PDA

View Full Version : Pakun stake 4x



Albertti
18.10.10, 08:53
tuba : Pokerstars
ID : 336010481
Game : $2.20 NL Hold`em [Turbo, $12k Guaranteed]
Aeg : 18.10.2010 20:40

Stake saavad 4 võitvat mängijat ;)


Buy-in tagasi ja 50:50 ning ft 40:60 steigitava kasuks.
Kasuks tuleks Offical Poker Rankingsi link :)

Otsuse teen ~18.00, siis ka rahad teele.

Edit: STAKE tühistatud, kuna PokerStars ei luba enam buddy transferi.

andu_andu
18.10.10, 10:44
hea, et foorumis ikka heldeid inimesi jagub.

alaska
18.10.10, 10:47
Tead ikka, et buddy transfer ei toimi?

Albertti
18.10.10, 10:52
Hm, muidugi ei teadnud MB oleks ehk variandiks, sellega peaks vist saama kanda ka teistele PS kontodele ja üleminek oli vist suhteliselt momentaalne. Ehk, kui keegi kinnitab, et MB kaudu saan teiste PS kontole kanda, siis oleks diil jätkuvalt aktuaalne, kui ei saa, no siis peab edasi lükkama ja ootama pokerstars.ee arenemisvõimele. Või buddy transfer ei hakkagi toimima?

Albertti
18.10.10, 10:54
Vaatasin järgi, et saaks saata MB-sse, seega oleks see ainuke variant.
Samas PS-i vist miinimumkanne oli 10$, seega peab diil vist ikkagi jääma ootele, kuniks buddy transfer toimim, seega kahju, et ettevõtmine juba nii vara läbi sai. Sama eks aktiveerin teema uuesti, kui see võimalus tekib.

Lukken
18.10.10, 11:16
Vaatasin järgi, et saaks saata MB-sse, seega oleks see ainuke variant.
Samas PS-i vist miinimumkanne oli 10$, seega peab diil vist ikkagi jääma ootele, kuniks buddy transfer toimim, seega kahju, et ettevõtmine juba nii vara läbi sai. Sama eks aktiveerin teema uuesti, kui see võimalus tekib.
Buddy transfer ei saa eestlaste jaoks minu teada kunagi või siis mitte nii pea toimima aga never say never.

Albertti
18.10.10, 11:18
Ei tea jah, saatsin supportisse kirja, eks näis mida tarka sealt vastu tuleb.

Albertti
18.10.10, 11:20
Meil on kahju teatada, et pärisraha ülekanded sõbralt sõbrale PokerStars.EE tarkvaras teha ei saa. Eesti seadusandlus ei luba selliseid tehinguid ning seetõttu pole meil võimalik neid oma saidil võimaldada.

Kui see seadus tulevikus muutuma peaks, siis garanteerime, et aktiveerime pärisraha ülekannete võimaluse kõikidele oma eesti mängijatele. Kahjuks pole meil aga võimalik lubada täpset ajakava.

Kui soovite mõnda piletit üle kanda, kirjutage selleks klienditoele aadressil support@pokerstars.ee ning pange ka kirja saaja nimi ning kasutajatunnus. Vastavalt piletitüübile ning kampaaniatingimustele teostame ka ülekande.

Seega võib teema lukku ära panna, kuna tundes Eesti asjaajamisi, siis seda võimalust ei näe me kunagi ja PS buddy transferi võib ära unustada.

Albertti
18.10.10, 15:22
Huvitav vestlus on tekkinud PS.ee supportiga:

Minu küsimus neile :

>Tänan kiire vastuse eest, siiski paluks veel infot, milline seaduse punktkeelab sellised PS.ee-s tehtavad omavahelised tehingud? Saan aru, kui on keelatud kanded PS.ee-st PS.com-i.

ja vastus:

Kahjuks ei saa me hetkel mingile konkreetsele seadusele viidata, kuid see nõue tuli ametnikelt ning jurstidelt, kes meie litsentsi taotlusega tegelesid.


Ehk ma olen segaduses, kuidas ametnikud saavad seda nõuda, kui puudub alus seadusest ja miks juristid toetavad seda, tahes tahtmata jätab selline vastus mulje, et bla-bla-bla vastame sulle, aga tegelikult ei tea me/ma isegi. Seega peaks miski vastulause saatma, aidakem koostada.

Ok alafoorum ei ole just kõige parem, aga noh mis teha, ehk huvilised satuvad ka siia.

Albertti
18.10.10, 15:24
Huvitav;

esimesest kirjast: Eesti seadusandlus ei luba selliseid tehinguid ning seetõttu pole meil võimalik neid oma saidil võimaldada.

teisest kirjast: Kahjuks ei saa me hetkel mingile konkreetsele seadusele viidata

Albertti
18.10.10, 15:53
Arvan, et selle teema võib lukku panna, teema õmber postitatud Pokerstarsi litsentsi teemasse.