PDA

View Full Version : ***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul



Leheküljed : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

muruntau
14.10.10, 13:12
Olen vaikselt mõelnud hakata jälle sporti tegema ja kuna jalka on/oli minu ala, siis tahaks jälle sellega tegeleda. Praegu aga ei tea ühtegi sobivat satsi, millega liituda. Sellepärast pakukski välja võimaluse, et kui siit foorumist saaks piisava pundi kokku, võiks mingi väljaku/sisehalli kinni panna ja hakata regulaarselt 2-3 korda nädalas trenni tegema.

Kui on veel huvilisi, võiks siin teemas teada anda! Samuti kui keegi teab staadionite/sisehallide hindu või mingit konkreetset statat soovitada võiks siin teada anda. Võiks ikkagi olla kusagil kesklinna kandis nagu Wismari või Lilleküla ehk? Obv korraliku riietusruumi ja dushiga, talvel ei viitsi väga higisena läbi linna hängida pärast trenni. Ja kas eelistaks statat või halli? Minul pole midagi selle vastu, et talvel väljas mängida, ongi ekstreemsem ja lahedam, aga paljudele väljas miinus viieteistkümnega palli taga ajade ei pruugi nii fun tunduda.

Ja kui saaks jalkavärgi korralikult käima, siis võiks vabalt juba järgmisel hooajal ka liigas osaleda. Kõige madalamas obv, võistkonna registreerimine pole midagi keerulist, ise orgunnisin juba kooliajal koolist võistkonna ja pelasime viiendat liigat nagu mehed muiste. (Olin siis kuusteist kui tiimi tegme, olid ajad :cool: ) Pokkeriprode tiim aitaks ka mingil määral parandada pokkerimängijate mainet kui arvuti taga istuvate nohikute kamp. Bussitripid võõrsilmängudele kuhugi Lääne- või Ida-Eestisse oleks ka väga mõnus vaheldus. Peale mänge ühine õll/cash kusagil, ehk keegi viitsib pealtki tulla vaatama. Ma arvan, et oleks päris pull!

Andke aga tagasisidet!


Edit: huvitatud foorumikasutajad:
muruntau
pastilaa
raunsz
nikitheone
atsetoon
vsiu100
kardpleier
tolmuahv?
soouni
Luuk
individual88
sm0ntaan
booyaka?
$$$?
kosmonaut (ainult nv)
fyte
priidix

See nimekiri siin on informatiivse iseloomuga, st, kui olen kedagi unustanud lisada, siis see ei tähenda, et ta trenni ei võiks tulla.

Nüüd on meil oma MTÜ olemas, mille arve on:
MTÜ FC Pokkeriprod
221052210863
Selgitus: FC Pokkeriprod osavõtumaks

Trenni tasud: kuumakse klubiliikmetele €32, õpilastele €20,
millest €10 on klubimaks ja seda tuleb maksta ka vigastuste ja muidu eemal oleku ajal.
Üks trenn €5 (saab kasutada erandkorras)
Kui on maksmata vähemalt 2 kuud, pole mõtet üldse trenni tulla, osaleda ei saa!

Mängijatele, kes käivad kuus kohal kaks korda või rohkem, lisandub ka liitumistasu €15. Liitumistasu eest ostetakse palle, veste, vv kindaid jnejne. Liitumistasu tasuda trennis sularahas muruntau kätte

Ootame jätkuvalt uusi ja juba kohal käinud liikmeid!


Meil on olemas ka oma Facebooki lehekülg, mida üritame teha parimaks eesti madalamate liigade leheküljeks. Liitu Sinagi meie sportliku, sõbraliku ja funi seltskonnaga!

http://www.facebook.com/FCPokkeriprod

makz
14.10.10, 13:22
5+ algatus. Oleksin hea meelega käpp, kui alaliselt Tallinnas viibiksin.

pastilaa
14.10.10, 13:26
Andke aga tagasisidet!

Kiiduväärt mõte. Ise mängisin 3s liigas kunagi ja hiljem ülikoolis sai just kergelt laheda seltskonnaga liigutatud - kahjuks peale lõpetamist trennid hääbusid. Oleks kindlasti käpp, kui ajad klapiks!

raunsz
14.10.10, 13:29
Ma olen IN!
Praegu kõrvapõletik, muidu mängiks küll. :D

Talvel võiks ikkagi sees imo. :)

Codecci
14.10.10, 13:33
Mingi kaikaga mäng oleks palju ägedam imo... Saalihoki või pesapall vms.

pastilaa
14.10.10, 13:37
Mingi kaikaga mäng oleks palju ägedam imo... Saalihoki või pesapall vms.

Isiklikult - käisin kunagi ka sõpradega saalihokit mängimas paar aastat. Ei meeldinud ausalt öeldes - 0 oskusega tasemel kaootiline lahmimine võrreldes vutiga. Meeldis neile, kes vutti mängida ei osanud obv :p.

Codecci
14.10.10, 13:38
Isiklikult - käisin kunagi ka sõpradega saalihokit mängimas paar aastat. Ei meeldinud ausalt öeldes - 0 oskusega tasemel kaootiline lahmimine võrreldes vutiga. Meeldis neile, kes vutti mängida ei osanud obv :p.

Novot, mul sama teema :D

Rage
14.10.10, 13:40
võrkpall on parem kui seks.

pastilaa
14.10.10, 13:46
Ma arvan, et ala valiku üle diskuteerida rohkem ei maksaks. Jutt käib jalgpallist. Teiste alade jaoks tuleks teine teema teha. Ise hakkasin tennist mängima, aga kes vähegi tõsisemalt jalgpalli mänginud, selle jaoks enamasti samaväärset aseainet ikka ei leia :).

muruntau
14.10.10, 13:51
Ma arvan, et ala valiku üle diskuteerida rohkem ei maksaks. Jutt käib jalgpallist. Teiste alade jaoks tuleks teine teema teha. Ise hakkasin tennist mängima, aga kes vähegi tõsisemalt jalgpalli mänginud, selle jaoks enamasti samaväärset aseainet ikka ei leia :).

+1. Võiks olla mingi üldine sporditeema, kus huvilised saaks korraldada ükskõik mis spordis võistlusi/trenne. Ei pea samat ala iga kord korraldama, lasta kasvõi iga kord erinevaid. Ise arvatavasti prooviks ka vahest teisi alasid.

nikitheone
14.10.10, 14:02
jalka oleks viis +. Täitsa liituks. Kui aga asi sellist maštaabi ei kannata, võiks paremate ilmade puhul niisama väljas käia mängimas

atsetoon
14.10.10, 14:10
100% in. Talvel võiks sees mängida. Kristiine spordihallis olid aasta tagasi trennid mul, hindu täpselt ei mäleta aga kamba peale ei tohiks üüratu summa tulla. Ise mängisin 2 hooaega tagasi 4ndat, viimane hooaeg randa ja järgmine hooaeg uuesti randa ja kui tööl käima ei hakka, siis tahaks liigat ka uuesti mängima hakata

http://www.tallinn.ee/sport/Kristiine-Spordihall,-asukohaga-Forelli-12-teenuste-hinnakiri

pastilaa
14.10.10, 14:16
Kristiine spordihallis super mängida tõesti!

vsiu100
14.10.10, 14:28
mul samuti huvi olemas, et korra nädalas jalkat teha. talvel sees, kevad-suvi väljas. hetkel käin 2 korda nädalas saalihokis(reaalselt jõuan korra nädalas :P ). liigat see aasta mängida ei viici, seega kõik päevad peale teisip. sobivad.
kui kõhna olin, siis jalkat mängisin 4.,3.,2. liigas mingi aeg. olekski aeg asi jälle meelde tuletada.

muruntau
14.10.10, 14:35
Sobiv variant tõesti. Kui kellelgi vahepeal paremat varianti välja pakkuda ei ole, siis võikski Kristiine valida (eeldan, et saame ikkagi piisava kriitilise massi huvilisi). Nüüd siis ka järgmine küsimus, mis kellaaegadel teha? Enamusele arvatavasti sobivad õhtupoolikud, aga need võivad popimates/paremates kohtades oktoobriks juba hõivatud olla, loodetavasti ikka jagub aegu. Pakuks välja, et kaks aega õhtul ja üks aeg hommikul/lõunal. Ise tööl ei käi ja ehk leidub veel huvilisi lõunaseks ajaks?

Homme võin vabu aegu seal uurida, siis saab täpsemalt pakkuda siin variante. Parimal juhul saaks asja see nädal plaanitud ja järgmine nädal juba käima hakata!

Edit: enda jalkataustast ka, sai TJK noortesatsis mängitud ja erinevates viienda kuni kolmanda liiga klubides mängitud

muruntau
14.10.10, 14:41
Ja veel üks point, kas looks eraldi MTÜ või midagi sellist jalkavõistkonna jaoks, ise ei viitsiks küll enda arvelt hakata jälgima liikmemaksude tasumist ja kulude katmist.

Edit: Mingi eraldi arve vähemalt peaks olema esialgu, see MTÜ asi võib oodata ka kuni asi veidi selgema ilme võtab.

atsetoon
14.10.10, 14:50
kõige mõistlikum oleks vist kindel kuumaks teha, siis on guar. et alati rahvas kohal; 1 korra eest võiks olla veidi kõrgem maks, et kuumaksu maksjad eelistatud oleks. Päevane aeg võiks olla nädalavahetusel, näiteks pühapäeval?

muruntau
14.10.10, 14:52
Ja veel üks kaugem värk oleks, et kui satsiga liigasse läheme, siis võiks mõne sponsori ka sebida. Usutavasti Stars või OO oleks huvitet küll, et saaks enda embleemi meie särgi peale. Ega mingit suurt summat vaja obv ei ole, me enamus siin ikka korralike sissetulekutega, vbla nii 10k EEK hooaja peale. Lahe oleks kui mingi embleem ka lisaks pokkeriprode logole särgil oleks!

Sattusin veidi tuhinasse asjast, ehk andestate :p

Edit: kuumaks võiks olla kohustuslik, kui ma ise ajaksin asju, siis ma ise ei viitsi hakata küll nuruma igaühe käest iga kord kolmekümmend eeku. Ja kõigile võrdne, et oleks rohkem motivatsiooni trennis käia. Vähemalt enamus klubides kus ma olen osalenud on nii olnud. Ainult hilisemad staadionimaksud mängudel jaotada nende vahel, kes ka tiimi soovivad saada.

atsetoon
14.10.10, 14:55
tausta vaadates ei usu, et meil sponsori leidmisega probleeme tekiks.

K2snakas
14.10.10, 15:13
wow, v22rt asjaalgatus.
Elaks Tallinna kandis oleks käpp, aga kahjuks kaugemal:(

muruntau
14.10.10, 15:16
Tegin arvestuse, et kui saaks 20 huvilist kokku, ja trenne oleks 3x nädalas, 13x kuus, neist 4 päevase hinnakirjaga, poolel väljakul, siis oleks klubi eelarve kuus 4,5k eek ja kuumaks näkku 225. See ei tohiks olla probleem ka ainult korra nädalas käijale. Kui huvilisi oleks 15, oleks kuumaks 300. Mingi tõenäosus on ka muidugi olemas, et tuleb rohkem huvilisi, aga siis vbla peab midagi suuremat vaatama.

kardpleier
14.10.10, 15:16
oleks käpp

soouni
14.10.10, 15:22
võiks ikka õues mängida, värkse õhk ja puha, tahaks ikka toast välja saada vahelduseks. mitte kuhugi sisse mängima. kui platsil külm hakkab järelikult sa ei liigu piisavalt palju, ja pole sitta ilma õues mängimiseks vaid sitt riietus.

olen õue ka käpp!

muruntau
14.10.10, 15:28
mulle meeldiks ka õues lasta, aga kui enamus tahavad sees, siis pigem jääb sees. Midagi võib väljas lisaks orgunnida funni mõttes.

Mäletan ühte korda, kui väljas oli -13 ja ma olin pusa maha unustanud, mängisin ainult pikkade käistega tavalise jalkasärgiga, brrr. Tegelikult eriti külm ei tundunudki, aga trenni lõpuks oli ihutemperatuur kasagil + 5 kandis :D. Ei jäänud haigeks ega midagi, väga hea karastus oli. Tol ajal käisin ka kolm korda nädalas talvel väljas trennis + korra nädalas väljas jooksmas.

raunsz
14.10.10, 15:33
Ma olen äärepoolik/-ründaja koguaeg olnud.
I m just sayin.

pastilaa
14.10.10, 15:34
Saaliaegadesse mis puutub, siis ise eelistaks nädala sees hilja õhtul aegu. Aga nende aegadega mäletan, oli suur jamamine seal pidevalt - kardan, et normaalseid aegu ei pruugi ollagi.

Edit: helistasin ja pmslt oligi nii. Enamasti kõik ajad kinni va 1500-1730 mõnedel päevadel. Täpsemat inffi pidi maili teel saama.

nikitheone
14.10.10, 15:35
imo läheb meil ka raskeks aegadega. ma ise ilmselt jõuaks olenevalt nädalas 1-3 korda.

atsetoon
14.10.10, 15:40
väljas on see teema, et pole just palju väljakuid, mida talvel hooldatakse-minu teada ainult alecoq, ja sealgi lükatakse korra päevas lund(tagumisel väljakul, mis on tunduvalt odavam, kui sportland arena, mida köetakse)+ei ole just meeldiv väljast -10 kraadisest pakasest tulla ja siis külma vee alla pesema minna...

uurin kadakat ja arte gümnaasiumi

muruntau
14.10.10, 16:29
uurin ise praegu wismari sisehalli. Neil on teisipäeval 20.45. kuni 22.15 aeg vaba. Varsti saan rohkem infot. Ära kindlasti ei jää, midagi mõtleme välja!

Uued huvilised, andke ikka teada, kui viitsiks osaleda!

atsetoon
14.10.10, 16:44
kadakas ja artes kummaski ei saa kahjuks

tolmuahv
14.10.10, 17:01
Wismaris olen paar aastat ise ka mänginud. Seal on muidu OK, aga pesemisvõimalused on närud ja külma ilmaga muutub põrand libedaks kui süsteem kütta ei jõua enam. Vihma vist sajab ka vahelduva eduga läbi. Tõenäoliselt proovin ise ka paar korda mängida, aga lõhkusin aasta tagasi põlve korralikult ära ja pole kindel, et see enam edaspidi kasutatav on. Kui on, siis oleksin regulaarne käija.

Kosmonaut
14.10.10, 17:56
Ma klubiga liituda ei saa (õpin tartus) , aga kui mõni trenn nv jääb, siis saaks vahetevahel käia (kui nii oleks võimalik).

LuuK
14.10.10, 20:25
Tulen 4.'ks vv-ks.

$$$
14.10.10, 21:45
Kalevi keskstaadioni kunstmuru kohta pole uurind?

muruntau
14.10.10, 21:57
Wismarist pidi tüüp mulle meili saatma vabade aegadega, aga ei saatnud. Võtan homme uuesti ühenudust. Sealt oleks teisipäevane aeg vähemalt saada.

Mingi variant peaks ju tegelikult koolide võimlad olema, aga need vist tihti õhtuti kinni? Ei tea keegi mõnda mis pakuks trennivõimalust?

to $$$: Kunstväljakute poole ei ole esialgu veel vaadanud, loodetavasti saab ikka sisse kuhugi.

nikitheone
14.10.10, 22:01
koolides üldjuhul on trennid juba sees õhtuti. samas igal pool pole, tasub uurida

atsetoon
14.10.10, 22:02
saaks ühe aja wismarisse ja teise kristiinesse, siis hakkaks ka looma juba

Godspeed_EJ
14.10.10, 23:10
Mingi variant peaks ju tegelikult koolide võimlad olema, aga need vist tihti õhtuti kinni? Ei tea keegi mõnda mis pakuks trennivõimalust?


Keset hooaega on koolide võimlad juba täis broneeritud, vähemalt korralikud saalid.
Ise käime Artes ja seal pidime juba eelmise hooaja lõpus (mais) kinnitama sügisesed ajad, kuna nõudlus on suur.

Kadrioru Saksa gümnaasiumi võite proovida, seal ei olnud olukord nii hull vanasti.

individual88
14.10.10, 23:35
Jälgin teemat huviga ja võtan kibdlasti osa kui taoline üritus peaks käima minema!
Keep going!

$$$
15.10.10, 00:13
Wismarist pidi tüüp mulle meili saatma vabade aegadega, aga ei saatnud. Võtan homme uuesti ühenudust. Sealt oleks teisipäevane aeg vähemalt saada.

Mingi variant peaks ju tegelikult koolide võimlad olema, aga need vist tihti õhtuti kinni? Ei tea keegi mõnda mis pakuks trennivõimalust?

to $$$: Kunstväljakute poole ei ole esialgu veel vaadanud, loodetavasti saab ikka sisse kuhugi.

Bah, unustasin ära, et Wismaris ka hall püsti ju..., Kotka staadioni ma kujutan ette ka täiesti kinni, mingi hommiku poolseid aegu vast võite leida. Männikul peaks ka vist see hall olema, eelmine aasta vist pandi püsti.

sm0ntaan
15.10.10, 01:44
võid mindki lisada...

Booyaka
15.10.10, 06:06
Kristiine hall mustamäel http://www.kristiinesport.ee/kristiine/spordisaal.html vanasti sai seal trenni tehtud. kes muidugi lasnamäel elavad neile väga ei meeldi see asukoht. Igatahes hoian silma peal ehk endalgi isu ühienda.

pastilaa
15.10.10, 08:05
Kristiine hall mustamäel http://www.kristiinesport.ee/kristiine/spordisaal.html vanasti sai seal trenni tehtud. kes muidugi lasnamäel elavad neile väga ei meeldi see asukoht. Igatahes hoian silma peal ehk endalgi isu ühienda.

Loe teema läbi. Pole pikk.

Booyaka
15.10.10, 08:41
lugesin lõpuks kõik läbi, andestust! lihtsam on ju kohe pritsida informatsiooni.

Üks koht kus vanasti sai veel trenni tegemas käidud oli sõpruse puiesteel nime ei mäleta, aga kutsusime seda metalli? kooliks. Präegu peaks selle nimi olema Tallinna Tööstusharidus keskus kui ei eksi. Igatahes oli seal 2 maja kus mõlemal oli üleval normaalne saal ja sai rahus trenni teha. Samuti all oli ühel hoonel ujula, ei tea kuidas see asi seal ainult tänapäeval on. Samas on ka Siilis(selle kooli suht kõrval) mingisugune palliklubi koht.

edit: Kristiine keskusele jäävad need muidugi alla.

muruntau
15.10.10, 12:32
ok, wismari vabad ajad on teisip 20.45-22.15., laup 17.30.-19.00. ja 19.00.-20.30. ja pühap. 19.00.-20.30. Võtame ühe neist nv aegadest ka? praegu midagi muud veel ei paista, kristiine on täiesti kinni iga õhtu. Otsin edasi

Edit: saatsin meili, et paneks juba järgmise nädala teisipäeva kinni. Teisipäev siis trenn juba! (suure tõenäosusega, kinnitan siin üle veel)

Edit 2: helistasin booyaka varianti (TTHK), seal koht renoveeritud ja jalgpalli enam ei lubata. Öeldi, et jalgpalliga võimalustega saalides pidi üldse väga kehv lugu olema, eriti ei taheta jalgpallureid kuna oht asjade lõhkumiseks on suur. Edit3: 21.KK puhul same shit

muruntau
15.10.10, 13:44
Ma praegu edasi otsida ei jõua. Kui keegi viitsib veel variante uurida, siis siit: http://kaart.tallinn.ee/Tallinn/Show?REQUEST=Main

Tallinna kaardilt zoomida ja siis paremalt ülevalt valida infokihid ja sportimisvõimalused. Palli kujuliste märkide all vahest harva pakutakse ka jalgpallivõimalusi. Kesklinnapiirkonna, lasnaka linnapoolse osa ja kadrioru olen läbi kamminu, mitte midagi.

Aga positiivne on see, et leppisin nüüd kokku trenni teisipäevaks. Seal on poolteist tundi hinnaga 650. Vaatab, palju huvilisi koguneb, siissõltuvalt sellest ka nuts mida sada tahan, eeldatavalt jääb siis 50 ja 75 eegu vahele. Esimine kord teeb kohapeal sulas. Tundub, et kuumaks jääb ikka kõrgemaks, kui arvestada ainult 2 korda nädalas 650 ja 9 trenni kuus, siis 15 inimese peale teeks näkku 400 eek. Kui inimesi vähem ja trenne rohkem, siis tuleks suurem obv.

muruntau
15.10.10, 13:56
Ahjaa, aadress on wismari 15, kohe Wismari haigla kõrval. Sissepääs aiaga suletud tänavast. Hall on kohe tänavalt näha, riietumine peaks vist ikka olema selles piklikus puuhoones, mis jääb staadioni ja tänava vahele, vähemalt pesemisvõimalused olid küll viimati seal.

pastilaa
15.10.10, 14:14
Hetke seisuga - teisipäeval kohal.

fyte
15.10.10, 17:44
Lööks ka kampa, kui vabu kohti on veel?

muruntau
15.10.10, 17:51
on ikka, kindlaid osalejaid on praegu kümneringis. Ootame veel uusi huvilisi. Iga kord ei tule niikuinii üle 70% kokku ja päris 3vs3 ei tahaks ka teha.

Avaldage aga arvamust, millise nv aja võtta, need ajad on vabad: laup 17.30.-19.00. ja 19.00.-20.30. ja pühap. 19.00.-20.30. Ühe trenni nädala sees teeks äkki õues, kui sisse midagi ei leia?

Priidix
15.10.10, 23:43
Võid mina lisada kah! Ty

Igati respekt korraldajale!

mislinn
15.10.10, 23:52
Kuradi kahju, et ma ennast korvpalli trenniga sidunud olen, oleks jälle fun jalgpalli naasta, mänginud siis kuni esiliigani välja, headel aegadel sai isegi koondise kanditaatide nimekirjas oldud, lol.

Muidu sellist võimalust ei ole, et kui trenni aeg sobiks ja vuti tuju, siis tuleks kohale ja plekiks mingi summa?

kivisaba
16.10.10, 03:41
kahju et nüüd tartus olen muidu oleks ka käpp

nikitheone
16.10.10, 10:59
krt, see teisipäev väga ei sobi. üritan ühe asja ära sokutada, tahaks tulla

pastilaa
16.10.10, 11:05
millise nv aja võtta, need ajad on vabad: laup 17.30.-19.00. ja 19.00.-20.30. ja pühap. 19.00.-20.30. Ühe trenni nädala sees teeks äkki õues, kui sisse midagi ei leia?

1 trenn õues oleks ka ok. Aga nv sobiks kindlasti pühapäev, sest tihti nv ise tihti linnast väljas ja pühapäeva õhtuks tagasi.

raunsz
16.10.10, 11:09
FC Pokkeriprod? :D

Ma teisipäeval tuleks küll.
Hea kui saaks juba ruttu ühe koosviibimise tehtud jep.
Millist busside juttudega saab kõige rutem sinna, pole kunagi käinud?
Wismari 15A on aadress jah? :)

soouni
16.10.10, 13:11
rääkige sellest sisehallist, mis põrand või mis värk üldse on, ja plaju ühe korra maksumus on või kuidas selle maksetega on

pastilaa
16.10.10, 13:35
rääkige sellest sisehallist, mis põrand

Nagu ka eespool mainitud, siis tegemist puupõrandaga kaarhalliga. Muidu väga lahe seal mängida olnud (kohati see libedusejama muidugi).

soouni
16.10.10, 20:01
et siis kannatab vabalt lühikestega ringi lasta jah, ja kuidas see maksmine või palju kord on

ning õue kohast võiks ju uurida kuskil mingil koolil on äkki staadionil jalka väljak mida oleks võimalik kasutada,

tean nt humanitaargümnaasiumi taga korralik plats aga päris pisike, ning pärnu mnt viadukti juures oleva valge koolimaja tagahoovis ka päris korralik pisike jalkaplats. kui mingi 5vs5 umbes mängijaid on siis väga hea platis ning arvan, et saaks vägagi odavalt kasutada seda. minu arvamus

udikaz
17.10.10, 10:01
väga hea ettevõtmine. krt pole kuskil aasta end tõsisemalt liigutanud, kuigi varem sai oldud isegi tipp sportlane krt, võyaks isegi jalad kõhualt välja ja ühineks pundiga.

raunsz
18.10.10, 16:18
Homme siis esimene kokkusaamine. GL

atsetoon
18.10.10, 18:36
kuidagi soiku jäänud asi. Mängime ikka homme?

muruntau
18.10.10, 18:47
muidugi mängime. Olge ikka veidi enne kohal, et 20.45 saaks juba mängu/soojendusega alustada

Lepiks seal kokku ka kus ja millal väljas üks aeg olema hakkaks. Üks variant sealsamas poole väljaku peal, aga ma veel hinda ei tea ja vabu aegu ka mitte, loodetavasti homme saab infot.

pastilaa
18.10.10, 18:48
Löön homme puuri palle täis igatahes. Isegi kui kaitses või väravas olen.

soouni
18.10.10, 19:11
Kui keegi Pärnu mnt viadukti kandist autoga peaks minema sinna ja viitsiks peale võtta siis 5536844. Tänud

nikitheone
18.10.10, 21:30
kahjuks homme ei jõua. praegu jõle kiired ajad.

fyte
18.10.10, 22:41
Türr, suht tihe nädal praegu ja homme ei jõua paraku - klassidevaheline jalkamäng ning ülehomme matemaatika arvestustöö mingi 1,5kuu materjali peale. Aga üldiselt saaks teisipäeviti käima hakata küll.

ranka
19.10.10, 15:18
Ja veel üks point, kas looks eraldi MTÜ või midagi sellist jalkavõistkonna jaoks, ise ei viitsiks küll enda arvelt hakata jälgima liikmemaksude tasumist ja kulude katmist.

Edit: Mingi eraldi arve vähemalt peaks olema esialgu, see MTÜ asi võib oodata ka kuni asi veidi selgema ilme võtab.

Huvitav, kas toda klubi meie MTÜ-ga siduda ei saa? :)

Teiseks kui üritus hoogu hakkab koguma siis võib muruntau alati tulla meie juurde ning leiame lahenduse toetamaks sellist üritust.

Ma võtaks ise küll osa aga ma tõesti jalgpalli ei oska, kohe üldse ei oska. Ühesõnaga absoluutselt mitte :) Joosta muidugi jõuaks :)

Kui oleks täiesti algajate liiga kus minusugused kobad töllmokad või keegi sellise pundi kokku ajaks siristaks ennast ka nimekirja.

soouni
19.10.10, 15:20
Ranka, siin küll kellegi taset ei hakata möötma kõik pokkeriprolased on oodatud, küll see oskus tuleb ajaga.

ranka
19.10.10, 15:24
Ranka, siin küll kellegi taset ei hakata möötma kõik pokkeriprolased on oodatud, küll see oskus tuleb ajaga.

Ma elus ainult miski kolm korda jalkut mänginud kuna see ei ole eriti tõmmanud kunagi. Atsetoon praegu piniseb siin, et peaksin tulema kasvõi pildistama ja uudise tegema.... Oleneb ta diplomaatiaoskustest...

soouni
19.10.10, 15:28
Ja mis see kolm korda loeb, nüüdsest hakkab neid kordi juurde tekkima ning oskus arenebki. easy

natuke trenni tehtud, saame tartu pundiga matchi teha kui nad ka käima saavad seal oma värgi.

ranka
19.10.10, 15:29
Tahaks nats datamineda ka ennem. Päris readlessinna mängu ei torma ikka ju... ja mul HUD seadistamata ka.

pastilaa
19.10.10, 15:30
Ma võtaks ise küll osa aga ma tõesti jalgpalli ei oska, kohe üldse ei oska. Ühesõnaga absoluutselt mitte :) Joosta muidugi jõuaks :)

Kui oleks täiesti algajate liiga kus minusugused kobad töllmokad või keegi sellise pundi kokku ajaks siristaks ennast ka nimekirja.

Eesti mudaliiga ongi meiesuguste jaoks. Ja senised kogemused on näidanud, et loeb lahe seltskond, mitte oskused. Viimati käisin mängimas meestega, kelledest u pooled olid jalkat enne ainult koolitunnis mänginud. Ei seganud see mängust mõnu tundmast.

soouni
19.10.10, 15:32
Kas ma olen nüüd õigesti aru saanud et see asub wismari tn 15a, või mis see õige aadress on, ning kui see on aadress kas see asub kristiine kandis või kus. Olen sest suhtes alles võhik, tallinna suhtes, ning peab ju kuidagi kohale leiutama sinna ennast.

Kuskil falgi või hirve pargi juures?

K2snakas
19.10.10, 15:45
Eesti mudaliiga ongi meiesuguste jaoks. Ja senised kogemused on näidanud, et loeb lahe seltskond, mitte oskused. Viimati käisin mängimas meestega, kelledest u pooled olid jalkat enne ainult koolitunnis mänginud. Ei seganud see mängust mõnu tundmast.

nyydsest saab rahvaliiga kah m2ngida, see võib taseme poolest veel nõrgem isegi olla:)

Spewmonkey
19.10.10, 16:00
Kas ma olen nüüd õigesti aru saanud et see asub wismari tn 15a, või mis see õige aadress on, ning kui see on aadress kas see asub kristiine kandis või kus. Olen sest suhtes alles võhik, tallinna suhtes, ning peab ju kuidagi kohale leiutama sinna ennast.

Kuskil falgi või hirve pargi juures?

Wismari haigla kõrval, kes seda siis ei tea :D
Regio.delfi.ee abiks, aadress on õige, mu kirjeldusoskused jäävad kindlasti sealsele infole alla. Vaatasin google mapsist ka üle ja täpselt falgi pargi vastas ta ongi.

Ei oska praegu kindla peale öelda, aga tulen ka võib-olla ja võtan ühe sõbra kaasa. Jääb siit hetkel mulje, et tulijaid eriti palju pole niikuinii. Endale jääks see ilmselt ainsaks korraks kuna lendan Eestist ära, aga vast ei ole selle vastu kellelgi midagi kui sõber käiks edasi(mängib pokrit, aga pole siia regatud hetkel).

soouni
19.10.10, 16:12
see ei tea selle asukohta, kes vaevalt 2 kuud tln eland. guud nüüd tean õiget asukohta, vapsee luks kerge 20 minta jalutada.

Spewmonkey
19.10.10, 16:15
See oli iroonia rohkem, ma pole isegi sinna veel jõudnud juua ennast.

raunsz
19.10.10, 16:18
Kõigepealt pean ootama väljas või lähen kohe sisse? Pole kunagi käinud Wismaris. :D
Korraldaja või keegi võiks oma numbri ka panna kuskile.

muruntau
19.10.10, 16:24
Kas ma olen nüüd õigesti aru saanud et see asub wismari tn 15a, või mis see õige aadress on, ning kui see on aadress kas see asub kristiine kandis või kus. Olen sest suhtes alles võhik, tallinna suhtes, ning peab ju kuidagi kohale leiutama sinna ennast.

Kuskil falgi või hirve pargi juures?


Jep, hirvekast üle Toompuiestee sadakond meetrit Kristiine poole. Buss nr 40 ja troll 1 käivad linnast sinna, teistest suundadest ei tea.

Ranka, muidugi tule. Ühes võiskonnas täiendaks me ennast päris hästi, sest minu võhm on praegu täiesti minimaalne :p

muruntau
19.10.10, 16:28
Kõigepealt pean ootama väljas või lähen kohe sisse? Pole kunagi käinud Wismaris. :D
Korraldaja või keegi võiks oma numbri ka panna kuskile.

Põhimõtteliselt peaks riietusruum olema Puumajas, mis on staadioni ääres kohe, Wismari tänava poole jääb. Piklik hoone, raske on mitte märgata. Viimane uks oli vanasti. Ma tulen ise kohale pool tundi enne algust, üritan sealsete inimestega veidi rääkida enne. Mu nr on 58172118.

soouni
19.10.10, 16:32
Et täiesti kannatab lühikeste pükste ja pluusiga mängida seal?

Ning kui keegi trenni tulijatest mokatubakat thunder frosti soovib 60-ga võib pm-da võin siin märku anda enne trenni.

muruntau
19.10.10, 16:42
peaks ikka kanatama. Ise tulen küll lühikestega.

Spewmonkey
19.10.10, 17:01
Kurat, täna ei vea välja kahjuks siiski. Have fun.

farik666
19.10.10, 18:09
ma oleks ka huvitatud mõni järgmine kord.. andke siis teada palju täpselt maksma läheb jne..

soouni
19.10.10, 19:31
Keegi palli ka ikka võtaks siis :D

Muidu oleks päris feil:D

ranka
19.10.10, 21:21
Järgmine kord olen käpp, lubasin atsekale ka, et tulen. Täna ei oleks anyway jõudnud.

EDIT: ESTPatrick on ka käpp. Seega kobakäppade raskevägi on platsil.

EDIT2: See eeldab muidugi, et see toimub teisipäeval või varem, sest kolmapäeval meil väike tripp.

ESTPatrick
19.10.10, 21:26
ega see väljas ei ole?

mul võib viilides külm muidu hakata

soouni
19.10.10, 22:54
Väga vinge, esimene kord oli 6 vaprat kohal.
Hall oli väga mõnus ning vabalt kannatab lühikestega ringi lasta, vb on natuke jahe aga korraliku mansa ja mängu puhul seda pole.

Tulge tulge kõik tallinna pokerlased. Väga mõnus.

raunsz
19.10.10, 22:55
Täitsa nuts oli isegi, eriti kui saaks mingi 5vs5 või 6vs6.
Seekord oli 3vs3. :D

ranka
19.10.10, 23:09
Millal järgmine kord toimub? Ma oleks isegi seenädal käpp, kui eiis järgmine nädal kindlalt kui enne kolmapäeva toimub.

raunsz
19.10.10, 23:15
Nagu ma aru sain siis jällegi järgmine teisipäev (26.okt) kell 20:45 Wismaris.

pastilaa
19.10.10, 23:15
Väga mõnus trenn oli tõesti. Usun, et järgmine kord on agendid ka kohal sellise mängu peale.

atsetoon
19.10.10, 23:16
olgu veel mainitud, et sellise raha eest selline suur saal on ülihea pakkumine!

pastilaa
19.10.10, 23:17
Ja neile kes järgmine kord tulevad - saal väga soe just pole. Pikk dress eelistatud variant.

Edit: soouni posti ei pannud tähele

muruntau
19.10.10, 23:42
Väga mõnus trenn oli tõesti, kopsu sai ikka mitu korda kokku joostud. Ja tänase tasemega mänguga poleks madalaima liiga kinnipanemine ka eriline probleem, kui võhma ainult parandada.

Järgmise trenni kohta, suure tõenäosusega on võimalik saada ka pühapäevane 19.00.-20.30. aeg. Kas oleks juba seenädal huvilisi? Kui oleks panen homme-ülehomme kinni. Huvilisi peaks olema üle kaheksa (mõni ikka ei saa tulla), et oleks mõtet kinni panna, nii et ande teada!

Võiks võimalikult vara juba lõpliku trennigraafiku paika saada, sest ega seda pühapäevast aega ka lõpmatuseni ei ole ja sellest sõltuks ka kuumakse suurus.

Veel paar asja. Pall oli seekord ainult atsetoonil ja seegi natsa väiksem kui tavaline. Kamba peale oleks vaja osta kaks-kolm palli. Samuti ka veste, et trennis võistkondi eraldada. Lahendaks selle probleemi sellega, et kõik, kes tahavad hakata mingil määral käima peavad lisaks kuumaksule esimesel kuul maksma ka liitumistasu nt 150 krooni. Viieteist inimese peale teeb see piisava summa juba, et saaks kolm enam-vähem palli osta ja vestid ja ehk veel midagi, kui peaks tekkima vajadus

Varsti kirjutan veel, paar asja oli vist veel, praegu ei tule meelde.

Ahja, veelkord, väga fun oli, tänud esimestele vapratele, kes viitsisid kohale tulla ja loodetavasti on meid järgmine kord juba rohkem!

muruntau
19.10.10, 23:56
Ranka, sa pakkusid välja variandi, et võiks seda trennivärki ka kuidagi Pokkeriprode MTÜga siduda. Väga hea idee! Esialgu mul rohkem pähe ei tule ühe peale ühe pakilise asja, nimelt meil oleks vaja ühte arvet, kuhu kuumakseid kanda ja kust kulusid katta. Ma enda arve kasutamisega väga nõus ei taha olla ja teisest küljest oleks kellegi enda arve kasutamine ka probleemne kui peaks mingeid jamasid tekkima. Kas oleks võimalik MTÜ alt teha ühte arvet umbes nimega Pokkeriprod Tallinna Jalgpall või lihtsalt Pokkeriprod jalgpall?

Muidu hiljem kui asi tõsisemalt käima läheb ja liigaplaanid ka reaalsed on, võib MTÜ Pokkeriprod jalgall või midagi sellist ka teha või teha selle MTÜ pokkeriprode alasektsiooniks või kuidas iganes need asjad käivad. Esialgu oleks lihtsalt ühte arvet vaja.

Edit: Muidugi peaks sellele kontole ligipääs ka ühel-kahel trenniliikmel olema. Pakun ennast üheks, kel ligipääs

soouni
20.10.10, 00:07
Ma arvan, et kohe kindlasti poleks vaja teist mtü-d teha selle jaoks. Ja kui ranka lahke oleks ja saaks selle kaudu asja ajada oleks luks. aind, et tean seal jama ei tuleks siis peaks ei saa trenniskäijad makseteostuse põhjuseks trennimaks panna vaid midagi muud, ma uurin selle välja mis õige on.

ma muidugi ei tea mis ja kui palju rahasi seal praeguse mtü arvel liigub, aga arvan et ei tohiks olla suur probleem. maksesooritusi jälgida ning toimetada.

ranka
20.10.10, 00:20
Ranka, sa pakkusid välja variandi, et võiks seda trennivärki ka kuidagi Pokkeriprode MTÜga siduda. Väga hea idee! Esialgu mul rohkem pähe ei tule ühe peale ühe pakilise asja, nimelt meil oleks vaja ühte arvet, kuhu kuumakseid kanda ja kust kulusid katta. Ma enda arve kasutamisega väga nõus ei taha olla ja teisest küljest oleks kellegi enda arve kasutamine ka probleemne kui peaks mingeid jamasid tekkima. Kas oleks võimalik MTÜ alt teha ühte arvet umbes nimega Pokkeriprod Tallinna Jalgpall või lihtsalt Pokkeriprod jalgpall?

Muidu hiljem kui asi tõsisemalt käima läheb ja liigaplaanid ka reaalsed on, võib MTÜ Pokkeriprod jalgall või midagi sellist ka teha või teha selle MTÜ pokkeriprode alasektsiooniks või kuidas iganes need asjad käivad. Esialgu oleks lihtsalt ühte arvet vaja.

Edit: Muidugi peaks sellele kontole ligipääs ka ühel-kahel trenniliikmel olema. Pakun ennast üheks, kel ligipääs

Uurin seda asja ja annan teada. TIGRANO on arvete ja MTÜ-dega rohkem kursis ning vajadusel võin uurida veel targemate inimeste käest. Ise ma miskit raamatupidamist teinud ei ole aga klubi oma olevat olnud kökimöki (TIGRANO väitel, raudselt pusis räigelt :P), sest miskeid suuri rahasid seal ei liigu.


Ma arvan, et kohe kindlasti poleks vaja teist mtü-d teha selle jaoks. Ja kui ranka lahke oleks ja saaks selle kaudu asja ajada oleks luks. aind, et tean seal jama ei tuleks siis peaks ei saa trenniskäijad makseteostuse põhjuseks trennimaks panna vaid midagi muud, ma uurin selle välja mis õige on.

ma muidugi ei tea mis ja kui palju rahasi seal praeguse mtü arvel liigub, aga arvan et ei tohiks olla suur probleem. maksesooritusi jälgida ning toimetada.

Kuna klubitegevus oli pm. selle nädalani surnud, kurjalt MTÜ arveid ei kasuta ja seetõttu ainukeses summad, mis sealt läbi käivad on 10 kroonised liikmemaksud :) Tõenäoliselt 2010-nda aata lõpuks on inflatsioon needki ära söönud :O

ranka
20.10.10, 00:22
Väga mõnus trenn oli tõesti, kopsu sai ikka mitu korda kokku joostud. Ja tänase tasemega mänguga poleks madalaima liiga kinnipanemine ka eriline probleem, kui võhma ainult parandada.

Järgmise trenni kohta, suure tõenäosusega on võimalik saada ka pühapäevane 19.00.-20.30. aeg. Kas oleks juba seenädal huvilisi? Kui oleks panen homme-ülehomme kinni. Huvilisi peaks olema üle kaheksa (mõni ikka ei saa tulla), et oleks mõtet kinni panna, nii et ande teada!

Võiks võimalikult vara juba lõpliku trennigraafiku paika saada, sest ega seda pühapäevast aega ka lõpmatuseni ei ole ja sellest sõltuks ka kuumakse suurus.

Veel paar asja. Pall oli seekord ainult atsetoonil ja seegi natsa väiksem kui tavaline. Kamba peale oleks vaja osta kaks-kolm palli. Samuti ka veste, et trennis võistkondi eraldada. Lahendaks selle probleemi sellega, et kõik, kes tahavad hakata mingil määral käima peavad lisaks kuumaksule esimesel kuul maksma ka liitumistasu nt 150 krooni. Viieteist inimese peale teeb see piisava summa juba, et saaks kolm enam-vähem palli osta ja vestid ja ehk veel midagi, kui peaks tekkima vajadus

Varsti kirjutan veel, paar asja oli vist veel, praegu ei tule meelde.

Ahja, veelkord, väga fun oli, tänud esimestele vapratele, kes viitsisid kohale tulla ja loodetavasti on meid järgmine kord juba rohkem!

Mina oleks käpp juba pühapäeval. ESTPatrickust ei tea rääkida aga ma arvan, et ma olen natuke tugevam kui tema ja suudan teda kaasa lohistada.

Atsetoon MSN röökis ka, et oleks käpp aga loodan, et ta kinnitab oma otsust ise.

ranka
20.10.10, 00:24
PS! Kui kindel aeg teada ilmub pealehele ka uudis ning facebooki. See võib osalejate arvu veelgi tõsta.

Priidix
20.10.10, 00:24
Oleksin täna tulnud, kuid vaatasin et listis pole ning mõtlesin ,et need saavad kes only listis:D Aga nuh, tuleks siis pühapäeval kui saab ofc.

pastilaa
20.10.10, 00:31
Pühapäev kahtlane, aga mitte võimatu. Sõltub, kuidas tervis ühe laupäevase peo vastu võtab.

muruntau
20.10.10, 00:37
Priidix, seda listi alguses ei ole eriti viitsinud uuendada. Peale teist päeva sai mõned nimed üles kirjutatud nii reklaami mõttes, et näe, on huvitatud inimesi küll. Sel pole mingit tähtsust

Uudis pealehel oleks äge küll, siis ei pea enam kunagi 3vs3 tegema. Sellisel juhul teen juba homme kõne ära ja panen kinni. Kinnitan üle.

Üks tähtis asi veel. Täna ei olnud Wismaris obv ühtegi kohalikku tähtsamat nina kohal, nii et ei saanud maksta saaliüüri eest, pmst me oleme neile võlgu ühe trenni raha. Seega, trenniarve saamine oleks vägagi tähtis ja veel tähtsam oleks see, et võimalikult paljud meist kannaksid juba sel nädalal kuumakse üle. Kui me tahame, et oleks palle rohkem, ka liitumistasu 150. Eeldades 15 liiget tuleb kuumaksuks 400 krooni (9 trenni kuus x 650 eek / 15 = 390) ja esimene makse siis 550. Kui peaksime ühe trenni veel nädala kusagil väljas võtma ka, tuleb obv veidi kallim. Kui aga peaks liikmeid rohkem tulema, mõjutab see kuumakse hinda allapoole.

Edit: Tänud Rankale ja Tigranole, et viitsite arve värki uurida!

pastilaa
20.10.10, 00:40
Ma ise oleks 2 trenni nädalas ja mõlemad talvel sees parteis.

ranka
20.10.10, 00:50
Ma teeks esimese kuu kaasa ja siis vaataks edasi, kuna tõesti jalkut ei oska aga tahaks end sunniviisiliselt liigutada. Eriti änksa oleks seda teha sotsiaaletes mängudes kui jalgpall. Üksi jõuaks kükitada, jooksmas või kepikõnni tegemine ei ole päris see.

Nagu ma aru saan praegu veel arvet ei ole aga niikaua kui arvet ei ole kuhu raha saaksin kanda?

fyte
20.10.10, 01:00
Muidu mõttekas on igakord list teha, kes tulemas on täpselt. Vastasel korral võib tihti juhtuda nii, et mõnel korral tuleb liiga palju/liiga vähe rahvast ja korralikult mängida ei saa.

atsetoon
20.10.10, 01:05
Muidu mõttekas on igakord list teha, kes tulemas on täpselt. Vastasel korral võib tihti juhtuda nii, et mõnel korral tuleb liiga palju/liiga vähe rahvast ja korralikult mängida ei saa.

selle jaoks hakataksegi kuumaksu koguma

muruntau
20.10.10, 01:30
Nagu ma aru saan praegu veel arvet ei ole aga niikaua kui arvet ei ole kuhu raha saaksin kanda?

Mõtlesin järgi asja üle ja ma ikka ei taha enda arvet selle ettevõtmisega siduda põhjustel mida siin ei nimetaks. Hetkel meil ei ole arvet, äkki keegi teine on nõus enda arvet laskma kasutada seni kuni püsiva arve saame?

Küll aga olen nõus enda kuumaksu arvelt kandma üle esimese trenni võlgnevuse, st 650 krooni, mis siis läheks minu maksetest maha.

Fyte, ma ei viitsi iga kord otsida nimesid, kes tulla võivad ja igaüks ei viitsi tulekust iga kord teada ka anda. Veel miks see list oleks mõtetu on see, et kui tulebki liiga vähe, tuleb meil ikkagi maksta enda aja eest ja kui liiga palju, siis saab alati mitu võistkonda teha ja puhkav võistkond teeb parasjagu harjutusi või puhkab vms. Aga viimane probleem ei ole ka reaalne hetkel. Seda listi pigem ei tule

nikitheone
20.10.10, 09:08
ma pühapäeval ei saaks tulla, olen aga jätkuvalt huvitatud. kiired ajad on.

muruntau
20.10.10, 14:13
bump. Andke veel teada, kes oleks pühapäeval tulija!

Saatsin juba meili ka kontaktile, et paneks kinni pühapäevase aja. Loodetavasti saab täna vastuse

g00000se
20.10.10, 14:17
Ma teeks esimese kuu kaasa ja siis vaataks edasi, kuna tõesti jalkut ei oska aga tahaks end sunniviisiliselt liigutada. Eriti änksa oleks seda teha sotsiaaletes mängudes kui jalgpall. Üksi jõuaks kükitada, jooksmas või kepikõnni tegemine ei ole päris see.

Nagu ma aru saan praegu veel arvet ei ole aga niikaua kui arvet ei ole kuhu raha saaksin kanda?

Tule poksi või tõstma, sa pole kunagi üksi :D

Enivei, pole ka ammu jalkat tagunud ja päris huvitav ettevõtmine

raunsz
20.10.10, 15:33
Laupäeva õhtul saan öelda, kas pühapäeval tulemas.



Veel paar asja. Pall oli seekord ainult atsetoonil ja seegi natsa väiksem kui tavaline. Kamba peale oleks vaja osta kaks-kolm palli. Samuti ka veste, et trennis võistkondi eraldada. Lahendaks selle probleemi sellega, et kõik, kes tahavad hakata mingil määral käima peavad lisaks kuumaksule esimesel kuul maksma ka liitumistasu nt 150 krooni. Viieteist inimese peale teeb see piisava summa juba, et saaks kolm enam-vähem palli osta ja vestid ja ehk veel midagi, kui peaks tekkima vajadus.
Täpselt sama mõte oli. Normaalseid palle oleks ka vaja. Seekord oli pisut tühi ja SIZE 4.
Lähengi stealin kohe mõned blindid, et saaks liikmemaksu raha. :biggrin:

CTXrix
20.10.10, 15:48
Prooviks ka pühapäeval ära selle jalgpalli-asjanduse. Päris popp spordiala see vist, eriti välismaal.

soouni
20.10.10, 21:13
On üldse huvilisi pühapäevaks? Ning üks asi mis lisaks peaks, pallipumba kah ostma, et pallid ikka täis oleks.
Ning mis see kuumakse umbes tuleks kui kaks korda nädalas sees trenn on?

ranka
20.10.10, 22:30
On üldse huvilisi pühapäevaks? Ning üks asi mis lisaks peaks, pallipumba kah ostma, et pallid ikka täis oleks.
Ning mis see kuumakse umbes tuleks kui kaks korda nädalas sees trenn on?

Öeldi ju, et 400 trenn ja 150 liitumine. Algne pauk 550, siis maksad 400.

muruntau
21.10.10, 14:00
Vabandan, et pole varem kirjutanud pühapäeva kohta, aga mul ei õnnestunud varem Wismari inimesega kontakti saada. Kontakt, Mihhail, on olnud umbes nädala Peterburis konverentsil ja ta ei saanud seal ära kinnitada, kas me pühapäevast aega saame. Uurisin tema asetäitjalt ka, aga keegi peale Mihhaili ei tegele seal saali rendiga. Trenni toimumine pühapäeval on praeguse seisuga 80% tõenäoline, kindla vastuse saan anda homme kell kella kaheteistkümne paiku.

soouni
21.10.10, 15:34
Mina olen huviline

farik666
21.10.10, 16:39
paar küsimust... et käiks esimese korra niisama, ühekordse maksmisega...siis vaatan kas hakkan kuumaksu ka maksma....

ja kas keegi teab kuskohast siit siseputsasid saaks osta?? Mõtlen miskeid odavaid...

Seal hallis pesuruum ka on v?

hotcocacola
21.10.10, 16:41
krdi, kui tlnasse satun, siis uurin teie trennide kohta :D

soouni
21.10.10, 16:56
pesuruum täitsa olemas

muruntau
21.10.10, 16:59
paar küsimust... et käiks esimese korra niisama, ühekordse maksmisega...siis vaatan kas hakkan kuumaksu ka maksma....

ja kas keegi teab kuskohast siit siseputsasid saaks osta?? Mõtlen miskeid odavaid...

Seal hallis pesuruum ka on v?

Üldiselt teeks niimoodi, et esimese korra võib sulas kohapeal maksta 75 eeku, aga muidu ei viitsi sula korjata ja peale esimest korda võimalik ainult kuumaksega. Pesemisruum on täiesti olemas. Putsade kohta ei oska väga soovitada, mõnest suuremast kaubanduskeskusest nagu Kristiine nt spordipoest?

ranka
21.10.10, 20:16
paar küsimust... et käiks esimese korra niisama, ühekordse maksmisega...siis vaatan kas hakkan kuumaksu ka maksma....

ja kas keegi teab kuskohast siit siseputsasid saaks osta?? Mõtlen miskeid odavaid...

Seal hallis pesuruum ka on v?

Kes putsadega tuleb? Õiged mehe tulevad ketsides! :P

farik666
21.10.10, 21:32
hehe..asi selles ongi, et pole neidki...päris igapäeva jalatsiga ka ei raatsi tulla :)

atsetoon
21.10.10, 22:02
mehed mängivad plätate ja kiivritega.

taipupole
21.10.10, 22:41
Kes putsadega tuleb? Õiged mehe tulevad ketsides! :P

Õiged mehed ei tee trenni vaid ainult võistlevad.

ranka
22.10.10, 00:58
hehe..asi selles ongi, et pole neidki...päris igapäeva jalatsiga ka ei raatsi tulla :)

Osta üks paar kalleid jooksutosse ja edaspidi on lihtsalt kahju vaadata kui nad kapinurgas niisama seisevad ning lähed vabast tahest sörkima :)

oskar
22.10.10, 11:45
Kas jäin liitumisega hiljaks? Ma elan selle halli kõrval - patt oleks ennast mitte liigutada.

vsiu100
22.10.10, 12:05
kui köha ära läheb, tuleks ka pühap.
maksaks see kord korra eest, kuna pole veel kindel mis saalihoki liigaga teen......

muruntau
22.10.10, 12:36
Trenni toimumine kinnitatud, pühapäeval kell 19.00.-20.30. Tulge kohale!

Oskar, liitumine on täiesti avatud, praegu on kõik foorumi/pokkeriga seotud inimesed oodatud.

kip
22.10.10, 13:20
Väga lahe ettevõtmine. Liituks ka heameelega aga ei ole kindel kas esimesed 2-3 nädalat saan kohal käia. Jalg paraneb veel jalaluu murrust aga kui jalg täiesti korras siis hakkaks regulaarselt käima.

muruntau
22.10.10, 13:46
http://www.pokkeriprod.com/2010/10/22/pokkeriprod-com-foorumi-jalgpallimangud/

Veidi täpsustuseks artiklile, mida siin varem ka olen välja öelnud, et esialgu saab jah maksta sulas kohapeal, aga kaua ei tahaks niimoodi ükshaaval nutsu korjata. Tahaks lõpliku trennigraafiku kiirelt kokku panna, siis saab selgitada välja ka lõpliku kuumakse suuruse. Kui jääb kaks trenni nädalas, oleks kuumakse orienteeruvalt 400 eek, kui võtame ühe välitrenni lisaks, siis veidi rohkem. Järgmise nädalaga saame loodetavasti lõpliku graafiku paika. Pühapäeval trennis arutab ühe välitrenni võimalust!

Ja veel, kuna praeguseks me ei ole veel rahasid koguma hakanud, siis kellel on pall, võiks selle pühapäeval kaasa võtta!

soouni
22.10.10, 14:06
Osta üks paar kalleid jooksutosse ja edaspidi on lihtsalt kahju vaadata kui nad kapinurgas niisama seisevad ning lähed vabast tahest sörkima :)


kahju oleks pigem sellest kuidas need jooksutossud paari korraga ära lagunevad seal vutti tagudes,

veeretas
22.10.10, 16:51
Suure tõenäosusega tulen ja veeretan kah pühapäeval veits palli, esialgu siis see 1x75.- aga arvatavasti, kui kõik ok siis hakkan ka regulariks.

ranka
22.10.10, 17:16
kahju oleks pigem sellest kuidas need jooksutossud paari korraga ära lagunevad seal vutti tagudes,

Siis ongi aeg uued putsad soetada :P Kuna mul putsasid ei ole, olen täielik donk jalkus ja palli puutuda ei saa siis tulen küll tossudes.

soouni
23.10.10, 12:32
Ma arvan, et seda asja ei ole, et sa palli puutuda ei saa, keegi ikka lööb palliga sulle pihta aga muidu ma isegi tossudega. Nii et tavaline.

farik666
23.10.10, 12:53
selge see..ma pidasin rohem silmas, et tavaliste tossudega on ebamugav mängida..vähemalt minul vanal Tammeka satsi poisil...

soouni
23.10.10, 13:01
Seda küll tossudes midagi mugavat pole kahjuks jah.

raunsz
23.10.10, 19:15
Palju homme õhtul tulemas on?

soouni
23.10.10, 20:16
Mina olen ja tulge kõik liigutama ennast :)

Teeb head mindsetile kaa!!!

raunsz
24.10.10, 13:41
Oky!!
Kellegil SIZE5 palli ei ole kaasa võtta?

fyte
24.10.10, 13:56
Palju hetkeseisuga tulijaid on? Arvan, et saaks tulla ja sel juhul ka palli kaasa võtta.

soouni
24.10.10, 14:10
Tulge tulge kõik kohale vahet pole palju hetkel tulijad mida rohkem seda parem, sest mängida saab nagunii. TULGE KOHALE!!!

ranka
24.10.10, 14:21
Teeme miski nimekirja vms, kes on kindlalt tulijad. Lisan OP.

Ma olen üks.

soouni
24.10.10, 14:29
Ma teine

pastilaa
24.10.10, 14:43
Õhtuks peaks kaineks saama - seega 94% kindlalt kohal!

raunsz
24.10.10, 14:57
+addone

to soouni. FBsse võiks tõesti mingi klubi vms teha, ülevaated ajakavad, jutud.

oskar
24.10.10, 15:07
kohal.

soouni
24.10.10, 15:26
Jumalast kõva oleks kui saaks siia teema peale siukse värgi leiutada mis omamoodi näoraamatus olemas on, et kes trennikäijad iga trenni kohta saavad vastata, et kas tulen jah või ei tule ei või siis võib olla. Umbes et feissbuukis saadetakse mingeid küitsusi et kas osaled sellel üritusel. Siis oleks koguaeg hea ülevaade kes tuleb ja palju üldse tuleb.

ranka
24.10.10, 15:46
Tänased mängijad:
1. Ranka
2. Soouni
3. pastilaa
4. raunsz
5. oskar

(tõenäoliselt muruntau, estpatrick ja atsetoon ka)

Ja teeme ikka nii, et ei oleks pärast, et "oh midagi tuli vahele". 5 tundi saate ju ikka ette mõelda ning kes sõna andnud see peaks kohal olema. Pastilaa 94% läks ka 100% peale või hetkel viimane aeg muuta.

veeretas
24.10.10, 15:48
tulen

soouni
24.10.10, 16:01
Kellegil mõni normaalne sõber kes ka vutist huvitab võiks ka kaasa võtta või midagi, et selle pundi suuremaks saab aga juba 4vs4 hakkab looma :)
aktiivsemalt aktiivsemalt

ESTPatrick
24.10.10, 16:42
õu tüübid, ma tulen ka. ütlen ette ära - hetkel kaine pole, aga pumpan magneesiumi jõudsalt sisse hetkel ja lootust on kainemaks saada

oleksin pigem vahetusmängija rollis vms, lisaks olekule pole ka vormi, mõtlen sinist

fyte
24.10.10, 16:47
Tänased mängijad:
1. Ranka
2. Soouni
3. pastilaa
4. raunsz
5. oskar

(tõenäoliselt muruntau, estpatrick ja atsetoon ka)

Ja teeme ikka nii, et ei oleks pärast, et "oh midagi tuli vahele". 5 tundi saate ju ikka ette mõelda ning kes sõna andnud see peaks kohal olema. Pastilaa 94% läks ka 100% peale või hetkel viimane aeg muuta.
Ma ka.

soouni
24.10.10, 16:50
õu tüübid, ma tulen ka. ütlen ette ära - hetkel kaine pole, aga pumpan magneesiumi jõudsalt sisse hetkel ja lootust on kainemaks saada

oleksin pigem vahetusmängija rollis vms, lisaks olekule pole ka vormi, mõtlen sinist

peaasi et püsti seisad:D muu pole oluline

CTXrix
24.10.10, 16:59
Ma tulen ka.

muruntau
24.10.10, 17:07
ma ka.

ranka
24.10.10, 17:32
Tänased mängijad:
1. Ranka
2. Soouni
3. pastilaa
4. raunsz
5. oskar
6. veeretas
7. ESTpatrick
8. fyte
9. muruntau
10. CTXrix
11. reserved - atsetoon

Hellan kohe atsetoonile.

EDIT: telefon väljas, proovin pärast uuesti

Priidix
24.10.10, 17:38
tahaks ka aga pole lühkareid:(

ranka
24.10.10, 17:39
Pane siis pikad! Keda kotib.

jaagup17
24.10.10, 17:45
vb. tulen ka oma vigase jalaga kasvõi väravasse, eelmine kord oli päris huvitav.(67%)

ESTPatrick
24.10.10, 17:50
MAYDAY! MAYDAY!

käisin vannis ja jäin merehaigeks, kui kiirelt üle ei lähe, siis tuleb vahele jätta.

fyte
24.10.10, 18:06
Kas seal hallis oli temperatuur sama mis õues eelmine kord?

pastilaa
24.10.10, 18:08
Kas seal hallis oli temperatuur sama mis õues eelmine kord?

Pakun u. 10 kraadi

ranka
24.10.10, 19:33
Sitemalt orgunnitud üritus evar. Muruntau telefonile ei vasta, kedagi kuskil ei ole - ei väljas, ei rieetusruumides. Teen suitsu ära netu ja lendan halli, et otsida infot. Vajun sisse, lastetrenn ees ja kaks venda põrgatavad palli ja üks ütleb, et riietusruum väljas. Kui need kaks venda olid siit foorumist siis võiksite natuke õpetada enda tutvustamist.

Anyway lendan välja riietusruumi otsima (mille ma ka tõenäoliselt leidsin). Ikka kedagi ei ole, pole infot kuhu riidedki jätta (sinna ei oleks julgenud küll jätta), ootan nats, teen suitsu. Muru ei vasta, kedagi ei tule. Ei viitsinud pikalt mõeldagi, istun autosse ja lasin jalga ära.

Organiseerimise poolt võiksite rohkem paremaks muuta ja telefonid lähemal hoida.

K2snakas
24.10.10, 19:44
käisid ikka õiges kohas?:D

oskar
24.10.10, 20:45
Sitemalt orgunnitud üritus evar. Muruntau telefonile ei vasta, kedagi kuskil ei ole - ei väljas, ei rieetusruumides. Teen suitsu ära netu ja lendan halli, et otsida infot. Vajun sisse, lastetrenn ees ja kaks venda põrgatavad palli ja üks ütleb, et riietusruum väljas. Kui need kaks venda olid siit foorumist siis võiksite natuke õpetada enda tutvustamist.

Anyway lendan välja riietusruumi otsima (mille ma ka tõenäoliselt leidsin). Ikka kedagi ei ole, pole infot kuhu riidedki jätta (sinna ei oleks julgenud küll jätta), ootan nats, teen suitsu. Muru ei vasta, kedagi ei tule. Ei viitsinud pikalt mõeldagi, istun autosse ja lasin jalga ära.

Organiseerimise poolt võiksite rohkem paremaks muuta ja telefonid lähemal hoida.

weak, oleksid kasvõi korra halli tagasi tulnud - oleks kõik lahenenud. Tead küll, enamus jäävad viisakalt hiljaks. Aga nõus organiseerija võinuks vähemalt esimesel korral õigel ajal platsis olla ja telefonile vastata.

$$$
24.10.10, 21:04
weak, oleksid kasvõi korra halli tagasi tulnud - oleks kõik lahenenud. Tead küll, enamus jäävad viisakalt hiljaks. Aga nõus organiseerija võinuks vähemalt esimesel korral õigel ajal platsis olla ja telefonile vastata.

see polnud 1. kord ;D . ja tegijal juhtub, ei maksa kohe head ideed nii maha tegema hakkata...

oskar
24.10.10, 21:14
Üritus ei olnud weak, üritus oli super - pole mitu aastat niimoodi jooksnud. Tulen kindlasti veel kui jätkub.

soouni
24.10.10, 21:22
Kõva, täna oli juba päris hea seltskond.

Ranka tõesti oleksid võinud tagasi halli tulla kui segaseks jäi. Mina ütlesin sulle, et seal saab riideid vahetada.
Arvasin, et vägagi selge vahetad riided ära ja tuled tagasi halli. Ei tohiks midagi keerulist olla.

raunsz
24.10.10, 21:28
Päris hea oli jah, aga vorm endal jube sitt millegipärast.

fyte
24.10.10, 21:37
Norm oli jah - higistada sai ikka omajagu, endal oli ka võhm iga natukese aja tagant väljas, kuna suvest saati on aeroobset trenni suht minimaalselt tehtud. Kes kes oli üldse? Sain aint paari foorumlase nime ja näo kokku viidud :P Ise olin sinise pusaga.

soouni
24.10.10, 21:56
Sa ikka tõmbasid päris mahedalt noh.

pastilaa
24.10.10, 22:19
Organiseerimise poolt võiksite rohkem paremaks muuta ja telefonid lähemal hoida.

Eks Muruntau räägib enda eest ise, aga minu meelest oli mäng täna jällegi igati fun. Kui võtta üldpilt kokku, siis on kaks venda kes päriselt mängida oskavad ja siis suht ühtlane mass pühapäevamängijaid - kuhu ka endal au kuuluda. Järgmine kord üritan kindlasti jälle kohal olla.

muruntau
24.10.10, 22:51
Ranka, sul on tõenäoliselt vale number, sest ma enne trenni algust ühtegi kõne ei saanud. Mu nr on 58 172 118. Enda hilinemist ma siin vabandama ei hakka, väga nõme minust obv.

muruntau
25.10.10, 14:08
Järgmine trenn siis teisipäeval, teeb seekord ka nimekirja tulijatest? Olen kohal

pastilaa
25.10.10, 19:49
Kohal nagu ikka. Ilmselt tuleb ka sõber, kes pokkerit tihti mängib, aga foorumis ei käi.

Pumper
26.10.10, 09:00
Kas täna siis trenn? Ajad võiksid ka teema avalehel olla.
Mis kell siis?

Priidix
26.10.10, 09:16
Kas täna siis trenn? Ajad võiksid ka teema avalehel olla.
Mis kell siis?

Järgmine trenn teisipäeval kell 20.45. @ Wismari hall

see on pealkirjas olemas ju

CTXrix
26.10.10, 11:26
Kuidas siis nüüdsest maksmisega on? Peab kohe suurema papi välja käima või võib veel mingi aeg 75.- kaupa täristada?

soouni
26.10.10, 11:32
Saab ikka mõned korrad ühe kaupa maksta aga kui kunagi ilmselt pangamakse ülekanne tekib siis läheb selle peale üle.

farik666
26.10.10, 11:35
lasen üle seekord... nädalavahetusest siiamaani pikali.. hääl ära ja koha-nohu kallal..

oskar
26.10.10, 12:57
millal kuumaksu peale üle minna mõeldakse ja kas hakkabki nüüd 2x nädalas olema P ja T ?

muruntau
26.10.10, 14:23
Jätame esialgu kaks trenni nädalas, kui peaks tulema tahtmine/võimalus ka kolmandat võtta, siis saab alati juurde võtta.

Maksmise kohta. Läheme kuumaksele üle, ei viitsi igakord meenutada, kes palju maksnud on. Maksmine JK Legionile (Wismari haldaja) hakkab toimuma eelmise kuu eest kuu esimesel poolel. Seega paluks kindlasti kõigil kuu novembri esimesel nädalal teha esimene kuumakse. Kuna praegu ei saa kindel olla, palju osalejaid tuleb, siis teeb esimese kuumakse veidi kallima, st esimene kuu oleks 500 makse ja edasi loodetavasti 400, kui peaks kuumaksetega osalejaid 15 kanti tulema.

Arvega on selline lugu, et Ranka andis lootust, et saab tema arvet kasutada, aga seda alles järgmisest kuust. MTÜ alt olevat maksuametiga liiga palju juramist. Ranka, äkki kinnitad millalgi üle siin teemas?

Seniste kulude kohta, praeguse seisuga on maksnud ühe või enama korra eest kasutajad: pastilaa, fyte, oskar, CTXrix, veeretas (kas jäi mul kasutajanimi õigesti meelde?), Jaagup17 ja muruntau. Kõigil, kes ei ole seni veel maksnud (peaks minu mälu järgi olema ainult Raunsz ja Soouni), tasuda ühe trenni eest sulas koha peal ja edaspidi kuumaksega.

Liitumistasu võiks siiski kiiremas korras ära maksta, saaks pallid juba ära osta. Kõik siis 150 kaasa täna! Enne/peale trenni arutaks milliseid palle ja kust osta, ma oleks nõus juba homme osturetkele minema. Tahab äkki keegi kaasa tulla?

Edit: Ja arutaks ka, kes palli/palle hakkab kaasas kandma, ma võin ise ühte palli vedada. Pallid võiks olla tihedamate käijate käes ja eri isikutel, et ei tekiks riski, et pallid trenni ei jõua.

raunsz
26.10.10, 14:29
Ma täna ei tule (eelmine kord olin juba sita enesetunde ja vormiga trennis = insta tervis veel hullem), seega ei saa võlga maksta. muruntau, kui sul kohe vaja seda võlga, siis PM-i oma konto ja shipin ära. Kui mitte, maksan siis kui kohale ilmun.

muruntau
26.10.10, 14:32
kohe ei ole vaja, loodetavasti tuled pühapäeval või järgmisel nädalal, siis maksad kohapeal.

veeretas
26.10.10, 16:12
Täna ei jõua, kuna hetkel puhkus ja viibin Tartus. Pühapäevaks arvatavasti kohal. Aga see kuumakse, kui nüüd novembri algul maksta, siis kas see oleks oktoobri või novembri eest? Äkki teeks veel oktoobris nii, et maksab nii palju kui keegi kohal on käinud ja kui puudu tuleb siis pundi peale paneb puudu oleva summa ja siis detsembri algul novembri eest kõikidelt juba täis raha?

pastilaa
26.10.10, 16:56
Palju üldse tulijaid on? Mu sõber kah teeb remonti seekord, aga muidu endiselt ta ka huvitatud. Kas täna saame 8 meest kokku?

Edit: ise tuleks endiselt hea meelega

fyte
26.10.10, 17:30
Ma ei jõua vist samuti täna - kurk valus ja väsinud veits.

soouni
26.10.10, 17:42
Ikka jep kellel vähegi võimalust siis kohale tulla.

pastilaa
26.10.10, 17:48
Ranka palun tule kohale poegadega!!!

hotcocacola
26.10.10, 18:02
tulevikus teeme väikse turniiri:
1.) FC Pokkeriprod Tln
2.) FC Pokkeriprod Trt
3.) FC Scämmerid
4.) FC Moded
5.) FC Trollid


lol

muruntau
26.10.10, 19:08
Tulin just Wismarist lepingut tegemast. Nüüd on nii, et iga teisipäev (20.45-22.15.) ja pühapäev (19.00-20.30.) toimub trenn, selleks et ühte trenni ära jätta, peab sellest kümme päeva ette teatama. Senine loodetust veidi leigem huvi ja fakt, et siin sõna võtnud võimalikest huvilistest on alla poole end üldse kohale vedanud on mind pannud kergelt kahtlema asja mõttekuses. Kui trenni organiseerida, siis ei saa ikka niimoodi, et kõik käivad nagu kuuvarjutus ja maksavad siis kui tahavad palju tahavad. Mina ei viitsi enda taskust teiste käimatajätmisi kinni taguda ja päris kuuekesi ei ole ka mõtet jalgpalli mängida.

Üritame asja ikka käima saada, nädalas neli-viis tundi leida jalgpalli jaoks ei ole ju nii üüratult raske. Saab muid toimetusi teistele aegadele/päevadele lükata küll. Mina olen sellest trennist vägagi huvitatud ja puudun luban edaspidi puududa ainult äärmiselt tähtsatel põhjustel, mida loodetavasti ei tule.

Jalgpall on meeskonnamäng ja meeskonda ei saa niimoodi planeerida, et ma täna viitsin või täna ei taha. Meeskond tähendab vastutust, kui astuda meeskonna liikmeks peab meeskonnas tegema enda osa, ükskõik kui suur või väike see ei ole. Muidu ei ole mõtet meeskonda tullagi. Sellepärast on alates pühapäevast ühekordne trennitasu 100 krooni, et oleks rohkem motivatsiooni kohal käia, olla meeskonna liige ja maksta kuutasu. Kui arvestada senist kohalkäijate arvu 6 ja 9 inimest, siis see ei olegi karistus, vaid vajalik meede, et meil tulud-kulud kokku tuleks. Üks trenn on meil 650 eeku siiski.

pastilaa
26.10.10, 19:19
Kes saab, aga täna kohale ei viitsi tulla, on KELGUNÖÖR! Räme dauner garanteeritud!

soouni
26.10.10, 23:07
Puhas nuts trenn ikka, väga mahe luks.

pastilaa
26.10.10, 23:10
Puhas nuts trenn ikka, väga mahe luks.

+1

muruntau
26.10.10, 23:19
nonii, uus rekord, 3 inimest, pastilaa, soouni ja mina. wp, nh, gg.

Võiks ju rääkida sellest, et sõnad ja teod on sellised kummalised asjad, mis harva sama rada astuvad, võiks rääkida, kui kerge on netis suuri sõnu teha, võiks rääkida meeskonnamängu/töö olemusest ja veel paljudest asjadest. Aga me oleme kõik täiskasvanud ja sellest ei oleks mingit kasu.

Meil oli kolmekesi ka väga fun trennis. Mängu obv ei saanud teha, aga tegime söötu/lööke, pastilaa ühte väljapakutud mängu, mille nimi ei meenu, 500't ja persekaid. Ise sain ka korra mõnuga sit..risse pastilaalt :D

Aga rohkem inimesi tahaks trennis näha, kui nii pühapäeval kui teisipäeval ei tule keskmiselt üle kaheksa inimese trenni, siis on väga reaalne võimalus, et lähen lõpetan lepingu ära. Jalgpalli ei saa ikkagi kolmekesi mängida.

pastilaa
26.10.10, 23:49
Olge kohal ikka - väga mõnus veidi liigutada ja palli taga ajada. Omalt poolt pakun ühele FR mikromehele väikse sessi ja statside vaatamise, kui ta seni veel vutis käinud ei ole ja pühapäeval tuleb kohale. Success!

nikitheone
27.10.10, 00:25
jätkuvalt olen huvitatud ühinemisest, aga hetkel tõesti ei ole aega.

soouni
27.10.10, 00:28
Olge kohal ikka - väga mõnus veidi liigutada ja palli taga ajada. Omalt poolt pakun ühele FR mikromehele väikse sessi ja statside vaatamise, kui ta seni veel vutis käinud ei ole ja pühapäeval tuleb kohale. Success!

TAHAN KAA!

raunsz
27.10.10, 09:20
3 meest. Oi issand, kuidas nii vähe siis? Alguses huvilisi palju ju.
Ma juba varem mainisin, et tripperite-juttudega ei hakka ronima sinna seekord (vb see nädal isegi).

toonesepp
27.10.10, 10:50
Kui te ühte paksu, kes joosta ei jõua ja PP foorumis väga aktiivne ei ole - tahate platsile kohta täitma siis ma võin ennast pakkuda :)
100.- kaasa ja saab ühe korra mängida?

muruntau
27.10.10, 12:03
Kui te ühte paksu, kes joosta ei jõua ja PP foorumis väga aktiivne ei ole - tahate platsile kohta täitma siis ma võin ennast pakkuda :)
100.- kaasa ja saab ühe korra mängida?

Täpselt nii on. Tule ikka.

veeretas
27.10.10, 19:00
vahele selline küsimus, et plaanis soetada putsad. Aga millised oleks mõistlikumad, kas kunstmuru omad(eeldades et mingi aeg ka väljas trennid) või saali. On saalis mängides vahe sees kummad osta?

PS. ise kindel mängija pikemas perspektiivis + saaks ühe sõbra, kes pokkeriga väga ei tegele, kaasa võtta ja sm0ntaan peaks ka novembri alguse poole liituma.

mislinn
27.10.10, 19:07
vahele selline küsimus, et plaanis soetada putsad. Aga millised oleks mõistlikumad, kas kunstmuru omad(eeldades et mingi aeg ka väljas trennid) või saali. On saalis mängides vahe sees kummad osta?

PS. ise kindel mängija pikemas perspektiivis + saaks ühe sõbra, kes pokkeriga väga ei tegele, kaasa võtta ja sm0ntaan peaks ka novembri alguse poole liituma.

Saalis ikka saali putsad, teistega võib väga ohtlikult libastuda, pealegi saali põrand rikub kunstmuru putsad ära.

toonesepp
27.10.10, 19:12
Mul on ainult kunstmuru putsad ja nendega saalis mänginud ja plaanin ka veidi edaspidi seda teha ;). Saab hakkama aga väga hea ei ole. Libisemise probleemi ei olegi niipalju täheldanud aga korra olen jalga rõvedalt väänanud. Kui ikka pikemalt saalis käia siis vist igal juhul sobivad jalanõud vajalikud.

jaagup17
27.10.10, 20:28
Kõige paremad on saalis mängimiseks nn. ''sussid'' , ei mäleta mis firma, aga popspordis vist müüakse, mingi 300 kr.

http://www.hwupgrade.it/forum/showthread.php?t=1139823

nendega sarnast värvi, aga riidest, väga madalad ja talla all on nagu parralleelsed kriipsud vms.

raunsz
27.10.10, 20:46
Neid kutsutakse maakeeli vist viisudeks. :D

K2snakas
27.10.10, 20:51
Neid kutsutakse maakeeli vist viisudeks. :D

aga need on parimad jah, elukerged+ pole nii umbsed kui siseputsad:)

Dogers
27.10.10, 20:54
tuleb osta :D

pastilaa
27.10.10, 21:00
Need viisud tunduvad väga seks. Kadaka Selveri Popspordis ka neid?

Kosmonaut
27.10.10, 21:12
Kui ka väljas mängimiseks läheb ja kahte paari ei taha osta, siis on kunstmuru omad paremad. Kunagi sai väga edukalt kunstmuru omadega sees mängida, libisemist ega muud taolist jama ei old. Samas väljas märja ilmaga läheb saaliputsadega asi nutuseks, rääkimata veel talvisest ilmast (ntx õhuke lumekate , kus saaliomadega ainult libised aga kunstmuru omad peavad hästi), jää peal vahet enam ei ole.

Spewmonkey
27.10.10, 21:38
Kui ka väljas mängimiseks läheb ja kahte paari ei taha osta, siis on kunstmuru omad paremad. Kunagi sai väga edukalt kunstmuru omadega sees mängida, libisemist ega muud taolist jama ei old. Samas väljas märja ilmaga läheb saaliputsadega asi nutuseks, rääkimata veel talvisest ilmast (ntx õhuke lumekate , kus saaliomadega ainult libised aga kunstmuru omad peavad hästi), jää peal vahet enam ei ole.

This.
Käisin ka just õues mängimas ja päris paljud said siledate taldadega uisutada.

soouni
27.10.10, 21:44
pastilaa ütle kui kuskilt poest leidsid need kossid, peaks ka mõtlema muretsemisele

mislinn
27.10.10, 21:46
Okei, täpsustan veidi siis. Libe on nende kunstmuru putsadega millel on all pikklikud nagad, mitte hunnik ümaraid. Samas need kunstmuru putsad lihtsalt kuluvad saalis ära mingi kuuga ja väljas neist siis enam kasu pole. Aga need nn viisud on saalis mängimiseks küll mugavad, tähtis lihtsalt see, et oleks hea tald ja võimalikult hästi jala ümber.

raunsz
27.10.10, 22:26
Käisin ka käna ükskord saalis juba. :D Ja mõne koha peal oli pidamine jube kunstmurukatega.

muruntau
27.10.10, 22:34
Ostsin pildil oleva palli trenni jaoks. 319 eeku Virus. Hinna-kvaliteedi suhe on päris hea.

http://im.shoppingbank.com/p/4154/i/a08149005.jpg

g00000se
27.10.10, 22:41
Olge kohal ikka - väga mõnus veidi liigutada ja palli taga ajada. Omalt poolt pakun ühele FR mikromehele väikse sessi ja statside vaatamise, kui ta seni veel vutis käinud ei ole ja pühapäeval tuleb kohale. Success!

See pühap. tulla ei saaks, aga ülejärgmine nädal vb tuleks isegi. Kas ma saan ka siis sessi wä :O

pastilaa
27.10.10, 22:49
See pühap. tulla ei saaks, aga ülejärgmine nädal vb tuleks isegi. Kas ma saan ka siis sessi wä :O

Kes ees, see mees. St reaalselt kohal :p.
Ja su viimane link ei funka muruntau.

muruntau
27.10.10, 22:55
mul funkab, dunno mis värk. Siin pildil sama pall, ainult minu omal sinise asemel punane värv

http://www.prosoccer.com/common/productImages/8584.jpg

Edit: muutsin esimest pilti, nüüd peaks paremini töötama

K2snakas
28.10.10, 00:00
imo saab kunstmuru peal tavalise putsaga kah ära mängitud, sest pole enam v2ga neid betoon kõvasid v2ljakuid millele ainult vaip peale tõmmatud, aga samas talvel vist kisub küll tavalise putsaga vähe libedaks isegi hea kunstmuru peal. Endal sisekad ja muruomad ja saan m2ngitud igatahes:)

atsetoon
28.10.10, 12:08
novembri kuumakset keegi kogub juba? Ise olin eemal, sest weekend venis veidi pikale, õnneks hakkab tervis vaikselt taastuma.

veeretas
28.10.10, 14:55
Tartu Zeppelini popspordis olid need viisud täitsa olemas, aga naiste/laste suurused. Küsisin üle kah aga ei olnud suuremaid, seega läksid loosi nike saali omad.

muruntau
28.10.10, 17:01
Ostsin samuti nike saali omad ja käisin just esimest korda jooksmas ka nendega. Win. Üritan jooksmise teha igapäevaseks harjumuseks, et trennis mitte kõige sitema võhmaga meheks jääda :D

muruntau
28.10.10, 17:34
Kuumaksete kohta tuleb täpsem info nädala lõpus/järgmise alguses loodetavasti.

Keegi modedest võiks öelda, kuidas saaks esimest posti nii editida, et sinna saaks polli panna, et kes järgmine kord trenni tuleb. Siis ei risustaks teemat üksikute postidega, et mina ka või mina ei. Uurisin, aga ise ei jaganud matsu lahti.

pastilaa
29.10.10, 10:12
Tegin polli esimesse posti. Testigem.

Edit - vastanute numbrile klickides näeb ka nimesi.

pastilaa
29.10.10, 10:25
P.S. Mu kohalolek 95% kindel. Nädalavahetus emajõe kalavetel aga usun, et nii karmiks ikka ei lähe, et pühapäeva õhtul sportlik vorm 0% on :).

muruntau
29.10.10, 16:26
hoia tagasi jah seal jõe peal, ei viitsi seekord kahekesi teha :P

fyte
30.10.10, 20:33
Damn, tahaks homme tulla küll, aga pole terveks saand veel, fking köha... :/

pastilaa
31.10.10, 18:20
Tagasi ja vormis - tulen. Noh - 3 meest ruttu veel nimed kirja ja hea vorm garanteeritud :)!

muruntau
01.11.10, 01:30
Seekord siis kuuekesi. Järgmine kord teisipäeval kell 20.45. Homme räägin pikemalt.

Edit: Ja jutt tuleb väga tõsine

muruntau
01.11.10, 02:42
Räägin siiski täna, sest see teema ei lase magama minna. Rahaasjadest siis.

Senisest huvist trenni vastu ja tegelikust kohalkäimisest võib järeldada, et enamusele siin huvi üles näidanutele on seda trenni vaja korra kuus liigutamiseks või niisama sõpradele jutuks, et ma ka käin trennis tegelikult kohal käimata. Teil on vaja (või peaks ütlema "vaja"?) trenni võimalust, aga selleks, et trenn oleks võimalik, tuleb tasuda saalirenti. Ja mina ei viitsi plekkida selle eest, et teistel oleks võimalik korra kuus ennast liigutada. Või olen ma liiga isekas? ::)

Seda trenni orgunnides ehk tõepoolest naiivselt lootsin, et inimesed on ka tegelikult huvitatud sellest trennist, et foorumiliikmed võiksid omada enda vastu nii vähekenegi respekti, et vähemalt avalikus foorumis välja öeldud sõnade järgi ka käituvad ja käivad kohal kui on ise huvi ilmutanud. Not the f'n case obviously.

Praegu on seis selline, et oktoobri trennide eest tuleb arve 2,6k, aga hetkeseisuga olen kogunud ainult 825 eeku. Tulud ei võrdu kaugeltki kuludega, nagu näha. Posti lõppu tuleb nimekiri kasutajatest ja summadest, mida saada tahan. Ja puudutulev summa läheb meie kõigi kuutasudest. Kui kellelgi sellega probleeme on, siis öelgu välja parem plaan, kuidas arve tasutud saab, või käigu minuga koos järgmine nädal Wismarist läbi ja tehku leping enda nimele, sest, nagu öeldud, mina ei hakka enda taskust plekkima selle eest, et teil oleks võimalik korra kuus ennast liigutada

Teine asi veel, kuna meid käib nii vähe kohal, siis ei jää see trenn ainult foorumipõhiseks, võtame ka inimesi väljastpoolt juurde. 3vs3 on nats jama. Kellel on trennist huvitatud sõpru, siis andke neile teada, et võib vabalt liituda. Tahaks, et oleks 20 nime koos vähemalt, siis saaks normaalselt mängu teha ja ei oleks ka seda teemat, et arvetega võiks probleeme tekkida. Praeguse seisuga on Pastilaal 2-3 sõpra võimalikud liitujad ja ka minult kaks sõpra.

Ja algava nädala jooksul tuleb kuumaksed ära tasuda! Teeme siiski 400 krooni esimene kord. Ja esimene makse siis 550.

Poisid, näidake välja, et huvi trenni vastu väljendub ka milleski rohkemas kui selle teema lugemises!

muruntau
01.11.10, 03:17
Summad, mida saada tahan trenniliikmetelt. Need siis lisaks kuumaksele obv.

Soouni 200 EEK (pool kuumakset oktoobri eest)
Pastilaa 200 EEK (sama)
Muruntau 90 EEK (sama, siis olen maksnud sama palju kui pastilaa, ehk 275, kogutud raha hulka arvestasin 1. trenni eest enda 110)
Raunsz 185 EEK (1.+2. trenni eesti)
atsetoon 110 (1. trenn)
jaagup17 50 EEK (pool esimese trenni maksest, ülejäänu tasus trennis)
Raul 100 EEK (4. trenn) (pole kasutaja)

pastilaa
01.11.10, 09:06
Selge pilt. Igatahes ajan ise täna msni kuumaks ja tehke seda ka teised. Homme võiks vähemalt 10 matsi kohal olla. Muutsin ka polli ära, nii et nimed kirja ja näeme homme saalis.

P.S. endiselt väga mõnusad trennid ja hea seltskond.

EDIT: ei leia viisi kuidas pollis saaks uuesti hääletada, uurin välja kuidas seda teha saaks.

soouni
01.11.10, 10:01
Kuulge pollile ei saaa vastata.

vsiu100
01.11.10, 10:50
mina näitasin huvi aga pole veel käinud.
ütlesin lahti enda selle hooaja saalihoki liigas oselamisest aga trennis käin korra nädalas ikkagi. toimub see just teisip, kl 21.00. siit ka küsimus - kas on võimalus hakata maksma ka nn poole kuu kaupa, kuna mängiksin pühapäeviti?

Keiss
01.11.10, 11:05
tehke eraldi ühe korra tasu...ma vast tuleks ka mõnikord läbi...ei julge küll lubada et alati käimaa hakkan.

pastilaa
01.11.10, 11:13
tehke eraldi ühe korra tasu...ma vast tuleks ka mõnikord läbi...ei julge küll lubada et alati käimaa hakkan.

Esimene kord saab võtta proovitrenni - 100 krooni kord, aga edasi kindlasti kuutasu pealt. Suhtumisega, et "ma võibolla teinekord tulen, aga siis maksan" ei saa kindlaid saaliaegu. Sulle, kui spordiga seotud inimesele seda vist pole vaja ju pikemalt lahti seletada, miks ;). 400 krooni kuus maksta selle eest, et sul on nädalas kaks korda alati võimalik kindlal kellaajal trenni minna, ei ole palju minuarust.

Keiss
01.11.10, 11:20
Ma saan väga hästi sellest aru olen isegi mitu aastat jõnglastele saali rentinud ja ise majandanud (oli oma klubi) aga ma käin hetkel ühe 3. liiga klubi juures mängimas ning neil on 1x tasu 60kr.- uues Maardu saalis. Jama ongi see, et ma ei viitsi nii kaugele tihti peale sõita ja kuna kuulun ka Kalev Cramo fan clubi ja mängin aktiivselt pokkerit sh. ka live pokkerit näiteks teisipäeval on BWF warm up turniir siis mul pole kindlalt aega käia iga kord kohal. Samas teinekord pühapäeva õhtuti käiks küll olenevalt siis kas mul see õhtu vaba või mitte. Kui edaspidi peab kuumaksu tasuma siis ma ei saa kahjuks osaleda. Samas 2-3x kuus vast jõuaks tulla obv. Pole mõtet end üle hinnata et jõuan igale poole nagu näitab ka siinne algne huvi ja tegelik kohalkäimine.

Nii, et soovitaks ikka jätta "ühe päeva pileti" jõusse ;)

pastilaa
01.11.10, 11:26
siit ka küsimus - kas on võimalus hakata maksma ka nn poole kuu kaupa, kuna mängiksin pühapäeviti?

Ma arvan, et see variant võiks olla täitsa olemas. Ja näiteks ka Keissile. Poole kuutasuga siis kord nädalas vms. Vaatame mis Muruntau arvab.

muruntau
01.11.10, 12:03
Ok, teeme poole kuumakse variandi ka, aga 200 eegu asemel on selle hind 250. Selleks, et liiga paljud täiskuu asemel ei üritaks poolt kuud maksta, mis sunniks uuesti kuutasu suurust üle(s) hindama.

Ühekorra tasudega mina jamada ei viitsi. Kogu see meeldejätmine+arveldamine on natuke liiga palju jamamist, võiksime juba sinnamaani jõuda, et kõik läheb autopiloodil sujuvalt. Võistkonnale ei ole ka see kasulik, kui mingid tüübid käivad kohal nagu kuuvarjutus. Kui inimene tahab korra kuus end liigutada, siis mingu jooksma või jõukasse. Pealegi, poole kuu tasu tasub end ära juba kahe ja poole korraga ja alla selle pole nagu väga mõtet trennis käia ka.

pastilaa
01.11.10, 12:14
Kuni polli kustutada ja muuta mina vähemalt ei saa, siis tuleks vanakooli meetod appi võtta ja teatan, et homme olen kohal + 1 sõber lubas uue tulijana tulla.

muruntau
01.11.10, 17:42
Arve on nüüd olemas, kasutame Pokkeriprode MTÜ arvet. Seoses sellega ei tule liitumistasu 150 eeku kanda arvele, vaid tasuda trennis sulas, sest MTÜ arvet kontrollib maksuamet iga aasta ja sinna ei saa väga suvalisi makseid peale lasta.

Arve on siis: POKKERIPROD TURNIIRIPOKKERI KLUBI
221048030044
Selgitus: Pokkeriprod jalgpalli osavõtumaks ja kasutajanimi

Teeme ikka nii, et ei jää munema arvete tasumisega! Ise kannan ka tänase päeva jooksul.

Ja mina koos vähemalt ühe sõbraga olen homme tulemas, neli siis kindel praegu, andke veel teada.

veeretas
01.11.10, 17:43
ise kohal ja sõber mõtleb veel.

pastilaa
01.11.10, 17:54
Ühe sõbra sain veel nõusse. Vähemalt esialgu tundub nii.

soouni
01.11.10, 18:27
jo ma ka trennis homme, sounds cool, ma htekl rott mingipöev teen üle kande. soovitan uurida seda värki, et mis kuidas maksuametiga jama ei tule nende trenni rahade kogumisega.

Keiss
01.11.10, 19:04
Võistkonnale ei ole ka see kasulik, kui mingid tüübid käivad kohal nagu kuuvarjutus. Kui inimene tahab korra kuus end liigutada, siis mingu jooksma või jõukasse.

Mis VÕISTKOND teil siis koos on juba? Ja korra kuus liigutamisest pole keegi rääkinudki. Pigem korra kuus tuttavate nägudega jalkat mängida ja 10x mujal näiteks...aga noh vahet pole. Mis seal siis ikka.

muruntau
02.11.10, 05:30
Mis VÕISTKOND teil siis koos on juba? Ja korra kuus liigutamisest pole keegi rääkinudki. Pigem korra kuus tuttavate nägudega jalkat mängida ja 10x mujal näiteks...aga noh vahet pole. Mis seal siis ikka.

Veel ei olegi, aga see on kaugem eesmärk küll, koos liigasse minek. Liiga aga pole võimalik, kui pool trennist on korra kuus käijad. Sellepärast ka trennitasude süsteem vastavalt soosib regulaarsemat käimist.

Probleem praegu ongi regulaarsete käijate vähesuses, üritame neid hetkel juurde sebida. Kui trenni eelarve kokkusaamisega probleeme enam ei esine, siis võib tegelikult ühekorra pileti laiemalt kasutusse võtta. Praegu aga jääb süsteem, et esimene kord saab ainult ühekorra piletit ja pärast kuumakset. Loodetavasti on see ainult alguse asi.

pastilaa
02.11.10, 12:04
Saan aru, et täna 6 tulijat kindlalt. Hetke seisuga peaks ka teine sõber ikka tulema - seega 7.

Edit: kuumakse tasutud

pastilaa
02.11.10, 17:29
Vähemalt 1 mees võiks veel endas jõudu leida ja kohale tulla. 4vs4 >>>>>>> 4vs3 :) !