PDA

View Full Version : Martti NL10 6max steigi küsimine



soouni
17.10.10, 20:08
Tervist,
kel huvi haarake sarvist :)

Diili kestvus: 6 kuud või kuni limiit NL50
Tuba: Full Tilt Poker(27% rakeback) või kui steikijal erisoov siis vastavalt soovile tuba.
Limiit: NL10
Stake suurus: 40 Buy-in ehk 400$
Kasumijaotus: 80/20 steikija kasuks

Eesmärk: On mängides teha võimalikult palju õigeid otsuseid ning selle läbi näidata võimalikult suurt kasumit. Koguda palju kogemusi ja arendada ennast oluliselt. Saavutada üle keskmise mängija oskuse taseme.

Mängu ajalugu: Olen kuskil 30 tuhat kätt mänginud ja seda mitte hästi, enamus mängu saate lugeda algus teemadest mu blogis Mõmmi pokkerikaabas, enam sellist spewy mängu ei toimu.
Mis on juhtunud mu mängus, et julgen seda lubada?
Vahepeal on toimunud siis korralik teooria õppimine ning mindseti loomine. Ennem seda otsisin endale steiki 2p2 foorumist ning üks põhjanaaber seda ka tahtis pakkuda, tegime siis korraliku tööd minu mängu kallal ja arengut oli kenasti näha, kuid siis äkitselt hakkas tema poolt asi ära vajuma kuna polnud aega ja kes teab mis veel, oleneb perioodiliselt saanud hetkest temaga kontakti ning väitnud mulle, et jah jah steigib aga siis ise kaob ära. Need hetked mis suhtlesime õnneks andis ikka nõu ja suunas mis kuidas järjest õppima peaksin. Seega peale viimast korda, viskas kergelt kopa ette tema mitte normaalne käitumine, ning otsustasin uuesti otsima steikijat kuna arvan, et on viimane aeg laudadesse liikuda piisava abc teadmistega, et saaks neid kõige olulisemaid kogemusi koguma. Sest tuimast teooriast palju ka kasu pole kui õpitut järjest ei kinnita mänguga.

Mida ole lugenud või õppinud?
Põhiliseks abc varaks on raamat Poker Blueprint mis on vägagi piisav, et soliidselt crushida 6maxi.
Heaks mindsetiks olen lugenud läbi raamatu The Poker Mindset ning lisaks Paul Mckenna raamatu Muuda oma elu seitse päevaga.


Mis toimuma hakkaks?
• Steigitav steigib mind seda limiiti mängida, kui kõikides punktides on kokkuleppele jõutud. Sõlmitakse steigi küsija ja steigitava vahel leping.
• Mängin kuus 25k+ kätt kuus.
• Iga nädal teostan ülevaate steikijale mängust.
• Mäng salvetatakse abiprogrammiga Poker Tracker 3.
• Kui 50k käte verstapost saavutatakse, toimub korralik statside analüüs.
• Mäng toimub 4-6 laual esialgselt.

Olen väga vastutulelik igasugustele soovidele ning väga töö aldis saavutamaks parimat kokkuleppet.

Olen 19 aastane ja nimeks Martti Ojamaa. Ülejäänud kontaktandmed juba steigitavale.

( Mul pole graafikuid näidata, kuna olen vähe mänginud. Enda blogis mõned graafikud on kus olen maha spewind ohtralt raha, mõtlesin, et pole mõtet neid graafikuid siia panna, sest sellist jubedat mängu mul enam ei eksisteeri ning mingit mõtet pole siia toppida.)
Kellel küsimusi palun siis esitada siia või pm-i. Vastan hea meelega.

Ette tänades,
Martti

Godspeed_EJ
17.10.10, 22:22
Senine graafik?
Miks selline kasumijaotus?

soouni
17.10.10, 22:24
Miks mitte selline kasumijaotus?
Mainisin graafiku kohta kah tekstis, kui korralikult läbi ei lugenud.

Godspeed_EJ
17.10.10, 22:25
Miks mitte selline kasumijaotus?
Mainisin graafiku kohta kah tekstis, kui korralikult läbi ei lugenud.

Kena suhtumine.

Kaalusin stakemist, aga loobun.

soouni
17.10.10, 22:43
Küsiks, et miks mul ei või olla, selline kasumijaotus? Alati ei pea 50/50 olema ega midagi sellist otsustasin, et tahan nii jaotada kuna see on steigitavale kasumlikum, ning ei aja hetkel raha taga, vaid korraliku õiget mängu. Tahan areneda ja mõtlesin, et miks peaksin nii omakasumlikult seda tegema. Mulle meeldib selline kasumijaotus. Peaks steikija suhtes vägagi soodne olema.

ziimukaz
17.10.10, 22:49
Misasja sa ajad? Kuidas stekijale see kasumlik on, kui sa 80% rahast endale võtad ning vaid 20% steikijale annad?

Steigitav = sina
Steikija = see, kes sulle steigi annab

E: sul asjad sassis jah veidi

qbj0hn
17.10.10, 22:50
Tal vist valesti kirjutatud OP-s,Otherwise nonsense.

soouni
17.10.10, 22:52
Palun kõigi eelolevate ees vabandust, on juhtunud inimliku veaga. Mõtlesin siis ikka inimese kasuks kes toetab mind steigiga.

Minu viga. Vabandust!

MagicFriend
17.10.10, 22:55
Kasumijaotus: 80/20 steigitava kasuks

utoopia. sellised diilid v6iks vast olla taskus maailma tippudel aga mitte vendadel, kes on bustod, piisavate ABC teadmistega ning kommenteerib enda graphe stiilselt "blogis mõned graafikud on kus olen maha spewind ohtralt raha. enam ei juhtu!".

et saada rohkem kui 50% kasumist - selle eelduseks oleks eelnevad supertulemused, supermindset, suur volyym jm taoline, mis tahendaks seda, et investeerija riskib t6esti AINULT mangulisse varianci. Piisavalt arusaadav? :)

yldine vormistus on aga paremuse poole. ma usun, et hiljemalt jan2011 leiab siit m6ned
t6eliselt soliidsed, vormikohased ja atraktiivsed pakkumised.

GL!


*lol, samal ajal mil kirjutasin s6numit selgus, et eelnev oli inimlik eksitus. haha, juhtub :)

Tigrano
17.10.10, 22:58
Kasumijaotus: 80/20 steigitava kasuks

utoopia. sellised diilid v6iks vast olla taskus maailma tippudel aga mitte vendadel, kes on bustod, piisavate ABC teadmistega ning kommenteerib enda graphe stiilselt "blogis mõned graafikud on kus olen maha spewind ohtralt raha. enam ei juhtu!".

et saada rohkem kui 50% kasumist - selle eelduseks oleks eelnevad supertulemused, supermindset, suur volyym jm taoline, mis tahendaks seda, et investeerija riskib t6esti AINULT mangulisse varianci. Piisavalt arusaadav? :)

yldine vormistus on aga paremuse poole. ma usun, et hiljemalt jan2011 leiab siit m6ned
t6eliselt soliidsed, vormikohased ja atraktiivsed pakkumised.

GL!


*lol, samal ajal mil kirjutasin s6numit selgus, et eelnev oli inimlik eksitus. haha, juhtub :)

Loe, seal oli viga, vastupidi oli mõeldud.

MagicFriend
17.10.10, 23:03
jep, nagin jah ja editisin enda posti.
aga m66da kylgi see vaatenurk maha vasti ei jookse.

aga ma kirjutan nyyd hoopis nii, et OP - 20% sulle - ara nii odavalt ennast myy! :)
see pole samuti osapooltele kasulik. m6lemale poolele...edasi m6lege ise :)

Potsataja
17.10.10, 23:04
Absoluuutselt kedagi ei koti sinu ilus jutt ehk õunte või kohvipaksu pealt ennustamine. Kus on graafikud jms ?

soouni
17.10.10, 23:09
Vabandust, Potsataja aga kui lugeda oskad siis ehk saad aru kus on graafikud ja miks neid siin pole.

Kes tahab see riskib selle ilusa jutuga.

__________________
Lisaks, et kui toaks saab Full Tilt siis rakebacki saan igal reedel ning see läheb rollile koguaeg juurde kuni steigi lõppemiseni ning siis sealt tuleb 80/20 steikija jaoks kasumlik jaotus.

Potsataja
17.10.10, 23:12
Seega PTR-is pole sinu senisest tegevusest mitte mingit jälge või ?

soouni
17.10.10, 23:14
PTR-is aind mõnituhat kätt vast, kuna mängisin Prima võrgus mida PTR ei toeta.

MagicFriend
17.10.10, 23:18
1 - kas soovid steiki koos treeneriga v6i mitte?
2 - kas oled mingi umbmaarase arvutuse teinud, et kui mangid ntx 25k kasi kuus/6kuud, mis v6iks olla prognoositav kasum?
3 - kuidas motiveerid ennast ntx teadmisega, et prognoos oleks 3000$ kasumit 6 kuu peale ja sinule kuulub sellest 600$?
4 - kuidas veenad investorit, et sa oled pyhendunud oma ettev6tmisesse? (6 kuu tasuks saad sa ntx 600$ mis teeb 100$kuus sinu sissetulekuks?

soouni
17.10.10, 23:28
1 - kas soovid steiki koos treeneriga v6i mitte?
2 - kas oled mingi umbmaarase arvutuse teinud, et kui mangid ntx 25k kasi kuus/6kuud, mis v6iks olla prognoositav kasum?
3 - kuidas motiveerid ennast ntx teadmisega, et prognoos oleks 3000$ kasumit 6 kuu peale ja sinule kuulub sellest 600$?
4 - kuidas veenad investorit, et sa oled pyhendunud oma ettev6tmisesse? (6 kuu tasuks saad sa ntx 600$ mis teeb 100$kuus sinu sissetulekuks?

1. oleks tore kui steigitav jagaks matsu 6maxist ning saaks mõne sessi koos teha. aga kui ei siis ilmselt räägist steigitavaga kokku, et võtaks mõned tunnid ühe 2p2-ga coachiga keda tean, et mõne tunni võtta.

2. ei ole ausalt öeldes teinud umbmäärsest arvutust, kuna raha pole oluline hetkel mulle. soov ikka areneda. ei soovi olla üldse breakeven mängu soov crushida

3. minu motivatsioon on saavutada väga kõva üle keskmise mängija tase. eesmärk on kõva areng. saada ülesse ning abc-st paremaks.

4. veenan investorit sellega, et see on mu üks kirgedest. iha on areneda üle keskmise mängijaks

MagicFriend
17.10.10, 23:37
sinu viimasest postist loen mina valja, et $$$ ei puutu absoluutselt teemasse.
seega raha sul otseselt pole vaja teenida selle kuu jooksul? sissetulek tuleb mujalt seega?
samas aga pole endal 400$ kuskilt v6tta. vot see viimane tekitab minus hammingut.
ehk seletad ka selle lahti?

mina obv siia teemasse ei investeeri. kysimused olid pigev suunavad/naitlikud.
gl steiki saamisel!

qbj0hn
17.10.10, 23:41
Mis piinad lambist poissi kui endal pole plekki,et steikitagi..

soouni
17.10.10, 23:42
Magic poker is all about long term!

camu
18.10.10, 00:20
Mis RB kasumijaotusega on?

soouni
18.10.10, 00:26
No, et rakeback läheb rollile koguaeg lisaks ja siis lõpus lihtsalt mis summa on see jagatakse 80/20.

yolpa
18.10.10, 09:34
siis sa ei teeni ju pmst mitte kottigi ja teadagi ju, et raha peaks olema see, mis motiveerib sind paremat mängu tegema. Mindset peab ikka väga paigas olema - teha head mängu, aga pmst midagi selle eest teenida:S

MagicFriend
18.10.10, 09:53
ei piina poissi. yritan teda aidata hoopistykkis :)

ok, pikalt ei hakka kirjutama.
mida selgemaks on eesmargid/t66meetodid/olulised detailid raagitud, seda suuremalt saab panustada v6imaliku HEA koost66 osas. ei erine siin pokker muust arist. projektile START andmiseks on k6rgelt motiveeritud ja yhiste eesmarkide nimel pingutav tiim "investor+steigitav" elementaarne kus panustatakse kindla edu huvides.
ja mina kirjutan sellest siia kogu kommuuni huvides - et tulevik tooks haid diile!

kindlasti on kasulik paanitseda/haalt teha/arutleda nyyd samas, mitte koheselt r66muga hurraaa saatel raha teele panna ja lihtsalt oodata/vaadata mis saama hakkab. hiljem ahastada/kiruda/ahvardada rubriigis "tuksi lainud diilid" v6i lausa "petturid ja co"? pigem pyyda ennetada viimast ja soovida, et siin foorumis tehakse asju PRO moodi :)

ratsa rikkaks pokkeriga ei saa.
samuti ei tehta haid diile rutates.

ma ei tee Soound maha siin. pigem annan ideid!


*omalt poolt lubad panna maksimumi olematu tasu eest. damn, see on jama! usu mind :)
parem teha uus pakkumine mis myyb nagu soe sai :)

gl!

*myy ennast nagu PRO! ok, sul pole graphi/on halb teine. well, ehk oled 6maxi kaefoorumis
tegija kus postitad/kommenteerid usinasti. oleks suur pluss ja tasandaks eelmist puudust jne.
pigem v6tta aega ja teha hasti juba esimesel korral. siin mitmeid naiteid kus varem steigitud
otsides uut steiki myyvad enda osakud maha loetud tundidega :)

soouni
18.10.10, 10:03
mis ceiss sellega on, et see on jama. kuna mul pole midagi erilist ette näidata. siis mul pole nagu õigust palju küsida ka, vaikselt vaikselt. saan nii ennast tõestada ja repetuatsiooni kasvatada.

minu arvates peaks see steigi pakkumine vägagi steikija sõbralik olema ja ma ei saa aru mis selles halba on.

MagicFriend
18.10.10, 10:18
3. minu motivatsioon on saavutada väga kõva üle keskmise mängija tase. eesmärk on kõva areng. saada ülesse ning abc-st paremaks.
4. veenan investorit sellega, et see on mu üks kirgedest. iha on areneda üle keskmise mängijaks

ara pabla nyyd :)
hea algus ju tehtud! iga mees pole miskit ligilahedastki enda pakkumisse pannud.

diilil pole viga midagi! v6tsin vabaduse anda sulle paar ideed, easy as that :)
vahest kysin endalt, et kas t6esti raagin hiina keeles :)
nende postituste m6te oli pigem see, et varem v6i hiljem hakkavad siin foorumis
domineerima t6sised ja hasti planeeritud diilid. sa saaksid enda naite naol selles
protsessis osaline olla, ei muud :)

soouni
18.10.10, 10:21
no guud, thank you. loodetavasti läheb steik ära.

Tigrano
18.10.10, 10:27
Näha on, et vend on indu täis, isegi kui mänguliselt praegu oleks ta BE, siis kindlasti see on ainult aja küsimus millal beadib mängu.

MagicFriend
18.10.10, 10:31
6nnitlen ja soovin edu!

samas ehk n6ustud, et antud diil ei jaa viimaseks siin foorumis :)
ehk miks teha sitasti kui saab ka hasti!

*k6ik kommentaarid olid r6huga "yldine steikime". PS! isiklikult olen kindlasti huvitatud kedagi millalgi steikima. kes ja keda ei tea me kunagi, seega v6imaliku investori "persse saatmine" pole kuigi taibukas. < confirmi saab antud teema kolmandas postituses goodspeed >. lulz

sdgasdgsdgs

rohkem positiivsust/t66kat esmaspaeva! :)

Albertti
18.10.10, 10:49
Eks siin saab elust palju paraleele tuua: Kui diil tundub liiga hea olevat, et tõsi olla, siis ta seda ka tavaliselt ei ole ;) Ei viita teema algatajale

Samas steigi küsimiste teemas jääb ikkagi üldjuhul mulje, et tahetakse ruttu-ruttu raha hakkata tegema. Üldjuhul peaks suutma ikka ise mingi rolli kokku ajada, kui ei suuda, siis on ka üldjuhul vara minna mingile tasemele. Freerollide maailm on nii kirju ja suur, et piisava huvi korral on rolli kokku ajamine ainult päevade küsimus.

Aga noh erand kinnitab reeglit ja eks stakemine on pokerdajatele omamoodi börsimäng.

Lukken
18.10.10, 11:20
Eks siin saab elust palju paraleele tuua: Kui diil tundub liiga hea olevat, et tõsi olla, siis ta seda ka tavaliselt ei ole ;) Ei viita teema algatajale

Samas steigi küsimiste teemas jääb ikkagi üldjuhul mulje, et tahetakse ruttu-ruttu raha hakkata tegema. Üldjuhul peaks suutma ikka ise mingi rolli kokku ajada, kui ei suuda, siis on ka üldjuhul vara minna mingile tasemele. Freerollide maailm on nii kirju ja suur, et piisava huvi korral on rolli kokku ajamine ainult päevade küsimus.

Aga noh erand kinnitab reeglit ja eks stakemine on pokerdajatele omamoodi börsimäng.

Ega see Freerollidega BR kokku ajamine ei ole ka tea mis lihtne tegevus.
Fr igasugune mängu loogiline käik puudub aga nh kui joppab siis joppab.

soouni
18.10.10, 11:31
Albertti ei ole siin mingit kiiret kiiret, olen niigi oodanud teiselt inimeselt üle kuu aja steiki ning see aeg õppinud ise. Seega mõtlesin, et mis oodata enam või olla nii öelda tühjalt ilma mängimiseta ja otsustasin küsida.
Minu arvates on täiesti normaalne, et kõvasti steikija kasuks on diil kui oled algaja steigi küsija ning pole midagi ette näidata.

Albertti
18.10.10, 11:51
No vaatasin su viimase kuu paari kätte, siis ei teeks paha veel nats õppida ;)

No offence:biggrin:

Ja mitme aasta peale see 30K kätt tulnud on.

soouni
18.10.10, 11:56
Ma ei oska kommenteerida kohe. Arvad, et pole võimalik paari kuuga mängu arendada? Mängisin need käed juuli, augusti ajal suvel. Kui sa pole veel siit aru saanud siis peale neid käsi ma võtsingi korraliku õppimise ette, ja nüüd sooviks mängida ka, ning kuna endal hetkel pole võimalik rolli tekitada otsustasin siit abi küsida.

Albertti
18.10.10, 11:58
Kus toas mängisid?

soouni
18.10.10, 12:02
Microgaming Prima võrgus Purple Lounge toas

harryahven
18.10.10, 12:04
vahepeal olid nl50 ju?!

E: a ei nl25 vist?!

soouni
18.10.10, 12:13
Mhmh, seda oli natuke, oleks praegugi hea meelega NL25 jaoks steiki küsinud aga see ebatõenäolisem saada kui nl10.

NL25 mängisin koos selle steikija coachiga kes nüüdseks kadund on või no pole märku andnud endast.

soouni
21.10.10, 16:28
Huvilisi?

kjmrc
21.10.10, 16:33
:D Join the club