PDA

View Full Version : 4.40$ Rush 135man, kui suur peaks olema BR?



MauroIceMan
27.10.10, 06:51
Hei, nii et siis küsimus selles, et kui plaanis proovida 4,40$ 135man, shortrun teha (500/1000 mängu), kas siis 30BI ehk 132$ oleks algul piisav, ja kui peaks 20Bi langema siis langetama mängu taset, on mõistlik seda proovida?

SNOOPDOGG
27.10.10, 09:35
jep saad hakkama küll

tafka31
27.10.10, 09:44
kuna tegemist turboga siis 30bi on alustamiseks liiga vähe. pakun et min võiks olla äkki 50bi.

Dzuu
27.10.10, 10:20
Hei, nii et siis küsimus selles, et kui plaanis proovida 4,40$ 135man, shortrun teha (500/1000 mängu), kas siis 30BI ehk 132$ oleks algul piisav, ja kui peaks 20Bi langema siis langetama mängu taset, on mõistlik seda proovida?

Vabalt, alusta lihtsalt 1-2 lauaga, igavuse pärast ära karda, sest koguaeg, kui käsi ei meeldi paned lihtsalt fold. 1000 mängu neid teha on ikka üsna ulme, sest üle 4 laua korraga mängida...no ehk. Järeldusin lihtsalt oma kogemustest, kuna mängin sama formaadi 11$ turniire ja mina alustasin ühe lauaga, kuni hakkasin lebolt FT jõudma, siis võtsin aga juurde ::)

vaenekala
27.10.10, 12:02
30BI on ikka suht piisav kindlasti nende jaoks, väga tihti ei tohiks olla selles limiidis nii suuri swonge. Ise teen ka neid u. kymme lauda v6tan lahti segamini 11$ rush sng-ga ja saab hakkama kll, aga mu krdi "käru" ei vea vahest välja :)

MauroIceMan
27.10.10, 12:25
Vabalt, alusta lihtsalt 1-2 lauaga, igavuse pärast ära karda, sest koguaeg, kui käsi ei meeldi paned lihtsalt fold. 1000 mängu neid teha on ikka üsna ulme, sest üle 4 laua korraga mängida...no ehk. Järeldusin lihtsalt oma kogemustest, kuna mängin sama formaadi 11$ turniire ja mina alustasin ühe lauaga, kuni hakkasin lebolt FT jõudma, siis võtsin aga juurde ::)
Tänan arvamuste eest ka!
ega plaan oligi paaris mängida et kaks lauda korraga, kui üks ära kaoub uus asemele, sest muidu tõesti vb veits kiireks minna..

MauroIceMan
27.10.10, 12:28
30BI on ikka suht piisav kindlasti nende jaoks, väga tihti ei tohiks olla selles limiidis nii suuri swonge. Ise teen ka neid u. kymme lauda v6tan lahti segamini 11$ rush sng-ga ja saab hakkama kll, aga mu krdi "käru" ei vea vahest välja :)


Kas 10 lauga Kiire ei hakka?? (ma tunnistan ise suht nuub mitme laua jälgimises, ning mäng halveneb.. :frown:

Tava 9 max/man 12 turnaga saab veel hakkama kui eelduseks et ilmselt pooltega top 3 ei jõua...

Dzuu
27.10.10, 12:45
30BI on ikka suht piisav kindlasti nende jaoks, väga tihti ei tohiks olla selles limiidis nii suuri swonge. Ise teen ka neid u. kymme lauda v6tan lahti segamini 11$ rush sng-ga ja saab hakkama kll, aga mu krdi "käru" ei vea vahest välja :)

Päris hea, mul üle 4 laua hakkab bubble mäng perse minema, ei pane tähele, kes ja kas varastab ja palju jne :/ , mis su roi on?

udikaz
27.10.10, 13:07
Päris hea, mul üle 4 laua hakkab bubble mäng perse minema, ei pane tähele, kes ja kas varastab ja palju jne :/ , mis su roi on?

Mis sul endal roi siis on? kui 4-l laual kõigil bubblesse jõuad, et bubble mäng p**** hakkab minema, siis peab ika korralik roi kokkuvõttes olema :rolleyes:

Dzuu
27.10.10, 13:36
Mis sul endal roi siis on? kui 4-l laual kõigil bubblesse jõuad, et bubble mäng p**** hakkab minema, siis peab ika korralik roi kokkuvõttes olema :rolleyes:

11$ omades 248 mängu peale 103% ::) , ei suuda volüümi toota

MauroIceMan
27.10.10, 13:37
Minul endal on Fullis, SNG oma 20%ROI 300 mängu peale, mis üliväike, ja enamus siiski mingi 54 inimelised...

vaenekala
27.10.10, 13:39
No kiireks ei lähe v2ga, seda oleks liig, et ma vajutaks igal laual kiiret foldi. Mängin lauad stackituna ja kui hakkab bubble ja FT siis toon selle laua teiste tagant teise nurka või u. nii ;)
Ise olen mängind 505 4,4$ ja roi seal 122% ja 285 11$ ja roi seal 21%. 11$ omadel viskab millegi pärast koguaeg täitsa ulmelisi setupeid, aga noh mängijate tase suht sama!

Dzuu
27.10.10, 13:45
No kiireks ei lähe v2ga, seda oleks liig, et ma vajutaks igal laual kiiret foldi. Mängin lauad stackituna ja kui hakkab bubble ja FT siis toon selle laua teiste tagant teise nurka või u. nii ;)
Ise olen mängind 505 4,4$ ja roi seal 122% ja 285 11$ ja roi seal 21%. 11$ omadel viskab millegi pärast koguaeg täitsa ulmelisi setupeid, aga noh mängijate tase suht sama!

Kas sa siis quick foldi ei kasutagi eriti?

vaenekala
27.10.10, 13:50
Ei kasuta jh. no algul kui laudu vähe on siis saab kasutada, aga muidu jh naq tavalist sng-d, ootad ära ja tegutsed. See toimub niikuinii kiiremini kui tavaline sng, sest kui sul hyppab ette fold, siis ju liigud sealt lauast kohe minema ja suurendab käte arvu võrreldes normal sng-ga. praegu toidab :) aga jah oleks ainult rohkem aega saaks volüümi ka taha siis oleks tätsa kena juba.

udikaz
27.10.10, 14:02
11$ omades 248 mängu peale 103% ::) , ei suuda volüümi toota

:) algus on hea :p aga 248 sample ika väike sng-de kohta, 1k mängu peale võib mingigi pildi saada. aga 103% royga pritsib peale ikka. nice work ;)

Dzuu
27.10.10, 14:30
:) algus on hea :p aga 248 sample ika väike sng-de kohta, 1k mängu peale võib mingigi pildi saada. aga 103% royga pritsib peale ikka. nice work ;)

Alles mingi kuu aega neid tõsisemalt mänginud ka, viimasel ajal rohkem Rush guaranteed tournasi lasknud tho, järgmine kuu annan voluumi :biggrin:

udikaz
27.10.10, 14:43
good luck. mul oma 2k rush mänge koos. võtsin just nats puhkust :)

E: Ok lets end that OT :p

vastus teema tegijale ka siis. 132$ on täitsa piisav nende 4.4$ donkamentide jaoks. muidugi kui kaotades sellest rahast väga kahju hakkab, siis valiksin siiski cashi grindimise tee, sest kõigil ei tule alguses 240 mängu peale 103% roy-list hea jooksu tuge :)

MeelisV
27.10.10, 14:57
Eks oleneb ikkagi winratest, palju Bankroll võiks olla. Ise mängisin ka neid alles. Ma pakun, et 30 on küll liiga vähe, pigem 50+. Muidu tuleb 1 päev kui ei cashi ja pool BRi läinud. Ja kui mina mängisin, siis tegin ainult ühes lauas korraga. Kui sa quick foldi ei kasuta, siis sa pead ju just rohkem halbu kaarte mängima ning stacki siis alguses raskem üles saada. Ma olin esimesed 2 lvlit ülitight ja mängisin ainult premiume. Järjest kettrasin quick foldi.