PDA

View Full Version : NL20 AA, station leadib turnis poti



emmimees
25.10.10, 15:12
Cassava Poker $0.10/$0.20 No Limit Hold'em - 5 players
The Official 2+2 (http://www.twoplustwo.com/) Hand Converter By DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/)

CO: $51.59
Hero (BTN): $30.56
SB: $21.84
BB: $21.41
UTG: $27.31 38/1/1,1 70 kätt

Pre Flop: ($0.30) Hero is BTN with A:spade: A:diamond:
UTG calls $0.20, 1 fold, Hero raises to $1.10, 2 folds, UTG calls $0.90

Flop: ($2.50) Q:spade: K:club: 7:club: (2 players)
UTG checks, Hero bets $2.07, UTG calls $2.07

Turn: ($6.64) 6:heart: (2 players)
UTG bets $6.64, Hero folds

No niiiii kahtlane lihtsalt passiive vastase poolt, kas fold on omal kohal? Arvestades seda, et potti vaid 3$ pannud ja edaismängimine tähendanuks ilmselt allini 135bb..
Aitäh kui keegi aidata viitsib!

edit:135bb muidugi

lambiain
25.10.10, 15:47
Mnjah, huvitav käsi. Foldida ei saa. Küsimus, kas call või raise. Arvata võib, et vastase range on väga lai, sisaldades sette, 2-paare, AK jms. Kui on väga passiivne, siis ta pigem drawdega ei panusta suurelt. Samas on passiivsetel vastastel kombeks üritada vahetevahel potte õhuga üliagrolt ja jõuga maha võtta.

Call turn ning river ka. Kui riveris checkib, siis tee poolepotine value-bet, et ta sulle näiteks AQ kinni maksaks.

rynno
25.10.10, 15:52
mina leian et shove on parem, kui call. Kui tal on tõmme siis mina ei usu , et ta selle peale potist leadi maha viskab, kui me shoveme.samas kui callida ja riveri plangustub , siis ta võib oma draw lihtsalt check foldida.Seega tuim shove ja kukerpall et sellises kohas shoveda saame.Yldjuhul passiivse dongi lead= tugevus eks, aga foldida me kyll ei saa
E: sul mingi typo sees, see pole kindlasti mitte 235bb

harryahven
25.10.10, 16:03
ise insta shoveks, selline muuv on tihti mingi korralik draw mida ei suudeta foldida, kuna tundub maru palju oute - 89s, T9s vms.

emmimees
25.10.10, 16:21
Tõsiselt või? :O
Ma ise pole nagu tähele pannud, et station drawga ses mõttes hulluks läheb, et ise potte hakkab paugutama, reeglina nad callivad vigaseks end drawdega ja vahest riveris blufivad busted drawga(tavaliselt ei näe sedagi nii PASSIIVSE vastase poolt). Mina nägin selles käes vähemalt kahte paari, aga vb olen siis liialt donk.. :(
Mõte oli ka selles natuke, et kas on vaja riskida ülejäänud24$ga kui olin vaid 3$ pannud?
Ootaks veel arutelu tglt..

fyte
25.10.10, 16:50
Selles suhtes et nii palju kui mina selliste passive fishidega kokku olen puutunud, siis tavaliselt oleme sellises olukorras beat ikkagi. Aga kuna sample on kõigest 70 kätt ja oleme IP, siis usun, et ka call ei oleks väga halb.

kmatser
25.10.10, 17:48
fold on kergem tee, ise tõenäoliselt foldiks ka

panna vastane siin mingi hyper draw peale on imo stationi puhul veits liiga iffi. Call on pmst kõige mõttetum mis üldse teha norm vastase vastu siin. Ta shoveb riverit 90% anyway

Sebastian_du
25.10.10, 19:00
Esiteks 38/1 ei ole norm vastane.
Teiseks river 6,7,A annakes meile solid võimalusi.
Risti river annaks tõenäoliselt odava showdown pealekauba.
Call kui kindlalt kohe stackida ei taha