PDA

View Full Version : 100NL, nut FD vs hea reg



pastilaa
25.10.10, 11:25
Vastane 15/12/2,5 - käsi 4k

Teada niipalju, et QQ-ga 3betis mu UTG tõstet MP pealt. 1,8bb/100 wr mehel.

cbetile foldib 49%, T cbetile 42%

Kuidas sellise "toreda" venna vastu mängid sellist kätt? Endale tundus lahe mõte 3rd barrel bluff teha, sest 2nd barrelist nagu näha ei piisa enamasti.



PokerStars - $1 NL (9 max) - Holdem - 8 players
Hand converted by PokerTracker 3 (http://www.pokertracker.com)

UTG+1: $52.35
MP: $184.40
MP+1: $100.00
CO: $77.15
BTN: $100.00
SB: $250.40
BB: $100.00
Hero (UTG): $108.00

SB posts SB $0.50, BB posts BB $1.00

Pre Flop: ($1.50) Hero has A:heart: K:heart:

Hero raises to $3.00, fold, fold, MP+1 calls $3.00, fold, fold, fold, fold

Flop: ($7.50, 2 players) 3:heart: 7:club: 5:heart:
Hero bets $4.00, MP+1 calls $4.00

Turn: ($15.50, 2 players) 9:spade:
Hero bets $10.00, MP+1 calls $10.00

River: ($35.50, 2 players) J:diamond:
Hero bets $22.50, MP+1 raises to $83.00 and is all-in, fold

MP+1 wins $77.50

Rage
25.10.10, 11:41
mulle meeldiks kaks barrelit.. riveris oleksin alla andnud vist.. alle shiljuti mul oli sarnane käsi KK'ga, kus samamoodi flatcallis riverini JJ ja siis shoves.. maksin.. ja krdi vMario ka mu KK vastu callis madalas flopis top pairiga kõik tänavad kuni riverisse hitis kaks paari.. oleksin raha kokku hoidnud, kui oleks riveris check-callinud...

Rigged
25.10.10, 11:50
ja krdi vMario ka mu KK vastu callis madalas flopis top pairiga kõik tänavad kuni riverisse hitis kaks paari.. oleksin raha kokku hoidnud, kui oleks riveris check-callinud...

Saad ikka aru, kui vale mõtlemine see on? Või oli see troll?

Ise oleks ka 2 tänavat bettinud ja riveri c/f

lambiain
25.10.10, 11:59
Mu arust 3-barrel ei ole paha üldiselt, eriti 6-max seisukohalt. Kuigi jah, selles olukorras ning selle vastase vastu peab vist alla andma riveris. Tema range on suht kitsas ning face-up (88-JJ). Flopatud seti ta ei flatiks kaks tänavat sellisel boardil. Mõnikord on ka QQ-AA, millelt sa teda maha ei saa. Sc kohta ei oska öelda, aga pigem kahtlane.

Üks võimalus OOP drawd mängida on turnis väikse cbeti tegemine 1/7 pot ning kui vastane callib, siis riveri safe-cardi korral pot tulistada (tõenäoline, et ei ole top-of-his-range).

leits
25.10.10, 14:28
Esimesed 2 t2n2vat tundub suht fine, kui ta turni raiseks siis oleks lihtne .. river imo ilmselge "spew" juba .. seal ei foldi miski enam .. su A high pole 99% ajast good imo

onuark
25.10.10, 14:31
2 barrelit tundub väga hea, aga kas tema vastu on meil ka võimalus turnis juba alla anda?
see on ilmselt üks võimalus, sest ta ju ei taha turnis ka foldida.
aga 2 barrelit pole kindlasti halb, ehk paremgi kui turnis alla anda, aga riveri 3 barrel on liialdus imo.

janek174
25.10.10, 18:16
Ma tõesti ei tea, kui loogiline plaan see on, aga ma olen selliseid asju check-raisenud viimasel ajal flopist.

leits
25.10.10, 18:32
Ma tõesti ei tea, kui loogiline plaan see on, aga ma olen selliseid asju check-raisenud viimasel ajal flopist.

ja kui pannakse veel otsa, siis ajad sisse? mis sa vastas loodad näha, J high FD?

janek174
25.10.10, 18:37
ja kui pannakse veel otsa, siis ajad sisse? mis sa vastas loodad näha, J high FD?

Miks miski J-high FD? Seal vahepeal ju pocketeid küll ja veel, mille vastu oute on rohkem kui küll.

pastilaa
25.10.10, 18:44
Ma tõesti ei tea, kui loogiline plaan see on, aga ma olen selliseid asju check-raisenud viimasel ajal flopist.

Häda on selles, et sa peaksid siis oma tegu millegi asjalikuga siin balansis hoidma. Aga set või ülepaar sellisel flopil cbetimata jätta on suht jama mõte minu meelest. Või mis?

janek174
26.10.10, 06:53
Kui vastase rangesse panna kõik pocketid (QQ+ ehk välja arvata), ja veel mingit rämpsu, siis oleme ju taga ainult settidest. Ja C/R paneb vastase keerulisse olukorda ja sunnib teda vigu tegema. Kui tunneb tugevust ja oma mid pairi foldib, on hea, kui arvab nõrkust/bluffi, lükkab sisse oma pairiga, oleme ikkagi ees. Selle range vastu paneks mina küll siin insta nuppe kui võimalik. Ja kui vastane järgi checkib, mis on üsna ebatõenäoline, saame tasuta kaardi vähemalt. Minu arust tundub see natuke parem plaan, kui 3 tänavat tühja barreldada. Kui väga mööda jutt on, siis vabandused.

CheekyMullet
26.10.10, 09:58
Kui vastase rangesse panna kõik pocketid (QQ+ ehk välja arvata), ja veel mingit rämpsu, siis oleme ju taga ainult settidest. Ja C/R paneb vastase keerulisse olukorda ja sunnib teda vigu tegema. Kui tunneb tugevust ja oma mid pairi foldib, on hea, kui arvab nõrkust/bluffi, lükkab sisse oma pairiga, oleme ikkagi ees. Selle range vastu paneks mina küll siin insta nuppe kui võimalik. Ja kui vastane järgi checkib, mis on üsna ebatõenäoline, saame tasuta kaardi vähemalt. Minu arust tundub see natuke parem plaan, kui 3 tänavat tühja barreldada. Kui väga mööda jutt on, siis vabandused.

Väga vahva, aga nagu pastilaa ka juba ütles, siis kuidas sa seda balansseerid?
Lisaks saad natukegi jälgivate vastaste käest note ja edaspidi sama liiniga flopil stäkkides naljalt üle 9 outi ei ole.
P.S. Ma panen vastasele tihti note ka selle kohta, mis liini ma ise kasutanud olen ja mida näitasin.

Ahjaa, selles käes betiks flopi ja turni, riveris ch/f