PDA

View Full Version : PokkeriProd.com | Väidetav pokkeriroboti omanik kirjeldamas oma tööd



ranka
17.10.10, 12:50
Maailma suurimas pokkerifoorumis (www.twoplustwo.com) ilmus 16-ndal septembril postitus kasutajalt “zecko1985″, kus ta väidab, et on valmistanud võitva pokkeriroboti ning sellega teeninud raha mitmes suures pokkeritoas aastaid. Tema väitel on ta võitvaid roboteid jooksutanud Full Tilt pokkeritoas viimased 2.5 aastat ja selle aja sees võitud üle 220,000 dollari. Enamus sellest olevat küll rakeback aga raha seegi [...]

Loe edasi ››› (http://www.pokkeriprod.com/2010/10/17/vaidetav-pokkeriroboti-omanik-kirjeldamas-oma-tood/)

ingu
17.10.10, 12:55
Tekkib kohe küsimus kui ta on tõesti roboti autor, miks minna sellega kekutama?

alaska
17.10.10, 13:00
teda motiveerib järelikult midagi muud kui raha .

ranka
17.10.10, 13:01
Tekkib kohe küsimus kui ta on tõesti roboti autor, miks minna sellega kekutama?

Sama küsimus küsiti ka 2p2-s ning vastus on selline:

Küsimus:

A question you might ask yourself is why you needed to create this thread. You couldn't seriously have hoped to change anyone's mind. It's clearly not the way to go about making friends here. So it raises the question: Who are you trying to convince, really?

Vastus:

The thread is for discussion. I dont think people realize the hard work that goes into creating bots and the poker knowledge you must possess in order to create a winning bot. It takes a lot of set backs and hard work. But there is soooooo much poker involved. Botting is a skill.

Also, I dont think most people realize the sites stance on bots. I honestly considered myself as a valued customer of fulltilt. Ioker take an open stance to bots, even if they dont say it publicly.

Im not too worried about fulltilt anyway, Ill take a cool off period and should be up and running again in a couple of weeks. I already have several bots running on ipoker skins everyday, so its not like I wont have money coming in.

Link: http://forumserver.twoplustwo.com/showpost.php?p=22243534&postcount=53

mikk2468
17.10.10, 14:35
kujutan ette kui räme seda botti teha võis olla.

MadisRa
17.10.10, 15:14
tehku seda botti kas või terve elu aga see ei anna õigustust ega alust lugeda tema tegu õigeks. Kui hakkata nii mõtlema siis hakkaku oma botti müüma ja laseme kõik bottidel mängida. Kas siis üldse saab pokker kunagi spordiks või paari aasta pärast on botpokker?

Vandalar
17.10.10, 15:15
Umm, tyyp ytles lihtsalt selle valja, mis juba online pokkeri aegade algusest avalik saladus on olnud. Kaua laheb aega kui moni pokkerituba tuleb valja "uue ja taiesti botikindla" algoritmiga :D ? Tundub huvitav teema olema.

Oliverk
17.10.10, 15:24
Umm, tyyp ytles lihtsalt selle valja, mis juba online pokkeri aegade algusest avalik saladus on olnud. Kaua laheb aega kui moni pokkerituba tuleb valja "uue ja taiesti botikindla" algoritmiga :D ? Tundub huvitav teema olema.

Niikaua kuni see neile kasumlik pole, siis mitte kunagi.

wedoit
17.10.10, 15:50
Eestis on ka inimesi kes väidetavalt jooksutavad bot-e, üks neist väga tuntud ja kauaaegne tegelane. Olen paari sellise tegelase käest kuulnud, et nii on. Ja saidil pidavatki suva olema (on teadlikud), neil rake tuleb ja keda huvitab. Ise olen skeptiliselt suhtunud sellesse, aga ju siis oli tõsi jutt. Tõestada muidugi ei saa, igaüks võib hoobelda seuitsunurgas.

Samas selleks, et head boti teha, peab ise päris kibe käsi olema nii matemaatika kui mänguoskuste mõttes. Ja noh, pikas perspektiivis pole vahet, kas mees multitable-ib Ranka tabelit oma peas omades või on kirjutanud programmi mis sama töö automaatselt ära teeb. Peace!

Fabulous
17.10.10, 16:11
Mitte, et ma ise bote pooldaks, aga enamik inimesi ei taipa, et kompetentse boti kirjutamiseks on vaja ka oskuseid. Vaja on üpriski põhjalike teadmisi programmeerimsies, matemaatikas ja loogikas. Need algoritmid, mille peal bot jookseb tuleb ju ikkagi kõik ise välja mõelda.
Üldiselt arvan ma, et "decent" boti ehitamiseks vajalike oskuste omandamiseks ja boti ehitamiseks, tweakimiseks läheb kordades rohkem aega, kui mängu biitima õppimiseks.

akristjan
17.10.10, 16:18
juba 2007 aastal tehti ttüs botte lõputöödena-
http://www.lambda.ee/images/f/fb/Poker_net_ai_system.pdf

alates sellest on veel paar targemat kutti lõpetanud....

ristijeesus
17.10.10, 16:56
Paistab, et selle venna väide, et Full Tilt pokkeritoaga on nn. “vaikiv kokkulepe” lõigi sealsetele tegelastele ora perse ja hakati botte kinni panema.

Naxer
17.10.10, 16:59
Eks neid kindlasti eksisteerib ja lisandub aja jooksul üha. Olen mõelnud, et huvitav äriidee võiks olla luua online pokkerituba, mis teataks avalikult, et nende toas on bottimine lubatud! Tavalisi, palgapäeval 50$ depovaid rotte või ka standard multitabling rege liituks sinna selgelt vähem, kuid botimehed saaksid omavahel ja muud huvilised nende vastu mängida. Botid on ju väga suured reigigenejad teatavasti.
Oleks veel variant, et botid oleks lubatud, kuid mööndusel, et igaühe juures on eristav märk, et tegemist botiga-inimesed, kel huvi võivad siis nendega mängida või nende vastu omi botte katsetada. (Taoline variant on males rakendatav nt internet chess clubis) Selline pokker oleks juba pigem teadus kui sport!

variatsioon
17.10.10, 17:06
PS võiks teha lihtsalt lauad kus võib bote jooksutada.

mina küll mängiks seal ;)

fyte
17.10.10, 17:57
Aga selles suhtes et kui temaga samas limiidis mängida, ja hankida eelnevalt tema kohta kopsakas sample käsi, siis saab ju teda abuseda?

Fabulous
17.10.10, 18:10
Kui boti omanik leiab mingi mooduse, kuidas tema boti laudades abusetakse, siis tuleb omanikul lihtsalt natukene algoritmi tweakida ju. Siis on probleem mõneks ajaks jälle ära lahendatud enamasti.

alaska
17.10.10, 18:22
PS võiks teha lihtsalt lauad kus võib bote jooksutada.

mina küll mängiks seal ;)

mina kah. Easy money ju.

Intzsz
17.10.10, 18:29
Paistab, et selle venna väide, et Full Tilt pokkeritoaga on nn. “vaikiv kokkulepe” lõigi sealsetele tegelastele ora perse ja hakati botte kinni panema.
Tuleb nii välja jah.
Ja mina kui tavaline hobikorras mängija tebeldati ka kohe botiks, loodan vähemalt et saan konto koos papiga tagasi. Aga olen oktoobri algusest vastust oodanud.

rrrr
17.10.10, 20:42
juba 2007 aastal tehti ttüs botte lõputöödena-
http://www.lambda.ee/images/f/fb/Poker_net_ai_system.pdf

alates sellest on veel paar targemat kutti lõpetanud....

Lugesin diagonaalis. See ju näpuotsatäis kuiva teooriat + pokkerimängu teadmised = plaan. Kas see ka realiseeriti? Muidu oleks kirjutatud, et mis pokkeritoas, kuidas hookiti dll-idesse, kuidas lahendati input/output, kas bot võitis või kaotas jne jne. Sry lugesin ka suht diagonaalis aga kuna olen eelnevalt teemat uurinud, siis oleks praktiline osa kohe silma ka karanud. Ma arvan, et õppejõul jooksis pokkeriteooriast juhe kokku + andmevahetuse 7-st blokist koosnev skeem oli olemas ja programmeerimiskeeleks Java - seega töö loeti arvestatuks. See no-limit boti tegemine ei ole nii lihtne, et torkame aga ranka tabeli sisse + Java ja tulistame.

akristjan
18.10.10, 01:39
Lugesin diagonaalis. See ju näpuotsatäis kuiva teooriat + pokkerimängu teadmised = plaan. Kas see ka realiseeriti? Muidu oleks kirjutatud, et mis pokkeritoas, kuidas hookiti dll-idesse, kuidas lahendati input/output, kas bot võitis või kaotas jne jne. Sry lugesin ka suht diagonaalis aga kuna olen eelnevalt teemat uurinud, siis oleks praktiline osa kohe silma ka karanud. Ma arvan, et õppejõul jooksis pokkeriteooriast juhe kokku + andmevahetuse 7-st blokist koosnev skeem oli olemas ja programmeerimiskeeleks Java - seega töö loeti arvestatuks. See no-limit boti tegemine ei ole nii lihtne, et torkame aga ranka tabeli sisse + Java ja tulistame.

Tammet oli õppejõud ja ta vanasti isegi oma blogis kirjutas sellest, see siis 3a tagasi. Läks praktikasse ka, mingi NL10 biitis isegi. Üldiselt näeb asi välja selline-
kasutades siis OCR/ICR softi tubades kus ei ole võimalik otse lugeda (osad isegi lasevad/lasid kohe lugeda)-
http://www.upload.ee/thumb/868579/with_ocr.JPG (http://www.upload.ee/image/868579/with_ocr.JPG)
Endal magistritöö vaja teha ning korra käis idee läbi asi paberi peal ära teha magistritööna, kõige raskem osa ongi ainult pokkeri ja matemaatikaga seotud tegelt, ülejäänud suht easy

akristjan
18.10.10, 01:43
Tegemist siis FLiga

Helmps
18.10.10, 03:09
oh jah, varsti lives ka botid..

Madis Very
18.10.10, 03:24
juba 2007 aastal tehti ttüs botte lõputöödena-
http://www.lambda.ee/images/f/fb/Poker_net_ai_system.pdf

alates sellest on veel paar targemat kutti lõpetanud....

päris kaua uurisin ja puurisin seda, väga huvitav

low-flow
18.10.10, 03:45
Wow, mis rämpsartikkel ja libauudis. Häbi-häbi-häbi, sellist asja postitada siia.

Mõtlesin, et kuna nii ametlik uudis ja puha, siis peab mingi tõepõhi taga olema ja võtsin aega kogu teema läbi lugeda. Ja mida ma näen, mingi tundmatu vend väidab, et ta on teeninud botiga 220k dollarit, aga ei suuda peale pikka-pikka vaidlust anda mingisugustki tõestust (kasvõi mingisugune lühema perioodi graafik või screenname), et ta sellega päriselt ka hakkama on saanud.

*****
Tuntud ja targad teadlased avastasid täna, et suur osa Kuust on tehtud Šveitsi juustust! Hetkel küll ei suudeta anda mingisugust reaalselt faktilist materjali seda väidet toetamaks, aga arutagem ikka kaasa, kuna teema on äärmiselt põnev!!!
*****

I' am disappoint, uudistefoorumisse küll tükk aega enam oma jalga ei tõsta. :/

lenC
18.10.10, 06:33
Nii uudise pealkirjas kui sisus mainitakse ära, et tegu pole mingi faktiga, aga paraku jah, ranka ei soulreadinud levelit välja : <

http://forumserver.twoplustwo.com/showpost.php?p=22273320&postcount=233

Tigrano
18.10.10, 11:35
Pole hullu, edaspidi tuleb sealt 2+2 veel uudised, siis sellised uudised on vahvad, mis teha kui leveldas jne, kui panna kuu pärast, siis see poleks uudis. Juttu jätkus juba 25 postitust :) ja ju need asjad ka nii on, nagu alles isegi nägite kanti paljude FTP kontodele raha ja eelmsied starsi juhtumid näitasid samuti et on botid mis teenivad profitit.

ranka
18.10.10, 13:34
Nii uudise pealkirjas kui sisus mainitakse ära, et tegu pole mingi faktiga, aga paraku jah, ranka ei soulreadinud levelit välja : <

http://forumserver.twoplustwo.com/showpost.php?p=22273320&postcount=233

Tead ma miski pärast usun, et see teema ikkagi ei ole level...

EDIT: Ja kui artiklit lugeda siis ma ei väida kuskil konkreetselt, et see on bot vaid väidetav boti omanik. Võtke seda teemat kui levelit või tõtt, täiesti oma-asi. Mina võtan seda teemat sellise vahepealse jutuna, kus peitub miski tõetera.

Ja too vend paistab mulle täpselt sama jutuga (või isegi sama vend), kes targutas tolles Starsi bottide teemas. Kõik ta mõtted, ideed jms. kattuvad.

Pahvak
18.10.10, 13:42
Mnjaa, aga selliseid TTÜ lõputöö bote küll kartma ei pea.

qbj0hn
18.10.10, 14:46
Ei usu,et see level on :D,Mees lõi sittuma millegipärast lihtsalt

Madis Very
18.10.10, 14:52
Kui te ei usu, et interneti pokkeris pole bote siis ...

Kas või nl2s, kas või 1$ donides mida iganes.. seal pole ajusid vajagi ja natukenegi teadmistega inimene mõlemast valdkonnast teeb väikse võitja boti ise valmis.

Raha meelitab ikka inimesi ja kõik ei püüa seda ausalt saada.

Tere tulemast interneti

Rage
18.10.10, 15:10
Vaja on üpriski põhjalike teadmisi programmeerimsies, matemaatikas ja loogikas. Need algoritmid, mille peal bot jookseb tuleb ju ikkagi kõik ise välja mõelda.

ei ole vaja progeda midagi.. kõik vajalikud boti softid on ammu netis olemas.. ainult osta/maksa ja kasuta.. on universaalsed botid, mis oskavad mingeid kasinni lehtesid abuseda depo boonuste lahti mängimiseks.. a la bot mängib sul kasinni lehel blackjacki mingi paar % kaotusega.. teeb vajaliku arvu jaotusi ära ja saad oma kasinni boonuse kätte.. võtad järgmise saidi ette.. samad botid oskavad ka erinevates kohtades online pokerit mängida... ta oskab lugeda kaarte lauast ja nuppe vajutada.. otsustamine on kirjutatud lihtsalt skriptifailidesse, preflop, postflop jne.. seal siis hakkab pihta.. if positsion = see and actions = see ja see ja see, then tee seda ja seda.. boti kehasse on sisse ka kirjutatud anti-antibot thing.. ehk kohati saad panna sisse otsustesse random, et a la pooltel juhtudel ostustab nii ja pooltel juhtudel naa..

antud skripti keel on suhteliselt lihtne.. eraldi standard lausa loodud selleks, igaüks saab sellest suht kiiresti aru. Defaultina saad mingi snoopi81 vms kasutaja skripti ka kaasa ja voilaa hakka seda fine-tuunima.. aasta tagasi piisas sellest snoopi81 scriptist ka, et mingi 0,4bb/100 kasumis olla + rakeback.. hiljem on asi oluliselt keerulisem.. kõvasti tuleb ümber teha ja agressiivsem olla jne..

lisaks on veel olemas saitide jaoks hopperid.. ehk programmid mis siis botisofti jaoks leiavad lobbyst üles laudu, sulgevad laudu kui laud tühjaks või halvaks läheb.. jne.. hopperitele võimalik lisaks ka scheduled panna.. taaskord on ka seal randomit võimalik kasutada... ehk tuvastamine läheb raksemaks.. paned et suvalisel hetkel vahemikus 18:00 -20:00 iga päev tõmbab hopper boti ja lauad käima.. ja mängib 90-120minutilise sessi.. ja siis tõmbab tund hiljem uuesti lauad lahti jne.. kasuta fantaasiat ja ole hoolikas..

raske osa.. pead teadma pokkeri teooriat.. oddse ja pikemas perspektiivis matemaatikat.. nägema vaeva, et betsized paistaksid välja kui inimese trükitud, mitte nagu 3.31 stiilis.. mõndasid mõtteid on krdi raske scriptida, rämepalju erinevaid sarnase situatsiooni casesid koos betsizedega ära kirjeldada = kümneid ridu skripti..

muus osas on lihtne.. kui hopperid jms on olemas.. paned schedule käima.. ja siis korra päevas/kahe päeva tagant vaatad sessid üle, suurimad võidetud ja kaotatud käed.. ja finetuunid siis antud situatsioone.. kui mingil levelil nt NL5 oled stabiilselt juba oma botiga kasumis.. paned nädalaks NL10sse madistama.. kui seal on kahjumis.. siis taaskord finetuunid asju.. ja läheb edasi..

been there, done that.

Madis Very
18.10.10, 15:14
Dam, kui huvitav see tundub :D !!

Rage
18.10.10, 15:20
Dam, kui huvitav see tundub :D !!
oojaa.. ma tegingi seda tegelikult huvi pärast.. mu enda eesmärk on ikkagi saada paremaks mängijaks, mitte otseselt raha teenida.. töökaaslane oli siis mees, kes viitsis ja crackis botid ja hopperid lahti (et ei peaks investeerima sellesse hobisse litsentsid olid mingi 50-100 taala tükk + kuumaksed).. ja siis pani omal kodus käima.. (ma enda arvutites never ei julgeks seda käivitada, et siis oma põhiaccide ja BRiga riskida) ja ma siis vaatasin käsi ja scripti üle.. päris huvitav oli.. lõpuks jäime mänguga imo BE või väike kahjum, aga rakeback tõi kasumit.. miks suurelt ja pikalt edasi ei arendanud... ebamugav oli sedasi, et tal kodus bot tegi ja siis mulle tarnis statid või history.. lõpuks oli plaanis panna töö juurde kuskile laua alla mingi windowsi masin käima.. kuhu saaks mõlemad remote desktopiga sisse logida ja käigu pealt asju teha.. aga FTP tegi eelmine nädal suure puhastuse oma accide hulgas.. sh läks kustu ka töökaaslase acc koos paarisaja taala ja 60k FTP punktiga... ja pole aega viitsimist olnud asjaga jätkata.. nõuab sama moodi ilgelt palju aega nagu tavaline mängimine..

rrrr
18.10.10, 15:27
Ei usalda sihukesi asju. Krt teab mida see vidin sul netti sheerib ja laiatarbekaup on pokkeritoale kõvasi lihtsam tuvastada. Randomid randomiteks aga jooksvad protsessid arvutis tuleb kuidagi pokkeritoa eest ära varjata aga kui neil sellega juba kogemus on, siis järgmiste tuvastamine on juba liinitöö.

Rage
18.10.10, 15:30
Ei usalda sihukesi asju. Krt teab mida see vidin sul netti sheerib ja laiatarbekaup on pokkeritoale kõvasi lihtsam tuvastada. Randomid randomiteks aga jooksvad protsessid arvutis tuleb kuidagi pokkeritoa eest ära varjata aga kui neil sellega juba kogemus on, siis järgmiste tuvastamine on juba liinitöö.
taaskord.. kunagi oli stars peamine kus viitsiti botide vastu võidelda.. FTP.. never intersted in.. alati on saite millel on pohhui, kus pole isegi andmeside krüptitud või muid turvaasjugi clienti sisse progetud.. neile ju rake tuleb enivei.. kuniks PTR või mingi suurem pokkerikommuun kuskil mingit suuremat kisa tõestustega letti ei löö, mis kahjustab pokkeritoa mainet.. on neil savi.. ehk kui ma taaskord viitsiks sellega edasi jännata.. siis võtaks mingi Bodogi või iPokeri vms asja ette.. küll seal ikka saab... ja põhivõti on ikka see, et toodab rakebacki ja väikest kasumit ja kannad enamiku BRist välja jooksvalt..

Fabulous
18.10.10, 16:27
Pikk jutt

Ma nõustun su postitusega, aga minu oma rääkis pigem inimesest, kes ehitab ise enda boti niiöelda nullist üles.

tequ123
18.10.10, 18:10
Bonusbotsi soft biidib tõesti out-of-the box NL2'e ja on küllaltki lihtsalt moditav....samas on tal ka väga palju puudujääke ja kuna on massiliselt kasutusel siis toimib ta ainult tänu sellele, et pokkeritoad pole huvitatud nende eemaldamisest.FTP microd on neid paksult täis....
Nende leidmine ja bannimine peaks olema imelihtne (pokkeritoa softis on sees võimalused skännida läbi su arvutis käimasolevad programmid,jälgida hiire- ja klahviliigutusi, otsida kõvakettalt, teha screenshote jne.....)

Keerulisem, kuid kõvasti lihtsam kui nullist bot ehitada on kasutada olemasolevat frameworki....nt openholdem....Sellega on juba võimalik väga korralik bot ehitada koos PT statsidega.

akristjan
18.10.10, 19:49
Osades väiksemates tubades pole mitte midagi mainitud T&C-s AI kasutamise kohta, ehk ühesõnaga- bot ei ole keelatud

ok2aa
19.10.10, 00:37
Osades väiksemates tubades pole mitte midagi mainitud T&C-s AI kasutamise kohta, ehk ühesõnaga- bot ei ole keelatud

loe uuesti.

ok2aa
19.10.10, 00:40
oojaa.. ma tegingi seda tegelikult huvi pärast.. mu enda eesmärk on ikkagi saada paremaks mängijaks, mitte otseselt raha teenida.. töökaaslane oli siis mees, kes viitsis ja crackis botid ja hopperid lahti (et ei peaks investeerima sellesse hobisse litsentsid olid mingi 50-100 taala tükk + kuumaksed).. ja siis pani omal kodus käima.. (ma enda arvutites never ei julgeks seda käivitada, et siis oma põhiaccide ja BRiga riskida) ja ma siis vaatasin käsi ja scripti üle.. päris huvitav oli.. lõpuks jäime mänguga imo BE või väike kahjum, aga rakeback tõi kasumit.. miks suurelt ja pikalt edasi ei arendanud... ebamugav oli sedasi, et tal kodus bot tegi ja siis mulle tarnis statid või history.. lõpuks oli plaanis panna töö juurde kuskile laua alla mingi windowsi masin käima.. kuhu saaks mõlemad remote desktopiga sisse logida ja käigu pealt asju teha.. aga FTP tegi eelmine nädal suure puhastuse oma accide hulgas.. sh läks kustu ka töökaaslase acc koos paarisaja taala ja 60k FTP punktiga... ja pole aega viitsimist olnud asjaga jätkata.. nõuab sama moodi ilgelt palju aega nagu tavaline mängimine..

suht häiriv lugemine. kas kogu selle tegemise juures ei tulnud sul kordagi mõte, et tegemist on keelatud asjaga?

bob
19.10.10, 01:29
Ei hakka uuesti TTÜ lõputööd lahti võtma, aga olen selle läbi lugenud. Minu meelest oli seal uurimise all botide koostöö ja mängitati neid koos ainult teiste AI-de vastu. Lugesin välja sealt suhteliselt nõrga leveli ühist mõtlemist botide vahel, praktiliselt ainult, mis kaarte omatakse ehk siis kedagi sandwichi nad ei tõmmanud nagu paljud petturid teevad. Maailma parimaid AI ka ei biitinud, koos töötades kaotasid vähem. Võin valesti mäletada küll.

Mis puutub väitesse, et ise mängu selgeks õppimine on lihtsam kui boti tegemine, siis julgen väita, et need, kes neid AI teevad, biidivad sama levelit paremini kui nende bot ja kindlasti biidivad oma boti. NL HE 6max ja FR vähemalt. HU FL juba enam mitte. Ja kui arvate, et boti on lihtne abuseda, siis ka siin võite eksida. Kõrgemal mängitatavad botid kasutavad väga keerulisi algoritme vastaste modelleerimiseks. Neil on kõik statsid teie kohta ja teevad otsuseid ka nende järgi.

http://www.poker-academy.com/download-poker/ kasutati mainitud lõputöös interfacena ja siin saab proovida mängida ka Alberta Uni AI-de vastu ja miks mitte mõningate progemisoskuste korral oma boti vastu mängida.

http://webdocs.cs.ualberta.ca/~games/poker/ pokkeri AI uurimise kohta.

akristjan
19.10.10, 03:12
kes tahab boti vastu mängida raha peale (backgammon ja teisi mange)-
http://skill.williamhill.com/help/what-are-bot-players/

hotcocacola
19.10.10, 05:13
ootan live botte

Rage
19.10.10, 10:01
suht häiriv lugemine. kas kogu selle tegemise juures ei tulnud sul kordagi mõte, et tegemist on keelatud asjaga?vastaks siinkohal Joosep Tootsi sõnadega: "Maailmas on palju asju mida teha ei tohi, aga ikka tehakse".

p.s. arva mida tahad, aga mina isiklikult ei ole ühtegi boti käivitanud ega kasutanud ega isegi enda arvutisse downloadinud.

minbetmillionaire
20.10.10, 21:23
Bellagios ju botid olemas, FL HU kuni 2/4 vist. Rake free ja mitteadjustivad, aga rasked.

ranka
21.10.10, 10:47
Bottide eksisteerimine (vähemalt selliste, mis jätab maha tõsiseid jälgi pokkeritoa raharinglusesse) on minu jaoks täiesti müsteerium, sest kogu pokkeritööstus tundub mulle rasvaselt ülemakstud olevat.

Näiteks viimases PokerStarsi bottide skandaalis (http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=4482) plekkisid tehisintelligendid Starsile kokku ~$190k reiki, mis ei ole üldse väikene summa. No miski $100k annab Stars "lahkusest" tagasi aga ülejäänud $90k on neile kasum. Tolle $90k eest (1 miljon krooni) saaks aastaks ajaks komplekteerida päris hea turvaekspertide tiimi.

Teiseks pokkeritööstus on bottide kohapealt üpriski laheda ja ainulaadse lahendusega. Kui on botte, siis on reiki, siis on ka raha palgata töötajaid leidmaks pettureid. Põhimõtteliselt petturid maksavad ise oma otsjatele palka, muude tööstusharudes on petmine ja varastamine enamasti väga kahjumlik.

Saan aru, et rahad antakse tagasi mängijatele, kes said pettuslikus mängus kahjumit. Aga ma eelistaks ausaid mänge ja kõrgemat turvalikust kui mõnekümne dollari suurust kompensatsiooni.

Aa ja tahaks näha veel mõnda teist tööstusharu, kus põhimõtteliselt iga klient jätab alati teenustasu ja iga regulaarsem klient jätab $1000 teenustasu.

EDIT: lisasin teemasse ka polli

ranka
21.10.10, 10:53
Ja kuradima kahju, et PTR nuhib ainult mängijate rahakottides, nad võiks ikka rohkem pokkeritubade rahakottides ka nuhkida ja teha all-time/yearly/monthly "paid rake" tabelid pokkeritubade kaupa. Ainuüksi cashis on see üüratu summa.

persevest
21.11.10, 08:46
Kui mälu ei peta,siis kuskil Bossi toas saab botiga mängida.

Helmps
21.11.10, 09:50
Soliidne username