PDA

View Full Version : Oskab keegi aidata?



Puru
19.10.10, 11:09
Tere,

Lugu siis selline, mängisin mingi aeg pokkeritoas Pokertime, ning nüüd tegin õele ka sinna kasutaja harjutamiseks ja boonuse lahtimängimiseks. Kuid peale paari päeva mängimist lükati mõlemad kasutajad kinni ja väidetakse järgmist:

Thank you for contacting the Poker Support Desk.

Angela, the account was locked by our player security department.

You are sharing certain registration information with other players. This is not allowed and therefore the account was locked.

Unfortunately, the account will remain locked as their decision is final. Please note that any remaining balance in the account will be forfeit as no further activity can take place on a locked account.

Pakun, et aadress oli sama, kuid kas see tähendab siis, et ühelt ja samalt aadressilt saab nii öelda ainult 1 kasutaja teha? Kahju on muidugi depost, mis sai max boonuse jaoks tehtud..

On kellelgi olnud sarnaseid kogemusi ja kas on ehk veel võimalik midagi ette võtta?

Sebastian_du
19.10.10, 11:15
Peaaegu alati on võimalik midagi teha. Sageli saab sellise banni automaatselt sama aadressi/nime/ip pealt. Seega tuleb supporti saata kuri kiri, pole ilmselt raske tõestada et kaks erinevat accounti mis kuuluvad kahele erinevale inimesele. Juhul kui illegaalseid toiminguid pole ei tohiks mingit probleemi olla

bJako
19.10.10, 11:18
Tere,

Lugu siis selline, mängisin mingi aeg pokkeritoas Pokertime, ning nüüd tegin õele ka sinna kasutaja harjutamiseks ja boonuse lahtimängimiseks. Kuid peale paari päeva mängimist lükati mõlemad kasutajad kinni ja väidetakse järgmist:

Thank you for contacting the Poker Support Desk.

Angela, the account was locked by our player security department.

You are sharing certain registration information with other players. This is not allowed and therefore the account was locked.

Unfortunately, the account will remain locked as their decision is final. Please note that any remaining balance in the account will be forfeit as no further activity can take place on a locked account.

Pakun, et aadress oli sama, kuid kas see tähendab siis, et ühelt ja samalt aadressilt saab nii öelda ainult 1 kasutaja teha? Kahju on muidugi depost, mis sai max boonuse jaoks tehtud..

On kellelgi olnud sarnaseid kogemusi ja kas on ehk veel võimalik midagi ette võtta?

Mõnes kohas on selgelt keelatud samast majapidamisest (ja/või samalt IP-lt) kaks kontot teha. Mõnes on lubatud, aga ei tohi korraga mängida mõlemaga (või vähemalt mitte samas lauas). Mulle on teada ka juhus, kus oli reeglites lubatud, suppordist üle küsitud jne, aga ikka pandi varsti konto kinni ja kirjadele ka ei vastatud, oligi kinni ja raha läinud. (AP/UB)
Võimalik, et nad vaatavad ka seda, et liiga sarnaselt mängitakse, st leiavad, et tegelikult mängib sama mängija, kuigi teisel nimel. Ja et sellega püütakse ebaausalt lisaboonust jms saada. Kuigi põhjenduseks toodi minule teada olevas näites, et kasutatud on keelatud lisatarkvara. Rohkem täpsutamata ja edasistele kirjadele vastamata.
Kusjuures kinni pandi ainult üks (uus) konto, teine samas arvutis (ja sama lisasoftiga) mängib siiani edasi. Seega see softi jutt tundus lihtsalt ettekäändena.

Rage
19.10.10, 11:21
kuniks jah mingit scami või jama pole teinud.. ja accountid ongi puhtalt sinu ja su õe omad ja üksteise accidel pole mänginud... ja samal ajal korraga samades laudades pole ka mänginud, siis pöördu suppordi poole...

muul juhul.. edu sulle tegemistes, järgmine kord oled targem.

Puru
19.10.10, 11:23
Saatsin kirja ja seletasin, et aadress võib sama olla ja pakkusin välja ID vms saatmise ja küsisin, et millise registration information'iga siis see jama on, kuid vastus ei ole jällegi palju lubav:

Thank you for contacting the Poker Support Desk.

Angela, for security reasons we are unable to confirm any specific details.

Our player security department have already confirmed that the account will remain locked. Therefore supplying documents to confirm your address would not change anything.

Rage
19.10.10, 11:26
no räägi nüüd otse välja.. kas mängisid õe accounti pealt või mitte, kas mängisite samal ajal samades laudades või mitte?

Puru
19.10.10, 11:28
Samal ajal samades laudades pole mänginud, kuid probleem võib seisneda selles, et ma õpetasin õde mängima samamoodi ja samasuguseid SNG'sid..

Rage
19.10.10, 11:31
Samal ajal samades laudades pole mänginud, kuid probleem võib seisneda selles, et ma õpetasin õde mängima samamoodi ja samasuguseid SNG'sid..jep.. siis võid rahulikult suppordi piinamise lõpetada ja eluga edasi liikuda.. sa ei suuda kuidagi tõestada, et sa pole reegleid rikkunud, ehk pole õe acci peal mänginud...

Tigrano
19.10.10, 11:33
Kui on võrgus keelatud mängida per house hold rohkem kui 1 account, siis võib ka kogu rahast ilma jääda.

Puru
19.10.10, 11:35
Nojah kehvasti, aga aitäh kiirete vastuste eest..

emmimees
19.10.10, 20:13
Kui Olympsi naisele konto tegin siis ka insta lükati mõlemad lukku. Aga peale supporti kirja saatmist sai edasi mängida. Ju see Pokertime on mingi kahtlane tuba siis, et nii otse öeldakse ära ka et oled ilma kohe. Kas kasutustingimustes oli kirjas, et pere peale 1 konto lubatud?
Aga kui tõesti ebaausalt kontod suleti ja hulgast rahast ilma, siis ma teeks nt 2+2 foorumisse ka teema, seda loevad väga paljud ja on võimalik, et ka toa omanikud saavad aru, et see ei mõju hästi nende mainele....

Rage
20.10.10, 00:37
Aga kui tõesti ebaausalt kontod suleti ja hulgast rahast ilma, siis ma teeks nt 2+2 foorumisse ka teema, seda loevad väga paljud ja on võimalik, et ka toa omanikud saavad aru, et see ei mõju hästi nende mainele....
see on küll puhas soovunelm ja pläma

ropka11
20.10.10, 12:01
see on küll puhas soovunelm ja pläma

Ei ole pläma.
Kui eestlatele Mansion-is mängime ära keelati jäid mul rahad sinna kinni.Ma ei tea mingi pool aastat vist nurusin oma raha sealt tagasi.Aga kui korra sai ähvardatud 2 2 foorumiga hakkasid asjad ikka kibekiirelt liikuma.

P.S.Need muidugi kaks erinevat case i kuna siin tegemist pettukahtlusega.
Aga proovida tasub alati.

pwndre
20.10.10, 12:33
Et tema peab tõestama, et ta ei mänginud õe kontoga ? bs, pigem peavad nemad tõestama, et mängis.

Ja mina pommitaks supporti edasi ja prooviks igasuguseid asju, no tegelikult loe ennem reeglid läbi ja vaata kas householdi peale tohib olla rohkem kui 1 kasutaja, kui tohib siis pommita kirjadega niikaua kuni adekvaatse vastuse saad.

emmimees
20.10.10, 12:59
Kui olin Pacificuga ükskord hädas, sisi uurisin 2+2 foorumist paci teemasid, ühel tüübil oli nii, et oli võõralt mingeid ülekandeid saanud ja kui ükskord cashoutima hakkas(3k$ vist), löödi konto lukku permanently ja kirjadelegi ei vastatud eriti ja soigus päris pikalt vist asi. Peale 2+2 teema tegemist mõne lk pärast oli 888 esindaja platsis, et wdf nüüd toimub ja konto insta suht lahti. Ühesõnaga asjad hakkasid liikuma justkui oleks Võsapets 888 pokkeri üksetaha lennanud..
Aga selle õe konto alt mängimisest ma ei saa aru, loogiline ju oleks, et mängitakse sama IP alt, nad ju ei tea reaalselt kumb istub masina taga... igalpool tehakse nii.

Rage kas ma pean lingid otsima, et ma ei ajaks pläma siin? Jsegi paar sarnast juhtumit oli vist seal..

Rage
20.10.10, 16:38
no need on teised teemad.. ja siis nagu 2+2 foorumi teema täiesti mõeldav... aga antud juhul on ju üsna kindel, et tüüp ikkagi mängis ka õe konto alt, et boonust vabastada... ja nohh.. siin pole mingit ülekohust kui ise oled reegleid rikkunud.. ja mingit mainet siin ka kahjustada ei saa..

Puru
20.10.10, 23:07
no need on teised teemad.. ja siis nagu 2+2 foorumi teema täiesti mõeldav... aga antud juhul on ju üsna kindel, et tüüp ikkagi mängis ka õe konto alt, et boonust vabastada... ja nohh.. siin pole mingit ülekohust kui ise oled reegleid rikkunud.. ja mingit mainet siin ka kahjustada ei saa..

Kuis juures õige jutt, kuna mina õpetasin õde mängima siis võibki öelda, et ka mina mängisin kaudselt nii öelda selle konto alt, asi ongi hoopis selles, sest reeglites ma küll ei täheldanud sellist punkti kus keelatakse majapidamise peale mitme konto loomist ja ka support ka tegelikult ei väida seda, sain ise valesti aru arvatavasti..

Suppordi põhilause mitmetele kirjadele on selline ja tõesti seda on võimatu tõestada, et ma otseselt ei mänginud selle konto alt..

Unfortunately they have advised us that certain discrepancies and similarities have been located on your account as well as other accounts on the Poker Time system. Regrettably as result of an investigation that has been done the accounts have been locked and it has been advised that they will remain locked.

Mis seal ikka, peab oma vigadest õppima ja olema ka valmis situatsioonideks, mida alati ette ei aima..