PDA

View Full Version : NL25



junkman
20.10.10, 00:23
Nii, on tekkinud probleemi nl25 biitimisega, muidu oli kõik normaalne, aga nüüd olen pisut on mängu muutnud ja tulemus kohe hoopis kesisem. Postitan siia statid sellest, kui edukalt mängisin ning sellest kui kõik hakkas alla mäge minema.
Jälgile just NL!

Enne:http://www.upload.ee/image/872456/-15.png

Pärast mängustiili kerget muutmist:http://www.upload.ee/image/872458/15-.png

Vastuseid oodates.

Tarmonator
20.10.10, 01:06
no muuda tagasi kui ei toimi :D

H2O
20.10.10, 03:00
Näha on, et agresiivsus on väiksemaks läinud ( Kuigi see OK mõlemal tabelil ) ja käsi mängid rohkem uue stiili järgi, ega siin muud polegi teha, kui ainult käte range uuesti kokku tõmmata..
Ja esimeses tabelis võiks Att to steal kõrgem olla.

Ja minu arust ei saa ka mängida agrF 5 kui mängid 17/14 stiili. Aga noo see puht minu arvamus ja võin ka eksida.

Provoker
20.10.10, 07:28
Mille arvelt sa enda käte range laidendasid? Üldiselt sinu teine stiil peaks olema palju toitvam kui esimene seega tasub viga otsida mujalt kui vpip/pfr stattidest. Stealida püüa rohkem. Ning teine asi mis silma hakkab on väga madal wtsd stat. Mul on see pea alati 30 juures kõikunud. Tundub, et annad äkki liiga kergelt alla kui sind pushima hakatakse või ise agressorina pushid kohati ise liiga kõvasti sundides vastased foldima. Viimasel juhul võib päris palju valuet lauda jääda.

junkman
20.10.10, 10:14
Range laiendasin sellega, BUTTONilt ja COlt olen hakanud rohkem käsi mängima ja vb blainde rohkem varastama. Kuidas seda wtsd stati siis kõrgemaks saab, mida teisite pean tegema?

r3o
20.10.10, 10:22
Kui suure sampli peale need arvud on?
Mulle hakkas kohe silma et esimeses on W$SD 67.86, mida pole võimalik pikas perspektiivis hoida. Olid lihtsalt heateril.

junkman
20.10.10, 12:22
Esimene on 12k kätt, teine 9k kätt. Aga teiste statide viga, kus leak vms?

Konso
20.10.10, 12:28
Esimene on 12k kätt, teine 9k kätt. Aga teiste statide viga, kus leak vms?

Sample on liiga väike, mõlemat paluks 100k, siis profid äkki analüüsivad nati.
Ja teema ka õigesse kohta järgmine kord
http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=246

junkman
20.10.10, 12:42
Sample on liiga väike, mõlemat paluks 100k, siis profid äkki analüüsivad nati.
[/url]

Mängin 100k samade vigadega edasi. Kui mingidki vead pidevalt teada saad ja neid parandad on võimalik järgmise 50k käega nl50 tõusta. Mõtetu mängida 100k ja alles siis statid siia panna.

janek174
20.10.10, 13:58
Mängin 100k samade vigadega edasi. Kui mingidki vead pidevalt teada saad ja neid parandad on võimalik järgmise 50k käega nl50 tõusta. Mõtetu mängida 100k ja alles siis statid siia panna.

No miski 9-10K kätt ei ole mitte mingisugune näitaja, heal päeval teeb need käed ühe päevaga ära (ise BE mängijana lasknud ka 60K kätt 7BB/100). 100K on selline enam-vähem näitaja juba kus midagi analüüsida annab, aga täit pilti ei anna ka veel see. Iga 50K käe tagant uude limiiti tõusta on ikka päris märg unenägu.

junkman
20.10.10, 14:28
. Iga 50K käe tagant uude limiiti tõusta on ikka päris märg unenägu.

Ma pole rääkinud, et iga 50k käe järel peaks uude limiiti tõusma, vaid kui ennast pidevalt arendada ja mängu paremaks muutmisega tegeled on kõik võimalik. Pasitaa coachis mingit venda siit foorumist, ta oli pmst 40k käega nl2 või nl5(ei mäleta täpselt) nl25. Nii et...

junkman
20.10.10, 14:29
"Pastilaa"

janek174
20.10.10, 14:53
Ma pole rääkinud, et iga 50k käe järel peaks uude limiiti tõusma, vaid kui ennast pidevalt arendada ja mängu paremaks muutmisega tegeled on kõik võimalik. Pasitaa coachis mingit venda siit foorumist, ta oli pmst 40k käega nl2 või nl5(ei mäleta täpselt) nl25. Nii et...

Ise olen see aasta (BR-st sõltuvalt) pidanud vahelduva eduga mängima nii NL5, NL10 ja NL25. Ja ausalt öeldes ega erilist tasemevahet mina seal ei näe. Ausalt öeldes tundub NL25 ehk isegi kõige lihtsam. Erinevust on ainult niipalju, et mida madalam limiit, seda selgemad on need piirid, kes on nit ja kes on fish. Kui roll lubab ja mindset paigas, siis elementaarsete oskustega peaks NL25 küll ilusti biitima, ilma, et peaks kusagilt NL2-st pihta hakkama. Kõrgematesse limiitidesse edasi liikumisel ma arvan, et need erinevused lähevad ikkagi oluliselt suuremaks, ja mänguoskus/kogemus maksavad ikkagi rohkem.

Sass
20.10.10, 15:34
ma olen fish ja ei oska sulle muud head 6elda.. pane positsioonide kaupa statid siis vb pilt selgem


Ma pole rääkinud, et iga 50k käe järel peaks uude limiiti tõusma, vaid kui ennast pidevalt arendada ja mängu paremaks muutmisega tegeled on kõik võimalik. Pasitaa coachis mingit venda siit foorumist, ta oli pmst 40k käega nl2 või nl5(ei mäleta täpselt) nl25. Nii et...
no jah aga siis sul peab m2ng ikka ulme selge olema, muidugi on v6imalik 40k ga igasse uute limiiti minna aga st et sa pead igat eelnevat limiiti v2hemalt peaaegu 10bb/100 biitima mis on v2ga v2ga unlikely

junkman
20.10.10, 15:42
http://www.upload.ee/image/873045/stat.png

Sass
20.10.10, 16:07
ja mis su winrate on? hetkel loen v2lja et mingi 5bb/100 ?? ei oska kyll atm siit rohkem midagi 6leda.. aga kui sul bb winrate on -22bb/100 siis see on kyll ulme.. tavaliselt peaks see ikka rohkem miinuses olema minu arust

// sorry kui mistaken ei tea seda PT v2rki seal suht imelik v2rk

ziimukaz
20.10.10, 16:28
Ise olen see aasta (BR-st sõltuvalt) pidanud vahelduva eduga mängima nii NL5, NL10 ja NL25. Ja ausalt öeldes ega erilist tasemevahet mina seal ei näe. Ausalt öeldes tundub NL25 ehk isegi kõige lihtsam. Erinevust on ainult niipalju, et mida madalam limiit, seda selgemad on need piirid, kes on nit ja kes on fish. Kui roll lubab ja mindset paigas, siis elementaarsete oskustega peaks NL25 küll ilusti biitima, ilma, et peaks kusagilt NL2-st pihta hakkama. Kõrgematesse limiitidesse edasi liikumisel ma arvan, et need erinevused lähevad ikkagi oluliselt suuremaks, ja mänguoskus/kogemus maksavad ikkagi rohkem.
Kas sa teed pidevaid cashoute, et üles tõusta ei saa? Või oled BE mängija? Volüüm tundub metsik, sest enamus ajast, kui laudadesse hakkan minema, oled sina seal juba ees.

janek174
20.10.10, 16:46
Kas sa teed pidevaid cashoute, et üles tõusta ei saa? Või oled BE mängija? Volüüm tundub metsik, sest enamus ajast, kui laudadesse hakkan minema, oled sina seal juba ees.

Nii ühte kui teist. Pere tahab toitmist (juba 1,5a olen pokkeriga ära elanud) ja ega üle BE ka väga ei mängi. Volüümi on aastaga 1,5 miljonit kätt. Mängu õppida pole eriti kunagi viitsinud ja lasen nö. loomulikust intelligentsist.

Edit: Ja teemasse tagasi tulles ma seda arvangi, et ntx. NL50-s ma sellise amatöörliku suhtumisega enam väga läbi ei lööks, seepärast pole eriti sinnapoole pingutanud ka.

junkman
20.10.10, 17:36
2.22BB/100