PDA

View Full Version : 6 max või full ring



raidz
17.10.10, 19:53
Seletage palun, miks üks või teine on parem, plussis ja miinused.

Tigrano
17.10.10, 20:00
Ma ei oska muud öelda, kui ehk on FR lihtsam alguses õppida aga kui kõrgemale jõuad siis on FR vähem laudade valikut võrreldes 6max-ga.

harryahven
17.10.10, 20:05
minu arust:
6max põnevam ja agresiivsem, rohkem actionit, rohkem saite kus mängida - igal pisisaidil on põhimänguks 6max. samas võib olla variatsiooni rikkam. fr saab normaalselt mängida ainult starsis ja tildis ning nagu kuulnud olen käib seal vist räige nitisemine ja regusid sitaks. minu jaoks 6max kergem ja huvitavam..

variatsioon
17.10.10, 20:32
6max - suurem variatsioon

onuark
17.10.10, 20:38
6max - suurem variatsioon

ma ei usu sind :D
või noh, kui variatsioon on suurem, siis mitte märkimisväärselt, ei kõigu ju +10, miinus 10bi,

variatsioon
17.10.10, 21:02
googelda või uuri enda trackeri state.
mida vähem mängijaid lauas seda suurem on variatsioon.

Tigrano
17.10.10, 21:04
googelda või uuri enda trackeri state.
mida vähem mängijaid lauas seda suurem on variatsioon.

See on jah igati loogiline.

onuark
18.10.10, 00:13
mida vähem mängijaid lauas seda suurem on variatsioon.

mhmhh, tundub päris hea vastus :)

emmimees
18.10.10, 01:06
6max, rohkem fishe, eriti kes 1 tablevad. Huvitavam ka obv

onuark
18.10.10, 01:14
6max FTW!

raidz
18.10.10, 14:42
Jään vist 6 max juurde jah, full ringis on rohkem mängijaid ja suurem võimalus, et neil on paremad kaardid :D

ziimukaz
18.10.10, 15:12
Jään vist 6 max juurde jah, full ringis on rohkem mängijaid ja suurem võimalus, et neil on paremad kaardid :D
No aga mõtle niipidi, et FR lauas on rohkem mängijaid, kellel võib midagi olla ning sulle kinni maksta kui sul AA/KK käes

low-flow
18.10.10, 18:08
FR on kindlasti kergem alustada kui 6max. Saab pokkeri ABC endale selgeks teha ja multitabledes rolli ülesse. Mingi hetk, kui elementaarteadmised ja BR valmis saab alati 6-maxile üle minna.

harryahven
18.10.10, 18:17
FR on kindlasti kergem alustada kui 6max. Saab pokkeri ABC endale selgeks teha ja multitabledes rolli ülesse. Mingi hetk, kui elementaarteadmised ja BR valmis saab alati 6-maxile üle minna.

+1, ise sai ka fr-is alustatud.

variatsioon
18.10.10, 18:31
+1

suht loogilne aga: mida vähem mängijaid on lauas seda halvemaid kaarte pead sa mängima.
ja paremaid kaarte on obv kergem mängida kui halvemad st seda et FR on kergem kui 6max ;)

EGERT
26.10.10, 19:29
PLO obv

MauroIceMan
26.10.10, 21:50
Alustada on alati tore, 9 max-ist ja õpida siis see nii öelda ABC.. selgeks.. mida vähem mängijaid lauas, seda rohkem oleneb mängu oskus postflopi, FR lauas hea õpida enda pre-flop mäng algul selgeks korralikult..

5gww
11.11.10, 17:47
Ei hakanud uut teemat tegema, sobib siia teemasse kah. Minu küsimus oleks selline, et ma preagu olen nl25 fr grinder, aga olen vaadanud, et osad kõrgete limiitide grinderid mängivad fr ja 6maxi samal ajal. Kas näiteks oleks mõtekas hakata ka koos mängima fr ja 6maxi samal ajal juba nl25-st. On see üldse kasulik nii madalal limiidil mängida kahte erinevat versiooni, või tuleks ikkagi algul pühenduda täielik ühele kas siis fr või 6max. Selge on see, et nii madalatel limiitidel actionist puudust ei tule, ja fishe on kõvasti kellelt raha saada, aga kõrgematel limiitidel nagu nl400+ (kui ma üldse peaksin kunagi niikaugel jõudma) olen ma aru saanud, et seal on juba enamus ühed ja samad regularid, ja kui ainult fr lasta sis laudade valik on suhteliselt kehva. Sellesuhtes oleks vist juba varakult kasulik õppida mõlemat versiooni, et tulevikus ei tekiks laudade ja actionist puudust. Või mis foorumirahvas arvab?

Tigrano
11.11.10, 18:38
Soovitus oleks, vali üks mäng ja õpi see korralikult ära.

blom
13.11.10, 02:06
Ei hakanud uut teemat tegema, sobib siia teemasse kah. Minu küsimus oleks selline, et ma preagu olen nl25 fr grinder, aga olen vaadanud, et osad kõrgete limiitide grinderid mängivad fr ja 6maxi samal ajal. Kas näiteks oleks mõtekas hakata ka koos mängima fr ja 6maxi samal ajal juba nl25-st. On see üldse kasulik nii madalal limiidil mängida kahte erinevat versiooni, või tuleks ikkagi algul pühenduda täielik ühele kas siis fr või 6max. Selge on see, et nii madalatel limiitidel actionist puudust ei tule, ja fishe on kõvasti kellelt raha saada, aga kõrgematel limiitidel nagu nl400+ (kui ma üldse peaksin kunagi niikaugel jõudma) olen ma aru saanud, et seal on juba enamus ühed ja samad regularid, ja kui ainult fr lasta sis laudade valik on suhteliselt kehva. Sellesuhtes oleks vist juba varakult kasulik õppida mõlemat versiooni, et tulevikus ei tekiks laudade ja actionist puudust. Või mis foorumirahvas arvab?

Põhimõtteliselt on ju nii et kui sa mängid fullringi (9laud)ja 3 fishi näiteks tehakse 1mänguga tühjaks ning nende asemele ei tule momendil kedagi siis oledki 6-ses lauas niikaua kuni kohad täidetakse. Ja kui blinde varastad ja üks blindidest loobub siis põhimõtteliselt mängid heads up. Kindlasti tuleks õppida selgeks nii heads up kui ka 6max kui tahad ennast kindlalt tunda fullringis.