PDA

View Full Version : Step By Step Pokah plaanid



Tigrano
16.10.08, 16:18
Tere kõik Pokah huvilised,

Nagu näha Step By Step Pokah projektile käppasi tuli usinalt ;D

Kuna enamus tagasisidest oli ainult, ma olen käpp kanti ning eriti mingeid suuri soove kellegil ei olnud, siis eriti midagi lisada projekti plaanidesse esialgu kahjuks ei olegi.

Kuna täna on esimene koolipäev ning nagu koolides ikka on esimesel koolipäeval kombeks pidada aktus ja kohe õppima ei asuta, siis annan ka Teile Pokah huvlilised täna tunniplaani ja mõned näited, kuidas loengud välja nägema hakkavad ;D

Kuna sooviks toredat seltskonda luua meie Pokah nurgakeses (samuti foorumiss) ning meil on esimese loenguni veel aega, siis oleks hea, kui me julgeks natuke ennast tutvustada Teistele.

Mina olen mänginud pokkerit umbes neli aastat, ning ainult pokkerist elatist teeninud paar aastat. Pokkeriga tutvusin juba tegelikult keskkoolis, kui sai juba 5 Card Draw pokkerit raha peale taotud. Holdemi leidsin tänu ühele Rootsi maletajale, kes rääkis onlines mängides minu vastu, et ei jõua enam raha ära kulutada, et pidu peo otsa jne. Hakkasin peale seda vestlust kohe uurima millega tegu ning siin ma nüüd olen, elatun ka pokkerist kuigi investeerin raha mujale, kui pidudesse :) Siis sai käidud naxeri algatusel pulli tegemas eestlastele tuntud Kahvli saates, mis muidugi andis ka väikese lisatõuke, sest saate ajal Võrno väitel teenisime üle 100k kuus, kusjuures ise ma tookord ei teadnudki, et niipalju teenin 8). Vanust on juba 27 aastat seega ei ole aega enam jokutada. Tuleb anda tuld ning uuest aastas välgu kiirusel mööda limiite edasi liikuda. Seega Step By Step Pokah õppenurk on hädavajalik minu tulevaste plaanide elluviimisel

Kuna viimased päevad olen tegelenud loengute ja plaanide koostamisega. Siis tehinline pool ja varustus ning oskused kasutada erinveaid vidotöötlus jne tarkvara pole päris see mida soovin, et loenguid 100% läbi viia nii nagu soovin. Seega loodan, et tehnilise poole kvaliteet paraneb esimesel võimalusel.

Toon ühe näite ühest loengust, mille Varsti Teieni toon, kuigi momendil on heli kvaliteet hinde 1 vääriline, samuti lõpus on lõigud topelt aga preagu lihtsalt tahan tuua Teile näite, seega ei ole see video veel valmis ning kähku prooviks peale loetud. Sarnased videolõigut hakkavad olema Pokah loengutes igapäevased nähtused.

http://arion.pri.ee/tigrano/last.swf


Distsipliin on hädavajalik, et saada heaks pokkerimängijaks, seega koostan kalendri alusel edaspidi loengute ilmumise päevad.

Kui tulevikus näen, et kaks korda nädalas on liiga tihti ning me ei suuda infot läbi renderdada, siis hakkame loenguid tegema harvemini. Esialgu aga kindlasti katsun õppekavaja järgi toimetada kuna alguses on artilid lihtsad, lühikesed ning palju on üldist, mida võiks ka üks õige Pokah mängija teada.

Oktoobri õppekava:

21 okt. - 1) Pokkeri ajalugu - ajaloo tundmine laiendab meie pokkerimaailma silmaringi ning
uurime millal ja kuidas tekkis selline huvitav mäng mida me igapäevaselt tundide
kaupa mängime.

2) Mis mäng on pokker - kas pokker on õnne või oskusmäng, katsume tõestada
pika perspektiivi tähtsust ning kas online pokker on rigged.

3) Miks mängitakse pokkerit - kas raha, lõbu, väljakutse või on mõni parem põhjus.


24 okt. - 1) Online ja Live pokker - erinevused, plussid, miinused jne. Kas online pokkeril on
eelis Live pokkeri ees.

2) Pokkeri eetika - on vaja ka teada kombeid.


28 okt.- 1) Pokkerialased mõisted - teeme selgeks kõik pokkerimängu juurde kuuluvad mõisted,
et me ei jääks MITTE KUNAGI JÄNNI ja ei tekiks arusaamatusi mõistete valesti
tõlgendamisel.


31 okt. - 1) No Limit Texas holdem - teeme läbi ja lõhki selgeks No Limit Texas holdemi

2) Muud pokkervormid - fixed limit holdem, omaha, stud jne


Järgmisel kuul me loengutega veel mängimise juurde arvatavast ei jõua kuna ennem katsume endale selgeks teha millist Mindseti vajame, et saada edukaks pokkerimängijaks ning tuvume ka kuidas matemaatika oskamine aitab meil lihtsustada mängulisi olukordi ning teha õigeid otsuseid.


Siiani on meil käppadeks, kui ma ei eksi järgmised mängijad:

HotGutShot
Davy
madman07
gert23
vsiu100
ok2aa
Lutzky
krayzie
mcbethk
Nozzu
broadcast
BuildUp
antnx
Aristotep
grigory
blizkaa
paradigmlost
oben
kalkaan
RaitS
Yokker
bounce
kilu6
Mihkel785
Doktor_Mihkel
taasver
MrRiver
Tarmo
sokimeez
jawbreaker
altzie
pkmarek
kivisaba
HouseOfAces
Jousou
Metsapull
zyxxx
Rahapada
Keiss
Sulgpallur
evolution-x
masterpupept
jrgn hell
2Godfather1







Kohtume järgmisel teisipäeval 21 oktoobril. Niikaua ootan jällegi ideid, mõtteid, kriitikat, uusi huvilisei ning kindlasti, mis te arvate sellisest Powerpoindis tehtud videona salvestatud loengust (kvaliteeti, eriti heli momendil palun ärge hinnake kuna see on puhtalt kõik momendil tarkvara ja oskustega seonduvate probleemide tulemus)

Tigrano
16.10.08, 23:59
Kuna movisin teemat, siis BOODIN teema üles 8)

antnx
17.10.08, 00:22
Juhuu video vaadatud. Lõpus läks heli juba väga normaalseks. Eks sa ise kah maru vaikselt räägid. Kuna seda kirjaliku osa näha saab?

RaitS
17.10.08, 00:36
Ise usun et nädalas 1x, oleks parem. Sest siis oleks aega mõelda rohkem, analüüsida asja!
ja muidugi. Kas inimestel on aeg 2x nädalas olla kohal ja talletada endale saadud informatsiooni ,nagu Tigaro ütles,: " aeg on raha "
, seega soovitaks,
kord nädalas.

ja kui video heli korda saab siis on asi 5+ teema.
proovin igale tunnile jõuda :D ,vähemalt kord nädalas ;)

Tigrano
17.10.08, 00:37
Juhuu video vaadatud. Lõpus läks heli juba väga normaalseks. Eks sa ise kah maru vaikselt räägid. Kuna seda kirjaliku osa näha saab?



Ma räägiin stuffi öösel peale, kõik on vaikne, suur ruum, uni, ja hääl on nagunii vist orginaalis vaikne, kehva mikker veel jne jne sorry
See video oli lihtsalt kiiresti tehtud väike näide, mis on alles poolik. Lugesin otse peale mida pähe tuli.

See loeng peaks tulema tegelt kaugel tulevikus, aga ühe näitena teen selle praegu, et muidu mõni mõtleb, et mis krdi pokkeri ajalugu siit tulema hakkab. Loengu point on HUDi kohta selline:

1) Kirjalik osa, mis on väga mahukas ja annab täieliku ülevaate, alates (Hudi seadistamisest kuni kirjaliku stuffini ja oma hudi layoutide failide downloadimise võimalusetega)
2) Videolõik, mis annab üldise powerpoindis tehtud ülevaate.
3) Üritan ka teha ühe lühikese 1 laua video otse lauas mängides, kus seletan ära kõik mõtted, mis peas liiguvad erinevate vastase vastu mängides.

Tigrano
17.10.08, 00:41
Ise usun et nädalas 1x, oleks parem. Sest siis oleks aega mõelda rohkem, analüüsida asja!
ja muidugi. Kas inimestel on aeg 2x nädalas olla kohal ja talletada endale saadud informatsiooni ,nagu Tigaro ütles,: " aeg on raha "
, seega soovitaks,
kord nädalas.

ja kui video heli korda saab siis on asi 5+ teema.
proovin igale tunnile jõuda :D ,vähemalt kord nädalas ;)


Seda soovitas ka ranka mulle, seega tänan väga hea tagasiside eest. Kindlasti ei tahaks, et meil jääks mingi probleem õhku. Seda me ei saa lubada. Kuigi alguses tulevad lihtsad artiklid, siis arvan, et tulevikus sinna me ka suuna võtame.

ranka
17.10.08, 00:42
mina soovitasin kahe nädlaa tagant korra :D

Tigrano
17.10.08, 00:44
mina soovitasin kahe nädlaa tagant korra :D


Nii ludrid vennad siin POKAH nurgas ei ole, kui on vaja ohverdada mõni unetu öö, siis see on tõsiasi, et see saab ohverdatud raudpolt ;D

jawbreaker
17.10.08, 01:22
Jällegi tore video, kuigi alguses oli heli jama.
Minule näiteks sobib, et video on tehtud vaikse ning rahulikult seletava häälega. Seega mina selles probleemi ei näe.

Basic asjad (ajalugu, reeglid, jm) võiks ju kiiremini läbi võtta. Hiljem kui on juba raskemad teemad, siis on vast mõistlikum teha üks loeng nädalas.
Siis selline offtopic küsimus, et miks eelistad FR 6maxile? (Ranka mängib kah FR) Kuigi 2+2 on tihti teema, et FR on jama ning 6max on parem.

Ahjaa, ma olen kah käpp ;)

Tigrano
17.10.08, 02:00
Jällegi tore video, kuigi alguses oli heli jama.
Minule näiteks sobib, et video on tehtud vaikse ning rahulikult seletava häälega. Seega mina selles probleemi ei näe.

Basic asjad (ajalugu, reeglid, jm) võiks ju kiiremini läbi võtta. Hiljem kui on juba raskemad teemad, siis on vast mõistlikum teha üks loeng nädalas.
Siis selline offtopic küsimus, et miks eelistad FR 6maxile? (Ranka mängib kah FR) Kuigi 2+2 on tihti teema, et FR on jama ning 6max on parem.

Ahjaa, ma olen kah käpp ;)


Käpp olemas jälle.

Loengute lihtsus oleks tiht asja mõte, kui on seda võimalik ja suudan teha. Full ring sellepärast, et variatsoon on väiksem ning on võimalik mängida korraga rohkem laudu, mis tõstab tunnis võidu koefi multitabledes (winrate) üles. Samuti tänu sellele saan tagasi rohkem raha boonuste ja rake näol. Kui mängida mõnes kõrgemas limiidis, siis on täiesti mõeldav aga kindasti peab arvestama, et peab olema tugev bankroll ja head närvid, et vältita TILTi sattumist, mida 6max tänu suuremale variatsoonile võib põhjustada ;)

marguzz22
17.10.08, 09:16
nagu deucescrackedi algajatr videod, väga head muidugi laisale eestlasele, kes ei viitsi inglis keeles(või ei oska) materjali vaadata. :heart:

Tigrano
17.10.08, 09:23
nagu deucescrackedi algajatr videod, väga head muidugi laisale eestlasele, kes ei viitsi inglis keeles(või ei oska) materjali vaadata. :heart:


Nii ta enamvähem on ning võrrelda saab loomulikult kõigega aga see video ongi mõeldud võimalikult lihtsa sisuga, et saada lihtne ülevaade. Ning video on üks osa ainult loengust alati. Praegu on ta lihtsalt näitena siin üleval ja on täiesti poolik.

Tnx tagasiside eest

farik666
17.10.08, 10:21
ilgelt hea oleks kui saaks väljatulevaid videosid alla laadida, et parema kvaliteediga vaadata..

Tigrano
17.10.08, 10:43
ilgelt hea oleks kui saaks väljatulevaid videosid alla laadida, et parema kvaliteediga vaadata..


selge, võtan teadmiseks

mihke666
17.10.08, 11:02
im käpp

kilu6
17.10.08, 13:22
Jõudsin 15min vaadata. Päris hea. Mulle uus maa kõik mis läheb beyond VPIP PFR AF. Vaikne jutt ei häiri, kuigi alati saab paremini taustamüra summutada.
See 2x nädalas tundub kuidagi optimistlik. Kas sa endale liiga rasket ülesannet ei võta?

Selleks et teha üks väga hea video, on palju ajaressurssi vaja. Näiteks et fokuseerida teatud teemale, võiks mängida replayeris, mitte lives. Muide, kas kuskil replayeris on võimalik ka state kuvada?

Tigrano
17.10.08, 13:45
Jõudsin 15min vaadata. Päris hea. Mulle uus maa kõik mis läheb beyond VPIP PFR AF. Vaikne jutt ei häiri, kuigi alati saab paremini taustamüra summutada.
See 2x nädalas tundub kuidagi optimistlik. Kas sa endale liiga rasket ülesannet ei võta?

Selleks et teha üks väga hea video, on palju ajaressurssi vaja. Näiteks et fokuseerida teatud teemale, võiks mängida replayeris, mitte lives. Muide, kas kuskil replayeris on võimalik ka state kuvada?


Täna testisin heli töötlemist, sain natuke rohkem aimu juba kuidas taustamüra eemaldada jne loodan, et varsti on heli pool ka korras.

Esialgu ei tohiks 2x nädalas probleemi tekkida kuna nagu ütlesin alguses on palju lihtsaid teemasid. Kuigi oled juba kolmas inimene, kes seda mainib. Seega kui jõuame karmimate teemade juurde, siis tundub et 1x nädalas sobib ehk tõesti paremini ::)

Tore, et leidsid midagi uut ja huvitavat, varsti saate HUDi loo täis versiooni.

Holdem Manageri replayeriga saab statid peale küll kuvada ei ole probleemi, ning katsun siis hoopis väikese lühivideo replayeriga teha mitte otse mängides, seega hea idee tänud 5+

Yokker
17.10.08, 14:37
Väga viis...just sellist asja oligi vaja, et kõik teemad üks haaval läbi arutada...usun et sellel projektil suur tulevik ja eestlased varsdi vallutavad pokeri maailma :D....
Minu arvates on praegune teemade ajakava ideaalne...iga kolme päeva tagant norm,sest kolme päevaga jõuab ilusti teema endale selgeks teha kui inimene on asjast huvitatud...kui aega jääb väheks siis saab ju iga kell videot uuesti vaatata...tunnis viibimise aeg on ju vabatahtlik ja järeltunde saab iga üks endale võtta nii palju kui soovib, sest materjal ju ei kao kuhugi...ühesõnaga olen plaanitud ajakava poolt ,sest nagu ütled aeg on raha :)

HouseOfAces
17.10.08, 14:51
Ma ka käpp.

Tigrano
17.10.08, 14:52
Tere Yokker, tore et meeldis ;D See ongi üks asja suuremaid pointe, et teha kõik loogilises järjekorras teemade kaupa ja kellel huvi või tunneb, et mõni asi vajab täiendamist, siis saab valida endale sobivad teemad ja neid uurida.Esialgu teen kõik tunniplaani alusel ;)

altzie
17.10.08, 14:58
mina ka käpp.

pkmarek
17.10.08, 15:19
:o... jus shiuke värk, mida otsisin, olen ka käpp

BuildUp
17.10.08, 15:34
Nii siis video vaadatud. Ning sai omandatud ka mõned uued teadmised (Näiteks Pokerstove oli varem olemas küll, aga ei teadnudki, et saab sealt otse VPIP sisse panna :)).

Ja rääkides ajakavast, siis ma arvan samuti, et sellised üldteadmiste ja reeglite tunnid võiks 2x nädalas olla ning raskemate teemade ajakava arutaks siis kui teema sinnamaani jõuab. Kuigi näiteks ma mõtlesin vaadates seda HUDi videot, et selline teema võiks tulla küll 2x nädalas.

Aga igastahes see näidisõppetükk oli juba väga hea. Thumbs Up! :D

Tigrano
17.10.08, 16:18
Väga hea, andke tuld tuld tuld, minu aadressil. Näiteks kas sooviksite, ka väikest kontrolltöö moodi testi loengu kohta, et teadmisi kontrollida või jäägu see igaühe enda otsustada kas õpib või mitte.

Kuid kunagi tahaks kindlat, mingit teadmiste kontrolli teha ;D näiteks teeks loengusse mingi rämeda vea ja vaataks kas saate aru kus see on ;)

BuildUp
17.10.08, 17:19
Väga hea, andke tuld tuld tuld, minu aadressil. Näiteks kas sooviksite, ka väikest kontrolltöö moodi* testi loengu kohta, et teadmisi kontrollida või jäägu see igaühe enda otsustada kas õpib või mitte.

Kuid kunagi tahaks kindlat, mingit teadmiste kontrolli teha* ;D näiteks teeks loengusse mingi rämeda vea ja vaataks kas saate aru kus see on* ;)


No sellesmõttes oleks ju test hea, et pärast saaks vaadata kas oled asjadest ikkagi õigesti aru saanud või jaurad täiesti puitu.

taasver
17.10.08, 18:41
liituks ka

Tigrano
17.10.08, 20:34
liituks ka


Lahe

Tarmo
17.10.08, 20:48
Käpik, esimene les. vaadatud!

Tigrano
17.10.08, 20:50
Käpik, esimene les. vaadatud!


See polnud lesson, esimene lesson on teisipäeval. Ma sellist praaki ikka lessonitel teha ei kavatse, et poolikuid juppe üles lasen ;D

pikk28
17.10.08, 21:01
njah sa ikka äärmiselt tubli ja töökas. Arvan ka et 1 kord nädalas oleks mõistlikum. Sinu enda huvides ka :)

Tigrano
17.10.08, 21:34
njah sa ikka äärmiselt tubli ja töökas. Arvan ka et 1 kord nädalas oleks mõistlikum. Sinu enda huvides ka :)


Võibolla tõesti, siis on aega Teile mingit muud pulli ka teha ;D

kivisaba
17.10.08, 21:52
käpp obv
ja nõustun kah et selline jutustav osa võiks olla 2x nädalas aga sellised raskemad teemad võiks ollla siis 1x nädalas saab ka feedbackki
samuti võiks olla ka kodused ülesanded nagu näiteks et seadistada Hud jne

Tigrano
17.10.08, 21:59
käpp obv
ja nõustun kah et selline jutustav osa võiks olla 2x nädalas aga sellised raskemad teemad võiks ollla siis 1x nädalas saab ka feedbackki
samuti võiks olla ka kodused ülesanded nagu näiteks et seadistada Hud jne


Hakkab tulema, teete juba suu lahti ;D

Davy
18.10.08, 09:55
Nii sain ka aega, et ära vaadata ja peab tunnistama, et kuigi kasutan hud juba mitu kuud, siis sain siiski paar ideed juurde, kuidas oma hudi paremini konfida, nii et isegi näitlik õppetund on oma eesmärki juba täitmas:)

EDU!

P.S. Kas lõppu lisasid vpipX2 sellepärast, et tsekkida, kas mehed lõpuni vaatavad? ;D

sokimeez
18.10.08, 11:53
Olen käsi :) Saab vähemalt maakeeles korraliku õpetuse. Aga jõudu!

Tigrano
18.10.08, 13:00
Nii sain ka aega, et ära vaadata ja peab tunnistama, et kuigi kasutan hud juba mitu kuud, siis sain siiski paar ideed juurde, kuidas oma hudi paremini konfida, nii et isegi näitlik õppetund on oma eesmärki juba täitmas:)

EDU!

P.S. Kas lõppu lisasid vpipX2 sellepärast, et tsekkida, kas mehed lõpuni vaatavad? ;D


Väga hea, et sain juba abiks olla. Ilmelik ongi see, et paljud alles avastavad, kui vajalik on tegelikult HUDi olemasolu ;D

Kaks korda panin lõppu just sinu jaoks ;)

sokimeez
18.10.08, 15:09
Tekkis mõte.
Et kuna plaanid on teil suured ja idee korralik, siis võiks asi ka võimalikult paljude huvilisteni jõuda. Sest mängijaid ning huvilisi on kindlasti rohkem, kui need kes siin osalemisest teatanud.
Eestis ju ilmumas tore pokkeri ajakiri. Point minu jutul: Teha ajakirjaga koostööd ning juba toimunud õppetunnid, võiks panna plaadile ning plaat panna ajakirjaga kaasa. (või algatuseks üks demo plaat)
Niimoodi jõuaks selline tore õpetus rohkemate inimesteni. Üldjoontes aitaks kindlasti kaasa pokkeri-mängu kultuuri tõstmisele eestis.

Saigi südamelt oma lihtne mõte ära öeldud.

Tigrano
18.10.08, 17:26
Tekkis mõte.
Et kuna plaanid on teil suured ja idee korralik, siis võiks asi ka võimalikult paljude huvilisteni jõuda. Sest mängijaid ning huvilisi on kindlasti rohkem, kui need kes siin osalemisest teatanud.
Eestis ju ilmumas tore pokkeri ajakiri. Point minu jutul: Teha ajakirjaga koostööd ning juba toimunud õppetunnid, võiks panna plaadile ning plaat panna ajakirjaga kaasa. (või algatuseks üks demo plaat)
Niimoodi jõuaks selline tore õpetus rohkemate inimesteni. Üldjoontes aitaks kindlasti kaasa pokkeri-mängu kultuuri tõstmisele eestis.

Saigi südamelt oma lihtne mõte ära öeldud.



Huvitav mõte aga momendil ei ole nii suurejooneliste plaanide peale küll mõelnud ;D Meil on momendil kõik tasuta, siis ei ole ka vastutust ning kõik vaatavad vabatahtlikult, kui juba raha võtaksime, siis jutt oleks teine. Kindlasti siis peaks hakkama valima juba sõnu, panema tohutut rõhku kvaliteedile jne selleks meil siin praegu jaksu ei ole kuna teeme kõik oma vabast ajast ;D

Parimat soovides,

Tigrano

HouseOfAces
18.10.08, 18:10
Käpp sai enne alla pandud, aga nimekirjas ei ole ;)
Vaatasin teemad läbi ja leidsin veel nimesid, kes on nimekirja lisamisel kahe silma vahele jäänud.

jawbreaker
altzie
pkmarek

kivisaba
18.10.08, 18:30
ei tea mind ei julgeta ka sinna listi millegi pärast panna :S

Jousou
18.10.08, 19:27
Kui nimekirjas olek vajalik õppetööl osalemiseks, siis muidugi in.

Tigrano
18.10.08, 19:59
Nimekirjaga on esialgu selline pull, et kuna huvilisi tuleb nii või naa koguaeg juurde, siis midagi ei juhtu, kui kedagi pole misiganes põhjusel, sinna lisanud (ei ole tahtnud ka teha eraldi, et registeeruge Pokah kursusele või midagi sellist) kuna kõik on oodatud ka edaspidi.

Nimekirja point oleks edaspidi kindlasti olemas, sest hakkan kindlasti korraldama nimekirjas olijatele eraldi võistlusi ja huvitavaid üritusi, kindlasti parimad saavad ka primeeritud. Samuti tahaks vahest selgitada välja parimad Pokah õpilased aga kuidas seda teha on veel suur küsimärk ;D

Kindlasti sooviks, et kogu seltskond saab omavahel hästi läbi ning nagu mina katsun, siin Teid aidata ja ise areneda, võiksite ka Teie ( Pokah liikmeid ) kõiki teisi liikmeid aidata, kui tunnete, et teate mida mõni vajaks jne seega saaksite ka oma panuse anda, mis oleks teretulnud nähe. Seega võiksime ükskord hiljem, kui kõik õnnestub ja meil on oma lõbus seltskond, moodustada kasvõi Pokah Klubi ;D

Timpz
18.10.08, 20:48
Kas millalgi tuleb loeng AHK seadistamise kohta ka , näiteks Prima võrgule :D?

Tigrano
18.10.08, 20:52
Kas millalgi tuleb loeng AHK seadistamise kohta ka , näiteks Prima võrgule :D?


Kindlasti mitte lähima aasta jooksul aga seda võib ehk eraldi teha, kui aega leiame ;)

2Godfather1
19.10.08, 03:15
Meeldiks, kui esialgu on Pokah Academy/Kool/Klubi tunnid 2x nädalas - hiljem raskemad teemad võiksid ilmuda kord nädalas.
Kontrolltööd võiksid olla iga 4-5 teema tagant ja hinnatud VÄGA KARMILT. :P

Tigrano
19.10.08, 03:39
Meeldiks, kui esialgu on Pokah Academy/Kool/Klubi tunnid 2x nädalas - hiljem raskemad teemad võiksid ilmuda kord nädalas.
Kontrolltööd võiksid olla iga 4-5 teema tagant ja hinnatud VÄGA KARMILT. :P


Arvatavasti jah hakkab alates Preflop mängust 1x nädalasPokah toimuma , ning siis jõuan muud huvitavat ka veel välja mõelda ;)

antnx
20.10.08, 01:02
olen testi poolt +1

Rahapada
20.10.08, 16:10
obvious käpp veel juures... :)

kindlasti kontrolltöid...
ja tunnikaid :D
ja karm hindamine paneb õppima :)

materjalid on niikuinii juures ... selles mõttes hea vms

ja aitähh

taasver
20.10.08, 16:16
Ma testide poolt ei ole. 8)

Tigrano
20.10.08, 16:45
Eks näis mingid testid tulevad anyway ;)

Rahapada
20.10.08, 16:51
ajah ja ma hakkasin nüüd ka HEM'i peale mõtlema, pt3 ei võimalda igasuguste protsentide puhul värvi ise muuta lasta... numbrid on muidugi samad, aga kui juba eemalt märkad, et roheline, siis on kergem mõelda, et tõesti istuks lauda maha :)

Keiss
21.10.08, 02:13
Mina tahaks küll teste.

Tigrano
21.10.08, 02:26
Mina tahaks küll teste.


Saab tehtud, esimene küsimus, kas tead kust või millisest kaardimängust sai alguse pokker ;D

Keiss
21.10.08, 02:34
Ei tea küll ja ei hakanud kuskilt otsima ka, aga pakuks, et ikka USA-st ja ilmselt oli esimene pokkerimäng 5-card draw.

ranka
21.10.08, 02:41
ma ei ole kindel aga ma olen kindel, et esimene mäng kohe kindlasti 5 card draw ei olnud.

Tigrano
21.10.08, 02:57
Õige vasus on 5 card draw ja stud. Need mängud tomineerisid pea sajandi

Keiss
21.10.08, 03:01
Mul on jah see meeles ilmselt seetõttu, et nooremana olin kõva vesternide fänn ;D Siiamaani vaatan vahest. Ja studi mängisid nad ka seal pidevalt jah.

ranka
21.10.08, 03:04
kas enne päris pokkerit ei olnud üldse miski imeliku nimega kaardimäng, mis oli poque või midagi sellist?? Ja see oli hoopis erinev, kui pokker ja minuteada ei olnud ka seal mastikaarde?

Tigrano
21.10.08, 03:21
kas enne päris pokkerit ei olnud üldse miski imeliku nimega kaardimäng, mis oli poque või midagi sellist?? Ja see oli hoopis erinev, kui pokker ja minuteada ei olnud ka seal mastikaarde?



Oli oli ranka, Poque täitsa olemas, ja seal just võeti kasutusele mastikaardid esimest korda. Rohkem ei saa rääkida, kuna homme tuleb ju ikkagi loeng sellest ;D

Sulgpallur
21.10.08, 11:36
MA Käpp,

aga sa käisid kahvli saates pokkerist rääkimas, millal see saade oli 100aastat tagasi ?

Tigrano
21.10.08, 13:54
MA Käpp,

aga sa käisid kahvli saates pokkerist rääkimas, millal see saade oli 100aastat tagasi ?


Umbes jah 100 aastat pole vägapalju mööda öeldud ;D

evolution-x
21.10.08, 15:01
oeln kah käpp 8)

masterpuppet
21.10.08, 17:08
Obv, et käpp. Väga hää video oli. Avastasin kah selle värvikoodi värgi HEM'il.

antnx
22.10.08, 10:32
Kas mingit coachingu moodi sessi kah tuleb?

Tigrano
22.10.08, 11:23
Kas mingit coachingu moodi sessi kah tuleb?


Kindlasti tuleb ;)

Marek K.
23.10.08, 15:29
KÄPP! (käsi) ;D

farik666
24.10.08, 22:36
kas saaks nüüd kuskilt seda alla ka laadida palun... 41 minti sellest väiksest ruudust paneb silmad huugama..

Tigrano
24.10.08, 23:36
kas saaks nüüd kuskilt seda alla ka laadida palun... 41 minti sellest väiksest ruudust paneb silmad huugama..


Järmine, nädal saab täis versioon valmis, katsun allalaaditava versiooni ka panna.

Kohe kohe uploadin ka loengu nr.2 üles loodan, et jõuab veel selle kuupäeva sees, vaatasin, et nii lühike loeng tuleb aga võta näpus aega võttis omajagu ;D

sohilaps
28.10.08, 00:40
terevist;
väga hea projekt, respect ... a mis see käpp olemine tähendab täpsemalt? lihtsalt huviliste list? ise kavatsen need loengud ja videod läbi lugeda ... edu!

Tigrano
28.10.08, 01:29
terevist;
väga hea projekt, respect ... a mis see käpp olemine tähendab täpsemalt? lihtsalt huviliste list? ise kavatsen need loengud ja videod läbi lugeda ... edu!


Tere tulemast sohilaps,

Käpad on jah Pokah huvilised, aeg ajalt uuendan nimekirja. Kunagi on kindlasti kasu, et nimekirjas oled ;D

Kohtume järmises loengus.

Parimat soovides,

Tigrano

Tigrano
28.10.08, 17:44
Väike teatis, kes ootavad pokkeri terminite kohta Pokah loengut juba, siis selle kallal momendil tegutsen ei anna pead, et selle täna valmis saan, kuna neid termineid ikka on ja emakeelde panek ei ole just kõige lihtsam tegevus >:(

Seega varuge natuke kannatust, momendil lõpetan ka HUDi loengut, siis selle saate boonusena ;)

Samuti tõlgin Teile kogu HUDi terminid.

Keiss
28.10.08, 18:07
Tore oleks kui paned ka kõik imelühendid kirja ;)

sptr
dktr
cpse
cpqw

või mida iganes ;D

Tigrano
28.10.08, 18:21
Tore oleks kui paned ka kõik imelühendid kirja ;)

sptr
dktr
cpse
cpqw

või mida iganes ;D


Üritan neid ka panna, endale se samuti avastamata maa :o

-andres-
29.10.08, 02:08
Nüüd foorumit avastades, saan ka loomulikult käpp ära öelda :).

Tigrano
29.10.08, 02:12
Nüüd foorumit avastades, saan ka loomulikult käpp ära öelda :).


Tere -andres-,

Kell on praegu 2 öösel, kirjutan Teile pokah 3 loengut ;D, loe eelnevad loengud läbi, vastan, kui jõuan Sinule NL10 nurgas.

Ööd,

Tigrano

Metsapull
29.10.08, 23:17
Kell on praegu 2 öösel, kirjutan Teile pokah 3 loengut ;D, loe eelnevad loengud läbi, vastan, kui jõuan Sinule NL10 nurgas.



Kui kaugel kolmanda loenguga oled juba?

Tigrano
30.10.08, 00:07
Kui kaugel kolmanda loenguga oled juba?


Pean kõigi ees vabandama, sest kolmanda loengu postitan Teile reede. Tõlkisin ka ära HEMi HUDi terminid, et oskaksime neid kasutada.

Samuti teen reedeks Teile HUDi loengu lõpuni valmis.

Järgmine kord, kui ajakava planeerin, siis teen seda põhjalikumalt.

Järmine kuu jõuame juba tõsiste teemade juurde, siis arvan, et mõistlik teha loenguid üks kord nädalas. Sest kvaliteet ei tohi Pokah loengutes kannatada.

Samuti ei ole momendil rahul vastamisega, kuigi ei ole väga tõsiseid loenguid veel olnud, siis kavatsen edaspidi testid sisse viia 100% ning need, kes teste ära ei tee järgmist loengut lihtsalt ei näe ;D
Seda on rakse teha aga nuputan veits.

Peatselt kohtumiseni,

Tigrano

taavi19
30.10.08, 00:15
Tunnen end veits süüdlasena, et pole korralikult vastanud.
Loengud on olnud väga informatiivsed ja huvitavad minu jaoks, ootan järgmist loengut ja üritan teha kõik et testid ära teha.
Hindan sinu panust 100%
Aga mida sa vastustelt spetsiifiliselt ootad, konstruktiivset kriitikat, ideid?

Tigrano
30.10.08, 00:36
Tunnen end veits süüdlasena, et pole korralikult vastanud.
Loengud on olnud väga informatiivsed ja huvitavad minu jaoks, ootan järgmist loengut ja üritan teha kõik et testid ära teha.
Hindan sinu panust 100%
Aga mida sa vastustelt spetsiifiliselt ootad, konstruktiivset kriitikat, ideid?


Momendil mul jube kiire, katsun kõigile kiirelt vastata. Jah kriitikat ootan igasugust, pigem tahaks, et rahvas ise hakkaks asja arutama ka omavahel. Kindlasti ka loengut täiendama rohkem, otsima ise juurde, kui vaja peaks olema ;D

Edu laudades,

Tigrano

Aristotep
30.10.08, 08:54
Samuti ei ole momendil rahul vastamisega, kuigi ei ole väga tõsiseid loenguid veel olnud, siis kavatsen edaspidi testid sisse viia 100% ning need, kes teste ära ei tee järgmist loengut lihtsalt ei näe ;D
Seda on rakse teha aga nuputan veits.


Ei tohiks nii raske midagi olla. Tuleb lihtsalt luua uus kasutajagrupp erineva õigusega.

ranka
30.10.08, 11:01
Ei tohiks nii raske midagi olla. Tuleb lihtsalt luua uus kasutajagrupp erineva õigusega.


Siis peaks tegema ka uue eraldi alafoorumi ja kui kasutada seda skeemi edasi, siis sealt tuleb jälle uus (ja uus ja uus) alafoorum teha järgnevale grupile, kes edasi sai. Kokkuvõttes on spammi rohkem kui rubla eest ning võib juhtuda ka nii, et pokkerikommuun killustub.

Teiseks milleks on vaja neid teste? Need, kes ära ei tee, siis tõenäoliselt ei oleks neil uutest materjalidest eriti nii või naa kasu - sest nad ei viitsi ju õppida! Teisalt võivad igasugu avalikud testid omakorda killustada foorumit, kus hakatakse kiskuma ja norima, et ou ära sa kekka, sa ei teinud I astme testigi ära või, et ma olen II astme foorumis.

Ja kolmas probleem on see, et kui tuleb uus kasutaja foorumisse siis ta peab ka hakkama neid teste tegema ja see tähendaks Tigranole eluaegset testide kontrollimist.

Minu lahendus: Pigem siis teha edetabel, kus saab punktide eest teste ja mingi X aja tagant premeerida edetabeli liidrit ehk parimat õppurit mingi meenega.

farik666
30.10.08, 11:37
ega pole jõudnud videot kuhugi üles veel panna?

Tigrano
30.10.08, 11:38
ega pole jõudnud videot kuhugi üles veel panna?


Homme panen koos loenguga ;)

farik666
30.10.08, 14:59
jube hea oleks kui saaksid teha screenshoti oma HEM'i player prefences lehest, siis näeks ära kuidas saab ka tulpade kaupa sättida

ok

Sulgpallur
03.11.08, 21:06
Uusi loenguid ka tuleb või lõppes ära ?

Tigrano
03.11.08, 21:33
Uusi loenguid ka tuleb või lõppes ära ?


Tere kõigile,

Olin puhkamas, nüüd veel olen haigeks jäänud. Eelmise nädala loengud ilmuvad sellel kolmapäeval, kui tervis päris hulluks ei lähe >:(

Loengud vajavad veel natuke vormistamist, kogu loengu koostamine ja foorumi keskonda ülespanek võttis ka oodatust rohkem aega. Teen kohe selle kuu plaanid ja katsun ajakava ning loengu teema mahtu paremini planeerida. Kavatsen kuni 6 novembrini ainult Pokah ja foorumiga tegeleda ;)

Peatselt kohtumiseni,

Tigrano

Sulgpallur
03.11.08, 21:52
Selge

2Godfather1
12.12.08, 08:45
Tere kõigile,

Olin puhkamas, nüüd veel olen haigeks jäänud. Eelmise nädala loengud ilmuvad sellel kolmapäeval, kui tervis päris hulluks ei lähe >:(

Loengud vajavad veel natuke vormistamist, kogu loengu koostamine ja foorumi keskonda ülespanek võttis ka oodatust rohkem aega. Teen kohe selle kuu plaanid ja katsun ajakava ning loengu teema mahtu paremini planeerida. Kavatsen kuni 6 novembrini ainult Pokah ja foorumiga tegeleda ;)

Peatselt kohtumiseni,

Tigrano


Võiks ikka natuke kauem, kui ainult 6.novembrini sellega tegeleda.. Olen paar nädalat eemal olnud - kuid HUD, mis oli viimane loeng, ongi viimane loeng!

Ata-ata, Tig.

kilu6
12.12.08, 13:25
Andke aega mehele. Üks väga hea loeng kuu jooksul on juba super. Head asja väga heaks teha sealjuures on just see asi, mis kõige rohekm aega võtab.

Skyline
12.12.08, 15:22
Tervist.

On veel võimalus ennast nö. Käpana üles anda ?

Tigrano
12.12.08, 15:35
Tervist.

On veel võimalus ennast nö. Käpana üles anda ?


Jah muidugi saad käpaks.

Detsembreis pokah loenguid arvatavasti ei tule, sest katsun selle kuu jooksul Step by Step Pokah nurka uue elu sisse puhuda, sest alguses tehtud plaanid ei olnud kõige paremini läbi mõeldud, seega uuest aastast uuesti ja 100x paremini ;)

BuildUp
12.12.08, 16:37
Detsembreis pokah loenguid arvatavasti ei tule, sest katsun selle kuu jooksul Step by Step Pokah nurka uue elu sisse puhuda, sest alguses tehtud plaanid ei olnud kõige paremini läbi mõeldud, seega uuest aastast uuesti ja 100x paremini ;)


Võtsid veidi suure tüki ette jah?!

Tigrano
12.12.08, 18:17
Võtsid veidi suure tüki ette jah?!


Ei saa nii öelda, samas olen mitu kuud ka pool haige olnud, mis on seganud aga samas, tahan selle nurga effektiivsust tõsta. Praegu ei teki isegi arutelu ja loenud ei ole nii täiuslikud nagu soovin ;)

pere25
25.02.09, 00:55
Ma oleks ka käpp kui hilja pole. Siin oli ka arutelu kas* peaks tegema teadmiste kontrolli. Isiklikult arvan, et see on vajalik lihtsalt enese kontrolliks. Praegu ma küll loen vaatan kõik läbi aga teadmisi saan kontrollida ainult lauas istudes ja kui ma valesti aru saan siis see maksab mulle kohe kätte. Tublimatele* võiks olla mingi Freeroll. Kuigi mulle piisaks, viietärni mehe, sõnast TUBLI

Tigrano
25.02.09, 01:42
Pokah nurk on olnud kahjuks juba mitu kuud ilma uute loenguteta ja seda sajal erineval põhjusel. Tänu sellele ei saa ka enam rahulikult magada, sest kõik tegemata tööd, pisikesed või suured hakkavad häirima pikapeale, eriti lükates tegemata asju edasi ja edasi. Selliseid asju tuleb iga hinna eest vältida pidage kõik meeles, pigem öelge ei või täitke lubadust. Pokah nurk peab hakkama jälle 101% toimima, mitte päris nii nagu plaanitud aga paremini ja põhjalikumalt.

Kui alguses foorum sai loodud, siis sellega pidin mina tegelama ja näete nüüd, asjad ei liigu. Seega uue kuu alguses hakkan kirjutama uut pokah loengut, kuidas analüüsida HEMiga statte, katsun teha selle suht põhjaliku ja videodega.

Kohtumiseni loengus,

Tigrano

pere25
25.02.09, 02:17
Ma ei saa ka magada kuna olen siit liiga palju infi kahe päevaga endasse ahminud. Terve eilne öö käis unes töö. ;D

Tigrano
25.02.09, 02:17
Ma ei saa ka magada kuna olen siit liiga palju infi kahe päevaga endasse ahminud. Terve eilne öö käis unes töö. ;D



See oht on tõesti olemas, mõned juba loovad autoga sõites ohtlike olukordi, sest sõidu ajal mõtlevad pokkerist ;D

Friiko
25.02.09, 21:59
Parem hilja kui mitte kunagi!
Tahan ka käpp olla :-\ !!

Helmps
25.02.09, 23:49
Pokah nurk on olnud kahjuks juba mitu kuud ilma uute loenguteta ja seda sajal erineval põhjusel. Tänu sellele ei saa ka enam rahulikult magada, sest kõik tegemata tööd, pisikesed või suured hakkavad häirima pikapeale, eriti lükates tegemata asju edasi ja edasi. Selliseid asju tuleb iga hinna eest vältida pidage kõik meeles, pigem öelge ei või täitke lubadust. Pokah nurk peab hakkama jälle 101% toimima, mitte päris nii nagu plaanitud aga paremini ja põhjalikumalt.

Kui alguses foorum sai loodud, siis sellega pidin mina tegelama ja näete nüüd, asjad ei liigu. Seega uue kuu alguses hakkan kirjutama uut pokah loengut, kuidas analüüsida HEMiga statte, katsun teha selle suht põhjaliku ja videodega.

Kohtumiseni loengus,

Tigrano



Tean seda tunnet, kui rahmeldad saja asja kallal ja siis sada inimest küsivad veel, et kle kas saad mulle selle äkki teha või mind tolles asjas natuke abistada. Loomulikult saada mõttes kõik pikalt *****, sest endal niigi kopp ees, et kõik asjad ripakil jne. Ja siis võtad need uued asjad vastu, hakkad neid tegema, sest tahad need kiiremini kaelast ära saada, et saaks vanade asjadega korralikult tegelema hakata, kui juba naabrimees Ivan hõikab, et tal jälle naise rahuldamisest endal jääb puudu, et äkki oled hea mees tuled teed ära. Mõtteis juba ammu oled oma vana vintpüssi korralikult ära puhastanud ja naabrimehele kuuli persse kihutanud, no a kuis sa jätad teise hätta. Ja ega sellel naabri uuel noorel paabal ka ju väga viga ei ole ... Ikka läed ja teed ära noh. Ja nii need asjad kuhjuvad ja kuhjuvad ja kõik venib ja venib ja venib ja... Ja kõik lihtsalt selle pärast, et oled liiga hea inimene ja ei suuda kellelegi EI öelda..

Tegelikult ma tahtsin sulle, TIGRANO, lihtsalt öelda et tean mis tunned ja et pokah on väga tänuväärne projekt ning kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ikka saab!
Edu!



selgitus läks vist tõesti vähe pikaks... :-\

Tigrano
26.02.09, 00:32
Tean seda tunnet, kui rahmeldad saja asja kallal ja siis sada inimest küsivad veel, et kle kas saad mulle selle äkki teha või mind tolles asjas natuke abistada. Loomulikult saada mõttes kõik pikalt *****, sest endal niigi kopp ees, et kõik asjad ripakil jne. Ja siis võtad need uued asjad vastu, hakkad neid tegema, sest tahad need kiiremini kaelast ära saada, et saaks vanade asjadega korralikult tegelema hakata, kui juba naabrimees Ivan hõikab, et tal jälle naise rahuldamisest endal jääb puudu, et äkki oled hea mees tuled teed ära. Mõtteis juba ammu oled oma vana vintpüssi korralikult ära puhastanud ja naabrimehele kuuli persse kihutanud, no a kuis sa jätad teise hätta. Ja ega sellel naabri uuel noorel paabal ka ju väga viga ei ole ... Ikka läed ja teed ära noh. Ja nii need asjad kuhjuvad ja kuhjuvad ja kõik venib ja venib ja venib ja... Ja kõik lihtsalt selle pärast, et oled liiga hea inimene ja ei suuda kellelegi EI öelda..

Tegelikult ma tahtsin sulle, TIGRANO, lihtsalt öelda et tean mis tunned ja et pokah on väga tänuväärne projekt ning kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ikka saab!
Edu!



selgitus läks vist tõesti vähe pikaks... :-\



Täpselt selline see elu kipub olema jah, kui saja asjaga korraga tegeleda ;D Ja tänud, edu läheb mul kõvasti vaja ;)