PDA

View Full Version : NL50, TPTK, riveris tuleb potsize bet checkile



bJako
17.10.10, 21:53
Vastane 1700 käega $700 kaotanud, winrate -40 PTBB/100
28/10/1,5
river agr 2
Mina mängin tavaliselt NL10, piilusin NL50 lauda ja avastasin,et seal ainult donke ongi, aga scared money ikka, sellest see call PF - ja kohe viiendas jaotuses surutakse mind AI!


Cereus Network - $0.50 NL - Holdem - 4 players
Hand converted by PokerTracker 3 (http://www.pokertracker.com)

BTN: $80.99
Hero (SB): $50.00
BB: $10.00
UTG: $41.20

Hero posts SB $0.25, BB posts BB $0.50

Pre Flop: ($0.75) Hero has A:diamond: Q:heart:

fold, BTN raises to $1.00, Hero calls $0.75, fold

Flop: ($2.50, 2 players) 6:diamond: 5:heart: Q:club:
Hero checks, BTN bets $2.50, Hero raises to $7.50, BTN calls $5.00

Turn: ($17.50, 2 players) 7:spade:
Hero bets $8.75, BTN calls $8.75

River: ($35.00, 2 players) 3:heart:
Hero checks, BTN bets $35.00, Hero ???

armand0
18.10.10, 16:08
foldiks ,sest fishid teevad seda tavaliselt nutsiga ja ei näe kätt mida sa beadiks hetkel.

leits
18.10.10, 16:22
ma oleks turnis pand 1 daala, et ta veel odavamalt saaks

bJako
19.10.10, 21:55
foldiks ,sest fishid teevad seda tavaliselt nutsiga ja ei näe kätt mida sa beadiks hetkel.

Nõus, et teevad nutsiga, aga teevad ka missed draw''ga või overpaariga (vahel ka teise paariga). See riveri check näitab donkide arvates nõrkust ja võimaldab bluffida - vahel.

Pokerstove ütleb, et kui vastas rangeks panna 33+, AQ, KQ, siis olen ma 60:40 ees? On see õige arvutus?

24, 48 ja 89 ei ole ju väga usutavad. Kui need ka sisse panna, siis on suhe vastupidi, aga ikkagi on calli hind ainult 33%, võiduvõimalus 40%?

Donkidega mängu häda ongi selles, et sa ei tea kunagi, mida tema liigutus seekord tähendab, kas nuts või air...

antnx
19.10.10, 23:07
Ma oleks oop floppi lihtsalt callinud. Kui sa raised siis floppi ja tema callib siis ei tohiks see 3 küll midagi muuta. As played on see fold jah. Aga ma võtaks flopil ja turnil c/c/c line, esiteks hoiame poti väiksemana ja saame valuet sitematelt kätelt ala QT , QJ, TT, 99, 88 jne. As played betiks turnil rohkem ala 11-12 siis oleks riveri kergem otsus.

onuark
20.10.10, 22:45
ma kipun riveris calli poole üldse.

aga muidu, pre teeks 3beti ( aga sa mainisid juba miks ei teinud, kui sa nl10 mängid siis ära kunagi vaata nl50 laudugi niisama )

flopis c/calliks.
turnis betiks rohkem

ja imo ei ole meil võimalik teda 4 peale panna, seega call.
ainus reaalne käsi, kus 4 oleks sees... 47
sest 44ga c/raise callida tema poolt flopis tundub ikka väga jabur.
43 ja 89 oleks teised valikud, nendega ta võib isegi ainult callida turnis behind(slowplay), pigem siis 89ga(seda raskem üle tõmmata sul)
aga kas ta flopis callis c/r 89ga? kahtlane, samas fish on fish

bJako
20.10.10, 23:13
ma kipun riveris calli poole üldse.

flopis c/calliks.
turnis betiks rohkem

ja imo ei ole meil võimalik teda 4 peale panna, seega call.
ainus reaalne käsi, kus 4 oleks sees... 47
sest 44ga c/raise callida tema poolt flopis tundub ikka väga jabur.
43 ja 89 oleks teised valikud, nendega ta võib isegi ainult callida turnis behind(slowplay), pigem siis 89ga(seda raskem üle tõmmata sul)
aga kas ta flopis callis c/r 89ga? kahtlane, samas fish on fish

Miks sa setid (33, 55, 66, 77) välistad? Või isegi QQ, KK, AA?

onuark
20.10.10, 23:22
Miks sa setid (33, 55, 66, 77) välistad? Või isegi QQ, KK, AA?

jah ei kirjutanud enne selle kohta, sorry.

ma lihtsalt arvan, et pigem ta checkis need käed läbi rea võimaluse pärast, või siis teeks väiksema valuebeti.
e: ja setidega ta MUST RAISE turn imo

Sass
21.10.10, 10:40
foldiks ,sest fishid teevad seda tavaliselt nutsiga ja ei näe kätt mida sa beadiks hetkel.

seda ei tee alati fishid. Ka ise olen viimasel ajal nutsiga lihtsalt insta potte tagunud NLHE-s kuna olen t2heldanud et need makstakse fishide poolt kergemini kinni kui tavalised valuebetid.

ristijeesus
21.10.10, 10:45
Sass, sa ikka kohe oskad inimesi naerma ajada :biggrin:

Kosmonaut
21.10.10, 11:08
See otsus on mu arust suht coinflip (kas ees või taga).
Kas need 1700 kätt on sinul temaga mängitud ? kui jah, siis võiks olla reade: kas talle meeldib riveris bettida väga (statsidest on siin AFist olulisem AFq - ehk võiksid iga tänava oma välja tuua).
Minu vaatlused on ütelnud, et see bet võib seal olla bluff, nuts või misiganes keskmine käsi (beti põhjus võib olla umbes, et durrrr on väga agressiivne - mina ka).
Samas selliseid random riverbluffe tuleb rohkem mingitelt 55/4 või 70/45 fishidelt. Antub tüüp nagu mingil määral teaks, mis teeb. Seega ma kaldun pigem foldi poole (lihtsalt siin on nii palju käsi, mis sind beadivad).

onuark
21.10.10, 11:29
ta pole nl50 varem mänginud, ja see tal 5. käsi lauas ( nii et need statsid on täiesti mõttetud siin), pakun et ta ptr-ist vaatas mis msati vend on lihtsalt.

Kosmonaut
21.10.10, 12:15
Arvata on, aga ka vb on ta juhtunud NL10s temaga kokku.

CheekyMullet
22.10.10, 11:14
Vaatan juba ma-ei-tea-mitmendat korda seda kätt ja ei saa ikka aru mida sa siin teed. Sinu liini järgi peaks see ju snapcall olema (valueraise flopil, väike suckerbet turnis, indutseeriv check riveris).

bJako
23.10.10, 00:08
Vaatan juba ma-ei-tea-mitmendat korda seda kätt ja ei saa ikka aru mida sa siin teed. Sinu liini järgi peaks see ju snapcall olema (valueraise flopil, väike suckerbet turnis, indutseeriv check riveris).

Jah, kõik õige, aga see bet ei pidanud nii suur tulema.
Katkusin juukseid ja callisin ära. TT oli.

bJako
23.10.10, 00:11
See otsus on mu arust suht coinflip (kas ees või taga).
Kas need 1700 kätt on sinul temaga mängitud ? kui jah, siis võiks olla reade: kas talle meeldib riveris bettida väga (statsidest on siin AFist olulisem AFq - ehk võiksid iga tänava oma välja tuua).
Minu vaatlused on ütelnud, et see bet võib seal olla bluff, nuts või misiganes keskmine käsi (beti põhjus võib olla umbes, et durrrr on väga agressiivne - mina ka).
Samas selliseid random riverbluffe tuleb rohkem mingitelt 55/4 või 70/45 fishidelt. Antub tüüp nagu mingil määral teaks, mis teeb. Seega ma kaldun pigem foldi poole (lihtsalt siin on nii palju käsi, mis sind beadivad).

AFq (flop, turn, river): 38%, 43%, 53%

Aga ma sellest Agression frequency numbrist pole siiani üldse aru saanud. Aggr factorist küll, aga ma ei saa ka aru, miks need kaks numbrit kuidagi koos ei käi vaid suht suvalised on teineteise suhtes...