PDA

View Full Version : 10.50 HUSNG väike flush vs river lead



timz0333
15.10.10, 12:19
Matchi algus, tegemist decent TAG mängijaga.
Nägin teda korra leadimas riverit kui board oli 4:heart:2:spade:7:heart: flop ck/ck
turn 9:diamond: ck/c 70 to 120 ja lead river PSB 4:spade:. Ma fold
Rohkem midagi.

Kuidas keegi mängiks?
Full Tilt Poker No Limit Hold'em Tournament - t15.00/t30.00 Blinds - 2 players - View hand 982499 (http://www.handconverter.com/hands/982499)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

BB: t1550.00 51.67 BBs
Hero (BTN/SB): t1450.00 48.33 BBs

Pre Flop: (t45) Hero is BTN/SB with 9 :heart: 5 :heart:
Hero raises to t60, BB calls t30

Flop: (t120) 8 :heart: Q :diamond: J :heart: (2 players)
BB checks, Hero bets t70.00, BB calls t70

Turn: (t260) A :club: (2 players)
BB checks, Hero checks

River: (t260) 6 :heart: (2 players)
BB bets t240.00, Hero?
A on hea kaart barreldamiseks, aga see sobib tema flopi floating range ka päris hästi. Kas betite siin turnis ässa alati/vahetevahel/ või võtate tasuta riveri?

Char
15.10.10, 12:41
ma võtaks tasuta riveri, väike pot control

kmatser
15.10.10, 12:43
turn on suhtkoht ideaalne koht kus semibluffi jätkata mingi 60% pot betiga, OOP olles on tal raske seal midagi korda saata kui ta TAG on. As played riveris paneks mingi 600 ja foldiks shovele.

Char
15.10.10, 12:51
turn on suhtkoht ideaalne koht kus semibluffi jätkata mingi 60% pot betiga, OOP olles on tal raske seal midagi korda saata kui ta TAG on. As played riveris paneks mingi 600 ja foldiks shovele.

a sul 2 drawd, ma boardi ei vaatanudki :P sis ma ka barreldaks 190
olenevalt vastasest, kui väga agro, sis checkiks kah


riveris paneks 560 ja instacalliks shove

Cash87
15.10.10, 12:52
kuidas sa paned 600 ja foldid shove? :eek:

alaska
15.10.10, 14:25
ma turnis ei paneks, A andis paljudele kätele gutshoti, TP lisaks, millega ta flopi callis ja fold equity väheneb. samuti võib ta nende kätega veel move tegema hakata, mida me callida ei saa.

andu_andu
15.10.10, 16:11
ma võtaks tasuta riveri, väike pot control

pot control millega ?? Meil on showdown value 0
Turni A on hea kaart barreldamiseks - saad halvemaid käsi foldima ilusti ( vaevalt, et villain Ax siin floatis sellisel boardil ka )

kmatser
16.10.10, 07:20
sest me biidime ainult shove puhul pmst rida ja sitemat flushi, kus vähegi mõtlev mägnija ei shoviks over the top rida/2hte paari ja flush on highly unlikely. Ei tea vb olen liialt nit . Kui see on muidugi mingi fish/agro siis on riveris ai call õigustatud, aga regular hea mängija vastu me ei biidi riveris shove puhul peale bluffi mitte midagi kes over the top tuleks

lol at alaska comment, IP põhimõte ongi et sa ei anna vastasele tasuta kaarti, ta võib samamoodi drawida ja tal on 2nd barrelit VÄGA raske callida OOP. Chk on siin kohas ülim idiootsus, annad edge käest ära. A on üldse decki parim kaart millega seal barreldada saaks imo.

alaska
16.10.10, 13:05
Ma ikkagi ei paneks kohe mängu alguses suurt osa oma stacki sisse vastase vastu, kelle floatingrangest ma midagi ei tea, limiidis, kus top paare ja drawsid ei checkraiseta, kus gutshotte ei foldita.
Mis plaan riveris oleks muidu, kui turnis saame calli ja riverblank? Mis plaan on, kui turn on 2,5x raise?

kmatser
16.10.10, 13:36
river on reevaluate koht kui me oma drawd ei taba. Mis puudutab turni chk raise 2.5x siis osade vastu on ste shove koht, osade vastu fold, teema autor ei pannud hud statte siia. Lihtsalt see koht on nii smelly et ta tahab saada odavalt oma draw kätte/chk downile odavalt minna, ja turni chkiga me seda ka lubame...

alaska
16.10.10, 17:09
matsi algus ju, mingeid statte ei ole, näidiseks toodud käe järgi võib eeldada, et slowplayer või mängija, kes oskab boardi mängida. see ei ole fullring, et kui kaks mastikaarti maas, barreldame riverini. Ma ei ütle, et teine barrel on miinus EV, aga minuarust pole see ka standard antud olukorras.
Milliste vastaste vastu see turn 3bet shove on?