ma usun, et see teeks imesid võistkonnavaimu ja trenniskäimise suhtes!

Kirjutage palju tahate, võib kasvõi paari sõnaga ja võib ka eepos olla, 100-150 sõna on lihtsalt orientiiriks antud. Kes tahab, et ta kiratükk anonüümseks jääks, lisagu see enda kirjutise lõppu. Tähtaeg on 21. veebruar. Tehke see ära palun, see ei võta üle poole tunni, kui just ise ei taha.

Saatke enda lugu minu meilile: madis43@gmail.com

Char
10.02.11, 13:58
ok alustan kohe kirjutamist

muruntau
10.02.11, 16:22
Natuke veel Culture book'ist. Päris raamatu mõõtu see välja ei annaks, aga loodetavasti mitu A4 ikkagi. Sellesse oleks koondatud nii meie väärtused kui meie visioon, teisisõnu - meie võistkonna südametunnistus. Väärtused, millel põhinevad meie võistkonna otsused ja visioon, millega kõik meie lühi- ja pikaajalisemad plaanid peavad kooskõlas olema. Nagu võistkond väljakul on kõikide mängijate summa, nii on see ka väljakult eemal. Aga selleks, et saada tõeliseks võistkonnaks, peavad meil olema selgeks räägitud ja kokku lepitud ühised väärtused ja eesmärgid.

Tänapäeval on juba enamusel suurtel ettevõtetel enda väärtused ja visioon (põhimõtteliselt kultuur) kirjutatud kujul, aga väga tihti on selle kirjutanud paar tähtsamat kuju ettevõttes ja sellisena ei ole see kirjutamata reeglite kogu, mida järgida, vaid lihtsalt tühjad reeglid, mida paljud ei teagi ja ainult vähesed mäletavad. Kui firma kultuuris lepivad kokku ainult paar tipus olevat, siis see ei ole siduv ega püsiv. Suurepärast firmat eristabki heast firmast see, et seal on kõik, absoluutselt kõik töötajad andnud enda panuse, enda arvamuse ettevõtte kultuuri defineerimisse. Kui kõik on ühistes väärtustes, eemärkides, tegevustes jne kokku leppinud, siis see on palju siduvam kui ükskõik mis muu reegel. Kui kõik teavad, mille nimel ühiselt tööd tehakse, siis saavutab võrratult rohkem, kui niisama ühe karjuva kuti käske täites. Samamoodi nagu firmade puhul peaks see ka võistkondade puhul toimima.

Kirjutage, milline te tahate, et meie võistkond oleks, ja see saab selline olema!

muruntau
10.02.11, 22:08
Käige ikka välitrennis ka, muidu hakkab mõmmi nutma (http://www.youtube.com/watch?v=4KMrRyljozk#t=2m22s). Täna siis viis inimest. Iseenesest oli väga hea trenn, enamuse ajast tegime harjutusi, igaüks pakkus harjutusi välja, pärast tegime üleminekumängijaga 2+1 vs 2 mängu ja lõpus ka võhma+kiirendusi. Nagu õige trenn juba. Igatahes, neljapäevase trenni kohta küsitlus, palju tuleb? Kui me esmaspäevaks vähemalt 8 nägu kokku ei saa, siis jätab välitrennid ära. Pole väga äge, kui paljud lubavad väljas käima hakata, isegi nõutakse välitrenni ja siis kohale ei tulda.

Edit:
Neljapäeval väljas:
muruntau

veeretas
10.02.11, 22:43
Väljas mängida ikka hoopis teine teema, külma ei tundnud kordagi ja pikali ka ei käinud. Ja juba viie inimesega sai päris korraliku trenni ära pidada ja kui nüüd saaks vähemalt 4vs4 või 5vs5 mängu ka lasta järgmine kord, oleks eriti muhe. Mõlema käega selle poolt, et nii pea kui võimalik kõik trennid väljas, aga esialgu prooviks siis järgmisteks välitrennideks rahva kohale saada.


Neljapäeval väljas:
1. muruntau
2. veeretas


Shippisin ka Liiga tasu ära.

PraS
10.02.11, 23:19
Hea siis et ma vaatama ei jäänud :D

muruntau
11.02.11, 08:48
Culture Booki teema tuli, kui kuulasin audiobooki firma Zappos kohta. Kes rohkem tahab teada, siis siin (http://www.zapposinsights.com/main/culture-book/) ja siin (http://about.zappos.com/our-unique-culture/zappos-core-values) on rohkem infot.

Muide, orgunnin millalgi märtsis toimuma Tallinn-Tartu PP'de mängu. Ideaalis oleks seal ainult pokkerimängijad. Mäng toimuks laupäeval ja pärast seda oleks mingisugune ühine donkament kas Playmakersis või mõnes pubis.

Ja taaskord meeldeuletuseks:
Liiga osavõtumaks €25. See on hooaja tähtsaim makse, ärge sellega hiljaks jääge!
Kas tulge välitrenni või öelge selgelt, et mõttetu idee, olen looder ja ei tule.
Enda lugu Kultuuriraamatusse.

pastilaa
11.02.11, 09:24
Liiga osavõtumaks siis samale kontole ikka jah? Kuigi enda seis endiselt kahtlane ja võib juhtuda, et see aasta OPi tõttu jääb vahele, teen just in case liiga makse ära ikka. Mängida tahaks kõvasti.

Ühisürituste jms vigurite osas olen passiivsem kahjuks aja puudusel.

muruntau
11.02.11, 09:41
Ikka samale jah. Selgitus võib olla sama mis alati, et PP jalka osavõtumaks vms. Liiga osavõtumaks ka halb ei ole, aga sõna jalgpall võiks sees olla.

nikitheone
11.02.11, 09:48
pmst hakkan vist teisipäevast jälle trennis käima, kui tervis on ok pühapäeval

muruntau
11.02.11, 11:46
Rääkisin just JK Kalevi kuttidega (orgunni poole pealt) ja jõudsime ideeni teha jalgpallurite pokkeriturniir. Kõik kas enda võistkonna särgis või koondise või mõnes fännisärgis. Tuleks suht suur üritus, Soccerneti ja Delfi kajastusega ja puha. Madalamate liigade mängijatest ja muidu fännidest koosneks. Ehk kuidagi meenutaks ka võistkondlikku pokkeriturniiri, aga see nii tähtis poleks. Loodetavasti annab Playmakers selle ürituse jaoks ära rääkida. See oleks päris kõva sõna sponsorite sebimisel!

Edit: Ja PraS pidi ka meile neljapäeval trenni tulema, näitab meile mõned harjustused ka ette (ta lisaks Suemale ka Kalevis treener).

muruntau
11.02.11, 17:08
WTF mehed, meil on praeguse seisuga ainult 5 inimest liiga osavõtumaksu maksnud! Ei tahagi liigasse või? Sai nagu räägitud, et see on hooaja kõige tähtsam maks üldse, selle peab pühapäevaks/esmaspäevaks ära maksma, muidu me liigasse ei saa. Arvestus tehti, et 18 inimest maksab osacvõtumaksu ja minu arust on meil liigast huvitatuid kusagile 25 kanti. OK, ma ise olen ka nende seas, kes veel maksnud pole ja kindlasti peksan enda sõpradelt ka välja, aga see raha tuleb ära maksta!!!

Btw, ma ise ka kannan alles täna üle :embarrassed:

Samuti, kel võimalik plekkige kuu raha ette, et meie liigasse jõudmine ikka kindel oleks!

Max
11.02.11, 19:03
Uhh, räme kiire olnud. Pole 2 nädalat jõudnud foorumis süveneda. Omme üritan aja maha võtta ja järjepeale saada. Ja pühapäeval kindel tulija.

ilves
11.02.11, 19:32
Tervist,
Vabandan, et neljap. tulla ei saanud, aga olen haigena voodis.
Pühapäeval ilmselt kahjuks ka tulla ei saa :(
Liiga raha üritan võimalikult ruttu ära maksta (see nädal veel).

fyte
12.02.11, 01:16
Homme selgub, kas saaks pühap joinida. Saan aru, et ilvese koht on vaba? Palju hetkeseisuga tulijaid on?

Max
12.02.11, 01:35
Ma + sõber mul sis tulijad; ma täits 99 prossa ja arvan et sõber ka.
Oleks hea kui vähemalt 2 vahetust vähemalt tiimis. Sellessuhtes et vigastused kerged tulema kuigi kellegile ei soovi seda. 7+7 oleks mõistlik. kui 1 vahetus sis natuke nigel aga veab vast ära. Eks paistab palju sis kokku tuleb.
Loodetavasti 1-4 sisse jäävad mõlemad tiimid, siis saaks vast rahule jääda tulemusega :D

PraS
12.02.11, 01:51
Näeme pühap siis!

Neljap siis ajage kõik oma perssed kohale :)

muruntau
12.02.11, 05:32
Edit: Siin oli enne mõttetu jutt

Fyte, tiimi mahud alati!

Pras, küll me enda persed kohale veame, vea enda oma ;)

P.S.: teise satsi väravavahi koht veel lahtine, oleks tore, kui keegi seda täita viitsiks.

CTXrix
12.02.11, 12:02
Kas meil on praegu täpselt teada, kui palju mängijaid on? Vigastused, väsimus vms võib suht kähku 7 inimesega tiimi ära tappa, kui 5x18 minutit "võistlustempoga" mängida. Seal on suur vahe, kas sumistada trennis või võistelda. Kui on puudu, siis võib-olla saaksin veel kellegi juurde. Väravavahti ei ole, seega II tiimil on see osa suht perses praegu (seal on plats nii väike, et keskväljalt saab juba irrrmsa litaka peale kütta ja suvaline kogemusteta jorss neid lööke ära ei võta). Muruntau, palun anna teada. Praegu olen mina +1.

muruntau
12.02.11, 12:32
Mängijaid on praeguse seisuga niipalju, et mõlemal võistkonnal peaks 1 vahetus olema. CTXrix, kui sul on veel sõber või paar, kes tulla saaks, eriti, kes väravas olla saaks, siis võiks tulla küll.

Tulge ikka kõik kohale ja uutel või mitte aktiivsematel liikmetel on €5 tasu kah.

Kellega mul isiklikult ei õnnestunud rääkida, siis võiks proovida ka kohale tulla, mängijaid on juurde vaja pühapäeval!

vsiu100
12.02.11, 12:49
olen viimasel ajal väga kõrvale jalkast jäänud, isiklike muresid jne liiga palju.

aga ma oleksin väravavaht homme hea meelega. kindaid on kellegil?

kus see saal täpsemalt asub?(muidu panen jälle puusse nagu kalevi puhul :) )

veeretas
12.02.11, 13:03
Kui kesklinnast minna turniirile siis nr 6 troll, Kristiinest saab ka peale. Nr 7 troll maandub ka Zoo peatuses.

Kiire kritseldus kuidas sinna saab:
http://enos.itcollege.ee/~mgraudin/Tee/TEEKOND.jpg

Zoo peatuses maha ja jalgadele tuld :D

Niipalju veel, et see FC Absoluut on päris tugev sats, arvatavasti üks esikoha nõudlejaid. Aga teeme neil elu raskeks !!!

Hetkel olen 90% kindlusega tulemas. Homme päeval selgub 100 protsendiline vastus.
Täpset jalga!!!

Asukoht peaks siis see olema. Kui eksin siis parandage. Ja peaks saama kasutada trenni kindaid, mida on kaks paari.

CTXrix
12.02.11, 14:35
Mina +2 siis hetkel, võib-olla tuleb ka kolmas.

edit: mina + 3. I deliver :)

kjoop
12.02.11, 17:27
oleksin ka homme käsi kui veel mahub

muruntau
12.02.11, 20:32
Sellise seisuga kütab teine sats soojenduseks esimesele sauna ära kah :D

raunsz
12.02.11, 21:17
Krt kus oleks isu mängida, aga ei saa. :(

edit: edu ka teile homme! :)

muruntau
12.02.11, 23:23
Kjoop, ütleme nii, et ruumi on.

Raunsz, paneme sinu eest ka hullu!

Supsti
13.02.11, 11:02
Täitsa perses, ärkasin hommikul kehva enesetundega üles. Käisin pesus ära, tunne ikka sama sitt. Lõpuks lükkasin kraadiklaasi alla ja oh imet, 38.0. Nii palju siis minu mängimisest.

muruntau
13.02.11, 20:36
Pokkeriprod II esindus pani Diisli Cup'i kinni. Auhinnaks 20 euri ja 2l diisel.

Esimene koosseis kordas enda eelmise turniiri saavutust ja leppis 5. kohaga.

Max
14.02.11, 17:58
Krt vigastus on kardetust suurem vist :S Seenädal mind platsipeal arvatavasti ei näe. Loodetavasti kauemaks see ei veni. Jalg on ikka päris värvi muutnud. Hüppan vast traumast läbi vaatan mis öeldakse. Pühapäeval ka arvatavasti seega out, aga eks selgub.

muruntau
14.02.11, 18:10
Saatsin just kirja Kalevile, et soovime neljapäevase trenni ära jätta külma ilma tõttu. Loodetavasti pole liiga hilja selle jaoks.

Pühapäevase mängu viisin ka sisse Wismarisse meie ajale kell 19.00. Taas külm ilm + vigastused, meil ei tuleks välimängust midagi välja kahjuks.

Ma ise olen ka paar nädalat audis pühapäevase vigastusega. Kes võtaks homme treenerirolli ja viiks paar harjutust ka alguses läbi?

muruntau
14.02.11, 22:42
Neljap trenni ei toimu!

Maksega peab homme lõpuni jõudma. PP'd raha on kohal ja ise kandsin ka lõpuks ära. Btw, kes mulle pühapäeval €25 andis? Ma mäletan, et Kardpleier andis €50 ja kellelt 4x€5 korjasin, aga keegi vist andis ka €25.

Kellel veel maksmata, siis viimane võimalus!

Ja muide, veeretas, vii ise alguses kasvõi paar harjutust läbi! Kui veeretast ei ole, siis Fyte või Raunsz või Soouni, lükake ikka paar harjutust käima.

nikitheone
15.02.11, 10:03
arstilt saabus info, et ma saan märtsis ühineda teiega.

muruntau
15.02.11, 10:16
Ok, meil on veidi alla €200 puudu veel!

Siiamaani maksnud on: Styven, Veeretas, Pastilaa, Kardpleier, the_Meer, Mario, Rait, Gerd, Muruntau,

Maksmata: Soouni, Niki, Raunsz, Ilves, Max, Tarmo, Raul, Raido, Meelis, Vsiu, Erik. Võib-olla veel keegi, kes on liigast huvitatud, aga praegu meelde ei tulnud.

Mehed WTF? See on hooaja tähtsaim makse, me ei saa seda feilida ja siiski üle poole ei maksnud ära õigeks ajaks. Tehke kindlasti täna ära, et enne 17.00. Swedi jõuaks! Ühtlasi, kel võimalik, tehke täna ka trenni kuumakse ettekanne ära, et kindlasti saaks makstud. Tänud, et üritate liiga unistust niimoodi üle tü.a saata!

Edit: tuli meelde, et see €25 makse, mida pühapäevaseks pidasin oli tegelikult Andero kuumakse neljpäeval.

raunsz
15.02.11, 10:22
Sry. MA pikalt eemal olnud muude põhjuste tõttu. Nüüd üle 5 a. raskem haigus ka..:S rigged tra


TMa ei teagi, mil trenni jõuan, aga makse teen kohe kohe ära.
edit: makstud

nikitheone
15.02.11, 11:40
muru, ma olen juba ammu maininud, et ma olen nõus liigas kaasa lööma, kui täiendavaid kulutisi ei tule.
hetkel ma võin selle ära maksta, aga siis on jälle mängijaid puudu ja siis ei viitsi iga liigamängu eest trahvi maksta küll.

ammu räägitud ju

kardpleier
15.02.11, 15:40
davai täna trenni ka mehed. Liiga kohapealt päris nutune värk.

kivisaba
15.02.11, 15:48
mina ka kohal täna siis

KristjanLaas
15.02.11, 15:49
heip, ei tea kas veel on võimalik teie tiimiga liituda või see rong on juba läinud?
Omal ajal olen mänginud isegi ja saaks hakkama küll mänguga ilsmelt, kuigi vorm on ka parem olnud;)

veeretas
15.02.11, 16:08
Mina ja Meer täna kohal. Ja ma arvan, et foormumist võtame kõik huvilised vastu ja arvatavasti ei ütleks ära ka mõnest leegionärist, aga eks Muru täpsustab.

KristjanLaas
15.02.11, 16:10
pm oleks juba täna mänguvalmis, aga vaatab jah mis otsustajad ütlevad.

kardpleier
15.02.11, 16:11
kas kellegil oleks võimalik pallipump võtta täna kaasa? kiku võid vabalt tulla täna

veeretas
15.02.11, 16:22
pallipumpa ei ole aga jah Kristjan ma mõtlesin seda täpsustamist rohkem väljast tulijate kohta nii, et kui saad siis tule täna kindlalt trenni.

nikitheone
15.02.11, 16:28
oot kas pühap on mäng või trenn?

veeretas
15.02.11, 16:32
Ja see asi ka muruntau, et minu arvates võiksid küsida endale kõikide trennis käijate või vähemalt vähegi liigast huvi tundvate mängijate telefoni numbrid ja maili aadressid, mida nad igapäevaselt kasutavad. Siis saaks operatiivsemalt selgitada tulevikus mängus osalejad jne.

veeretas
15.02.11, 16:33
oot kas pühap on mäng või trenn?

Peaks olema mäng, aga esialgse Kalevi staadioni asemel on toimumispaigaks wismari sisehall. Ja algusaeg 19:00

muruntau
15.02.11, 16:33
Kristjan tule ikka. Pühapäeval mäng Viimsiga meie trenni ajal ja ruumides. Pallipump samuti minu käes. Tehke makseid veel!

KristjanLaas
15.02.11, 16:47
okei olen kohal täna, wismaris oli ikka?

veeretas
15.02.11, 16:57
jah, kell 20:45

fyte
15.02.11, 21:38
Pall oli töss ja veste polnud, nii ei saa ju rallit sõita. :/

muruntau
15.02.11, 22:06
Ma seekord ei tahaks süüd enda peale võtta, arvan, et mul on ka õigus küllaltki tõsise vigastuse tõttu ühe korra puududa. Saate ise ka veidikenegi lahendusi välja mõelda, käia palliga läbi spordipoest, kus see täis pmbata vms. Minu käes on ka võistkonna 5'st pallist ainult 2. Veelgi enam, ma niigi pidin pool päeva taga ajama erinevaid inimesi, kes polnud liiga liikmemaksu tasunud ja ikkagi välja kirjutatud kümnest nimest ainult kaks maksid + Andero, kes on ainult korra käinud.

Ma ise kandsin oma rahast €150 meie arvele, et saaks ikka makstud. Kel maksmata veel, peab seda tegema sulas minu kätte! Tahan enda raha tagasi saada.

Btw, tuli välja, et PP'de MTÜ'l oli limiit madalam kui €834,06 ja MTÜ ei saa limiiti netist tõsta, pool kandest tuleb peale 24.00.'i. Loodetavasti seda aktsepteeritakse ikkagi, kui mitte, siis Jalkaliidu ametlik poliitika hilinemise korral on liitumistasu duublisse laskmine! Nii et ei ole veel 100% kindel midagi. Tänud kõigile, kelle peale ka nii väikses asjas loota ei saa!

muruntau
16.02.11, 09:27
"Tere.
Osavõtutasu on laekunud ja kõik on korras.

Lugupidamisega

Ülli J...
EJL-i võistluste osakond"

Lõpp hea kõik hea!

nikitheone
16.02.11, 09:33
saatsin eile õhtul ära. jõudis kohale?

muruntau
16.02.11, 09:41
Jep, Sinu, Raunszi ja Andero oma oli kohal eile kella 22. paiku.

muruntau
16.02.11, 11:29
Pühapäevasel mängul on meil jalkaliidu litsentseeritud kohtunik kah. Saab näha, kas kohtunike tase on ka aastatega tõusnud.

Järgmine teisipäev tuleb tõenäoliselt üks treener ka meil trenni. Ta näitab meile ette individuaalsemaid harjutusi, kuidas personaalseid oskusi parandada. Saab teinekord neid ise trennis kasutada. Tänud Nikile, et viitsib orgunnida seda!

Ja muide, Tartu pokkeriprode jalkaga on meil laupäeval, 12. märtsil kell 13.00. sõprusmäng Wismaris! Üritan orgunnida ka Playmakersisse samaks õtuks jalgpallurite pokkeri-freerolli koos lauajalka, male-kabe ja muude Playmakersi hüvedega.

muruntau
17.02.11, 10:14
Igaks juhuks neile, kes ainult seda teemat siit foorumist jälgivad. FC Pokkeriprod otsib endale hüüd- või tunnuslauset. Parimale pakkujale auhinnaks meie võistkonna särk, kui see peaks millalgi valmis saama. Pakkuda saab järgmises teemas:

http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/6726

Ja las see Culture booki teema jääb hilisemaks, ehk on vara tõesti. Praeguse seisuga pole igatahes keegi midagi kirjutanud. Enne liiga algust teeb selle siiski ära!

Edit: ja plaanis olnud ühissuusatamise kohta. Ma ise ei vea see nädal vigastuse tõttu välja, aga järgmine NV tuleks mul kõne alla küll suure tõenäosusega, selleks ajaks annab loodetavasti vigastus järgi. Eelistatavalt laupäev. Oleks keegi veel käpp?

muruntau
17.02.11, 19:16
Tegin meile sponsori leidmiseks meie FB lehele ka custom page'i - Sponsorile: http://www.facebook.com/FCPokkeriprod?sk=app_4949752878

Tean küll, et suht algeline, aga tegin selle valmis 2 tunniga enne mida ma ei osanud ei custom page'i teha ega ka HTML keelt. Selles suhtes pole nagu väga viga. Kui keegi on heades suhetes mõne firmaga, siis võiks neid pommitada sellega. Ranka pidi homme panema sellest lühendatud variandi ka PP'de avalehele uudiseks üles, et meid veelgi aidata sponsorluse saamisel. Tänud Ranka!

Btw, meil on varsti tulemas varustuse ja mängijate regamiskulud, mille katmiseks praeguse sisuga just väga roosilised väljavaated ei ole. Seega paluks taaskord, kel on FB konto ja kes meie tegemisi jälgib, lisada end meie FB lehel meie fänniks aadressil: http://www.facebook.com/FCPokkeriprod

See võtab alla minuti, aga oleks meile suureks abiks (Edit: sest suurem arv fänne = suurem hulk inimesi, kes sponsori logo näevad = suurem võimalus sponsorlust saada). Iga fänn on tähtis.

muruntau
18.02.11, 14:06
Kutid, võistkonna organiseerimine on väga suur töö ja see hakkab võtma mult juba poole kohaga töö mõõtmeid. Ma täidan siiamaani nagu Hunt Kriimsilm, üheksat ametit:

Raamatupidaja-inkassaator: klubi eelarve koostamine, trennimaksude arvestamine päris muutliku trenniskäijate arvu pealt, arve pidamine, võlgnikega kontakteerumine ja meelde tuletamine.

Treener: vaatan treeningvideoid, et noppida neist välja meie oskustele vastavaid harjutusi ja siis neid trennis üritan läbi viia.

Mänedžer: Organiseerin üritusi, turniiridel osalemisi ja sõpruskohtumisi.

Avalikud suhted: hoian meie teemasid elus nii siin kui ka FB's, Pnewsis, Soccernetis, suhtlus võistkondade tasandil.

Ametlik suhtlemine Jalkaliidu ja sponsoritega: teen endale selgeks jalkaliidu nõudmised meeskonnale ja üritan meid neile vastavaks muuta, sponsorluse avaldus + olen paari kohta meili saatnud (viimane osa on päris probleemne veel)

Motivaator: üritan mingil määral kuttidele ikkagi meelde tuletada, et on vaja trennis käia, et võistkond tähendab kõigi panust jne. Näitan enda eeskujuga, et trennis käimine on vajalik, tulen kasvõi poolvigasena trenni, et (varem eriti) trennid üldse ära ei jääks ja trennivarustus ka trenni jõuaks.

Võib-olla veel mõni funktsioon, mis praegu ei tulnud meelde või mida nii hästi ei saaks millegi alla liigitada.


Vähemalt nii palju asju on vaja teha, et klubi asjad kulgeks sujuvalt, midagi tegemata ei jääks ja meil kõigil oleks mõnus trennis käia. Üksinda on nende täitmine aga ülimalt aeganõudevm, raske ja see võib meile tekitada probleeme edaspidi. Näiteks teisipäevane trenn, kus ise kohale vigastuse tõttu tulla ei saanud ja pidite tühjema palliga ja vestideta mängima või ei jõua hoida end kursis kõigi jalkaliidu nõudmistega ja tuleb paugust trahv meile. (Usutavasti on see koht kontrolli all, aga 100% ei saa kindel olla).

Seega ma tahaks, et võistkonna parema organiseerimise nimel te pakuks ise ka ennast mõnda neist rollidest täitma. Ma ise teeksin jätkuvalt enamuse ära, aga puhtfüüsiliselt ei ole võimalik ise mul kõiki neid nii hästi täita kui võiks. Mõne üksiku rolli täitmine ei võtaks kelleltki eriti palju aega, max 2-3h nädalas. Seega ma pakun välja järgmised ülesanded:

Kõik treeneri kohustused: võiks olla keegi, kes käib päris palju kohal. Pluss keegi veel abitreeneriks, juhul kui põhivend kohal pole. Ise võin ka trennis olles mingeid standard asju käima lükata, aga spetsiifilisemate harjutustega (võhm + individuaalsed oskused + meeskondlikud liikumised + mis iganes) ei jõua sammu pidada. VÕin mõned treeningvideod uploadida kuhugi kui vaja, samuti võiksite ka omavahel koostööd teha ja välja mõelda, mida veel paremini saaks trenni teha.

Avalikud suhted osaliselt: keegi, kes kirjutaks meie tegemistest Pnewsi ja Soccerneti foorumis meie teemas ja oleks lisaadminn FB's. Siin palju vaja pole, korra umbes 2 nädala kohta on mõni asi, mida oleks mõistlik ka mainida teistes kohtades, nagu mängude tulemused, turniirid mõni ägedam üritus vms.

Motivaator, ma ise lööksin ka aktiivselt kaasa, aga oleks vaja, et keegi aitaks motiveerida inimesi trennis käima. Mu IRL sutlusoskused on nagu nad on, eriti kedagi ei veena pigem. Oleks abi vaja. Siin võiksid tegelikult kõik aktiivsemalt kaasa mõelda.

Kui keegi tahab aidata ka mõne muu asjaga on see ainult tervitatav! Mõelge selle peale, see ei võta tegelikult palju aega, aga muudaks meie trenni ja võistkonna palju paremaks!

nikitheone
18.02.11, 14:17
peab tänama murut, kes teeb tõesti head tööd, mida ei ole mitte vähe.
olen nõus kaasa aitama mingis valdkonnas. kui järgmine kord kokku saame, võime lähemalt rääkida muru.

muruntau
18.02.11, 14:20
Palun vähemalt neil, kel liigaplaanid on, see eelmine pikem komm läbi lugeda. Lühidalt eelmise sisu: kogu võistkonna orgunn võtab liiga palju aega ja ma ei saa panna enda aega nii palju ilma riskita, et osades aspektides võib meie võistkonna- ja trennielamus kannatada. Pakkusin välja, et aktiivsemad trenniliikmed mõtleksid veidi aktiivsemalt kaasa ja võtaks mõned kohustused üle. Koos meeskonnana tegutsedes toimib meeskond ka paremini!

ErikT
18.02.11, 15:56
See töö kõik mis sa teed on vägagi kiiduväärt ja on arusaadav et lõpuks üksi tehes saab jaks otsa. Jalgpall on meeskonna mäng ja paljud võiksid ka meeskondlikult kaasa aidata. Momendil, ma tahaks väga aidata ja aktiivselt osa võtta,aga vigastuse tõttu võtsin omale kuu ajalise puhkuse et jalg ikka korda saaks, sest kellel ikka vigast mängijat vaja ja ega nii see jalg ei parane ka kui koguaeg tampi anda, kuu aega andsin enne kui otsustasin et vaja puhkust. Praegu ma lubama ei hakka midagi,aga kui märtsis jälle jonksus olen,siis võin ka enda peale mõne lisaülesande võtta.
Pole siis ka mina veel liiga maksu ära maksnud, aga tõesti praegu pole rahaline seis kiita + selle kõrvalt on mul veel üks üsna kulukas hobi.
Märtsiks proovin oma võimalused ja tahtmistes selgust saada.
Erik.

Max
19.02.11, 00:03
Hi, minupoolt ka kindlalt liigaosavõtt veel tulemas. Ühekorra kui seda makset tegin sis swedil oli leht maas või täpsemalt läks maha just ja vaatasin et makse polnud läbi läinud.

Muru: et ühes postituses sain aru et soovid sulas seda? Äkki täpsustad.
Traumas sai ka ära käidud. Õnneks luumurdu polnud aga jalg oli kolepaistes küll vahepeal ja nüüd veel varbad sinised. Öeldi et kui jalg enam valus pole võin sportima hakata, pakuti umbes min nädal veel. Hetkel putsasid küll jalga ei suuda panna. Loodetavasti nädalapärast kannatab joosta juba ilusi. Eks annan märku mis seis lähiajal.

Edu pühapäevaks!!!

The_Meer
19.02.11, 10:15
Käisin ka eile traumapunktis.Krt ma ei ole kindel,aga äkki istusid ka seal ärjekorras.Igatahes olin ma suht räigetes valudes ja silme eest oli must.Yhesõnaga mul selg hetkel seal sammuses ning paar nädalat kindlasti trenni ei tule.

muruntau
19.02.11, 11:41
Max, sulas jep mulle.

muruntau
19.02.11, 13:29
Head jalgpallisõbrad!

FC Pokkeriprood koostöös JK Tallinna Kaleviga korraldavad Playmakers Club’is Tallinnas Jalgpallihuviliste MV-d. Kaasa lööma on oodatud kõik jalgpallihuvilised. Ainus tingimus on, et tulete jalgpalli särgis, eelistatavalt endanimelises.

Idee tekkis sellest, et ei ole jalgpallisõpradel just palju selliseid ühiseid jalgpalliväliseid üritusi. Miks mitte proovida vahelduseks proovida rammu ka mõttemängudes? Meile FC Pokkeriprodest, kes me alles liigaga liitume, on see ka võimalus astuda jalgpalliellu omal „koduväljakul.“

Playmakersi klubi ongi pühendunud erinevate seltskonnamängude mängimise võimaluse pakkumisele: seal saab mängida kõike alates kaardimängudest kuni male ja lauajalgpallini välja. Seega, kes peaks välja kukkuma ei pea sugugi kurvastama, sest tegevust ning uusi ja vanu jalgpalli sõpru on ümberringi küllaga. Samuti on Playmakersi tase vägagi professionaalne, nende korraldatavad turniirid jäävad kasiinos toimuvatele alla ainult kahes aspektis: ise peab kaarte segama-jagama ja auhinnafondi suuruses. Viimast ainult seetõttu, et nende turniiridel ei ole osavõtutasu. Kohapeal on ka turniiri läbiviija-õhtujuht ja seinal ekraanil on võimalik näha turniiri infot, blindide tasemeid, mängijate arvu, keskmist stäcki jne


Rahalist auhinnafondi ei tule ka meie üritusel, küll aga tuleb auhindadeks igasugust pokkeriteemalist nänni nagu pokkeriraamatud, kaardipakid. Selle ürituse eesmärk ei ole siiski suurte rahade peale mängimine, vaid mõnus ajaviitmine heas seltskonnas.

Üritust toetab Playmakers ja Triobet. Üritame veelgi võimalikelt sponsoritelt auhindu välja võidelda!

Turniiri algusaeg 19.00., late reg kuni teise pausini orienteeruvalt 21.00 kanti.
Pilet on üritusel €5, mille eest on buffeelaud.
Playmakers Club asub Tornimäe 5, ühes kaksiktornidest.

Eelregamine on vajalik, seda saab teha kas FB's (http://www.facebook.com/event.php?eid=184398248266259) või Soccerneti foorumis (http://foorum.soccernet.ee/showthread.php?9910-Jalgpallihuviliste-MV-d-pokkeris&p=1274995#post1274995)


http://img834.imageshack.us/img834/8862/pokker.jpg

Edit: Ja ka NSFW reklaam:
http://img819.imageshack.us/img819/5143/pokerdamas.jpg

muruntau
19.02.11, 13:47
Plaan siis selline, et 12. märts on kell 13.00. Pokkeriprod Tallinn vs Tartu mäng ja õhtul jalgpallihuviliste pokkeri event, mida hellitavalt kutsume ka meistrivõistlusteks. Tehke endal see laupäev (ja ka reede õhtu) vabaks. Turna algus 19.00., algul jäi see eelmisesse posti lisamata.

muruntau
19.02.11, 14:17
Pokkeriürituse jaoks on ka äärmiselt vajalik, et me saaks enda satsi särgid juba selleks ajaks valmis. See oleks küllaltki korralik promoüritus, sest JK Kalevi kaudu peaksid sinna tulema ka delfi SL Õhtulehe, Soccerneti ja mingi võimalus ka et elu24 piltnikud. Või vähemalt mõned neist. Üritangi selle üritusega sponsorikandidaatidele uuesti peale lennata, see peaks meid aitama oluliselt paremini müüa.

muruntau
19.02.11, 19:35
Sain täna veel kolm pakkumist vormidele, Rucanorilt, Trendilt (mingi selline nimi vist oli) ja Adilt, kusjuures adi on neist ka parima hinnaga, sest seal tutvused. Gerd toob näidise teisipäeval trenni näha, kui meeldib peaks ära tellima. Adi komplekt särk+püksid+kedrad on kokku veidi alla €25.

See aga tähendab, et kas jälle raha kogumine või peab sponsori saama. Üritan igatahes saada sponsot.

muruntau
19.02.11, 20:07
Muide, kes homme mängule tulijad on? meil on vigastatuid omajagu, mina kaasa arvatud. Kõik kes trennis ikka mingil määral käivad võiks üritada end homme kohale vedada, sest platsile saab ikka. Must särk siis kaasa!

Max
19.02.11, 21:17
Et selline soovitus veel, et vb osad soovivad ise endale terve komplekti jalkavarustust muretseda. Enne ostmist kes annavad märku et tahavad isiklikku vormi, siis saab arvestada et pole vaja niipalju lisavorme muretseda. Soovitaksin seda läbi mõelda.

veeretas
19.02.11, 21:43
muru nagu ma aru saan siis sa homme ei tule? Ise kohal, aga tuleks võtaks siis sinu käest kindad ja muu mandi, kui sa ei tule.

muruntau
19.02.11, 22:08
Veeretas, tulen küll, pealt vaatama. Peab ju uued hüüdlaused kasutusse võtma. RAKEBACK PUNKT POKKERIPROD PUNKT COM!!!

Max, mis mõttes isikliku vormi, selles mõttes, et võistkonnast eraldi vms? Minu plaan on selline, et tellib 20 täiskomplekti + paar varusärki ja 1) juhul kui sponsori saab on kõik korras, 2) juhul kui sponsorit ei saa, siis põhivennad ostavad isikliku välja ja peab varukomplektide raha kuidagi kokku klappima, mille siis tagantjärgi maksavad need, kes veel liituvad või harvemini käivad vms. Selles suhtes, et €25 + ~€5 logode ja numbrite printimine näkku iseenesest ei ole hooaja kohta suur väljaminek, kuigi kahjuks kõik väljaminekud meil niimoodi kokku langevad. Ja õige värk oleks ikka see, kui kõigil sama vorm, palju etem mulje jääks

raunsz
20.02.11, 09:21
Türr tahaks mängida, aga ei suuda ikka mängida täna ilmselt (pole veel terve). :(

sryy

Max
20.02.11, 10:29
Mõtlesingi nagu täiskomplekti välja ostmist. Seletus tuli keeruliselt välja enne :D

muruntau
20.02.11, 16:18
Igaks juhuks mainin, mis enne jäi ütlemata: tulge täna ikka varem, mäng on. Tulen ise koos pallide, kinnaste ja pumbaga.

muruntau
20.02.11, 20:52
Pokkeriprod 0-18 Viimsi FC Igiliikur

Just nii, te ei lugenud valesti. 5+1 mäng, meid oli täpselt 6, kusjuures platsil olid ka Kivisaba, kes oli peale umbes 5 aastat ühe korra trennis käinud ja mina, kes ma tulin vigasena pealt vaatama ja igaks juhuks võtsin lühkarid kaasa. Respekt Viimsi satsile, kes meist ka parima koosseisuga igas aspektis üle on, et ikka kogu aeg täiega panid ja näitasid õiget taset. Hea tiim ja väga hea suhtumine on neil.

Erinevalt meist. Olgu, arusaadav, et meil on umbes 6 venda vigastatud ja 2 haiged, aga ülejäänud? Ma tulen ise enda 25. sünnipäeval kohale, vigasena umbes -5 kraadises hallis teen lühkarites oma mängu ära, kusjuures sama vigastust veelgi süvendades (tänud kutid!). Ma ei eeldagi kelleltki sellist pühendumist, aga kui mäng on ikka mitu nädalat ette teada, siis nii palju respekti võiks võistkonna suhtes olla, et ennast kohale vedada. Muide, praegu on tõsine tahtmine mõnele vennale, kes eriti kohal ei käi ja makseprobleemidega on võistkonnast kick anda. Ärge sundige seda tegema.

Siiski peab rangemad meetmed tarvitusele võtma trenniskäimise parandamiseks. Jalkavõistkond ei ole puhkekodu, kus käid paar korda kuus kohal ja niimoodi teisi alt vedades keerad teistele pasa kokku. Pean täpsemad meetmed veel välja mõtlema, kuna ma ise vigastuse tõttu kohal käia ja kontrollida ei saa, aga midagi tuleb ette võtta. Sellist suhtumist, a la ups, jäin Simple Sessionit vaatam ei saa tolereerida. Osad kutid on jälgimise all. Kui tahate liigas osaleda, siis käige trennis ja mängudel. Kaks korda nädalas trenni tegemine ei ole midagi üle mõistuse, see on normaalse sportliku eluviisi juures miinimumi lähedane.

Võib-olla peab ka liigasse mitte tulijate arvelt (eriti pokkeriga mitte seotute) uutele nägudele ruumi tegema...

Karikakar
20.02.11, 21:14
Kas 18:0 võit ebasportlik ei ole? :P

muruntau
20.02.11, 22:06
Kutid. Meie võistkond esindab pokkerimängijaid. See on meie identiteet ja sellega me seostume. Ma olen meist rääkinud päris palju ka Soccerneti foorumis, meid ikka teatakse, olen sinna küllaltki kõrged eesmärgid üles seadnud. Meil on reputatsioon, mida üleval hoida. Meie võistkonna edu puhul vaadatakse, et pokkerimängijad on ka normaalsed sportlikud inimesed, meie ebaedu puhul jääb meist kõigist, kõigist pokkerimängijatest mulje, kui lohhgämbler pohhuiistide kambast, kelle sõnavarast vastutus ja meeskonnatöö puuduvad ja kes liigutavad end ainult sõnades. Meie võistkond on mingis mõttes pokkerimängijate võrdkuju, meie kujundada on pokkerimängijate maine sportlikes ringkondades. Kui te trennis ja mängudel korralikult ei käi, siis te ei vea alt mitte ainult ennast ja enda võistkonda, vaid meid kõiki.

Meist keegi ei ole nii sitt mees tegelikult, et ei suudaks ennast trenni vedada. Veel enam, ka pingutada trennis selle nimel, et enda ja kogu võistkonna taset parandada ja sportlike tulemuste läbi meie mainet veelgi tõsta. Meil materjali on, kui me kõik pingutaks veidigi rohkem, võib meid oodata ees imeline hooaeg täis ägedaid sportlikke ja sotsiaalseid elamusi. Kui me aga ei pinguta, siis kaob meist paljudel hiljemalt suve keskpaigaks mott mängudel käia, FC Pokkeriprod kickitakse liigast ja võib öelda, et kaardimäng ei pretendeeri kuidagi spordialaks, sest sporti me teha ei oska. Aga me oleme paremad sellest, ma tean, et oleme.

Kõik me oleme näinud spordifilme või jälginud mõnda spordiala või võistkonda. Võistkonnaga hooaja läbi tegemine annab sitaks häid elamusi. Proovige seda endale visualiseerida, tunda end võistkonna osana, näha enda panust seal. Nüüd kujutage ette, mis just Sinu panus on, sea sel teekonnal endale reaalsed eesmärgid, pühendu nende täitmisele, täida neid järk järgult, samm sammult ("ka tuhande miiline tee algab esimesest sammust," Konfutsius vist) ja meil tuleb väga äge hooaeg!

kivisaba
20.02.11, 22:25
suht kurb oli küll niimodi sauna saada aga mulle andis igaljuhul motti juurde trennis käia
loodaks et inimesed ikka leiaks rohkem jõudu ennast kohale vedada saaks mingi tuumiku kokku, mis oskaks omavahel suhelda mängu ajal ja kaoks see hävitav kaootilisus ära

kardaanirist
20.02.11, 22:26
Kutid. Meie võistkond esindab pokkerimängijaid. See on meie identiteet ja sellega me seostume. Ma olen meist rääkinud päris palju ka Soccerneti foorumis, meid ikka teatakse, olen sinna küllaltki kõrged eesmärgid üles seadnud. Meil on reputatsioon, mida üleval hoida. Meie võistkonna edu puhul vaadatakse, et pokkerimängijad on ka normaalsed sportlikud inimesed, meie ebaedu puhul jääb meist kõigist, kõigist pokkerimängijatest mulje, kui lohhgämbler pohhuiistide kambast, kelle sõnavarast vastutus ja meeskonnatöö puuduvad ja kes liigutavad end ainult sõnades. Meie võistkond on mingis mõttes pokkerimängijate võrdkuju, meie kujundada on pokkerimängijate maine sportlikes ringkondades. Kui te trennis ja mängudel korralikult ei käi, siis te ei vea alt mitte ainult ennast ja enda võistkonda, vaid meid kõiki.


siin sa luuletad veits üle imo. igaüks võiks ikka ise enda eest rääkida/seista. mina ei soovi, et teie meeskonna edu/ebaedu oleks minu sportlikkuse võrdkujuks lihtsalt sellepärast, et pokkerimängu harrastan :)

muruntau
20.02.11, 22:32
See oli motivatsiooni kõne, mis 100% reaalsusele ei peagi vastama :). Aga arvatavasti paljudele meie saavutused siiski seostuvad kõigi pokkerimängijate omaga, tahame me seda või mitte. Tead küll, kui lihtne on üldistada ja sildistada.

Max
20.02.11, 23:14
Üks tähelepanek, et kui list teha kes trenni tulevad või enne mänge list et kes tuleb annab motivatsiooni ka teistele kohal olla. Vähemalt mina näen seda nii ja siis on ka umbes ülevaade palju minimaalselt kohal. Olen kindel et see aitaks ka rohkem motiveerida ja inimesi kes kahevahel kas tulla või mitte ikka TULEMISE kasuks otsustama.

Foorumis on hea kui varem teada antakse, aga listi peaks nii 1-3(4) päeva enne mängu/trenni tegema, et ei tekiks suurt kadu nimekirjas.

Vb ainult mina näen selles motti või on veel sama nägemusega foorumi kasutajaid siin???

muruntau
20.02.11, 23:27
Jep, listi peaks eriti mängude puhul pidama. Ise naiivselt loodan, et FB's ürituse alla ennast kirja pannakse ja kui pannakse, siis ka kohale tullakse, aga praktika näitab, et päris nii see pull ei käi. Igatahes, edaspidi mängude puhul siin ka list, trenni peaks end suutma vedada listist sõltumata. Kuigi välitrennide puhul hakkab ka list olema, et näha, palju tulevad ja kas neil praegusel ajal mõtet on. Igatahes, käige ka välitrennis!

nikitheone
21.02.11, 10:16
mina hakkan märtsist kohal käima, enne arst ei luba.
muru - kas sa homme oled trennis? ma annaks sellele treenerile kellegi kontaktnumbri, ma ise ei tule.

muruntau
21.02.11, 11:36
Minu tulek sõltub sellest, kas Gerd saab varustuse proovi trenni tuua, kinnitan üle mingi hetk täna. Tuleksin obv ainult passiivseks pealtvaatajaks seekord.

Edit: Sponsorlusega midagi susiseb juba. Hetkel täpsemalt ei räägi, aga lootust on!

Edit2: Varustus tuleb ja mina tulen! Mu nr 58 172 118

pastilaa
21.02.11, 12:02
Homme paras teha comeback lõpuks. Igaks juhuks uurin üle - homme siis wismaris ja €5 kord? Kuidas seal -30 kraadiga sees oli? Kui enne -10 väljas, siis oli päris jahe juba...

muruntau
21.02.11, 12:24
Wismaris (vaata pealkirja) ja €5 on kord, jep. Eile oli seal temp alla nulli, lühkarites just soe ei ole!

edit ka sellesse posti: Saatsin Kalevisse kirja paludes neljapäevast välitrenni ära jätta, meil ei ole mõtet jälle umbes viiekesi -15'ga hullu panna, arvatavasti ei saaks viitegi kokku seekord. Loodetavasti saab kalev vastu tulla.

Edit2: olemas, neljap ei toimu meil trenni! meeldiv, kui vastatakse kiirelt ja mõistlikult.

muruntau
21.02.11, 22:10
Kalev 100 Kevadturniir: http://foorum.soccernet.ee/showthread.php?9917-Kalev-100-kevadturniir

Lühidalt: 26. märts kell 10 algab, 16 satsi, neljased grupid, kaks pääseb edasi. 6+1 väljakul, mängitakse poolel platsil, mänguaeg 1x18 min. hind kuni 12 märts €50. Laupäeva hommikul algab, aga kui satsi kokku saab, võiks iseenesest minna.

Pange FB's eventside alt end kirja, kui huvitet olete. Seal ka teisi üritusi, btw.

Ja ma tulen ise homme trenni, kes tahab liiga osavõtumaksu tagant järgi ära maksta, siis homme on võimalus!

muruntau
21.02.11, 23:28
http://img130.imageshack.us/img130/6408/ic2590.jpg
Is it a rave? Is it a tornado? No it's FC POKKERIPRROOOOOOD!!!

aBv6JRjzviU

6yWHOka78ow

Need siis Diisli Cup'ilt

Edit: Videol siis FC Pokkeriprod I ja JK Suema I mäng, meie poolt küllaltki puine.

pastilaa
22.02.11, 17:24
Palju täna tulijaid oodata?

kardpleier
22.02.11, 17:39
mina tulen

nikitheone
22.02.11, 17:43
täna kahjuks ei saa treener tulla, ta on natuke haige ja homme võistlused tal. laupäeval selgub, kas ta saab pühapäeval tulla. vabandan

veeretas
22.02.11, 17:44
ise kohal ja koos foorumiväliste mängijatega tean ca kuute, kes peaks kindlalt kohal olema, ehk mingi 4vs4 kokku saada ei tohiks probleem olla.

Edit: koos kardpleieriga siis seitset

raunsz
22.02.11, 17:54
Ma ka see kuu esimest korda! :D

muruntau
23.02.11, 12:04
See kuu jäi meil ühine väljaskäik ära. Oli ka omajagu tegemisi klubiga seoses ja ei tulnud meelde ega olnud aegagi. Võiks seetõttu märtsi oma teha kohe kuu alguses, pakun välja reede, 4. märts, kell 21.00. @ Suur Karja Patrick. Sobiks või peaks mingil tähtsal põhjusel hiljem tegema?

Seekord arutaks muu seas ka platsil liikumisi, paneks positsioonid väljakul paika, oleks osalt nagu ühine taktikaline trenn. Muidugi niisama fun + õll kah ikka. Võtke osa!

muruntau
23.02.11, 16:02
Jou! Seoses paari kuti ära langemise ja üldiselt lühikese pingiga otsime jätkuvalt liigast huvitatud mängijaid. Kui sul on sõpru-tuttavaid, kes on varem jalkat mänginud ja kes viitsiks korralikult trennis ja mängudel käia, siis kutsu ta meile. Rõhk sõnadel nagu kohal käimine, osavõtt, maksevõimelisus (nii vähe kui seda meil vaja on), teatud kohusetunde olemasolu. Mingit taset eeldaks ikka kah obv. Niisama trennis vahest käima on oodatud ainult pokkeriga seotud inimesed edaspidi (see siis kehtib uute nägude kohta), aga neid, kes liigas mängivad, otsime jätkuvalt!

Btw, Soccerneti foorumist 2 huvilist on leitud, loodetavasti saab asja.

ilves
25.02.11, 16:52
Tervist,
Sorry, et pole trenni jõudnud ja paraku enne märtsi lõppu ei anna väga tulla ka,
kuna 18 märts lähen operatsioonile, silma, ja enne seda ei lubata läätsesid kanda
ja peale seda miski 1 nädal on taastumisaeg. Peale seda on kõik supper!

raunsz
25.02.11, 23:47
Ja tulge Patrickusse ka 4. märts.
Eelmine kord oli päris fun, aga seekord vaja tõsisemaid jutte ka rääkida.

fyte
27.02.11, 13:16
Paljud täna tulemas?

raunsz
27.02.11, 14:17
Ma tulen küll, kuigi eelmine kord oli päris sitt olla pärast mängu. :D

kardpleier
27.02.11, 14:24
tulen täna

veeretas
27.02.11, 14:52
olen ka kohal

muruntau
27.02.11, 15:13
Ise ei tule täna vigastuse tõttu, aga vähemalt üks minu sõpradest tuleb (ülejäänud kahega pole rääkinud). + võivad/peaksid paar uut kutti tulema. + meil üle pooled ei kasuta seda foorumit igapäevaselt. Ei usu, et kolme satsi oleks vaja, aga kahega saab korralikku mängu ikka teha.

Ja kurat, tehke personaalseid harjutusi kah. Veeretas, pane kõigepealt kvadratt (see alguse sööduharjutus) ja siis palliga liikumise ja ründe-kaitse harjutused käima. Tehke ikka vähemalt pool tundi harjutusi!

Niki, ma ei uurinud vahepeal su treeneri kohta, aga kui ta isegi täna tulla ei saa, siis me olem jätkuvalt huvitet ja ta võiks millalgi ikka tulla! (sry, kellegi teise kontakti ei ole anda ja noh, avalikku foorumisse ei saaks panna kah, sry, ma veits purjus)

Mäng annab palliga liikumist vähestele ja eriti palju kellelegi juurde ei anna, korralikud harjutused annavad õige värgi!

Btw, ise hakkan järgmine nädal jooksma ja vbla tulen juba neljap välitrenni, aga veel pole kindel.

nikitheone
27.02.11, 15:15
ma teisip tulen kohale ja üritan treeneri ka sel päeval kohale orgunnida.

CTXrix
27.02.11, 15:19
tulen ka täna

Pumper
27.02.11, 15:29
Tulen täna esimest korda, sõber ka kaasas.

muruntau
27.02.11, 17:04
Täna ja edaspidi on esimene trenn tasuta!

Ärge siis väga julmalt seda ära kasutama jääge, jääge ikka käima, sest sport on lahe ja tore ja veel sitaks positiivseid omadussõnu :)

kivisaba
27.02.11, 17:07
kohal täna

muruntau
28.02.11, 12:11
Meid määrati IV liiga Ida piirkonda! ajakava veel saanud pole, aga liiga koosseis on teada:

IV liiga Ida: SK Tapa, Viimsi FC Igiliikur, Tallinna FC Twister, Tallinna FC Anzhi, FC Kiiu, Tallinna JK Piraaja II, Tallinna JK Suema Cargobus, JK Loo, Ambla Vallameeskond, JK Tallinna Kalev Juunior, Tallinna FC Levadia III, Tallinna FC Pokkeriprod.

jalka
28.02.11, 12:49
Mehed nüüd võtke asja juba väga tõsiselt.See pole lihtne grupp kuhu saite:P

nikitheone
28.02.11, 14:17
homme tulen kohale ja treener lubas ka tulla.

Max
28.02.11, 22:55
Noniiii :D

http://sport.err.ee/index.php?06121388

Et siis saab Zelinskit närveerimas näha platsikõrval :D

fyte
01.03.11, 12:22
Pühapäeval oli minu arust väga mõnus mäng - meeskonnad olid täpselt paraja suurusega, nii et trenni lõpuks oli küll võhm väljas, aga samas väga üle ei olnud pingutanud. Loodan, et treener ei pööra liiga vähe rõhku tavalisele mängule.

nikitheone
01.03.11, 12:23
nagu ma muruga jutustanud olen, siis treeneri peamine roll oleks meile alguses mingeid harjutusi näidata.

veeretas
01.03.11, 13:21
Täna kohal aga Muruntau, kas neljapäeval väljas trenn on? Alguses oli vist jutt, et see aeg on vaba ainult veebruaris.

muruntau
01.03.11, 14:50
Tehke täna jah vähemalt pool tundi kuni 1h individuaalseid harjutusi. Vbla tulen ise ka vaatama.

Neljapäeviti on meil see kuu Wismari kunstil kell 20.00. 1,5h. Nüüd peaks ilm juba lubama, tulge välja kah!

muruntau
01.03.11, 17:47
Ma täna siiski ei tule. Veeretas, jälgi ise, mida treener ette näitab selle pilguga, et ka teine kord samu asju teha. Teised võiks ka aidata veits meelde jätta. Üritaks edaspidi aina mõtestatumalt trenne läbi viia.

muruntau
01.03.11, 22:35
Kuidas oli treeneriga? Kaua ja milliseid harjutusi tegite?

Tuletan ka meelde, et neljapäeval 20.00. @ Wismari kunst on trenn ja reedel on meil tutvumisõhtu-koosolek-õll @ Suur-Karja Patrick kell 21.00.
Järgmine laupäev 12.03. on meil kell 13.00. sõprusmäng Tartu Pokkeriprodega pärast mida on kell 19.00. Jalgpallisõprade Pokkeri MV Playmakersis, ärge ära unustage tulge tartukatele tuult alla tegema ja ka omadele kaasa elama!

fyte
01.03.11, 22:38
Treener tundus normaalne tüüp olevat, kuid jah.. pmtl kõik oli väga basic - oleks ise suutnud samu harjutusi ette näidata, v.a vb seda viimast 10 markeri oma.
Aga muidu oleks võinud rahvast rohkem kohal olla siiski, koos treeneriga oli meid 8. Pakun välja, et edaspidi võiks enne igat trenni listi kokku panna, siis on selge pilt asjast.

nikitheone
01.03.11, 22:43
minul oli täpselt sama tunne, kui ma olin 11 ja käisin ajaxis :). mõnus oli harjutusi teha, skilli ikka absull ei ole.
minu arust olid head harjutused, nii võikski olla. fyte - saad järgmine/ülejärgmine või mõni kord ise neid läbi viia?

nõme oli jah, et ainult 7 venda oli kohal.

pmst algul tegime palliga harjutusi erinevaid, siis tegime erinevaid söödu ja liikumisharjutusi, pärast mida tegime mängu, kus üle 3s ei tohtinud palli üks isik omada, ehk harjutada söödumängu ja väljakunägemist. lõpuks tegime 30 mintsa mängu ka.

suht bueno imo

muruntau
01.03.11, 22:56
Tore, siis läks asja ette. Isegi kui küllaltki basic oli, siis eks meil kõigil vajavad ka need algelisemad-põhilisemad asjad vähem või rohkem üle kordamist ja sisse harjutamist. Pole mõtet kohe midagi keerulist teha, kui algtasegi meil osadel lonkab tugevalt.

Tänud, niki, sulle ja treenerile!

Edit: Listi koha pealt, foorumiga mitte seotud inimestel paljudel puudub siin veel konto ja osadel on olnud raskusi siia postitamisega. Samuti ma ei usu, et isegi 50% trenni tulijatest siia postitada iga kord viitsiks ja sellisena tekitaks list ainult müra. See vähendaks kõvasti info kättesaadavust ja viitsimist üldse siia teemasse tulla paljudele, kui kogu aeg nimekirju vorpima hakkaks. Ma ise ei poolda trennide puhul listi, mängude puhul aga hakkab olema ja ka pikemalt ette. Üritab seda siiski FB's teha, seal on see mugavam ja saab parema ülevaate.

Mis tuletaski meelde, et soovitaks meie tegemistel ka Fb's silma peal hoida (ehk "fänniks" hakata). Meie jälgimine pole siiski häbiasi ja seal on infi palju mitmekülgsemates vormides ja paremini struktureeritult. Meie leht: http://www.facebook.com/FCPokkeriprod

kivisaba
01.03.11, 23:01
mulle täitsa meeldis tänane trenn, kasu kindlasti rohkem kui tavaliselt

veeretas
02.03.11, 16:05
Eilne trenn oli suht norm jah. Aga kes vähegi saab, siis tulgu homme kindlasti ka Wismari väliväljakule trenni, ilma lubab sinna -5 kanti ja kui ma õigesti mäletan siis Kalevi trennis oli üle kümne ja kordagi ei hakanud külm, ehk tuleb lihtsalt rohkem riideid selga panna. Ja plats tundus ka lumest suht puhas olevat. Väljas ikka õige mäng: pikad söödud, kauglöögid jne.

P.S Reedel arvatavasti tuleme Meeriga "koosolekule" kah.

muruntau
02.03.11, 21:21
Kuulge, meil üks trenn juba väljas on, aga pakuti välja variant, et viiks kõik trennid juba välja. Ma ise olen poolt, aga tahaks veidi laiemapõhjalist tagasisidet. See oleks odavam samuti, sest sees on meil 1 trenn €43, aga väljas saab €38 1/2 platsi Wismaris, Kalevis €30 1/4 platsi (seal on väravaid sitaks) ja €45 1/2 platsi. Praeguse kolme trenni ja siiski küllaltki tagasihoidliku kohalkäimise puhul on igasugune kulude kokkuhoid ainult hea. Hiljemalt aprillist oleks meil kõik trennid väljas niikuinii, aga kas teeks äkki varem, et alates teisipäev 15.03 oleks kõik trennid väljas. Mis arvate?

Hääled seni, et alates 15.03 väljas:
Väljas: muruntau
Gerd

Sees:
...

fyte
02.03.11, 21:24
Ma olen poolt, et trennid sees veel jätkuks, kuna ei tea ju mis tuju ilmataadil tulla võib ;D

veeretas
02.03.11, 21:49
ilm24.ee näitab 16.03 temperatuuriks +2...+6, kindel selles olla ei saa, et poolest Märtsist jätkuvad plusskraadidega ilmad aga kergete miinuskraadidega pole ka probleeme, seega olen välitrennide poolt.

Hääled seni, et alates 15.03 väljas:
Väljas: muruntau
Gerd
veeretas.

Sees:

muruntau
02.03.11, 22:09
Hääled seni, et alates 15.03 väljas:
Väljas: muruntau
Gerd
veeretas.
Rait
Styven

Sees: Fyte
Raul

Btw, käige kohal ka korralikult! Kui meid 7 matsi umbes käib ja inimesed, kes liigast huvitatud ei viitsi end isegi 40% trennidesse kohale vedada, siis see on natsa nõme ja seab lisaks meie konkurentsivõimele ka maksevõime kahtluse alla. Kel eelmine kuu maksmata, siis viimane aeg seda hetkel teha! Ärme jäta maksmist järgmisesse kuusse vaid üritaks seda siiski käimasoleva kuu jooksul ära teha.

Muide, praeguse seisuga järgmine kuu kolme trenni ei toimu, kui nii vähe kohal käib ja regulaarselt maksab. Saan aru, et vigastused ja haigused, aga teistel satsidel niipalju kui küsinud olen makstakse sõltumata selles kas üldse kohal käiakse. Vbla peab ka sama süsteemi kasutusele võtma, et motiveerida kohal käima ja oleks lihtsam tulusid prognoosida. See nv'l välja pakutud 1. trenn tasuta värk jääb ka ära, otsiks ikkagi inimesi, kelle peale saab ka loota, mitte boonushuntereid.

Pumper
02.03.11, 22:41
Muruntau, see 1. kord tasuta on jumala ok promo ju, ma isiklikult käisin vaatasin ära ja panen mingi aeg pildi kokku mis saab. Mängijad arvestavad ka vigastuste, trenni tasudega (raha on alati määrav) ja platsi sobivusega.

muruntau
03.03.11, 00:06
Ma siiski ei pea 1.x tasuta promo jätkamist mõttekaks, sest siiamaani on nendest ainult vaatama tulnud kuttidest üle poole käinud max ainult paar korda ja 3 kuu pärast käib neist 2-3x kuus ainult 10-15%. Nii vähe just sel perioodil, mil meil oli siseplats ja harjutusi tegime vähe või üldse mitte, mis on sobiv just algajamatele/harvem käijatele. Edaspidi võib eeldada veelgi väiksemat kohalkäimist sellistelt vaatajatelt. Samuti peab pidama tähtsamaks võistkonna üldisi eesmärke ja need ei lähe kokku selliste tasuta 1x käijate omadega, kes tihti pigem segavad treeningprotsessi kui annavad üldisele kooslusele midagi juurde. Pluss selliste taga ajamine mõne maksmata korra pärast on kaugelt tülikam kui see asi meile väärt on.

Sporti pole mõtet teha 1-2 korda, isegi 1-2x kuus ei anna spordi mõõtu välja. Otsime trenni eelkõige inimesi, kelle jaoks on sport elustiil, mitte harv vaheldus. Ma ei taha sellega kindlasti harvemini käijaid ära ajada, küll aga tõsta spordist teadlikumate inimeste osakaalu trennis ja sellega parandada üldist treeningu taset ja võistkonnavaimu (mida väga voolav seltskond kahtlemata halvendab). Meil hakkab nüüd harjutuste osa trennis tõusma +50% ajast ja see ei ole väga sobiv paljudele niisamauudistajatele.

Inimeselt, keda peab tasuta pakkumisega trenni meelitama, ei saa eriti loota distsipliini ei kohal käimisel ega trennitasude maksmisel ja seetõttu lõpetan selle pakkumise. Kes on huvitatud spordi tegemisest leiab ka viis euri, et korra uudistama tulla. See on minu lõplik sõna selles suhtes.

nikitheone
03.03.11, 10:11
hmm, ma ütlen selle väljas käimise kohta lähiajal ära, pean uuesti arsti juurde minema.

jalka
03.03.11, 13:09
Mehe!!
Kindlasti viige trenn välja ära.Mida see mõni miinus kraad teile seal teeb.Kui külm hakkab siis järelikult olete vähe liigutanud.Ja saate kah suureplatis tunnetuse kätte.sest liiga mängude ajal poel enam harjumiseks aega.Tulemused hakakvad juba esimesest minutist peale lugema.Ja näidake tõsisemat suhtumist üles kah.Nii lõdvalt pole mõttet liiga poole vaadatagi.

muruntau
03.03.11, 14:23
Mehe!!
Kindlasti viige trenn välja ära.Mida see mõni miinus kraad teile seal teeb.Kui külm hakkab siis järelikult olete vähe liigutanud.Ja saate kah suureplatis tunnetuse kätte.sest liiga mängude ajal poel enam harjumiseks aega.Tulemused hakakvad juba esimesest minutist peale lugema.Ja näidake tõsisemat suhtumist üles kah.Nii lõdvalt pole mõttet liiga poole vaadatagi.
+1000!

Siiamaani olen liigast huvitatute käest saanud pea 100% poolehoidu välja kolimise ideele. Uurin praegu variante välitrennide kohta, Wismaris on ajad saadaval meile sobivatel päevadel, aga üritan vähemalt ühe trenni ka Kalevisse saada, et harjuks ka meie kodustaadionit kasutama.

raunsz
03.03.11, 18:08
Järgmisest nädalas proovin hakata korralikult kohal käima. Mingi üle 5 a. nii sick tunne koguaeg, oeh oeh. Viimases trennis räigelt ebakindel ka nüüd wtf. :S Mingi makse teen lähipäevil ära. Kui ma käin märtsis nüüd pool kuud pluss natuke veel ja eelmine kuu käisin 2 viimast trenni, palju umbes maksma peaks?

Nõme olen.

muruntau
03.03.11, 22:06
Väga mõnus trenn oli. Kogu trenn olid harjutused, mänguni ei jõudnudki. Tänud Raidule (või käänatakse Raidile?), kes harjutusi ette näitas. Selliseid küllaltki põhilisi ja samas küllaltki lihtsaid harjutusi peab veel omajagu tegema, et need kõigile külge jääks. Lõpus lasime umbes 1,5 km jooksu kah, edaspidi peab jooksu ka veidi rohkem tegema.

Teisest küljest oli ka negatiivset. Meid oli ainult kaheksa, kusjuures neid, kes enne veebruarit ka käisid, oli ainult 2!!! Mehed wtf? Tuletan meelde, et meil siiski toimuvad trennid ja meie satsi ees on lühend FC. Mida siit loogiliselt edasi järeldada saab ei pea vist uuesti üle kordama. Sellise muret tekitava trendi jätkumine ei ole lihtsalt vastuvõetav.

Või teen ma midagi valesti? Või on midagi puudu? Ise ma ei oska selles suhtes midagi välja tuua, kui oskaks, siis teeks paremini muidugi. Kuidas parandada trennis käimist? Osad on haiged olnud. Selle kohta ütleks niipalju, et trenni tegemine on elustiil ja tihti haige olemine on teistsugune elustiil. Need on küllaltki üksteist välistavad elustiilid, kui trenni teha, ei jää haigeks või jääb üli harva haigeks. Trenni tegemine lisaks haiguste ära hoidmisele tõstab ka produktiivsust ja tegutsemisvõimet kõigil teistel aladel, nii et peaks olema küllaltki lihtne ja ratsionaalne valik trenniskäimise kasuks.

ilves
03.03.11, 22:52
Välja ofc!
Tahaks täiega trenni tulla, aga natuke veel, kui op tehtud, üritan iga trenn kohal olla!
Käiga ikka kohal!

muruntau
04.03.11, 15:22
Kutid! Kui kellelgi on veel sõpru-tuttavaid, kes on varem liiga tasemel või vähemalt korralikult trenni teinud ja oleks huvitatud liigast osavõtmisest koos kõige sinna juurde kuuluvaga, siis võiksite nad meile kutsuda. Liigakogemusega oleks eriti kasulik, kuna siis inimene juba teab, mida tähendab võistkonna sport ja saab aru enda kohustustest võistkonna ees, mitte ei aja taga ainult seda, mida sats talle pakkuda saab.

Edit: ärge siis tänast koosolek-tutvumisõhtut ära unustage ja samuti järgmise laupäeva üritusi! Õhtusele Jalkahuviliste pokkerile pidi lisaks paljudele madalamate liigade mängijatele ka pool JK Kalevi esiliiga satsi tulema, nii et tuleb küllaltki sportlik seltskond. Vedage ennast kohale!

Edit2: et ei tekiks mitmetimõistetavust: uusi mängijaid otsime ainult selliseid, kes on liigast huvitatud, niisama käijaid, kes pokkeriga või meie foorumiga seotud ei ole, praegu juurde ei taha.

jaagup17
06.03.11, 11:31
Kas ma saan õigesti aru, et täna 06.03 Wismari hallis kell 19.00 ? Tuleks vist ka kergelt toksima, mis ühe korra tasu oli ?

jozik
06.03.11, 13:24
Täna peaks jah toimuma kell 1900 jalka. Mina tulen kohale ja tean vähemalt ühte meest kes veel tuleb.

Kord oli vist 5 eurtsi ja kuumaks 25 eurtsi

fyte
06.03.11, 16:46
Kui paljud täna veel joinivad siit?

nikitheone
06.03.11, 16:50
i'm in

raunsz
07.03.11, 23:37
See laupäev siis Tln vs Tartu prod ja õhtul Jalgpallihuviliste Meistrivõistlused pokkeris.

Info (http://www.facebook.com/event.php?eid=200546453289824) ja info (http://www.facebook.com/event.php?eid=184398248266259).

fyte
07.03.11, 23:53
Nicer, seal matšil osaleks hea meelega.

Andero
08.03.11, 03:09
Kas keegi teab, on täna trenn? Kui on siis kus kohas ja mis kell.

nikitheone
08.03.11, 08:03
täna wismari sisehallis 20.45, i'm in

nikitheone
08.03.11, 08:05
ma laupäeval mängus ka sees (loodetavasti :)) ja õhtul ka käpp

jozik
08.03.11, 08:27
Ma ka täna tulemas ning laupäeval tulen siis kolme tartu mehega kohale =)

nikitheone
08.03.11, 22:19
ma trennis valetasin, ma neljapäev ei saa ikka välitrennile tulla. teatrisse lubasin minna. laupäevani siis

raunsz
09.03.11, 00:20
Haige mis alavorm. Mitte, et ma varem ka mängida oskasin, aga praegu eriti hull. Suema vastu oli viimati hea tunne.

muruntau
09.03.11, 14:05
Mis sats meil laupäeval tuleb siis?
Teeme listi: muruntau? tulen vaatama, aga jalg pole ikka veel terve ja tõmbaks riided selga ainult äärmisel juhul (muidu ikka paljalt)

Btw, kui keegi on korraldanud üritusi, võiks anda ideid, mida veel ligikaudu 0 kulude eest saaks korraldada, et Jalgpallisõprade pokkerist veelgi meeldejäävamat üritust teha. Andke ikka teada, kui ideid on, sest endal väga palju neid hetkel pole. Mõelge kaasa.

Edit: See kuu väga tõenäoliselt pühapäeviti trenne ei toimu, nädalavahetuseti on sõprusmängud ja veel lisaks trenni jaoks eelarvet ei jätku. Jooksvalt annan teda, kui täpselt teada on.

nikitheone
09.03.11, 14:36
ma laupäeval tulen.

mida korraldada? hmm. teeme pubiralli

nikitheone
09.03.11, 14:40
aa kuule muru, oskad sa öelda, millal kindlalt mängud on aprillis ja mais? oleks vaja teada :) , mis päevad ja mis kell ja kus

muruntau
09.03.11, 14:59
Kahjuks pole veel jätkuvalt kalendreid laiali saadetud. Eeldada võib siiski, et iga või peaaegu iga pühapäev lõuna või pärastlõuna paiku mängud toimuvad.

Mõtlesin pokkeriürituse puhul pigem midagi umbes sinna poole, et midagi vaimukat auhinnaks pakkuda, mõnda mängu lahedamalt läbi viia tiim vs tiim vms. Seal saab proovida jõudu lisaks pokkerile ka males, kabes, yatzy's, rendžus (kuidas iganes need ka kirjtuatakse), põhimõtteliselt tegevust on, aga kui saaks neid kuidagi veel ühisemalt või funimalt teha, olkes päris äge. Obv võib ka pakkuda välja võimalusi hilisemaks, turniir lõppeb orienteeruvalt.

Väga tõenäoliselt on järgmise nädalavahetuse sõprusmäng laupäeval 19.03. kell 14.00. Kalev kunstil FC Soccernetiga. Pühapäev oli Kalevil kahjuks kinni juba, muidu oleks pühap 20.03. teinud.

raunsz
09.03.11, 15:03
MA üritan ka ikka laupäeval tulla, kuigi noh need minu lubadused...

jozik
09.03.11, 15:30
Laupäeval täitsa olemas, loodan 3 meest juurdegi meelitada

veeretas
09.03.11, 15:52
Homme väljas kohal, laupäeval tahaks tulla aga reedel üks üritus ja ei tea kui pikaks see kujuneb. Ja kui 19.03 on mäng siis olen tõenäoline tulija.

muruntau
09.03.11, 15:55
Tähelepanu! Meil on varustus saabunud! Aga praegu meil pole veel täit raha, et seda välja osta. Jäin algselt liiga lootma sponsorite peale, kuna mõni nädal tagasi oli meie rahaline seis palju kriitilisem kui praegu. Sponsoritega ei ole aga läinud nii hästi kui loodetud, nende esialgsele huvile pole kahjuks tegusid järgnenud. Seega teeks praegu korjanduse. Kellel on vähegi võimalik, võiks aidata võistkonda varustuse ostmisel. Kandke vastavalt oma võimalusele kuni €100. See raha läheks esialgu varustuse välja ostmiseks, aga läheb ka maha teie trennimaksust. St kui kannad nt €50, siis aitad varustust osta ja oled ka maksnud enda järgmise kahe kuu trennimaksu ette. Mul endal hetkel ei ole panna midagi ettemaksuks, pealegi on minu €150 veel klubi liiga liikmemaksu all kinni, aga mõned mängijad on juba lubanud kanda kuni €100 varustuse ostuks. Seda läheks vaja suht kiiremas korras, tahaks varustuse ikka välja osta kiirelt. Kui vähegi võimalik, siis lööge käsi külge!

muruntau
09.03.11, 16:01
Varustuse kohta nii palju vähem kursis olijatele, et on tegu kolmeosalise Adidase komplektiga, punane särk, mustad püksid ja punased kedrad kokku €24 komplekt (saime tutvuse kaudu alet), millele lisandub ligikaudu €6 veel numri, logode ja nime printimisele. Üks trenn toodi kohale ka näitamiseks, tookord küll olid püksid ka punased, aga tulevad ikka mustad. Kokku on tellitud 20 komplekti ja veel viis lisasärki, millest osad lähevad tõenäoliselt mõne promo jooksul laiali jaotamisele. Praeguse seisuga on siis ilma printimiseta vajaminev summa €550 ligikaudu, millele lisandub prinitmine, kui selleni jõuame. Praegu on puudu kogu summa.

muruntau
09.03.11, 17:40
Ja andke ikka teada, palju meid mängule tuleb. Üle 12 inimese ei tahaks võtta, seega kes ees see mees. Ja et harjutaksime sisse ka selle, et tuleb enne teada anda, kes tuleb. Eelistatavalf FB'sse või võib ka siis siia. Edaspidi on kohustuslik anda mängude kohta teada ja anda teada ikka mõned nädalad ette, et teaks arvestada. Liigas mängul kui mitte teada anda enda tulemisest ja ma ei saa seetõttu enne algust ära regada, siis lihtsalt platsile ei saa, muidu saaks trahvi. Kõik teatame ette tulemisest!

Laupäev mäng:
nikitheone
raunsz?
Fyte
jossif +3
Veeretas?
muruntau (varus)
Kait?

FB'st on pannud nimed kirja ka:
Andero,
Erik
Gerd
Soouni

Edit: Ma ise võin kohtunik olla, kui tartukad nõus on. Kunagi olin litsenseeritud EJL'i kohtunik, mõnikümmend mängu vilistasin madalamates liigades ja meie satsi poolt vilistada ei kavatse kindlasti mitte (mitte ka vastu obv).

soouni
09.03.11, 18:51
saab ikka platsile? ma võin ka vabalt hea meelega pealtvaataja :) nii et vahet pole. tahaks aind näha et tartu kutid saavad säru:D:D:D Me oleme ikkagist FC Pokkeriprod!!!