PDA

View Full Version : Reedene (10.17.2008) TrioBet Bounty turniiri stakemine - reeglid, regamine jne.



ranka
16.10.08, 14:20
Täpselt sama jutt, mis eelmine nädal aga igaks juhuks panen korra sama plaadi veel mängima, et ei tekiks erimeelsusi.

Iga reede leiab TrioBeti-is aset Bounty turniir, mis algab 20.00 Eesti aja järgi ja buy-iniks on €5.5 (5 eurot auhinnafondi ehk prizepooli, 50 senti rakeks). Turniiri tavalisele prizepoolile on pandud välja ekstra 100 eurot ühe inimese skalbi eest. See nädal on "jahitatavaks" ehk skalbikandijaks mängija nimega taavi098. Kui Te lööte selle vana turnalt välja siis Te saate 100 Eurot. Ja mängija, kes võidab Bounty turniiri saab lisaks auhinna rahale (mis on prizepoolis) õiguse olla järgmise nädala (17. oktoober) Bounty turniiril "jahitav" ja kui ta võtab pakkumise vastu ning osaleb järgmise nädala turniiril Bounty'na siis selle vaeva eest ta saab lisa 100 eurot TrioBet'il!

Minu pakkumine siis oleks: Tahaks leida 5 (viis) mängijat (usaldusväärset - peaks olema Eesti maastikul/foorumis/chatis/blogides mingigi nimi -- tõenäoliselt Teil see nimi on olemas, kui seda blogi/foorumi loete), keda ma stakeks sellele turniirile (ehk maksan kinni 100%-liselt buy-inid) 50:50 diiliga. See tähendab, et kõikidest võitudest (rahad prizepoolist kui ka bounty elimineerimise rahad ning järgmise nädala osalamise rahad, kui mängite turniiri) annate 50% mulle ning 50% (ehk pool) jääb Teile.

Ja väike lisajutuke ka (loodan, et ei lähe kunagi vaja): Lähitulevikus üritan rohkem tegeleda stakemisega aga kui keegi peaks ülelaskma (ei osale turniiril/ei maksa võite välja) siis sellised stakemised jäävad lihtsalt ära.

Kellel tekkis huvi ning kellel on AEGA REEDE ÕHTUL KELL 20:00 (RÕHUTAN: REEDE ÕHTUL) siis andku oma TrioBet'i screen-name (see nimi, mis on Teil lauas). Seda läheb vaja selleks, et ma teaks kellele raha kanda ning keda jälgida ;)

Osalejate nimekiri:
1. m0nit
2. Tarmooza
3. jessica007
4. blackpoint
5. HouseOfAces

Kohad Täis!

ilikeu
16.10.08, 14:30
ma paneks end kirja, kui saab, prima username m0nit.

ranka
16.10.08, 14:41
ma paneks end kirja, kui saab, prima username m0nit.

Kirjas!

NB! (küsin igaks juhuks üle) Sa ütlesid, et username on m0nit. Mul on vaja seda nime, mis kuvatakse lauas istudes ehk screen-name! On see ikka m0nit?

Tarmo
16.10.08, 14:46
Oleksin käpp!
Tarmooza nimeks!

Tarmo

ranka
16.10.08, 14:47
added

ilikeu
16.10.08, 14:57
ma paneks end kirja, kui saab, prima username m0nit.

Kirjas!

NB! (küsin igaks juhuks üle) Sa ütlesid, et username on m0nit. Mul on vaja seda nime, mis kuvatakse lauas istudes ehk screen-name! On see ikka m0nit?


still same sir, ma vist isegi su friendlistis.

jessica
16.10.08, 16:01
Olen homme 100% nõus dealiga...kasutaja jessica007

ranka
16.10.08, 16:01
lisatud

ranka
16.10.08, 16:12
added, 1 koht vaba.

HouseOfAces
16.10.08, 16:36
Mängiks ka. HouseOfAces Triobeti alias

ranka
16.10.08, 16:43
Nii kohad täis ja rohkem mehi ei mahu.

Kontrollige oma andmed üle ja pange kirja oma hetkeline tirobeti konto seis! Kui lähima 3-4h jooksul kaebusi ei tule, siis panen rahad teele. Teavitan ka siin, kui rahad peaks teie kontodel olema.

edu m2ngul.

Lutzky
16.10.08, 20:04
Ma teeks ühe ettepaneku:

Kes käemängu mingi TOP 3-s, 5-s (ma ei ütle seda selleks, et ma ise kõrgel pos olen) oleks saaks ka sellise väiksema stakemise osalemiseks. Siis on võibolla võimalus ka neil, kes 24 h foorumis ei pesitse ja pakkumist ei oota...

L.

ranka
16.10.08, 20:16
mõte hea aga käemänguga ei tahaks seda seostada. Siis parem korraldan paar päeva enne stakemist võistluse just neile, kes tahavad ja saavad reedesel turniiril osaleda.

kui järgmine kord meeles ja viitsimist, siis korraldan ära.

Lutzky
16.10.08, 21:06
See ka variant. Siis eraldab mingil määral terad sõkaldest.

Edu,
L.

ranka
16.10.08, 21:28
Hi Ranka the AllMighty, We have now completed your Buddy Transfers. 5,5 EUR has beentransferred to m0nit, Tarmooza, jessica007, blackpoint andHouseOfAces. We are eagerly looking forward to our further cooperation. Have a nice evening! Regards, DawidTeam TrioBet www.triobet.com


Seega kontrollige üle, kas saite rahad kätte. Kui on miski probleem - andke teada. Kui probleemidest pole teada antud ENNE TURNIIRI ja meest ei ole turniiril siis Te peate 5.5 Eurot mulle tagasi kandma, olenemata, mis põhjustel Te turniiril ei osalenud.

ranka
16.10.08, 21:42
juba tuli esimene kaebus, saatsin support kirja, et las uurivad oma transfereid.

ranka
16.10.08, 22:43
Hi Rainer, We have now completed your Buddy Transfers to jessica007 and m0nit whohave not received money before. Please accept our apology for the delay and any inconvenience you havereceived. If you have any further questions, please do not hesitate to contactus. Thank you! Regards, DawidTeam TrioBet

nüüd siis peaks kõikidel papp käes olema. veenduge selles palun ja andke probleemidest varakult teada.

ilikeu
16.10.08, 23:07
tnx, ma saan nüüd terve aasta endale süüa osta! võibolla ostan porsche ka.

ranka
16.10.08, 23:09
et siis rahad käes?

jessical polevat ikka veel raha käes olema ja tõsiselt enam ei saa aru, kes on kätte saanud või mitte! Vihkan seda fking buddy transferi, lasen hommikul burgetil kõik üle kontrollida.

HouseOfAces
16.10.08, 23:27
Rahad käes.

ranka
17.10.08, 00:20
vist ei saa, kui ainult supportist järelepärimine teha :S

Tarmo
17.10.08, 08:44
Hunnik Eurosid ka minu kontole tekkinud!
Õhtuni! 8)

2 :diamond: A :diamond:

ilikeu
17.10.08, 19:08
Ma loodan, et ma jõuan õigeks ajaks mängima. Hetkel final table'n 3.5k guaranteed teise prima skinni alt ja siis ei saa triobetti sisse logida + mu edge on fieldi ees tohutu
tho badbeate olen saanud omajagu, üks valusamaid oli see: http://www.liquidpoker.net/h/548698
kui 3ndalt kohalt mingi 22/28 or so langesin kogu stack on ehitatud non showdown pottidel so far. come rail :)
suht turna alguses käisin ka põhjas ära kui KK ei suutnud võita AQ'd preflop allinis.

ranka
17.10.08, 19:09
kui ei jõua pole hullu - tähtsam on turniiri võit, kui miski närune bounty :)

ilikeu
17.10.08, 19:13
no kui hästi läheb siis jõuab bountyle ka ilusti kohale, et blindid ei tapa. Ei tea kas ma nii ei saa, et läpakas avan triobeti ja login sama screenname'ga sisse, kuigi erineva login nimega?:O

ranka
17.10.08, 19:14
ei, minuteada ei saa.

ilikeu
17.10.08, 19:31
sain kiirelt vaevast lahti vähemalt, saabki pesema minna ja puhata veidi :) polnud kavas isegi seda mängida. owell :p viimane käsi shoveisin hästi aga chipleader ülehindas end ja võitis flipi.
lihtsam oleks olnud muckida seal ja hiljem võita pote kergemalt aga ta mängis ikka hea luckboxi peal.

kivisaba
17.10.08, 19:42
ühinen selle püha üritusega siis buy inni maksan ise

ranka
17.10.08, 20:02
:D

Kõik staketud mängijad turniiril olemas, seega keegi alt pole vedanud!

Edu kõigile!

ranka
17.10.08, 20:14
Täis geenius ma olen! Täis idioot!

20.00 turniir hakkas ja siis vaatan, et bounty onju. Aga mu laud 5 -handed ja nii juba viimased 14 mintsa. Siis hakkan uurima, et misasja. Et polegi bounty turniiri ja ise olin reganud kogematta 20+2 amsterdam classiu satikale. Nii sick.

kivisaba
17.10.08, 20:45
bad beat :D
muidu ma ise bountyga ühes lauas ainult stack nii väike et ei saa teda kickida nii et ootan kuni 2 duublit saan ennem kui any 2 shovema hakkan

HouseOfAces
17.10.08, 21:07
Väljas, jooksin kümnetega muttide otsa.

ranka
17.10.08, 21:09
Njaaaa..

Järjekordne fail :(

Aga jonni ei jäta ja järgmine nädal uuesti :)

ilikeu
17.10.08, 21:25
Ma ei näinud ühtegi mängijat, kes ei oleks ülehinnanud oma käsi seal tournamentil :) lendasin ka flopped set vs turned flush. riveril oli võimalus suurem flush ja maja saada aga mõlemad jäid tulemata. Sportlik huvi tekib ka järgmine nädal osa võtta, kuna kõik mängisid oma käsi ikka tohutult üle. Foldisin 3-4 korda parima käe suht keskmises potis, ei osanud arvata ka, et nii mängitakse.

Keiss
20.10.08, 18:10
Käte ülehindamine on tavaline sellisel mikro levelil ;)