PDA

View Full Version : Foorumlane nimega Sass



lenC
24.10.10, 00:03
Liiga palju jonnitakse tema postituste kallal, küsin otse välja, kas Sass on ära teeninud lifetimebani meie foorumist?

LuuK
24.10.10, 00:07
mis värk selle Bastardiga on? :)

lenC
24.10.10, 00:08
Kui sa 'jah' või 'ei' ei taha hääletada, ent soovid siiski tulemusi näha, siis hääletad 'bastard' :smile:

Spewmonkey
24.10.10, 00:18
Kui see vote läbi ei lähe, siis te võite kõik üksteisele standing 69'i teha.

Potsataja
24.10.10, 00:22
Täna poeme ja homme poeme ja ülehomme jälle poeme.

Üldiselt oleks ammu aeg seostada IQ testi viide kasutajanimega, siis saaks aru, kes laseb luckboxil ja kes tõmbleb niisama ;)

Spewmonkey
24.10.10, 00:23
Täna poeme ja homme poeme ja ülehomme jälle poeme.

Üldiselt oleks ammu aeg seostada IQ testi viide kasutajanimega, siis saaks aru, kes laseb luckboxil ja kes tõmbleb niisama ;)

Istu endale näpp sisse. Või kaks.

I smell a side-bet. Tundub, et Härra arvab takti jagavat. Ootan scanitud 140+ dokumenti.

Potsataja
24.10.10, 00:36
Istu endale näpp sisse. Või kaks.

I smell a side-bet. Tundub, et Härra arvab takti jagavat. Ootan scanitud 140+ dokumenti.

Tõesti ?


Lolluse tase teatud inimeste poolt siin foorumis paneb konkreetselt suhu oksendama endale.

Jah sass, privador ja erplander, need olete teie, plz die.

Ära ikka iga netis tehtud testi põhjal endast liiga palju arva, kui need oleks tõesed, siis oleks sa võrreldes hetkeseisuga juba miljonär. Muide ehk lõpetasid gümna hõbe- või koguni kuldmedaliga aga donkad ikka mico- ja lowstakes´i vahel ?

Romka
24.10.10, 00:40
Kui sa 'jah' või 'ei' ei taha hääletada, ent soovid siiski tulemusi näha, siis hääletad 'bastard' :smile:

Tulemusi näeb niisama ka, vajutades 'view poll results' :)

Spewmonkey
24.10.10, 00:42
Tõesti ?



Ära ikka iga netis tehtud testi põhjal endast liiga palju arva, kui need oleks tõesed, siis oleks sa võrreldes hetkeseisuga juba miljonär. Muide ehk lõpetasid gümna hõbe- või koguni kuldmedaliga aga donkad ikka mico- ja lowstakes´i vahel ?

Huvitav teooria. Netis tehtud teste pole kunagi tõsiselt võtnud, need on pööbli jaoks. Kuigi peab tunnistama, et need lähevad enam-vähem samasse auku kui päris test. Gümnaasiumis medaleid ei saanud, sest ma ei käinud koolis. Aga kuna see mu blogi ei ole, siis ma ei leia, et peaks sellele rohkem keskenduma. Eniveis, mulle lihtsalt meeldib juua. Kui sa nüüd oma "kõrge" IQ'ga tuled endale midagi ette kujutama, siis mul on natuke kahju. Kui sa suudad päriselt paberil ette näidata, et su IQ on 140+, siis kudos. Kui mitte, siis alati saab vabandusi otsida, et "tegelt pole IQ oluline" olenemata sellest, kes selle tegelikult teemaks tõi.

Fabulous
24.10.10, 00:45
Tõesti ?



Ära ikka iga netis tehtud testi põhjal endast liiga palju arva, kui need oleks tõesed, siis oleks sa võrreldes hetkeseisuga juba miljonär. Muide ehk lõpetasid gümna hõbe- või koguni kuldmedaliga aga donkad ikka mico- ja lowstakes´i vahel ?

Veidi OT, aga medal ei näita midagi. Mul on üks klassiõde, kes lõpetab tõenäoliselt kullaga, aga tema edu saladus peitub selles, et ta tambib asjad endale tuimalt töödeks pähe. Kas sa tõesti arvad, et ta on ülimalt kõrge intelligentsiga? Mul on aga paar kolme-nelja-viielist tuttavat, kes on palju lahtisemate peadega kui see kuldmedalist ja neil on tõenäoliselt ees ka palju suurem tulevik.

$$$
24.10.10, 01:07
väärt teema :,D Tõsiselt parem kui peksa peaga vastu klaviatuuri

Võiks kõik, kes Jah hääletasid ära bännida, tuleks neile kasuks ilmselt :) .

hotcocacola
24.10.10, 01:26
ta võiks trollimise lõpetada :D
tal oli pikemat aega ban peal ning peale seda oli ta täiesti normaalne...kuid obv...aeg inimest ei muuda

ok2aa
24.10.10, 08:23
ärge sassi küll bännige.

lebovend
24.10.10, 08:24
asdf, no kui ma siia foorumisse peale 3 kuud tagasi tulin, ei saanud mina
aru miks k6ik sassi kallal nokkisid. veidi jah teistsugune jne, aga no las olla.

aga tema viimased postitused, no andke andeks, minu poolt hääl vajutada
krasnaja knopkat.

KeRRRt
24.10.10, 10:12
muidu ei häiri keegi, aga viimased postid on BS. häirib see mölisemine iga asja kallal. tahaks rahulikult lugeda, aga ei saa. okei, peaks võibolla seda ignore'd kasutama,,, aaaa las ta jäääääääb

Sass
24.10.10, 10:31
ta võiks trollimise lõpetada :D
tal oli pikemat aega ban peal ning peale seda oli ta täiesti normaalne...kuid obv...aeg inimest ei muuda

olgem ausad.. see aeg mis ma siia peale banni eriti ei postinud oli puht lihtsalt viitsimisest.. aga see psk hakkab lihtsalt l6puks siin yle viskama ja kui ma l6puks selle kohta s6na v6tan saan s6imu ja mõlisemist..vb sa oled ise lihtsalt liialt suur troll et aru teha pasal ja muul.

ja kas te t6esti arvate et see bann peatab mind postimast siia foorumisse v? teile k6iketeadjatele ma v6in 6elda et ma saan selle banni omal 5 clickiga maha v6tta- uue kasutaja teha ja uuesti "spammima"(teie m6istes) hakata..
see foorum on liiga biiditav. Kuidas? see jääb hetkel minu teada

Kui ei meeldi.. on olemas ingrone nupp... aga IMO peaks siin foorumis m6nele inimesele enne bann panema ja siis alles mulle. GG and GL.

leits
24.10.10, 10:33
olgem ausad.. see aeg mis ma siia peale banni eriti ei postinud oli puht lihtsalt viitsimisest.. aga see psk hakkab lihtsalt l6puks siin yle viskama ja kui ma l6puks selle kohta s6na v6tan saan s6imu ja mõlisemist..vb sa oled ise lihtsalt liialt suur troll et aru teha pasal ja muul.

ja kas te t6esti arvate et see bann peatab mind postimast siia foorumisse v? teile k6iketeadjatele ma v6in 6elda et ma saan selle banni omal 5 clickiga maha v6tta- uue kasutaja teha ja uuesti "spammima"(teie m6istes) hakata..
see foorum on liiga biiditav. Kuidas? see jääb hetkel minu teada

sa oled vaimselt haige?
Külasta seda pleissi, palun.. http://www.kliinikum.ee/psyhhiaatriakliinik/
Mis sa saad mingi bouneri sellest, kui ajad oma lolli ila vms?

Sass
24.10.10, 10:33
sa oled vaimselt haige?
Külasta seda pleissi, palun.. http://www.kliinikum.ee/psyhhiaatriakliinik/
Mis sa saad mingi bouneri sellest, kui ajad oma lolli ila vms?

seda asja nimetatakse "närvis" olemiseks

LuuK
24.10.10, 10:36
muidu ei häiri keegi, aga viimased postid on BS. häirib see mölisemine iga asja kallal. tahaks rahulikult lugeda, aga ei saa. okei, peaks võibolla seda ignore'd kasutama,,, aaaa las ta jäääääääb
ignorest pole mingit kasu.

Provoker
24.10.10, 10:36
sass peab ikka jääma. See et ta kõikidest teistest selgelt eristub, ei tähenda et ta ei või selle kommuuni liige olla. Muidugi postide arv võiks kasvada pigem strateegia foorumites mitte offtopicus aga vaba maa.

leits
24.10.10, 10:39
Mis tulemustest saab? Kui Jah'e rohkem Kui Ei'sid, siis mis? Insta ban? Või mis moodi

lenC
24.10.10, 10:40
Vaatab seda asja

Rigged
24.10.10, 10:43
Sass peaks ikka jääma, ta pole ainus vend kes ainult mõttetuid poste teeb

ristijeesus
24.10.10, 11:00
Tahaks teada milliste foorumi reeglite vastu Sass eksinud on? Kui üks foorumlane postitab lingi "naljakale" videole täisropsimisest, eksides sellega foorumi reeglite punkt nr 8 vastu ja Sass selle kohta sõna võtab, siis kellel sõimatakse nägu täis, soovitatakse surra või end põlema panna?
Ma ei ütle, et mul ei käiks aegajalt pinda Sassi postitused, aga mõnikord ajavad need ka samas naerma. Ja mõnikord on täitsa asjalikud ning põhjusega kellelegi/millegi pihta suunatud.
Mina ütlen "ei" bännimisele.

taipupole
24.10.10, 11:13
Ma ausalt öeldes ei saa aru, kuidas foorumi admin saab sellise teema avalikku kohta teha. Samuti ei oska ma näha, millises normaalses foorumis selline teema üldse üle tunnikese üleval püsiks.

Võrdlemisi kurb, nagu ka mitu teist asja, mis siin foorumis toimuvad.

Ideaalne 1001 postitus oli.

Aadu
24.10.10, 11:15
Miks Ingu banni sai?

camu
24.10.10, 11:23
http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=5384
Seal teemas mõned postid läksid üle käte!

Karikakar
24.10.10, 11:25
Votesin jah, ei viitsi kuulata enam kuidas keegi ütleb midagi meie internetikangelasele ja siis hakkab jälle mingi hala ja vingumine pihta üldise foorumikvaliteedi ja sassi intelligentsuse üle.

Karikakar
24.10.10, 11:25
Ma ausalt öeldes ei saa aru, kuidas foorumi admin saab sellise teema avalikku kohta teha. Samuti ei oska ma näha, millises normaalses foorumis selline teema üldse üle tunnikese üleval püsiks.

Võrdlemisi kurb, nagu ka mitu teist asja, mis siin foorumis toimuvad.

Ideaalne 1001 postitus oli.

Tegemist on demokraatiaga kõige ehedamas vormis. :biggrin:

qbj0hn
24.10.10, 11:31
Miks vaja bannida,lamp teema.Ei leia küll,et tüüp trolliks.
Trollimiseks nimetaks pigem seda kui iga postitus näeks a'la siukene välja "cool story bro",tl;dr",nice jne...
Ja ültse minuarust ise provotseeritakse,jätke vend rahule ja las ta olla rahus.
Ja see ka ridic,et eraldi poll selle venna jaoks teha.Mulle ka paar venda vbl käib pinda,aga las nad olla,savi ju...

Ja ültse saab ju postitusi ingoreerida ju,et sa ei näe mis Sass postitab kui tõesti on nii haige viha vms.
Haters gonna hate

antnx
24.10.10, 11:37
Suht imelik/naljakas kogu see teema ssassi ümber. Imo ei pea seda sassi juttu nii südamesse võtma - Tema postitused läbi lugema ( vajaliku info välja sorteerima ) ja saab täitsa asja ma arvan. Kõik dramatiseerivad üle selle sassi teemaga minuarust ja see kõik tundub olevat "fun". Aga tegelt isegi ei tea, kellele siin kaasa tunda. Kas sassile või foorumi liikmetele, kellel pole tolerantsust või on nad muidu liiga keevaverelised. Mind on sassi postitused täiesti ükskõikseks jätnud, vahepeal on lahe lugeda sõimamist tho aga mingil hetkel viskab ka see kopa ette. Öeldakse ju, targem annab järele?

http://img13.imageshack.us/img13/61/wbcp51jpg.gif

lenC
24.10.10, 11:48
Tahaks teada milliste foorumi reeglite vastu Sass eksinud on? Kui üks foorumlane postitab lingi "naljakale" videole täisropsimisest, eksides sellega foorumi reeglite punkt nr 8 vastu ja Sass selle kohta sõna võtab, siis kellel sõimatakse nägu täis, soovitatakse surra või end põlema panna?
Ma ei ütle, et mul ei käiks aegajalt pinda Sassi postitused, aga mõnikord ajavad need ka samas naerma. Ja mõnikord on täitsa asjalikud ning põhjusega kellelegi/millegi pihta suunatud.
Mina ütlen "ei" bännimisele.
Reegleid on ta korduvalt rikkunud(samas selle eest on tal ka karistused kantud), asi on pigem selles, et praktiliselt iga teema, kus ta sõna võtab, algab räme flamewar. Vahepeal on mingid normaalsed perioodid, kus ta näitab, et saab oldud küll ja siis lambist läheb jälle provokatiivseks või postitankõikemismulpähetuleb mode'i. Loomulikult ei ole see ainult ühepoolne, aga kui mingi mitukümmend inimest(kes muidu on more or less normaalsed) ei saa enam rahulikult oldud, siis midagi peab ju ette võtma, enough is enough.

@TP - ma ei tea, mis siin nüüd nii hullu on, see oli lihtsalt üks küsimus, kus ma ei teadnud, kuidas rahvas asjasse suhtub, lambist bani virutada oleks olnud veits over the line ja mitte midagi teha on ka mannetu. Sass on vapper poiss, elab üle ja ehk isegi teadvustab endale, et saab ka paremini foorumis oldud tänu sellele threadile : >

Sass
24.10.10, 11:55
paremini oldud. Enda poste ma postimata ei j2ta. Mida vb jätan on replied m6ttetule flamele mis mu algsetele postidele tuleb.. leian ikkagi et mu postidel eriti midagi viga pole... viga on vb selles et ma flameritele vastan flamega ja need postid on m6ttetud
ja lenC kui sa mulle reeglite rikkumise eest tahad banni v22nata j2lle siis PALUN tee seda k6ikidele teistele ka kes siis foorumis reegleid rikuvad.. ma usun et neid tuleks oma 20+ ka ilusti 2ra

Tigrano
24.10.10, 12:14
Ma ise arvan, et niikaua kui meil on offtopic ja teised x teemad, kus arutelu käib nagunii enamusajast pokkerivälistel teemadel ei ole bännil kohta, kui just väga isiklikuks ei minda.

EDIT: Strateegia all kindlasti spämmamist või kasutuid vastuseid ei tahaks näha aga se on ka meie enda probleem siin et me oleme eelistanud kvaliteeti kvantiteedile. Kui meil oleks konkreetsed teemad, kus arutame ainult pokkerialast ja vähmgi offtopic oleks keelatud, siis oleks kerge reeglid teha ja bännida jne, ehk varsti saame tehtud sellise nurga, kus siis sellised mängijad sõna võtta ei saa ehk ka lugeda mitte.

alaska
24.10.10, 12:19
ma panin ignore juba ammu talle, aga kuna tema postitusi Quotetakse, siis pole sellest abi eriti olnud.

Sass
24.10.10, 12:22
quote "normaalsest" postist ... standard mis siin foorumis on

Munninäod Freaky Is in da haus

ok2aa
24.10.10, 14:08
quote "normaalsest" postist ... standard mis siin foorumis on

nädalavahetusel pudel viina ära joonud ja siis internetti läbustama tulevad tegelased võiks saada paaripäevase bänni. nädalavahetusel on kõik teemad eriti mõttetuid poste täis. ei ole cool kõigile kuulutada kui lahe on täis olla ja alko on lahe. vot selline jama muudab foorumi ebameeldivaks.

Madis Very
24.10.10, 14:14
nädalavahetusel pudel viina ära joonud ja siis internetti läbustama tulevad tegelased võiks saada paaripäevase bänni. nädalavahetusel on kõik teemad eriti mõttetuid poste täis. ei ole cool kõigile kuulutada kui lahe on täis olla ja alko on lahe. vot selline jama muudab foorumi ebameeldivaks.


Offtopicus mul oleks suva, kui sellised postid. Kuid tavaliselt tulevad ka normaalsematesse teemadesse sellised idiootsused sisse : (

*Päris tasavägine btw :D

vennike
24.10.10, 14:37
bänniks eluks selle trolli. liiga palju mõttetut sitta toodab see lohh. peaks foorumile mingi plugina sebima millega saab määrata posts/h. sassile oleks paras 1 post päevas ja mitte yle 160 tähemärgi ja sedagi ainult offtopicusse.

g00000se
24.10.10, 14:44
Varem olin Sassi poolt, kuid nüüd viimasel ajal on ta hakanud tühjast kohast ikkagi tüli üles keerama. Ei teagi enam, praegu hääletan veel bastard

pastilaa
24.10.10, 14:49
Keegi võiks linkida Sassi pahategude TOP3 ntx - võibolla lihtsalt pole peale sattunud, aga midagi nii hullu nagu ei ole täheldanud?

masterpuppet
24.10.10, 15:01
Asi ei ole pahategudes, vaid foorumi totaalses vales suunas kaldumises ja teemavälises pasas, mis ületab kõik mõistuse piirid. Kui kunagi sai ikka kord tunnis foorumis käidud ning kõik läbi loetud, siis hetkel satun siia paar korda päevas ning inimlikke teemasid/postitusi võib ühel käel kokku lugeda. Ülejäänud on totaalne PASK, mis ajab väga närvi.

Võiks midagi ette võtta, üks võimalus on kõik läbustajad minema ajada või siis kõik läbule ajavad alafoorumid ning teemad ära kaotada.

Tänud.

kjmrc
24.10.10, 15:02
Võiks midagi ette võtta, üks võimalus on kõik läbustajad minema ajada või siis kõik läbule ajavad alafoorumid ning teemad ära kaotada.

Tänud.


Siis ei jääkski ühtegi teemat alles :D

$$$
24.10.10, 16:01
ja lenC kui sa mulle reeglite rikkumise eest tahad banni v22nata j2lle siis PALUN tee seda k6ikidele teistele ka kes siis foorumis reegleid rikuvad.. ma usun et neid tuleks oma 20+ ka ilusti 2ra

+1

Codecci
24.10.10, 16:07
bänniks eluks selle trolli. liiga palju mõttetut sitta toodab see lohh. peaks foorumile mingi plugina sebima millega saab määrata posts/h. sassile oleks paras 1 post päevas ja mitte yle 160 tähemärgi ja sedagi ainult offtopicusse.

LOL

hotcocacola
24.10.10, 16:15
Asi ei ole pahategudes, vaid foorumi totaalses vales suunas kaldumises ja teemavälises pasas, mis ületab kõik mõistuse piirid. Kui kunagi sai ikka kord tunnis foorumis käidud ning kõik läbi loetud, siis hetkel satun siia paar korda päevas ning inimlikke teemasid/postitusi võib ühel käel kokku lugeda. Ülejäänud on totaalne PASK, mis ajab väga närvi.

Võiks midagi ette võtta, üks võimalus on kõik läbustajad minema ajada või siis kõik läbule ajavad alafoorumid ning teemad ära kaotada.

Tänud.

täpselt nii!
reaalselt sass vist ei riku foorumireegleid, kuid cmon...pidev trollimine, ila ajamine ja pingete tekitamine on -ev

Sass
24.10.10, 16:17
täpselt nii!
reaalselt sass vist ei riku foorumireegleid, kuid cmon...pidev trollimine, ila ajamine ja pingete tekitamine on -ev

ja sa arvad et kui "sassi" asemele kirjutada "hotcocacola" on lause väär?

hotcocacola
24.10.10, 16:19
ainuke väär asi/inimene siin elus oled sina, mauno!

Priidix
24.10.10, 16:21
HEA thread lenC. Sass ise ei saa hääletada? :D

Sass
24.10.10, 16:22
ainuke väär asi/inimene siin elus oled sina, mauno!

ja nyyd m6tle uuesti mis ma just enne ytlesin sherlock :)

hotcocacola
24.10.10, 16:23
praegu on suht pingeline seis

Jah 38 34.86%
Ei 38 34.86%
Bastard 33 30.28%


kaua poll kestab? senikaua kui jah on paari häälega ees?

Priidix
24.10.10, 16:25
This poll will close on 10-28-2010 at 23:03

Nozzu
24.10.10, 16:28
Karm teema - nagu mingi keskaegne nõiajaht. Tulge mõistusele.

hotcocacola
24.10.10, 16:29
samas, kui ülejäänud foorum tuleks mõistusele, siis seda sama võiks ka sass teha? või mis?

Sass
24.10.10, 16:30
samas, kui ülejäänud foorum tuleks mõistusele, siis seda sama võiks ka sass teha? või mis?

kahjuks teades sind ja m6ndasid veel siis seda ei saa kunagi juhtuma et terve foorum m6istusele tuleks :D isegi kui mina m6istusele tuleks siis te j22te ikka "trollama" siia ma olen selles enam kui kindel

flipmachine
24.10.10, 16:32
2155 kasutajat, neist ala pooled kirjutavad ka midagi foorumi ja neist omakorda vähemalt pooled trollivad ja sa tahad sassi bännida mille eest?
See ei ole isegi mitte naljakas, vaid debiilne asjade lahendamine. Arvate,et kui Sass saab lifetime bänni,siis foorum mutub insta paremaks kohaks. Leitakse keegi teine kelle kallal vinguda ja vsjoo.. bännime tema ka 4 life ?? Kui häirib, mis ta kirjutab siis ära loe, keegi ei sunni.

Just stupid ...Võid ise arvata, kuidas ma hääletan.

EdgarP
24.10.10, 16:37
kahjuks teades sind ja m6ndasid veel siis seda ei saa kunagi juhtuma et terve foorum m6istusele tuleks :D isegi kui mina m6istusele tuleks siis te j22te ikka "trollama" siia ma olen selles enam kui kindel

isegi enda bännimise teemat tuleb trollima ning veel eputama, et saaks igati foorumit kuritarvitada, are u sick?
Mina votesin insta jah ära Sass ja vastuse andsin sulle eile samuti PMi.(härra villane sendis mulle isiklult PMi, mille sisu põhitmõtteliselt raha kerjamine- 275 eeku kuus ja vaikin forever- IMHO vastuolus foorumiga).

tundud ikkagi nagu sick peast olevat, sest miks peaks mõtlev inimene tundma mõnu negatiivsest tähelepanust.

insta tilt

Sass
24.10.10, 16:40
kas sa arvad et ma tunnen m6nu kui trollijad tulevad ja kutsuvad mind iga posti peale trollijaks?

edit: natuke m6tlemisainet.. oletame et olen tavaline kasutaja ja mul ei ole mingit hirmu siit "nii heast" foorumis minema minna ja enda banni teemas ei ole ka kuss?... huvitav kyll miks... kui siin foorumis nii toredad inimesed on ja foorum nii hea on?

Char
24.10.10, 17:06
votesin NO, mõttetu teema imo

alaska
24.10.10, 17:12
ma panin ignore juba ammu talle, aga kuna tema postitusi Quotetakse, siis pole sellest abi eriti olnud.

Hääletasin muidugi NO, igasugune bannimine on mõttetu, kui selline võimalus on olemas, nagu ignore.

timz0333
24.10.10, 17:24
Thread:/ sisustage oma foorumis veedetav aeg millegi muu kui offtopicuga imo.

TaistoJ
24.10.10, 17:59
Lihtsalt blokkige ta ära ja vsjo narmalno. Mina pole lihtsalt tema postitusi viitsinud viimane aeg enam lugeda. Kräpp...

http://www.upload.ee/image/881004/rff.jpg

No hard feelings

BuildUp
24.10.10, 18:13
Mulle meeldis see aeg, kui foorum alles tekkis. Kõik näisid olevat tõsiselt mängust huvitatud ja see oli main point, miks seda foorumit külastati. Nüüd tundub, et mängu õppimine on suht teisejärguline ning palju huvitavam on sassi suguste kloundige möla ajada ja niisama aega raisata mingite mõttetute teemade peale(mitte, et ma seda ka ise teinud ei oleks). Aga jah, see on vist standard tagajärg kui foorum kasvab. Kui ma algul mõtlesin, et see kloun väärib banni, siis tegelt on suhteliselt ükskõik, sest see foorum on nkn nii üleküllastunud selliste tüüpide poolt ja teemade poolt. Mõni lihtsalt paistab eriti silma ja mõni jällegi vähem.

pwndre
24.10.10, 19:04
Mina arvan et tuleks voteda "no" kuna kõikidel siin maailmas on koht!!!

K2snakas
24.10.10, 19:23
Mina arvan et tuleks voteda "no" kuna kõikidel siin maailmas on koht!!!

Kas see foorum on maailm we? Või siis sellepärast kaob maailmast kohe koht ära we?

pwndre
24.10.10, 19:36
Aga mina arvan, et tuleks teha teistele ikka rõõmu mitte kurja, siis teed teise päeva rõõmsaks ja tema teeb omakorda kellegi järgmise päeva rõõmsaks ja siis hakkabki veerema üks suur rõõmupall!!!

salamadner
24.10.10, 21:10
Pokkeriprod on nagu 4chan - trollid trollimas trolle trollivaid trolle.
Disclaimer: seda lugedes nõustud minu asemel troll olema.

Timpz
24.10.10, 22:56
Mulle meeldis see aeg, kui foorum alles tekkis. Kõik näisid olevat tõsiselt mängust huvitatud ja see oli main point, miks seda foorumit külastati. Nüüd tundub, et mängu õppimine on suht teisejärguline ning palju huvitavam on sassi suguste kloundige möla ajada ja niisama aega raisata mingite mõttetute teemade peale(mitte, et ma seda ka ise teinud ei oleks). Aga jah, see on vist standard tagajärg kui foorum kasvab. Kui ma algul mõtlesin, et see kloun väärib banni, siis tegelt on suhteliselt ükskõik, sest see foorum on nkn nii üleküllastunud selliste tüüpide poolt ja teemade poolt. Mõni lihtsalt paistab eriti silma ja mõni jällegi vähem.

+1

JakoJ
25.10.10, 01:42
isegi enda bännimise teemat tuleb trollima ning veel eputama, et saaks igati foorumit kuritarvitada, are u sick?
Mina votesin insta jah ära Sass ja vastuse andsin sulle eile samuti PMi.(härra villane sendis mulle isiklult PMi, mille sisu põhitmõtteliselt raha kerjamine- 275 eeku kuus ja vaikin forever- IMHO vastuolus foorumiga).

insta tilt
mis see tähendab?

low-flow
25.10.10, 01:51
Hääletasin sõnavabaduse poolt...kõik muu tundub...jabur, sama jabur kui selle teema olemasolu. :)

kardaanirist
25.10.10, 12:43
vastasin ei. siin pooled kasutajad trollivad täpselt samamoodi. millegipärast on enamikel vaid Sass pinnuks silmas.

emmimees
25.10.10, 12:46
Päris huvitav ja omamoodi naljakas teema tehtud. Ise veedan siin päevas päris palju aega ja loen üsna paljusid teemasid, aga Sass pole küll millegiga silma jäänud imo :D
Aga eks moded tea paremini, kuidas siinset liiklust reguleerima peaks...

Aristotep
25.10.10, 14:28
Vähem tuleb off-topicut lugeda lihtsalt. Siis ei teki küsimust, et kas bännida kedagi või mitte... Ei tule hetkel ühtegi rämedat Sassi postitust meelde kah.

Puhtalt mölavaba strateegiafoorumi jaoks on rong ammu läinud. Trollaritest vabanemiseks tuleks anda kõigile võrdselt vastu hambaid, säästmata seejuures oma head sõpra kellega sai nädalavahetusel koos deliiriumisse joodud, et siis tulla foorumisse kirjutama, et nii lahe on ikka olla sopajoodikust grinder.

Codecci
25.10.10, 16:14
Mis see trollimine üldse tähendab, et pooled kasutajad on rämedad trollid, foorum nii allakäinud jne?

Minu arust väga kõva foorum, Eesti parim ja meeldib palju rohkem kui alguses. Ainuke asi mis häirib on see kui keegi nädalavahetusel purjuspeaga endaarust nalja käib tegemas, võiks toorelt mingi päev bänni per post jagada, aga muidu pole hullu midagi.

Char
25.10.10, 16:26
Mis see trollimine üldse tähendab, et pooled kasutajad on rämedad trollid, foorum nii allakäinud jne?

Minu arust väga kõva foorum, Eesti parim ja meeldib palju rohkem kui alguses. Ainuke asi mis häirib on see kui keegi nädalavahetusel purjuspeaga endaarust nalja käib tegemas, võiks toorelt mingi päev bänni per post jagada, aga muidu pole hullu midagi.

w0rd

rahvavaenlane
27.10.10, 21:15
Sass, tegelikult kokkuvõttes jäid Sina plussi. vaata kui palju inimesi sinust arvab. ükskõik siis kas neg. või pos. praktiliselt on kõik 150 PP regi oma arvamuse öelnud. ma ise loodan, et mingit nõmedat otsust vastu ei võeta ja ma loen sinu poste heameelega edasi.

leits
27.10.10, 21:17
Ma võin ausalt tunnistada et vastasin Jah poolt, aga su loll iba on mõnikord naljakas ka .. seega aja v2hem lolli iba .. ongi asi lihtne

rahvavaenlane
27.10.10, 21:25
Ma võin ausalt tunnistada et vastasin Jah poolt, aga su loll iba on mõnikord naljakas ka .. seega aja v2hem lolli iba .. ongi asi lihtne

ilma , et sa seda ise teadsitki on ju see Sassi teema läbi sinu tekkinud. lihtsalt tekkis sulle mingi loll trollijaskond ümber sinu kes iga sinu väikest tögamist sassi pihta kui tõetera võttis.

makz
27.10.10, 21:33
ilma , et sa seda ise teadsitki on ju see Sassi teema läbi sinu tekkinud. lihtsalt tekkis sulle mingi loll trollijaskond ümber sinu kes iga sinu väikest tögamist sassi pihta kui tõetera võttis.

Siiski oli see Leitsi poolt väga nummilt öeldud praegu. Kuigi see on tõsi, et asi jätab kohati sellise mulje, et karjainstinktiga tehakse Sassile ära, et saaks feimi tesite omasuguste seast. ''Olen lahe saadan kah Sassi *****''
Ma loodan et ma nüüd kellegi vihavaenlaseks ei saa.

rahvavaenlane
27.10.10, 21:43
Siiski oli see Leitsi poolt väga nummilt öeldud praegu. Kuigi see on tõsi, et asi jätab kohati sellise mulje, et karjainstinktiga tehakse Sassile ära, et saaks feimi tesite omasuguste seast. ''Olen lahe saadan kah Sassi *****''
Ma loodan et ma nüüd kellegi vihavaenlaseks ei saa.

ei Sa ei saa viha- ega rahvavaenlaseks. :biggrin: aga mis siis point on? ma lugesin mingi aeg tagasi Sassi postitused läbi. ON ASJU. aga mitte selliseid. mis eeldaks bänni. LIFETIME. jätgem foorumi mitmekülgseks. aga ok, sa ütlesid, et on eraldi asju. aga mis need on siis?

makz
27.10.10, 21:52
Eiei, ma pigem nõustusin sinuga. Eks Sass vahest trollib nagu seda teevad päris paljud aktiivsest liikmeskonnast, kuid kui siin Sassi bannimiseks peaks minema, siis imo on õiglus maa pealt kadunud, kuna temaga võrdväärset seltskonda on palju.
Ja ma ei näita kellegi peale näpuga, lihtsalt selline üldmulje on jäänud PP-d lugedes. Ma usun, et see on iga suure foorumi normaalne osa, võtame näiteks kasvõi 2+2. Kui trollimist ei oleks, siis läheks ilmselt asi üldse liiga kuivaks ära.

oitarvi
27.10.10, 22:22
Ärge bännige Sassi. See foorum vajab selliseid isiksusi nagu teles näidatav pokker vajab Tony G ja Phil Hellmuthi suguseid mehi. Jätke rahvale entertainment ikka alles. :)
Mulle pigem tundub see bännimise teema juba isikliku vihana Sassi vastu. Täiesti rumal teema nii teha, eriti veel adminni poolt. Siin foorumis on palju hullemaid ja suurema suuvärgiga kasutajaid, kuid nendele ei tehta midagi. Pigem antakse respekti...

inward
27.10.10, 22:31
Arvan ka, et Sassi bannimise teema suht mõttetu. Eks ta vahepeal ajab iba, aga nii hull nüüd asi ka pole. Aga teie, kes väidate "et siin on hullemaidki kasutajaid" öelge siis ausalt välja keda te mõtlete, üsna aus teema siiski.

Peab tunnistama häbiga, et isegi täispeaga foorumis trollinud. Üritan tulevikus tublim olla:biggrin:. Peace

makz
27.10.10, 22:42
Ei ütle, ma ei taha järjekordne ohver olla.(sry, trollisin)
Ok, tegelikult as i said, kedagi konkreetset meelde ei tule, kuna sellised asjad ei jää mulle meelde kui foorumit sirvin, lihtsalt selline ühtlane kompott toredaid eestlaslikult tolerantseid inimesi on meil siin.