PDA

View Full Version : situatsiooniküsimus



vuhuuu
30.12.08, 11:56
Oleks üks küsimus.
6max. 5/10 senti laud. stack 6 daala
Hero on UTG, hoiab AK. tõstab 4xbb
Dealerilt tuleb üks call. Vastase statsid: 36/15/2,5 (65 käe põhjal)
Lauas mänginud 2 kätt, rohkem infot ei ole

Flop 92J (ristitõmme).
Kas siin peaks cbetima? Kui J asemel oleks Q või ka K siis ma cbetiks (ka siis kui K flopist lauas ja endal ei oleks K-d käes), aga mida teha sellise flopiga?
1) Kas peaks Cbetima/mitte, mis on põhjendus? Või seal ei ole väga vahet, kas on J, Q, K et ikka oleks cbet õigustatud. Kui sellele call tuleb, siis on check fold edasi?

checkisin
Nüüd vastane bettis 3/4 potti, nüüd edasi ilmselt kindel fold?

Oleks lihtsalt huvitatud, mida teised teeksid ja võite ka teisi parameetreid juurde tuua, et kui statsid oleks teised või flop teine vms, et mida siis teeksite. Tänud.

lebovend
30.12.08, 12:08
t6staks yle ta, lootes FE peale(fold equity aka v6imalus et vastane foldib). Kui callib, loodan hittida paremat paari kui tema v6i nt masti.

marguzz22
30.12.08, 12:15
cbet kindlasti, turni beti ma nl10 ei laseks enam, 2nd barrel ei anna meile midagi, see,millega ta arvas et callib meid flopil ja kui turn on blank siis check

krayzie
30.12.08, 12:15
kas flop tuli kahe ristiga? Kui jah siis floppasid väga hea käe ning viimane asi mille peale mõelda oleks check/fold. Esiteks on sul nut mastitõmme, teiseks kaks overcardi (mis võivad olla head) ja kolmandaks backdoor rea võimalus. Sellist floppi ma cbetin alati ja ei hakka elu sees foldima. Isegi kui sul hetkel nö. "made hand" veel pole on sul hea equity see saavutada ja seega tuleks bettida et seda equtiyt kaitsta. Juhul kui villain callib barreldan ma ka suure osa turne ja võimalik et ka riverit.

marguzz22
30.12.08, 12:28
kas flop tuli kahe ristiga? Kui jah siis floppasid väga hea käe ning viimane asi mille peale mõelda oleks check/fold. Esiteks on sul nut mastitõmme, teiseks kaks overcardi (mis võivad olla head) ja kolmandaks backdoor rea võimalus. Sellist floppi ma cbetin alati ja ei hakka elu sees foldima. Isegi kui sul hetkel nö. "made hand" veel pole on sul hea equity see saavutada ja seega tuleks bettida et seda equtiyt kaitsta. Juhul kui villain callib barreldan ma ka suure osa turne ja võimalik et ka riverit.



a) ta ei öelnud, et tal ju AK suited on, ja et tal NUT flushdraw? kas lauas on ristitõmme, või meil on?
b) NL 10 ei anna 2nd barrel eriti midagi, me tahame ju valuet saada( betime selleks, et ta kalliks halvema rangega) turn bet oleks mõledav siis kui ta callib meid halvema käega ja selleks rangeks sinu arust oleks?
Kui me valuet ei saa siis järelikult bluffime me turni ja riveri ja millised paremad käed meil foldiks? Ma arvan, et antud juhul on NL10-20 väga palju villianil flushdraw siin, betime flop, mina checkin turn ja bet river, kui vastane nüüd ise turn betib, siis call ja river bet?mis sellisest linest arvata




MINA eeldan, et meil ei ole siin NUT flush draw, et lihtsalt AK (erinevat suit)



Igatahes kui mul AK(erinevad suit) , mina mängin nii, standard raise 4x BB , flop Jxx( f. draw) c-bet, villian call, turn blank siin olenevalt vastasest kas check või bet, kui on üüberloose, ei anna bet meile midagi, nii,et check, kui aga arvame , et villian on FD + ta võiks siin foldida, siis on bet kindlasti õigem..... kui turn on blank bet ja vsjoo.... (võtame Flushdrawlt valuet, nad suht tihti callivad või shoveivad oma ***** kukkunud flush drawga)



mida arvate kas turn bet v check... mina ei betiks üüberloose donki vastu

krayzie
30.12.08, 12:51
a) ta ei öelnud, et tal ju AK suited on, ja et tal NUT flushdraw? kas lauas on ristitõmme, või meil on?
b) NL 10 ei anna 2nd barrel eriti midagi, me tahame ju valuet saada( betime selleks, et ta kalliks halvema rangega) turn bet oleks mõledav siis kui ta callib meid halvema käega ja selleks rangeks sinu arust oleks?
Kui me valuet ei saa siis järelikult bluffime me turni ja riveri ja millised paremad käed meil foldiks? Ma arvan, et antud juhul on NL10-20 väga palju villianil flushdraw siin, betime flop, mina checkin turn ja bet river, kui vastane nüüd ise turn betib, siis call ja river bet?mis sellisest linest arvata




MINA eeldan, et meil ei ole siin NUT flush draw, et lihtsalt AK (erinevat suit)



Igatahes kui mul AK(erinevad suit) , mina mängin nii, standard raise 4x BB , flop Jxx( f. draw) c-bet, villian call, turn blank siin olenevalt vastasest kas check või bet, kui on üüberloose, ei anna bet meile midagi, nii,et check, kui aga arvame , et villian on FD + ta võiks siin foldida, siis on bet kindlasti õigem..... kui turn on blank bet ja vsjoo.... (võtame Flushdrawlt valuet, nad suht tihti callivad või shoveivad oma ***** kukkunud flush drawga)



mida arvate kas turn bet v check... mina ei betiks üüberloose donki vastu


njah, käe kirjeldus on ebapiisav et aru saada mis Herol on ja mis mastidega flop tuli. Võimalik ka et Herol on K või A high bacdoor fd.

ma ei tahagi et villain meid turnil parema käega calliks, piisab kui ta mingi low/mid paari ära viskab. võimalik et Villain piilub turni ka mingi suvalise gutshoti+overiga või 77/88/TT aga foldib kui 2ndbarrel lasta. kõige magedam ongi automaatselt c/f'ida kui flopi cbet callitakse ja turnil Hero ei hiti. Arvesta et villainil ei ole kerge seal positsioonis mingi suvalise 9T/A9/Q8 type käega. Ta võib flopi callida et näha mida turnil teed aga 2ndbarrelit saades sõeluvad püksid juba püüli.

aa ja reload preflop

lenC
30.12.08, 15:25
reload enne kätt.

c/f flop. 36 vpip mehega saad paremaid spotte kindlasti. Teine asi on flop-texture. J9x on kole imo ja hitib tema range´i üsna hästi. Kui teha siin cbet ja ta callib, siis turnil on 2. barrel palju parem, kui c/f minu meelest, sest enamus käed, millega ta flopi callib, viskavad blankil turnil maha(nt JT, TT, 33-88,)