PDA

View Full Version : **** Absolute Poker / Ultimate Bet (Cereus Network) - küsimused, probleemid siia ***



bJako
18.10.10, 19:24
Cereus Network koosneb kahest saidist – Absolute Poker (AP) ja Ultimate Bet Poker (UB)

Kaks just nagu iseseisvat ja erinevat saiti, aga ühised lauad, paktiliselt identsed tingimused, promod (võivad olla ajaliselt nihkes) ja boonused. USA mängijad on lubatud ja mängijate hulgas absoluutses enamuses ka. Soft on identne (v.a kujundus). Softist on olemas ka MAC versioon (OS 10.4 Tiger and up). Ja saab mängida ka internetibrauseriga (siis muidugi mingi HUD jms ei toimi ilmselt)
Poker Tracker tugi on, aga kasutama peab uusimat beetat.

Mängud: põhiliselt NL Holdem. 6-max laudu on ~1,5 korda rohkem kui full ringi.
Igas 6-max limiidis on sõltuvalt kellaajast ~8-30 lauda (NL25-s kõige vähem). Algajale miinuseks, et NL2 pealt tuleb otse minna NL10 peale, vahepealseid laudu pole.
Fiks limiidiga on igas tasemes vaid 1-2 lauda, muid mänge on veel vähem.

Turniirid: Kuna ise mängin vaid rahalaudu (NL2-NL25) siis neist ei tea suur midagi. On olemas steps – alustad mingite sentidega, 1-2 võitjat saavad järgmisele tasemele, kolmas koht saab korrata ja nii edasi kuni kümnes aste annab live võistluselel pääsme ja elamise jne. Kui keegi annab infot, lisan siia.

Mängijad: sees on 9000 kuni 25 000 mängijat tavaliselt, seega suurusjärk vähem, kui mõnes suures saidis (PS), aga samas on lauad ka kordi softimad – 2-4 algajat on (6-max) lauas tavaline, aga olen ka ainult donkidega laudu näinud.
Laudadel on järjekorras 0-2 ootajat, needki suures osas algajad. Seega saab üsna kiirelt ka heasse lauda sisse. Ise lauda tehes võid kiiresti selle fishe täis saada.
Kuna põhiliselt on esindatud USA mängijad, siis on ka rohkem mängijaid nende õhtusel ajal, st meie aja järgi alates 23:00, aga mängida saab ka muul ajal siiski.
Vanusepiiranguks on 18 eluaastat.

Rake arvutus: contributed rake, st sa pead olema potis osalenud mingigi rahaga (kasvõi foldinud SB pealt) – ja flopp peab olema välja jagatud, et rake’i võetaks üldse. Kõikide osalenute vahel jagatakse rake võrdselt (sõltumata panuse suurusest potti).

Boonused: (esmane deposiit, aga tihti kehtib ka ka reload boonus) vabastatakse staatuspunktide saamise järgi. Tavaliselt on boonuse vabastamiseks 60 päeva. Deposiit ja reload boonust tuleb vabastada 60 päeva jooksul, 100 staatuspunkti annab 5 USD vabastust.
Deposiitboonuse täies ulatuses vabastamiseks (UB 11% kuni $1100, AP 150% kuni $500) peaks mikrolimidis hull robot olema, sellega ei tasu arvestada eriti. Aga viimasel ajal on pea pidevalt (lausa kord nädalas ühel päeval) reload boonused 30-100% - st võtad raha välja ja kannad tagasi ja jälle on boonus olemas mida vabastada. Palju ei saa, aga abiks ikka. St ühekordse deposiitboonuse suure lahtimängimise asemel on pidev pisikese boonuse tilkumine.

VIP tasemed: kui teenid 50, 500, 2500 või 10 000 staatuspunkti kuus, siis oled järgmise kuu lõpuni sellel VIP tasemel (järgmine kuu peab uuesti teenima sama palju, et staatust säilitada). Alates 500 tasemest saab AP/UB punkte rahaks vahetada.

Staatuspunktid: Staatuspunkide saamine määrab su VIP taseme ja vabastab boonuseid. Staatuspunkte saab mikrolevelil väga raskelt – saad 1 staatuspunkti, kui oled ÜHES lauas osalenud x raked käes (NL2 puhul x=15, NL10 puhul x=10 ja NL25 puhul x=5). Ja lauast lahkudes kaotad kogutud raked käed, mis pole täispunkti veel kokku andnud, st sage laudade vahetamine on vastunäidustatud.
Kuna raked jaotus peab olema sinu rahalise osalisusega ja flopp peab ka väljajaotatud olema, siis reaalselt kulus NL2-s ~14000 jaotust 100p saamiseks – ja see vabastas 5USD deposiitboonust. Praktiliselt kasutu. Kõrgemal on asi lahedam, NL10 puhul sain umbes juba 4000-4500 käega 100p, NL25-s 2000-2500-ga.

AP/UB punktide saamine: UB/AP punkte saab koos staatuspunktidega aga 1 kuni 8 korda rohkem (vastavalt staatusele, power hour’ile jne) ja nende eest saab osta end mingitele turniiridele, osta AP/UB poest midagi, aga saab neid ka otse rahaks vahetada (1 AP/UB punkt = 0,007 USD).
VIP tase määrab, mitmekordselt AP/UP punkte saad võrreldes staatuspunktidega. Kui sel või eelmisel kuul oled saanud 50 staatusepunkti, siis saad x2 AP/UB punkte, kui 500, siis x3, 2500 puhul x4, 10000 puhul x5 (võrreldes staatuspunktidega). Power hour ajal korrutatakse need veel kahega. Kui saavutad (ja hoiad) VIP taset 500p kuus (NL10 puhul ~21 000 kätt minul), siis saad AP/UB punkte vahetada otse rahaks – min 25 USD 3572 AP/UB punkti eest. Minu 500 staatuspunkti annab põhiliselt powerhour (8-11 hommikul ja õhtul Eesti aja järgi) ajal mängides ~x5 keskmiselt, seega 2500 UB punkti, ehk siis ~20 USD rahana (välja võtta saab min 25, max 50 USD kuus sellel VIP tasemel).


Lisapromod: UKASH: praegu kehtib vist veel UKASH promo – deponeeri UKASh voutcheriga raha sisse ja saad kohe arvele raha 25% juurde kuni 50USD. St 200 paned ja 250 saad arvele kohe kasutatava rahana. Pole 100% kindel, kas see on kõigile, või ainult suunatud promo. Vastavat koodi peab ka kasutama. Ainult et enne väljavõtmist pead 200staatusp siiski teenima. Ukash vautcherit vist saab nüüd jälle osta Eestis, mina pidin ostma kusagilt mujalt krediitkardiga ja mitmed konvertimised sõid osa kasust. Power Hour: Praegu oktoobris 2010 on 24/7 powerhour (kuni NL10), st AP/UB punke saab topelt.

Raha sisse-välja: – minuarust vägagi lai valik. Ise olen kasutanud Eesti VISA krediitkaarti ja Nettellerit mõlemas suunas. Ka Ukash saab välja võtta ja mujale sisse kanda jälle. Nagu ikka – sisse läheb raha sekunditega, välja tuleb ~4 tööpäeva. Isikut tõendama dokumentidega peab hakkama alles $10 000 juures.

Support – mailiga support on minuarust nõrk, aga live chat on üsna ok ja abiks. NB! Live chat (mida käivitad klientprogrammi seest) võib küsida vastust salaküsimusele (mille ise määrasid - mis on su lemmik sporitiim, või lemmiklooma nimi) – nii et mõtle, mida sinna paned ja jäte meelde!

Bad Beat Jackpot: vastavalt märgitud laudades alates NL50. Jackpot kõigub 80 000 - 400 000 USD vahel. Peaaegu 90% laudadest (NL50-s) on Jackpot lauad. Bad Beat Jackpot jagakse laiali siis, kui keegi kaotab kaheksate nelikuga showdownis. Kaotajal ning võitja peavad kasutama mõlemat taskukaarti. Jackpotist jääb 25% järgmisele seemneks, 10% röövib maja, edasi saavad raha käe kaotaja (~32%), käe võitja (~16%), lisaks saavad $1000 teised selles lauas olnud ja ülejäänu ~15% jagatakse kõigi samas limiidid parasjagu Jackpot lauas mänginute vahel. Aga see-eest võetakse igast potist (mis on üle $5) rake’ile ära lisaks fiks summa $0.50 Jackpoti jaoks. St $5 potist 2x rohkem, kui rake on, suurematest pottidest muidugi suhtelistest vähem. Kuna NL50 käsi pole võtta, siis interpoleerisin oma NL10 jaotusi ja kui seal sama Jackpot süsteem oleks (5x väiksemana muidugi), tähendaks JackPot lauas mängimine 2PTBB/100 väiksemat tulu. Päris palju. Jackpot makstakse välja umbes kord nädalas.

Tarkvara: päris ok, autorebuy töötab, multitable on ok, midagi ise kohandada eriti ei saa. Pot bet nupp on. Paar miinust – replay puhul näidatakse ainult käe lõppseise, peab chat aknast kerima tekstina, kuidas käsi arenes, st ei näidata käe arengut graafiliselt! Ja täiesti puudub rahalaudades timebank – aeg saab läbi ja kõik. See-eest käib mäng suht kiiremalt kui mujal minuarust, ei jobutata. Eriti turbo lauad on kiired.
Miinuseks ka see, et notes’ide kirjutamine on multitabeldades pea võimatu, muudkui viskab kursori järgmisse aknasse, kus midagi teha vaja.

Liitumine: minu teada on lubatud liituda eraldi kummagi saidiga ja omada seega kaks eri kontot, aga ei tohi neid korraga kasutada. Väidetavalt saab isegi raha kanda ühelt kontolt teisele. Kindlasti liitu läbi mingi rakeback pakkuja ja lase ENNE sõbral end soovitada.

Rakeback: igaüks võib mõne RB saidi kaudu liitudes saada 30% RB. Muidugi nagu ikka, ei saa seda hiljem, kui kohe õigesti ei liitunud. AGA – kui sa oled sellise rumaluse teinud, siis sa võid ju liituda teise Cereuse saidiga ja mängida hoopis selle kaudu ja saada ikkagi RB. Ära tee kontot kuhugi enne, kui rakeback saamine pole kindlustatud – päris algajale ja kaotajale see kaotust eriti ei leevenda, aga hiljem annab väga tugevasti tunda. NL10 tasemel ~22000 kätt kuus annab ~$50 RB (loose mängijale ilmselt enam).

UB-ga liitu: http://rakeback.pokkeriprod.com/est/offers/offer_details/offer-UltimateBet
AP-ga liitu: http://rakeback.pokkeriprod.com/est/offers/offer_details/offer-Absolute

Sõbra soovitus: soovitaja kasutab sõbrasoovitamise linki AP/UB saidis või klientprogrammis. Seal tuleb sisestada sõbra e-maili aadress, millele talle teade saadetakse. Nüüd soovitav peab liitumisel ja konto loomisel kasutama just seda e-maili aadressi – siis pannakse asjad omavahel kokku. Soovitamine ei ole kuidagi seotud rakebacki saamisega, st liituda ja tarkvara esmakordselt alla laadida tuleb ikka läbi mõne rakeback saidi, samuti saab deposiitboonust jne. Kui nüüd uus mängija on rahaliselt osalenud 200 jaotuses, kus rake on vähemalt $0.50 (st pott on $10 või suurem), siis saab soovitaja $75 omale rahana arvele. Uus mängija saab $50 – aga kahjuks ainult boonusena, mille lahtimängimiseks tuleb 1000 staatuspunkti saada.

Teeni 40 USD – ole minu sõber ja lase minul end soovitada enne konto tegemist (teata mulle PM-ga oma e-maili aadress, millist kavatsed konto loomisel kasutada), siis lae soft alla rakeback saidi kaudu, tee konto sama e-maili aadressiga ja hakka mängima ja rakebacki saama. Kui sõbraboonus vabaneb, kannan mina sinu AP/UB kontole üle 40 USD!

ranka
18.10.10, 19:30
PokkeriProd.com juhtkond on andnud teema tegemise loa.

minbetmillionaire
19.10.10, 00:40
cheetah (http://forumserver.twoplustwo.com/29/news-views-gossip/ub-owners-suggest-new-cheating-discovered-898462/)

bJako
19.10.10, 09:49
cheetah (http://forumserver.twoplustwo.com/29/news-views-gossip/ub-owners-suggest-new-cheating-discovered-898462/)

Jah, jälle mingi skandaal ja jama. AP/UB-ga on olnud neid ennegi. Kõige tõsisem oli 2007 aastal, kui avastati, et üks softiarendaja sai teiste taskukaarte vaadata ja hakkas mingeid surnult seisnud kontosid kasutades raha kokku ajama ning sugulastele-tuttavatele kaotades raha välja kantima. Ja avastasid seda teised mängijad, mitte sait. Sest sait saatis ühele mängijale handhistory, milles olid kõigi taskukaardid ka näha (järjekordne prohmakas).

Võiks ju uskuda, et on nüüd õppust võetud, aga ei tea.

Eks ilmselt iga väiksema saidiga kaasneb ka (väike) risk, et äkki mingil hetkel läheb asi põhja ja jääd rahadeski ilma. Ise seda väga usutavaks praegu ei pea. Ja kui seal tõesti veelgi mingeid petuskeeme kasutatakse, siis vaevalt, et mikrotasemetel.

Väike ohu märk on mulle olnud ka see, et väga pakutakse boonuseid, et aga raha sisse pandaks. Konto oli ~9 kuus tühi - lubati, et kanna raha sisse, saad kohe 25% lisaraha (up to $50) - väljavõtuks vaja 200p saada. Tegin seda. Sain raha välja ka. Pakutakse (vist igaühele) et kanna Ukash abil raha sisse - saad jälle 25% (kuni $50) cashi arvele otsa. Sain ja tore on. Aga selline asi võib ka tähendada, et nad väga vajavad-tahavad mängijaid ja deposiite sisse, kas see jätkusuutlik on, näitab aeg.

Lauad on siiski nii softid, et minul tasub ära seal mängida ja veidi riskida - mujal ma olen parimal juhul BE, seal võitev mängija. Liiga suurt rolli seal sees ei hoia - alati saab ju tagasi sisse kanda - ja reload boonust saab nii ka.

mortalvombat
12.11.10, 09:36
Mitme protsendise rakebackiga first deposit boonus töötab? oleneb see limiidist? kui nii, siis sooviks teada nl25/50 kohta, kui oskad öelda.
Ja kas on olemas HU laudu ka alla nl50?
30% rb on väga kindel standard või saab kuskilt suurema % ka välja rääkida?

bJako
13.11.10, 02:51
Mitme protsendise rakebackiga first deposit boonus töötab? oleneb see limiidist? kui nii, siis sooviks teada nl25/50 kohta, kui oskad öelda.
Ja kas on olemas HU laudu ka alla nl50?
30% rb on väga kindel standard või saab kuskilt suurema % ka välja rääkida?

Ei saa esimesest küsimusest aru kahjuks... et kui palju nö lisarackebacki saab boonuse lahtimängimisel? NL10-s mängides (6-max) 20-22 000 kätt kuus sain >500 punkti (mida vaja Contender/Gold staatuseks). Sellega saab lahti 25 USD initial (või reload boonust.) Väga nadilt.
Ultimate punkte saab x3, Power Hour ajal topelt, keskmiselt x5. Kuus seega 2500-3000p ehk kui need rahaks vahetada, siis veel juurde ~$20 (3572 annab $25).
Otseselt RB-d sain 50-60 – kokku boonuseid ~85-100 USD.
Ehk siis kui RB on 30%, siis boonustega saab juurde veel ~20% (kui ma õigesti arvutan) - ja seda PIDEVALT, sest iga nädal on reload boonused, kui esimese boonuse aeg läbi saab.
NL25-s saab punkte poole kiiremini.

HU laudu on ka nl2 (tõsi, hetkel üks), nl10 on kaheksa praegu, nl25 2tk, nl50 4 tk.

Igal pool pakutakse RB 30%, tõesti ei tea, kas kuidagi rohkem välja räägib. Mina olen pisike tegija, ei tule selle pealegi, et midagi rääkima minna kuhugi... Aga koos boonuse avamisega ja punktide rahaks vahetamisega on RB nagu ~50% lausa.

Kui seal plaanid mängida, ära siis sõbrasoovitust unusta.

minuraha
18.01.11, 14:42
Kas see peabki UB's niimoodi olema, et cashi laudades HEM ei kuva statse?

pikk28
18.01.11, 16:54
ei pea. mul kuvab kenasti

Mrt1989
19.01.11, 13:38
Absolute tundub väga fishine , seda siis 6max NL25/50 :)

minuraha
19.01.11, 16:49
On jah fishine, turnad on ka jube kaifid seal minu arust(UB), ainult väga hilisel ajal on need põhilisemad!

Pudgehook
19.01.11, 18:37
kas 1 accounti võib absolute poker teha ja sama ip alt mängida ühte korraga,sest vanal accountil ei ole mul rakebacki,teeksin kellegi teise nimele siis näiteks.ei tahaks veel ubs mängima hakata,seal parem first deposite bonus

bJako
20.01.11, 07:28
Küllap nad seda IP-d vaatavad kah, reeglites on küll kirjas, et pole piirangut et üks majapidamine tohiks ainult üht konto omada, aga tean juhtumist, kus teise konto tegemisel (ja soovitamisel) samasse majapidamisse kontost (ja rahas) ka ilma on jäädud.
Igatahes oleks kindlam, kui AP konto olemasolul teeksid uue UB-sse (ja igal juhul kahes kohas korraga ei mängi vähemalt sama IP alt!).
Initial bonus on minuarust AP ja UB puhul suht mõttetu (ja veidi erinev tõesti) - esiteks on selle vabastamine üsna raske (NL10/NL25 tasemel) ja teiseks saab pärast iga natukese aja tagant reload boonust, st kannad aga välja ja sisse jälle ja samasugune boonus jookseb aina edasi, st initial pole eriline ja ühekordne nagu mujal, see on pigem pidev ja igavene boonus.

Pudgehook
31.01.11, 14:49
kas kellelgi on veel sellist probleemi,et lauad on lahti ja järsku vistakse mind 3 lauast korraga välja.Ainuke võimalus uuesti joinimiseks on waiting list.internet ei kao ära ja teised lauad töötavad samal ajal edasi.

Char
09.03.11, 08:00
mõtlen preagu raha kanda sisse siia, aga kas tubadel mingit vahet ka reaalselt?
või kumba tuba soovitate?

samuti mis saidilt rakebacki soovitate võtta?

ranka
09.03.11, 08:04
Ma ise kasutan Absolutet ja ma tõesti ei tea miks :)

Char
09.03.11, 09:06
Ma ise kasutan Absolutet ja ma tõesti ei tea miks :)

ja mis affiliate kasutad?

ranka
09.03.11, 09:10
Irw enda oma loomulikult. Reiki ma anyway ei gene hu-d mängides.

Char
09.03.11, 17:51
Irw enda oma loomulikult. Reiki ma anyway ei gene hu-d mängides.

ranka kui ma regan läbi pokkeriprode, kui kaua mul bonust lahti mängida on aega?

bJako
10.03.11, 08:37
mõtlen preagu raha kanda sisse siia, aga kas tubadel mingit vahet ka reaalselt?
või kumba tuba soovitate?

samuti mis saidilt rakebacki soovitate võtta?

Tubadel ei ole tõesti praktiliselt mitte mingit vahet. Ainus nähtavam vahe on first deposit bonuses, ühel on see suurem summa ja % väiksem, teisel vastupidi.
Boonuse lahtimängimine on väga raske, NL10-ga suht võimatu. Ja ka ses mõttes mittevajalik, et tegelikult saab seda boonus eluaeg - kannad aga välja ja õigel hetkel jälle sisse - 1-2x kuus on reload bonuse päevad.

Esimese booniuse vabastamiseks on 60 päeva (see küll RB pakkujast ei sõltu IMHO). Aga tegelikult saad eluaeg boonusega koos mängida. Kui see reaload värk just ära ei lõppe kunagi.

Ja AP/UB on ses mõttes ainulaadne, et siin saab korraga nii RB, initial bonus kui ka sõbrasoovituse boonust! Testitud. Minu esimeses postis oli kirjas ka pakkumine,et ma enamuse sõbrasoovitaja boonusest soovitatavale üle kannan, kui see vabaneb (see vabaneb suht kergelt, kui just NL2 ei mängi).

RB on igal pool 30%.

Char
10.03.11, 09:05
aga kuidas sa seda välja ja sisse kandmist teed? ma kandsin visaga sisse, aga vaatan et välja kanda ei saa visaga :/

bJako
10.03.11, 12:11
Non US Poker players

Check by Mail
Check by courier
Premium Bank Wire
MoneyBookers
Click2pay
InstaDebit
Visa payout
Local bank transfer
Neteller
MasterCard Payout

Peaks saama küll ju Visa't kasutada. Samas Cashier alt mul ka Visa pilti ei näita, aga äkki ma pole Visaga sisse kandnud?
Btw, neil on päris asjalik Live support, eriti rahaasjades :-)

Ise kasutan Netellerit ja Ukash'i. AP/UB on vist küll ainus koht, mis võimaldab Ukash väljamakset. Sisse saab sellega raha igale poole.
Ukash on elektrooniline sularaha, voutcher mingis väärtuses, seda saab splittida ja kokku liita. Saadetakse maili peale voutcheri number. Aasta jooksul vist peab kasutama (tagasi või mujale sisse kandma või midagi ostma sellega.

bJako
10.03.11, 12:12
aga kuidas sa seda välja ja sisse kandmist teed? ma kandsin visaga sisse, aga vaatan et välja kanda ei saa visaga :/

Kui sa juba sisse kandsid, siis seega sa ei soovinud $40 cash saada sõbrasoovitust minult + $50 lisaboonusena AP/UB käest.
Rikkurite värk, peenrahaga ei tegele...

Char
10.03.11, 12:32
Kui sa juba sisse kandsid, siis seega sa ei soovinud $40 cash saada sõbrasoovitust minult + $50 lisaboonusena AP/UB käest.
Rikkurite värk, peenrahaga ei tegele...

kas sinuga oleks rakebacki ka saanud?

supportis öeldi, et pean valima kas referrali või rakeback vahel

bJako
10.03.11, 17:56
kas sinuga oleks rakebacki ka saanud?

supportis öeldi, et pean valima kas referrali või rakeback vahel

Veider. Võimalik, et nad nii ütlevad, aga kolmekordselt proovitud, et saab tegelikult mõlemat.
Lihtsalt soovitamisel jäetakse meelde, kes soovitas (seda mailiaadressi) ja siis kui RB kaudu liitud, pannakse su aadress soovitajaga kokku ja toimib. Ja RB jookseb ka. Ja initial bonus.

Krt, mulle öeldi samamoodi Cake või Carbon'i suppordis ja ma ka ei proovinud. Võimalik, et oleks tegelikult saanud siiski...

Char
10.03.11, 18:13
Veider. Võimalik, et nad nii ütlevad, aga kolmekordselt proovitud, et saab tegelikult mõlemat.
Lihtsalt soovitamisel jäetakse meelde, kes soovitas (seda mailiaadressi) ja siis kui RB kaudu liitud, pannakse su aadress soovitajaga kokku ja toimib. Ja RB jookseb ka. Ja initial bonus.

Krt, mulle öeldi samamoodi Cake või Carbon'i suppordis ja ma ka ei proovinud. Võimalik, et oleks tegelikult saanud siiski...

no ma ei raatsinud riskida

ranka
11.03.11, 17:29
Reeglina nii ei saa ja tavaliselt on üks või teine. Samamoodi nagu affiliated saavad valida, et kas nad annavad mängijatele rakebacki või ühekordse pearaha.

Peedu
21.03.11, 15:29
Kuidas traffic on, kui fishine ning kas nl50-nl100 laudu on piisavalt?

Char
21.03.11, 15:30
Kuidas traffic on, kui fishine ning kas nl50-nl100 laudu on piisavalt?

noup suht kõrb siin. muffigi ei toimu :D tra mingi 1 laud on

bJako
22.03.11, 09:02
noup suht kõrb siin. muffigi ei toimu :D tra mingi 1 laud on

Mis jutt see on, NL50 on tavaliselt kordades rohkem laudu kui NL25 näiteks ja hulle fishe täis - vähemalt siis, kui Jackpot suureks (>300 000) on läinud. Paar nädalat tagasi oli >1000000 USD.
Aga Jackpot lauad (mida on abs enamuses) pole eriti tasuvad Jackpot'i maksu tõttu.
Ilma Jackpotita laudu on jah üksikuid.

Foux
30.03.11, 23:50
Palju NL10 ja NL25 laudu Absolute Poker'is tipptunnil on?

Firzen
31.03.11, 02:17
Mainiksin ära siia teemasse, et kui liitud UB-ga, siis tulevikus AP-ga liitudes enam rakebacki kunagi ei saa ja ka vastupidi.

bJako
31.03.11, 07:10
Hetkel (00 ET) on NL10 6max 30 ja FR 25 lauda, NL25 on 17 ja 10, NL50 23 ja 34 (aga NL50 alates on pea kõik jackpot lauad).

bJako
31.03.11, 07:11
See võib õige olla küll. Samas on korduvalt proovitud, et sõbrasoovitus RB-d ei sega. Liitumisel paned RB koodi, sõbrasoovitusega seostud automaatselt, kui sina regimisel kasutatud email on sõbra poolt varem soovitatud.

Provoker
03.04.11, 09:46
Mainiksin ära siia teemasse, et kui liitud UB-ga, siis tulevikus AP-ga liitudes enam rakebacki kunagi ei saa ja ka vastupidi.

Kas ka juhul kui ma UB-ga liitudes rakebacki ei saanud? Kunagi ammu ammu sai seal dongatud, kui ma veel ei teadnud mis asi cbet või shove tähendas, veelvähem rakeback. On üldse mõtet AP-sse konto teha?

Firzen
03.04.11, 13:14
Kui sul seal rakebacki pole, siis võid küll teha AP-sse. Peaks saama seal rakebacki kätte. Sinuga ilmselt võetakse ühendust ja lastakse valida üks konto millega sa mängida tahad. Lisainfo jaoks saada PM.

bJako
04.04.11, 00:23
Kui sul seal rakebacki pole, siis võid küll teha AP-sse. Peaks saama seal rakebacki kätte. Sinuga ilmselt võetakse ühendust ja lastakse valida üks konto millega sa mängida tahad. Lisainfo jaoks saada PM.

Ma arvaks, et lastakse mängida mõlemas,aga RB saad ühes ainult. Mina mängin küll mõlemas.

imavere
14.04.11, 14:48
Kas UltimateBetis keegi NL2's mängib? Tekkis küsimus punktide teenimise kohta. UB kodulehel on kirjas selline lause

For example:
* If you play 1 hand on a $1.00/$2.00 limit table, you will earn 1 point.
* If you play 18 hands on a $.02/$.04 limit table and 12 hands on a $.05/$.10 limit table, you will earn 1 point (for the 12 hands at $.05/$.10).
Kas siis nagu NL2'ga ei teenigi punkte?

Char
14.04.11, 16:25
Kas UltimateBetis keegi NL2's mängib? Tekkis küsimus punktide teenimise kohta. UB kodulehel on kirjas selline lause

Kas siis nagu NL2'ga ei teenigi punkte?

nl2 peaks sa saama 1 punni 15 raked käe kohta, 1 raise punni
nl10 saad sa 1 raise punni 10 raked käe kohta

see on siis no limit kohta

imavere
14.04.11, 20:29
nl2 peaks sa saama 1 punni 15 raked käe kohta, 1 raise punni
nl10 saad sa 1 raise punni 10 raked käe kohta
see on siis no limit kohta

Millegipärast mul on tunne, et kui ma multitablen siis ta rakeb käsi punktide alla ainult ühte lauast.. NL2, kuus lauda, ja "money in play" näitab $2 ning kui oma esimese punkti kätte sain, siis tuli see kuue lauaga mingi tunni ajaga mis küll eriti loogiline ei ole.

Char
14.04.11, 21:11
Millegipärast mul on tunne, et kui ma multitablen siis ta rakeb käsi punktide alla ainult ühte lauast.. NL2, kuus lauda, ja "money in play" näitab $2 ning kui oma esimese punkti kätte sain, siis tuli see kuue lauaga mingi tunni ajaga mis küll eriti loogiline ei ole.

igal laual on eraldi punktide countimine, ehk seega sul oleks kohe järgmised 5 tulnud ka varsti

sellesmõttes et 70 kätt tunnis, sul on vaja selle ajaga koguda 15 raked kätt..see on 15/70 ehk 21 % kätest pead floppi minema, siis saad ühe punkti 1 lauas.

bJako
15.04.11, 13:30
Millegipärast mul on tunne, et kui ma multitablen siis ta rakeb käsi punktide alla ainult ühte lauast.. NL2, kuus lauda, ja "money in play" näitab $2 ning kui oma esimese punkti kätte sain, siis tuli see kuue lauaga mingi tunni ajaga mis küll eriti loogiline ei ole.

Punktid tulevad ikka igas lauas omasoodu, aga NL2-s üliaeglaselt jah. Varsti oleks teistes laudades ka tulnud.

Kui laua vahetad enne kui terve punkt koos, jääd sellest ilma, uues lauas hakkab uuesti nullist. Kui aga sit out oled ja välja kukud aga lauda ei sule, vaid saad lauda tagasi (waiting listiga või vaba kohaga), siis läheb punkti kogumine edasi. Juba saadud terved punktid muidugi kaduma ei lähe, ainult poolikud.

See Money in play Lobby aknas on mingi kalossinumber neil jah, peaks näitama palju raha laudades on, aga tegel näitab ühte laua imho, ja jääb näitama ka siis, kui lauast väljud.
Cashier, Account Info näitab õigest seisu.

axly00
19.04.11, 15:47
Küsimus siis, et kas keegi on teinud UB-st cashout ja kas toimib? Äkki keegi teadjam mees teab ka seda kaua MB-sse raha liigub.

NFT
19.04.11, 16:08
Panin eile hilisõhtul õhtul AP -> MB tulema. Eks näis, hetkel on "pending".

pikk28
19.04.11, 16:48
njah mul reede lõunast pending

ranka
19.04.11, 18:30
Mul miski pühapäevast saadik pending. Kuna nad ei ole viitsinud GNT-sid vähendada, US mängijad saavad ikka mängida siis on mul liialt kurvad mõtted seoses selle pokkeritoaga. Aga õnneks on väga väikene summa ka peal, miski 5 sotti.

pikk28
19.04.11, 19:10
ma lendan koos selle toaga siis bustosse.... paanika hiilib vaikselt

Foux
19.04.11, 19:29
Arvata on ju, et quit'in pokkeri vähemalt pooleks aastaks, kui raha välja ei saa - kesse ikka suudab NL2te peale NL25/NL50nd mängida ?:D

kuco
20.04.11, 16:10
Arvata on ju, et quit'in pokkeri vähemalt pooleks aastaks, kui raha välja ei saa - kesse ikka suudab NL2te peale NL25/NL50nd mängida ?:D

Arvad, et kui oled normaalselt biitinud mängu ja suudad seda tõestada siis keegi ei taha sind stakeda?

antnx
20.04.11, 16:24
http://forumserver.twoplustwo.com/56/medium-stakes-pl-nl/official-2011-ub-ap-regs-thread-950015/index94.html

Soovitan jälgida seda teemat. Praegu polegi väga midagi teha. Samas asi kõik värske ja mõttetu paanika üleskeerutamine käib

Foux
20.04.11, 16:37
Arvad, et kui oled normaalselt biitinud mängu ja suudad seda tõestada siis keegi ei taha sind stakeda?
Stake diil oleks muidugi kõige mõtekam, kui minu BR ametlikult Play Money'ks kuulutatakse. Siiski loodan, et seda ei juhtu. antnx'i postitatud 2p2 teema muidugi positiivseid mõtteid ei julgusta.

risto10
21.04.11, 03:28
Mulle tuli tund aega tagasi raha Absoludist Netellerrisse üle. Cashoudi tegin laupäeval.

ranka
21.04.11, 04:05
Mulle ka paar tunnikest tagasi tulid üle aga summa oli väikene, $500. Cashoudi tegemise aeg oli ka reede või laupäev.

pikk28
21.04.11, 07:40
2+2 foorumis ka mõned märku andnud, et on raha kätte saanud. kahjuks mul veel ikka pending.

pikk28
22.04.11, 08:18
njah, täna hommikuks oli raha tagasi kantud mu mängukontole.
live chatis öeldi, et hetkel saab rahasid välja kanda 250 daala nädalas. loodab parimat

FreakyJason
22.04.11, 13:53
njah, täna hommikuks oli raha tagasi kantud mu mängukontole.
live chatis öeldi, et hetkel saab rahasid välja kanda 250 daala nädalas. loodab parimat

Loodan, et asi laabub bro

Rigged
05.05.11, 12:14
http://ee.pokernews.com/uudised/2011/05/ub-absolute-poker-on-esitamas-pankrotiavaldust-4259.htm

Pankrotiavaldus siis tehtud. Pizdets.

pikk28
05.05.11, 12:48
oijah, traaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Foux
05.05.11, 13:11
FML

ahti2000
05.05.11, 13:50
masendav rsk, haige, et reigi maksmis süsteem ka just aprillis muudeti, nüüd ei saa aprilli reiki ka enam kätte :frown:

Maheaatom
05.05.11, 15:24
Kahjuks tuleb tõdeda, et tänase info kohaselt on 90% tõenäosusega nii mängijad kui affiliated oma rahadest nendes kahes pokkeritoas ilma :(.

VisaHing
05.05.11, 15:26
Aga muidu mängida sellega rahaga saab jah ?
Lennake kõik high stakesi oma rollidega kui saab. Play money pmst.

antnx
05.05.11, 15:53
Jälgin koguaeg 2+2 foorumit ja see on puhtalt spekulatsioonide põhjal tehtud uudis. Tõsi downsizing ja muud asjad on läbi viidud aga hetkel on väga vara mingeid järeldusi teha. Peame ootama.

pikk28
05.05.11, 16:05
Jälgin koguaeg 2+2 foorumit ja see on puhtalt spekulatsioonide põhjal tehtud uudis. Tõsi downsizing ja muud asjad on läbi viidud aga hetkel on väga vara mingeid järeldusi teha. Peame ootama.

eks ta nii ole jah.

antnx
05.05.11, 16:22
Lingin siia 2+2 teemad kust saab vajalikku infot ja muud juttu
http://forumserver.twoplustwo.com/56/medium-stakes-pl-nl/official-2011-ub-ap-regs-thread-950015/index167.html
ja
http://forumserver.twoplustwo.com/29/news-views-gossip/can-we-discuss-cereus-specifically-1021513/index142.html

antnx
05.05.11, 16:49
elevengrover's post from NVG

UB/AP is not declaring bankruptcy based on the information made available. The company jettisoned one large bondholding group last year for UB software/customer lists, jettisoned a second larger bondholding group this year, reduced staff to skeleton levels and have several if not all company accounts frozen by the Department of Justice.

The second bondholder (Madeira) is facing liquidation because UB/AP told them there would be no more payments. Bondholder members have looked into UB/AP financials with concern because of specious expense items suggesting principals earned money using questionable methods. Madeira has no assets and apparently no funds/taste to finance a complicated international legal fight for any UB/AP assets. UB/AP has not made public any financials.

The company structure is hella-complicated, but the beard/shell/face is based in Antigua. Actual controlling corporate entities may reside in the Antigua, BVI, Panama, Belize, Malta or others.

IDS, the customer service arm based in Costa Rica, terminated some 300+ employees. In CR, companies are required to keep ~21 days x each yr worked as severance reserves. Rough math works out to approx 2.5M and the Rimola email is saying 2.75M. The termination notice says liquidation reserves have been provided to Rimola, the emails suggest there is/was a hiccup in the deposits. The emails also suggest some payroll is also involved though this number would be much smaller and likely account for the difference above. More important is whether Rimola follows through on his threat to release company info if reserves are not provided. More than one contact has suggested Rimola is not to be trusted over other owner/founders as to the whereabouts of funds.

The St Pete article stated a 2nd server farm was built in Panama in 2006/07 in case UIGEA involved losing the Kahnawake assets, unless this array has been mirrored with hardware/software updates over the years, it would probably not be able to take over the sites and would not be helpful from an unlicensed jurisdiction far away from large North American Internet backbone traffic. There is nothing at present to suggest the site will not continue to operate from the Kahnawake reserve.

The termination memo mentioned some employees would be rehired for a new, smaller company which apparently has begun.

Pokerscout continues to show over 500 average cash game players or roughly 1/4 of previous traffic. Depending on the time of day, these players seem to be at least 50/50 American. If the company finds processing options, 2p2 threads show clearly some players would probably continue to support the site going forward.

Affiliates have reported missed payments from UB/AP and have suspended rakeback payouts. UB/AP says payments will resume shortly.

MSNBC, Pokernews and others are misreporting the story as an UB/AP bankruptcy.

The DoJ has seized both operational and processing accounts from UB/AP and appear to have gained control of at least some player funds though as has been noted they have denied this.

UB/AP has not made a deal w/DoJ like FT/PS for domain access and the ability to pay from remaining open accounts because they are heavily dependent on US customers.


Parim info senini

ment52
05.05.11, 17:18
Ma loen sealt teemast, et sul 50k AP-s?? ise olid nl50 reg?

Romka
05.05.11, 17:37
Rahapesu ofc.

pikk28
05.05.11, 17:53
mis krdi listi nad seal kokku panevad?
ja romka siin teemas pole praegu tõesti mõtet miskit nalja teha

VisaHing
05.05.11, 19:24
Ma loen sealt teemast, et sul 50k AP-s?? ise olid nl50 reg?

Kaevur ka ütles, et kellegil eestlasel 50k$ seal lukutaga :(


Muidu Phil Hellmuth ka vist kuidagi seotud UB/AB-ga i guess?
Promob neid or somt.
Lõuxi ei karda ta nüüd saada tänaval :D?

valustyng
05.05.11, 21:25
phil ei ole seotud pikemat aega enam ub-ga

antnx
05.05.11, 22:50
http://jgarywise.com/

ahti2000
05.05.11, 23:47
jjeee babe, limiiti on vähemalt tõstetud, äkki polegi asi nii hulll

pikk28
06.05.11, 07:43
wait wat? 1000 VISALE? wow, peab pühapäeavani kannatama........

pikk28
06.05.11, 08:13
May 05, 2011 15:59 ET
Blanca Games Issues Statement on Restructuring

Absolute Poker and UB to Focus on Non-U.S. Business

ST. JOHN'S, ANTIGUA and BARBUDA--(Marketwire - May 5, 2011) - Blanca Games Inc. ("Blanca"), operator of online poker rooms Absolute Poker and UB, issued the following statement today:

As previously stated, Absolute Poker and UB ceased their U.S.-facing operations due to recent legal developments in the United States. The company is currently restructuring and is focusing its resources on consolidating its non-U.S., rest-of-the-world operation and software business. In order to have a more efficient and successful future business, an immediate need to downsize and streamline operations significantly at both online poker rooms has been required. Absolute Poker and UB continue to operate their non-U.S.-facing business.

This decision comes after considerable review and analysis of the impact that 'Black Friday' has had on the business as a whole. The workforce has been liquidated, and the process of rehiring approximately 20% of staff in key positions has commenced. All affected employees have been informed of this necessary restructure.

A company spokesperson said: "We regret that we have been compelled to take these actions. We have worked tirelessly to create a truly amazing company that is filled with extraordinary people. We have always been and still remain fully committed to our employees and players. At the same time, we are confident that this restructuring will strengthen the company and its future."

The Company spokesperson also addressed erroneous reports that Blanca has filed for bankruptcy. The apparent confusion over this issue stems from the fact that Blanca recently informed a debt holder, Madeira Fjord, that it was terminating debt payments to, and its relationship with them. As a result, Madeira Fjord apparently filed a notice of bankruptcy in Norway. This notice has no negative impact upon Blanca, the operating company, or its brands. As stated previously, Absolute Poker and UB continue to operate their non-U.S. facing business around the world.

For non-U.S. players, Absolute Poker and UB have increased their maximum withdrawal limits to $1000 for Visa withdrawals and $500 for all other methods. The number of transactions being processed per day has been significantly increased as well. Players are still restricted to one transaction per week, but we are working to return non-U.S. withdrawals to normal service levels as quickly as possible.

As confirmed earlier this week, the company's legal counsel is in continuing discussions this week with the U.S. Attorney's office to formalize an agreement that would facilitate the return of funds to U.S. players.

ranka
07.05.11, 03:28
jjeee babe, limiiti on vähemalt tõstetud, äkki polegi asi nii hulll

Jup. Hetkel väga segane olukord ja hoian pöialt, et kõik (eriti eestlased :P) oma rahad kätte saaksid. Esmapilgul tundub, et huvi neil raha saata on ja töötajate arvu vähendamine tundus nii või naa suht loogiline samm kui enamus mängijatepagasist läinud. Muideks üks foorumivend (kui tahab, outigu end ise) sai ka esimese $500 kande kätte.

Char
07.05.11, 09:28
Jup. Hetkel väga segane olukord ja hoian pöialt, et kõik (eriti eestlased :P) oma rahad kätte saaksid. Esmapilgul tundub, et huvi neil raha saata on ja töötajate arvu vähendamine tundus nii või naa suht loogiline samm kui enamus mängijatepagasist läinud. Muideks üks foorumivend (kui tahab, outigu end ise) sai ka esimese $500 kande kätte.

ei tea jah, UBst pole üldse cashoutimisega probleeme olnud. panin algselt 250 teele, mis confirmiti 4-5 päevaga, olin alguses paanikas..siis nädalas pärast panin järgmise 250 teele, mis confirmiti 4 tunniga..

ja eile õhtul vaatasin pangakontot ja raha ilusti olemas.

2 päeva pärast panen ülejäänud raha ka kandma ja lahkun toast, kuna välja surnud/kahtlane/norakeback sait

bJako
07.05.11, 11:27
ei tea jah, UBst pole üldse cashoutimisega probleeme olnud. panin algselt 250 teele, mis confirmiti 4-5 päevaga, olin alguses paanikas..siis nädalas pärast panin järgmise 250 teele, mis confirmiti 4 tunniga..

ja eile õhtul vaatasin pangakontot ja raha ilusti olemas.

2 päeva pärast panen ülejäänud raha ka kandma ja lahkun toast, kuna välja surnud/kahtlane/norakeback sait

Tõesti, erinevalt FullTiltist, kus Netelleri väljakannet ootasin 2 nädalat ilma mingi selgituse või vabanduseta, on UB/AP väljakanded (Ukash) tulnud kohe ja probleemideta - v.a see suur probleem, et nad saadavad teate, et submitted ja näha on, et prcesed, aga vautcheri numbrit ei saadeta mailiga! Sama jama oli neil juba paari kuu eest, siis support vastas kirjale ja live chet ütles vautceri numbri kohe, aga nüüd live chat on kinni ja support ei vasta ka mailidele! St nemad on raha välja maksnud, aga mina kätte ei saa. Täielik jama. Ehk support ikka kunagi reageerib.

Btw, UB/AP on vist ainus sait, mis Ukash payouti teeb. See ju sisuliselt (virtuaalne) sularaha. Sobib mujale sisse kandmiseks või millegi ostmiseks.

Foux
07.05.11, 11:36
Mul juba nädal möödas teisest 250$ requestist. Nüüd canceldasin selle ära ja panin 500$ uuesti ootama ja mädanema

Char
07.05.11, 12:01
St nemad on raha välja maksnud, aga mina kätte ei saa. Täielik jama. Ehk support ikka kunagi reageerib.

Btw, UB/AP on vist ainus sait, mis Ukash payouti teeb. See ju sisuliselt (virtuaalne) sularaha. Sobib mujale sisse kandmiseks või millegi ostmiseks.

kaua sul ta saatnud on juba? mul tuli esimene 9 päevaga peale submittimist kohale ja teine tuli 4 päevaga.

pikk28
07.05.11, 14:45
mul mõlemad kanded tulnud üle VISAle 3 tööpäevaga.
1k sain VISAle pendima pandud, hoian kursis.

bJako
08.05.11, 23:45
Netelleri payout seisab ka, pole isegi maili saadetud, et request on arvesse võetud.

bJako
08.05.11, 23:58
Ahjaa, märkasin et boonused (first deposit või reload), mis 60 päevaga peaks ära aeguma, vabanevad rõõmsalt edasi, st ei ole aegunud (kuigi cachier all näidatakse aegumiskuupäevaks aprilli lõppu. Tore ju.

Foux
11.05.11, 14:33
2p2s on mõned hiljuti raha kätte saand, kes 22ndast aprillist oodanud. Niiet on lootust.
On ka pall veerema lükatud DOJ'ga, et usa'katele raha tagasi hakata maksma lähitulevikus.

ahti2000
12.05.11, 14:02
sain isegi osa rahasi nüüd kätte, peale 1,5 nädalast ootamist :p.

pikk28
16.05.11, 13:14
on kellelgi eelmine nädal väljamakse kinnitatud? krt mul 1k pendib alates 5 maist

Foux
16.05.11, 13:52
7ndast 500$. Ikka veel requested

pikk28
16.05.11, 13:56
blat, kusjuures mu emailile keegi sheena isegi vastas

Thank you for contacting us.

We are continuously processing the payout request. We apologize for any delays you encountered. Unfortunately, payout processing and their timelines have been adversely affected as a result of recent developments in the United States and changes to withdrawal policy.

We have recently increased maximum withdrawal limits to $1000 for Visa withdrawals and $500 for all other methods. The number of transactions being processed per day has been significantly increased as well. Players are still restricted to one transaction per week, but we are working to return withdrawals to normal service levels as quickly as possible.

Your patience is appreciated and we will provide you with more information as we work to resolve these issues.

Regards,

Sheena
Customer Support Department
AbsolutePoker.net

Char
16.05.11, 14:22
http://2.bp.blogspot.com/_fGZpcx1x1Ag/SgBc_lFRZEI/AAAAAAAAB7s/8weEEeRwXZI/s400/Sheena+(Gena+Lee+Nolin+from+%27Sheena%27+the+TV+se ries).jpg

pikk28
17.05.11, 07:55
yeah baby!

Dear Gert ***,

Your payout of 1000 USD for Account ID ******** has been submitted.

raido78
17.05.11, 09:43
Dear RAIDO,

We regret to inform you that unfortunately MoneyBookers is no longer an available payout option. Your pending request was cancelled and the funds were placed back into your poker account. We are sorry for the inconvenience. Please choose any of our other available payout methods for your next payout request. Thanks for your continued patience and support.


Best Regards,

The Absolute Poker Team


Mina sain siis sellise vastuse mailile.Ja peale Moneybookersi on ainult Check by Mail ja Courier Check.

pikk28
17.05.11, 09:54
tee krediitkaardiga depo 10 daala

raido78
17.05.11, 09:59
Et siis krediitkaardile payout method on praegu olemas?

edit: tänud. Nüüd peab 48h jälle ootame, et saaks raha välja küsida.

pikk28
17.05.11, 10:37
Visa krediitkaardile saad 1k välja võtta

Foux
17.05.11, 17:37
Ei lase mul VISAga depoda. Profile info on mul õige

ahti2000
19.05.11, 18:00
Küsisin kas aprilli kuu reiki ka on lootust millalgil saada, vastati nii nagu arvata võis :

Dear player,

Thank you for contacting us.

Absolute Poker and UB ceased their U.S.-facing operations due to recent
legal developments in the United States. The company is currently
restructuring and is focusing its resources on consolidating its
non-U.S., rest-of-the-world operation and software business.

For this reason, all promotions and loyalty such as rakeback programs
are currently under review. We will get back to you once we have further
information.

We will reassess whether additional changes are needed, and we will
provide an update to our players accordingly once it has been
re-established.

Regards,

Lucas

Vastus tuli suht kiirelt, mingi 3 tunniga vist

poolast
22.05.11, 17:20
Küsimus Ukashi kohta, sain sealt väljamakse USD , kas see tuleb konvertida EUR et mujale sissemakse teha ?
tegu siis esimese korraga proovida U kashi. äkki keegi aitab nõuga !

bJako
23.05.11, 07:20
Küsimus Ukashi kohta, sain sealt väljamakse USD , kas see tuleb konvertida EUR et mujale sissemakse teha ?
tegu siis esimese korraga proovida U kashi. äkki keegi aitab nõuga !

See sõltub sellest, kuhu sisse maksta tahad. AP/UB sisse saab USD Ukash abil kenasti maksta.
Netellerisse proovisin, lootusetu - kuigi mul on USD konto seal, ei saanud USD voutcheriga sisse kanda. St peaks enne konvertima EUR'i (tasuline) ja siis sisse kandma ja Neteller konverdib USD-ks tagasi (tasuline). Debiilikud.

Usuks siiski, et Starsi, FT-sse vms peaks saama USD-s sisse maksta.

Edit: Starsi küll ei saa.

poolast
29.05.11, 21:34
sooviks oma USD UKASH voutcheri konvertida EUR , aga kodulehel pakkus mulle eestirahaks EEK ????
kas keegi oskab aidata kuidas see konvertimine täpsemalt käib ?

bJako
30.05.11, 07:06
sooviks oma USD UKASH voutcheri konvertida EUR , aga kodulehel pakkus mulle eestirahaks EEK ????
kas keegi oskab aidata kuidas see konvertimine täpsemalt käib ?

www.ukash.com lehel regid ennast (ei tea miks), siis kasutad My ToolKit, seal saab konvertida iasugu vääringuks, ära siis vali Estonia (EEK), vali Finland (EUR) - voutcher pole tegelikult ju seotud riigiga kuidagi.

Ise ma konvertinud pole, aga splittinud ja joininud küll, see töötas kenasti.

antnx
31.05.11, 15:07
Sisuliselt pole võimalik raha nettellerisse üldse kanda nagu ma aru saan? Ise siin võimlen nii nettelleri kui ka Ucashiga. Viimasel ei oska isegi raha peale panna kuidagi

bJako
31.05.11, 19:55
Sisuliselt pole võimalik raha nettellerisse üldse kanda nagu ma aru saan? Ise siin võimlen nii nettelleri kui ka Ucashiga. Viimasel ei oska isegi raha peale panna kuidagi

Ei saa viimasest lausest aru kahjuks.

Aga milles mure - tahad AP/UP saidilt välja kanda - siis Ukash toimib küll. Paistab, et mõistlik on valida väljakandmisel valuutaks EUR ja meelde jätta summa, sest summa (ja valuuta) on üks pool voutcheri turvalisuest (voutcheri nr on teine pool).

Saad umbes nädalaga teate, et processed. Aga Voutcheri numbrit ei saa. Saadad supporti kirja - saadavad votcheri numbri ja summa dollarites. Vahel on see ka vale suurusega, ära pane tähele.

Aga teades, palju EUR'e välja kandsid peaks saama seda kasutada muudes saitides ja võibolla ka Netelleris. Võibolla, sest mina üritasin USD votcheriga ja ei õnnestunud, EUR'i omaga pole proovinud, aga Eesti ei ole supported riikide nimirjas, nii võibolla saab, võibolla ei. Stars ja FT peaks küll EUR voutcherit sööma.

Foux
31.05.11, 21:59
Keegi veel VISAga välja saand vahepeal?

pikk28
31.05.11, 22:59
hetkel pendib miski 9-ndat päeva

raido78
01.06.11, 10:22
mul pendib alates 19st maist

antnx
01.06.11, 13:52
Kas ma pean depoma ka et AP-st ukashiga vällja kanda? et depon Ukashiga ja siis withdrawn. Või kuidas see käib?

bJako
02.06.11, 06:58
Kas ma pean depoma ka et AP-st ukashiga vällja kanda? et depon Ukashiga ja siis withdrawn. Või kuidas see käib?

Minuarust ei pea depoma enne Ukashiga. Aga proovi lihtsalt ja saadki teada.

Valuutaks EUR (kui tahad Netellerisse, Starsi või FT-i sisse kanda hiljem)

bJako
02.06.11, 07:00
hetkel pendib miski 9-ndat päeva

Netelleri väljakanne pendis ligi kuu aega, kuni canceldasin. Ukash tuli samal ajal korduvalt alla nädala (teiselt kontolt)

pikk28
02.06.11, 07:20
mul VISA

pikk28
05.06.11, 08:49
AP aprilli rakeback läbi RTR-i on üle kantud AP kontole siis. Viimane cashout ikka pendib......

ahti2000
06.06.11, 14:55
AP aprilli rakeback läbi RTR-i on üle kantud AP kontole siis. Viimane cashout ikka pendib......

Millal see kanti ??? Ma pole midagi saanud aga ei teinud ka läbi PTR-i.

pikk28
06.06.11, 16:35
AP cashieri alt näitab 1 juunit

Foux
22.07.11, 01:25
Kõigil sama perses olukord veel?
Mul requestist 7 nädalat täis ja ei miskit

pikk28
22.07.11, 07:06
jap

ranka
22.07.11, 07:38
Kõigil sama perses olukord veel?
Mul requestist 7 nädalat täis ja ei miskit

Mhmh. Mul $500 suurune cashout tehtud 5/29/2011 ja siiani pending.