PDA

View Full Version : NL50 3bet pot, TPTK halb kaart riverisse.



k2snakalle
25.10.10, 05:21
vastane on 11/7/1, fold to PF 3bet 94 (15/16) 306kätt

PokerStars - $0.50 NL (9 max) - Holdem - 7 players
Hand converted by PokerTracker 3 (http://www.pokertracker.com)

MP: $52.95
CO: $31.45
BTN: $50.00
Hero (SB): $55.00
BB: $40.00
UTG: $51.65
UTG+1: $53.75

Hero posts SB $0.25, BB posts BB $0.50

Pre Flop: ($0.75) Hero has K:club: A:heart:

fold, fold, MP raises to $1.50, fold, fold, Hero raises to $5.50, fold, MP calls $4.00

Flop: ($11.50, 2 players) 3:diamond: 3:spade: K:diamond:
Hero bets $6.00, MP calls $6.00

Turn: ($23.50, 2 players) 7:club:
Hero bets $14.50, MP calls $14.50

River: ($52.50, 2 players) Q:club:
Hero ?? (vastasel järgi 26.5$)

Cash87
25.10.10, 12:07
Mina oleksin juba turni chekkinud aga as played ship it.

Ahangama
25.10.10, 12:16
imo 11/7 teeks monsteriga 99% juhtudel 4beti otsa pre. riveri shipiks ja splitiks

onuark
25.10.10, 13:18
ja mis selle käe mõte on siin, tahad tõesti öelda et see Q hirmutas sind nii väga, et pidid käe siia postitama? seda ma küll ei usu
said mingi sick cooleri? tundub reaalsem
siin ju sul pole valikut kui valuebetida

Tupsik
25.10.10, 15:25
Mida te seal valubetite, mis kehvem käsi seal maksab?

Check calliks vast, sest foldida ikka enam ei saa.

Tarmonator
25.10.10, 16:14
njah, ma tean mis sa mõtled. millega ikka selline mees 3beti callib ja siis veel 2 tänavat ka otsa. lõhnab suht monstri järgi eks. ja veel see river, biidime ainult JJ ja splitime AK.

Samas foldima ei hakka ja vahest ma shoven ise, vahest check-callin. Tegelt on sellistes olukordades ikka väga ajuvabasid käsi vastas olnud. Nii et alati ei ole seal QQ, KK, AA, AK.

Char
25.10.10, 16:18
Mida te seal valubetite, mis kehvem käsi seal maksab?

Check calliks vast, sest foldida ikka enam ei saa.

vastase paneks 99-JJ peale

ma ka võtaks siit valuet ikka

Tarmonator
25.10.10, 16:21
Heh, mismõttes sa paned vastase ainult sellisele rangele mis meile sobib, ehk siis mida me biidime???

Char
25.10.10, 16:25
Heh, mismõttes sa paned vastase ainult sellisele rangele mis meile sobib, ehk siis mida me biidime???

okei 88-JJ(QQ), AJs+, AQ+
võtsin sinu jaoks laiemaks range

no millega sa ikka betid ja callid, mid pocket
tegelikult ma mõtlesin, et kuna paired board, ta ei usu, et sa K-le pihta said ja loodab, et on ees.

as played, ma paneks vastase riveril allin ja näeks foldi suht tihti

Tarmonator
25.10.10, 16:30
as played, ma paneks vastase riveril allin ja näeks foldi suht tihti

I'm confused???:confused:

sm112
25.10.10, 16:31
k2snakalle:
Aga miks sa riveril allin pushid kui sa oled suht kindel, et näed foldi ja halvem käsi ei calli.
siis on mõtekas ju juba ikka c-c, et hoida ta range laiem (ime bluffid sees), sest shipi ei calli käed, mis checkiksid järgi.

Char
25.10.10, 16:32
I'm confused???:confused:

vb ma olen hu liiga palju mänginud, aga täpselt selliseid liine võetakse mid pocketiga.
callivad paar tänavat, et äkki annan alla, ja sis kui järjest kütan, sis ikka lõpuks viskavad minema

okei ütleme, et kui checkime siin, vastane paneb 26$, sis foldime??

Tarmonator
25.10.10, 16:42
ei me ei foldi, aga kui vastane viskab kõik käed minema, siis me ei taha ju sellist liini võtta parema käega vaid halvema käega. Või mitte?

sm112
25.10.10, 16:42
k2snakalle:

Aga miks sa tahad riveris siis halvemat kätt foldima saada?? Kui ta lõpuks ära viskab, siis mis point on bettida river?

Turni bet sai ka just selle eesmärgiga tehtud, et nl50 regsid leveldavad ennast turnis 99-QQ callima ja seega saan halvemalt käelt valuet. Samas kui ta fold to 3bet on nii suur, siis mina näen ta ranget riveris AK, QQ, JJ, KK,. Pocket J meile ilmselt enam ei maksaks. Igasugused überbluffid ta ju viskaks meie shove peale ära.

onuark
25.10.10, 16:51
riveri check/call on jabur imo. e: check/call pole tegelt jabur, aga check/fold on väga jabur.
siuksel booardil küll keegi riverit bluffima ei hakka ; mingid täis idioodid floadiks flopi ja turni siin ju( to sm112)
KxxxQ laud, 2 tänavat vana callib ja teie tahate ta QQ,KK, AA peale panna et saaksite riveris foldida.
foldige pre siis juba, mis te üldse 3betite AK.

selles mõttes, et ma ei usu et keegi teist check/FOLDIB riveri :D
samas ma saan ka murest aru, see vend foldib 3betile preflop kõik käed ära pmst ja siuksel laual ta ilmselt ei suudaks oma QQ foldida flopis ja leveldab ennast turni ka callima.
aga kui me ei foldi nagunii riverit ja siin mingeid jaburaid bluffe isegi ma ei oska näha talt, siis ma ikkagi betiks selle riveri.

sm112
25.10.10, 17:02
k2snakalle:

Aga miks sa ei foldi riverit kui sa oled biit või split?

ristijeesus
25.10.10, 17:14
check/fold on väga jabur.
siuksel booardil küll keegi riverit bluffima ei hakka

Seega sa oled kindel, et kui ta betib, siis on meil 0% võimalus võiduks, aga ikka callid?

onuark
25.10.10, 17:15
Seega sa oled kindel, et kui ta betib, siis on meil 0% võimalus võiduks, aga ikka callid?

kunas ma seda väitnud olen et meil 0 prossu on, AKga poiss riveris betib, siis see pole ju bluff, või on vä?

onuark
25.10.10, 17:17
käsnakalle jutu järgi(mida ta siin sm-i alt räägib) tundub et ta surus ta ai ja ta kaotas selle jaotuse ;D

ristijeesus
25.10.10, 17:19
Ei ole muidugi bluff kui tal on põhjust arvata, et me KJ-ga ta maha callime. Aga selline passiivne vend pigem chekib AK ka riveril järgi.

k2snakalle
25.10.10, 17:26
käsnakalle jutu järgi(mida ta siin sm-i alt räägib) tundub et ta surus ta ai ja ta kaotas selle jaotuse ;D

võin saladuskatte all öelda, et ma ei surunud AI ;)

janek174
25.10.10, 18:01
No kui võtta nüüd ikkagi konkreetne vend 11/7/1 ja 3betile foldib suurema osa käsi, siis see näitab ikkagi üsna suurt tugevust. Selline nit reeglina ei hakka ka väga trikitama ja mingeid skeeme välja mõtlema (kui näiteks AA-ga 3beti callimine välja arvata). Mingid sellised ulme ranged ( 88-JJ(QQ), AJs+, AQ+) siin nüüd küll paika ei pea (ok käsi natuke vähe ehk õieti hindamiseks). Ega midagi tarka soovitada ei oskagi, aga üle spliti me siit küll 99% kordadest ei saa.

Edit: Ise sai ka sellist 11/7 nitistiili päris pikalt viljeletud ja no miski JJ ja muid ulmekäsi küll nii ei mänginud. Teinekord pigem AA-KK-ga sai küll nii tehtud.

Hullapple
25.10.10, 19:49
Mul selline kysimus et kas on yldse vajadust sellises olukorras pre flop 3bettida. Vastane foldib ~90%, see tähendab ju seda et a callib põhimõtteliselt ainult kätega mis meid kas domineerivad (AA,KK), split(AK) või flip (QQ). Ise pigem flatiks ja votaks ta vastu ch/cl liini.

Cash87
25.10.10, 21:44
onuark sa natuke liiga result oriented? :P

Nüüd mulle meeldib c-c liin rohkem just selle pärast, et isegi kui tal AA siis võis see Q teda just niipalju hirmutada, mille puhul me ei saaks foldi aga saaksime checki, mis omakorda säästab meie enda raha.

onuark
25.10.10, 21:54
ma ei saa ju results oriented olla ju kui ma arvan et ta poti kaotas ja soovitan rahad sisse panna :D

Kotkas1000
25.10.10, 23:47
Mina ei 3-betiks 11/7 MP tõstet AK-ga, kuna calli kehvemalt käel me 90% akast ei saa. Küll aga saame rahulikult 3 tänavat maha callida K või A high boardil. Usun, et saame niimoodi paremine valuet oma AK-ga kätte antud vastaselt.
As played, siis mina armastan siin check-callida ja loota, et vastane on ikka natukenegi bluffimisaldis. Bettida ei ole siin mõtet muul juhul, kui vastas mingi tiltmonkey, kelle kohta read, et võib KJ sulle siin kinni maksta midagi.